Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

10.02.2019. 17:47

Kāmēr šai Advokātu Padomei nebūs reālas atbildības, ir bezjēdzīgi no viņiem arī prasīt. Tikko saņēmām no viņiem atbildes vēstuli ar nepatiesiem un apmelojošiem apgalvojumiem. Viņi rēķina, ka psihiski normālam cilvēkam nemaz negribas tērēt savu dzīves laiku skaidrošanai un pat zaudējumu atlīdzināšanas prasībām. Šajos gadījumos ir jāatceras par bumeranga likumu - gribi vai negribi - ko nosūtīji, to arī dabūsi.Visumu jau nepievilt:)

Atbildēt

>lej karstu

08.02.2019. 08:22

»

lej karstu

" lai tiesu procesos pārstāvības tiesības būtu tikai advokātu mafijā uzņemtajiem " ko nu lej, puses var dot pilnvaru juristam,kaimiņam vai iet paši, advokāts procesā nav obligāts


Cik tiesās esat piedalījies bez advokāta? Ja būtu tāda pieredze, tad zinātu, ka bez advokāta tiesā ar tevi vispār nerēķinās. Patiesībā tiesā notiek mērīšanās, kurš var noalgot dārgāku juristu, un tiesa, lai cik to negribētu atzīt, ir pārvērtusies par tirgus placi.

Atbildēt

piedzēries atkal?

06.02.2019. 01:03

»


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu netradicionāli orientēta cionistu-židmasonu zombija, derdzīga specdienestu provokatora un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev atkal būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Jautrais

04.02.2019. 13:22

...ko nevar izdariit cuuka, to var izdariit advokaats...

Atbildēt

A. K.

04.02.2019. 12:31

»

Starp mums meitenēm

Kādai manai meitenei bija pus māja, viens stāvs. Te otra ouse uzs;āka stridu un grib;eja ieg;ut sev arī otro stāvu, bet par baltu velti par neleilu summiņu. Vēsturi nestāstīšu, bet sanāca tā- kompanjons iesniedza tiesā prasību stridu izšķirt māju pārdodot izsolē (viss jau norunāts, zināms, ka māju nopirks...


Advokāti ir kā aktieri, - un lielāku honorāru nereti saņem zaudētājs tiesas procesā, jo viņam nozīmīgāka un grūtāka loma: klientam jāiestāsta, ka un kā šis panāks uzvaru, procesa laikā jātēlo, cik pašaizliedzīgi cīnās par klienta interesēm, jāšausminās, cik ļauni ir pretinieki un tiesa, cik nepareizs ir spriedums.., jāraksta falšas pārsūdzības... Taču, kad tāds advokāts ir panācis jau vairs nelabojamu klienta zaudējumu, tad papildus honorāram no klienta saņem pat krietni lielāku "prēmiju" no pretinieka puses, kurai šis advokāts-aktieris ar savu "spēli" nodrošinājis uzvaru, - tāds teātris ir ikdiena advokātu darbā, tamdēļ viņi arī visādi ir centušies, lai tiesu procesos pārstāvības tiesības būtu tikai advokātu mafijā uzņemtajiem un tai netraucētu kādi neatkarīgi juristi, ar kuriem nevar sarunāt "teātri".

Atbildēt

Tiesiskums LV

04.02.2019. 10:21

Valstij/pašvaldībām soda procenti ~ 0,05% dienā. Salīdzināšanai, ātrajiem kredītiem turpmāk ~ 0,07% dienā. Pie šādas "asins nolaišanas" par kādu advokātu var runāt, bet bez advokāta tiesas iznākums jau iepriekš nolemts. Jautājums: kādam ir jābūt advokāta atalgojumam, lai būtu vismaz kaut kādas garantijas, ka advokāts pārstāvēs klienta intereses?

Atbildēt

atis

04.02.2019. 09:59

vai pietiek kļūst par psihenes sienas avīzi?

Atbildēt

???

04.02.2019. 09:54

Advokātu galvenais uzdevums nodrošināt cieņpilnu un mierīgu attieksmi pret tiesnešiem, kolēģiem. Sistēma radīta tā, ka jūs maksājat advokātma par viņa laiku, nevis rezultātu.

Atbildēt

???

04.02.2019. 09:53

Neuzticieties advokātiem, vienmēr pārbaudiet viņu ieteikto divreiz, ja ne trīsreiz. Viņu galvenais uzdevums noslaukt vairāk naudas no klientiem.

Atbildēt

???

04.02.2019. 09:51

Vieglas smiltis Grūtupam, grūta dzīve viņa un radu pēcnācējiem. Diemžēl radītā normatīvā bāze griežas apkārt un sākt sist pašus radītāju pēcnācējus. Tā teikt karma.

Atbildēt

opā

03.02.2019. 23:04

Atslēgas vārds ir Bauskas tiesa! Kā lieta, kuras piekritība ir Zemgales rajona tiesa (Ogrē) nokļūst Bauskā un tur tiek izskatita? Vai tas nepierāda, ka lietu sadala notiek sarunāšanas ceļā? Man līdzīgs gadījums, kur lieta no pilnīgi citas vietas nokļūst Bauskas tiesā. Bauska maziņa, viens otru pazīst, no kā tiek uzzināts, ka lieta Bauskā nokļuvusi sarunājot, lai panāktu vajadzīgo rezultātu! Tā esot shēma, kā liela daļa advokāti izmantojot savass pazīšanās ar tiesu namu vadītājiem nosūta lietas izskatīšanai pie vajadzīgajiem tiesnešiem. Vai šo mafiozo cilvēku aptīrīšanas procesu drīkst vispār saukt par tiesu?

Atbildēt

Jaja

03.02.2019. 22:12

»


vai nu esi idiots Indulis Duka no trakonama, vai Pietiek Induļa Dukas klons. Jau esi apnicis! Visticamāk, ka L.L. Klons.

Atbildēt

jaajaa

03.02.2019. 20:06

»

Bet tā viš ir

grūtupa un CO ataudze iekš šo tiesiskums


...bet muļķis viņš nebija...tas nu ir fakts...:)

Atbildēt

tieši tā

03.02.2019. 19:38

»

mums jau nav juristu


palikuši tikai deģenerāti šmuristi.

Atbildēt

Ētika, estētika!

03.02.2019. 18:08

Sūda muļķi, kādi sūda balkoni un mali! Visu s zvērinātie advokāti ir cionisma sistēmas radīti - tauta jāpieradina pie nelikumībām!

Atbildēt

Starp mums meitenēm

03.02.2019. 18:00

Kādai manai meitenei bija pus māja, viens stāvs. Te otra ouse uzs;āka stridu un grib;eja ieg;ut sev arī otro stāvu, bet par baltu velti par neleilu summiņu. Vēsturi nestāstīšu, bet sanāca tā- kompanjons iesniedza tiesā prasību stridu izšķirt māju pārdodot izsolē (viss jau norunāts, zināms, ka māju nopirks prasītājs, uzvarēs). Atbildētāja paņem advokātu un tas saka - jā jā, laid izsolē un cita varianta nav. Prasībā - sākumcenu noteikt kadastrālo vērtību. Un atbildētāja piekrīt, ja jau advokāts tā iesaka, variantu nav. Un tiesa nolemj - pārdot par kadastrālo vērtību, kas ir vismaz 5 reizes zemāka par īsto cenu un kā pircējs piesakās prasītājs. Apmēram tā, nedaudz sarežģītāk bija. Un advokāts saka - iesniegsimn apek[lāciju, viss būs labi. Kā var iesniegt apelāciju, ka advokāts piekrita atbildētājas vietā piekrita par cenu un visu citu.Ko nu darīt - puse mājas un liela zeme, kas maksā ap 150 000, tiek pārdota par 35 000! Lūk ko dara advokāts! Saka - vairs nevar atsaukt, māja tiks pārdota, negarantē, ka apelācijas tiesa kaut ko izmainīs. Risinājums tika atrasts, kamēr nav uzlikts aizliegums atsavināt un spriedums nav spēkā -mājas ideālo daļu atbildētāji paši atdāvina, atsavina un afēra beidzās, cits īpašnieks, tiesas process izbeidzams, pie tam - īpašumu atņemt nav tiesiska pamata, ja vispār strīds par cenu. Nezinu - bija izteikums iesniegt izmeklēšanu pret prasītāju un advokātu. Vai to darīja, visu vēsturi nezinu.

Atbildēt

lauķis

03.02.2019. 17:10

»

jaajaa

...ja kāds vēl šajā valstī domā, ka var tiesā uzvarēt kādu no abām lielajām zviedru bankām, tad......pārdomām CPL 397.p. redakcijā līdz 2002.g.beigām...un pēc izmaiņām...tā tas notika un notiek


Jā , tikai tie īsti nav zviedru augļotājkantori , vismaz patiesā labuma guvēji noteikti nav zviedri.Pateicoties partijniekiem cīņa pret augļotājiem nav iespējama.

Atbildēt

Bet tā viš ir

03.02.2019. 16:56

grūtupa un CO ataudze iekš šo tiesiskums.

Atbildēt

mums jau nav juristu

03.02.2019. 16:52

.........

Atbildēt

jaajaa

03.02.2019. 15:59

...ja kāds vēl šajā valstī domā, ka var tiesā uzvarēt kādu no abām lielajām zviedru bankām, tad......pārdomām CPL 397.p. redakcijā līdz 2002.g.beigām...un pēc izmaiņām...tā tas notika un notiek...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...