Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

JKL

03.10.2022. 12:13

»

Aktuāla ir tikai viena likumsakarība

Balso vai nebalso, svītro vai nesvītro , balso par tādu vai citu partiju -rezutāts paliek nemainīgs . Jo visas valstis kopš 2020. saslēgtas vienotā globālā tīklā


Par tīkliem nekā nezinu, bet skaidri varu teikt, ka LV vēlēānu un partiju sistēma izstrādāta tādi, lai vēlētājiem iesmērētu tos kandidātus, kas valdošiem tuvi..

Atbildēt

Aktuāla ir tikai viena likumsakarība

03.10.2022. 11:22

»

Interesanti

Vēlēšanu sistēma, manipulācijas iespējas un politiskās reklāmas budžets nav vienīgie faktori, kas nosaka vēlēšanu iznākumu. Zināma loma vēl aizvien paliek tautas saprašanai. Manuprāt neapmierinātība ar iepriekšējām Saeimām un valdībām prasītu, lai vēlētāji šoreiz rīkotos citādi, nekā iepriekšējās vēlēšanās...


Balso vai nebalso, svītro vai nesvītro , balso par tādu vai citu partiju -rezutāts paliek nemainīgs . Jo visas valstis kopš 2020. saslēgtas vienotā globālā tīklā.
Atšķirīgas ir tikai performances scenārija detaļas , aktoru talanta līmenis un izpildījums.

Atbildēt

JKL>Interesanti

02.10.2022. 09:31

»

Interesanti

Vēlēšanu sistēma, manipulācijas iespējas un politiskās reklāmas budžets nav vienīgie faktori, kas nosaka vēlēšanu iznākumu. Zināma loma vēl aizvien paliek tautas saprašanai. Manuprāt neapmierinātība ar iepriekšējām Saeimām un valdībām prasītu, lai vēlētāji šoreiz rīkotos citādi, nekā iepriekšējās vēlēšanās...


....Ir milzīgs juridiskais analfabētisms, ticība, ka ar politisku urrā, bez darba, saprašanas, sistemātiskas cīņas vienā rāvienā kāds visu jūsu vietā atrisinās.

Pilnībā pievienojos....Tomēr tā tas ir visur un vienmēr bijis. Traki ir tas, ka tāda dzīves uztvere kļūst par valdošo,kā tas ir tagad pēdējos 35 gados LV. Un vara to atbalsta.

Atbildēt

bet

02.10.2022. 09:22

»

Interesanti

Vēlēšanu sistēma, manipulācijas iespējas un politiskās reklāmas budžets nav vienīgie faktori, kas nosaka vēlēšanu iznākumu. Zināma loma vēl aizvien paliek tautas saprašanai. Manuprāt neapmierinātība ar iepriekšējām Saeimām un valdībām prasītu, lai vēlētāji šoreiz rīkotos citādi, nekā iepriekšējās vēlēšanās...


tautas lielas daļas saprašanas līmeni labi parāda vakar RETV pārraide par suitu sievām, kur dažas k-dzes savā nejēgā aģitēja iet vēlēt, jo tad viņas varēšot kontrolēt ievēlētos....Un uz reiz jautājums: Kā tad viņas kontrolēs ievēlētos? Likums to neparedz..Un vēel jautājums: Ko tad viņas nekontrolēja līdz šim?

Problēmas būtība (neskatoties uz aizkulisēm) ir tur, ka politiskās partijas reāli visbiežāk nepiedalās savukandidātu sarakstu sagatavošanā. Sarakstus sagatavao šaura partijas vadības elite...pēc sev vien zināamiem kritērijiem. Rezultātā cilvēkiem tiek iesmērēti tie kandidāti, ko grib varas elite, un vēlētāji kā auni iet un balso, pat nenieka nekā absolūti nekā par tiem, par kuriem balso nezinot....
Vai to nevar saukt par vēlētāju stulbumu? Un tāpat-kapēc klusē partiju biedri, kad partiju vadības viņus kāš kā mazos zaķīšus? Ar ko tad partiju biedri labāki par vēlētājiem, lai ar vieni ir politiķi-otri tikai vēlētāji.

Atbildēt

bet

02.10.2022. 09:15

»

LV juridiskais analfabētisms pat no vēlēšanu iecirkņa darbinieku puses

Biju vienā iecirknī. Tur plakāti - ielieciet aploksnē biļetenu, utt. Es jautāju iecirkņa darbiniecēm, kāpēc vēlētāji netiek informēti par visām iespējām, ko paredz vēlēšanu likums, proti aploksnē var nebūt nekas. Viņas vai nu viebās, vai muļķīgi smaidīja. Tātad iespējams, ka tukšas aploksnes šā iecirkņa...


ir arī daudz citu juridisku muļķību: Ja nemaldos ''Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā'' teikts, ka vēlēšanu dienā nedrīkst veikt vēlēšanu aģitāciju...Tas protas netraucē LV mass media vēlēsānu dienā visos iespējamos veidos aģitēt ka visiem jāiet vēlēt..

Atbildēt

LV juridiskais analfabētisms pat no vēlēšanu iecirkņa darbinieku puses

01.10.2022. 16:31

Biju vienā iecirknī. Tur plakāti - ielieciet aploksnē biļetenu, utt. Es jautāju iecirkņa darbiniecēm, kāpēc vēlētāji netiek informēti par visām iespējām, ko paredz vēlēšanu likums, proti aploksnē var nebūt nekas. Viņas vai nu viebās, vai muļķīgi smaidīja. Tātad iespējams, ka tukšas aploksnes šā iecirkņa (varbūt arī citu? visu?) darbinieki tiešām neieskaita kopējā nodoto balsu skaitā, no kura rēķina 5 % barjeru. Tas būtu pret likumu, bet juridiskais analfabētisms LV mani sen jau vairs nepārsteidz. Es šā iecirkņa statistiku paturēšu acīs, un lai dievs viņām un CVK žēlīgs, ja konstatēšu neatbilstību.

Atbildēt

Interesanti

01.10.2022. 12:58

»

nu jā

analogi kā uz potēšanos


Vēlēšanu sistēma, manipulācijas iespējas un politiskās reklāmas budžets nav vienīgie faktori, kas nosaka vēlēšanu iznākumu. Zināma loma vēl aizvien paliek tautas saprašanai. Manuprāt neapmierinātība ar iepriekšējām Saeimām un valdībām prasītu, lai vēlētāji šoreiz rīkotos citādi, nekā iepriekšējās vēlēšanās. Ja rīcību noteiktu vēlēšanu sistēmas izpratne un savu interešu aprēķins. Bet vēlēšanu skaistums jau ir tieši tajā ziņā, ka loģika netiek prasīta ne no kandidātiem, ne balsotājiem. Likums tiešām to neprasa. Līdz ar to rezultāts, kaut arī var būt manipulēts un nesaskanēt ar tautas interesēm, tomēr spilgti parādīs tautas saprašanu. Un tā bieži vien ir bērnudārza vai septiņgadīga bērna līmenī pat pieaugušiem cilvēkiem. Ir milzīgs juridiskais analfabētisms, ticība, ka ar politisku urrā, bez darba, saprašanas, sistemātiskas cīņas vienā rāvienā kāds visu jūsu vietā atrisinās.

Atbildēt

nu jā

01.10.2022. 08:27

»

Хм

Да, есть такая мысль. Все-таки когда у тебя не подавляющее большинство в коалиции, и в комиссии нужно брать и оппозицию, все посложнее уже свои дела творить. Так что по факту выбор только, ЦС или РСЛ голос отдать...


Tagad mums ir krievu okupantu palieku biomateriāls, no kura ar pātagas un rausīša palīdzibu izgatavot latviešus. Jāapzinās, ka visi Latvijas Republikas pilsoņi ir latvieši un tā arī viņi jāapzīmē. Sovoku laiks ir pagājis, rusņas piekritējiem jābūt izstumtiem. Apzīmējums ,,krievs" ir kļuvis par lamuvārdu, ar šadām etniskām saknēm nav ko lepoties.

Atbildēt

Vislabākais veids, kā ieriebt kliķei

01.10.2022. 05:35

Visieriebjošākais pret kliķi būs gājiens, kad vairums no tiem, kas vispār aizies uz vēlēšanām, nobalsos ar nederīgu biļetenu vai tukšu aploksni.

Nobalsot ar nederīgu biļetenu vai tukšu aploksni nav tas pats, kas neiet uz vēlēšanām.

Nederīgs biļetens vai tukša aploksne paceļ balsu skaitu, kas sarakstiem vajadzīgs, lai pārvarētu 5 % barjeru un iekļūtu Saeimā.

Jau pagājušajās vēlēšanās ierēdņu un zagļu partijām nekas daudz nebija, tagad vajag tās atstāt ārpus Saeimas, lai visādas Vienotības, paristi, viltusnacionāļi utml. nepārvar barjeru un neiekļūst Saeimā.

To var izdarīt, ja vairums to, kas aizies uz vēlēšanām, nobalsos ar tukšu aploksni vai vislabāk ar nederīgu papīru aploksnē, uz kā uzrakstīts ļauns novēlējums kliķei un balsu skaitīšanas viltotājiem.

Ja vairums no tiem, kas aiziet uz iecirkņiem nebalso ne par vienu partiju, bet ar nodoto aploksni ceļ 5 % barjeru, tad Saeima var netikt ievēlēta vispār, jo neviens saraksts nepārvarēs 5 % barjeru. Otrreiz tādas izdevības var nebūt.

Citādi var pietikt, ka uz vēlēšanām aiziet tikai viens cilvēks, nobalso par savu sarakstu, un Saeima skaitās ievēlēta, pat ja 99 % vēlētāju nebūtu aizgājuši vēlēt.

Atbildēt

tik tiešām...

30.09.2022. 20:06

»

nerubīju fišku

kas tā ir par patoloģiski dedzīgu vēlmi mūsu vadoņiem un eksvadoņiem Levitam , VVF, Īvānām un vēl kaut kādam Ērglim aizdzīt visus obligāti uz vēlēšanām


LTV sociālais paziņojums: 'ja veselības dēļ nevarat nokļūt vēlēšanu iecirknī...' - mans komentārs: 'atvainojiet:, bet diemžēl daudzi, kam ir psihiskās veselības problēmas, vienā mierā nokļūs balsošanas iecirkņos'....

Atbildēt

nerubīju fišku

30.09.2022. 11:46

kas tā ir par patoloģiski dedzīgu vēlmi mūsu vadoņiem un eksvadoņiem Levitam , VVF, Īvānām un vēl kaut kādam Ērglim aizdzīt visus obligāti uz vēlēšanām?

Atbildēt

krčangaļu vušņeviču

30.09.2022. 11:33

»

piesmietais aborigeens

Iereednju lielvalstii allazj viss ir labaakajaa kaartiibaa


inficēta valstī

Atbildēt

WWW

30.09.2022. 08:07

»

hi hi

ar putekļu maisu dabūjis latvanpastala


Tipiska dzērumā taisīta urlas komentārs.

Atbildēt

hi hi

29.09.2022. 20:59

»

ммм

Ukraiņi visai pasaulei pierādīja, kā jārīkojas lai kaut ko mainītu


ar putekļu maisu dabūjis latvanpastala.......

Atbildēt

ммм

29.09.2022. 20:24

Ukraiņi visai pasaulei pierādīja, kā jārīkojas lai kaut ko mainītu...

Atbildēt

Roberts

29.09.2022. 17:35

acīm redzot biedrība saņem valsts naudas tapēc tā te aģitē. Ir tak te gadu desmitiem rakstīts-kas patiesībā ir Latvijas politiksās partijas, ka tās nav nekādas partijas, kas nenes nekādu juridisku atbildību...pat par tiem kurus pašas izvizra..un ne jau partijas izvizra, bet šaurs cilvēku grupējums tā saucamajās partijas..savtīgu interešu vadīti..Un par tādiem izvirzītajiem ši biedrība aiciba balsot? Tad jau labāk uz reiz aicināt balsot par skaidri zināmiem afēristiem un zagļiem-tie vismaz nepievils.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.09.2022. 17:26

»

Хм

Я понимаю, нужно пиарить свои произведения. Но зачем же себя уже идиотом выставлять...


Pavisam nesen Latvijas Nacionālās Bibliotēkas wikipēdijas lapā tika atzītas tādas vajāšanas par kurām rakstu es. Tā ka idiotu lomā pamazām nokļūst tie, kuri turpina melot un visu noliegt.
https://enciklopedija.lv/skirklis/151615

Atbildēt

Хм

29.09.2022. 17:19

»

Atis Priedītis

Šobrīd manu grāmatu "Kristaps - slepenie protokoli" ir izlasījuši jau vairāki tūkstoši cilvēku. Tostarp gan bijušie VDK darbinieki, gan psihiatri, gan garīdznieki, gan VDD darbinieki u.c. interesenti un neesmu saņēmis nevienu pierādījumu, ka grāmatā aprakstītie VDK vajāšanu gadījumi ir safantazēti. ...


Я понимаю, нужно пиарить свои произведения. Но зачем же себя уже идиотом выставлять?
Факт, что люди никак не отреагировали, это доказательство того, что было? Вы серьезно?
Авторам фантастических романов тоже не пишут работники NASA с опровержениям. Значит, это доказывает, что это вовсе не фантастика, а правда?)))

Atbildēt

Atis Priedītis

29.09.2022. 16:58

»

Tiešām? Kā to vari pierādīt?

Nekādi. Jo tā tava makalatūra nevienu neinteresē. Sabiedrība saprit un zin, ka pat Lapsas darbība, atmaskojot komunismu, neko nevar mainīt


Man nekas nav jāpierāda. Jāpierāda ir tiem, kuri rakstīto nosauc par meliem un fantāzijām. Tikai visiem ir bailes sākt to darīt jo grāmatas notikumos ir iesaistīti šādi cilvēki - R.Pauls, I.Godmanis, R.Labanovskis, V.Birkavs, A.Kleckins, J.Kulakovs u.c. Izjautāt šos cilvēkus visiem ir paniskas bailes. Pat pēc Z.Liepiņa grāmatas Mūzaīka izdošanas, kurā Paulam ir veltīti ļoti daudzi pamatoti pārmetumi, Pauls turpina klusēt. Izrādās viņš esot savā laika VDK devis klusēšanas zvērestu.

Atbildēt

..

29.09.2022. 14:37

Itālijas parlamenta vēlēšanās uzvarējusi partija "Itālijas brāļi". Konservatīvie, tradicionālās vērtības atbalstošie. Iesaku noskatīties Fox News Takera Karlsona ziņu raidījumu "Tā ir revolūcija", angļu vai krievu val. Diemžēl Latvijā šādu cilvēku nav.

Atbildēt

e-vēlētājs

29.09.2022. 14:31

CVK ar Ritvaru Eglāju priekšgalā radījuši veiklu vēlēšanu manipulāciju e-vēlēšanu sistēmu un par vēlēšanu novērotājiem tik iesmej.
https://youtu.be/Pc_Ddvv3T1E
http://t.me/balso_lv

Atbildēt

Atis Priedītis

29.09.2022. 14:30

Šobrīd manu grāmatu "Kristaps - slepenie protokoli" ir izlasījuši jau vairāki tūkstoši cilvēku. Tostarp gan bijušie VDK darbinieki, gan psihiatri, gan garīdznieki, gan VDD darbinieki u.c. interesenti un neesmu saņēmis nevienu pierādījumu, ka grāmatā aprakstītie VDK vajāšanu gadījumi ir safantazēti. Grāmata iznāca jau pirms diviem gadiem. Tātad atliek pieņemt, ka rakstītais ir patiesība - šokējoša, bet patiesība. Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

tāpēc jau kliķes troļli uztraucas un ārdās

29.09.2022. 13:50

»

Nekultivē sava stulbības

Tu vienkārši nejēga, āksts un tautas "mēsls", ja neko nesaproti un raksti: "...visieriebjošākais pret pašreizējo kliķi ir balsot ar nederīgu biļetenu aploksnē


ka visieriebjošākais pret kliķi būs gājiens, kad vairums no tiem, kas aiziet uz vēlēšanām, nobalsos ar nederīgu biļetenu vai tukšu aploksni - palīgskolu bļaustīgiem absolventiem paskaidroju, ka nobalsot ar nederīgu biļetenu vai tuksu aploksni nav tas pats, kas neiet uz vēlēšanām, jo nederīgs biļetens / tukša aploksne paceļ balsu skaita barjeru līdz 5 % kas partijniekiem vajadzīgi, lai ielīstu Saeimā - jau pagājušajās vēlēšanās ierēdņu un zagļu partijām nekas daudz nebija, tagad vajag tās atstagt ārpus Saeimas, un to var izdarīt, ja vairums to, kas aizies uz vēlēšanām, nobalsos ar tukšu aploksni vai vislabāk ar nederīgu papīru aploksnē, uz kā uzrakstīts ļauns novēlējums kliķei un balsu skaitīšanas viltotājiem

Atbildēt

Atis Priedītis

29.09.2022. 13:48

Esmu konstatējis kopā ar Kristapu, savu darbu galveno varoni, ka es varētu jau būt aizliegts pavisam. Kristaps teic, ka esot pamanījis, ka esmu “ņemts uz grauda” un mani operatīvi izseko “opretīvie”. Tie esot “operatīvie” no Zersesung zvaigznāja. Tā paraboliskais izliekums, ko no Miltona zvaigznāja pamanīja “lētticīgie”, panikā bēgot, esot tam cēlonis. Kā parasti, es Kristapam iebildu un piedraudēju, ka viņa “daiļradi” nodošu publiskai izpētei

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

29.09.2022. 13:48

»

Bet par krieviem var nobalsot,lai šitiem ieriebtu! Varā krieviem netikt, bet kāds tautisks zaglis paliks bez siles


Viss notiek tāpat kā okupācijas pirmajos 50 gados. Okupanti tāpat kā tajā laikā, dodas pie vēlēšanu urnām, bet ievēlēti tiek kangari Kirhenšteini un Viļi Lāči.

Atbildēt

Cieti

29.09.2022. 13:34

»

lauķis

Balsojiet par mazāko ļaunumu


Zodz kopā ar krievu okupantiem un komūnistiem un tev par to nekas nebūs. Tas laiks tuvojas beigām.

Atbildēt

Tas ir Putina variants

29.09.2022. 11:01

»

Nekultivē sava stulbības

Tu vienkārši nejēga, āksts un tautas "mēsls", ja neko nesaproti un raksti: "...visieriebjošākais pret pašreizējo kliķi ir balsot ar nederīgu biļetenu aploksnē


Lai tu neietu balsot un nobalsos tie, kuri man, Putinam ir vajadzīgi, Latvijā darīt: JO SLIKTĀK, JO LABĀK".

Atbildēt

Atis Priedītis

29.09.2022. 10:32

Ja es sākšu runāt, mani aizliegs pavisam

Atklāti sakot, šie vārdi ir briesmīgi. Un tas notiek Latvijā, kura it kā skaitās demokrātiska valsts. Bet tieši tā man uzrakstīja kāds okupācijas laika aizliegtais komponists.

Izrādās, ka pašlaik viņam ir iespēja reizēm kaut kur uzstāties un reizēm viņa dziesmas skan arī pa radio. Bet tas ir tikai tāpēc, ka viņš klusē gan par dziesmu aizliegumu okupācijas laikā, gan par VDK vajāšanām. Šis cilvēks joprojām ir tik iebiedēts, ka tiešām baidās sākt kaut ko atklāti stāstīt.

Un pats briesmīgākais ir tas, ka citi cilvēki nespēj ticēt tam, ka tie paši cilvēki kuri pakļāva un iebiedēja cilvēkus okupācijas laikā, arī pašlaik ir ļoti ietekmīgs spēks un bez kautrēšanās turpina draudēt tiem, kuri beidzot sāk kaut ko atklāti stāstīt.

Lai šo situāciju mainītu ir jāiet balsot visiem!

Atbildēt

balsot ar nederīgu biļetenu aploksnē

29.09.2022. 05:46

visieriebjošākais pret pašreizējo kliķi ir balsot ar nederīgu biļetenu aploksnē, tukšu aploksni, vai aploksni, kurā ir npvēlējums kliķei vai balsu skaitīšanas viltotājiem - šādas balsis vienalga ir derīgas, jo tās paceļ 5 % barjeras pārvarēšanai vajadzīgo balsu skaitu; ja no tiem, kas vispār aiziet uz vēlēšanām lielāka daļa nobalso šādi - nebalsojot ne par vienu sarakstu - tad Saeima vispar nebūs ievēļēta un pat kliķes partijas nepārvarēs barjeu

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

29.09.2022. 00:01

»

lauķis

Balsojiet par mazāko ļaunumu


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS.”

Un, arī: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Savukārt, kā zināms: “Gudri ļaudis mācās galvenokāŗt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokāŗt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR.”

Tāpēc (arī, t.sk.): "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES trekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)

-------

Medija ziņa (2010. gads): “Lai arī (…) rudenī ieplānotajās kārtējās “saeimas vēlēšanās” / ap Jāņiem ieplānotajās “pašvaldību (jeb tā dēvētajās “komunālajās”) vēlēšanās” šīs valsts iedzīvotāju aktivitāte varētu būt nepieredzēti zema, tomēr pat ļoti zemas vēlētāju aktivitātes gadījumā pašreizējā vēlēšanu sistēma nodrošinās to, ka šīs valsts parlamentā / pašpārvaldē "uz vietām" iekļūs politiķi, kurus lielākā daļa iedzīvotāju nevēlas redzēt sēžam “tautas kalpu” ērtajos krēslos”, esot “norādījis” sociālantropologs K. Sedlenieks. “Tādēļ faktiski šīs valsts iedzīvotāji pašlaik ir bezizejas stāvoklī, jo vienmēr var gadīties, ka būs tādi “vēlētāji”, kas uzskatīs, ka viņiem ir pilnīgi vienalga, kas sēž parlamentā / pašvaldībās (jo viņi polittehnologiem ir ļāvuši sev iestāstīt, ka “galvenais ir izpildīt pilsonisko pienākumu” un “nobalsot par mazāko ļaunumu”)”, esot “skaidrojis situāciju” Sedlenieks…
-------
Medija ziņa (2006. gads): “Latvijas vēlētājam pašreizējā varas ekspluatēšanas SISTĒMĀ ir ticis atvēlēts apkaunojošs liktenis un uzspiests “pilsoniski patriotisks pienākums” būt par muļķi visās iespējamās kombinācijās. Nobalso par “tiem pašiem vecajiem” – muļķis: ko tad cerēji mainīt, ja balso par tiem pašiem “lielkŗetīniem”, kuri jau iepriekš pie varas un “siles” bija. Par “jaunajiem” (t.i. – “pārgrupētiem” vecajiem) politbiznesa projektiem – muļķis, jo riskē tikt pie vēl “lielākiem kŗetīniem”. Par sīkpartijām, kuras nekad nav tikušas un netiks saeimas vai pašvaldību “tautas kalpos” – muļķis: iemeti savu balsi miskastē. Neej balsot vispār, BOIKOTĒJOT gan šo SILES “valsti” un pseido “de(Ŗ)mokrātijas” SISTĒMU, gan tajā valdošo “politbiznesmeņu” saorganizēto kārtējo “vēlēšanu” farsu ar tam sekojošu “pareizo” rezultātu “saskaitīšanu” – savu “muļķu pienākumu” izpildījušie “apzinīgie pozitīvisti” un tamlīdzīgi “savas valsts pat.REJoti” tik pat “apzinīgi” centīsies tevi nodēvēt par “muļķi”: palaidi garām savu iespēju būt par muļķi “aktīvajā variantā” – kā “pozitīvisma” un tamlīdzīgu priekšvēlēšanu kampaņu apstulbinātam zombijam nobalsojot par “mazāko ļaunumu”…” (pamatcit.aut.: “dw”, komentārs L. Čigānes publikācijai “Kas laimes lācim vēderā?”, l/r “diena”, 30.09.2006.)
-------

MZ vēlētājs -- muļķis (bez variantiem)?…
( MZ – M.U.Ļ.Ķ.U Zeme, bez komentāriem )
( Iz “Ontūna M.© aŗChīva” )

‘Briest’ ATKAL “spēle vienos vārtos”,
Kad mandātus sev ‘biedri kārtos’,
Pēc M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “likumpantiem” ~
Bez (?…) izvēles un variantiem:

“Par veciem blēžiem balsot -- dumji!
Uz jauniem ‘rīmām’ cerēt -- skumji!!
BET – “mazāks ļaunums” jāizvēlas!!!
(No tiem, kas “valstī” ‘kruķī ģēlas’…)

Jo – “urnu FARSS” ‘pa foršo rullē’,
Ja “elektorāts” NAV ‘pa nullēm’:
Pie urnām neiet vispār -- trakums ~
Var “kvōrums” nesanākt, bet - vakuums!!!…”

Ar “plusiem / mīnusiem” -- ‘nav iekšā’ ~
Tos, “balsis skaitot”, ‘paņems priekšā’:
NAV svarīgi, kā kurš “prot” (?…) ‘spēlēt’,
Bet – tas, CIK “lumpenu” skries “vēlēt”.

( pilna versija -- “O.M.© blogā”: [ C.E.N.Z.Ē.T.S ] )

Var ‘mētāt muļķi’, prātā vāju,
Un ATKAL pildīt “SILESmāju”,
Ar kŗetīniem, kas “balsis” gaida,
Un – nicīgi par muļķiem smaida.

Vai arī – “DOMĀT līdz!!!”, KO darīt,
Lai tā, kā vakar, nav vairs parīt:
Šī -- M.U.Ļ.Ķ.U “spēle vienos vārtos” ~
Priekš ‘biedriem, kas (SEV) SILI kārtos’.

-------

‘ANNO’ ~ 09. 2006. / (…) 09.2022. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

60+

28.09.2022. 22:57

Labi, ka sestdien šis murgs būs beidzies, lai varētu sākties nākošais.... :)

Atbildēt

šausmas

28.09.2022. 22:37

Par tām atsevišķām algām,tas ie Ārprāts,liecība kroplai,naidīgai sistēmai.

Atbildēt

Nebalso par NA

28.09.2022. 22:35

»

Es

Tam var piekrist...


TB/LNNK/VL - NA ir tukša, provokatoru, čekistiska partija, Saeima 33 gadus un neko nav darījuši jautājumos, kurus viņi skandina. Tā dara čekistu stukači - klaigā ĶERIET ZAGĻUS', bet paši to vien dara, ka zog.

Atbildēt

Piekrītu autoram, jāsaskalda koalīcija

28.09.2022. 22:30

»

Es

Tam var piekrist...


Tātad zini - jāsagrauj koalīcija, kā šodien Dombura TV raidījumā teica Arnis Kaktiņš, ka vajag "labumu"- ievēlēt vairākas koalīcijas, KAS NOZĪMĒ, ka uz vēlēšanām JĀIERODAS MAKSIMĀLI DAUD VĒLĒTĀJU, kā saka autors - ap 70 % vismaz.

Kā "atšķaidīt" koalīciju labi pateikts tepat Pietiek. com rakstā: https://www.pietiek.com/raksti/tautvaldiba_ir_tautas_parstavnieciba_valsts_parvaldes_lemumu_pienemsanai,_valsts_parvaldes_instituciju_veidosanai_un_lemumu_pienemsanai/

"TAUTVALDĪBA IR TAUTAS PĀRSTĀVNIECĪBA VALSTS PĀRVALDES INSTITŪCIJU VEIDOŠANAI UN LĒMUMU PIEŅEMŠANAI", proti jāiebalso vismaz 9 -12 partijas, savai partijai, par kuru balso, IZSVĪTRO visus, kas nepatīk, atstāj tikai spējīgākos, gudrākos, viņiem ieliec PLUS. Un sasniegsi rezultātu, kā teikts šajā rakstā "grozāmo saraktu" efektu.

Atbildēt

Es

28.09.2022. 21:14

Tam var piekrist.

VISI tie, kas šobrīd ir piezīdušies pie valsts naudas un, protams, nespētu atrast sev vietu, ja tos no tā atrautu (viens senāks piemērs - Putnis), tie aizies.

Aizies visi shēmotāji, kas zog valsts naudu.

Aizies daudzi, kam kabatā mazumiņš, jo bail tos pašus pārsimt eirorubļus pazaudēt.

Valsts jau tā ir nozagta. Te ir jāpadomā, un noteikti ir vajadzīgs protesta balsojums. Obligāti.

Vai arī tie paši, nonākot pie varas, atjaunos lokdaunus, preču sarakstus, piespiedu vakcināciju, darba aizliegumus utt. Viņi to jau divas reizes ir izdarījuši - visi kopā, arī melīgā NA, izdarīs vēlreiz.

Atbildēt

28.09.2022. 20:51

»

Secinājums

Ieriebsi pats sev


Tev!

Atbildēt

basta

28.09.2022. 19:00

lai tad iet un nobalso tie 22% un muļļājamies tik uz priekšu, jo tas notiks tā vai tā. Par to jau tiek gādāts. Lieciet mieru cilvēkiem, kuri neko no šīs valsts vairs negaida.......aplausu nebūs

Atbildēt

Хм

28.09.2022. 18:30

»

Bet par krieviem var nobalsot,lai šitiem ieriebtu! Varā krieviem netikt, bet kāds tautisks zaglis paliks bez siles


Да, есть такая мысль. Все-таки когда у тебя не подавляющее большинство в коалиции, и в комиссии нужно брать и оппозицию, все посложнее уже свои дела творить. Так что по факту выбор только, ЦС или РСЛ голос отдать

Atbildēt

piesmietais aborigeens

28.09.2022. 16:59

Iereednju lielvalstii allazj viss ir labaakajaa kaartiibaa!!!

Atbildēt

28.09.2022. 16:41

»

Secinājums

Tik un tā sanāk ka nav par ko balsot,vai nu smukākie deguni un sasolījumi vai ļaunums,drīzāk jau viss kopā


Bet par krieviem var nobalsot,lai šitiem ieriebtu! Varā krieviem netikt, bet kāds tautisks zaglis paliks bez siles.

Atbildēt

kalkulators sāka smieties

28.09.2022. 16:17

sabiedriskajā sektorā nodarbinātie darba algās ir saņēmuši 4.6 miljardus eiro
sabiedriskajā sektorā ir 298 tūkstoši darba vietu

Vidēji kaut kādi nožēlojami 1290 eiro mēnesī kopā ar visām piemaksām un prēmijām. Interesanti, tas ir kopā ar nodokļiem vai bez?

Atbildēt

Bite

28.09.2022. 16:10

Kāds tautsaimnieks muļķis - balsojot ar tukšu aploksni, nekas netiks ieskaitīts, vai arī kāds šo aploksni aizpildīs pa savam.
Un kurš tad ir mazākais ļaunums? Zemnieku savienība izskatās.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...