Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

02.02.2022. 13:14

Mūsu vietējie jūdi nekad nerunās par kara noziedznieka ebreja un cionista Simona Šustina biogrāfiju. Un arī par Vjatlaga nāves nometni Simona Šustina tautieši klusēs, it ne vārda neizdvesīs sakarā ar šiem traģiskajiem notikumiem. Ebreji, protams, ir cietuši Otrajā pasaules karā gan no komunistu, gan no nacistu režīmiem. Tomēr der zināt, ka čekas (toreiz NKVD) represīvās mašinērijas augšdaļā strādāja ebreju tautības biedri. Un viņu pēcnācēji - bērni un mazbērni - tagad apmeklē sinagogas un ik uz stūra kladzina par seno ebreju kultūru. Vēsture ir pretrunīga. Piemēram, čigāni jeb romu tauta cieta no šiem totalitārajiem režīmiem krietni vairāk par ebrejiem (vismaz PSRS teritorijā). Padomju Krievijai nepatika čigānu jeb romu tautas brīvdomīgais dzīvesveids, tāpēc viņus sagaidīja represijas un citas likstas pat pēc Otrā pasaules kara beigām. Savukārt, ebreji kļuva par svētajiem mocekļiem un monopolizēja visu žēlsirdības tirgu. Lūk, visa vēsture. Par latviešu tautas ciešanām es šoreiz nerunāšu, citādi daži lielebreju un lielkrievu šovinisti man antisemītismu un rusofobiju mēģinās piešūt. Ar cieņu pret daudzdievību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Lapsene

20.01.2022. 18:22

Raksts skaidri parāda, kādus padomniekus un darbiniekus savācis spožais vargribis. Neveikls, smagnējs stils, štampu izmantošana, teikumu nepareizs sākums utt. Palīdziet prezidentam atrast normālu PR speciālistu! Help!

Atbildēt

Protobalts

20.01.2022. 16:28

»

kaķa smiekli

Tieši tā. Levits tādā steigā uz reiz pēc stāšanās amatā iesniedza partiju finansēšanas likumu, ka nebija laiks visu kārtīgi izvētīt un paredzēt iespējamos riskus un sankcijas, zinot, ka Latvijā partijas vairojas kā amēbas pumpurošanās ceļā...


Tiek veidota Tautas Saeima !
Mēs paši lemsim ,partijas vairs nebūs vajadzīgas ,to vietā darbu pildīs visaugstākās raudzes profesionāļi ,katrs savā nozarē ,būs milzīgs efekts tautsaimniecībā ,tautas garīgajā izaugsmē ,DEMOKRĀTIJA ,un galvenais ,EKONOMIJA!
Elektrības cenas kritīsies ,jo ikviens slegs līgumu ar Elektrum ,par viņa mantas - skaitītāja izvietojumu privātīpašumā ,ja jau tik milzīga peļņa šim ''valsts ''ūzņēmumam ,par biznesa iespējām jāmaksā .

Atbildēt

Protobalts

20.01.2022. 16:16

»

Džedajs

Orbitālā stacija Rīgas pils drīz tiks piezemēta ar visiem kosmonautiem, kas sen zaudējuši saķeri ar realitāti. Vajag taču tā sadzerties drosmi- atņemt iztiku 60k cilvēku reiz 2,5, jo viņiem ir ģimenes un tad voluntāri pacelt rēķinus. Krievu gāze pēkšņi ir palikusi dārgāka Inčukalnā? Vai daugavas kaskādes...


cenu celšana neizbēgama ,jo žīds sanaidojis Baltiju ar Krieviju ,Baltkrieviju ,tādejādi mums nespīd ne tranzīts,ne elektroenerģija par cilvēcīgu cenu no atomelektrostacijas Baltkrievijā ,no kaimiņīem un radiem ,bet OIK un sadales tīklu uzrēķini ,it kā elektrība tiktu ar kurjerauto pivesta ,nevis atplūst pa Psrs (arī Ulmaņlaiku) laikos ierīkotajiem vadiem.
Jums ŽĪdiem jārepatriējas uz savu senču zemi Izraēlu ,ar Zuzānu (mācītāju ģimenes pēctecis) priekšgalā ,jo redz kāds sātans izaudzis jūdukristietības paspārne ,ka iznīcina latviešus ar azartspeļu zālēm .kuras ievazājis no sugas brāļiem,Lasvegasas mormoņiem ,kuri attīstija šo sātanu biznesu ,svētajā indiāņu zemē .
Visur ,kur ieroidas žīds ,viņa scenārijs iz kropļot vidi ,maitāt cilvēku seno kultūru ,aizvietojot ar surogātu .
Lai nolādētas levita&bordāna dzimtu locekļi ,par ikvienu pazudinātu baltieti ,par tiem latviešiem ,kuri berz pajumtes salst Dublinas ielās .

Paldies Hitleram ,kurš jau vienreiz tīrija Eiropu no jums ,un atv era acis patiesībai .,kas par izdzimumu ir žīdu ciltis.
Baltijai ar kaimiņīem slāviem būs ļoti perspelktīvas attiecības ,mēs izmēzīsim savas zemes no jūdiem ,ceļat savas pakaļas ,krāmējat koferus ,kamēr nav par vēlu !
Jūs parazīti pārāk talu aizgājāt .,jau Krievijā iedibinājāt apgraizīšanu un sterilizāciju etnisko slāvu vidū ,veidojot sektas ,marazmātiķi,ko Hitlers ar jums izdarīja pilnīgi ekvivalenti atbilst soda mēram ,kuru pelnījāt jūs.

Atbildēt

Protobalts

20.01.2022. 15:58

Tava alga būs šķīstītavā ,kad ar Jēzu Kristu tiksies ,vai arī netiksies (es tikos 2011.gadā ,Latvijā ),Jēzus deva zīmi, ka beigas jums ir augļotājiem un mūžīga šķīstīšanās ellē ,kur Soross pašlaik agonijā raustās .mirusi tikai miesa ,bet garam (sirdsapziņai ) jādzīvo tālāk un jāatbild par darbiem virs zemes .
Kaut gan Jēzus Kristus ar Mariju Magdalēnu ir ar Levitu no vienas cilts ,bet starp tiem stipri garīgās izaugsmes attālumi ,Jēzus neieredz augļotājus ne acu galā ,bet vara tam dota īpaši liela Debesu valstībā ,kur nokļūst dvēseles.
Marijas Magdalēnas mitohondriālā haplogruppa ir K1a1b1a,dns tests veikt no matu šķipsnas parauga ,kurs kā svētais artefakts atrodas Parīzē.Saint-Maximin basilica.

http://www.ijsciences.com/pub/pdf/V52016121167.pdf
https://www.familytreedna.com/public/mtDNA_K?iframe mtmap

Arī Baltijas valstīs sastopama šī haplogruppa ,iespējams ienākusi kopā ar okupantiem krustnešiem ,jo Bronzas laikmeta senajos dns paraugos ,Latvijā šo haplogruppu neatrod.

Atbildēt

gunča

19.01.2022. 16:10

ļOTI LABI, KA LIEPĀJĀ BŪS CIETUMS :IZREDĒTAJIEM:. Kas teica, ka Latvijā slikta plānošana? Nav tiesa, valdošā kliķe, jūtot , ko sastrādājusi, savlaicīgi gatavo sev siltas vietas Liepājā.

Atbildēt

Džedajs

19.01.2022. 10:58

Orbitālā stacija Rīgas pils drīz tiks piezemēta ar visiem kosmonautiem, kas sen zaudējuši saķeri ar realitāti. Vajag taču tā sadzerties drosmi- atņemt iztiku 60k cilvēku reiz 2,5, jo viņiem ir ģimenes un tad voluntāri pacelt rēķinus. Krievu gāze pēkšņi ir palikusi dārgāka Inčukalnā? Vai daugavas kaskādes sākušas pastalnieku līderiem piestādīt rēķinus? Rēķinu celšana nav objektīvu apstākļu radīta, bet cow afēras turpinājums, lai nospiestu ceļos tautu. Vara nesaprot, ka ir pāri sarkanajām līnijām. Vai tiešām latviešu vidū vajadzīgs asiņains slaktiņš reizi 100 gados?

Atbildēt

Viedais Manels (neīstais)

19.01.2022. 04:43

»

Viedais Mamels

Neesmu nevienā politiskā partijā, jo nekur tādus viedos idiņus neņem pretī, un man par savu imidžu raizes nav, jo nekāda imidža man vispār nav. Cērpu stulbas aitas gan dzīvē, gan savos talantīgajos rakstos. Arī turpmāk rakstīšu ar literāro pseidonīmu, kas man tīk bet neatbilst pēc būtības, jo nēsu viedais...


🧑‍✈️

Neesu nevienā politiskā partijā (pārtijā), jo nekur tādus viedos neņem pretī, un man par savu imidžu raizes nav. Aizvien apcērpu “stulbas aitas” gan dzīvē, gan savos talantīgajos un būtuskajos komentāros - tie muļķi maksā ar savu uzmanību, kad pamana mani un manus tekstus.

Arī turpmāk viedi jo viedi rakstīšu ar literāro pseidonīmu - Vidais Mamels, kas man tīk un atbilst pēc būtības - savu pašcieņu novērtēju. Pēc troļļu stabules nelēkāšu par velti, tikai par maziņu samērīgu atlīdzību - nieka uzmanību man, liekajam sociopātam.

Vēlreiz tfu uz visiem kas man netic, bet ņirgājas par manu manu viedo talantu, tfu, tfu, tfu! Tagad pietiks!

Atbildēt

Kade

19.01.2022. 00:09

Tieslietu saule faktiski piedraud jebkurām "nestabilām" jaunpartijām- ja kas, naudiņa nespīd, , labāk pievienojieties drošām platformām.Sapnis- centralizācija. Vienlaikus aizmirstot būtību- kāda vispār pipara pēc partijām būtu jāsaņem nodokļu nauda? Vai tas ir radīja kādu neatkarību no biznesiem? Taču ne. Tikai ērtību biznesu čaukstošo pa taisno kabatā, ar tos birojus, papīrus, printerus, puķpodus samaksās ļoļiki vēlētāji. paši tak gribēja neatkarīgu politiku :D

Atbildēt

jautaajums

18.01.2022. 23:34

Kas jādara ar parazītiem?

Atbildēt

Augstu godàtais

18.01.2022. 21:31

Pimpja sükätàja kungs!Vai bütu pienàcis laiks samazinàt algu sim smirdigajam Minsteres seskam?

Atbildēt

Aicinu publiskot Viltvārža bankas konta numuru

18.01.2022. 20:37

Tauta ir gatava ziedot trūcīgajam "visas tautas prezidentam", lai paceltu viņa nošļukušo knābi pēc rēķinu pieauguma.

Atbildēt

Viedais Mamels

18.01.2022. 20:31

»

jaajaa

...nu bet pilnīga taisnība prezidentam...tos, kas ieguvuši mandātu, pamet savas partijas un frakcijas, nevajag finansēt !!!...es vispār uzskatu, ka šajos gadījumos Saeimas deputātam mandāts ir jāzaudē...ja jau ir mainījusies konkrētā homo sapiens īpatņa politiskā pārliecība, tad jānoliek mandāts un ...


Neesmu nevienā politiskā partijā, jo nekur tādus viedos idiņus neņem pretī, un man par savu imidžu raizes nav, jo nekāda imidža man vispār nav. Cērpu stulbas aitas gan dzīvē, gan savos talantīgajos rakstos. Arī turpmāk rakstīšu ar literāro pseidonīmu, kas man tīk bet neatbilst pēc būtības, jo nēsu viedais kaut arī tā visiem uzbāžos. Pēc troļļu stabules nelēkāšu par velti, tikai par maziņu samērīgu atlīdzību! Vēlreiz tfu uz visiem kas man netic bet ņirgājas par manu pamuļķa imidžu un manu viedo talantu, tāpat kā tfu uz mani, varmāku dienderi un dirslaizītāju!

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

18.01.2022. 19:03

Prez. alga satrauc , jo tā ir zemē nomesta mūsu nauda !

Atbildēt

prezidents

18.01.2022. 18:32

»

Jelgavniece

Kā tad ir ar to publikāciju Bild.Ja tā nav taisnība tad lūdzu iesūdzēt tiesā par Latvijā tēla graušanu.Kāpēc klusums?Vai tad prezidentam nav nekas sakāms šajā jautājumā


Par slikto nerunāsim, aizmirsīsim labāk.Vislabāk slavēsim sevi vietā un nevietā, radīsim iespaidu citiem un sev ka mums vis ir vislabākajā kārtībā.

Atbildēt

kaķa smiekli

18.01.2022. 16:53

»

motorhead 1916

Aber kad shitos rakstus nav veerts lasiit. Levins vai Kraaninjsh, viens p---is. Aizdirsts, iedirsts, pusdirsts, piedirsts, paardirsts - taada taa seciiba un jeega, tas arii viss. Kaps vinjus izlabos


Tieši tā. Levits tādā steigā uz reiz pēc stāšanās amatā iesniedza partiju finansēšanas likumu, ka nebija laiks visu kārtīgi izvētīt un paredzēt iespējamos riskus un sankcijas, zinot, ka Latvijā partijas vairojas kā amēbas pumpurošanās ceļā.
Par to, ka viņam kā izcilam juristam )) vajadzēja saprast, ka likumam būtu jāstājas spēkā tikai uz nākamo sasaukumu, nav vērts runāt, jo ētika šim viesstrādniekam ir sveša. Paši lēma, paši saņem, skaisti.
Kurš atzīs kļūdas - Levits vai Saeima ?

Atbildēt

jaajaa

18.01.2022. 16:36

...nu bet pilnīga taisnība prezidentam...tos, kas ieguvuši mandātu, pamet savas partijas un frakcijas, nevajag finansēt !!!...es vispār uzskatu, ka šajos gadījumos Saeimas deputātam mandāts ir jāzaudē...ja jau ir mainījusies konkrētā homo sapiens īpatņa politiskā pārliecība, tad jānoliek mandāts un jāsāk darboties uz nākotni, uz nākošajām vēlēšanām...ja KPV muļķu bars būtu palikuši opozīcijā kopā ar Gobzemu, tad nākošo vēlēšanu absolūtais uzvarētājs šodien būtu skaidrs...:)

Atbildēt

motorhead 1916

18.01.2022. 16:22

Aber kad shitos rakstus nav veerts lasiit. Levins vai Kraaninjsh, viens p---is. Aizdirsts, iedirsts, pusdirsts, piedirsts, paardirsts - taada taa seciiba un jeega, tas arii viss. Kaps vinjus izlabos.

Atbildēt

Jelgavniece

18.01.2022. 15:40

Kā tad ir ar to publikāciju Bild.Ja tā nav taisnība tad lūdzu iesūdzēt tiesā par Latvijā tēla graušanu.Kāpēc klusums?Vai tad prezidentam nav nekas sakāms šajā jautājumā?

Atbildēt

Nosaukta viens Zagļu bars visā košumā

18.01.2022. 14:17

Valsts prezidents Egils Levits , tieslietJānis Bordāns, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs Juri Jurašs, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāja Inese Lībiņu-Egnere un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētājs Andreju Judins

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...