Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HA

12.11.2020. 05:58

»

Uldis

Kā Vienotības noziedzīgais jurists, kas nesodīti darbojās zem Kozlovska un Solncevas kriminālā jumta, arī šis derēja. Vismaz par biedinājumu citiem


Iela- Aizsaules.
Kapi - Brāļu.
Mašīna tika sadedzināta pie krematorijā.
Kas tas ir?
Tas ir vēstījums pretējai pusei.

Atbildēt

Uldis

11.11.2020. 11:09

Kā Vienotības noziedzīgais jurists, kas nesodīti darbojās zem Kozlovska un Solncevas kriminālā jumta, arī šis derēja. Vismaz par biedinājumu citiem.

Atbildēt

Valsts Policija

11.11.2020. 11:04

Paldies par vērtīgo rakstu! Acīmredzami - speciālista viedoklis. Kā pierāda praxe, killeri parasti mēdz kļūdīties, meklējot upura uzvārdu PMLP datu bāzē, neba izsekojot objekta dzīvezvietu, mašīnu, paradumus. Atkal saputrojās.Jaunā versija noteikti ir jāpāpārbauda!

Atbildēt

Хм

11.11.2020. 10:47

Мягко говоря, очень неубедительно. Судя по месту, следили некоторое время, ловили момент. Значит, было и фото, чтобы убедиться, что в авто сел нужный человек. Тогда уж точно нужно поверить в (ироничную) версию Рыцаря, что кто-то прям так неразборчиво написал фамилию, что исполнитель не понял. Да еще нужно было и по-русски писать или по-английски, чтобы запутаться в транслитерации. Совсем нереально. Похоже, просто решили привлечь внимание к этому герою статьи и выбрали вот такой интересный метод.

Atbildēt

...

11.11.2020. 10:31

»

Guntars

Nē, Jūs te varat dirst u irgoties, Bet tas , ka Bunkus ir Bunkus un mamma ir Dace Bunkusa un brālis viens ir Bunkus un brālis otrs ir Bunkus un tēvs ir Bunkus, manuprāt tas ir saprotams katram latvietim, kurš ir mācījies skolā. Bet jaukt to uzvārdu ar Bunka, teikšu tā, pieļāvu tādu varbūtību, žurnalistiskā...


Vispār jau mamma ir Dace Bunkus, nevis Bunkusa.

piebilde par uzvārdiem - kā zināms, tādi uzvārdi var gadīties arī daiļā dzimuma pārstāvēm. Ja tā gadās, tos loka tāpat kā vīriešu dzimtes uzvārdus, izņemot datīvu - vienskaitlī datīvs sieviešu dzimtē būs ar galotni -ui - Santai Didžui, daudzskaitlī datīvā - galotne -ūm - Santām Didžūm. Visur citur - dragā ar vīriešu dzimtes galotnēm, kas ļoti labi der:
kas? - Didžus,
kā? - Didžus,
kam? - Didžui,
ko? - Didžu,
kur? - Didžū,
V. - Didžu!

Atbildēt

kaktuss

11.11.2020. 09:54

Galvenais padalīties ar oficiālajiem jumtotājiem!Kaut dzīvē jau nekas nekad nav par vēlu.

Atbildēt

bfgfgggffgfg

11.11.2020. 08:04

mums vispār policija ir?

Atbildēt

Kā ir sanācis tā ir

11.11.2020. 07:53

Interesantas pasakas. Vaļīt abus labs joks bet pēc šo laiku shēmas būs īstais.

Atbildēt

Serjoga

10.11.2020. 22:12

Drošs paliek nedrošs-vajadzēja vaļīt abus!

Atbildēt

Pilsonis

10.11.2020. 19:15

Raksta nolūks laikam bja mēģināt publiski piešūt Lembergam nesenu slepkavību, jo divdesmit gadu politprāvas laikā no kādiem 150 lieciniekiem apmēram piektā daļa jau miruši dabīgā nāvē, un tikai vienam no tiem diagnoze ka viņš bijis lapsenes sakosts. Tā pati tika publiski izvazāta un izmuļļāta pa ši 20 gadiem bezmaz vai visos mēdijos. Diemžēl vecu zupu otrreiz neuzvārīsi, bet mutes brūķētājs Lembergs bez respekta pret jaunpolitiķiem viņuprāt ir jāsoda. Tā pēkšņi uzradās no baltiem diegiem šūta jauna sazvērestības teorija ar spekulāciju par to, ka kāds ir pasūtījis Meroni kasieri, lai lasītājs secinātu - tas ir teju 20 gadus jau tiesātais, šajā laikā zem patstāvīgas policijas uzraudzības dzīvojošais, KNAB novērošanas objekts un prokuroru tramdītais Lembergs. Ar darvas karoti arī Ģirģena dārzā, kurš to visu piesedz.

Atbildēt

Guntars

10.11.2020. 19:03

Nē, Jūs te varat dirst u irgoties, Bet tas , ka Bunkus ir Bunkus un mamma ir Dace Bunkusa un brālis viens ir Bunkus un brālis otrs ir Bunkus un tēvs ir Bunkus, manuprāt tas ir saprotams katram latvietim, kurš ir mācījies skolā. Bet jaukt to uzvārdu ar Bunka, teikšu tā, pieļāvu tādu varbūtību, žurnalistiskā nezināšana, drukas kļūda, un velns zin vēl kas. BET, ja norādī iedeva, bildei bija jābūt. Lai kā man žēl Mārtiņa ( neko labu nebija man iedevis un neko sliktu nebija izdarījis) BET, varbūt tas bija mājiens B U N K A M?

Atbildēt

ESMAIJA

10.11.2020. 18:43

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


Nu šis ir gan murgu palags...

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

10.11.2020. 18:17

»

Skumjais BruņinieksS

Slepkavības pasūtīšana bija apmēram šāda...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

"Jaunās Vienotības" ģenerālis

10.11.2020. 17:53

un Minskas Augstākās milicijas skolas teicamnieks teiktu, pareizo!

Atbildēt

Skumjais BruņinieksS

10.11.2020. 17:12

Slepkavības pasūtīšana bija apmēram šāda..
Ziedoņdārza lielā ozola dobumā nakts mellumā "zakazščiks" ielika papīra gabaliņu, kur kaligrāfiskiem burtiem ar kreiso roku spoguļrakstā bija uzrakstīts Mārtiņa Bunkusa vārds un atstāts piķis.
Un šeit bija tā liktenīgā kļūda, jo nebija norādīta ne adrese, ne atstāts foto. Slepkava, protams, neapjuka un rīkojās pēc vispārpieņemtas instrukcijas - pēc adrešu grāmatas atrada Mārtiņa Bunkusa(izrādās viltvārža) dzīvesvietu ..
Uzreiz redzams, ka slepkavības veicēji bija neprofesionāļi, jo drošības pēc(ja uzrakstīts tikai vārds) bija jānovāc visi valstī dzīvojošie Mārtiņi Bunkas, kā arī ar līdzīgiem uzvārdiem - Bunķi, Bunkuči un Bungas..
Paldies Dievam, ka uzvārds tāds parets trāpījās..varam iedomāties, kas notiktu, ja slepkavas būtu profesionāļi un pasūtīts tiktu kāds ar populārāko vārdu un uzvārdu valstī, piemēram - Jānis Ozols..bez foto, bez adreses, bez vizuālā apraksta..
Pusvalsti apšautu.

Atbildēt

slepkavības shēmas izstrādā reizēm arī lohi

10.11.2020. 16:36

»

motorhead 1916

Hmm...Kaa raksta autors iedomaajas pasuutiijuma slepkaviibas sheemu? Atbrauc baardains vecis no Muhosranskas, pasleepjas kapos un laiku pa laikam sauc - Bunka. Bunka? Taa tas nenotiek


Bija vietējais, kurš bārdainajam vecim no Muhosrankas uzrādīja Bunku.
Ja man toreiz kāds iedotu naudu un teiktu, ka rīt atbrauks krievs un viņam jāparāda Bunku, tad es parādītu tieši to Bunku, kuru nošāva, jo man ir pirmā dzirdēšana, ka eksistē cits cilvēks ar tieši tādu pašu vārdu un uzvārdu. Un es būtu toreiz tik pārliecināts, ka internetā nemeklētu vēl kādu citu Bunku, jo avīzēs, tv un ziņu portālos figurēja tikai viens Bunka un tas tika nošauts. Tik elementāri un tik stulbi.

Atbildēt

dons K

10.11.2020. 16:32

Kurš izpildīja, tam laika mazākā nozīme. Galvenais, kurš pasūtīja. Ja ņem vērā to, kurš visvairāk satraucās par Meroni, ar lielu ticamības pakāpu var pieļaut, ka tas ir Aivars .. Parks! Vēl jo vairāk, ka saistībā ar to ... Parka lietu ne viens vien jau "atmetis kedas".

Atbildēt

motorhead 1916

10.11.2020. 16:18

Hmm...Kaa raksta autors iedomaajas pasuutiijuma slepkaviibas sheemu? Atbrauc baardains vecis no Muhosranskas, pasleepjas kapos un laiku pa laikam sauc - Bunka. Bunka? Taa tas nenotiek. ;-)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...