Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HT

26.11.2022. 14:10

»


Precīzāk pateikt nevar. Vēlēšanu viltošanu attaisno ar “hibrīda kara apstākļiem” 4. maija valsts finanšu korporācijas drošībai ar partiju kontroli caur finansēšanu un mediju kotroli, finansējot “sabiedriskos medijus”.

Atbildēt

26.11.2022. 13:22


vēlēšanas ir viltotas , viss ir meli

Atbildēt

Neticu pat mūsu jūras vējam

26.11.2022. 12:37

Tagad saprotu, ka tas būs Latvenergo kārtējais biznesa projekts un te daudzi cer, ka mums būs elekrība, ko nepārdos biržā, tā būs lētāka utt. Ak naivie! Saules paneļi Latvenergo arī ir neizdevīgi, tie viņiem traucē pelnīt, tāpēc ar regulatoru atbalstu tiks uzmesti vai likvidēti, vai nolemti dzīvības vilkšanai, lai varētu palielīties, ka valsts taču atbalsta zaļo kursu. Šo biznesmeņu rīcība grauj sabiedrības uzticību valstij. Meli, ka OIK būs nulle. Tas ir kārtējais humors! Mēs taču maksāsim un daudz, Latvenergo ne matiņš nenokritīs! OIK ir neaizskarams! Vai ne?

Atbildēt

Leišmales podnīcas nedarbi

26.11.2022. 09:58

Kāpu aizsargjoslas tāpat ir apbūvētas i bez likumu atvieglojuma. Galvenais nosacijums koka karkas vidū ēka var būt no betona un niedru jumts. Un tas saucās kultūras mantojums vides saglabāšana tā iet cauri daudz afēru. Pagaidu būve pārtop par dzīvokļu vasaras viesnīcu.

Atbildēt

zagļi deputāti

25.11.2022. 10:33

»

nu kā

Domu grauds tāds, ka mums neko nevajag. Vēja parku nevajag, gāzes termināli nevajag. Gribam dzīvot kūrortā un bļaut, ka valdība slikta jo elektrība dārga


Skultes gāzes terminālis ir liela Bordāna, Feldmaņa, Eglīša (Konservatīvo paretija) un Ragauša no ASV kopīga afēra, jo viņi grib valsts garantijas iepirkumam par noteiktu cenu un tad Ragausis skries uz ASV bankām pēc naudas. Vēlāk latvju bāleliņi maksās dubultā par dārgu gāzi plus celtniecību un vadu vilkšanu uz Inčukalnu. Par savu naudu neceļ, jo Ragausuis ir pliks kā baznīcas žurka.

Atbildēt

VB

25.11.2022. 10:18

»

Drāma Queen

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru


Un tomer: kā tas (tās vibrācijas jūrā) patiks zivīm, kuru jau tā nav pārāk daudz? Viens otrs no zvejas vien te pārtiek!

Atbildēt

HT

25.11.2022. 08:21

»

fakts

Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls...


Pietirš dabu visos veidos, tas ir zaļais kurss, klimata ministrija un spēkstacijas. Ne velti saprātīgie par iedzīvotāju skaita samazināšanu.

Atbildēt

vispār

25.11.2022. 06:03

»

fakts

Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls...


Aizej nosities pret koku! Tu videi radi 100 reizes lielāku kaitējumu, nekā tāds vēja ģenerators. Turklāt, ja tu nositīsies pret koku, varēs arī samazināt vēja ģeneratoru skaitu, jo nebūs jānodrošina tava videi katastrofālā eksistence.

Atbildēt

fakts

25.11.2022. 04:39

»

Drāma Queen

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru


Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls.
Retorisks jautājums.Kāpēc netiek ieviesti videi draudzīgi un pašpietiekami enerģijas ieguves veidi?

Atbildēt

ibio

25.11.2022. 00:45

»

hulio

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu


paurbini degunā, ja ne, tad pakaļā noteikti atradīsi

Atbildēt

Drāma Queen

24.11.2022. 23:07

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru..

Atbildēt

Nevajag

24.11.2022. 22:14

Neko mums nevajag, dāņu cūku kūtis nevajag, celulozes rūpnīcu nevajag, gāzes termināli nevajag, vēja parkus nevajag. Toties mums vajag lētu enerģiju, lielas algas un Dziesmu svētkus. Mums labāk patīk sēdēt ar tukšu vēderu un kabatu skatīties saulrietu un klausīties putnu dziesmas. Apriebusies tā mūžīgā gaudošana, ka citur ir labāk un citi mums priekšā.

Atbildēt

Hshs

24.11.2022. 21:11

Pilnīgi atbalstu vēja parkus, bet tikai ne šeit. Un tā katrs letiņš

Atbildēt

HT

24.11.2022. 20:06

Pēc būtības Latvijas iedzīvotājiem pietiek pašu saražotā elektroenerģija, bet ES direktīvas liek to eksportēt un pirkt par augstāku cenu kā deficītu mantu.

Ekonomikas iznīcināšana Baltijas telpā sākās ar Ignalinas ĀS slēgšanu.

Ja Baltijas jūrā saceļ vējģeneratorus, tie traucē putnu migrācijai, atstāj iespaidu uz zivju resursiem, iznīcina tūrismu, kas nav izdevīgi Latvijai, jo elektroenerģija lētāka nepaliks, to turpinās pievienot “kopējiem tīkliem”.

Atbildēt

Indrānu Osis

24.11.2022. 18:39

Mūžīgais jautājums.
Vai var uzstādīt vēja ģeneratoru vietā kur to neviens neredz?
Vai var uzbūvēt kaut jel kādu HESu neko neappludinot?
Vai atomstacijas torņi gadījumā arī nebojā ainavu? (nemaz jau nerunājot par avārijas riskiem)?
Agrāk pie horizonta māja vientulīga laivas bura, kur tautietis brauca pēc malējiņas. Bet ja tautietis negribēja, lai malējiņa līdz sirmam vecumam pa riju cīnās ar smagajiem dzirnakmeņiem tad atkal vai nu jāčakarē tuvējā upīte, vai jābojā ainava ar vēja dzirnavām. Kaut tagad šīs dzirnavas rāda kā tūrisma objektus un stāsta cik tas bija vareni.
Kā būt?

Atbildēt

autoram

24.11.2022. 18:23

Paldies par rakstu. Videjam latvietim vide nerūp, tā auguši. Valdiba par vides aizsardzību tikai runā. Ekonomikas ministre, pati nakusi no Kurzemes, iepr. Saeimā iesniedza priekšlikumu par aizsrgjoslu butisku samazināšanu. Nožēlojami

Atbildēt

nu kā

24.11.2022. 18:19

»

hulio

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu


Domu grauds tāds, ka mums neko nevajag. Vēja parku nevajag, gāzes termināli nevajag. Gribam dzīvot kūrortā un bļaut, ka valdība slikta jo elektrība dārga.

Atbildēt

jopciks

24.11.2022. 17:44

Es arī īsti nesapratu: jā, vai nē: kurā vietā/kurā nē, cik tālu/netālu no krasta....kas ko, kam piķos...

Atbildēt

hulio

24.11.2022. 17:28

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...