Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

neitrāls

31.05.2017. 08:27

Atraduši vaininieku S.Orinskas kundzi aiz kuras slēpties tādiem intrigantiem kā i.a.,kurai nav ne goda un cieņas pret saviem kolēģiem.Kaunies i.a. - tu esi sevi pilnīgi atklājusi un nodevusi arī pārējos kolēģus. Laiki mainīsies un tu vienmēr nebūsi topā kā pasūtāmais pakalpiņš

Atbildēt

Гроссмейстер

30.05.2017. 21:49

Nu, bet tad jau sanāk, ka Ventspilī CVK strādā nacionāļu/liberāļu blokam lojāla persona. Par ko viņi tad sūdzas? Šeit vairāk izskatās pēc pirmsnāves agonijas. Nacionāļu/liberāļu blokā, ko finansē Meroni, ir sapratuši, ka vēlēšanās vairāk par 3 vietām nedabūs. Tagad viņi mēģina veikt sabotāžu - vēl pirms vēlēšanām sākt kliegt, ka notiek krāpšanas. Ar šo viņi sev vēl nedaudz piesaista uzmanību, un plus vēl atstāj pusatvērtu spraugu, caur kuru pēc vēlēšanām varēs skriet uz tiesām (daudziem no viņiem jau ir pieredze ar ilgu tiesāšanos - Grīnbergs, Rēvalde), un mēģināt anulēt vēlēšanu rezultātus. Tā ir nacionālistu/liberastu pēdējā iespēja.

Atbildēt

Zintnieks

30.05.2017. 13:07

Vai tik vēstules autore nav tā kundzīte, kas Kaimiņa iefilmētajā saraksta iesniegšanas video (skatīt feisbukā) apgūst angļu valodu? Ieteiktu labāk izlasīt likumā, kas ir sensitīvi dati. Ja vien, protams, viņa pati ir vēstules autore.

Atbildēt

goda prāts

30.05.2017. 12:44

Turpinot par vēlēšanas komisiju, tādi locekļi kā i.a. no tās ir jāizmet uz neatgriešanos. Nav runa par Kristovska sarakstu vai citu, bet tāda attieksme no cvk locekļiem nedrīkst būt. Tas aizēno arī pie varas esošo partiju un liek tai taisnoties. Un tas ir tikai viena locekļa dēļ, kas uzkrītoši turpina vērpt intrigas un klaji ņirgāties publiskajā telpā. Cīņai par varu jābūt godīgai bet nevis ar tādu cvk locekļu piesaisti, kas godu nedara

Atbildēt

no malas

30.05.2017. 10:39

vai tad nav iespējams noskaidrot kura no vēlēšanas komisijas loceklēm pasvieda telefonā uzfilmēto un ierakstīto info presei sarakstu iesniegšanas s;edē . Vai tad tie skaļie ņirdzīgie smiekli neliecina par šo cilvēku. i.a. -esi gadīga pret kolēģiem.šobrīd ēna krīt uz visiem komisijas locekļiem, kuri godprātīgi pilda savus pienākumus.

Atbildēt

Burkāns

30.05.2017. 09:00

Panorāmā atbilde uz šo jautājumu. Noskatieties un tad spriediet!
https://youtu.be/F8dWhlfH0w8?t=2m50s

Drīzāk Vienotība ķer pēdējo salmiņu kā gūt sev popularitāti, pašiem sevi iztaisot par mocekļiem, kuriem Lembis dara pāri.

Atbildēt

777

29.05.2017. 13:39

»

Maniaks

Lembergs joprojām pilda Kremļa rīkojumu, ar kuru viņš nonāca un , pildot uzdevumu, mēra krēslā, kaut atstādināts. Vispār jau atstādināts bija iepriekšējais mērs pirms četriem gadiem šis ir nepamatoti atstādināts, jo bija no jauna ievēlēts. Ar Kremļa nau, ofšoros atmazgāto, Lembergs ar ZZS veic ekonomikas...


Lembergs godmanis skele, domaja ka Krieviju var terirozet ar Tranzit cenam, sanema ko Pelnija.
Jautajums kapec Latvijas valsts izaimniekotaji Privatizeja iznicinaja Pelnosus uznemumus... PSRS Raditus. RAF ALFA VEF STILA SKIEDRA 100 citus. CUKURA nozare AVELAT,Skrundas lokators.
NAFTAS VADS Tranzit nauda nodrosinaja visu SOCIALO Latvijas budzetu. Skrundas ire.

Atbildēt

Niklus

29.05.2017. 10:05

Es domāju tā ir kārtējā provokācija. Viņi rakstīja iesniegumus visām instancēm, ja nepatīk cilvēks vai gribas dabūt amatu.
Vai mēģināja piedāvāt naudu lai noņemt cilvēku no saraksta un ielikt sarakstā savējos.

Atbildēt

Mārtiņš

29.05.2017. 09:49

Drīzāk izskatās pēc Kristovska kreatīvās kampaņas sastāvdaļas. Sveicieni Federa&Co kantorim!

Atbildēt

Mārtiņš

29.05.2017. 09:45

Kāpēc PIETIEK com nepajautā CVK viedokli?

Atbildēt

29.05.2017. 08:20

»

skats no citas pilsētas

Tas ir izcils joks...


Uzpūtīgumā, ķengāšanās prasmē un kompartijas skolā apgūtajā demagoģijā Lembergam tiešām līdzvērtīgu pretinieku nav.

Atbildēt

kukū

29.05.2017. 05:08

Man ir piegriezusies tā noslēpumainība, kāda vēl sensitīva informācija? Tautai jāzin komisijas darba aizkulises, tad mūs nevarēs jāt kā aunu baru!

Atbildēt

skats no citas pilsētas

28.05.2017. 22:04

»

ķengas troļļu kapeikās

Rēders, izcils žurnālists. Kristovski nav jāglābj - viņš ir zinošs un spēcīgs vadītājs, gudrs un saprātīgs


Tas ir izcils joks.
Lai kādi mīnusi būtu AL, tajos punktos, ko nosaucu, viņam nav pretinieku.
Žēl, ka manā pilsētā arī pie varas ir tikai runātāji un pirms vēlēšanām bildējas uz nebēdu, pat vietējā internetsaite sākas ar kādu "biedra" runu. Un tā jau vairākas nedēļas.
Nav par ko balsot

Atbildēt

Maniaks

28.05.2017. 21:55

»

ķengas troļļu kapeikās

Rēders, izcils žurnālists. Kristovski nav jāglābj - viņš ir zinošs un spēcīgs vadītājs, gudrs un saprātīgs


Rēders ir kalps, nevis žurnālists, bailīgs kalps. Knapi izprot jauno , aktuālo, mēgina tam vāji sekot, pats neredz neko. Pilnīgs bezideju cilvēks.

Atbildēt

Maniaks

28.05.2017. 21:52

»

skats no citas pilsētas

Izvirzījāt to uzpūtīgo pūpēdi Kristovski uz mēra amatu, paši vainīgi, jo viņš neko citu nezin, kā tikai vispārējas frāzes...


Lembergs joprojām pilda Kremļa rīkojumu, ar kuru viņš nonāca un , pildot uzdevumu, mēra krēslā, kaut atstādināts. Vispār jau atstādināts bija iepriekšējais mērs pirms četriem gadiem šis ir nepamatoti atstādināts, jo bija no jauna ievēlēts. Ar Kremļa nau, ofšoros atmazgāto, Lembergs ar ZZS veic ekonomikas diversijas pret Latviju, sākot ar naftas trubu, ko Lembergs ar Kremli aiztaisīja ciet. Lembergs kā dēle ir piesūcies amatam Ventspils domē. Būtu brīnums, ja, skaitot savu peļņu, viņš nepārzinātu situāciju un ciparus. Kā Kremļa diversants kara apstākļos, lai neaizbēg uz Krieviju, nošaujams uz vietas.

Atbildēt

ķengas troļļu kapeikās

28.05.2017. 21:49

»

skats no citas pilsētas

Izvirzījāt to uzpūtīgo pūpēdi Kristovski uz mēra amatu, paši vainīgi, jo viņš neko citu nezin, kā tikai vispārējas frāzes...


Rēders, izcils žurnālists. Kristovski nav jāglābj - viņš ir zinošs un spēcīgs vadītājs, gudrs un saprātīgs.

Notiek sistēmiska latviešu apķengāšana, kur tik var un kā var.

Atbildēt

Vaira

28.05.2017. 21:45

"... Ventspils pilsētas vēlēšanu komisija nav uzticama un ir pieļāvusi procesuālu pārkāpumu, izpaužot sensitīvu informāciju par komisijā notiekošo, kas ir iekšējās kārtības un likuma pārkāpums ..."- Kas tad tur bija "sensitīvs,"kas tad tur notika? Pilnīgs anonīms raksts, juridiski neko neizsaka, izskatās pēc klačas un intrigas, brēkas celšana.

Kas pārvalda vēlešanu komisiju, kas valda pašvaldībā, tie noteikti taisa balsu skaitīšanu, kā vajag, ir tādas šaubas vienmēr.
Kamēr nebūs 1922.gada vēlēšanu likums atjaunots, tikmēr tādi sūdi vārīsies.

Bet uz vēlēšanām jāiet vēl jo vairāk.

Atbildēt

skats no citas pilsētas

28.05.2017. 21:00

Izvirzījāt to uzpūtīgo pūpēdi Kristovski uz mēra amatu, paši vainīgi, jo viņš neko citu nezin, kā tikai vispārējas frāzes.
Viņš nav pretinieks AL, kurš pa punktiem pasaka: kas, kur, kāpēc. Viņš var patikt vai nepatikt, bet asu prātu un zināšanas nevar noliegt.
Apvienotie, ja jūs nevelkat, tad neapkaunojiet sevi!
Arī šeit ķengājas un prāta vairāk nav, lai parādītu, ka esat zinošāki, gudrāki, tālredzīgāki.
Par angažētais LTV1 Rēders nespēja Kristovski glābt. Ja pret viņu tā izturētos, sen raudādams aizietu, uzmetis lūpu.
LTV1 sen neskatos, jo negribu redzēt šādus raidījumus. šoreiz izlasīju, ka būs AL un gribēju redzēt, vai turpinās bezsmadzeņu rēderisms. viss turpinās. Un es par to maksāju

Atbildēt

brāzma

28.05.2017. 20:20

Latvijas prezidenta Vējoņa brāļa sievas Ingas Vējones Reğionālā investīciju banka Rīgā turpina atmazgāt austrumu naudu, salīdzinoši, vietējie pašvaldību blédīši ir pupu mizas...

Atbildēt

Atkritumi no

28.05.2017. 19:00

apvienotā saraksta Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!“ – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, partija “Vienotība”, Latvijas Reģionu Apvienība aizskarti?

Atbildēt

Pārventas iedzīvotājs

28.05.2017. 18:26

"Turklāt šajā rakstā arī pausta attieksme pret šo politisko spēku un izsmējīgi novērtēts vēlēšanu saraksta iesniegšanas process." Bet tas taču ir labi! Tas saraksts ir mēslu saraksts ar "Vienotibu", tēvzemes neliešiem priekšgalā. Vai kundze-ventspilniece vēlas, lai mēsli piemēslo skaisto Ventspili?

Atbildēt

Maniaks

28.05.2017. 18:02

»

spiegs

vēlēšanu rezultāti tiek salikti kā vajag arī VISĀS pārējās pilsētās


Gluži manas domas. Ne velti " nośàvàs"' paśi divi pirms Cimdara esośie CVK pr- ji. Cimdars arî ir uz grauda, ja neskatîs saskanà ar valsts noslèpumu, kas ir arî Krievijas FSB noslèpumi.

Atbildēt

spiegs

28.05.2017. 17:53

vēlēšanu rezultāti tiek salikti kā vajag arī VISĀS pārējās pilsētās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...