Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilisters

24.05.2016. 11:15

Vienkārši pamuļķu ģimene. Ja kādam šaubas, lai tiešām noskatās tos video. Apbrīnoju kooperatīva priekšnieka pacietību - šitik ilgi vārdiski lūgt atstāt teritoriju. Vajadzēja jau pēc trešā brīdinājuma krāmēt nevis mēģināt maigi stumt projām.

Atbildēt

alus ari ira sula

21.05.2016. 21:35

»

no ma alas

ko tu kasies! kas man tev jāpamato, koe? paņem kaut terminu skaidrojošu vārdnīcu, epta...


ja tu patiešām "gribi par šo ko padiskutēt", pacenties tomēr būt konsekvents un pamato savu "FAKTA konstatāciju". un nevis turpini tēlot muļķi, kas sapinies pats savā "uzrakstītā teksta jēgā".


ja jau nevis es, bet tieši tu iesāki ar savu apgalvojumu un joprojām turpini apgalvot, ka "tā IR FAKTA konstatācija, ka šitā gaspažiņja jauc terminus "publisks" un "privāts"", nu tad arī "iesākumā sāc ar savu argumjentu izklāstu,odnako!". un nevis turpini laist muļķi un pūlies nemākulīgi demagoģēt, jo vnk pohodu "neesi sapratis pats sava uzrakstītā teksta jēgu".

ja tu apgalvo, ka kaut kas ir nepareizi, tad esi tik laipns un papūlies "nākt ar savu argumjentu izklāstu" par to, kas ir likumīgi pareizi, epta! vai arī - izmanto lielisko iespēju paklusēt, ja jau tomēr pohodu neesi spējīgs savus apgalvojumus vnk pamatot ar likumīgu "argjumentu izklāstu,odnako"!


ko tu kasies! ja neesi spējīgs saprast pat pats sava uzrakstītā teksta jēgu, tad nebāzies publiskajā telpā ar saviem apgalvojumiem, kurus tu pohodu neesi vnk spējīgs likumīgi pamatot.

nu kasiko, vai šis katram normālam cilvēkam elementāri pašsaprotamais skaidrojums beidzot būs arī līdz tavai alai aizkļuvis, koe?

Atbildēt

alus ari ira sula

21.05.2016. 21:29

»

no ma alas

tev pašam vnk pameklēt slaboshēma ir vienkārša: kurš kaut ko apgalvo - tas arī "pameklē" un publicē likumīgu pamatojumu saviem apgalvojumiem.

man nav slabo, jo es to visu jau sen esmu gan "pameklējis", gan arī varu likumīgi pamatot jebkurus savus viedokļus. atšķirībā no tevis, kam pohodu ir slabo vnk likumīgi pamatot savus apgalvojumus.

tev pohodu pašam slabo vnk "pameklēt" likumīgu pamatojumu saviem apgalvojumiem, ka prasi to no citiem? ja tā tomēr nav, tad pierādi pretējo - "pameklē" un nopublicē likumīgu pamatojumu pats saviem paudumiem.

Atbildēt

incanti gan...

20.05.2016. 13:36

»

ja kaut kas tāds notiktu normālā ES valstī....

Kā šitādi krimināli elementi vispār var nokļūt pašvaldību deputātu amatos


vai tas deputāta kandidāts noslēpa savu kriminālo pagātni ?
Kas būtu jādara Cimdaram, fakta atklāšanas gadījumā ?

Atbildēt

ja kaut kas tāds notiktu normālā ES valstī....

19.05.2016. 20:22

Kā šitādi krimināli elementi vispār var nokļūt pašvaldību deputātu amatos?????!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

no ma alas

19.05.2016. 15:39

»

alus ari ira sula

man nav slabo, jo es to visu jau sen esmu gan "pameklējis", gan arī varu likumīgi pamatot jebkurus savus viedokļus. atšķirībā no tevis, kam pohodu ir slabo vnk likumīgi pamatot savus apgalvojumus...


ko tu kasies! kas man tev jāpamato, koe? paņem kaut terminu skaidrojošu vārdnīcu, epta!
ja neesi sapratis uzrakstītā teksta jēgu, tad tev paskaidrošu, ka tā IR FAKTA konstatācija, ka šitā gaspažiņja jauc terminus "publisks" un "privāts"!
gribi par šo ko padiskutēt, nu tad iesākumā sāc ar savu argumjentu izklāstu,odnako! :)

Atbildēt

trubaļots

19.05.2016. 15:04

veselīga meitene, laikam ēd hamburgerus daudz:)))

Atbildēt

ohohooo!

19.05.2016. 04:32

Satikās divi auni uz šauras laipas lai samērītos ar krāniem un viss sākās.
Būtu labāk izdzēruši polšu un salīguši mieru. Slikts miers labāks par labu kariņu.

Atbildēt

Jā, jā

19.05.2016. 01:34

»

SAB

Kuram laika iedziļināties svešās problēmas, ja pat izprast grūti no video, kas ir kas un kurš kuru nelikumīgi iespaido - visi izskatās vienādi


Pareizi - ja pat izprast grūti un visi izskatās vienādi, tad kuram laika iedziļināties!

Tieši tāpēc jau tā noteikti ir laba ideja publiskot video ar personu datiem. Tad ari policijai šādos gadījumos netiktu spiesta daudz domāt, lai varētu rīkoties atbilstoši likumam.

Atbildēt

SAB

18.05.2016. 22:32

»

Jā, jā

Šī noteikti ir laba ideja publiskot video ar personu datiem. Lai tad ari policija tiktu spiesta domāt kā šādos gadījumos rīkoties atbilstoši likumam


Kuram laika iedziļināties svešās problēmas, ja pat izprast grūti no video, kas ir kas un kurš kuru nelikumīgi iespaido - visi izskatās vienādi!

Atbildēt

lauku pāķi

18.05.2016. 21:15

zinot, kā darbojas lauku pāķi,
tev bija jādarbojas fiziski nošķūrējot

Atbildēt

tur

18.05.2016. 20:48

garāžās vesela rinda aptaurēto gaida, kad viņus pārvēlēs uz nākamo termiņu.Tā turēt!

Atbildēt

Jā, jā

18.05.2016. 20:23

»

Tā notiek ne vienā vietā vien. Arī Rīgā Stabu ielā 59, kur kādā no dzīvokļiem, ja nemaldos, otrajā, dzīvo viens aptaurēts, apmēram 50 gadu vecs, visticamāk, idiots, kurš nekautrējas uzbrukt citiem viņam vien zināmu iemeslu dēļ...


Šī noteikti ir laba ideja publiskot video ar personu datiem. Lai tad ari policija tiktu spiesta domāt kā šādos gadījumos rīkoties atbilstoši likumam.

Atbildēt

18.05.2016. 19:32

Tā notiek ne vienā vietā vien. Arī Rīgā Stabu ielā 59, kur kādā no dzīvokļiem, ja nemaldos, otrajā, dzīvo viens aptaurēts, apmēram 50 gadu vecs, visticamāk, idiots, kurš nekautrējas uzbrukt citiem viņam vien zināmu iemeslu dēļ.
Šī ir laba ideja publiskot šādu uzbrukumu video, lai arī policija tiktu spiesta domāt kā šādos gadījumos rīkoties.

Atbildēt

alus ari ira sula

18.05.2016. 19:21

»

no m alas

pohodu tanta vnk nesaprot jēdzienus publisks un privāts


pohodu tu gan vnk perfekti saproti jēdzienus publisks un privāts. paskaidrot arī vari, vnk likumīgi pamatoti?

Atbildēt

no m alas

18.05.2016. 18:43

pohodu tanta vnk nesaprot jēdzienus publisks un privāts

Atbildēt

SAB

18.05.2016. 18:20

Visas mūsu sūdzības un iesniegumi nonāca vai nu Inčukalna Pašvaldības policijā, kura ir tiešā Domes un deputātu pakalpībā, vai Valsts policijas Inčukalna iecirknī, izskatīšanai inspektorei, kura ir cita Inčukalna pašvaldības deputāta sieva. Mūsu sūdzības ir norakstītas kā nepierādāmas, jo neesot, redz, pietiekamu faktu.
---------------------------------------------

Nošaujiet tos šmurguļus, nekāda iestāde vai tiesa nepalīdzēs.

Atbildēt

Bēdīgais

18.05.2016. 18:11

KNAB? Kozlovskis? Rasnačs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...