Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Karaļa Mindauga dzimta(Latgale,Baltkrievija)

27.06.2022. 20:17

Vajadzētu pilsētu katlu mājas pārrekonstruēt ,ierīkort šādas krāsnis ,patērē ļoti maz koksni ,pāriet uz šo variantu ,tiks saglabāti meži,tīrāks gaiss ,zemas apkures izmaksas .
No gāzes un naftas atsakamies ,un arī no dzīvošanas urbanizētā vidē ,jo Natio mērķis (nez kāpēc) ,palielināt pilsētu iedzīvotāju skaitu ,iespējams baņkieru- urbānistu interesēs ,lai būvētu,būvētu ,kredītos pārdotu dzīvokļus ,pelnītu ,un iekasētu naudu par dzīvi''komfortā '',līdz latvietis apjēgs ,ka palicis bez savas senču zemes ,lauku īpašumiem.

RAĶEŠKRĀSNS/ Es daru tā!
https://youtu.be/yCKttQ2jN_k

PROVINCE. Zaļā māja ( 19:47)
https://youtu.be/389fO9VWFJI

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta(Latgale,Baltkrievija)

27.06.2022. 19:54

»

Secinājums

Japāna nav un nevar būt pašpietiekama,tā tiek mākslīgi uzturēta.Kas to uztur un kāpēc,tas jau ir cits stāsts.Tie kloni ir labi vergi bet nespēj paši neko radīt.Stāsts par japāņu zinātniekiem ir no pirksts izzīsts...


Ļoti labi zinātnieki ir Japānā ,īpaši pēc tam kad ASV uzmeta ātombumbas ,japāņu medicīna izgudroja labas zāles cīņā ar radiācijas sekām uz organismu ,tāpēc medicīna ļoti spēcīgi attīstīta ,lieli panākumi kovid vīrusa apkarošanā ,pateicoties spēcīōgajai medicīnas nozarē.
Vergi viņi noteikti nav ,papētiet japāņu cīņu mākslas veidus.
Attiecībā uz ēku konstrukciju ,būvmateriālu ražošanu seismiski aktīvās zonās arī ļoti lieli sasniegumi ,tūrisms iekšzemes ,szelzceļa transports ļoti aatīstīts ,unļoti skurpuloza pieeja pārtikas izvēlei ,apēstā daudzumam ,pasi līdz sirmam vecumam kopj mazdārziņus ,audzē dārzeņus .

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta(Latgale,Baltkrievija)

27.06.2022. 19:42

Acīmredzami ,ka ES Brisseles birokrāti sev nodrosina ērtu ,labi apmaksātu darba vietu , 25(Līdz 2050g. ) gadus uz priekšu .
Noteikti apzaļumot poilsētas par 5% var jau šoruden ,lietaina laikā ,lai ieaugas stādi ,bet Brissele vilks līdz 2030( !)gadam.
Un arī zaļo dzīves veidu ,bez pesticīdiem vajag atrāk ieviest ,nevis vēl 25 gadus indēt planētu ,ūdeņus.
Nav brīnums ,ka Anglija pameta šo dīvaino ES Brisseles sabiedrību (Brexit).
Piemēram lopkopība nevar tikt piekopta ganot dzīvniekus pa mitrajiem,jo sāksies nagu slimības ,govju ,kazu kāju reimatisms ,un odi,knisļi noēdīs ganampulkus ,tādi gadījumi bija nesen Latgalē.

Atbildēt

Mežu fragmentācija

27.06.2022. 09:45

Šobrīd laukos notiek divi pretēji procesi - palielinās mežu fragmentācija un aug lielsaimniecību industriāli apstrādāto zemju kopplatība. Būtu jānosaka kādi griesti kā vienai, tā otrai tendencei un jācenšas atgriezties pie kādiem saprātīgiem Latvijas dabai un videi, un cilvēkiem veselīgiem pirmsākumiem vai optimāla dalījuma.

Atbildēt

Fragmentētie meži

27.06.2022. 02:38

Mežu fragmentēšana ir pietiekami nenovērtēts posts. Mežu izcirtēju interesēs katra mazākā sēņu taciņa tiek pārvērsta par lielceļu, plus vēl kailcirtes un tīrīšanas. Kritiski samazinās īsti, dzīvi meži. Tas, kas šobrīd tiek saukts par mežu, faktiski ir meža teritorija bez mežam raksturīgās dabas daudzveidības un dzīvotnes. Apsveicami, ka beidzot parādās purvu aizstāvība un purvu vērtība tiek saskatīta ne tikai kūdras resursā.

Atbildēt

Līdz ar dabas aizsardzības politiku

26.06.2022. 21:11

»

jaajaa

...viss jau pareizi...tikai pašreizējos apstākļos jau vairs praktiski neiespējami, un ne jau notikumi Ukrainā pie tā ir vainīgi...pasaule ir pārapdzīvota, būs reāls bads...un Eiropa, kas ar savu dotēto lauksaimniecību ir stipri pie vainas, būs spiesta turpināt ražot graudus, cik lielos apjomos vien ...


vienlaikus jānosaka cilvēku skaita politika. Bez kālija, nitrātiem un pesticīdiem uz Zemes jau kāds miljards ir bez barības/pārtikas. Būs kari, bads un migrācija. Rotenbergiem jādomā kopsakarībās.

Atbildēt

Secinājums

26.06.2022. 15:42

»

Anti colorados

Pie vainas nav pārapdzīvotība, bet homo sovjetikus domāšana un parazitējošais dzīves veids. Japāna teritorijas ziņā ir 6 Latvijas, bet iedzīvotāju skaits 120 miljoni, gandrīz tik pat cik Krievijā. Izdarīt secinājumus nav grūti


Japāna nav un nevar būt pašpietiekama,tā tiek mākslīgi uzturēta.Kas to uztur un kāpēc,tas jau ir cits stāsts.Tie kloni ir labi vergi bet nespēj paši neko radīt.Stāsts par japāņu zinātniekiem ir no pirksts izzīsts.
Par patērētāju sabiedrība domāšanu un dzīvesveidu gan taisnība tomēr sovjetu "nopelns" šajā ziņā ir pārspīlēts,"civilizēto" ritumu ietekme ir daudz gigantiskāka.

Atbildēt

Anti colorados

26.06.2022. 15:20

»

jaajaa

...viss jau pareizi...tikai pašreizējos apstākļos jau vairs praktiski neiespējami, un ne jau notikumi Ukrainā pie tā ir vainīgi...pasaule ir pārapdzīvota, būs reāls bads...un Eiropa, kas ar savu dotēto lauksaimniecību ir stipri pie vainas, būs spiesta turpināt ražot graudus, cik lielos apjomos vien ...


Pie vainas nav pārapdzīvotība, bet homo sovjetikus domāšana un parazitējošais dzīves veids. Japāna teritorijas ziņā ir 6 Latvijas, bet iedzīvotāju skaits 120 miljoni, gandrīz tik pat cik Krievijā. Izdarīt secinājumus nav grūti.

Atbildēt

jaajaa

26.06.2022. 12:56

...viss jau pareizi...tikai pašreizējos apstākļos jau vairs praktiski neiespējami, un ne jau notikumi Ukrainā pie tā ir vainīgi...pasaule ir pārapdzīvota, būs reāls bads...un Eiropa, kas ar savu dotēto lauksaimniecību ir stipri pie vainas, būs spiesta turpināt ražot graudus, cik lielos apjomos vien tas ir iespējams...un tas, vai homo sapiens populācija vispār piedzīvos 2050.gadu, ir zem lielas jautājuma zīmes...

Atbildēt

Gravitācija

26.06.2022. 12:09

Izskatās, ka ES amatpersonas gravitācija nemaz vairs netur pie zemes. Šo plānu realizācija novedīs pie ES konkurētspējas samazināšanās un būtiska dzīves līmeņa samazināšanās. Pāreja uz zaļo enerģiju un enerģijas tirgus liberalizācija jau ir novedusi pie negatīvas tirdzniecības bilances. Notikumi Ukrainā to vēl vairāk paātrināja. Pats jocīgākais, ka ekonomiski vinnē ģeopolitiskie konkurenti - Ķīna un Krievija.

Atbildēt

wow

26.06.2022. 10:59

Zaļās reliģijas rullē!

Atbildēt

lauķis

26.06.2022. 08:59

»

Fēlis

Viss tas ir pozitīvi domāts, tikai nesaprotu kāpēc grib aizliegt dabiskā meslojuma- kūdras ieguvi. Situmnīcā audzēju tikai kūdrā. Nepielietoju pat minerālmēslus. Kam tas traucē? Par kabinetos perdošajiem... Gribēsiet sukas ēst, iesiet Kolorado vaboles lasīt un ravēt laukus. Pārlieku daudz liekēžu saradies...


Apsaimniekoju 4,5 ha zemes,2,5 ha no tiem ir mežs.Mežu necērtu,paņemu tikai tik cik vajag mājai un saimniecībai.Mani nesatrauc ja sapūst kāds pāraudzis bērzs vai apse,malka aug ātrāk kā spēju to cirst.
Kūdru lietoju tikai stādu audzēšanai bet šogad gatavoju kompostu nākamā gada stādiem.Zemi mēsloju ar pļautu zāli un siderātiem rudenī,neko nearu un neroku.
Dabu nav jāatjauno tā pati atjaunosies,jāpārstāj dabu izvarot un piegānīt.

Atbildēt

Fēlis

26.06.2022. 08:22

Viss tas ir pozitīvi domāts, tikai nesaprotu kāpēc grib aizliegt dabiskā meslojuma- kūdras ieguvi. Situmnīcā audzēju tikai kūdrā. Nepielietoju pat minerālmēslus. Kam tas traucē? Par kabinetos perdošajiem... Gribēsiet sukas ēst, iesiet Kolorado vaboles lasīt un ravēt laukus. Pārlieku daudz liekēžu saradies. Ar dustu tos, ar dustu!

Atbildēt

lasītājs

26.06.2022. 07:12

Ko nu iesāks Ringolds Arnītis? Tam sarkano baronu politiskajam pesticīdam nu beigas!:)

Atbildēt

ņamma

25.06.2022. 22:48

»

bolti svētkos nebraukā

pilsēta ir brīva


un es nerunāju par boltiem - krievu nīdējiem, bet par ēdienboltiem

Atbildēt

nesaprotu

25.06.2022. 22:46

ko te apd.rst pietieķī?Kur fuktiņi?Vai tiešām būs?

Atbildēt

Izzāģēto mežu Miķelis

25.06.2022. 22:43

Kabinetos perdošie pilsētnieki, atkal pamāca trūkumā iedzītiem lauciniekiem kā pareizi dzīvot. Iztrenkāt tos jefiņus ar sūdainu mietu un pārņemt varu. Pareizais balanss dabā būs tad, kad parazītu slānis būs nolikts pie vietas.

Atbildēt

tērauda lauva

25.06.2022. 22:43

»

Un

nevis līdz galdam, bet līdz dakšiņai


a to Latvijas Valsts Budžeta no koka uzražoto koferi varēs kaut kur pārkausēt?

Atbildēt

tiem, kuriem rūp

25.06.2022. 21:37

iesaku aiziet uz Dailes Teātri un paskatīties kā tas izskatīsies dabā. (uz sētas uzzīmēts)

Atbildēt

404

25.06.2022. 21:08

Tātad - koku ciršana jāpiebremzē. Hauzes būvēt tikai tur kur nav jācērt koki. Kokus cirst tikai izpuvušos un tādus kas draud lūzt un gāzties. Kurināšanas vietā - siltināšana. Ierastās vannošanās vietā - taupīga dušošanās. Jāpiebilst arī, ka tā stratēģija pareizi saucas nevis "No lauka līdz galam” bet "..līdz galdam".

Atbildēt

Vietējais

25.06.2022. 21:04

Labs informatīvs raksts!
Taču ko līdz tāda rakstīšana un runāšana, ja patiesībā pasaulē un Latvijā de facto tiek darīts pilnīgi pretējais.
Pasaulē - tropu mūžameži tiek izcirsti, Latvijas meži arī tiek pat vēl plēsonīgāk cirsti un nīdēti, drīz jau mežu te nebūs, būs tikai apmežotas zemes platības, jauaudzes, kurām līdz mežam vēl būs jāaug 40-60 gadus.
Taču, vai nav jāsmejas, CO2 Latvijā mazināšot vēja rotori, nu tā mazinās, tā mazinās, ka izcirstie meži pilnīgi neturēs līdzi šai mazināšanai.
Var jau muļķības tiražēt, taču šeit jau vajag būt galīgam aunam, lai kaut kam tādam spētu noticēt. Bet atrodas taču tādi, pat valdības līmenī... ko gan darīt, ja izglītība tagad tāda.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....