Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Matīss Tirzmalis

02.02.2023. 15:41

Ideja par to, ka 20km attālumā esošie daži stabi veicinās stāvkrasta erozija iespārda. Autors pat neizprot, ka klimata pārmaiņas, jūras ūdens līmeņa celšanās ir galvenais krasta erozijas iemesls. Savukārt vēja ģeneratori aizvieto fosilo enerģiju, tādejādi mazinot klimata pārmaiņas. Pilnīga analfabēta cienīgs raksts.

Atbildēt

Pāvilostnieks

05.12.2022. 13:41

Pilnīgi piekrītu, ir garas neapdzivotas pludmales, kur ainava netiktu bojāta. Piemēram, no Jūrmalciena līdz Lietuvas robežai, arī starp Užavu un Ventspili. Kāpēc tieši pretim Jūrkalnei izvēlēta vieta?

Atbildēt

HT

26.11.2022. 14:10

»


Precīzāk pateikt nevar. Vēlēšanu viltošanu attaisno ar “hibrīda kara apstākļiem” 4. maija valsts finanšu korporācijas drošībai ar partiju kontroli caur finansēšanu un mediju kotroli, finansējot “sabiedriskos medijus”.

Atbildēt

26.11.2022. 13:22


vēlēšanas ir viltotas , viss ir meli

Atbildēt

Neticu pat mūsu jūras vējam

26.11.2022. 12:37

Tagad saprotu, ka tas būs Latvenergo kārtējais biznesa projekts un te daudzi cer, ka mums būs elekrība, ko nepārdos biržā, tā būs lētāka utt. Ak naivie! Saules paneļi Latvenergo arī ir neizdevīgi, tie viņiem traucē pelnīt, tāpēc ar regulatoru atbalstu tiks uzmesti vai likvidēti, vai nolemti dzīvības vilkšanai, lai varētu palielīties, ka valsts taču atbalsta zaļo kursu. Šo biznesmeņu rīcība grauj sabiedrības uzticību valstij. Meli, ka OIK būs nulle. Tas ir kārtējais humors! Mēs taču maksāsim un daudz, Latvenergo ne matiņš nenokritīs! OIK ir neaizskarams! Vai ne?

Atbildēt

Leišmales podnīcas nedarbi

26.11.2022. 09:58

Kāpu aizsargjoslas tāpat ir apbūvētas i bez likumu atvieglojuma. Galvenais nosacijums koka karkas vidū ēka var būt no betona un niedru jumts. Un tas saucās kultūras mantojums vides saglabāšana tā iet cauri daudz afēru. Pagaidu būve pārtop par dzīvokļu vasaras viesnīcu.

Atbildēt

zagļi deputāti

25.11.2022. 10:33

»

nu kā

Domu grauds tāds, ka mums neko nevajag. Vēja parku nevajag, gāzes termināli nevajag. Gribam dzīvot kūrortā un bļaut, ka valdība slikta jo elektrība dārga


Skultes gāzes terminālis ir liela Bordāna, Feldmaņa, Eglīša (Konservatīvo paretija) un Ragauša no ASV kopīga afēra, jo viņi grib valsts garantijas iepirkumam par noteiktu cenu un tad Ragausis skries uz ASV bankām pēc naudas. Vēlāk latvju bāleliņi maksās dubultā par dārgu gāzi plus celtniecību un vadu vilkšanu uz Inčukalnu. Par savu naudu neceļ, jo Ragausuis ir pliks kā baznīcas žurka.

Atbildēt

VB

25.11.2022. 10:18

»

Drāma Queen

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru


Un tomer: kā tas (tās vibrācijas jūrā) patiks zivīm, kuru jau tā nav pārāk daudz? Viens otrs no zvejas vien te pārtiek!

Atbildēt

HT

25.11.2022. 08:21

»

fakts

Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls...


Pietirš dabu visos veidos, tas ir zaļais kurss, klimata ministrija un spēkstacijas. Ne velti saprātīgie par iedzīvotāju skaita samazināšanu.

Atbildēt

vispār

25.11.2022. 06:03

»

fakts

Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls...


Aizej nosities pret koku! Tu videi radi 100 reizes lielāku kaitējumu, nekā tāds vēja ģenerators. Turklāt, ja tu nositīsies pret koku, varēs arī samazināt vēja ģeneratoru skaitu, jo nebūs jānodrošina tava videi katastrofālā eksistence.

Atbildēt

fakts

25.11.2022. 04:39

»

Drāma Queen

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru


Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls.
Retorisks jautājums.Kāpēc netiek ieviesti videi draudzīgi un pašpietiekami enerģijas ieguves veidi?

Atbildēt

ibio

25.11.2022. 00:45

»

hulio

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu


paurbini degunā, ja ne, tad pakaļā noteikti atradīsi

Atbildēt

Drāma Queen

24.11.2022. 23:07

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru..

Atbildēt

Nevajag

24.11.2022. 22:14

Neko mums nevajag, dāņu cūku kūtis nevajag, celulozes rūpnīcu nevajag, gāzes termināli nevajag, vēja parkus nevajag. Toties mums vajag lētu enerģiju, lielas algas un Dziesmu svētkus. Mums labāk patīk sēdēt ar tukšu vēderu un kabatu skatīties saulrietu un klausīties putnu dziesmas. Apriebusies tā mūžīgā gaudošana, ka citur ir labāk un citi mums priekšā.

Atbildēt

Hshs

24.11.2022. 21:11

Pilnīgi atbalstu vēja parkus, bet tikai ne šeit. Un tā katrs letiņš

Atbildēt

HT

24.11.2022. 20:06

Pēc būtības Latvijas iedzīvotājiem pietiek pašu saražotā elektroenerģija, bet ES direktīvas liek to eksportēt un pirkt par augstāku cenu kā deficītu mantu.

Ekonomikas iznīcināšana Baltijas telpā sākās ar Ignalinas ĀS slēgšanu.

Ja Baltijas jūrā saceļ vējģeneratorus, tie traucē putnu migrācijai, atstāj iespaidu uz zivju resursiem, iznīcina tūrismu, kas nav izdevīgi Latvijai, jo elektroenerģija lētāka nepaliks, to turpinās pievienot “kopējiem tīkliem”.

Atbildēt

Indrānu Osis

24.11.2022. 18:39

Mūžīgais jautājums.
Vai var uzstādīt vēja ģeneratoru vietā kur to neviens neredz?
Vai var uzbūvēt kaut jel kādu HESu neko neappludinot?
Vai atomstacijas torņi gadījumā arī nebojā ainavu? (nemaz jau nerunājot par avārijas riskiem)?
Agrāk pie horizonta māja vientulīga laivas bura, kur tautietis brauca pēc malējiņas. Bet ja tautietis negribēja, lai malējiņa līdz sirmam vecumam pa riju cīnās ar smagajiem dzirnakmeņiem tad atkal vai nu jāčakarē tuvējā upīte, vai jābojā ainava ar vēja dzirnavām. Kaut tagad šīs dzirnavas rāda kā tūrisma objektus un stāsta cik tas bija vareni.
Kā būt?

Atbildēt

autoram

24.11.2022. 18:23

Paldies par rakstu. Videjam latvietim vide nerūp, tā auguši. Valdiba par vides aizsardzību tikai runā. Ekonomikas ministre, pati nakusi no Kurzemes, iepr. Saeimā iesniedza priekšlikumu par aizsrgjoslu butisku samazināšanu. Nožēlojami

Atbildēt

nu kā

24.11.2022. 18:19

»

hulio

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu


Domu grauds tāds, ka mums neko nevajag. Vēja parku nevajag, gāzes termināli nevajag. Gribam dzīvot kūrortā un bļaut, ka valdība slikta jo elektrība dārga.

Atbildēt

jopciks

24.11.2022. 17:44

Es arī īsti nesapratu: jā, vai nē: kurā vietā/kurā nē, cik tālu/netālu no krasta....kas ko, kam piķos...

Atbildēt

hulio

24.11.2022. 17:28

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...