Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

10.02.2019. 17:47

Kāmēr šai Advokātu Padomei nebūs reālas atbildības, ir bezjēdzīgi no viņiem arī prasīt. Tikko saņēmām no viņiem atbildes vēstuli ar nepatiesiem un apmelojošiem apgalvojumiem. Viņi rēķina, ka psihiski normālam cilvēkam nemaz negribas tērēt savu dzīves laiku skaidrošanai un pat zaudējumu atlīdzināšanas prasībām. Šajos gadījumos ir jāatceras par bumeranga likumu - gribi vai negribi - ko nosūtīji, to arī dabūsi.Visumu jau nepievilt:)

Atbildēt

>lej karstu

08.02.2019. 08:22

»

lej karstu

" lai tiesu procesos pārstāvības tiesības būtu tikai advokātu mafijā uzņemtajiem " ko nu lej, puses var dot pilnvaru juristam,kaimiņam vai iet paši, advokāts procesā nav obligāts


Cik tiesās esat piedalījies bez advokāta? Ja būtu tāda pieredze, tad zinātu, ka bez advokāta tiesā ar tevi vispār nerēķinās. Patiesībā tiesā notiek mērīšanās, kurš var noalgot dārgāku juristu, un tiesa, lai cik to negribētu atzīt, ir pārvērtusies par tirgus placi.

Atbildēt

piedzēries atkal?

06.02.2019. 01:03

»


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu netradicionāli orientēta cionistu-židmasonu zombija, derdzīga specdienestu provokatora un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev atkal būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Jautrais

04.02.2019. 13:22

...ko nevar izdariit cuuka, to var izdariit advokaats...

Atbildēt

A. K.

04.02.2019. 12:31

»

Starp mums meitenēm

Kādai manai meitenei bija pus māja, viens stāvs. Te otra ouse uzs;āka stridu un grib;eja ieg;ut sev arī otro stāvu, bet par baltu velti par neleilu summiņu. Vēsturi nestāstīšu, bet sanāca tā- kompanjons iesniedza tiesā prasību stridu izšķirt māju pārdodot izsolē (viss jau norunāts, zināms, ka māju nopirks...


Advokāti ir kā aktieri, - un lielāku honorāru nereti saņem zaudētājs tiesas procesā, jo viņam nozīmīgāka un grūtāka loma: klientam jāiestāsta, ka un kā šis panāks uzvaru, procesa laikā jātēlo, cik pašaizliedzīgi cīnās par klienta interesēm, jāšausminās, cik ļauni ir pretinieki un tiesa, cik nepareizs ir spriedums.., jāraksta falšas pārsūdzības... Taču, kad tāds advokāts ir panācis jau vairs nelabojamu klienta zaudējumu, tad papildus honorāram no klienta saņem pat krietni lielāku "prēmiju" no pretinieka puses, kurai šis advokāts-aktieris ar savu "spēli" nodrošinājis uzvaru, - tāds teātris ir ikdiena advokātu darbā, tamdēļ viņi arī visādi ir centušies, lai tiesu procesos pārstāvības tiesības būtu tikai advokātu mafijā uzņemtajiem un tai netraucētu kādi neatkarīgi juristi, ar kuriem nevar sarunāt "teātri".

Atbildēt

Tiesiskums LV

04.02.2019. 10:21

Valstij/pašvaldībām soda procenti ~ 0,05% dienā. Salīdzināšanai, ātrajiem kredītiem turpmāk ~ 0,07% dienā. Pie šādas "asins nolaišanas" par kādu advokātu var runāt, bet bez advokāta tiesas iznākums jau iepriekš nolemts. Jautājums: kādam ir jābūt advokāta atalgojumam, lai būtu vismaz kaut kādas garantijas, ka advokāts pārstāvēs klienta intereses?

Atbildēt

atis

04.02.2019. 09:59

vai pietiek kļūst par psihenes sienas avīzi?

Atbildēt

???

04.02.2019. 09:54

Advokātu galvenais uzdevums nodrošināt cieņpilnu un mierīgu attieksmi pret tiesnešiem, kolēģiem. Sistēma radīta tā, ka jūs maksājat advokātma par viņa laiku, nevis rezultātu.

Atbildēt

???

04.02.2019. 09:53

Neuzticieties advokātiem, vienmēr pārbaudiet viņu ieteikto divreiz, ja ne trīsreiz. Viņu galvenais uzdevums noslaukt vairāk naudas no klientiem.

Atbildēt

???

04.02.2019. 09:51

Vieglas smiltis Grūtupam, grūta dzīve viņa un radu pēcnācējiem. Diemžēl radītā normatīvā bāze griežas apkārt un sākt sist pašus radītāju pēcnācējus. Tā teikt karma.

Atbildēt

opā

03.02.2019. 23:04

Atslēgas vārds ir Bauskas tiesa! Kā lieta, kuras piekritība ir Zemgales rajona tiesa (Ogrē) nokļūst Bauskā un tur tiek izskatita? Vai tas nepierāda, ka lietu sadala notiek sarunāšanas ceļā? Man līdzīgs gadījums, kur lieta no pilnīgi citas vietas nokļūst Bauskas tiesā. Bauska maziņa, viens otru pazīst, no kā tiek uzzināts, ka lieta Bauskā nokļuvusi sarunājot, lai panāktu vajadzīgo rezultātu! Tā esot shēma, kā liela daļa advokāti izmantojot savass pazīšanās ar tiesu namu vadītājiem nosūta lietas izskatīšanai pie vajadzīgajiem tiesnešiem. Vai šo mafiozo cilvēku aptīrīšanas procesu drīkst vispār saukt par tiesu?

Atbildēt

Jaja

03.02.2019. 22:12

»


vai nu esi idiots Indulis Duka no trakonama, vai Pietiek Induļa Dukas klons. Jau esi apnicis! Visticamāk, ka L.L. Klons.

Atbildēt

jaajaa

03.02.2019. 20:06

»

Bet tā viš ir

grūtupa un CO ataudze iekš šo tiesiskums


...bet muļķis viņš nebija...tas nu ir fakts...:)

Atbildēt

tieši tā

03.02.2019. 19:38

»

mums jau nav juristu


palikuši tikai deģenerāti šmuristi.

Atbildēt

Ētika, estētika!

03.02.2019. 18:08

Sūda muļķi, kādi sūda balkoni un mali! Visu s zvērinātie advokāti ir cionisma sistēmas radīti - tauta jāpieradina pie nelikumībām!

Atbildēt

Starp mums meitenēm

03.02.2019. 18:00

Kādai manai meitenei bija pus māja, viens stāvs. Te otra ouse uzs;āka stridu un grib;eja ieg;ut sev arī otro stāvu, bet par baltu velti par neleilu summiņu. Vēsturi nestāstīšu, bet sanāca tā- kompanjons iesniedza tiesā prasību stridu izšķirt māju pārdodot izsolē (viss jau norunāts, zināms, ka māju nopirks prasītājs, uzvarēs). Atbildētāja paņem advokātu un tas saka - jā jā, laid izsolē un cita varianta nav. Prasībā - sākumcenu noteikt kadastrālo vērtību. Un atbildētāja piekrīt, ja jau advokāts tā iesaka, variantu nav. Un tiesa nolemj - pārdot par kadastrālo vērtību, kas ir vismaz 5 reizes zemāka par īsto cenu un kā pircējs piesakās prasītājs. Apmēram tā, nedaudz sarežģītāk bija. Un advokāts saka - iesniegsimn apek[lāciju, viss būs labi. Kā var iesniegt apelāciju, ka advokāts piekrita atbildētājas vietā piekrita par cenu un visu citu.Ko nu darīt - puse mājas un liela zeme, kas maksā ap 150 000, tiek pārdota par 35 000! Lūk ko dara advokāts! Saka - vairs nevar atsaukt, māja tiks pārdota, negarantē, ka apelācijas tiesa kaut ko izmainīs. Risinājums tika atrasts, kamēr nav uzlikts aizliegums atsavināt un spriedums nav spēkā -mājas ideālo daļu atbildētāji paši atdāvina, atsavina un afēra beidzās, cits īpašnieks, tiesas process izbeidzams, pie tam - īpašumu atņemt nav tiesiska pamata, ja vispār strīds par cenu. Nezinu - bija izteikums iesniegt izmeklēšanu pret prasītāju un advokātu. Vai to darīja, visu vēsturi nezinu.

Atbildēt

lauķis

03.02.2019. 17:10

»

jaajaa

...ja kāds vēl šajā valstī domā, ka var tiesā uzvarēt kādu no abām lielajām zviedru bankām, tad......pārdomām CPL 397.p. redakcijā līdz 2002.g.beigām...un pēc izmaiņām...tā tas notika un notiek


Jā , tikai tie īsti nav zviedru augļotājkantori , vismaz patiesā labuma guvēji noteikti nav zviedri.Pateicoties partijniekiem cīņa pret augļotājiem nav iespējama.

Atbildēt

Bet tā viš ir

03.02.2019. 16:56

grūtupa un CO ataudze iekš šo tiesiskums.

Atbildēt

mums jau nav juristu

03.02.2019. 16:52

.........

Atbildēt

jaajaa

03.02.2019. 15:59

...ja kāds vēl šajā valstī domā, ka var tiesā uzvarēt kādu no abām lielajām zviedru bankām, tad......pārdomām CPL 397.p. redakcijā līdz 2002.g.beigām...un pēc izmaiņām...tā tas notika un notiek...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi