Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

21.11.2019. 23:52

»

Niknais

Nosities pret podu, čekas suns Priedīt


Viens žīdagabals ar līko degunu pasācis virināt savu tūpli, ko iedomājas par muti esam. Domā, ka esi tik neatrodams? Sāc atskatīties vakaros, ka nedabū noasinātu elektrodu nierē no muguras

Atbildēt

Niknais

21.11.2019. 23:48

Kā šitais pusžîds ieēd viagru, tā uzreiz gribas sev valsti un visus labumus, ko no tās var izspiest

Atbildēt

érgla knàbis

20.11.2019. 20:28

»

Niknais

Nosities pret podu, čekas suns Priedīt


STASI agents ienist KGB agentu ?
Personibas daïsanàs ?

Atbildēt

Daugavas sams

20.11.2019. 17:18

»

Ņehuja sebe!

Zajebal, Priedīt, pipec! Kas notiek


Vecuma demence.Dabiski.Tikai regulāra neatlaidīga rakstīšana to nedaudz aizkavē.

Atbildēt

Leivicss

19.11.2019. 19:26

Tas izklausās pec kaut kāda komiķa koncerta. Vai pamuļķa perversijām.

Atbildēt

Udo Ulbergs

19.11.2019. 17:42

Tirgotāju aprindās esot manāma panika, - latvieši masveidā izpērk pamperus. Tas esot sācies pēc “nācijas tēva” iešanas tautā ar skaisti siekalīgām runām. Latviešiem kā prāta ziņā vāji apveltītai populācijai ļoti patīk tukša vāvuļošana. No sajūsmas latvieši ātri apčurājas. Un, lūk, latvieši ir gaiši aptvēruši pamperu iespējas. Lai nebūtu jāskrien uz krūmiem, latvieši tagad ir sākuši lietot pamperus. Ejot uz “nācijas tēva” aizgrābjoši dvēselisko muldēšanu, latvieši jau mājās sevi apliek ar pamperu. Daži pat liekot divus pamperus. No 11.novembra līdz 18.novembrim visa latviešu tauta bija aprīkota ar pamperiem. Pamperi nebija vienīgi “nācijas tēvam”, viņa mātei dagmārbeitnerei šarlatānei, kā arī Teikmanim, jo tas jau 10 gadus ir tieši pieslēgts pie kanalizācijas.

Atbildēt

Belamorkanal TV

19.11.2019. 07:56

Sveiki inteliģenti! Mums pie dir sas , ka slikts laiks, parasts strādnieks smēķē uz balkona. Absurdums, ka tautu drā tē par Krievijas kontrabandas cigarešu atbalstu, nesasaucas ar Rinkeviča sūkāšanas mākslu. Ārlietu ministrija izdevusi rīkojumu iekšējai lietošanai. Ar to ieteikts nevi jo bov atsa un nediskriminēt lezbie tes un pida ra sus. Nāksies smēķēt uz balkona, kur nav aiziegts buržujiem mīst uz galvas un jeb a tsa. Šī ir ziņa, ko sen esat pelnījuši un ņevij jo bo ivaiķes! Ņeh uja sebe! Belamorkanal TV.

Atbildēt

un visi

19.11.2019. 02:41

»

Tev te visi

ir slimi. Zjb


tāpat kā tu slimi ar galvu?

Atbildēt

Tev te visi

18.11.2019. 22:31

»

sen jau

slimo ar galvu


ir slimi. Zjb!

Atbildēt

sen jau

18.11.2019. 22:14

»

Ņehuja sebe!

Sveiki intelektuāļi...


slimo ar galvu?

Atbildēt

Ņehuja sebe!

18.11.2019. 21:49

»

?!

tu,vinkel junior.....tik del jums dailās dāmas del jums......NERĀTNAIS


Sveiki intelektuāļi!

Ja esi Dolbajobs vai pizda, nelasi tālāk ari, ja kasi olas, kur pagadās.

Jebut dolbojobi! Atsaldētais tur pistos trīs dienas, lai uzrakstu komentu. Bet tev paveicās, lai uzzinātu, ka Valmierā un Daugavpilī, kā ziņo Valmieras vēstis un citi nacionālo ziņu kanāli, video kamerās redzams, ka uz stabiem līmē sludinājumus.

Tikai un vienīgi administratīvo huju - mutisku brīdinājumu visiem izteica Valmieras Kārtības policijas inspektors par sludinājumu līmēšanu uz stabiem Valmieras vietējā TV kanālā.

Huļigāni no veciem laikiem sadzirdējuši par policista paratizējošo devīgumu TV izrādē, pielīmēja bulciņas pie dīvāna, gaidot pensijas Bolderājā.

Pensionārs Mihujs Briedītis no Daugavpils to visu uzzināja un aizsūtīja vēstuli valsts prezidentam uz Rīgas pili. Jo viņu besī, ka katru dienu uz stabiem jālasa, ka pārdod firmas šmotkas.

Aizpisuši vēstuli, viņi ar nepacietību gaida atbildi, lai pārsūdzētu to administratīvajā tiesā Buļļu ielā 6, Rīgā.

Atbildēt

?!

18.11.2019. 20:32

»

Ņehuja sebe!

Zajebal, Priedīt, pipec! Kas notiek


tu,vinkel junior.....tik del jums dailās dāmas del jums......NERĀTNAIS?!

Atbildēt

tā ir, kārtību ieved prokuratūra, tieslietas

18.11.2019. 11:20

un kamēr..................tikmēr vis šļura mauj

Atbildēt

ha-ha

18.11.2019. 10:22

Valsts svētkos valstsgribas slepkavas-diplomētie naudas un varas gribīgie,nepiepildāmie ar miljonusariem apaugušie ekskomisāri eksčekistu apsardzībā krata pirkstu stulbājiem bauriem,kuri neizprot šādu viņu valstsgribas izpausmi.

Atbildēt

priedīšiem

18.11.2019. 09:28

Šizofrēniķi, Priedīti, vai tev patiešām valsts svētkos nav miera? Savā naidā esi pazaudējis realitāti un balansē uz robežas, par kuru iestājas kriminālatbildība.

Atbildēt

Doma laba

18.11.2019. 08:18

»

saiemu atlaist,levitam impicmentu !

Latviesi atceras jaunlatviesu apnemibu un cinas sparu


Es ari tā domāju, bet vēstres riti rāda, ka LR un citu tautu nofermēšanās nacionālu valstu formā bij atkarīgas no ASV neatkarības deklarācijas paziņošanas un šo valstu atzīšanas par valstīm. Joprojām pastāv jūras tiesības. Tie ir īpaši tiesību akti. Saskaņā ar jūras tiesībām vergus, ko veda no Āfrikas uz ASV pārdeva bankām kā banku paādniekus uz mūžu, izsniedzot vergiem īpašas pases un kredītus.


Šodien, zināšanai, Krievijas Federācija ir dibināta saskaņā ar jūras tiesībām, Krievijai pēc 1993. gada aizliegts veidot savu nacionālo koncepciju, nav savas nacionālās naudas, rublis ir norēķinu biļete, kaut kas tamlīdzīgs, Krievijas centrālā banka ir pakļauta FRS caur starptautisko norēķinu banku Bāzelē, kur K B vadītāja Naibuiļina ik pa diviem mēnešiem ierodas un atskaitās, Starptautisko norēķinu bankā Bāzelē ir visu centrālo banku pārstāvji dažādās hierahiskās grupās. Visaugstākajā no tām tiek doti norādījumi CB vadībai. KCB interneta mājaslapā pat neparādās KCB atskaites par norādēm Bāzelē. Krievijas likumdošanā ir daudz pretrunīgu punktu. Likumā par CB minēts, ka KCB izvēlas, kur turēt savas zelta rezerves un USD uzkrājumus. Nupat parakstīts līgums ar FRS - 2.2 tūkstoš tonnu zelta 1. decembrī un triljonu USD banknotēs pārvedīs uz Ņujorkas FRS nolatavām, kur uzglabās par 200 milj USD gadā. Krievijā tiek briedināts pilsoņu karš iedzīvotāju skaita mazināšanai.

Atbildēt

saiemu atlaist,levitam impicmentu !

18.11.2019. 00:24

Latviesi atceras jaunlatviesu apnemibu un cinas sparu !

Atbildēt

Debilais Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

18.11.2019. 00:12

»

Pidaras Mikropisans kakkēdājs

atmodies


pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

Atbildēt

"slimīgi apsēsts papagailis"

17.11.2019. 19:59

Labs apzīmējums pašam raksta autoram,kurš,acīm redzot,savu atlikušo dzīves laiku nolēmis veltīt Levita ķēzīšanai.

Atbildēt

Niknais

17.11.2019. 19:20

»

Gatis

Padomju okupantu čekas ziņotāja murgi! Un, vēl smird par 18. novembri


Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

ja tev ķēde par īsu un bļoda par tālu,

17.11.2019. 19:18

»

Niknais

Nosities pret podu, čekas suns Priedīt


apēd savus šķidros izkārnījumus, gaudojošā ķēdeskuce ar palamu "niknā"!

Atbildēt

Gatis

17.11.2019. 17:23

Padomju okupantu čekas ziņotāja murgi! Un, vēl smird par 18. novembri...

Atbildēt

Sūczs E. Levitczs, valstsgribas klucis,

17.11.2019. 16:58

klusē, kad Saeima nepilda likumu par mediķu algu palielināšanu! Pizģec! Kas notiek, Priedīti? Zajebal tu ar savu tiršanu! Vai tu ari domā, ka valsczsgribas kluci nositīs pie sinagogas Latvijā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...