Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zorro

18.04.2020. 13:45

Pietiek.com sāciet savus rakstus tulkot angliski, lai var pašārēt FB angliski runājošajai publikai. Lai pasaule zin Latvijas varoņus.

Atbildēt

Maija...

18.04.2020. 09:54

»

Dora

Piekrītu


Piekritu

Atbildēt

MRu

18.04.2020. 09:20

»

Taisnības mīlētāja

Piekrītu!gan jau Viņķeli dovs sodīs...par tautas kraapšanu,kā veselības ministre nekam neder


Nevis dievs...bet LATVIJAS SABIEDRIBAI jālbabo kluda...un japieprasa atskaites un attiecigi japienem soda meri...kriminala joma.

Atbildēt

Taisnības mīlētāja

16.04.2020. 08:31

»

Dora

Piekrītu


Piekrītu!gan jau Viņķeli dovs sodīs...par tautas kraapšanu,kā veselības ministre nekam neder...

Atbildēt

Kremļa agents.

14.04.2020. 21:04

Īsumā par Viņķeles&Co pašaizliedzīgo cīņu pret Covid. Marta vidū izlasīju NVD priekšnieka Labsvīra teikto, cik sarežģīti tikt pie nepieciešamajām maskām un aizsarglīdzekļiem un cik ciniski mūsu biznesmeņi cenšas uzvārīties uz šīm piegādēm, dramatiski palielinot cenas.. uzzvanīju Peteris Vinkelis un palūdzu apjautāties, par kādām cenām Latvija ir gatava iepirkt mediķu aizsardzībai nepieciešamās preces. ļoti operatīvi saņēmu atbildi, ka "šobrīd labākais piedāvājums ir ķirurģiskās maskas līdz 0,6, respiratorus N95 - līdz 2.50 gabalā. ja varat piedāvāt labāku, dodiet ziņu". tas viss 17.martā.. sazinājos ar Ķīnas lielākā medic produktu ražotāja valsts korporācijas Camce prezidentu Wanga kungu un pēc stundas piedāvāju Viņķelei un Labsvīram piegādi pa tiešo no Camce par 0,53 un 2.30 attiecīgi. Uz to man atbildēja, ka esot saņemts piedāvājums par 0,40 un 1.90. Es mazliet neticīgi pabrīnījos, pilnīgi nereāli cipari...bet ok, paldies Dievam, problēma it kā atrisināta.. Un tad pamazām medijos sāka parādīties info, ka tur kkas nojucis, un tur kkas ir bijis ne tā.. Un vakar es ieraugu izskaidrojumu - tieši tajās dienās Viņķele ar savu starpnieku līdzdalību iepirkusi ķirurģiskās maskas par 0,66 un respiratorus pa 3,20.. Tātad melojusi par esošajiem piedāvājumiem, Pareiziniet šo cenu starpību ar gandrīz 3 miljoniem, kas iegādāti no viņķķelei tik mīļajiem Saules aptiekas un GP Nord.. Te gan piebildīšu, ka man nav iebildumu, ka "Laumai" par maskām maksā 0,57.. kā nekā, tomēr ražo pašmājās.. bet tik nekaunīgi zagt valsts naudu uz importa piegādēm.. Kā tā melīgā čuriku meistare vspr var skatīties acīs mediķiem, kuri šajās dienās riskē ar dzīvibām, lai tādas viņķeles varētu turpināt zagt? baigi ērti, aizbildinoties ar ārkārtas stāvokli, paslepus izdāļāt pasūtījumus .. Dies vien zina cik tādu slepeno pasūtījumu viņķele mums vēl ieplānojusi un kāpēc info par nepieciešamajiem gaidāmajiem iepirkumiem netiek publicēta PIRMS, nevis PĒC fakta.. varbūt ka Jēkabs Straume var atbildēt?
Raimo Čiekurs.

Atbildēt

Lasotajs

12.04.2020. 07:24

Drīz sāksies masu nekārtības cilvēkiem apniks šie meli. Tagad kad ir šīs vīrus vairs nav starpības no kā iet boja vai vīrusa vai lodes.Domajiet valsts vīri ko darāt!!!!!

Atbildēt

to Lana

09.04.2020. 09:48

»

Lana

Krievijā ik dienā un vairākkārt nopietni ANALIZĒ situāciju ar labākiem (!) medicīnas (!) speciālistiem (nevis ar žurnālistiem, biznesmeniem un amatpersonām bez medicīniskas izglītības, vai nu ar PSRS laikos iegūtajiem diplomiem!) un INFORMĒ SABIEDRĪBU...


Novosibirskas vīrusu fabrikas virusologi saņem 15 000 rubļu mēnesī. Plaušu ventilējamos, bez kuriem krievi slimnīcâs sprāgst kā mušas, Putins pārdeva amerikāņiem. 27 000 krievu nevar atgriezties mājās, bet Putins sūta 14, piekrautas ar nevajadzīgiem hlamiem, lidmašīnas uz Itāliju. Cik Huilostan ir gatava pandēmijai, pietiek ieskatīties statistikā, cik tur ir izplatīts AIDS un tuberkuloze, par to var uzzināt, ieskatoties portālā агония ру

Atbildēt

tā gan

09.04.2020. 07:38

Es saprotu šādi;ja Latvijā to masku bija tik,cik apkalpot operāciju zāles vajadzības,praktiski nebija necik.Tad var saprast,ka pirmais metiens ar maskām un respiratoriem iekrita kā piliens jūrā un izšķīda,jo padomājiet tikai cik daudz šis aprīkojums nepieciešams pašām pirmajām KARSTAJĀM līnijām,tad pārējiem mediķiem,slimnīcām u.c.Tikai tad var apkalpot maksas točkas[aptieku tīklus],tāds ir manas izpratnes viedoklis.

Atbildēt

slēpj

09.04.2020. 05:46

Viņa slēpj aiz pupiem......

Atbildēt

Viesturs

08.04.2020. 21:11

Paldies Lato Lapsam.

Atbildēt

Lana

08.04.2020. 19:02

Krievijā ik dienā un vairākkārt nopietni ANALIZĒ situāciju ar labākiem (!) medicīnas (!) speciālistiem (nevis ar žurnālistiem, biznesmeniem un amatpersonām bez medicīniskas izglītības, vai nu ar PSRS laikos iegūtajiem diplomiem!) un INFORMĒ SABIEDRĪBU.
Vai varat nosaukt, kad, kur un cik bieži tik pat augtā līmenī sabiedrību informē Latvijā? Vai mums visiem negribētos zināt vismaz - AR KO Latvijā ārstē slimniekus un vai ārstē?NO KURIENI UN CIK KVALITATĪVI ir COVID testi, CIK ILGI gaidīt testu rezultātus un kāda ir minēto rezultātu precizitāte utt.? Kāpēc valsts klusē par iespēju ražot preparātus pret COVID-19 Latvijā - skat. akademika Kalviņa interviju? Kāpēc mums - Latvijas tautai, kura viņus - esošo "varas korporāciju" - ievēlēja, tik necienīga attieksme?
http://www.freecity.lv/obshestvo/65063/?fbclid IwAR23R-LEedvv4sj8L4PrENqaVKoMqMTeYaosjHvVK_4VVoeIw7dLYUTX4uI

Atbildēt

Marsa parks

08.04.2020. 16:30

»

VDD

Tā ir naida runa, krimināla


Liepu izciršanai tas netraucē.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

08.04.2020. 15:08

Sāksim ar to, ka dienestam piekabināts maldinošs nosaukums - nacionālais, kas cilvēku apziņās ieprogramē būtisku detaļu. Jebkuras neveiksmes gadījumā un tādas tiek veiktas mērķtiecīgi, vainot tikai un vienīgi latviešus. Tāds ir toras un talmuda pamatprincips, vainot lai taisnojas.
Kā Latvijā var būt jebkas nacionāls, ja joprojām dzīvojam LPSR ar visu koloniālo okupācijas iekārtu un koloniālo sastāvu.

Atbildēt

zikurats

08.04.2020. 14:08

Kādi aziātu pēcteči te saradusīes ar kirilicām un analfabētismu. Par evenkiem čukčām anekdotes, bet te kaut kādi mongoloīdi vai tatāru krustojums uzradies, ka lasīt nejēdz tikai ar vierievas šaurpierītēm kā cirvji kaut ko po svojemu kapā. Jūsu klejotāju vergu dvēseles pat savas mājas nezin, kur vēl par otru tautu spriest un savas iegribas diktēt citā mājā ar kaut kādām kirilicām. Ejiet skolā un mācieties atkārtoti.

Atbildēt

Aha!

08.04.2020. 14:03

»

Jānis Sārtais

Sārts arī piekodināja, ka cilvēki, kas "iekrituši" uz viltus ziņām, var tieši apdraudēt gan sevi, gan savus tuviniekus, darot lietas, kas, viņaprāt, draudus nerada


“Koronavīrusa pandēmija” ir cilvēces iznīcināšana ar mākslīga vīrusa, kura genomā ir ieprogramēts cilvēka imunideficīta gēns, kas iznīcina cilvēka veselību ilgtermiņā, tā globāla izplatīšana notiek ne tikai, sākot ar Uhaņu, bet vienlaicīgi dažādās pasaules daļās. Daudzi joprojām naivi un maldīgi uzskata, ka civilizācijas ienaidnieki vēl tikai gatavo globālo vakcināciju pret koronvīrusu ar nano mikročipu, lai kontrolētu un pakļautu sabiedrību, tās iznīcināšanas mērķos. Faktiski vakcināciju veic paši inficētie, inficējot cits citu. Un šī nav nekāda sazvērestības vai konspiroloģijas dezinformācija. Jo ir pieradīts, ka jaunais, mākslīgais koronvīruss veic mutācijas ar citiem vīrusiem. Mutāciju rezultātā daudzu cilvēku nāve iestājas ļoti īsā laikā.

Atbildēt

Puze

08.04.2020. 13:26

Vot tik Vinkeli aiztikt nevajag . 1 cilveks reali dara un eisina .. A zala Chaksha tik otkatoja ar aparaturasbiepirkumiem un nejega tereja naudu e veselibai , NEKO ta ari neizdarot. To 1 pie arbildibas jasauc

Atbildēt

Jānis Sārtais

08.04.2020. 13:19

»

Atzinība

Paldies, ka mums ir Pietiek.com, ka mums ir Lato Lapsa! Pretējā gadījumā mums būtu kā vecajā anekdotē, kad mums "čurā uz galvas, bet mēs sakām, ka tas ir lietutiņš"... Vismaz šis portāls atmasko valsts naudas izšķērdētājus, korumpantus, kampējus u.c. Paldies


Sārts arī piekodināja, ka cilvēki, kas "iekrituši" uz viltus ziņām, var tieši apdraudēt gan sevi, gan savus tuviniekus, darot lietas, kas, viņaprāt, draudus nerada.

Atbildēt

apolon

08.04.2020. 13:04

»

Cyril

урод латыш


sam takoi

Atbildēt

Atzinība

08.04.2020. 12:28

Paldies, ka mums ir Pietiek.com, ka mums ir Lato Lapsa! Pretējā gadījumā mums būtu kā vecajā anekdotē, kad mums "čurā uz galvas, bet mēs sakām, ka tas ir lietutiņš"... Vismaz šis portāls atmasko valsts naudas izšķērdētājus, korumpantus, kampējus u.c. Paldies!

Atbildēt

Nu

08.04.2020. 11:25

Labi jautājumi! Paldies, LL par uzņēmību!!!

Atbildēt

neizliecies par idiņu

08.04.2020. 11:12

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Par ko tevi tava vara uzskata


Kurš nezin, ka Bidlostāna ir tādā dirsā, ka Latvijas demogrāfiskais piesārņojums labāk šķirtos no rokas, nekā atgrieztos mājās.

Atbildēt

VDD

08.04.2020. 09:37

»

Cyril

урод латыш


Tā ir naida runa, krimināla.

Atbildēt

Rozentāles teiktais - valdības pasākumi ir aplami?

08.04.2020. 09:34

»

lili

Visu cienu Lapsas kungam par profesionalitati un godigumu pret sabiedribu..! Ja butu vairak tadu zurnalistu Latvija mediji butu cieniti,,,,bet ka klikes rupors ta vinus nenem par pilnu


“Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!”
“Koronavīruss agresīvs nav. Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem. Tātad tā nav augsta inficētība, augsta tā būtu, ja mēs runātu par 10 vai 15, 20 inficētajiem no viena infekcijas avota,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.
Satraukumu par vīrusu rada fakts, ka tas ir kas jauns un nevienam pret to nav imunitātes.”Šeit viss ir atkarīgs no nespecifiskās šūnu imunitātes. Izrādās, ka daudziem cilvēkiem pie nelielas inficējošās devas, ieelpojot maz vīrusa, tā daļiņas tiek iznīcinātas. Tieši tādēļ 80% izslimo bez simptomiem vai ļoti viegliem – viegls klepus, kas pēc īsa laika pāriet,” turpina Rozentāle.

TĀTAD, ROZENTĀLES TEIKTAIS PIERĀDA, KA VALSTS IEVIESTAIS ĀRKĀRTAS STĀVOKLIS IR APLAMS, NEVAJADZĪGs, TAUTU TRACINOŠS, bezjēdzīgs utt.?

Ko par to teiktu Boriss Džonsons?

Atbildēt

Blondīne

08.04.2020. 08:48

šodien kas jauns rakstiņš ar bildīti, kur Ķīnā masku izgatavotājs ar to masku savas kurpes slauka! Varbūt maska nav tik sarežģīta tehnoloģiska konstrukcija un to tomēr var izgatavot tepat Latvijā! Varbūt pietiks Ķīnas ekonomiku stutēt un kaut ko tepat darīt!

Atbildēt

caca

08.04.2020. 07:47

Pareizi! Savādāk - miljardi griežās, bet masku iegādāties aptiekās kā nevar, tā nevar!

Atbildēt

lili

08.04.2020. 07:43

Visu cienu Lapsas kungam par profesionalitati un godigumu pret sabiedribu..! Ja butu vairak tadu zurnalistu Latvija mediji butu cieniti,,,,bet ka klikes rupors ta vinus nenem par pilnu...

Atbildēt

Ilvars Z. Lato.Lapsai

08.04.2020. 07:00

»

Cyril

урод латыш


Lato jus Vairak esat Padarijis ka vissa Ĺatvijas un Televizijas Judu maize Koruptiva braliba.
Paldies par Viktoru Montiku 3b2nod Tiesnesi Strazdu un Kuzim jubilejas Rikotaja un Apmaksataja Montika atmaskosanu.Prokuraturas pasutijumu Galdu.(makslinieku aizsega)

Atbildēt

tai pupainajai

08.04.2020. 05:37

Tā pupainā nobēdājusies,laikam neizdevās......

Atbildēt

jājā-jājājā

07.04.2020. 23:50

»

Jā, bet

Gandons esi tu, kas savu saimnieku uzdevumā te zerm dažādiem nikiem izgāž savu bezspēcīgo niknumu. Bet Lapsa pilda savu žurnālista pienākumu


Когда и где вы родились?

https://www.youtube.com/watch?v burr7BIk9QI

muļķu zeme rullē...

Atbildēt

Jons

07.04.2020. 22:00

»

Karllis

Tur Lapsa izrava V.Montiku.3b2nod Sefu un Kuzim jubilejas Atmaskotaju un Apmaksataju.Tiesnesi Strazdu un 1000 citu Izlaupitaju


Šiem no tā ne silts ne auksts!Šitiem vīriem un sievām Dievs,Daba ir niecība pret viņiem.Viņu darbu dēļ arī tiek sūtītas epidēmijas,lai vestu viņus pie prāta,taču viņi sevi uzskata par varenākiem,jo var taču savaldīt epidēmijas un turpināt spļaut Dieva vārdā.

Atbildēt

da lai lama par covid-19 piekto punktu !

07.04.2020. 21:52

Kas to butu domajis ,ka rietumu demokratiskas valstis plesisies sava starpa ka trakas par sejas marles saisu iepirksanas tiesibam no komunistiskas Kinas un pienems mediciniskas iekartas no sankcijam paklautas Krievijas !

Atbildēt

?

07.04.2020. 21:30

»

Nja

Kas lapsa par žurnālistu, prasts maksas propagandons


kas ir springe,sprance un jemberga ?

Atbildēt

Tautas varas frontei !

07.04.2020. 21:27

Japiespiez papriks sniegt zinas par nato kontingenta slimo skaitu ar covid-19 Latvijas valsts teritorija !

Atbildēt

Jā, bet

07.04.2020. 20:08

»

Nja

Kas lapsa par žurnālistu, prasts maksas propagandons


Gandons esi tu, kas savu saimnieku uzdevumā te zerm dažādiem nikiem izgāž savu bezspēcīgo niknumu. Bet Lapsa pilda savu žurnālista pienākumu.

Atbildēt

Jā, bet

07.04.2020. 20:03

»

vispār

Noriebies jau tas Lapsa ar saviem maniakāli stulbajiem jautājumiem. Būtu ko pats uzracis un tad jautājis, bet tā jūs man atbildiet un pamatojiet kāpēc durvju rokturi tīra vienreiz divās stundās nevis ik pēc 119 minūtēm un tad es par to pasmirdēšu pārdesmit rakstos


Vispār, nozēlojamais trolli, nevienu neinteresē, cik reizes tu savu netīro pakaļu slauki. Taču nodokļu maksātājiem ir tiesības zināt, kur tavi saimnieki liek to naudu, kas mums visiem būs vēlāk jāatdod.

Atbildēt

Nja

07.04.2020. 19:08

Kas lapsa par žurnālistu, prasts maksas propagandons

Atbildēt

viņi to

07.04.2020. 18:10

»

Pilsonis

Jo sliktāk valstij, jo labāk partijniekiem, kuri nelaimes aizsegā izlaupa valasts naudu


politkorekti nosauc par biznesu, tāpat kā knābi un sābi savu bezdarbību par darbu...

Atbildēt

tu laikam līdz šim laikam

07.04.2020. 18:01

»

Pilsone

Visvairāk tracina tas, ka izsvītroto partijas ielikteni iecēla amatā, nerēķinoties ar tautas viedokli, tad kā var būt ticība vēlēt turpmāk, ja balsis saskaitīs, kā vajag


ticēji, ka cimdars&Co nesacimdaroja balsis kā vajaga lai robos sabāztu Latvijas izlaupītājus ??!
Beidzot pamodies no letarģiskā miega ?

Atbildēt

Precizējums

07.04.2020. 16:45

»

Pilsonis

Jo sliktāk valstij, jo labāk partijniekiem, kuri nelaimes aizsegā izlaupa valasts naudu


kuri nelaimes aizsegā un SAB, KNAB, VDD drošā aizsardzībā izlaupa valasts naudu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....