Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedais

07.04.2020. 11:50

Nu, izlasīju es priekšvārdu un pēcvārdu. Ne vārda, kam āža kāja priekšā aizlikta. Jūs pajautāsiet, kālab nelasīju spriedumus. Tur taču visticamāk tur reālas šausmas. Tālab man sekojošs jautājums: ir šodien kāds pārskatījis šos nolēmumus. Ir kāds reabilitēts vai stingrāk sodīts? Ja LV visu atstājusi tā, kā ir, varbūt ne koloborantā vien problēma? Es nezinu. Varbūt te zemūdens akmens. Tik tiešām: cik saistoši mūsu sabiedrībā ir padomju tiesu lēmumi? Lūk, vieta īstai diskusijai.

Atbildēt

Tăpēc esam ar Latviju dziļā dirsā

05.04.2020. 22:50

Shēmu un izdzimteņu varza vada valsti. Šie tiesneši nu nē āksti likumā.

Atbildēt

man tomēr īsti nav skaidrs

05.04.2020. 07:53

kāpēc tanī grāmatā Vonsovičs tiek saukts par LATVIETI !

Pēc jaunākās dažu personāžu "definīcijas" - "dažādu tautību latvietis"
gan - tāpēc tik patoloģiski nīst latviešus !

Ļoti kautrīgi "aizmirsis" savas vec-vecmāmiņas izcelsmi un izdevīgas
konjunktūras gadījumā piesprucis pie "tiesībām" sadistiski tiesāt
citzemes aborigēnus, "ideoloģiski pareizi" interpretējot cilvēkus
paverdzinošos PSRS "likumus".

Atbildēt

Viedais

03.04.2020. 22:06

»

hi hi

ostlandes rozenberga tomēr īstenāki koloboranti bija un ataudze,cik noprotams saglabājusies,labi "audzināti" aizbēgušiem


Nu, kā es saprotu tu arīdzan nezini, kam šie savu āža kāju priekšā aizlikuši 😎

Atbildēt

diezin kāpēc

03.04.2020. 19:50

to .pdf failu nevar atvērt !

Atbildēt

+11111111111

03.04.2020. 19:18

»

+1

+11111111


kopija no gleznojuma uz atejas sienas?

Atbildēt

Viedais

03.04.2020. 19:17

Man nav nekādu ilūziju par padomijas trešās varas balstiem. Taču mani patiešām interesē kālab šāda grāmata parādās tieši šobrīd. Kā saprotu minētie personāži patlaban vāra kaut kādas ziepes. Neesmu lasījis grāmatu. Varbūt tur ir atbildes, taču mani interesētu īsā versija, ko šie tagad sastrādājuši? Koloborantu tak' tolaik bija više kriši.

Atbildēt

kolosāli

03.04.2020. 19:16

»

Podkāsts

Būtu audiogrāmata vispār būtu kolosāli


ka nebūtu jāmācās lasīt, ko lielākā daļa audiopodkāsēju arī nemāk.

Atbildēt

to hihi un haha

03.04.2020. 13:56

»

viens impis

dikti labi zina kas jādara Lapsam, bet galīgi NEMAZ nezina, ka pašam nav nekādu tiesību komandēt, kas jādara citiem


Izskatā ka ar savu komentāru esmu ''trāpījis desmitniekā'' jo vienu otru tas pamatīgi satraucis. Laikam ''patiesība kož acīs''. Taču darbojoties šādā žandrā ir jārēķinās, ka var saņemt arī kritiku. Tas ir neizbēgami.

Atbildēt

Hedviga

03.04.2020. 13:49

Jautājumi autoram:
Vai ir ļoti grūti noskaidrot, kurš bija tas lops, kas nodeva Armatūras KN direktoru, jo līdzīgi bija spiesti darīt daudzi KN direktori?
Vai autors apjautājās tām spožajām kultūras personībām, kuras pēc "Poētiskās kafejnīcas" ņēma naudu bez parakstīšanās listē (aber 1:1 tagadējās aplokšņu algas!), kāpēc viņas atzinās "grēkā"?
Vai autors, ja viņam būtu 30 gadi un viņš dzīvotu 70-to gadu LPSR, ar augstāko izglītību gadiem strādātu par sētnieku, jo sistēmas rāmis viņa pārliecībai neatbilstu ne par kapeiciņu?

Ir tik vienkārši apspļaudīt tos cilvēkus, kuriem bija jādzīvo LPSR, jo šampinjonus lasīt uz ārzemēm nevarēja izbraukt, un dzīvot/strādāt vajadzēja, rēķinoties ar tā laika uzstādījumiem un likumiem. Man nav personīgo simpātiju pret Vonsoviču, bet viņa lēmumi 100% atbilst tā laika nostādnēm, kuras apstrīdēt nebija jēgas, ja nevēlējies padzīvot tur, kur lāči ziemo vai psihenē.
Neaizmirstiet, ka lietas uz tiesu nosūtīja prokuratūra, un tiesas tajā laikā bija vairāk prokuratūras prasību apstiprinātājas!Piesēdētāji nāca no rūpnīcu strādniekiem, kuriem par juridiskām finesēm pat nojausmas nebija!
KN direktora lietā Vonsovičs ir uztaisījis cik vien var mīkstu spriedumu, jo vēl 10 gadus agrāk būtu piespriesti 15 gadi. To, kas tagad ir bizness, tajos laikos sauca par spekulāciju, farcovku (pavaicājiet Šleseram) līdz ar to ir bezjēdzīgi apzelēt salīdzinājumus ar mūsdienām.
Jums sanāk kā Blaumaņa Skroderdienās Silmačos "Par lakatiņu zina lērumu celt, bet, kad vesels audekla baķis pazūd..." Jo saprast, kālab kāda amatpersona rīkojās tā un ne citādi, var vienīgi tie, kuri tajos laikos ir dzīvojuši nevis pusaudža/jaunekļa bezrūpībā, bet stabili izbaudot sistēmu uz savas ādas.

Atbildēt

+1

03.04.2020. 13:47

»

Taisnība

Paldies


+11111111

Atbildēt

viens impis

03.04.2020. 13:07

»

to hihi un haha

Varēja jau tautas izklaidei publicēt kaut ko svaigāku, nevis iesmakušos padomjlaiku spriedumus.Taču lai tas paliek uz Lapsas sirdsapziņas...


dikti labi zina kas jādara Lapsam, bet galīgi NEMAZ nezina, ka pašam nav nekādu tiesību komandēt, kas jādara citiem !!

Atbildēt

?!

03.04.2020. 12:55

Vanzoviča KUNGS,esiet stiprs un nelokāms,kā SAULES MŪŽA ZEMES DIŽOZOLI!Veiksmi uz visām "neveiksmēm".

Atbildēt

Taisnība

03.04.2020. 10:41

Paldies!
Izlasot visu iepriekšrakstīto, gaidam kad tam cilvēkam karma atnāks!
Varbūt tagad būs tas īstais brīdis!

Atbildēt

Podkāsts

03.04.2020. 08:55

Būtu audiogrāmata vispār būtu kolosāli

Atbildēt

bilde

03.04.2020. 05:44

Tai bildē deguns jau līkāks palicis......

Atbildēt

bravo

03.04.2020. 03:39

turpini lapsa,...arii par latvijas dzejas dizgaru Normundu Belski,...kas slauc valsti kadaa slimnicaa

Atbildēt

dārzenei

02.04.2020. 20:26

»

drāzienam

tu laizi un bučo


ja teu tā garšo vari arī laizīt un bučot,
un ne tikai rižijspalvainu roku,
pati tu tādā krāsā ...a!!!

Atbildēt

to hihi un haha

02.04.2020. 19:51

Varēja jau tautas izklaidei publicēt kaut ko svaigāku, nevis iesmakušos padomjlaiku spriedumus.Taču lai tas paliek uz Lapsas sirdsapziņas.
Interesantākais publikācijā ir cits fakts.Tiek pieminēts kāds kriminālprojekts, ko it kā inicējis Vonsovičs. Tātad Lapsu šis fakts kaut nedaudz, bet satrauc. Taču portālā ir atrodami daudzi publicējumi, kur kā labi darbi tiek pieminēti Lapsa iesniegumi dažādām iestādēm ar mērķi panākt tieši kriminālprojektu sākšanu. Kā pēdējos atceros pret VID Jaunzemi Dinaz interesēs un Pret Meroni Lemberga interesēs. Iznāk ka Lapsam nepatīk, ja pret viņu vēršas ar viņa paša iecienītajām metodēm.

Atbildēt

drāzienam

02.04.2020. 19:36

»

dārzenim

neaizmirsti pabučot ... vismaz roku līdz padusei


tu laizi un bučo!!!
Liec cilvekiem mieru,
pim..s tads

Atbildēt

Super 👍

02.04.2020. 19:33

Vienkarši kolosali!!!
Liels Paldies!!!
Izturibu un veselibu!!!

Atbildēt

dārzenim

02.04.2020. 19:07

»

Kirbis

Paldies, Lato Lapsas kgs


neaizmirsti pabučot ... vismaz roku līdz padusei

Atbildēt

Kirbis

02.04.2020. 18:58

Paldies, Lato Lapsas kgs!

Atbildēt

!!

02.04.2020. 18:51

Paldies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

15

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

Foto"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas dienas šis TVNET redaktora (!) provokatīvais ieraksts laiku pa laikam parādījās manā twitter ziņu lentā, neskatoties uz to, ka Tomam Lūsim (attēlā) nesekoju. Acīmredzot, izmestā ēsma daudziem tvittera lietotājiem raisīja emocijas - daudzi šo ierakstu komentēja, daudzi laikoja un dalījās ar to, daudziem tas šķita stulbs un provokatīvs. Autors savu mazisko mērķi bija sasniedzis - sabiedrība vienaldzīga nepalika.
Lasīt visu...

12

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

FotoKad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu, pirmajā brīdī nolēmu, ka te kāds cenšas izāzēt pavļutisko vakcīnākstu biroju. Reklāmas sauklis pastulbs, bet attēlā redzamais muskuļaina personāža elkonī saliektās rokas žests karikatūriski pazīstams.
Lasīt visu...

21

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

Foto16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu jeb referendumu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē. Satversmes grozījumu projekts paredz izdarīt Latvijas Republikas Satversmē grozījumu un izteikt 110.pantu šādā redakcijā:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....