Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hmm,diagnoze KPV.LV?

12.12.2018. 13:31

»

Dainis

Kā izturēties pret līdzcilvēku, kurš cieš no šizofrēnijas...


Tu runā par Gobzemu, kurš kopā ar KAIMIŅU maina savas fufaikas krāsu? Abiem viņiem ir "diagnoze"? Tagad skrien balsot par ZZS komuņjagām, kopā grib iet ar zilajiem, bet turpatnosoda JKP, kura stāv pie savām pozīcijām nemainīgi, ka tā nebakso par sarkanajiem.

Atbildēt

nu gnu

11.12.2018. 11:51

»

Viltnieks

Bildītē laikam būtu pareizi rakstīt meine frikadelle. Bet tad pazustu autora mesidžs


jā kotlette ir lv karbonāde vācu varēja nepīt klāt kārlim ulmanim arī ir labie teksti...

Atbildēt

nu gnu

11.12.2018. 11:49

stulba retorika tas slesers sen jau pats sev rok kapu

Atbildēt

Viltnieks

10.12.2018. 15:44

Bildītē laikam būtu pareizi rakstīt meine frikadelle. Bet tad pazustu autora mesidžs... ;)

Atbildēt

Dzintra

10.12.2018. 12:16

Pilnīgs tukšums - es nezinu, ko Latvija ir noziegusies, ja tai ar šausmām jānoraugās, ka var iegūt šitādu bezsmadzeņu un bezsirdsapziņas cilvēkveidojumu par premjerministru! Vējoni, attopies, paņem slotu un dzen viņu projām!

Atbildēt

jaja

10.12.2018. 12:08

»

Edgars

Līdz šodienas situācijai Latviju noveda daudzie vēlēšanās nepiedalījušies,kuri to joprojām nav apjēguši.Jo nesaprot pat to,ka KPVLV un JKP,nebūdami tagad Saeimā vairākumā,vienkārši spiesti meklēt kompromisus


Oi, stāsti manim Daugaviņa! Jau kuro reizi vēlēšanu rezultātos tāda matemātika, ka par nejaušu to var atzīt tikai ziemā ar galvu āliņģī kritušie.

Atbildēt

NIKNAIS

10.12.2018. 11:39

Bla bla bla bla, cik var bubināt?

Atbildēt

Ināra>Anita

10.12.2018. 09:50

Tie taču ir partiju izvirzītie,paši labākie,kādi partijā ir!

Atbildēt

Ivans>Jānis

10.12.2018. 09:45

Pareizi,Jāni! Un vēl labāks ir attīstītais sociālisms un kukurūza!

Atbildēt

Edgars

10.12.2018. 09:19

Līdz šodienas situācijai Latviju noveda daudzie vēlēšanās nepiedalījušies,kuri to joprojām nav apjēguši.Jo nesaprot pat to,ka KPVLV un JKP,nebūdami tagad Saeimā vairākumā,vienkārši spiesti meklēt kompromisus!

Atbildēt

kļimoviča aita

09.12.2018. 21:23

»

Dainis

Kā izturēties pret līdzcilvēku, kurš cieš no šizofrēnijas...


Daini!
Mēs, tavi līdzcilvēki, visi bez izņēmuma, varbūt vienīgi daži necilvēki ne, esam gatavi paust rūpes par tavu veselības stāvokli un faktu, ka mūs satrauc dažādi aspekti tavā publikācijā.

Atbildēt

kļimoviča aita

09.12.2018. 21:19

Ja tie ir mūsu LABĀKIE PRĀTI, tad varbūt izrakstīsim dažus dučus no IZRAĒLAS?

Ja Ukraina tā var - paskat, kas tur par valdību, īstenu ukraini neieraudzīsi (nevajag ļauties apmānīties sakarā ar dažiem it kā ukraiņu uzvārdiem) - tad mēs, ko, sliktāki?!?!

Atbildēt

Σ.

09.12.2018. 19:58

+ virsrakstam 😄

Atbildēt

Velta Strazdiņa

09.12.2018. 18:25

»

he

Principā es dotu viņam pamēģināt. Jo nogāzt valdību ir viegli. Tikai, protams, tu neesi ne labåkais, ne gudrākais, nekas.. nākamais šlosers, ar baigām ambīcijām, kas velk uz diagnozi.. bet labāk jauns šlosers, nevis *old nuts


Tā var spriest tikai gados jauns cilvēks, kad tev pašam iestāsies pensijas gadi, tad dziedāsi citu dziesmu un "jaunu šloseru" pie varas grožiem diez vai gribēsi

Atbildēt

he

09.12.2018. 15:54

Principā es dotu viņam pamēģināt. Jo nogāzt valdību ir viegli. Tikai, protams, tu neesi ne labåkais, ne gudrākais, nekas.. nākamais šlosers, ar baigām ambīcijām, kas velk uz diagnozi.. bet labāk jauns šlosers, nevis *old nuts*

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

09.12.2018. 13:51

»

Vilis

Man tā politiskā šļura jau tā noriebusies, ka sāk likties ka komunisms bija paradīze.Es kopā ar citiem laikam veltīgi stāvēju uz barikādēm, riskēju ar savu veselību un dzīvību. Tagad nabadzībā, politiskajās intrigās, šai valstī jūtos kā izlietots tualetes papīrs, ne pielipināt atpakaļ pie ruļa, ne izmest...


Nu, uz barikādēm tu nekad neesi stāvējis un tāpēc nomirt uz tām nevarēji, jo latvietis tādas muļķības negvelž. Politiskā šļura patiešām ir, bet to veic cionistu banda, kura mums Barikādes nozaga. Tu, Lapsa un AP, ir šīs "barikādes" zagļi... latviešu tautas nīdēji un nomelnotāji... .

Atbildēt

Anita

09.12.2018. 12:35

Mani satrauc mūsu ievēlēto deputātu rupjā, plebejiskā apsaukāšanās. Kā tā var uzvesties inteliģenti cilvēki! Arī žurnālistiem jādomā ,kā izteikt savu domu pieklājīgi. Mums tepat vien jādzīvo un jāstrādā. Vai varēsim beigās vienoties kopīgam darbam Latvijas labā? Galvā skan doma:"Skaldi un valdi".Kam atdosim varu?

Atbildēt

Dainis

09.12.2018. 09:45

Jāņem vērā, ka šizofrēnijas paasinājumi nesākas vienā momentā, tiem parasti ir kādi priekšvēstneši, kas liek aizdomāties par to, vai ar cilvēku viss ir kārtībā. Šiem priekšvēstnešiem jeb simptomiem vajadzētu pievērst uzmanību un vērsties pēc palīdzības pie speciālista, lai savlaicīgi uzsāktu ārstēšanu un novērstu slimības progresēšanu. Slimnieka līdzcilvēkiem būtu ieteicams zināt un atpazīt pirmās stāvokļa pasliktinājuma pazīmes, kā arī izstrādāt vienkāršotu rīcības plānu, ko varētu izmantot krīzes situācijās, piemēram, kam paasinājuma gadījumos vajadzētu zvanīt, pie kā vērsties pēc palīdzības u.tml.
Stāvokļa pasliktināšanās priekšvēstneši var būt, piemēram, pastāvīga nervozitāte, aizkaitināmība, neracionālu apgalvojumu paušana, naidīgums, miega traucējumi, tramīgums, izolēšanās no apkārtējiem vai nesaprotama uzvedība, kas nav tikusi novērota pirms tam. Gan šizofrēnijas pacientam, gan, vēlams, arī tuvākajiem pacienta līdzcilvēkiem būtu ieteicams pārrunāt, kādas varētu būt šīs brīdinājuma pazīmes, jo tās katram cilvēkam var būt atšķirīgas.

Nereti slimības smaguma pakāpe ir atkarīga no tā, cik savlaicīgi pēc pirmo slimības simptomu atpazīšanas cilvēks vēršas pēc palīdzības. Jo laicīgāk cilvēks vērsīsies pie palīdzības pie ārsta, jo ātrāk un veiksmīgāk būs iespējams uzsākt ārstēšanas procesu.

Atbildēt

Dainis

09.12.2018. 09:41

Kā izturēties pret līdzcilvēku, kurš cieš no šizofrēnijas?

Gadījumā, ja rodas aizdomas, ka tuvinieks cieš no jebkādiem psihiskiem traucējumiem, tajā skaitā šizofrēnijai raksturīgiem, es ieteiktu dalīties savās izjūtās ar konkrēto cilvēku un paust savas rūpes par viņa veselības stāvokli un faktu, ka Jūs satrauc dažādi aspekti un izmaiņas viņa uzvedībā, emocijās, domās un garastāvoklī. Vajadzētu censties panākt uzticēšanos, izrādīt vēlmi palīdzēt un piedāvāt, piemēram, noorganizēt vizīti vai pat kopā aiziet uz konsultāciju pie ārsta. Līdzcilvēkiem galvenais, saskaroties ar kādiem no šizofrēnijas radītiem simptomiem, ir saglabāt mieru, izturēties godīgi un veidot skaidru atgriezenisko saiti ar cilvēku.
Noteikti būtu jāatceras, ka nevajag konfliktēt ar šo cilvēku, piemēram, apstrīdēt halucinācijas vai maldīgos, aplamos uzskatus, ko cilvēks pauž. Vajadzētu izturēties neitrāli - ne apstiprināt, bet arī ne noliegt halucināciju vai maldu esamību, saglabāt mieru un nebaidīties par to runāt. Nevajadzētu strīdēties par to, ka cilvēks šīs halucinācijas tikai izdomā, vai pat apgalvot, ka viņš izliekas vai tēlo, jo cilvēks maldus neatšķir no realitātes - tā pacientam konkrētajā brīdī ir vienīgā īstā realitāte.

Atbildēt

Jānis

08.12.2018. 23:13

Nekas labāks par sociālismu nav izdomāts, jo komunisms ir utopija, bet kapitālisms ir labs tikai bagātajiem, bet ne tautas vairākumam, tad par kādu demokrātiju te vispār iet runa.

Atbildēt

Brīvība

08.12.2018. 23:09

Nu ko latviešu dziesminieki dabūja brīvību un plikām pakaļām uz Īriju sēnes lasīt. Bet palikušie plešas par drupačām uz galda.

Atbildēt

Vilis

08.12.2018. 22:15

Man tā politiskā šļura jau tā noriebusies, ka sāk likties ka komunisms bija paradīze.Es kopā ar citiem laikam veltīgi stāvēju uz barikādēm, riskēju ar savu veselību un dzīvību. Tagad nabadzībā, politiskajās intrigās, šai valstī jūtos kā izlietots tualetes papīrs, ne pielipināt atpakaļ pie ruļa, ne izmest podā, var aizdambēt sistēmu, bet smirdu gan.Būtu labāk uz tām barikādēm nomiris, nebūtu šis bardaks jāredz.

Atbildēt

Okšķeris

08.12.2018. 21:53

No Stikla kalna: Mentālā epidēmija.Vai vārdi „mentālā epidēmija” ir manierīgi laikmetīga metafora jeb „mentālā epidēmija” tomēr savā ziņā ir insaits (pēkšņa problēmas aptveršana) ar noteiktu analītisko perspektīvu? Vai tagadnes sabiedrību ir pārņēmusi epidēmija – plaša infekcijas slimības izplatīšanās, kas ievērojami pārsniedz parasto attiecīgās infekcijas slimības izplatību dotajā vidē? Vai infekcijas slimībai ir psihisks (mentāls) raksturs? Vai infekcijas slimībai ir tāds raksturs, kas attiecas uz psihi, apziņu un kas saistīts ar domāšanu, prātu, uztveri, īstenības interpretāciju? Vai mentālā epidēmija ir „smadzeņu viruss” jeb arī tā ir tikai manierīgi laikmetīga metafora? Vai „smadzeņu vīruss” ir kādas sociālo vīrusu industrijas produkts? Vai ir tāds spēks un tāda institūcija, kas mūsdienās funkcionē ka sociālo vīrusu industrija? Vai šī sociālo vīrusu industrija ir tas spēks un tā institūcija, kura tautām un to stratiem atņem vēstures subjekta apziņu un gribu? Vai joprojām aktuāla ir sensenā norma, ka vēstures subjekts ir tikai tad, ja tas ir neatkarīgi domājošs un patstāvīgi funkcionējošs fenomens? Vai arī tagad drīkstam uzskatīt, ka vēstures subjekts (tauta un tās strati) ir tikai tad, ja tam ir apziņa un griba? Un pēdējais jautājums: „Vai tik tikko uzdotie jautājumi ir retoriski jautājumi jeb tie ir vienpusīgi pārspīlēti jautājumi?”.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft