Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

29.01.2018. 00:40

Uz Sibīriju kropļus

Atbildēt

Iveta

25.01.2018. 20:47

Ko te visi plosās ap Kaziņu? Šaurā lokā viss ir sakārtots. Parādnieks var, un tad Prezis nevarēs.

Atbildēt

lol

25.01.2018. 19:06

kāda starpība kas un kā vēlē - galvenais kas un kā skaita :D
ja vēlēšanas varētu kaut ko mainīt tās sen tiktu aizliegtas.

Atbildēt

Paija

25.01.2018. 17:48

ir dzirdēts no valsts pārvaldē "strādājošiem" , ka darbs valsts iestādēs ir viens vienīgs " plezīrs" un prieka avots. Ierēdņi, politiķi paši sevi sauc par " dzīves baudītājiem", parasti ap Jauno gadu izbrauc atpūtā par valsts naudu uz tālām un siltām zemēm dzīves baudīšanas dazžādībai.

Atbildēt

Turks

25.01.2018. 12:49

Interesanti, Valsts pārvaldes iekārtas likuma 24.pants noteic, ka
(1) Savas darbības nodrošināšanai Ministru kabineta loceklis uz savu pilnvaru laiku var pieņemt darbā konsultatīvās amatpersonas un darbiniekus un izveidot biroju. Konsultatīvo amatpersonu kompetenci tiešās pārvaldes iestādē, it īpaši tiesības dot rīkojumus pārvaldes amatpersonām, nosaka Ministru kabineta loceklis.

Jautājums, vai, piemēram, ekonomikas ministrs ir noteicis ar kādu iestādes iekšēju dokumentu savam biroja vadītājam tādus amata pienākumus, kas dotu tam pamatu un tiesības piedalīties eksotiskā ārvalstu ceļojumā?
Savādāk iznāk tā kā ar mūsu tieslietu ministru, kura biroja vadītāja paņemta amata, lai apmierinātu Dzintara vīrišķās vēlmes un pretī par to saņemot visādus ministrijas apbalvojumus, ielūgumus.

Atbildēt

Kika

25.01.2018. 12:42

Un pat ar nelielu kritiskās domāsanas devu neapveltītie ļautiņi atkal jozīs uz vēlēsanu iecirkņiem,lai pazemīgi nobalsotu par šiem nekauņām un rīkļu rāvējiem, kuri parazitējot uz šīs tautas rēķina zaudējuši jebkādu mēra sajūtu. Kur visas kontroles un uzraudzības iestādes??? Kāpēc tas viss tiek mierīgi pieļauts??? Par kādu tiesisku valsti mēs vispār varam runāt??? Prezidents - totāls kauna traips ar vbisu savu varzu, bet viņam tas "pie kājas". Valstī mediķi tiek sarīdīti savā starpā, tad vēl pedagogi - visi tie, kas barojas no atliekām no šo salašnu svētku galdiem. Bet apetīte viņiem neizmērojama! Nekas te namainīsies un labāk nepaliks! Tikai revolūcija var ko mainīt

Atbildēt

Ja?

25.01.2018. 12:09

»

Latvietiņš

Ak, man dieniņ, kā gan drīkst šitā jaukties lielo kungu darīšanās?!! Nu protams, ka viņi uz to Dienvidkoreju brauc svarīgas valstiskās lietas kārtot! Un par cik, Dienvidkorejas amatpersonas tajā laikā būs tajā olimpiādē, tad arī mūsu kungiem cits nekas neatliek, kā doties uz to olimpiādi, lai viņus ...


Varbūt tu viņus ievēlēji, neatceros, ka man ar šo ģīmju ievēlēšanu būtu bijis sakars.Tad, kad publiski būs zināms par ko katra sterva un zābaks balso, tad arī iestāsies pilna laime un komunisms, jo tad olu ripinātāju, rullētāju un co. vēlētājiem varētu droši prasīt atbildību par sūdu ievēlēšanu amatos. Bet līdz tam, pardon, vēlēšanas ir slēptas, sarunātas, sagrozītas un pierādiet, ka tā nav. Manā paziņu lokā nav neviena, kas balsojis par zzs, saskaņu.. tad kā viņi tika saeimā?

Atbildēt

Latvietiņš

25.01.2018. 10:26

Ak, man dieniņ, kā gan drīkst šitā jaukties lielo kungu darīšanās?!! Nu protams, ka viņi uz to Dienvidkoreju brauc svarīgas valstiskās lietas kārtot! Un par cik, Dienvidkorejas amatpersonas tajā laikā būs tajā olimpiādē, tad arī mūsu kungiem cits nekas neatliek, kā doties uz to olimpiādi, lai viņus tur satiktu un par visām valsts lietām no sirds izrunātos. Tie, kas nespēj saprast tik vienkāršas lietas noteikti ir kremļa aģenti. Kas attiecas uz to brauciena dalībnieku sastāvu, tad tas noteikti ir valsts noslēpums, jo nadinieki uzzinot konkrētus vārdus un uzvārdus pret viņiem varētu uztaisīt kaut kādas terroristiskas darbības, piemēram, uz to laiku slepus piebērt ēdienam caurejas zāles tā, ka cietusī persona nespētu tikt projām no tualetes poda un līdz ar to nokavētu lidmašīnas izlidošanu. Arī ar šo braucienu saistītajiem izdevumiem ir jābūt noslepenotiem, jo nesmuki ir urķēties ap to, kā kungi tērē naudu. Ja tu kādam esi uzdāvinājis naudu, tad ir ļoti nepieklājīgi taujāt kā viņš šo naudu izlieto, ko ir nopircis un cik samaksājis. Bez tam, mēs taču esam šīs izcilās personības ievēlējuši par saviem kungiem, tātad dāvājuši viņiem savu uzticību. Ja mēs tagad sākam kasīties par viņiem atdotās naudas izlietojumu, tas būs tāds neglīts mājiens, ka mēs tomēr šaubāmies par viņu godaprātu un viņi par to var ļoti uz mums apvainoties.

Atbildēt

bezkaunīgais sivēns

25.01.2018. 09:21

A,kas tās par meičām šim laivā,kas redzamas fotobildē pie raksta? Cerams,ka Raimonds ir morāli noturīgs un tikumīgs estēts.

Atbildēt

ha ha ha

25.01.2018. 07:38

»

Viss mūsu sportam

Kāpēc netiek runāts par patieso cēlo mērķi braukt palīgā Latvijas sportistiem? Katrs ierēdnis un viņa apsargs ievedīs kādam sportistam vajadzīgo sacencībām. Rezerves slēpes, rezerves kamanas, smēres, un visu citu, kas pagājušo reizi tikļoti pietrūra sportistiem. Apsargi patiesībā ir papildus trenneri...


Raimim noteikti būs līdzi smaržīgais vazelīns, jeb lubrikants- lai slīd pie ielik;sanas Egucim - kā pa sviestiņu - arī pa Riņķa modei!

šito smēri taču var iedot arī kādam sportmenim- lai slēpes iesmērē!


a kāda šaika uz haļavu atkal brauks kā sportsmeņus pavadošā delegācija???

Atbildēt

Viss mūsu sportam

25.01.2018. 07:08

Kāpēc netiek runāts par patieso cēlo mērķi braukt palīgā Latvijas sportistiem? Katrs ierēdnis un viņa apsargs ievedīs kādam sportistam vajadzīgo sacencībām. Rezerves slēpes, rezerves kamanas, smēres, un visu citu, kas pagājušo reizi tikļoti pietrūra sportistiem. Apsargi patiesībā ir papildus trenneri un masieri. Dažiem no svītas būs uzdevumi pieskatīt, lai taupot valsts naudu prēmijām sportistiem, neieņem parāk augstas vietas. Līdzi būs arī ātro kredītu sportisti. Un būs arī dāvavna Latvijas tautai - pēc atgiešanās visi atkāpsies no amatiem

Atbildēt

Janka

25.01.2018. 01:36

Braucuenu nevar organizēt tekekonferences režīmā?

Atbildēt

zaķis salnā

25.01.2018. 01:06

Vai stratēģisko runu korejiešu valodā sagatavojis? Uzstāsies atklāšanā? Vienīgais ar runu uzstāsies?, kā korejiešu valodas specss? uzreiz pēc novelšanās no Kazbeka? vai vispirms vienu ieraus?
Nevarētu kāds braucējs nofilmēt?

Atbildēt

#

25.01.2018. 00:37

Salasnjas.

Atbildēt

Uldis

24.01.2018. 23:40

»

LATINFORM fotoreportieris Arvils

OIK jautājumu ministrijā vairs nerisina


Visiem, kuri ziedoja ZZS, OIK atļaujas jau atņemtas. Tagad Ašerādens ar izpildītas misijas apziņu, var arī atslābināties Korejā.

Atbildēt

:))

24.01.2018. 22:56

»

balodis

Vājonis-izklaides prezidents,varbūt lieto alkoholu,ja tv neredz


ildē neredzi, ka vairs paairēt nevar. Sieviete airē

Atbildēt

Mutenburgs

24.01.2018. 22:00

Kolosāla uzņēmēju delegācija - tur vajag paskatīties, kas būs tur sarakstā.
Ašerādens parasti "ceļo" ar svītu un tur uzņēmēji ir tikai daži, pārējie LIAA žurkas.
Olimpiades laikā visas viesnīcas pacelusas cenas, bet šādai extra extra vizītei viesnīcas nopirkt varēs par mazas pagasta skolas gada budžetu.
Kāpēc Vējonis lidinās četrus (!) drošības čaļus un vēl Kazeiku pa virsu?

Atbildēt

balodis

24.01.2018. 21:12

Vājonis-izklaides prezidents,varbūt lieto alkoholu,ja tv neredz?

Atbildēt

LATINFORM fotoreportieris Arvils

24.01.2018. 21:03

OIK jautājumu ministrijā vairs nerisina?

Atbildēt

Korekcija:

24.01.2018. 20:55

tiek gatavots apjomīgs „politiskās prostitūcijas” brauciens

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...