Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Verners Pudāns

15.01.2022. 15:28

»

zem diviem karogiem

1986.gadā Utainais Kirova .raj ments--pumpainais geguns , arī aicināja nedoties , pie Brīvības pieminekli...


Ceru ,ka Gunara Astras piemineklis pie AT tiesas nama rosinās veco komunistu ''senatoru''Guļānu doties pensijā .... Kaut kā neērti būs katru rītu dodoties tam garām uz ''darbu'' tiesā atcerēties pašam kā pats tiesājis cilvēkus pēc padomju komunistu likumiem ....

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.12.2021. 22:25

Tas bildē redzamais tips, ja viņam politiķi to liks, pavēlēs bez sirdsapziņas pārmetumiem arī šaut uz demonstrantiem.

Atbildēt

Hroniskais Indriķis

16.12.2021. 23:26

Kā cilvēki sapulcējoties var nodarīt būtisku kaitējumu? Neviens pat slims nebija ieradies, kur nu vēl citus aplipināt. Varbūt Ruks baidās ka centrālcietumā par valsts apvērsuma mēģinājumu viņam pirmajā vakarā mundera gods tiks laupīts.

Atbildēt

špricē vecas vakcīnas

15.12.2021. 19:21

Nu ko vecas vakcīnas ar notecējušiem termiņiem špricē cilvēkiem, derīguma termiņš 12/2021, nu ko laipni lūgti visos vakcinācijas centros Latvijā...

Steidzieties, jūs jau gaida sadalījusies vakcīnas pudelīte!!!

Atbildēt

Karalis Mindaugs

15.12.2021. 15:35

»

zorro

Ruka pēdējie pirmsnāves rējieni vairs nevienu neinteresē,vari droši list budā,tu esi atlaists


Ruks ir sakarīgi domājošs cilvēks,kurā der ieklausīties,arī Latvijas ex prezidente sacīja,ka demonstrācijas ir neefektīvs līdzeklis,korekcijas iespējams veikt ar ekonomiskajām sankcijām,,,kā ES piemēro pret Krieviju.
Nepirkt absolūti nevienu importa preci,tikai pašmāju,ražojumus,tad Latvijas izzadzēji un viņu rokaspuisis pilī,savāks pekeles un paši izvāksies.
https://youtu.be/s50l22MvRqE
В результате крупного ЧП в Израиле пострадали более 200 человек.

Atbildēt

vienkarsi

15.12.2021. 15:24

»

Karalis Mindaugs

par to Izraelu ir meli,teica ,ka 90 proc.novakcinēti,reāli ,61 procents...


izraela ortodoksali ebreji un arabi nepotejas,tapec potesanas intensitates uzraviens pie 61 % ari apstajas. bet latvijas sorosit mediji neraksta par potesanas lidervalstim pasaule,par apvienotajiem arabu emiratiem,Maldivu salam un Kubu !

Atbildēt

asv kolonija politieslodzitie jau ir

15.12.2021. 15:20

»

yes

Pie Bagātās kundzes laiku notikumi atgriežās! Drīz būs atkal politieslodzītie, pēc tam atbrīvotāju tanki, kurus iedzīvotāji sagaidīs ar ziediem, jo sliktāk vairs nevarēs būt


Aivars Lembergs,Janis Adamsons,Inzenieris Juris Aleksejevs un pensionars Burajs ir ,,brivas latvijas,, politieslodzitie.

Atbildēt

Karalis Mindaugs

15.12.2021. 15:20

»

Aģents 007

Izraēlā Veselības ministrija (IHM) ir brīdinājusi, ka iedzīvotājiem ir jāgatavojas nebeidzamam Covid-19 vakcīnu un revakcinācijas injekciju klāstam...


par to Izraelu ir meli,teica ,ka 90 proc.novakcinēti,reāli ,61 procents.
Sakarā ar karsto,saulaino klimatu,nevar būt daudz vīrusa,kuram patīk mitrs,drēgns klimats,kā pie mums.
Tur citas klizmas,kur tik daudz orgānu ņemt saspiestajiem,,,.
В результате крупного ЧП в Израиле пострадали более 200 человек.
https://youtu.be/s50l22MvRqE

Atbildēt

anti soross

15.12.2021. 15:17

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem


KAPEC EBREJS LEVITS NESUDZ LATO LAPSU TIESA PAR NESLAVAS CELSANU ?

Atbildēt

asv kolonijas jurisdikcija

15.12.2021. 15:14

asv koloniala administracija latvija celtniekiem aizliedz studet neeksistejoso satversmes originalu !

Atbildēt

Karalis Mindaugs

15.12.2021. 15:12

»

kovid19 aféra

Vellns nav tik melns kà màlè, bet globàlie eksperimenti ar cilvèci gan turpinàs, satversme, kas augstàka par mk noteikumiem un likumiem nu jau hroniskà formà no valdìbas darboñiem pret iedzìvotàju garantètajàm tiesìbàm tiek pàrkàpta, sasirgušo apmekléjumi àrstniecìbas iestàdès aizliegti utt...


tas vārds -globālisti,uzpūsts zīlonis no mušas,kurai apakšā žīdu vēstures grāmata bībele,uz kuras liek savas distrofiķu,vai nobarotās slepkavu roķeles,dodot zvēr,,,,estus prezidenti,apsolot kalpot žīdu augļotāju Dievam,manipulātoram.
Nav žīdu,nav problēmu.
Paldies zinātnei,kura pretēji bībeles uzspiestajai tumsonībai,vīna alkoholismam,spējusi ienest pamatīgu gaismas staru ,ar dns ģenealoģijas atklājumu,ka hromosomu līmenī esam pilnīgi atšķirīgi,tā ka nevarēs melot vairs,apgalvojot,,,ka Krievija,slāvi vainojami Staļina režīma represijās,jo Staļina haplogrup ,norāda uz viņa ebrejisko izcelsmi.
Tas pats sakāms,par Napoleona,Gitler haplogroup,,,,kur deģenerātiem kājas aug,norāda zinātne.
Hercogs Jēkabs,arī žīds,tāpēc Tobāgo,latvieši -balti,nekad nav okupējuši.
Toties zinam Latvijas,Kurzemes okupantu,ieklīdeni.
https://www.geni.com/people/Fryderyk-Kettler/6000000018853472086

Atbildēt

kovid19 aféra

15.12.2021. 11:01

Vellns nav tik melns kà màlè, bet globàlie eksperimenti ar cilvèci gan turpinàs, satversme, kas augstàka par mk noteikumiem un likumiem nu jau hroniskà formà no valdìbas darboñiem pret iedzìvotàju garantètajàm tiesìbàm tiek pàrkàpta, sasirgušo apmekléjumi àrstniecìbas iestàdès aizliegti utt.


Cik ilgi ,,naudas,, pandèmijas vìruss plosìsies EU un ìpaši jau Latvijá???

Atbildēt

kkk

15.12.2021. 10:32

Pēc vēlēšanām tiks izvērtēti katra noziegumi "pandēmijas" laikā - arī tavi ruk.
Un vainīgos liks pie sienas.

Atbildēt

$

14.12.2021. 13:54

»

Pareks transformācijas

Viss būtu labi tik tālu, kamēr uzdodam sev jautājumu, kāpēc bagātie strauji turpina palikt bagātāki un nabagi nabadzīgāki. Turklāt zinām, ka vidusslānis faktiski neeksistē, protams izņemot daļu valsts ierēdņus, kas kalpo noziedzībai un okupētājvalsts krievijas interesēm...


Mentene, prokuratūra, idb un knab sen ir kritušas un pārgājušas organizētās noziedzības kontrolē.
Tiesas vēl cīnās, bet ar mainīgiem panākumiem. Ja Knariņa un Bordanelli režīms kritīs, tad tiesas uzsāks pašattīrīšanās ceļu.
Par menteni un prokuratūru skaidrības nav. Visticamāk šīm iestādēm ir iestājies neatgriezenisks "kirdik".

Atbildēt

viss ir vienkārši

14.12.2021. 11:10

Kāds "mēēēdītājs" un tā kuratori no "specorgāniem" - tādi "autori", "komentātori" un citi tamlīdzīgi pietiek-lapsas lumpeņskapja zombīšfanotāji.

Atbildēt

Gdf

14.12.2021. 10:35

Nez Vai vins ir tik drosmigs viens pret vienu nevis baraa, kautvai uzspelet kadu speli joksta ltv

Atbildēt

pareizais jautājums

13.12.2021. 23:08

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

Jānis Ādamsons

13.12.2021. 22:08

»

No

Ar *molotova* kokteili


un Aivars Lembergs jau ir politieslodzītie!

Atbildēt

alnis

13.12.2021. 21:51

Suka,tev pienaks bridis ,kad naksies uz centralku atbraukt.

Atbildēt

Aģents 007

13.12.2021. 20:30

Izraēlā Veselības ministrija (IHM) ir brīdinājusi, ka iedzīvotājiem ir jāgatavojas nebeidzamam Covid-19 vakcīnu un revakcinācijas injekciju klāstam.
Valsts jau ir uz robežas, lai apstiprinātu savu ceturto obligāto revakcināciju, tomēr IHM vakcinācijas padomdevējas komitejas loceklis un Izraēlas lielākās slimnīcas vadītāja vietnieks profesors Arnons Afeks saka, ka piektā, sestā un septītā injekcija, kam seko bezgalīgs skaits vakcināciju. injekcijas pēc tam – ir paredzēts kā nākamais darba kārtībā.
Afeks paziņoja: “Tie, kas domā, ka mums nevajadzēs lietot vairāk pastiprinātāju, kļūdās. Mums vajadzēs izpildīt 4., 5., 6., 7. šāvienu.
Profesors turpināja, norādot: "Kamēr pandēmija turpināsies tādās vietās kā Āfrika, kur vakcinēti ir tikai daži, attīstīsies jauni COVID-19 varianti un nepieciešamība aizsargāties pret tiem ar vakcīnām."
Tā kā ir pienācis Omicron variants, Izraēla tagad palielina savus tirāniskos pasākumus, lai mēģinātu noturēt pilsoņus panikā un nodrošināt, ka viņi ievēro ierobežojumus un vakcinācijas pret saaukstēšanos, kas skar tikai pilnībā vakcinētos.
Šķiet, ka Pfizer izpilddirektors Alberts Burla ir sajūsmā par šo paziņojumu, parādot, ka viņš, šķiet, sadarbojas ar Izraēlas valdību, lai piespiestu viņa uzņēmumu uzbrukt izraēliešiem.
Līdz šim Pfizer ar savām vakcīnām ir nopelnījis miljardus, vienlaikus spējot izvairīties no jebkādas atbildības, kas saistīta ar viņu sitienu izraisītajām blakusparādībām.
Lai gan, pēc Bourla domām, cilvēkiem ir “vajadzība” saņemt “ikgadējo revakcināciju”, ti, iemesls, lai turpinātu pelnīt naudu no durkļiem un tiem, kas tām pakļaujas.
Neskatoties uz to, ka pēc Pfizer vakcīnām saslimst daudzi cilvēki, bieži vien padarot cilvēkus infekciozākus – tādējādi izplatot Omicron un citus variantus –, Bourla un Izraēlas valdība pieprasa, lai iedzīvotāji stāvētu rindā, lai saņemtu tik daudz vakcināciju, cik viņiem ir pasūtīts.
Pfizer plāno ieviest trīs devu "pastiprināšanas" injekciju sēriju, kas īpaši paredzēta Omicron variantam, kas būs pieejama pēc dažiem mēnešiem.
Problēma ir tā, ka darba kārtība turpināsies tikai tad, ja cilvēki to ievēros un sastāsies rindā, lai saņemtu papildu šāvienu. Tas beidzas, kad cilvēki nesaka vairāk un iestājas pret medicīnisko tirāniju.

Atbildēt

Bezzubovs

13.12.2021. 19:56

STRĪĶVEIDĪGAIS PELMENI!!! Pietupties vari???

Atbildēt

Valsts Policija!

13.12.2021. 19:49

Ko tu aizstāvi? Šo izkurtējušo, deģenerēto, smirdīgo "eliti"!

Atbildēt

Maspusans

13.12.2021. 19:35

»


atkal pieķezijis visas malas.

Atbildēt

Policijas akadēmijā bija psrs mācību spēki

13.12.2021. 18:21

»

Nav jāievēro neviens likums,

kas pārkāpj Satversmi un Starptautiskās tiesību normas...


un policijas akadēmija sagatavoja tikai krievvalodīgos no Rīgas guļamrajoniem miliču un vēlāk policistu amatiem. Sekas jūs redzat mūsdienu policijā.

Juridisko izglītību var apgūt citās augstākajās mācību iestādēs, tomēr cionistu politika Latvijā speciāli jaunajiem juristiem nemāca pat izpratni par cilvēktiesībām, nemaz nerunājot par cionisma vēsturi, kaz aizliegta globāli.

Tāpēc nav nekādas reakcijas uz faktu, ka 13/03/2020 cionistu vara Latvijā atteikusies no cilvēktiesību ierobežošanas, pat pat paziņojot ANO.

Zvērināto advokātu eksāmenā pat nav jautājumi par faktisko iestādes un amatpersonas rīcību. Izpratnei par faktisko rīcību ir būtiska nozīme.

Atbildēt

Nav jāievēro neviens likums,

13.12.2021. 17:51

kas pārkāpj Satversmi un Starptautiskās tiesību normas.
Savulaik apzināti likvidēja policijas akadēmiju, lai formās iegērbtu neizglītotus, pātā aprobežotu, bet slimīgi varaskārus un valdošajai kliķei paklausīgus zombijus, kas prot tikai vienu - pēc komandas riet un kost. un nav neviena, kas viņiem paskaidrotu, ka koziedzīgu pavēļu pildīšana padara viņus līdzvainīgus un no atbildības neatbrīvos!

Atbildēt

yes

13.12.2021. 17:45

Pie Bagātās kundzes laiku notikumi atgriežās! Drīz būs atkal politieslodzītie, pēc tam atbrīvotāju tanki, kurus iedzīvotāji sagaidīs ar ziediem, jo sliktāk vairs nevarēs būt

Atbildēt

Ments ir un paliks ments

13.12.2021. 17:45

Ruksi ir nopirkuši ar lidl banāniem! žēl gan, jo bija cerība….

Atbildēt

Malacis Gobzems!

13.12.2021. 17:26

Ledus ir jālauž!

Atbildēt

zem diviem karogiem

13.12.2021. 17:15

1986.gadā Utainais Kirova .raj ments--pumpainais geguns , arī aicināja nedoties , pie Brīvības pieminekli!!!

Kad , tika izcīnīta BRĪVĪBA , utainais ments , kļuva par LV prokuroru!!!
Visus šos gadus , mīzali - žurnālisti , baidās rakstīt patiesību!!

Kas ir mainijies , kopš 1986.gada?

Atbildēt

Kad Dievs atņem prātu,

13.12.2021. 16:39

»

Dievs un dēmoni

Dievs atņem prātu, lai sodītu par to, ka cilvēki morāli izkurt, padodoties dēmonu varai - rijībai, izvirtībai, nodevībai un citiem ļaunumiem...


cilvēks kļūst pašnāvniecisks un klausa sev solīto labumu dēļ viltus soģiem, ka privākompāniju uzdotā žļurga ir glābiņš no vīrusa (dēmoniem), ļauj sevi un savus bērnus sakropļot.

Atbildēt

Dievs un dēmoni

13.12.2021. 16:36

»

GeorgeC

bet Dievs tač mīlot visus


Dievs atņem prātu, lai sodītu par to, ka cilvēki morāli izkurt, padodoties dēmonu varai - rijībai, izvirtībai, nodevībai un citiem ļaunumiem.

Vīruss, arī nāvējošais, ir līdzīgs dēmonam, kas ielaužas cilvēka sirdī un prātā, šūnās..

Baznīca un Dievs ir divas dažādas lietas.

Atbildēt

No paskaidrojuma policijai

13.12.2021. 16:30

Neviens pat negrasās atsaukties uz aizliegtu provokāciju pulcēties! Pilsoņi un iedzīvotāji ir izglītoti un saprotoši, ka jāievēro likumi un MK noteikumi!

Paldies policijas vadībai, ka visu to publiski izskaidro pie pirmās iespējas! Tagad to visu zinu labāk!

No paskaidrojuma pēc aizturēšanas:” Devos savās gaitās pa Pils ielu. Dažas ielas bija atkalas slidenas, citas pūļa aizšķērsotas. Kad nonācu vietā, kur mani aizturēja, policists neko nepaskaidroja, kāpēc aiztur. Varbūt policija man izskaidros, kāpēc tiku aizturēts, kā tāds, kas pulcējies, ja neko nezinu par protestiem, tos neatbalstu un Aldi Gobzemu personīgi nepazīstu?”

Atbildēt

zorro

13.12.2021. 15:30

Ruka pēdējie pirmsnāves rējieni vairs nevienu neinteresē,vari droši list budā,tu esi atlaists!

Atbildēt

ome

13.12.2021. 14:57

»

Haralds Kalns

Tovarišķ Ruk! Nākamnedēļ,kad tiksimies,ceru ,ka spēsi runāt kā pie Dievgalda


Harald, nemuldi! Pie dievgalda neviens neruna! Jezus ienaak cilveka dveesele! Tadi pagaani ka ruks ir pretigi Dievam, kapec lai Dievs runaatu ar vinju, ja vinsh nodarbojas ar genocidu pret tautu?!

Atbildēt

ome

13.12.2021. 14:54

»

lauķis

Diemžēl ne ruks ne viņa šucmaņi nesaprot ka ir jau norakstīti.Laika jautājums.Tie vairāk nav cilvēki


tadi ka ruks ir dzilji nelaimigas radibas, vinjiem vajdzetu pieversties Dievam,iesoejams vinji vretu glaabt savas dveesele. Tachu skatoties uz visu sho aarpratu, kas notiek pasaulee, secnajums viens- tadi cilveki pardevushi savas dveeseles velnam labu laiku ieprieksh. Celsh bus viens-dveeseles ies uz elli bariem.

Atbildēt

Haralds Kalns

13.12.2021. 14:43

Tovarišķ Ruk! Nākamnedēļ,kad tiksimies,ceru ,ka spēsi runāt kā pie Dievgalda!!!

Atbildēt

Likums

13.12.2021. 14:12

»

Secinājums

Krancis Ruks sola saimniekam kost kājā.Vai tad MK noteikumi var būt augstāk par Satversmi vai vispārējām cilvēktiesībām


Nākas piekrist. Varbūt arī tagad Latvijā "Lielo muļķu" ciema (arī tur šobrīd ir ārkārtas situācija) viedajo sammita deklarācija arī var aizvietot Latvijas Satversmi un likumus, ne tikai kaut kādi no pirksta izzīsti MK noteikumi?
Latvijā šobrīd ir izpildījušās visas totalitāras huntas pazīmes. Šaura izpildvaras pārstāvju grupa uzurpējusi varu valstī, likumam vairs nav nekāda spēka. Daudz ko varētu atrisināt ģenerālstreiks. Vai mums ir arodbiedrības?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.12.2021. 14:01

Uzsveru, ka policijas mērķis šajā pandēmijas laikā nekad nav bijis kādu sodīt, bet gan rūpēties par sabiedrības drošību.

Šis gan bija ne īpaši izdevies joks.

Atbildēt

Es

13.12.2021. 13:51

Tukšas parunāšanas laiks ir pagājis. Tiekamies.

Atbildēt

O)O

13.12.2021. 13:48

Laiks diskutēt ar šitiem totalitārajiem psihopātiem ir pagājis. 16:00 pie pils.

Atbildēt

lauķis

13.12.2021. 13:10

Diemžēl ne ruks ne viņa šucmaņi nesaprot ka ir jau norakstīti.Laika jautājums.Tie vairāk nav cilvēki.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...