Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kúmins

19.09.2013. 13:21

vispár jau smieklígi ir ticét tam, kas 'seit ir publicéts, káds kádu grib uzspridzinát un pajautá par to bijusajam drosibniekam, kurs uzreiz uzraksta iesniegumu, pilnigi nejausi blakus gadas tiesu izpilditajs kad tiek sanemta iszina. Un visam pa vidu atkal Lapsa visu par visiem zin :D ;D

Atbildēt

2Aleks=Futbol

12.09.2013. 13:34

»

Alekss

Даже ежу ясно, что вор должен сидеть в тюрьме. Если Путниньш отмывал деньги, то совершил преступление и должен быть на скамье подсудимых. Но это преступление не доказывает, что он является организатором подрыва В.Вашкевича – арестованные деньги к нему бы не вернулись. У него не было мотива стать подрывником...


Володя, хватит отрекатся от своих слов. Посадил ни в чем не повинных людей только потому, что тебе показалось. Совесть замучила? Сиди в своей Испании и не высовывайся, а то и в правду посадят ведь. Пусть Раймик взрывает твою кассиршу одну, не в деньгах же счастье.

Atbildēt

Alekss

11.09.2013. 13:24

»

Edgars

"Turpretī V. Vaškevičs pārliecināts, ka vainīgie atrodas uz apsūdzēto sola. Pēc cietušā vārdiem, viņam klāt nākusi plašāka informācija un pieredze, kas to apstiprina. No kurienes šāda informācija radusies, V. Vaškevičs neatklāj


Даже ежу ясно, что вор должен сидеть в тюрьме. Если Путниньш отмывал деньги, то совершил преступление и должен быть на скамье подсудимых. Но это преступление не доказывает, что он является организатором подрыва В.Вашкевича – арестованные деньги к нему бы не вернулись. У него не было мотива стать подрывником-террористом. Вспомните – в суде находится еще одно дело о поджоге автомобиля Вашкевича на том же месте – Экспорта – ранее судимым преступником Р. Шталбергсом и его подельником Э.Гулбисом.

Atbildēt

Edgars

10.09.2013. 22:52

»

Alekss

Похоже, вы пытаетесь выгородить мелкого мошенника Шталбергспа, вымогавшего 7,5 миллионов! С чего вы взяли, что у Вашкевича мысли часто меняюся? Читайте прессу - он жестко стоит на своем...


"Turpretī V. Vaškevičs pārliecināts, ka vainīgie atrodas uz apsūdzēto sola. Pēc cietušā vārdiem, viņam klāt nākusi plašāka informācija un pieredze, kas to apstiprina. No kurienes šāda informācija radusies, V. Vaškevičs neatklāj."

Atbildēt

Alekss

10.09.2013. 17:02

»

Edgars

Es arī kaut kur lasīju, ka Vaškevičs teica intervijā, ka Putniņš ir visticamākais organizators, viņš esot nopietns organizators atškirībā no sīka blēža Štālberga. Tikai neatceros Klubā tas bija vai kur citur. Vaškevičam tās domas strauji mainās


Похоже, вы пытаетесь выгородить мелкого мошенника Шталбергспа, вымогавшего 7,5 миллионов! С чего вы взяли, что у Вашкевича мысли часто меняюся? Читайте прессу - он жестко стоит на своем.

Atbildēt

Alekss – Pa nesmuko

10.09.2013. 12:17

Блефуешь, братан, по некрасивому. Вашкевич уже в 2011 году в интервью Playboy заявил, что, возможно, роль Шталбергса в этом деле не расследованa до конца. Насчет того, что Вашка заказал Путниньша – это же бред сивой кобылы! Лечиться тебе надо, могу доктора подсказать.

Atbildēt

hmm

09.09.2013. 08:39

ja tiešām tagad nevainīgs cilvēks sēž cietumā, tās ir šausmas!!! vai sava mundiera spožums var būt liekams pretī nevainīga cilvēka un viņa radinieku ciešanām???

„Kas nemīl, nav Dievu atzinis, jo Dievs ir mīlestība.” (1 Jņ 4, 8)

Kā dažs labs var naktī labi gulēt, ja savu kļūdu neatdzīšanas dēļ kāds sēž.

Atbildēt

aaaaaa

08.09.2013. 02:54

Ko Lapsa ar šādiem rakstiem grib panākt? Lietas pārskatīšanu? Nu nepanāks viņš to. Tāds pavērsiens nevienam Čiekurkalna līnijā nav vajadzīgs. Trešo reizi Pirmā nodaļa vairāk negribēs izgāzties :) Gadījumā ar Gulbi kā spridzinātāju ilgi tika vākti pierādījumi un uzklausītas aculiecinieku liecības. Kopumā krimināllietā pret Štālbergu un Gulbi bija par 2 sējumiem vairāk pierādījumu un liecību, nekā pret par Vaškeviča spridzināšanu notiesāto Putniņu un lietuviešiem :) Lietā bija daudz pretrunīgu pierādījumu, kuri neiederējās kopējā ainā, bet tos izmeklētāja Anita Ringo(nu jau KNAB izmeklētāja) vienkārši iznīcināja. Lapsa grib panākt, lai pasaka, ka arī šoreiz kļūdījās tāpat kā ar Gulbi un sāk izmeklēšanu no jauna? Nu nedarīs to neviens, mundiera pogas ir dārgākas nekā patiesības noskaidrošana.

Atbildēt

Kāposti nesmird

08.09.2013. 01:00

Nu un ko tas viss dod? Tagad tas visiem ir pilnīgi vienaldzīgi-bija tur tas, vai kas vairāk. Vainīgie atrasti, notiesāti, atskaites nodotas. Bet ārpus tā, ak cienījamā kundze, viss kārtībā, viss kārtībā...

Atbildēt

Ēriks

07.09.2013. 21:54

Un vai kāds domā, ka Āriju Stabiņu kāds notiesās. Nekad tas nenotiks. Ja jūs zinātu, kas stāv aiz viņas? Juta Strīķe, man liekas gan zina, kas sargā Āriju, bet viņa arī tur būs besspēcīga.

Man liekas, ka "dienesta izmeklēšana"Jutai nāk tieši no šī plaukta, lai Jutu dabūtu malā - pārāk daudz zina un un ir gatava vest taisnīgu tiesu.

Taisnīgos un parerizos no ceļa novāc, Te tas Streļčenoka pirksts ir pacelts. Sistēma ir ļoti smaga un nav tik viegli iztulkojama, no kurienes nāk tie ziemeļvēji.

Atbildēt

Rūdolfs

07.09.2013. 19:28

Tā spridzina 31.decembrī katru gadu pl.11 un 12.

Atbildēt

omite

07.09.2013. 10:59

Bet kur tad nabaga Gulbis,ko gandrīz cietumā nobendēja?Tā jau domāju,ka viņš nav pie vainas,jo,ja viņš būtu spridzinājis,tad no tā vašķa nekas nepaliktu pāri,jo viņš jau bija profs par to lietu.Vai vienkārši toreiz vajadzēja kādu "grēkāzi" ietekmīgajam vašķim?Diez kur tagad ir Gulbis?
p.s.nabaga vašķim laikam visi locekļi salauzti,ne tikai kājas,ka jau gadu "ārstējas" kūrortā?????

Atbildēt

Juris no UK

07.09.2013. 03:35

Beidzot Vaškeviča spridzināšanas lietā parādās kāda skaidrība. No sākuma ļoti loģiska likās versija par paša inscinētu teātri aizdomu novēršanai no savas notraipītās personības.

Nedomāju, ka tas ir viltus gajiens - Vaškevičam ar savu Svilpasti nav nekādas vajadzības patreizējā situācijā padarīt sevi populārākus.

Visticamākais, ka tādu īsziņu viņš arī saņēma un tagad ir bikses pilnas :D Bet jebkurā gadījumā tas ir kaut kas ļoti nopietns, ar galiem specdienestos, jo SMS IP adrese ir no LV. Ja tie ir LV specdienesti, tad neviens neko tālāk nepētīs.

Vaškeviča spridzināšanā ir acīmredzama specdienestu klātbūtne (SAB darbinieks Sparāns, atrašanās vietas noteikšanas pirms sprādziena KNAB biroja, Putniņu notiesājošs spriedums bez pierādījumiem). Smags gadījums.

Taisnību mēs diez vai uzzināsim, jo SAB, KNAB visu noliegs, tiesas darīs ko specdienesti prasīs un neviens reāli viņus ietekmēt nevar (Kalnmeiers ir karikatūra, nevis Ģenerālprokurors).

Atbildēt

fedja

06.09.2013. 21:39

Vaška reāli raustās, jo beidzot saprata, ka nav paņemti īstie spridzinātāji. Iespējams, ka pat ieilgusī trimda vairāk ir saistīta ar bailēm no lapsenēm, nekā tiesas (kuru mūsu tiesiskajā valstī viņš var nosvaidīt ar naudu un advokāti arī savus honorārus atstrādā). Viņam būtu daudz ko pateikt par lielajiem zagļiem no valdības un Kalvīša gaļas biznesu, viņš nav muļķis un saprot, ka viņu var arī novaļīt lai nepalaistu muti, kā toreiz drošībnieki gribēja izdarīt.

Atbildēt

No kurienes VID amatpersonai uzradās nauda lepnai dzīvošanai?

06.09.2013. 19:37

Deviņdesmito gadu beigās augsta ranga VID amatpersona sāka dzīvot ļoti lepni. Viņa bijusī šķirtā sieva peldējās naudā. Tolaik Basteja Pasāžā atvēra dārgu un lepnu restorānu Čikot. Tad nāca nekustamo īpašumu bums un arī šī savdabīgā nauda tika likta lietā. Paldies lieliskajam pulverim Dosja un super balinātājiem, viss tika atmazgāts un izbalināts. Iesauka futbols un sports ir skauģu izdomājumi. Neticiet šai tautas folklorai :)

Atbildēt

gardēdis

06.09.2013. 18:47

Vispār šitā visa tāda paveca zupa.Sāk smakot. Varēja jau rakstīt par kaut ko aktuālāku, jaunāku, interesantāku. Citādi periodiski maļ un maļ vienu un to pašu.Apnicīgi un neinteresanti.

Atbildēt

Gestapo

06.09.2013. 10:34

Oi, ошибочка tienešiem sanāca. Nu kā parasti. Vaškeviču izlsida ārā, cilvēkus kas nebija viņu spridzinājuši paturēja cietumā :D

Atbildēt

pa nesmuko

05.09.2013. 23:38

Neko nesaprotu. Bija kaut kāds raksts, ka Vaškevičs pasūtījis Putniņu un uzskata to par spridzinātāju. Bija intervija žurnālā Klubs, kurā Vaškevičs apgalvoja, ka uzspridzināja viņu Putniņš. No kurienes un galvenais kāpēc te atkal Štālbergs uzpeldēja? Un kāpēc tur SAB Sparāns ganījās un to GPS vietu Vaškeviča telefonam KNAB skatījās? Jautājumu ir vairāk nekā atbilžu.

Atbildēt

SHOTOKAN

05.09.2013. 23:13

Kā tur bija tas teiciens - vinovat nje tot kto vinovat a tot kogo naznachit!

Atbildēt

Hmm

05.09.2013. 23:10

»

Hm

A kāpēc Vaškevičam būtu Inārītei jāsūta tāda īsziņa


A kāpēc Inārītei vispār kāds sūtīja tāda satura īsziņas? Laikam Inārīte nepadalījās ar savu partneri un ciniski to uzmeta.

Atbildēt

Telepātiski no Austrijas :)

05.09.2013. 22:57

Vaškevičs tiesai pauž pārliecību, ka viņa spridzināšanā vainojams Štālbergs

Atbildēt

Hm

05.09.2013. 22:56

»

Binde

tādu sms var aizsūtīt jebkurš kurš vēlās, jo tā ir sūtīta no interneta


A kāpēc Vaškevičam būtu Inārītei jāsūta tāda īsziņa?

Atbildēt

Binde

05.09.2013. 22:10

tādu sms var aizsūtīt jebkurš kurš vēlās, jo tā ir sūtīta no interneta.
Varbūt pats Varkškis no Austrijas Inārītei sūta šadus sms.

Atbildēt

takelāža

05.09.2013. 21:06

Jaunos faktus, manuprāt, vajadzētu pārbaudīt. Galu galā - varbūt kāds tiešām nepelnīti dabūjis mūža ieslodzījumu...

Atbildēt

eafad

05.09.2013. 20:52

Tā nu mums tās pseidotiesas strādā-nav svarīgi, ka nav pierādījumu un tie ir pilnīgi pretrunīgi vai mākslīgi radīti: galvenais, ka ir ko notiesāt un Čiekurkalna līnijā piespraust zvaigznes pagonos. Tagad klusi un nemanot nozūmēs visu šo, tāpat kā Anita Ringo izdarīja ar CD diskiem un citiem pierādījumiem, jo cits Vaškeviča spridzinātājs vienkārši vairs nevar būt, ja jau viens ir atrasts un notiesāts :D

Atbildēt

Secinājums

05.09.2013. 19:39

Labāk ārstēties Austrijā nekā tevi uzlaiž gaisā Latvijā, tiesājot par kukuļdošanu. Potenciālais organizators joprojām ir uz brīvām kājām, un sakari ar knābi viņam ir visnotaļ dīvaini - dod pamatu domāt, ka raizēties par taisnīgu krimināltiesisko attiecību noregulējumu pēc tam nenāktos...

Atbildēt

Nesapratu

05.09.2013. 19:29

Rakstītais ir par margarīna 200g un 1kg iepakojumiem, vai ko citu? Īsziņā rakstīto var uztvert dažādi. Izskatās pēc emocionāla, nevis lietišķa pierādījuma.

Atbildēt

Dzirdēts

05.09.2013. 19:01

Vilkaste nesamaksāja savam biznesa partnerim Štālbergam iepriekš atrunātos %. Kādēļ pildīt solījumus, ja bijušais vīrs tolaik bija ietekmīga un visu varoša VID amatpersona. Puisi tas saniknoja un sāka rīkoties uz savu galvu, kā prata. Iznākums nav iepriecinošs ne miljonāru Vilkastu, ne Štālbergu ģimenēm. Dēļ mantkārības un augstprātības nereti arī bagātie lej asaras..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...