Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tukums Baltais

17.10.2018. 21:12

Varētu kāds papētīt, kā Tukuma piens tiek pie projektiem un kādas izmaksas viņiem tur rādās. Tantes Tukumā runā, ka esot tāda kā tiešā naudas truba no LAD uz Tukuma piena ražotni. Būvnieki nekautrējoties runā, ka projekta tāmē esot cenas x3. Un kā tas nākas, ka būvē visu laiku viens un tas pats.
Un pēc IUB iepirkumiem sanāk, ka šajā periodā ap 15 miljoniem jau projekti sastiprināti.
Tās tikai nojausmas, bet tur velk uz kriminālu.

Atbildēt

Andrejam

16.10.2018. 16:37

»

Andrejs

Situācija ir ļoti vienkārša atbalsta maksājumiem daļa Eiropas finansējumu, bet soda naudas papildina LAD budžetu, jo pa tiešo viņi Eiropas naudai netiek klāt


Sāc lasīt regulu 1306/2013, tad regulējumu par ELGF un ELFLA debitoru parādiem, tad izlasi Saeimā apstiprinātās ir kredītkarte iestāžu budžetus. Tad atgriezies pie komentāriem. Vēlu veiksmi!

Atbildēt

Andrejs

16.10.2018. 11:24

Situācija ir ļoti vienkārša atbalsta maksājumiem daļa Eiropas finansējumu, bet soda naudas papildina LAD budžetu, jo pa tiešo viņi Eiropas naudai netiek klāt.

Atbildēt

Smiltsērkšķu audzētājs

15.10.2018. 20:59

»

Normunds Mežviets, Valsts Drošības Dienests

Līdzīgas publikācijas internetā ir tikušas novērotas arī iepriekš. Mēs tās saistām ar Krievijas centieniem destabilizēt politisko situāciju valstī, jo īpaši šobrīd, kad notiek smagas valdības veidošanas sarunas...


Vai stādīt augļu kokus ir provokācija, tie augs vairākus gadus un tas ir ieguldījums nākotnē. Gribās vairāk iestādīt , bet stāsts ir par to ka pietiks ar to kas ir :) Ja pat tur cilvēki saskata sazvērestību, tad man tiešām to cilvēku žēl.

Atbildēt

Smiltsērkšķu audzētājs

15.10.2018. 20:53

»

s

Nesaprotu, kurš te melo. Neizslēdzu, ka tie komentētāji, kuri kritizē LAD. Es LAD mājaslapā izpētīju nosacījumus, kas būs manā situācijā, pieteicos, saņemu naudu un neredzu iemeslus sūdzēties. Man šķiet, ka viņi tos nosacījumus ir pietiekami saprotami izklāstījuši un nepārkāpj...


Ne tikai vien LAD šeit iesaistīts, arī Dabas aizsardzības fonds kas nosaka bioloģiskās augu daudzveidību. Melot nav jēgas, jo viss vienkārši pārbaudāms. Nevienu neapvainoju, bet norādu uz birokrātiskām niansēm kad var izveidoties riņķa dancis.

Atbildēt

Novirzes lielums

15.10.2018. 19:51

»

VB

Vienugad (kādus 10 gan apakaļ) pieteicos maksājumiem, ka appļauju katru gadu savus 5.6 ha...


Kaimiņi un šeit komentējošie kliegtu, ja tu par nepareizi deklarētiem 0,2 ha saņemtu tiešmaksājumus (kādus 20eur gadā no mūsu kopēja maka).

Atbildēt

Yo

15.10.2018. 13:52

Jāsamazina LAD ierēdņu skaits, vismaz uz pusi. Tur visa vaina. Jo katrs ierēdnis grib izrādīties, lai viņu ievēro, ierēdnim darīt nav ko, tad izgudro un tevi čakarē.

Atbildēt

VB

15.10.2018. 10:02

»

Nord stream

Lad normali strada


Vienugad (kādus 10 gan apakaļ) pieteicos maksājumiem, ka appļauju katru gadu savus 5.6 ha.
Kad pēc kartes, uz aci, noteicu, ka īstenībā būs 3.5 ha, jo citur jau saauguši koki / krūmi viss it kā bija ok. BET, nedēļu vēlāk atbrauca tantuki no LAD, art cirkuli pārmērija un viņām sanāca tikai 3.3 ha. Labi, lai būtu, piekritu, tomēr vēlāk, par LAD apkrāpšanu piesprieda kādu sodu, ko no nākamajiem maksājumiem 5 -cos gados atmaksāšot gan jau ka.
Nu ko?! Nospļāvos un viss - vairāk no viņiem ar neko neprasu..., ka nav kazai vilnas, ta nav.

Atbildēt

ha-ha

15.10.2018. 09:27

»

ASV 6. kājinieku divīzijas pulkvedis

Justs Spricis. Šorīt ziņojumu par diversijas aktu interneta vietnē pietiek. com, nomelnojot Krievijas interesēs Latvijas valsts iestādi, kuras nosaukums pašlaik ir noslepenots. saņēmu pulsten 6 (sešos) no rīta pēc Latvijas laika. Ziņoju, ka LR Saldus un Kuldīgas pilsētās un tām pieguļošos novados ir...


Drošības dienestu degungalā valstiski tiek izplatīta pretvalstiska propoganda.Tātad arī drošības dienestu interesēs ir naidīgas propogandas izplatīšana un nestabilitates uzturēšana?Kā drošība tiek sargāta?

Atbildēt

As

15.10.2018. 09:07

»

Gudrinieks

Arnim nevar vītolu Helviga mest lauka jo tad brāļa būvniecības firma ar nosaukumu Vītols paliks bez darba jeb ne tik apmaksāta darba


Šajā sakarā ir dzirdētas interesantas lietas, piemēram, ka AVH iesaka LAD klientiem brāļa firmu...

Atbildēt

njā

15.10.2018. 08:36

»

temida


papētiet direktores vietnieku Ģirtu Krūmiņu, kurš spēj apvienot LAD direktora vietnieka darbu ar darbu kādā novada pašvaldībā, galvenajās finanšu un attīstības komitejās.
Krūmiņš arī tieši atbildīgs par IT iepirkumu

Atbildēt

Lauķis

15.10.2018. 08:33

»

s

Nesaprotu, kurš te melo. Neizslēdzu, ka tie komentētāji, kuri kritizē LAD. Es LAD mājaslapā izpētīju nosacījumus, kas būs manā situācijā, pieteicos, saņemu naudu un neredzu iemeslus sūdzēties. Man šķiet, ka viņi tos nosacījumus ir pietiekami saprotami izklāstījuši un nepārkāpj...


Visticamāk, ka te nemelo neviens. Katram ir bijusi sava sāpe, kura nav risināta saskaņā ar loģiku, un atteikums saņemts ar neadekvātu motivāciju. Arī tas, ka tiek draudēts ar sankcijām, ja nepildīsi dīvainus rīkojumus. Tas arī viss.

Atbildēt

Viss ir daudz vienkāršāk!

15.10.2018. 06:46

Jebkura valdošā vara veido valstī institūcijas pēc sava ģīmja un līdzības! Ja valdošā vara tikai imitē rūpes par savas valsts iedzīvotājiem,bet īstenībā tautu izmanto kā slaucamu govi, tad arī šīs varas veidotās valsts institūcijas dara to pašu.
Bet jūs taču tikko nobalsojāt par to, lai tāda kārtība šeit būtu arī turpmāk.

Atbildēt

temida

15.10.2018. 06:35


papētiet LAD it iepirkumus !!!

Atbildēt

Nord stream

15.10.2018. 06:14

»

Gunars Slapipsis

Nu nu


Lad normali strada

Atbildēt

Gunars Slapipsis

15.10.2018. 06:13

»

arī Kangars

Pilnīgi pievienojos


Nu nu

Atbildēt

Simtprocentīgi

15.10.2018. 01:10

»

Lauķis

Arī man ir savulaik bijusi ''sadarbība'' ar LAD. Laikā, kad man bija visvairāk nepieciešama šī sadarbība, nerunāsim par atbalstu, LAD mani pameta, jo neesot izdevīgi...


Jums piekrītu. LAD ir paverdzināšanas kantoris, padarot saņēmēju par paklausīgu, bezierunu vergu. Jau pirmā saruna pa telefonu bija saruna par sankcijām. Lai gan nebijām pat klienti. Netraucējiet šīs sūdu valsts iestāfes un ierēdņus!

Atbildēt

Mums 5 ha

15.10.2018. 01:06

»

lata

Jau daudzus gadus saņemu LAD maksājumus. Sākumā bija kapeikas, tagad ik gadus pa 500 euro par maniem 2,1 ha. Es tikai rūpējos par to, lai tos 1x vasarā nopļauj. Nekādas korupcijas, nekādas negodīguma, nevajag muldēt. Pie manis arī pag. vasarā reizes piecas brauca inspicēt manu pļavu - un viss bija bumbās...


Aizbraucām uz Saldu, laiks, nauda utt. Attieksme kā baronu laikos. Kļūsti klients, pieteikums utt. Samazinājums platībām - laukumiem, ko pļauj, jābūt vismaz 0.3 ha. Atbrauca, apskatīja, jā , atbilst. Bet atteica, jo esot ceļi, ceļus neuzrādīja gabala plānojums. Nobraukājuši bijām paši, katrreiz braucot pēc pļaušanas pa citu vietu no lielceļa līdz mājām, lai zāle mazāk aug. Bija jāsaņem mazākais 300€ katru gadu. Pirms tam par savu naudu pļāvām, arī tagad. LAD speciālists, vietējais domes deputāts. Citu, neatkarīgu apstākļu dēļ bijām izpelnījušies ar pašvaldību strīdnieku slavu. Atteica, neapstrīdējām. Uzspļaujam tiem maitām. Atteicāmies no klienta statusa LAR, lai netraucē vairs ar saviem sūda bezsatura zvanuem. Laiks bija padirsts un cerības. Zinu citu variantu - dabūja un saņem maksājumus par purvu un brikšņiem, kur nekad nepļauj un nepļaus. Savējie. Neieredzu šo valsti.

Atbildēt

s

14.10.2018. 22:45

Nesaprotu, kurš te melo. Neizslēdzu, ka tie komentētāji, kuri kritizē LAD. Es LAD mājaslapā izpētīju nosacījumus, kas būs manā situācijā, pieteicos, saņemu naudu un neredzu iemeslus sūdzēties. Man šķiet, ka viņi tos nosacījumus ir pietiekami saprotami izklāstījuši un nepārkāpj.

Atbildēt

lata

14.10.2018. 22:23

Jau daudzus gadus saņemu LAD maksājumus. Sākumā bija kapeikas, tagad ik gadus pa 500 euro par maniem 2,1 ha. Es tikai rūpējos par to, lai tos 1x vasarā nopļauj. Nekādas korupcijas, nekādas negodīguma, nevajag muldēt. Pie manis arī pag. vasarā reizes piecas brauca inspicēt manu pļavu - un viss bija bumbās, labi. Nevajag gvelzt, Vilmār.

Atbildēt

Lauķis

14.10.2018. 22:06

»

Grāmatvede

Esmu ar šīs iestādes "darbību" un attieksmi saskārusies vairākkārtīgi. Ļoti daudziem šadā veidā tie atņemtas , nogrieztas utt naudas. Bet ne visiem. Mums kaimiņos ir "biznesmens", kas savā laikā par kapeikām no pagasta sapirka zemes gabalus un vienīgais bizness, kas notiek ir naudas iekasēšana no LAD...


Arī man ir savulaik bijusi ''sadarbība'' ar LAD. Laikā, kad man bija visvairāk nepieciešama šī sadarbība, nerunāsim par atbalstu, LAD mani pameta, jo neesot izdevīgi.
Uzskatu, ka visi, kuri pat vēl tikai domā sasaistīties ar šo kantori, ir jābrīdina, ka labāk iztikt bez viņu atbalsta, nekā saistīties ar to.
Ja neko nebūsi saņēmis, nevarēs tevi regulēt, citādi... cik daudz piemēru jau ir zināmi! Tā ka pārdomājiet pirms dariet!

Atbildēt

Grāmatvede

14.10.2018. 21:48

Esmu ar šīs iestādes "darbību" un attieksmi saskārusies vairākkārtīgi. Ļoti daudziem šadā veidā tie atņemtas , nogrieztas utt naudas. Bet ne visiem. Mums kaimiņos ir "biznesmens", kas savā laikā par kapeikām no pagasta sapirka zemes gabalus un vienīgais bizness, kas notiek ir naudas iekasēšana no LAD. Jo realitātē kopš 2004.gada šie gabali nav nopļauti nevienu reizi.

Atbildēt

Jaunā biznesmeņa traģiskā kļūda

14.10.2018. 21:16

ir apstāklī, ka viņš smilšērkšķu vietā neiestādīja ozolu (var vākt ozolzīles) vai sēru vītolus to audzēšanas izplatīšanas nolūkos globāli. No zīlēm var gatavot īpašu kafijas šķirni, sajaucot ar kaltētu zāli utt. Visu kļūdu pamats - godīgums, mēģinot saņemt subsīdijas. Personīgi zinu, ka jābūt koruptīvai draudzībai attiecīgajā dienestā - pa radu, draugu līnijām, lai pārvarētu tādus sīkus birokrātiskus šķēršļus, uz kuriem pamatā arī turas šādas iestādes, kaut ko kādam liedzot, terorizējot utt. Izspiežot kukuļus...

Atbildēt

ZZS

14.10.2018. 21:01

.....................

Atbildēt

Gudrinieks

14.10.2018. 20:55

Arnim nevar vītolu Helviga mest lauka jo tad brāļa būvniecības firma ar nosaukumu Vītols paliks bez darba jeb ne tik apmaksāta darba

Atbildēt

visa būtība ir tajā,

14.10.2018. 20:41

»

patiesībā

Neviens no elles kambariem un katliem nav pat minimāli atbilstošs paradīzes standartiem...


ka tādos LAD un visos pārējos uz nodokļiem un Eiropas naudas parazitējošos kantoros 80% amant ir no pirksta izzīsti, lai nodrošinātu taukainu pakaļu audzēšanu valdošās mafijas radiem, draugiem un partijas biedriem... lieki piebilst, ka visiem bez speciālas izglītības, prasmēm un pieredzes.

Atbildēt

ASV 6. kājinieku divīzijas pulkvedis

14.10.2018. 20:28

»

Normunds Mežviets, Valsts Drošības Dienests

Līdzīgas publikācijas internetā ir tikušas novērotas arī iepriekš. Mēs tās saistām ar Krievijas centieniem destabilizēt politisko situāciju valstī, jo īpaši šobrīd, kad notiek smagas valdības veidošanas sarunas...


Justs Spricis. Šorīt ziņojumu par diversijas aktu interneta vietnē pietiek. com, nomelnojot Krievijas interesēs Latvijas valsts iestādi, kuras nosaukums pašlaik ir noslepenots. saņēmu pulsten 6 (sešos) no rīta pēc Latvijas laika. Ziņoju, ka LR Saldus un Kuldīgas pilsētās un tām pieguļošos novados ir izsludināts trešās pakāpes trauksmes stāvoklis. Iedzīvotājus aicinām saglabāt mieru un palikt savās vietas. Turpmākos norādījumus lūdzam gaidīt Latvijas Radio 2 kanālā un LTV ziņu dienestu raidījumu speciālizlaidumos, kamēr šie ziņu kanāli vien būs pieejami. Gods kalpot Latvijai!

Atbildēt

Tas tiesa

14.10.2018. 20:24

»

pareizi

ka nekas nepienākas, jo pašam atbalsta pretendentam ir jāzin nosacījumi, ja piesakās atbalstam! Tā kā par savu stulbumu nevajag vainot LAD


Nevar LAD katram izstāstīt visu no A līdz Z. Priekš tam ir konsultanti, LLKC rīko seminārus. Un ir arī daudzi, kas BDUZus sākumā ar viltu pieteica kā BDUZus, jo par tiem maksāja baigo atbalstu, bet pēc tam pa kluso uzara un apstādīja, jo redz negribējās turēt kailu lauku, kaut gan nauda jau saņemta. Šajā gadījumā vispār šķiet jocīgi - kāpēc tam cilvēkam vajadzēja līst tajā atbalsta cilpā dēļ 1 hektāra? Pat ar vairākiem hektāriem tur piesakoties, ir kārtīgi jāapdomā, jo sankcijas ir skarbas. Arī ar jaunaudžu kopšanu tur pieteikties nav nemaz tik vienkārši - ja jaunaudze aizies bojā, būs jāstāda un jākopj no jauna, lai būtu noteiktais koku skaits uz hektāru. Vienkārši cilvēki LADā piesakās līdzīgi kā ātrajiem kredītiem - naudu var dabūt viegli, bet saistības pēc tam pildīt negribās.

Atbildēt

pfft

14.10.2018. 20:09

»

Pašam

nenāk smiekli par savu komenāru?Kaunieties


kolosāli smieklīgi

Atbildēt

patiesībā

14.10.2018. 19:39

Neviens no elles kambariem un katliem nav pat minimāli atbilstošs paradīzes standartiem.

Neviens no sū*iem sausās atejas nosēdbedrē nevar kaut vai šķietami smaržot un garšot pēc zaftes.

Neviena no šīs pašreizējās muļķu zemes siles "valsts" parodijas politekonomiskās sistēmas sfērām, nozarēm u.c. metastāzēm, tostarp arī "lad" un taml. valsts / pašvaldību pārvaldes parazītkantori, nav un arī nevar būt normāli, sakarīga un jēdzīgi funkcionējoši sistēmelementi - diametrāli pretēji pamatsistēmas nahrenizējošajam shēmojumam.

Atbildēt

atvainojos par kļūdu

14.10.2018. 19:11

komentāru

Atbildēt

Raimonds Bergmanis, LR aizsardzības ministrs

14.10.2018. 18:59

Publikācija ir radīta laikā, kad Latvijā uzturas Kanādas karavīri. Vai tas nav aizdomīgi? Kāpēc par Latvijas valsts iestādēm parādās neglaimojošas ziņas tieši šobrīd? Mums ir pamatotas aizdomas par Krievijas centieniem destabilizēt politisko situāciju valstī.

Komentāru sagatavojusi Aizsardzības ministrijas preses sekretāre, jo ministrs pats šobrīd apgūst pamatskolas mācību vielu pēc speciālās programmas.

Atbildēt

Normunds Mežviets, Valsts Drošības Dienests

14.10.2018. 18:46

Līdzīgas publikācijas internetā ir tikušas novērotas arī iepriekš. Mēs tās saistām ar Krievijas centieniem destabilizēt politisko situāciju valstī, jo īpaši šobrīd, kad notiek smagas valdības veidošanas sarunas.

Publikācija ir provokatīva, ar skaidri saskatāmām valsts finanšu sistēmas graušanas pazīmēm. Aicinām visus valsts iedzīvotājus saglabāt mieru, nepievērst uzmanību šai Kremļa aģentu diversijai pret LR Satversmi.

Atbildēt

Edgars Rinkevičs, LR ārlietu ministrs

14.10.2018. 18:15

»

Arnis Latišenko, APPC vadošais pētnieks

Latvija ir izdevusies veiksmes stāsta valsts, kas spītē Kremlim ar savām veiksmēm. Esam izanalizējuši attiecīgās publikācijas autora publisko paziņojumu, un esam nonākuši pie secinājuma, ka šis raksts ir provokatīvs, tajā ir saskatāmas informatīvās diversijas pazīmes, arī ekstrēmisma iezīmes...


Esmu jau iesniedzis rezolūciju un jau pirmdien (rītdien) tiks sasaukta NATO ģenerālsekretariāta ārkārtas sēde, lai šo Jūsu iestādes secinājumu celtu galdā mūsu sabiedrotajiem un tie varētu lemt par alianses koplīguma 5.panta nekavējošu iedarbināšanu.

Attiecīga sūdzība tiks nosūtīta arī EDSO, ANO Drošības padomei un mūsu ciešākajiem sabiedrotajiem. Šādas Kremļa informatīvās provokācijas, Latvijas nomelnošanu nedrīkst atstāt bez ievērības un starptautiska nosodījuma!

Atbildēt

pareizi

14.10.2018. 18:03

ka nekas nepienākas, jo pašam atbalsta pretendentam ir jāzin nosacījumi, ja piesakās atbalstam! Tā kā par savu stulbumu nevajag vainot LAD!

Atbildēt

zaza

14.10.2018. 17:59

Vai tagad, kad ZZS ir klīniskās nāves stadija, nevar beidzot izmest to Vītolu Helvigu?

Atbildēt

Arnis Latišenko, APPC vadošais pētnieks

14.10.2018. 17:56

Latvija ir izdevusies veiksmes stāsta valsts, kas spītē Kremlim ar savām veiksmēm. Esam izanalizējuši attiecīgās publikācijas autora publisko paziņojumu, un esam nonākuši pie secinājuma, ka šis raksts ir provokatīvs, tajā ir saskatāmas informatīvās diversijas pazīmes, arī ekstrēmisma iezīmes.

Raksta struktūra liecina par mērķtiecīgu neuzticības sēšanu valsts iestādēm, lai sagrautu Latvijas kā valsts neatkarību. Oficiāli paziņojam, ka uzskatām šo publikāciju par daļu no Kremļa izvērstā informatīvā hibrīdkara pret Latvijas valsti, tostarp mūsu sabiedrotajiem NATO un Eiropas Savienību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...