Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

02.09.2022. 21:13

»

?

Kas ir ukri


Ja tu nezini kas, latviešu valodā, ir ukri, tad noteikti nezini arī kas ir gruži. Ģeogrāfiskais stulbums saucas. Jāiet latviešu valodas kursos.

Atbildēt

vv

02.09.2022. 11:28

Tas nav nekāds jaunums, protams ka paši kaimiņi stučīja, arī tagad "labticīgo ziņotāju" pietiek.

Atbildēt

skaidrs ir viens

01.09.2022. 05:51

Vēstures pietaisītājiem aculiecinieku stāsti nepatīk.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 15:08

Atsaldētajiem, kuru informācija nāk no Dievzemītes propagandas kanāliem vai kas kaut ko ir kaut kur dzirdējuši. Izglītības nav, bet pārliecība kā ķieģelis.

Nevienā tiesas procesā nav vērtēta nācijas atbildība. Pat Vīzentāls atturējās no nācijas pasludināšanas par vainīgu.
Nirnbergas procesā, kas uzskatāms par nozīmīgāko procesu pēc WWII, SS tika atzīta par noziedzīgu organizāciju, bet Vācu ģenerālštābs ne, kaut gan to prasīja PSRS prokurors. Un neatzina pateicoties ASV, kura norādīja, ka šāds precedents varētu novest arī pie ASV ģenerālštāba atzīšanas par noziedzīgu organizāciju, ka ASV kādreiz zaudētu karu. Un admirālis Nimics personīgi liecināja, ka ASV flote ir karojusi ar tieši tādām pašām metodēm kā Kriegsmarine. Dēnicu no cietuma gan tas nepaglāba. U.t.t. un tā joprojām. Kur nācijas atbildība? Pat krievi to neiedomājās rosināt.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 15:00

»

5.kolona

Analfabēts jeb debiloīds vai vienkārši mācījies valsts finansētā okupantu skolā


Tā nav atbilde. Varbūt publicē vienu atsauci uz vienu dokumentu, kurā ir atzīta vācu nācijas vaina II pasaules karā? Ja nespēj, tad celies no kastes pie lauku veikala durvīm un ej izgulies krūmos, kamēr vēl pietiekami silts.

Atbildēt

5.kolona

31.08.2022. 14:35

»

Nu

Un kāda ir pasaules pieredze par vācu nācijas vainu II pasaules karā? Nav par tādu dzirdēts (vismaz no juridiskā viedokļa), tā ka lūgums apgaismot


Analfabēts jeb debiloīds vai vienkārši mācījies valsts finansētā okupantu skolā.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 14:07

»

nu jā

Varētu izmantot pasaules pieredzi par vācu nācijas vainu II pasaules kara sakarā un piemērot to krievu nācijai. Viņi mīl daudz runāt par pagājušā kara pieredzi


Un kāda ir pasaules pieredze par vācu nācijas vainu II pasaules karā? Nav par tādu dzirdēts (vismaz no juridiskā viedokļa), tā ka lūgums apgaismot.

Atbildēt

nu jā

31.08.2022. 13:38

»

Хм

А в Аудринях, Румбуле и Беларуссии латыши. Как и красные латышские стрелки топили в крови крестьянские восстания после 2017. И что в итоге...


Varētu izmantot pasaules pieredzi par vācu nācijas vainu II pasaules kara sakarā un piemērot to krievu nācijai. Viņi mīl daudz runāt par pagājušā kara pieredzi.

Atbildēt

Krievi atklājuši vēl nacistus

31.08.2022. 13:24

https://inforesist.org/okkupanty-obstrelyali-fermu-na-zaporozhe-okolo-tysyachi-golov-skota-pogibli-2-cheloveka-raneny/

Atbildēt

west

31.08.2022. 13:23

»

west

Šausmīgi nekaunīgi meli


To man 1975.g. stāstīja aculieciniece!

Atbildēt

west

31.08.2022. 13:21

»

Fakts

Audriņu iznīcināšana...


Šausmīgi nekaunīgi meli!
Audriņus iznīcināja krievu partizāni, pārģērbušies par vāciešiem!
Beidziet melus izplatīt!

Atbildēt

"Krievu pasaules" celtniecības īpatnības.

31.08.2022. 12:58

https://inforesist.org/v-dramteatre-mariupolya-tela-pogibshih-zalivayut-betonom-a-zapah-ustranyayut-hlorkoj/

Atbildēt

var redzēt,ka tu

31.08.2022. 11:45

»

Patiesais

Tādus netīrumus nevar izmazgāt ar muti. Saņēmi aukstu dušu, patiesība stipri grauž, prostrācija iestājās? Dzīvo tālak savos melos


čekas maisu saturu neesi redzējis kā savas ausis bez spoguļa.Man tavas muļķības pie kreisajiem sāniem.

Atbildēt

Patiesais

31.08.2022. 11:22

»

tu arī paskaties

Tad redzēsi,ka no aktīvajiem latviešu stukačiem absolūtais vairākums ir baltkrievi,krievi,ukraiņi n žīdi


Tādus netīrumus nevar izmazgāt ar muti. Saņēmi aukstu dušu, patiesība stipri grauž, prostrācija iestājās? Dzīvo tālak savos melos.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 10:14

»

Patiesais

Nav pierādījumu. Nevajaga izplatīt maitas ziņas


Katiņā krievi. Par to var spriest nevis pēc dokumentiem, saskaņā ar kuriem dota tāda pavēle, bet pēc Berijas pavēles dokumentus, kas attiecas uz Katiņu, likvidēt. Bet Buča un Irpeņa ir ukru darbs. Tāpat kā Babij jara un vēl virke 2.pasaules kara noziegumu. Bez ukriem holokausta nebūtu, vismaz tādos apmēros. Vāciešiem nervi neturēja, bet ukram vienalga.

Atbildēt

Patiesais

31.08.2022. 09:49

»

Nadirs okupant

Nepielīdzini visus sev, te nav krievija un krievi, kur dzīvo sādžās, dzer ļergu un no dzeršanas brīvajā laikā cits citu stučī


Paskaties kartiņās un saskaiti cik bija stukaču, kas stučija padomju varai. Tie ir oficiālie dati, bet ir vēl neoficiālie, un kopā sanāk ap 900 000 tukstoši aktīvu latviešus stukaču. Vai tagad pazīsti latviešus?

Atbildēt

Liana

31.08.2022. 09:16

»

Huntas trollis

Viss tas pats mūsdienās...


... atverot šodien delfus, jau divām cienījamām skolotājām pēc nāves divas attālinātas "žurnālistes" ir atļāvušās dokumentu viltotāju birkas piekarināt. Skolotājām esot bijuši neīsti vakcinēšanās sertifikāti. Ārstiem slimības gaita likusies aizdomīga. Un delfu rakstniecēm spriedums jau gatavs.

Atbildēt

Хм

31.08.2022. 08:44

»

nu jā

Klāt neesam stāvējuši, par konkrēto stāstu neņemos neko spriest. Bet Bučā un Irpeņā slepkavoja krievi.Katiņā arī


А в Аудринях, Румбуле и Беларуссии латыши. Как и красные латышские стрелки топили в крови крестьянские восстания после 2017. И что в итоге?
Введем срок годности, когда нация виновата, а когда уже нет? 50 лет назад-не считается, до 5 лет-считается?

Atbildēt

Huntas trollis

31.08.2022. 06:37

Tiekam skaidrībā, kas ir valsts.

Tauta, šodien pūlis, dzīvo uz zemes. Lai dzīvotu, barojas no zemes. Pūlis dzīvo starp zemi un debesīm.

Vara - tās ir debesis, zvaigznāju stāvoklis uttt. attiecībā pret vietu, kur dzīvo tauta. Varu prezentē prezidents. Prezidentu izvēl Saeima- tautas pārstāvji.

Kas ir Saeima? Saeima risina tautas dzīvesdziņas jautājumus starp debesīm un zemi.

Kas pārvada latviešu tautu un Latvijas tautas pūli? Žīds Rīgas pilī.

Kas manipulē ar latviešu tautas dzīvesdziņu ekonomikas laukā? Žīdene (Ukrainas hasidu izcelsmes) Murniece, manipulējot ar Saeimas lēmumiem savā faktiskajā rīcībā.

Vai valsts ur izdevusies? Jā, valsts ir izdevusies, jo tai globālā finanšu korporācija turpina auzdot naudu, ieķīlājot valsts infrastruktūras ar darba kapitālu - beztiesisko Latvijas tautu - pūli.

Pūlis padarīts par vergiem. Kādiem vergiem? Naudas verguem, jo tā dzīvesdziņas enerģija tiek novadīta izdzīvošanai un valsts parāda procentu sekšanai - jatru dienu samaksājot procentos pāri 1 miljonam euro.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

31.08.2022. 05:04

»

labrīt

Tur aiz pļava tri dorogi,ļapatai,pa kuru hočeš!tu laikam domā,ka latvieši tajā laikā prata krievu valodu.Atradis,ar ko vilkt paralēles,ar trekno gadu bankām.Nav brīnums par to "'niku'"par neizdevušos valsti.Valsts vainiģa,ka nav smadzeņu


Vēl viens gudrais, kurš parakstīs visu, ko vien pagrūdīs priekšā, pat ja pats neko nesaprot, ko un par ko paraksta. :) Vot, smadzenes tev tik tiešām derētu.

Atbildēt

lauķis

31.08.2022. 05:04

»

Latvietis

Redziet Kārlis Ulmanis nenobijās no krievu ordām. Katra no Baltijas valstīm pat atsevišķi patriektu slikti apģērbtos, izbadējušos, neuzticamos, slikti apģērbtos staļina slepkavas. Taču Padomju Krievijas militārais sabiedrotais bija Nacionāl Sociālistiskā hitleriskā Vācija ar labāko armiju Eiropā. Kara...


Vai tiešām vēl nav nākusi saprašana ka tas karš bija sarunāts?Vai tiešām nav nākusi sajēga ka tieši tas pats notiek Ukrainā?
Ulmanis no Latvijas izbrauca diplomātu vagonā nevis lopu vagonā.

Atbildēt

Latvietis

31.08.2022. 02:13

Redziet Kārlis Ulmanis nenobijās no krievu ordām. Katra no Baltijas valstīm pat atsevišķi patriektu slikti apģērbtos, izbadējušos, neuzticamos, slikti apģērbtos staļina slepkavas. Taču Padomju Krievijas militārais sabiedrotais bija Nacionāl Sociālistiskā hitleriskā Vācija ar labāko armiju Eiropā. Kara gadījumā ar Krieviju vācu kara kuģu lielgabali bombardētu Latvijas,Lietuvas un Igaunijas pilsētas, Izsādinātu zvejniekostās desantus.

Atbildēt

Huntas trollis

30.08.2022. 23:40

Viss tas pats mūsdienās.

Žīdene Mūrnieca nomanipulēja ar 13. Saeimas balsojumu, tai pieņemot lēmumu, ka par Kariņa MK noteikumiem nav jābalso 13. Saeimai. Smuki, vai ne?

Globālistu algotnis Kariņš tiekas ar ANO PVO galvenā biroja amatpersonu. Tā rekomendē “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu globālo farmācijas kompāniju interesēs”. Kariņs vienpersonīgi ar savu rezolūciju uzdod ministrei Viņķelei “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”

Idiote Viņķele, kuru nievēlēja 13. Saeimā, var atteikties. Bet neatsakās. Parakstās.

Globālās farmācijas kompānijas ar Levita, Kariņa un Viņķeles starpniecību nošpricē autora tēvu pensionāru.

Atbildēt

nevis skaista bet

30.08.2022. 23:18

»

jibiorio

Skaista pasaka


stulba. kā veca pastala.

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 22:46

»

ha ha ha

Možjem poftoriķ, ko krievi arī centīgi pierāda ar stučīšanu, pat pārspējot Staļina laikus


Vāciešus vienalga neizdosies pārsist. Ja PSRS bija, apmēram, 1 aģents uz 27-29 pilsoņiem, tad VDR 1 uz 5-7. Nekas jau tur daudz nav mainījies.

Atbildēt

ha ha ha

30.08.2022. 22:36

»

Nu

Ja tā, tad situācija ir vēl dramatiskāka. Es biju iedomājies, ka stučīja kādi 30-40%. Ja pieskaita izrevidētos, tad sanāks vairāk par pusi. Nekāda īpaša līdzjūtība nerodas


Možjem poftoriķ, ko krievi arī centīgi pierāda ar stučīšanu, pat pārspējot Staļina laikus.
https://youtu.be/rG1Js2WL-RQ

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 22:06

»

harijs

tātad jau tad viņai bija utis


Mandavoškas

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 21:48

»

Nadirs okupant

Tu mani sūti uz čekistu un okupantu vēsturnieku kontrolēto Okupācijas muzeju, kur sen viss izrevidēts, lai vajadzīgie biedri ir balti un pūkaini. Pat Atmodas laiku patiesā vēsture un Pilsoņu Kongress ir no skolu programmām izoperēti


Ja tā, tad situācija ir vēl dramatiskāka. Es biju iedomājies, ka stučīja kādi 30-40%. Ja pieskaita izrevidētos, tad sanāks vairāk par pusi. Nekāda īpaša līdzjūtība nerodas.

Atbildēt

ha-ha

30.08.2022. 21:34

Uzrakstiet arī par vācu izpalīgiem,kuri apšāva savus tautiešus.Tie bija tie,kuri ielaida Latvijā okupantus,kuri ieviesa savu kārtību,sadalīja zemi,par ko okupantu salaidēji vāciem ienākot apslaktēja zemes apstrādātajus.Tā ka lietu sākumu meklejiet Ulmanī,kuram pateicoties ar ziediem tika sagaidīti okupanti,sekoja tautas sanaidošana, savstarpējas atriebības utt.,bet okupantu sulaiņi-komunisti līdzīgi izrīkojās pēc neatkarības atgūšanas un pusmiljons latviešu pazuduši,bet sulaiņi kungos un lekni smej čunguru skaitot.

Atbildēt

Nadirs okupant

30.08.2022. 21:34

»

Nu

Te ir kur? Aizej uz Okupācijas muzeju un, pēc tam, bibliotēku un palasi dokumentus. Ja tu māki arī lasīt, ne tikai rakstīt. Protams, ka stučīja latvieši. Vēl tagad stučī, tikai citai varai. Vismaz Latvijā


Tu mani sūti uz čekistu un okupantu vēsturnieku kontrolēto Okupācijas muzeju, kur sen viss izrevidēts, lai vajadzīgie biedri ir balti un pūkaini. Pat Atmodas laiku patiesā vēsture un Pilsoņu Kongress ir no skolu programmām izoperēti.
https://youtu.be/0XvQk_iwlEs

Atbildēt

apbižota aknu desa

30.08.2022. 21:22

»

harijs

levits arī visiem stāsta, ka viņa tēvs bija disidents , bet dokumenti liecina pretējo. šeit arī ir dokumenti pret meitenes interpretāciju


Tvnet rubrikā nupat bija vesels raksts "Vīķe-Freiberga par koncentrācijas nometni: mums lika izģērbties kailiem uz atutošanu" pēc kā varēja nodomāt, ka viņa bijusi ieslodzīta koncentrācijas nometnē, bet nē - tā esot bijusi bēgļu nometne, ar sliktiem apstākļiem, tobiš bēga no lāča bet nonāca pie vilka?

Atbildēt

bnf

30.08.2022. 21:14

Kad manu gimeni (vecomati ar berniem)izsutija, Izsutamo sarakstus veidoja vietejie kompartijas vaditaji. Tie bija latviesi! Musu gadijuma sarakstu veidija kompartijas vaditajs ar sekretari! Pec 8 gadiem kompartijas vaditaju atrada noslikusu marka, bet sekretare turpinaja vadit pagastu, un LV neatkaribas gados sanema triszvaigznu ordeni suka!

Atbildēt

kādi dokumenti?

30.08.2022. 21:09

»

harijs

levits arī visiem stāsta, ka viņa tēvs bija disidents , bet dokumenti liecina pretējo. šeit arī ir dokumenti pret meitenes interpretāciju


Tie ir par 1940.gadu nevis 1970 gadu,kad tas reži'ms visiem bija "'piegriezies""Pat bijušajiem komunistiem.Levita tēvs nekad nav bijis kompartijā.tas,ka viņš sadrbojās 1940.gadā vēl neko nenozīmē.Disidents,protams,viņš nebija.visiem riebās tas režīms,bet tas nenozīmē būt disidentam.To žurnālisti piedzejoja.

Atbildēt

sertifikāts

30.08.2022. 21:08

Tātad - sižeta turpinājums, bet ne vairs par okupācijas spaidiem. Arī ne tik senajā dzīvokļu denacionalizācijas laikā, jaunizceptie namīpašnieki staigāja pa dzīvokļiem un bāza parakstīt paši savus īres līgumus, stāstīdami ka vecie padomijas beztermiņa līgumi vairs nebūs spēkā, un tāpēc jāparaksta jauns līgums ar namīpašnieku, uz 1 gadu, ko pēc tam varēšot pagarināt, vai iedeva parakstīt aizlocītu papīra lapu, ka piekrītat, piemēram gaismas slēdža nomaiņai, un paraksts gatavs.

Atbildēt

Aizsargs

30.08.2022. 21:01

»

Toties

nez kāpēc jūs klusējiet , kad augstos krēslos sēž stukači un saņem ordeņus,KO


Aiz katra Latvijas cilvēka stāv liktenis un tādu Latvijā toreiz bija 2,5 miljoni, kam izpostīja dzīves. Karš un 50 okupācijas gadi, mūs samazināja uz miljonu, bet šurp atveda gandrīz miljonu marodierus, slepkavas un sarkanos krievu izdzimteņus.

Atbildēt

Mans stāsts

30.08.2022. 20:59

»

Liana

Lai nu Ikars aizbrauc pie tiem kaimiņiem un izrunā visu. Ja viņa vecmāmiņa pati būtu parakstījusi jebkādu papīru brīdī, kad divi iebrucēji ar durkļiem stāv sētā, kur tavs bērns rotaļājas, tad saprastu. Bet tagad nav skaidrs, ko vīrs sievai stāstīja un ko nestāstīja. Kādus nāvessodus tad kaimiņš kaimiņam...


Vācu okupācijas laikā vācieši nolika pārtikas nodevu zemes lieluma. septiņu bērnu ģimenes galva devās uz pagastu un pasūdzējās, ka graudu nav pat tik daudz ko pavasarī iesēt, bērniem nav ko ēst, nodevu nevar nokārtot, lai neapvaino, ka atsakos palīdzēt vāciešiem kara vešanai, jo bija bail, ka var izrēķināties. Vācietis pavēlēja izrakstīt vairākus maisus graudu sēklai un +. Tēvs graudus atveda mājā un novietojis klētī. Drīz atnāca cits okupants - krievi. Atkal nodevu pieprasījums kara nodrošināšanai, no hektāra. Tēvs dodas uz pagastu, sūdzas, ka nav graudu ko nodot. Krievi atbrauca mājā pārbaudīja un atrada graudus, ko vācieši izrakstīja bērnu uzturam. Krievu okupanti nolaupīja visus graudus, neatstāja ne grama bērniem, sakrāva pajūgā un aizveda, vēl apsūdzēja valsts nodevībā vai citādi, kā, nezinu., tika izteikti draudi, ka mūs par valsts nodevību, krāpšanu, ka nav ko nodot valstij, izvedīšot uz Sibīriju.

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 20:53

»

Nadirs okupant

Nepielīdzini visus sev, te nav krievija un krievi, kur dzīvo sādžās, dzer ļergu un no dzeršanas brīvajā laikā cits citu stučī


Te ir kur? Aizej uz Okupācijas muzeju un, pēc tam, bibliotēku un palasi dokumentus. Ja tu māki arī lasīt, ne tikai rakstīt. Protams, ka stučīja latvieši. Vēl tagad stučī, tikai citai varai. Vismaz Latvijā.

Atbildēt

harijs

30.08.2022. 20:34

levits arī visiem stāsta, ka viņa tēvs bija disidents , bet dokumenti liecina pretējo. šeit arī ir dokumenti pret meitenes interpretāciju

Atbildēt

Liana

30.08.2022. 20:23

Lai nu Ikars aizbrauc pie tiem kaimiņiem un izrunā visu. Ja viņa vecmāmiņa pati būtu parakstījusi jebkādu papīru brīdī, kad divi iebrucēji ar durkļiem stāv sētā, kur tavs bērns rotaļājas, tad saprastu. Bet tagad nav skaidrs, ko vīrs sievai stāstīja un ko nestāstīja. Kādus nāvessodus tad kaimiņš kaimiņam varēja parakstīt, ja viņš nebija amatpersona? Ja nu vienīgi uz gatava sprieduma apliecināja, ka tas sagūstītais ir īstais Lietuvietis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...