Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

05.02.2017. 00:13

Tieši tā! Labs jautājums! Kur paliek taisnīga tiesa?

Atbildēt

āpsis

02.02.2017. 17:12

Labējās partijas-Latvijas kaprači-padomju okupantu favoriti-kompartijas patvērummidzeņi-kolaborantaizsargi-apzīmējumus katrs var izvēlēties pēc savas gaumes,visi atbilst.Skatos kā vecie okupantu lakstigalas,bet tagad labākie patrioti Puriņa,Kūtris nesarkstot,godīgi turpina pildīt okupantiem doto zvērestu-čakaret latviešu čakru.

Atbildēt

:)

02.02.2017. 15:19

Bet tas taču ir normāli. Un sajūta kad zivtiņas skrubina pēdas ir forša. Par ko cepiens???

Atbildēt

LVB

02.02.2017. 12:52

Ilgu laiku tauta ir mēģinājusi sevis aizstāvēšanai izveidot jaunas politiskas partijas, kas pārstāvētu tās intereses, tomēr šis ceļš ir izrādījies nepareizs, jo neviena no vecajām un jaunajām partijām nav pārvērtusies par tādu masas organizējošu spēku, kas varētu satricināt pašreizējā amorālā valdošā slāņa varu. Ievēlētie deputāti Saeimā ātri nonāk šī slāņa (kuru mēs saucam par politmafiju) ietekmē, kas ļoti labi prot izmantot cilvēku tīri cilvēciskās vājības. Un partijas vairāk vai mazāk, ātrāk vai lēnāk zaudē kontroli pār ievēlētajiem deputātiem. Šie deputāti kļūst par valdošā slāņa interešu pārstāvjiem. Un tas nozīmē tikai to, ka tauta nedrīkst uzticēt sevis pārstāvēšanu kādiem atsevišķiem cilvēkiem vai nelielām politiķu grupiņām, kuras sauc par partijām, bet tai ir pašai jāņem vadības groži savās rokās, un instruments šādai varas pārņemšanai demokrātijas apstākļos var būt tikai masu organizācija – vēlētāju apvienība, organizēts tautas spēks, tās apvienotas gribas izteiksme.
Ar „Share International” starpniecību mēs uzzinājām par precedentu – Bolīvijā tauta bija izveidojusi šādu vēlētāju apvienību un vienoti ievēlējusi tādu parlamentu un valdību, kas patiešām pārstāvēja tās intereses. Un tas, ko izdarīja bolīvieši, tātad ir iespējams arī mums. Kādēļ ne?
Tādēļ tikai izveidota Latviešu vēlētāju biedrība, kuras vadība uzticēta Viloram Eihmanim. Piedalīšanās šajā organizācijā neprasīs nedz daudz laika, nedz naudas. Dalībmaksa nepārsniegs 1 latu mēnesī, pat vēl mazāk – ja piedalās kā ģimene, tad 1 latu no ģimenes. Biedrība apspriedīs un definēs problēmas un tiešās demokrātijas ceļā veiks aptaujas, kuru rezultātus interpretēs kā tautas lēmumus. Tādā pašā veidā tiks apzinātas kandidatūras, kuras varētu izvirzīt ievēlēšanai augstos valsts amatos un institūcijās, un vispirms par viņiem balsos LVB, un tikai pēc tam izvirzīs kā kandidātus, kurus bez tam uzskatīs tikai kā vēlētāju biedrības darba ņēmējus, un tikai! Viņi nedrīkstēs un arī nevarēs rīkoties pretēji tautas gribai, jo viņu karjera būs atkarīga no mums, un mēs paredzēsim tādu likumu pieņemšanu, kas ļaus kontrolēt ievēlētos deputātus visā viņu pilnvaru laikā. Tā būs, ja Jūs nebūsit kūtri ar piedalīšanos.
Mūsu uzmanības centrā būs tiesiskums, tai skaitā cilvēktiesību ievērošana, kas paredz, ka katram cilvēkam ir tiesības uz dzīvi, uz pietiekamu uzturu, apģērbu, pajumti, izglītību un veselības aprūpi. KATRAM! Ne tikai tiem, kas pieder valdošajai kārtai un kuriem ir nauda. Mūsu uzmanības centrā būs arī latviešu tautas – kā tautas – attīstības iespēju nodrošināšana. To mēs panāksim ar tiesiskuma atjaunošanu starpetniskajās attiecībās.
Es nevaru īsā rakstā izstāstīt visas šīs organizācijas jēdzienā apkopotās idejas un cerības, bet pamazāk mēs to izdarīsim. Piemēram, par privāto un sabiedrisko interešu līdzsvarošanas iespējām un daudz ko citu, tādēļ iestājieties, lai mēs visu varētu pārrunāt draudzīgā līdzstrādnieku lokā. Bez latviešu tautas sadarbošanās un organizēšanās tai nav nākotnes. Tas nozīmē, ka nebūs latviskas, labklājīgas nākotnes arī Jūsu bērniem. Esiet aktīvi kaut vai savu bērnu dēļ, iestājieties mūsu biedrībā kaut vai izmēģināšanas dēļ. Mēs lūdzam Jūs, mēs ticam Jums, mēs mīlam Jūs!

Jūrmalā, 2013.gada 21.janvārī

Modris Slava

Atbildēt

Intim

02.02.2017. 12:18

Tev līdzi netiku, man jāpaliek bij mājās,
Bet neskumsti. Mans vēlējums pie Tevis trauc.
Lai tālo jūru zivis kutina Tev kājas,
Un mērkaķi no palmām mīlas vārdus sauc.

Atbildēt

MMM

02.02.2017. 12:03

»

Pupa

Un kas ir Vilors Eihmanis


Vilors Eihmanis ir nerealizējies izredzētās nācijas pārstāvis, kuram biedrība nodrošina šīs nācijas pamatinstinktu daļēju apmierināšanu, tas ir - varu. Viņš ir gatvs smirdēt da jeb kā, jo tas apmierina viņa pamatinstinktu, viņš domā, ka kaut ko var.

Atbildēt

kolēģis

02.02.2017. 11:39

Paldies Viloram par materiālu. Iespaidīgi!

Atbildēt

kovbojs

02.02.2017. 11:34

Kāda sakritība, ka pēdējās nedēļas laikā daudzi cilvēki kritizē tiesas! Raidījumā 1 pret 1 Vaira Vīķe Freiberga par Latvijas tieslietām norādīja, ka Latvijā nepieciešami uzlabojumi. Viņa arī atgādināja, ka politiski neatkarīga tieslietu sistēma negarantē to, ka būs godīga un nekorumpēta juridiskā sistēma. "Ir jābūt profesionālai tiesnešu izvērtēšanai," norādīja bijusī prezidente, "ir jābūt mehānismam, kas izvērtē viņu spriedumu kvalitāti." Viņa arī norādīja, ka tieši tieslietu sistēmas sakārtošana būtu labākā dāvana Latvijai simtgades svētkos.

Atbildēt

jurists

02.02.2017. 11:29

Liesma Kalve raksta.
- Kalves kundze? Telefonā jaunas sievietes balss
- Ziniet, jums rīt jāierodas tiesā. Latgales priekšpilšētas tiesa.
- Ko tad tiesāsiet un kāds tam sakars ar mani?
- Tiesāsim Jāni, Pēteri, Miķeli, Kārli, Mirdzu, Sanitu.. un tik ber un ber kā no pārpilnības raga..
- Pagaidiet, pagaidiet, es pirmo reizi dzirdu tādus uzvārdus – kāds man ar šiem sakars?
- Jūs esat uzaicināta liecināt.
- Apžēliņ.. par ko liecināt – kādā lietā?
- To es jums nevarēšu pateikt..
Neko darīt, tiesu varas priekšā esmu klausīga un vakar ierodos Lomanosova ielā 10. Satieku senus draugus un paziņas no reģiona, kur agrāk bieži un jauki viesojos Madonas tuvumā. Mēģinām atsaukt atmiņā TOS laikus. Protams, apjautājos, kas noticis?
Tad no miglas izpeld tālais 2008. gads, kad jā, biju uzaicināta pie izmeklētājas, kura mani tirpināja par bijušo sadarbības partneru kkādām aktivitātēm pēc tam, kad kopīgo uzņēmumu es biju jau sen kā pametusi.
Stāsts priekš savējiem apmēram tāds. Uzņēmuma vadība pēc manas aiziešanas nolēma iesākto tomēr turpināt. Pieņēma darbā baru labākos no sava vasaras rezidences miesta, lai badu nemirst un kādu grasi dzīvības vilkšanai laukos var nopelnīt. Puiki un meiteņi skraidīja pa valsti, meklēja māla paraugus, karpīja tos asiņainiem nagiem no zemes un nesa gudrajiem prātiem pētīt. Nu kas tur slikts!
Tā padarbojušies kādu laiku, darbinieki sāk slimot. Nu, ne visi uzreiz, bet tā, pa bariņam. Godīgi uz zilajām lapām, saņem pabalstus – nu, viss kā nākas.
Te pēkšņi kādam tas sācis likties aizdomīgi. Un kur gadījusies, kur ne, ierosināta krimināllieta par .. ko? Par krāpšanas mēģinājumu? Neviens man tā īsti to nepaskaidro.
Pirms tiesas sēdes uzrunāju vienu no četriem advokātiem un jautāju
– Vai ta lielu summu mani jaukie paziņas paspējuši no valsts izkrāpt?
- Nevienu santīmu, atbild advokāte.
- A par ko tad tiesājam?
- Ziniet, tiesājamies jau piekto gadu – prokuroram nav skaidrs – nodoms, nolūks – skaidra bilde. Bet galvenais jautājums ir – TAS BIJA VAI NEBIJA KRĀPŠANAS MĒĢINĀJUMS!
- Tikai mēģinājums??? Mīļais Dievs! Un cik tiesas sēžu jau bijis?
- ŪŪ - UUUUU! Būs jāskaita vairākos desmitos.
- Vai jums ir kādi aprēķini, cik nodokļu maksātājiem izmaksā viena tiesas sēdes sasaukšana, novadīšana, lietvedības uzturēšana?
- Nu, nē, tādu aprēķinu mums nav, vismaz es nezinu.
- Smalki. Es savus šīs dienas zaudējumus – interviju vietā publikācijām, izvēloties atnākt uz tiesas sēdi zinu skaidri – tie ir 150 eiro. Bet valsts nezina, cik tā tērē uz vienu tiesas sēdi. Nu, protams, nav jau runa par SAVU NAUDU.
Tiesnese Rusiņa
- Lieciniece Liesma Kalve, sakiet, vai jūs ziniet, kādā lietā esat uzaicināta un ko variet par to pastāstīt?
- Man nav ne jausmas, kādā lietā esmu uzaicināta.. Esmu gatava atbildēt uz jautājumiem, kas interesē klātesošos.
- Vai jūs pazīstiet kādu no zālē sēdošajiem?
Tā kā zālē neviens kājās nestāv, es skatos uz mantijās tērptajiem un saprotu, ka nepazīstu nevienu.
- Nē, nē, no apsūdzētajim, pieprecizē tiesnese.
Aiz manis sēž bariņš jauniešu – kuri no viņiem ir apsūdzētie, kuri ne, nav ne jausmas..
- Par diviem no klātesošajiem varu teikt – bilde ir, skaņas nav. Precīzāk – esmu redzējusi, komunicējusi, zinu nosaukumu, bet, lai teiktu, ka pazīstu, nu nē..
Sākās sarunu šovs, kas ilga ilga vairāk kā stundu. Par tiesas sēdi es to noteikti negribētu nosaukt. Advokāti rezervēti smīnēja, brīžam ļāva vaļu skaļiem smiekliem un emocijām, tiesnese knapi valdījās, slēpdamās aiz 17 biezām lietu mapēm. Noprotu, ka arī viņai bija jautri un interesanti, jo dzīvā acu izteiksme daudz ko pasaka priekšā.
7 apsūdzētos es mēģināju izklaidēt, tribīnē šūpojot gurnus un mēģinot luncināt asti zem apspīlētajiem svārciņiem ar rāvējslēdzi pa visu muguru. Īpaši viņiem patika izklupiens ar pēdas atšaušanu, purngalu uz iekšu pavēršot (es visu dzirdēju..Emocijzīme wink;) )
Vienīgais nopietnais no zālē sēdošajiem bija prokurors Jasovs (?). Nabaga cilvēks tā apaudzis ar profesionālās rutīnas piepēm, ka kokainu seju pa visām varītēm mēģināja no manis izvilkt sev vajadzīgās atbildes ar tik kretīnisku uzcītību, grozot jautājamos vārdus teikumos no vieniem sāniem uz otriem, no galvas uz kājām, bet nē, es rokās nedevos.. Vienu brīdi pat apskaitos – nu nē, prokurora kungs – jūs nevariet no manis prasīt apliecināt/apstiprināt pieņēmumu ar pieņēmumu.
Izjautāšanas kvalitāte un saturs nepacēlās augstāk par jostas vietu – kā jums šķiet, vai ir vajadzīgas zināšanas, lai raktu zemi, organizētu biznesu, vadītu automašīnu. Kā jums šķiet, kur persona varēja ņemt naudu, lai atmaksātu jums neizmantotās finanses. Manas atbildes varēja būt vien subjektīvi pieņēmumi.
Nākamā sēde 2. februāris – promejot dzirdēju.
Būšu klāt! Tikai nezinu, kā labāk saposties – kā uz teātri vai cirku?
Vai kā sauc tās vietas, kur noziedzīgā bezatbildībā tiek izšķiesta mana, tava, mūsu – nodokļu maksātāja nauda?
Dzintars Rasnačs kungs – Latgales priekšpilsētas tiesa – pirmās instances KL, Lietas numurs 11514000807 . Tak noorganizējiet prokuroram tehniskās apkopes procedūras vai rutīnas atmiekšķēšanas vanniņas vai īso kursu par samērīguma principiem tiesvedībā!

Atbildēt

kreilis

02.02.2017. 11:12

Bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieks Juris Jurašs iestājies bijušā tieslietu ministra Jāņa Bordāna vadītajā Jaunajā konservatīvajā partijā un gatavojas startēt pašvaldību vēlēšanās Rīgā.
Abi augstās raudzes juristi preses konferencē asi kritizēja Saeimas Koalīciju, kurā ietilpst arī tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, un ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru par saistību ar korupciju. Tātad tā ir liela problēma mūsu valstī, par ko atbildīgs ir arī Dzintars Rasnačs. Avīzē "Losis" daudz kas par divkosīgo Dzintaru Rasnaču ir pateikts.

Atbildēt

Pupa

02.02.2017. 11:12

Un kas ir Vilors Eihmanis?
Neveiksminieks, laimes meklētājs, šantažētājs un alimentu nemaksātājs?
Šobrīd apdauzītā Grantiņa drauģelis.
Par daudz goda tādam liekēdim.

Atbildēt

Gary Glitters

02.02.2017. 10:21

Taizeme pedofīlu paradīze, vai ne Rasnač.

Atbildēt

Sarkans

02.02.2017. 10:16

Vēlētāju biedrības priekšnieks laikam nav dzirdējis par atpūtas laiku, pārtraukumu darbā, kuru ikviens var izlietot pēc saviem ieskatiem. :)

Atbildēt

jurists

02.02.2017. 08:51

Tas Eihmanis ir pilnīgs nelga. Kaitina, ka piesārņo juristu domubiedru grupas ar personīgu vēršanos pret personālijām, brēcot, ka visi ir korumpēti, izzaguši valsti utt. Juristam būtu jāspēj tomēr distancēties no emocijām un operēt ar faktiem, nevis radīt histēriju, izkliedzot vispārējus saukļus.

Atbildēt

Jauniņais

02.02.2017. 08:42

Kas ir "Latviešu vēlētāju biedrība"?

Atbildēt

Karote

02.02.2017. 05:16

Viņš ir tikai viens no savējiem. Ar savām cilvēciskajām vājībiņām. Normāli. Jo ,patiesībā, nekāda liela sakara, ar to pilsoņu masu, kas skraida pa ielām, tirgiem, spiežas busos. Pastāvot esošajai kleptokrātijai, aizvien tiks iekārts omulīgā vietiņā. A jūs, strādājiet, strādājiet..:)

Atbildēt

zini

02.02.2017. 00:29

»

anekdote

Rietumos ļoti labi pazina padomju tiesu un šai sakarā bija anekdote...


tā anekdote nekāda,priekš tādiem kā tu,kāpostgalvām zombētām sorosoīdu gaumē.

Atbildēt

eh

01.02.2017. 23:45

Paštaisnu un neģēlīgu maitu pietiek tāpat. Eža cimdos tādus dzintarus rasnačus turēt...

Atbildēt

zeltiņš

01.02.2017. 23:24

Latvijas tiesu sistēmā vajadzīga nopietna attīrīšanās.

Atbildēt

zobgale

01.02.2017. 23:20

Katrā ziņā, lai arī Latvija nu jau 24.gadu elpo brīvības gaisu, totalitārajā valsts iekārtā iegūtās iemaņas un prasmes nekur bez pēdām nav palikušas. Daudzas okupācijas laikā izveidotās koruptīvās saites ir ne tikai saglabājušās, bet pat nostiprinājušās. Tas ir neatkarību atguvušās Latvijas politiskas kļūdas rezultāts. Jo atšķirībā no kaimiņiem igauņiem, latvieši izvēlējās nekādā veidā neierobežot Latvijas komunistiskās partijas nomenklatūras un biedru iespējas ieņemt dažādus valsts un pašvaldību amatus,t.sk. tiesībaizsardzības iestādēs, ierobežojot tikai kompartijas rīkojumu izpildītājus VDK štata/ārštata darbiniekus un ziņotājus.

Lai cik tas būtu nepatīkami latviešiem, bet tieši Dzintars Rasnačs un Jānis Maizītis neļāva atvērt čekas maisus. Juriste Kristīne Jarinovska par to vairākas reizes rakstījusi. Bet nekas nemainās. Vai tiešām Latvijā ir tikai viens cilvēks visiem labi pazīstamais Aivars Borovkovs, kurš publiski ir paudis savu uzskatu, ka viņa sirdsapziņa neļauj ieņemt amatus neatkarīgā Latvijā, jo viņš savulaik ir strādājis okupācijas varai?

Atbildēt

anekdote

01.02.2017. 23:13

Rietumos ļoti labi pazina padomju tiesu un šai sakarā bija anekdote:

- PSRS kompartijas ģenerālsekretārs Brežņevs slepeni ieradās Šveicē atpūsties. Šveices prezidents, uzzinājis par augstā viesa klātbūtni, uzaicinājis to uz balli, kur Brežņevu iepazīstinājis arī ar saviem diviem znotiem, kurus stādījis priekšā kā ietekmīgus Šveices flotes admirāļus. Brežņevs sācis skaļi smieties: “Ha, ha, ha! Mazā Šveice, mazais ezers, viena motorlaiva – kāda te var būt flote!?” Pazemotais Šveices prezidents uz to atbildējis: ”Es gan nesmējos, kad mani Kremlī iepazīstinājāt ar PSRS tieslietu ministru!”

Vai tad ar Dzintaru Rasnaču ir kaut kas mainījies?

Atbildēt

no preses materiāliem

01.02.2017. 23:07

Maksātnespējas administratoru intereses lobē pats tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK), kurš cenšas sašaurināt konkurenci šajā tirgū. Tā ceturtdien LTV “Rīta panorāmā” paziņoja Saeimas deputāte Ingūna Sudraba (NSL), kuras vadītajai partijai savukārt Rasnačs bija pārmetis maksātnespējas administratoru lobiju.

“Mēs neesam maksātnespējas administratoru lobijs,” apgalvoja Sudraba. Viņa paziņoja, ka ar lobiju nodarbojas tieši Rasnačs, kurš ar grozījumiem, kas administratoriem nosaka valsts amatpersonu statusu, no maksātnespējas tirgus izspiež advokātus un citus speciālistus, tādējādi mazina konkurenci un pazemina darba kvalitāti.

Sudraba pārmeta Rasnačam, ka viņš nevis virza reālas reformas, pēc kurām maksātnespējas sistēma tiešām aizstāvētu godīgus investorus, bet gan “mēģina pārkrāsot pussabrukušu māju”. Politiķe uzsvēra, ka Latvijā jau kopš 2002. gada maksātnespējas procesiem ir noteikta valsts uzraudzība. Par katru maksātnespējas procesu Maksātnespējas administrācijā (MNA) tiek sniegtas regulāras atskaites. Taču MNA šīs atskaites nekontrolē un dažkārt pat nepārbauda, vai tās vispār ir iesniegtas.

Atbildēt

kaija

01.02.2017. 23:03

Vai tas nav tas pats Dzintars Rasnačs,kurš parakstīja to pašu viltoto dokumentu,kuru Vineta Muižniece? Tagad Muižniece notiesāta, bet JURISTS!!! Rasnačs sēdēja Saeimas prezidijā prezidijā un tagad sēž tieslietu ministra krēslā :-)) Presē lasīju,ka Rasnačs vainu bija novēlis uz konsultantiem,kuri viņam to dokumentu iesmērējuši un pirms parakstīšānas viņš nemaz nelasot dokumentus :-)))) , JURISTS :-))

Atbildēt

Pajaco

01.02.2017. 22:59

»

klimpa

Eihmanis jeb ex Atlavins nav autoritāte nevienam, kurš puslīdz zina tiesu lietas


Pareizi jau tu sevi dēvē, par klimpu... .

Atbildēt

paga paga

01.02.2017. 21:38

Šis nu ir kārtējais Našing spešal Latvijā. Kauns kādus cilvēkus liek tik augstos amatos. Būtībā tikai atsēdēšanai.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

01.02.2017. 21:17

»

Divi izvirtuļi

sociālajos tīklos sarakstās


Mazliet tomēr vajadzētu precizēt:VDK darbinieki- izviltuļi, slepkavbas un zagļi milzu apmēros. Genocīda veicēji pret latviešu tautu... .Abi hazāriskas izcelsmes... .

Atbildēt

Naivā

01.02.2017. 18:55

Rabarberu Džo ir no tiem , kuru tieslietu sistēmas reorganizācija , lai tā būtu pieejama, ātra un taisnīga , neinteresē vispār. Savlaicīgi saņemt stipendijas no VL-TB|LNNK atbalstītajiem Maksātnespējas administratoriem ir šo patriotu vienīgā rūpe.

Atbildēt

Divi izvirtuļi

01.02.2017. 18:45

sociālajos tīklos sarakstās...

Atbildēt

LOZE

01.02.2017. 16:51

“Rasnača skapis” jau demonstrēja Tieslietu ministrijā valdošo attieksmi pret valsts mantu un privātām vajadzībām. Jābrīnās, kāpēc par to izlikās nedzrdam un neredzam žurnāliste Elita Veidemane un Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs? Varbūt tagad Veidemane un Borovkovs neklusēs?

Atbildēt

fakts

01.02.2017. 16:25

Priekš Nacionālās apvienības vārdā līdzpriekšsēdētāju Raivja Dzintara un Gaida Bērziņa ieteiktā Latvijas Republikas tieslietu ministra Dzintara Rasnača nav nekas, ka Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesnese Laila Podoļska pieķerta ar uzrakstītu spriedumu vēl pirms tiesas, sūtu cietušajiem tiesas spriedumu uz nepareizu adresi, neļauj sūdzībām nonākt Rīgas apgabaltiesā utt. Tātad Nacionālā apvienība akceptē negodīgu tiesnešu iecelšanu un atrašanos augstajos amatos.

Atbildēt

kukū

01.02.2017. 16:21

Rabarberu kāti laikam smagi traumējuši psihi, šo idiotu se bija laiks atlaist, lai slauka ielas, vismaz būs kāds labums sabiedrībai!

Atbildēt

VAU

01.02.2017. 15:30

Tad tāpēc nra pēdējā laikā nav olitas vārsmu,pieņemās "gudrībās" no rabarberu puikas tailandā.Nu tik ies vaļā,olita dos trūkties.

Atbildēt

sviests

01.02.2017. 15:29

Iesaku vēl saskaitīt cik reizes un cik ilgi uz tualeti darba laikā iet!

Atbildēt

Nesaprotu,

01.02.2017. 15:00

kāpēc ministrs dod padomus tai vecajai rūdītajai čekas 'podstilkai', vai arī viņš ir viens no viņas vīriešiem 'po otrabotki'?

Atbildēt

Bruņinieks

01.02.2017. 14:52

Varbūt viņš to dara sēžot uz poda var domāt arī par ko citu?

Atbildēt

klimpa

01.02.2017. 14:44

Eihmanis jeb ex Atlavins nav autoritāte nevienam, kurš puslīdz zina tiesu lietas.

Atbildēt

Ivars

01.02.2017. 14:39

»

Dzintara čoms

Viņš taču arī ir tikai cilvēks


Dzintara čoms 01.02.2017. 14:26
Viņš taču arī ir tikai cilvēks. :)

------------------------------

Bet vinjs citus netur par cilveekiem. Vai paareeejie nav cilveeki, kas gaida no vinja atbildi un nodrosinaatu tautai taisniigu tiesu.

Atbildēt

Dzintara čoms

01.02.2017. 14:26

Viņš taču arī ir tikai cilvēks. :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...