Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

30.11.2017. 12:22

»

prezidents

interesanti kā tad tu uzstātos


Jā , kāda tauta , tāds prezidents! Ja vēl būtu iemācījies tekstu no galvas runāt, bet viņš jau pat neprata nolasīt uzrakstīto!!! No skolā mācītā ar neko neatminās, pat latviski runājot. Ir ļoti daudz piefiksētu kļūdu, kur netiek lietoti pareizie vārdi pēc nozīmes, bet gan kā pašpuika kādā vārtrūmē!!! tas raksturīgs uz gramatiskām kļūdām ir daudziem politiķiem!!!!Par pagastvečiem runājot, izsakoties, Daudzi tieši tāpēc neiet, jo vecā iekārta nevēlas mainīties, notur visu grožos!!! Tautai jau tā neveselīgā attieksme, ja nāks nākamie, tad būs vēl sliktāk, tie noteikti zags vēl labāk utt., un neļauj jaunajiem tikt pie vadības!

Atbildēt

Jānis

30.11.2017. 12:13

»

Kamēr

bāleliņu tauta balsos par ZZs- nemainīsies nekas


Tieši tā, kamēr bāleliņi turpinās balsot par ZZS, kuri vienlaicīgi tiek uzskatīti par "SZ" (sarkanie zemnieki), tikmēr valstī nekas nemainīsies! Štruntīgi, bet tā viš i!!!!!

Atbildēt

Vito Vilks

29.11.2017. 16:00

Kamēr mums būs tādi pseido žurnālisti, kuri savus kompleksus grib izpaust piekasoties, pārtikušu valsti mums neredzēt. Jo šāds bezjēdzīgs pieprasījums neļauj daudziem cilvēkiem strādāt!
un uzskatu ka jāliek šiem Lapsiem samaksāt par stundām ko citi tērē ši ''tautas varoņa'' piepraījumiem.
Gribētos redzēt kaut vienu uzmanības cienīgu Lapsas pētījumu vai atklājumu pēdējā laikā, viss ir veca suņa murgi!
Prezidents uzaicina viesus pēc saviem ieskatiem, un ja Lapsām nepatīk, lai kļūst par prezidentu (demokrātiska valsts) un aicina savus zaķus. Bet nevis bezjedzīgi terorizē kanceleju, jo viņam tur kāds nepatīk.

Atbildēt

prezidents

29.11.2017. 15:53

»

Jānis

MUMS NAV PAVEICIES - MUMS IR VISŠVAKĀKAIS PREZIDENTS VISAS VALSTS PASTĀVĒŠANAS VĒSTURĒ!!!! KAD BEIDZOT IEVĒLĒS GUDRU, IZGLĪTOTU, AR VAIRĀKĀM VALODU PRASMĒM APVELTĪTU PREZIDENTU!!!!???? KAUNS BIJA VĒROT VĒJOŅA UZSTĀŠANOS ŅUJORKĀ!!!! NESAPROTU, KĀ VIŅAM PAŠAM VĒL NAV IENĀKUSI DOMA SMADZENĒS, KA NEVELK...


interesanti kā tad tu uzstātos?
kāda tauta tāds prezidents, man liekas pilnīgi normāli uzstājās, nekas izcils, bet atbilstoši savām spējām.
Nesaporu kapēc tie apsmējēji neiet vismaz par pagastvečiem, vai deputātiem? lai rā'ditu piemēru.
Jo ir nevarīgi un slinki!!!

Atbildēt

Nepiekritu

29.11.2017. 15:53

»

Gena

Lato lapsam par viņa melnajām kampaņām labi maksā, bet sāk jau izskatīties pagalam gnīdīgi, nezin jau vairs, kam piesieties


Nu šaubos, ka ir Lapsas kampaņas. Visus materialus, kurus esmu vinam sutijusi, vins publiceja. Es vispirms minēju, kā pusē viņš ir. Atbilde -- nevienā. Viņš publicē jebkādu asu materiālu. Malacis!!! Paldies Tev, Lato!

Atbildēt

RP

29.11.2017. 15:24

Kā tas nākas, ka nenormāli uzblīdušo Valsts pārvaldes aparātu mēdz ''pasniegt'', kā tautas kalpus? Kas, mums te ir greizo spoguļu karaļvalsts, ja kalps ir naudīgāks par kungu?
Priekš kam mazajai Latvijai ir vajadzīgi 100 (liekēži), jeb deputāti- tikpat cik lielajai Amerikai?

Atbildēt

Jānis

29.11.2017. 11:33

MUMS NAV PAVEICIES - MUMS IR VISŠVAKĀKAIS PREZIDENTS VISAS VALSTS PASTĀVĒŠANAS VĒSTURĒ!!!! KAD BEIDZOT IEVĒLĒS GUDRU, IZGLĪTOTU, AR VAIRĀKĀM VALODU PRASMĒM APVELTĪTU PREZIDENTU!!!!???? KAUNS BIJA VĒROT VĒJOŅA UZSTĀŠANOS ŅUJORKĀ!!!! NESAPROTU, KĀ VIŅAM PAŠAM VĒL NAV IENĀKUSI DOMA SMADZENĒS, KA NEVELK UN VAJADZĒTU ATTEIKTIES NO ŠĪ GODPILNĀ AMATA!!!!

Atbildēt

OIK

29.11.2017. 08:32

Kad to Vājoni ar viņa divām sievām padzīs no valsts naudas haļavas? Vienotība vai NSL varētu Saeimā ierosināt! Varbūt tā ir iespēja tautas acīs glābties un reitingu pacelt!?

Atbildēt

Par laimi valsts pārvaldē

29.11.2017. 05:38

»

fakts

Par laimi valsts pārvaldē nestrādā tādi stulbeņi kā Lapsa un viņiem katra soļa pasperšanai nav vajadzīga instrukcija uz 76 lappusēm


smiekli ir vislabākās zāles... tikai ne caurejas gadījumā!

Atbildēt

jāklapē tā kanceleja ciet!

29.11.2017. 01:14

Atliek secināt, ka VP kancelejas ierobežoto resursu dēļ arī turpmāk iespējamas situācijas, ka Raimonds Vējonis ne vienmēr tiks iepriekš informēts, ar kādām personām viņam nāksies sēdēt pie viena brokastu vai vakariņu galda.
Te jāpiebilst, ka pārsteigums ir nevis svinīgā pasākuma viesu saraksta publiskošana, bet gan noslepenošana. Jo vēl nemaz ne tik senos laikos medijiem šādi saraksti bija pieejami. Un tie tika publicēti. Taču Vējonim un viņa roklaižām laikam bail pat no savām ēnām. Acīmredzot ir pamatoti iemesli.

Atbildēt

Taupīgais pavalstnieks

28.11.2017. 23:41

Ėh , kā negribas maksāt par Arņa auto un šofera uzturēšanu!

Atbildēt

Vējoņa e-pasti

28.11.2017. 23:09

PIETIEK,

IAL ļauj pieprasīt e-pastus, piemēram 1 mēnesi uz priekšu, tad nevar tos nodzēst.

Vai pieprasīsi Vējoņa, Kučinska un citu e-pastus?

Atbildēt

Nu

28.11.2017. 22:32

Lai šo lietu izdarītu, tomēr ir jāstrādā. Bet tas jau perzidenta kancelejā laikam nav ierasts...

Atbildēt

Spoks

28.11.2017. 22:20

Domāju, ka Vējoņa pusdienu biedrs Šlesers jau nu noteikti bija aicināts. Pieļauju, ka uzaicināja visus 3AAA, kuru norunu Lembergs izpildīja, ieliekot Valsts prezidenta amatā savu "glābēju" Vējoni. Viņš tad varēs Lembergu amnestēt no cietuma. Kas tāds ir Lato Lapsa pret valsts līmeņa mafioziem grupējumiem, ka jāatbild uz viņa muļķīgajiem jautājumiem, Tā ir domājis ne viens vien mafiozņiks Latvijā. šobrīd lasu Latviešu Indriķa grāmatu "Bailes". Ja tur kaut niecīga daļa no tā ko dara grāmatā aprakstītais varonis Embergs ir taisnība, tad nav jābrīnās kādā bedrē mēs esam, un kāpēc valsts prezidentam nav drosmes atklāt visu savu viesu sarakstu. Ar to laikam Latvijas valsts nevar lepoties, kaut viņu vidū nešaubos ka ir arī goda cilvēki.

Atbildēt

fakts

28.11.2017. 22:15

Par laimi valsts pārvaldē nestrādā tādi stulbeņi kā Lapsa un viņiem katra soļa pasperšanai nav vajadzīga instrukcija uz 76 lappusēm!

Atbildēt

valsts pamatā ir armijas struktūra un pasts ir tās saziņas balsts

28.11.2017. 22:12

»

A4

Kāpēc lapsa neprasa informāciju digitalizētā veidā? Nav bijis neviens gadījums, kad uz e-parakstītu iesniegumu valsts iestāde nebūtu sniegusi atbildi, turklāt nekādi resursi e-pasta nosūtīšanai nav vajadzīgi, vnk copy-paste...


Copy paste joprojām prasa darbinieka nodarbināšanu. Tinte, papīrs un pasta sūtīšana maksā mazāk par cilvēkstundām, kas jāiegulda lai radītu šādu sarakstu. Saraksts, kura veidošana prasīja vairākas dienas, noteikti, ka jau eksistē - pavisam cits jautājums, kāpēc šī kanceleja negrib to dot ne papīra, ne arī digitālajā formā - rakstā tika pieminēts, ka ar sarakstu var iepazīties klātienē.

Elekroniskās sistēmas pilda papīra dublēšanas lomu - visi šie dokumenti tāpat tiek saglabāti arhīvā, bet pieeja pie šiem dokumentiem var prasīt arhivāra izmantošanu un elektronika šo procesu atvieglo, bet ne tur kur pieeja informācijai tiek liegta...


Papīra ražošana ir videi draudzīgāka par HDD ražošanu un elektronisko sistēmu uzturēšana prasa daudz lielākus resursu un papildus izdevumus(miljonos) licencēm.

Un kā jau pieminēja - par papīru, kas tiek izdots valts iestādē kāds atbild ar savu parakstu un Latvijas Pasts nodrošina, ka šajā virknē tā pilda droša piegādātāja lomu, bet elektroniskās sarakstes nedod līdzvērtīgas garantijas.

Un papīrs, sliktākajā gadījumā, var tikt izmantots citiem mērķiem :)

Atbildēt

Bleķis

28.11.2017. 22:01

Tie būs ielūgti viesi uz garlaicīgu pasākumu. Vīķene savām personīgajām vajadzībām pāris mēnešos ir tērējusi vairāk. Fakti un milzīgās summas taču bija pieejami jebkuram interesentam.To kampēju vēl neviens nav pārspējis un ilgi nepārspēs.

Atbildēt

Rebane

28.11.2017. 21:18

»

rebane

Bet kā tad haļava? Furšets, dzērieni. Vai tas nav iemesls skroboties, ka neizdevās kaut bunkuru piekraut


Jā, attiecīgi arī publika, kurai svarīga haļava un bunkura piekrāmēšana. Tāpēc arī pieklājīgi cilvēki tur neraujas. Ja nu vienīgi pāķi, kuri joprojām tic prezidentam kā augstāk radībai iecelta ar svētā mocekļa Lemberguāņa visžēlīgo un bērnu izmēra spilgtas žaketes svētību.

Atbildēt

Skumjais

28.11.2017. 20:54

egita nosūkājusi pēdējos taukus

Atbildēt

Jim

28.11.2017. 20:52

Nosuti piecuku prieks faxinja vai kopijas! :-) :-) :-)

Atbildēt

Rabene

28.11.2017. 20:50

»

rebane

Pietiek skrobe ka viņu nekur neaicina


Cilvēk mīļais, kaut reizi esi bijis uz Vējoņa kantora pasākumiem? Prastums rullē pilnās burās. Un garlaicība ārprātīga, pat smalltaļk tur lāga nesanāk, jo intelekta izkropļotie tur reti sastapt.
Tici man, pietiek to noteikti zina un nepārdzīvo, ka nav izķērnājis laiku pilnīgi tukšos pasākumos. Nopietniem cilvēkiem dzīve piedāvā gana daudz interesantāku iespēju kā pavadīt laiku nekā skatīties mutē pārpratumam prezidenta amatā ar ķēkšu svītu.

Atbildēt

rebane

28.11.2017. 20:40

Pietiek skrobe ka viņu nekur neaicina.

Atbildēt

muļķu zemē

28.11.2017. 19:55

kretīni dejo

Atbildēt

Vaira3000

28.11.2017. 19:32

»

A4

Kāpēc lapsa neprasa informāciju digitalizētā veidā? Nav bijis neviens gadījums, kad uz e-parakstītu iesniegumu valsts iestāde nebūtu sniegusi atbildi, turklāt nekādi resursi e-pasta nosūtīšanai nav vajadzīgi, vnk copy-paste...


vai tie divi varianti ir juridiski ekvivalenti? prieks iesnieguma tiesai piemeram ? ja nu elektroniska pasutisana dr$t nav tas pats kas pasutisana uz papira? otraja gadijuma vismaz ir ar ko atslauciit

Atbildēt

Lauķis

28.11.2017. 19:05

Te jau ir tā attieksme, kāpēc no Saeimas sienas tas sauklis par to vienu likumu visiem ir jāņem nost. Respect Kaimiņam!
Skaidri un nepārprotami Lato Lapsas kungam tiek pateikts, tas ko MĒS darām, ir MŪSU darīšana. Un jums tur nav nekādas daļas, izņemot, nodokļu maksāšanu!
Kas te vēl nav saprotams?

Atbildēt

A4

28.11.2017. 18:26

Kāpēc lapsa neprasa informāciju digitalizētā veidā? Nav bijis neviens gadījums, kad uz e-parakstītu iesniegumu valsts iestāde nebūtu sniegusi atbildi, turklāt nekādi resursi e-pasta nosūtīšanai nav vajadzīgi, vnk copy-paste
Ja inteeese ir uzturēt papīra ražošanu un latvijas pastu, tad gan, cita lieta

Atbildēt

28.11.2017. 18:18

Jā, tā viņi dara, kad vēlas ko noslēpt. Atliek tikai tiesa, uz kuras taisnīgumu parastajam mirstīgajam ir maz cerību.

Atbildēt

reitings aug

28.11.2017. 18:17

...............

Atbildēt

399

28.11.2017. 18:04

parazīti līksmos uz modernā genocīgā latviešu tautas kauliem. Kā ar vinu molotova kokteili pirms vai pēc svētku trunas ieraušanas Vājoņa gaumē?

Atbildēt

Eh!

28.11.2017. 17:44

Eh!nu kad tad to prezi dentu vairs neredzesim un nedzirdesim.vinam tak acis ir tas ko sauc par slimibu...

Atbildēt

Gena

28.11.2017. 17:35

Lato lapsam par viņa melnajām kampaņām labi maksā, bet sāk jau izskatīties pagalam gnīdīgi, nezin jau vairs, kam piesieties...

Atbildēt

Alexa

28.11.2017. 17:03

Varbūt saziedot? Tauta!!!!! a prēmijām, piemaksām kaut kā pietika tās naudas

Atbildēt

ZInātājs

28.11.2017. 16:55

Arnis Salnājs ir ar putniem, viņa laikā Latvijas pastā tamlīdzīgs marazms darījās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...