Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

30.11.2017. 12:22

»

prezidents

interesanti kā tad tu uzstātos


Jā , kāda tauta , tāds prezidents! Ja vēl būtu iemācījies tekstu no galvas runāt, bet viņš jau pat neprata nolasīt uzrakstīto!!! No skolā mācītā ar neko neatminās, pat latviski runājot. Ir ļoti daudz piefiksētu kļūdu, kur netiek lietoti pareizie vārdi pēc nozīmes, bet gan kā pašpuika kādā vārtrūmē!!! tas raksturīgs uz gramatiskām kļūdām ir daudziem politiķiem!!!!Par pagastvečiem runājot, izsakoties, Daudzi tieši tāpēc neiet, jo vecā iekārta nevēlas mainīties, notur visu grožos!!! Tautai jau tā neveselīgā attieksme, ja nāks nākamie, tad būs vēl sliktāk, tie noteikti zags vēl labāk utt., un neļauj jaunajiem tikt pie vadības!

Atbildēt

Jānis

30.11.2017. 12:13

»

Kamēr

bāleliņu tauta balsos par ZZs- nemainīsies nekas


Tieši tā, kamēr bāleliņi turpinās balsot par ZZS, kuri vienlaicīgi tiek uzskatīti par "SZ" (sarkanie zemnieki), tikmēr valstī nekas nemainīsies! Štruntīgi, bet tā viš i!!!!!

Atbildēt

Vito Vilks

29.11.2017. 16:00

Kamēr mums būs tādi pseido žurnālisti, kuri savus kompleksus grib izpaust piekasoties, pārtikušu valsti mums neredzēt. Jo šāds bezjēdzīgs pieprasījums neļauj daudziem cilvēkiem strādāt!
un uzskatu ka jāliek šiem Lapsiem samaksāt par stundām ko citi tērē ši ''tautas varoņa'' piepraījumiem.
Gribētos redzēt kaut vienu uzmanības cienīgu Lapsas pētījumu vai atklājumu pēdējā laikā, viss ir veca suņa murgi!
Prezidents uzaicina viesus pēc saviem ieskatiem, un ja Lapsām nepatīk, lai kļūst par prezidentu (demokrātiska valsts) un aicina savus zaķus. Bet nevis bezjedzīgi terorizē kanceleju, jo viņam tur kāds nepatīk.

Atbildēt

prezidents

29.11.2017. 15:53

»

Jānis

MUMS NAV PAVEICIES - MUMS IR VISŠVAKĀKAIS PREZIDENTS VISAS VALSTS PASTĀVĒŠANAS VĒSTURĒ!!!! KAD BEIDZOT IEVĒLĒS GUDRU, IZGLĪTOTU, AR VAIRĀKĀM VALODU PRASMĒM APVELTĪTU PREZIDENTU!!!!???? KAUNS BIJA VĒROT VĒJOŅA UZSTĀŠANOS ŅUJORKĀ!!!! NESAPROTU, KĀ VIŅAM PAŠAM VĒL NAV IENĀKUSI DOMA SMADZENĒS, KA NEVELK...


interesanti kā tad tu uzstātos?
kāda tauta tāds prezidents, man liekas pilnīgi normāli uzstājās, nekas izcils, bet atbilstoši savām spējām.
Nesaporu kapēc tie apsmējēji neiet vismaz par pagastvečiem, vai deputātiem? lai rā'ditu piemēru.
Jo ir nevarīgi un slinki!!!

Atbildēt

Nepiekritu

29.11.2017. 15:53

»

Gena

Lato lapsam par viņa melnajām kampaņām labi maksā, bet sāk jau izskatīties pagalam gnīdīgi, nezin jau vairs, kam piesieties


Nu šaubos, ka ir Lapsas kampaņas. Visus materialus, kurus esmu vinam sutijusi, vins publiceja. Es vispirms minēju, kā pusē viņš ir. Atbilde -- nevienā. Viņš publicē jebkādu asu materiālu. Malacis!!! Paldies Tev, Lato!

Atbildēt

RP

29.11.2017. 15:24

Kā tas nākas, ka nenormāli uzblīdušo Valsts pārvaldes aparātu mēdz ''pasniegt'', kā tautas kalpus? Kas, mums te ir greizo spoguļu karaļvalsts, ja kalps ir naudīgāks par kungu?
Priekš kam mazajai Latvijai ir vajadzīgi 100 (liekēži), jeb deputāti- tikpat cik lielajai Amerikai?

Atbildēt

Jānis

29.11.2017. 11:33

MUMS NAV PAVEICIES - MUMS IR VISŠVAKĀKAIS PREZIDENTS VISAS VALSTS PASTĀVĒŠANAS VĒSTURĒ!!!! KAD BEIDZOT IEVĒLĒS GUDRU, IZGLĪTOTU, AR VAIRĀKĀM VALODU PRASMĒM APVELTĪTU PREZIDENTU!!!!???? KAUNS BIJA VĒROT VĒJOŅA UZSTĀŠANOS ŅUJORKĀ!!!! NESAPROTU, KĀ VIŅAM PAŠAM VĒL NAV IENĀKUSI DOMA SMADZENĒS, KA NEVELK UN VAJADZĒTU ATTEIKTIES NO ŠĪ GODPILNĀ AMATA!!!!

Atbildēt

OIK

29.11.2017. 08:32

Kad to Vājoni ar viņa divām sievām padzīs no valsts naudas haļavas? Vienotība vai NSL varētu Saeimā ierosināt! Varbūt tā ir iespēja tautas acīs glābties un reitingu pacelt!?

Atbildēt

Par laimi valsts pārvaldē

29.11.2017. 05:38

»

fakts

Par laimi valsts pārvaldē nestrādā tādi stulbeņi kā Lapsa un viņiem katra soļa pasperšanai nav vajadzīga instrukcija uz 76 lappusēm


smiekli ir vislabākās zāles... tikai ne caurejas gadījumā!

Atbildēt

jāklapē tā kanceleja ciet!

29.11.2017. 01:14

Atliek secināt, ka VP kancelejas ierobežoto resursu dēļ arī turpmāk iespējamas situācijas, ka Raimonds Vējonis ne vienmēr tiks iepriekš informēts, ar kādām personām viņam nāksies sēdēt pie viena brokastu vai vakariņu galda.
Te jāpiebilst, ka pārsteigums ir nevis svinīgā pasākuma viesu saraksta publiskošana, bet gan noslepenošana. Jo vēl nemaz ne tik senos laikos medijiem šādi saraksti bija pieejami. Un tie tika publicēti. Taču Vējonim un viņa roklaižām laikam bail pat no savām ēnām. Acīmredzot ir pamatoti iemesli.

Atbildēt

Taupīgais pavalstnieks

28.11.2017. 23:41

Ėh , kā negribas maksāt par Arņa auto un šofera uzturēšanu!

Atbildēt

Vējoņa e-pasti

28.11.2017. 23:09

PIETIEK,

IAL ļauj pieprasīt e-pastus, piemēram 1 mēnesi uz priekšu, tad nevar tos nodzēst.

Vai pieprasīsi Vējoņa, Kučinska un citu e-pastus?

Atbildēt

Nu

28.11.2017. 22:32

Lai šo lietu izdarītu, tomēr ir jāstrādā. Bet tas jau perzidenta kancelejā laikam nav ierasts...

Atbildēt

Spoks

28.11.2017. 22:20

Domāju, ka Vējoņa pusdienu biedrs Šlesers jau nu noteikti bija aicināts. Pieļauju, ka uzaicināja visus 3AAA, kuru norunu Lembergs izpildīja, ieliekot Valsts prezidenta amatā savu "glābēju" Vējoni. Viņš tad varēs Lembergu amnestēt no cietuma. Kas tāds ir Lato Lapsa pret valsts līmeņa mafioziem grupējumiem, ka jāatbild uz viņa muļķīgajiem jautājumiem, Tā ir domājis ne viens vien mafiozņiks Latvijā. šobrīd lasu Latviešu Indriķa grāmatu "Bailes". Ja tur kaut niecīga daļa no tā ko dara grāmatā aprakstītais varonis Embergs ir taisnība, tad nav jābrīnās kādā bedrē mēs esam, un kāpēc valsts prezidentam nav drosmes atklāt visu savu viesu sarakstu. Ar to laikam Latvijas valsts nevar lepoties, kaut viņu vidū nešaubos ka ir arī goda cilvēki.

Atbildēt

fakts

28.11.2017. 22:15

Par laimi valsts pārvaldē nestrādā tādi stulbeņi kā Lapsa un viņiem katra soļa pasperšanai nav vajadzīga instrukcija uz 76 lappusēm!

Atbildēt

valsts pamatā ir armijas struktūra un pasts ir tās saziņas balsts

28.11.2017. 22:12

»

A4

Kāpēc lapsa neprasa informāciju digitalizētā veidā? Nav bijis neviens gadījums, kad uz e-parakstītu iesniegumu valsts iestāde nebūtu sniegusi atbildi, turklāt nekādi resursi e-pasta nosūtīšanai nav vajadzīgi, vnk copy-paste...


Copy paste joprojām prasa darbinieka nodarbināšanu. Tinte, papīrs un pasta sūtīšana maksā mazāk par cilvēkstundām, kas jāiegulda lai radītu šādu sarakstu. Saraksts, kura veidošana prasīja vairākas dienas, noteikti, ka jau eksistē - pavisam cits jautājums, kāpēc šī kanceleja negrib to dot ne papīra, ne arī digitālajā formā - rakstā tika pieminēts, ka ar sarakstu var iepazīties klātienē.

Elekroniskās sistēmas pilda papīra dublēšanas lomu - visi šie dokumenti tāpat tiek saglabāti arhīvā, bet pieeja pie šiem dokumentiem var prasīt arhivāra izmantošanu un elektronika šo procesu atvieglo, bet ne tur kur pieeja informācijai tiek liegta...


Papīra ražošana ir videi draudzīgāka par HDD ražošanu un elektronisko sistēmu uzturēšana prasa daudz lielākus resursu un papildus izdevumus(miljonos) licencēm.

Un kā jau pieminēja - par papīru, kas tiek izdots valts iestādē kāds atbild ar savu parakstu un Latvijas Pasts nodrošina, ka šajā virknē tā pilda droša piegādātāja lomu, bet elektroniskās sarakstes nedod līdzvērtīgas garantijas.

Un papīrs, sliktākajā gadījumā, var tikt izmantots citiem mērķiem :)

Atbildēt

Bleķis

28.11.2017. 22:01

Tie būs ielūgti viesi uz garlaicīgu pasākumu. Vīķene savām personīgajām vajadzībām pāris mēnešos ir tērējusi vairāk. Fakti un milzīgās summas taču bija pieejami jebkuram interesentam.To kampēju vēl neviens nav pārspējis un ilgi nepārspēs.

Atbildēt

Rebane

28.11.2017. 21:18

»

rebane

Bet kā tad haļava? Furšets, dzērieni. Vai tas nav iemesls skroboties, ka neizdevās kaut bunkuru piekraut


Jā, attiecīgi arī publika, kurai svarīga haļava un bunkura piekrāmēšana. Tāpēc arī pieklājīgi cilvēki tur neraujas. Ja nu vienīgi pāķi, kuri joprojām tic prezidentam kā augstāk radībai iecelta ar svētā mocekļa Lemberguāņa visžēlīgo un bērnu izmēra spilgtas žaketes svētību.

Atbildēt

Skumjais

28.11.2017. 20:54

egita nosūkājusi pēdējos taukus

Atbildēt

Jim

28.11.2017. 20:52

Nosuti piecuku prieks faxinja vai kopijas! :-) :-) :-)

Atbildēt

Rabene

28.11.2017. 20:50

»

rebane

Pietiek skrobe ka viņu nekur neaicina


Cilvēk mīļais, kaut reizi esi bijis uz Vējoņa kantora pasākumiem? Prastums rullē pilnās burās. Un garlaicība ārprātīga, pat smalltaļk tur lāga nesanāk, jo intelekta izkropļotie tur reti sastapt.
Tici man, pietiek to noteikti zina un nepārdzīvo, ka nav izķērnājis laiku pilnīgi tukšos pasākumos. Nopietniem cilvēkiem dzīve piedāvā gana daudz interesantāku iespēju kā pavadīt laiku nekā skatīties mutē pārpratumam prezidenta amatā ar ķēkšu svītu.

Atbildēt

rebane

28.11.2017. 20:40

Pietiek skrobe ka viņu nekur neaicina.

Atbildēt

muļķu zemē

28.11.2017. 19:55

kretīni dejo

Atbildēt

Vaira3000

28.11.2017. 19:32

»

A4

Kāpēc lapsa neprasa informāciju digitalizētā veidā? Nav bijis neviens gadījums, kad uz e-parakstītu iesniegumu valsts iestāde nebūtu sniegusi atbildi, turklāt nekādi resursi e-pasta nosūtīšanai nav vajadzīgi, vnk copy-paste...


vai tie divi varianti ir juridiski ekvivalenti? prieks iesnieguma tiesai piemeram ? ja nu elektroniska pasutisana dr$t nav tas pats kas pasutisana uz papira? otraja gadijuma vismaz ir ar ko atslauciit

Atbildēt

Lauķis

28.11.2017. 19:05

Te jau ir tā attieksme, kāpēc no Saeimas sienas tas sauklis par to vienu likumu visiem ir jāņem nost. Respect Kaimiņam!
Skaidri un nepārprotami Lato Lapsas kungam tiek pateikts, tas ko MĒS darām, ir MŪSU darīšana. Un jums tur nav nekādas daļas, izņemot, nodokļu maksāšanu!
Kas te vēl nav saprotams?

Atbildēt

A4

28.11.2017. 18:26

Kāpēc lapsa neprasa informāciju digitalizētā veidā? Nav bijis neviens gadījums, kad uz e-parakstītu iesniegumu valsts iestāde nebūtu sniegusi atbildi, turklāt nekādi resursi e-pasta nosūtīšanai nav vajadzīgi, vnk copy-paste
Ja inteeese ir uzturēt papīra ražošanu un latvijas pastu, tad gan, cita lieta

Atbildēt

28.11.2017. 18:18

Jā, tā viņi dara, kad vēlas ko noslēpt. Atliek tikai tiesa, uz kuras taisnīgumu parastajam mirstīgajam ir maz cerību.

Atbildēt

reitings aug

28.11.2017. 18:17

...............

Atbildēt

399

28.11.2017. 18:04

parazīti līksmos uz modernā genocīgā latviešu tautas kauliem. Kā ar vinu molotova kokteili pirms vai pēc svētku trunas ieraušanas Vājoņa gaumē?

Atbildēt

Eh!

28.11.2017. 17:44

Eh!nu kad tad to prezi dentu vairs neredzesim un nedzirdesim.vinam tak acis ir tas ko sauc par slimibu...

Atbildēt

Gena

28.11.2017. 17:35

Lato lapsam par viņa melnajām kampaņām labi maksā, bet sāk jau izskatīties pagalam gnīdīgi, nezin jau vairs, kam piesieties...

Atbildēt

Alexa

28.11.2017. 17:03

Varbūt saziedot? Tauta!!!!! a prēmijām, piemaksām kaut kā pietika tās naudas

Atbildēt

ZInātājs

28.11.2017. 16:55

Arnis Salnājs ir ar putniem, viņa laikā Latvijas pastā tamlīdzīgs marazms darījās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...