Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kúmins

19.09.2013. 13:21

vispár jau smieklígi ir ticét tam, kas 'seit ir publicéts, káds kádu grib uzspridzinát un pajautá par to bijusajam drosibniekam, kurs uzreiz uzraksta iesniegumu, pilnigi nejausi blakus gadas tiesu izpilditajs kad tiek sanemta iszina. Un visam pa vidu atkal Lapsa visu par visiem zin :D ;D

Atbildēt

2Aleks=Futbol

12.09.2013. 13:34

»

Alekss

Даже ежу ясно, что вор должен сидеть в тюрьме. Если Путниньш отмывал деньги, то совершил преступление и должен быть на скамье подсудимых. Но это преступление не доказывает, что он является организатором подрыва В.Вашкевича – арестованные деньги к нему бы не вернулись. У него не было мотива стать подрывником...


Володя, хватит отрекатся от своих слов. Посадил ни в чем не повинных людей только потому, что тебе показалось. Совесть замучила? Сиди в своей Испании и не высовывайся, а то и в правду посадят ведь. Пусть Раймик взрывает твою кассиршу одну, не в деньгах же счастье.

Atbildēt

Alekss

11.09.2013. 13:24

»

Edgars

"Turpretī V. Vaškevičs pārliecināts, ka vainīgie atrodas uz apsūdzēto sola. Pēc cietušā vārdiem, viņam klāt nākusi plašāka informācija un pieredze, kas to apstiprina. No kurienes šāda informācija radusies, V. Vaškevičs neatklāj


Даже ежу ясно, что вор должен сидеть в тюрьме. Если Путниньш отмывал деньги, то совершил преступление и должен быть на скамье подсудимых. Но это преступление не доказывает, что он является организатором подрыва В.Вашкевича – арестованные деньги к нему бы не вернулись. У него не было мотива стать подрывником-террористом. Вспомните – в суде находится еще одно дело о поджоге автомобиля Вашкевича на том же месте – Экспорта – ранее судимым преступником Р. Шталбергсом и его подельником Э.Гулбисом.

Atbildēt

Edgars

10.09.2013. 22:52

»

Alekss

Похоже, вы пытаетесь выгородить мелкого мошенника Шталбергспа, вымогавшего 7,5 миллионов! С чего вы взяли, что у Вашкевича мысли часто меняюся? Читайте прессу - он жестко стоит на своем...


"Turpretī V. Vaškevičs pārliecināts, ka vainīgie atrodas uz apsūdzēto sola. Pēc cietušā vārdiem, viņam klāt nākusi plašāka informācija un pieredze, kas to apstiprina. No kurienes šāda informācija radusies, V. Vaškevičs neatklāj."

Atbildēt

Alekss

10.09.2013. 17:02

»

Edgars

Es arī kaut kur lasīju, ka Vaškevičs teica intervijā, ka Putniņš ir visticamākais organizators, viņš esot nopietns organizators atškirībā no sīka blēža Štālberga. Tikai neatceros Klubā tas bija vai kur citur. Vaškevičam tās domas strauji mainās


Похоже, вы пытаетесь выгородить мелкого мошенника Шталбергспа, вымогавшего 7,5 миллионов! С чего вы взяли, что у Вашкевича мысли часто меняюся? Читайте прессу - он жестко стоит на своем.

Atbildēt

Alekss – Pa nesmuko

10.09.2013. 12:17

Блефуешь, братан, по некрасивому. Вашкевич уже в 2011 году в интервью Playboy заявил, что, возможно, роль Шталбергса в этом деле не расследованa до конца. Насчет того, что Вашка заказал Путниньша – это же бред сивой кобылы! Лечиться тебе надо, могу доктора подсказать.

Atbildēt

hmm

09.09.2013. 08:39

ja tiešām tagad nevainīgs cilvēks sēž cietumā, tās ir šausmas!!! vai sava mundiera spožums var būt liekams pretī nevainīga cilvēka un viņa radinieku ciešanām???

„Kas nemīl, nav Dievu atzinis, jo Dievs ir mīlestība.” (1 Jņ 4, 8)

Kā dažs labs var naktī labi gulēt, ja savu kļūdu neatdzīšanas dēļ kāds sēž.

Atbildēt

aaaaaa

08.09.2013. 02:54

Ko Lapsa ar šādiem rakstiem grib panākt? Lietas pārskatīšanu? Nu nepanāks viņš to. Tāds pavērsiens nevienam Čiekurkalna līnijā nav vajadzīgs. Trešo reizi Pirmā nodaļa vairāk negribēs izgāzties :) Gadījumā ar Gulbi kā spridzinātāju ilgi tika vākti pierādījumi un uzklausītas aculiecinieku liecības. Kopumā krimināllietā pret Štālbergu un Gulbi bija par 2 sējumiem vairāk pierādījumu un liecību, nekā pret par Vaškeviča spridzināšanu notiesāto Putniņu un lietuviešiem :) Lietā bija daudz pretrunīgu pierādījumu, kuri neiederējās kopējā ainā, bet tos izmeklētāja Anita Ringo(nu jau KNAB izmeklētāja) vienkārši iznīcināja. Lapsa grib panākt, lai pasaka, ka arī šoreiz kļūdījās tāpat kā ar Gulbi un sāk izmeklēšanu no jauna? Nu nedarīs to neviens, mundiera pogas ir dārgākas nekā patiesības noskaidrošana.

Atbildēt

Kāposti nesmird

08.09.2013. 01:00

Nu un ko tas viss dod? Tagad tas visiem ir pilnīgi vienaldzīgi-bija tur tas, vai kas vairāk. Vainīgie atrasti, notiesāti, atskaites nodotas. Bet ārpus tā, ak cienījamā kundze, viss kārtībā, viss kārtībā...

Atbildēt

Ēriks

07.09.2013. 21:54

Un vai kāds domā, ka Āriju Stabiņu kāds notiesās. Nekad tas nenotiks. Ja jūs zinātu, kas stāv aiz viņas? Juta Strīķe, man liekas gan zina, kas sargā Āriju, bet viņa arī tur būs besspēcīga.

Man liekas, ka "dienesta izmeklēšana"Jutai nāk tieši no šī plaukta, lai Jutu dabūtu malā - pārāk daudz zina un un ir gatava vest taisnīgu tiesu.

Taisnīgos un parerizos no ceļa novāc, Te tas Streļčenoka pirksts ir pacelts. Sistēma ir ļoti smaga un nav tik viegli iztulkojama, no kurienes nāk tie ziemeļvēji.

Atbildēt

Rūdolfs

07.09.2013. 19:28

Tā spridzina 31.decembrī katru gadu pl.11 un 12.

Atbildēt

omite

07.09.2013. 10:59

Bet kur tad nabaga Gulbis,ko gandrīz cietumā nobendēja?Tā jau domāju,ka viņš nav pie vainas,jo,ja viņš būtu spridzinājis,tad no tā vašķa nekas nepaliktu pāri,jo viņš jau bija profs par to lietu.Vai vienkārši toreiz vajadzēja kādu "grēkāzi" ietekmīgajam vašķim?Diez kur tagad ir Gulbis?
p.s.nabaga vašķim laikam visi locekļi salauzti,ne tikai kājas,ka jau gadu "ārstējas" kūrortā?????

Atbildēt

Juris no UK

07.09.2013. 03:35

Beidzot Vaškeviča spridzināšanas lietā parādās kāda skaidrība. No sākuma ļoti loģiska likās versija par paša inscinētu teātri aizdomu novēršanai no savas notraipītās personības.

Nedomāju, ka tas ir viltus gajiens - Vaškevičam ar savu Svilpasti nav nekādas vajadzības patreizējā situācijā padarīt sevi populārākus.

Visticamākais, ka tādu īsziņu viņš arī saņēma un tagad ir bikses pilnas :D Bet jebkurā gadījumā tas ir kaut kas ļoti nopietns, ar galiem specdienestos, jo SMS IP adrese ir no LV. Ja tie ir LV specdienesti, tad neviens neko tālāk nepētīs.

Vaškeviča spridzināšanā ir acīmredzama specdienestu klātbūtne (SAB darbinieks Sparāns, atrašanās vietas noteikšanas pirms sprādziena KNAB biroja, Putniņu notiesājošs spriedums bez pierādījumiem). Smags gadījums.

Taisnību mēs diez vai uzzināsim, jo SAB, KNAB visu noliegs, tiesas darīs ko specdienesti prasīs un neviens reāli viņus ietekmēt nevar (Kalnmeiers ir karikatūra, nevis Ģenerālprokurors).

Atbildēt

fedja

06.09.2013. 21:39

Vaška reāli raustās, jo beidzot saprata, ka nav paņemti īstie spridzinātāji. Iespējams, ka pat ieilgusī trimda vairāk ir saistīta ar bailēm no lapsenēm, nekā tiesas (kuru mūsu tiesiskajā valstī viņš var nosvaidīt ar naudu un advokāti arī savus honorārus atstrādā). Viņam būtu daudz ko pateikt par lielajiem zagļiem no valdības un Kalvīša gaļas biznesu, viņš nav muļķis un saprot, ka viņu var arī novaļīt lai nepalaistu muti, kā toreiz drošībnieki gribēja izdarīt.

Atbildēt

No kurienes VID amatpersonai uzradās nauda lepnai dzīvošanai?

06.09.2013. 19:37

Deviņdesmito gadu beigās augsta ranga VID amatpersona sāka dzīvot ļoti lepni. Viņa bijusī šķirtā sieva peldējās naudā. Tolaik Basteja Pasāžā atvēra dārgu un lepnu restorānu Čikot. Tad nāca nekustamo īpašumu bums un arī šī savdabīgā nauda tika likta lietā. Paldies lieliskajam pulverim Dosja un super balinātājiem, viss tika atmazgāts un izbalināts. Iesauka futbols un sports ir skauģu izdomājumi. Neticiet šai tautas folklorai :)

Atbildēt

gardēdis

06.09.2013. 18:47

Vispār šitā visa tāda paveca zupa.Sāk smakot. Varēja jau rakstīt par kaut ko aktuālāku, jaunāku, interesantāku. Citādi periodiski maļ un maļ vienu un to pašu.Apnicīgi un neinteresanti.

Atbildēt

Gestapo

06.09.2013. 10:34

Oi, ошибочка tienešiem sanāca. Nu kā parasti. Vaškeviču izlsida ārā, cilvēkus kas nebija viņu spridzinājuši paturēja cietumā :D

Atbildēt

pa nesmuko

05.09.2013. 23:38

Neko nesaprotu. Bija kaut kāds raksts, ka Vaškevičs pasūtījis Putniņu un uzskata to par spridzinātāju. Bija intervija žurnālā Klubs, kurā Vaškevičs apgalvoja, ka uzspridzināja viņu Putniņš. No kurienes un galvenais kāpēc te atkal Štālbergs uzpeldēja? Un kāpēc tur SAB Sparāns ganījās un to GPS vietu Vaškeviča telefonam KNAB skatījās? Jautājumu ir vairāk nekā atbilžu.

Atbildēt

SHOTOKAN

05.09.2013. 23:13

Kā tur bija tas teiciens - vinovat nje tot kto vinovat a tot kogo naznachit!

Atbildēt

Hmm

05.09.2013. 23:10

»

Hm

A kāpēc Vaškevičam būtu Inārītei jāsūta tāda īsziņa


A kāpēc Inārītei vispār kāds sūtīja tāda satura īsziņas? Laikam Inārīte nepadalījās ar savu partneri un ciniski to uzmeta.

Atbildēt

Telepātiski no Austrijas :)

05.09.2013. 22:57

Vaškevičs tiesai pauž pārliecību, ka viņa spridzināšanā vainojams Štālbergs

Atbildēt

Hm

05.09.2013. 22:56

»

Binde

tādu sms var aizsūtīt jebkurš kurš vēlās, jo tā ir sūtīta no interneta


A kāpēc Vaškevičam būtu Inārītei jāsūta tāda īsziņa?

Atbildēt

Binde

05.09.2013. 22:10

tādu sms var aizsūtīt jebkurš kurš vēlās, jo tā ir sūtīta no interneta.
Varbūt pats Varkškis no Austrijas Inārītei sūta šadus sms.

Atbildēt

takelāža

05.09.2013. 21:06

Jaunos faktus, manuprāt, vajadzētu pārbaudīt. Galu galā - varbūt kāds tiešām nepelnīti dabūjis mūža ieslodzījumu...

Atbildēt

eafad

05.09.2013. 20:52

Tā nu mums tās pseidotiesas strādā-nav svarīgi, ka nav pierādījumu un tie ir pilnīgi pretrunīgi vai mākslīgi radīti: galvenais, ka ir ko notiesāt un Čiekurkalna līnijā piespraust zvaigznes pagonos. Tagad klusi un nemanot nozūmēs visu šo, tāpat kā Anita Ringo izdarīja ar CD diskiem un citiem pierādījumiem, jo cits Vaškeviča spridzinātājs vienkārši vairs nevar būt, ja jau viens ir atrasts un notiesāts :D

Atbildēt

Secinājums

05.09.2013. 19:39

Labāk ārstēties Austrijā nekā tevi uzlaiž gaisā Latvijā, tiesājot par kukuļdošanu. Potenciālais organizators joprojām ir uz brīvām kājām, un sakari ar knābi viņam ir visnotaļ dīvaini - dod pamatu domāt, ka raizēties par taisnīgu krimināltiesisko attiecību noregulējumu pēc tam nenāktos...

Atbildēt

Nesapratu

05.09.2013. 19:29

Rakstītais ir par margarīna 200g un 1kg iepakojumiem, vai ko citu? Īsziņā rakstīto var uztvert dažādi. Izskatās pēc emocionāla, nevis lietišķa pierādījuma.

Atbildēt

Dzirdēts

05.09.2013. 19:01

Vilkaste nesamaksāja savam biznesa partnerim Štālbergam iepriekš atrunātos %. Kādēļ pildīt solījumus, ja bijušais vīrs tolaik bija ietekmīga un visu varoša VID amatpersona. Puisi tas saniknoja un sāka rīkoties uz savu galvu, kā prata. Iznākums nav iepriecinošs ne miljonāru Vilkastu, ne Štālbergu ģimenēm. Dēļ mantkārības un augstprātības nereti arī bagātie lej asaras..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...