Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Harr

17.04.2018. 23:54

»

vispār

Nekādi standarti pēc kases aparātu atbilstības novērtējuma nav mainīti. Ir tikai konstatēts, ka tie neatbilst standartiem, kas bija spēkā to pārdošanas brīdī un ir arī tagad. Ja salīdzinām ar tiem pašiem auto dzinējiem, tad ir klasiskais piemērs ar VW, kur it kā bija atbilstība un visi sertifikāti, ...


VW gadījumā, protams - ražotājs apzināti šmugulējās ar softwari pārkāpjot noteiktas normas, bet nu šajā gadījumā tak tas nav noticis (jeb ir?) un regulējošā kantora izvēlētais ārpakalpojuma auditors ir veicis kontroli un devis atzinumu, ka viss ir bijis labi.

Atbildēt

vispār

17.04.2018. 19:12

»

Harr

Problēma kā reiz ir ar izmainītiem standartiem.. Ja turpinam analogus, tad nevienam autoražotājam neviens neprasa mainīt jau izlaistus auto, ja tie ir bijuši atbilstoši standartam konkrētājā laika periodā t.i. piem. neviens uz Euro6 pārbūvēt vai ieviest OnCall neprasa, ja šāda prasība nebija auto ražošanas...


Nekādi standarti pēc kases aparātu atbilstības novērtējuma nav mainīti. Ir tikai konstatēts, ka tie neatbilst standartiem, kas bija spēkā to pārdošanas brīdī un ir arī tagad. Ja salīdzinām ar tiem pašiem auto dzinējiem, tad ir klasiskais piemērs ar VW, kur it kā bija atbilstība un visi sertifikāti, bet tomēr izrādījās, ka reālie skaitļi ir pavisam citi un uzņēmums dabūja maksāt milzu sodus un novērst neatbilstību.

Atbildēt

Harr

17.04.2018. 17:37

»

vispār

CSDD ir noteicis standartus kādiem jāatbilst auto, lai tas varētu iziet tehnisko apskati! Un arī tavā piemērā jāatbild būtu ražotājam un auditoram, kas saražoja un sertificēja standartiem un dokumentācijai neatbilstošus auto vai arī jāpierāda, ka tie atbilst noteikumiem


Problēma kā reiz ir ar izmainītiem standartiem.. Ja turpinam analogus, tad nevienam autoražotājam neviens neprasa mainīt jau izlaistus auto, ja tie ir bijuši atbilstoši standartam konkrētājā laika periodā t.i. piem. neviens uz Euro6 pārbūvēt vai ieviest OnCall neprasa, ja šāda prasība nebija auto ražošanas brîdī.. Bet te kaut kā savādāk mēģina izvairīties no pieļautām kļūdām.

Atbildēt

vispār

16.04.2018. 20:33

»

Harr

Nu nepareizs analogs.. Ja CSSD butu izveidojis tehnisko dokumentaciju/standartu pēc kura auto ražotājs uzražo auto, to apstrina auditors, tad săkas ražošana un tiek notirgoti kaudze auto, bet tad pēkšņi CSDD pasaka - ai nē tomēr neatbilst kaut kādiem mūsu noteikumiem, tad kā šķiet kuram jāuzņemas atbildība...


CSDD ir noteicis standartus kādiem jāatbilst auto, lai tas varētu iziet tehnisko apskati! Un arī tavā piemērā jāatbild būtu ražotājam un auditoram, kas saražoja un sertificēja standartiem un dokumentācijai neatbilstošus auto vai arī jāpierāda, ka tie atbilst noteikumiem.

Atbildēt

Harr

16.04.2018. 16:24

»

nu ja

Idiotiski ir abi tavi komentāri, turklāt vēl viens pretrunā ar otru...


Nu nepareizs analogs.. Ja CSSD butu izveidojis tehnisko dokumentaciju/standartu pēc kura auto ražotājs uzražo auto, to apstrina auditors, tad săkas ražošana un tiek notirgoti kaudze auto, bet tad pēkšņi CSDD pasaka - ai nē tomēr neatbilst kaut kādiem mūsu noteikumiem, tad kā šķiet kuram jāuzņemas atbildība? Nekāds "izkrīt motors" šeit nedarbojas..

Atbildēt

Janis

16.04.2018. 15:48

Nabadzite Peleka kundze. jatiek gala ar Petersones ievaritiem sudiem, varbut ne valstij mums ir jamaksa par tiesvedibu, bet varbut Petersone, lai samaksa, neviss remonte maju bauska, izglito bernus Britoles universitate un Simsonei kularos karto triszvaigznu ordenus, terejot sazagto naudu amata esot. pareizak butu neviss sazagto, bet kukulos panemto.

Atbildēt

Puķaina žekete

14.04.2018. 15:27

pilnīgam augumam galīgi garām,kur nu vēl tāda frizūra vecam cilvēkam...

Atbildēt

kāds

13.04.2018. 23:34

Vīī kas pa ģeimi bildē. Bail pat rakstu lasīt... :)

Atbildēt

ferdinands

13.04.2018. 21:21

»

Selektīvi audzēts

Ko par to saka Juris Rancāns


kas ir juris rancāns? šis vārds un uzvārds jau ir bijis pieminēts citos komentos. kaut kāds īpaši svarīgs putns?

Atbildēt

nu ja

13.04.2018. 19:47

»

Fēlis

????? Abi tavi komentāri ir idiotiski. Laikam valsts iestādē strādā


Idiotiski ir abi tavi komentāri, turklāt vēl viens pretrunā ar otru.
Ja mašīnai izkrīt motors, tad tā ir izgatavota neatbilstoši noteikumiem, to tehniskajā apskatē pārbaudīja privāta kompānija, bet vainīgai jābūt CSDD.
Šeit tieši tas pats- CHD pārdeva noteikumiem neatbilstošus kases aparātus, E&Y to pārbaudē nekonstatēja, bet vainīgiem nez kāpēc jābūt VID.

Atbildēt

Bi

13.04.2018. 17:17

Vajag izdrāzt visu to VID ar tur strādājošajiem un visai tautai vajadzētu uz 10 dienām pārtraukt maksāt nodokļus, ko tad tie asinssūcēji darītu ???

Atbildēt

eglītis

13.04.2018. 15:23

Nu taču Pelēkā jau nebūs vainīga,jo viss jau iesākās pirms viņas,nu ko ta tad//?

Atbildēt

...

13.04.2018. 14:09

Man labpatīk domāt, ka vaina ir jāuzņemās VIDam un E&Y. Jo - izlasiet MK96 noteikumus (123., 124. punktu). Paši viņi pārbaudīja (cerams) un reģistrēja šīs atbilstības pārbaudes institūcijas. Nu tad, ja ne VID ne E&Y "nefurachit" pa lietu, tad kur tur vainīgs ražotājs?

Atbildēt

Tam>>>protams

13.04.2018. 09:10

»

protams

Ja Lapsa saēdīsies vecas desas, tad nolaidīgi būs PVD, ja, Lapsa dabūs pa muti, tad nolaidīga būs policija, ja Lapsam nodegs māja, tad nolaidīgi būs policisti, ja Lapsa saķers triperi, tad nolaidīgi būs mediķi


... ja tev nestrādā smadzenes, tad vainīgs Pietiek. com??? Jā, Lapsa ar saviem nodokļiem uztur tos, kuri ir atbildīgi un laikus informē gan par vecām desām, gan izsargāšanos no tavas tripera slimības, gan policistiem maksā algu , lai tie, kas tev parasti sadod pamuti, lai tādi sēdētu cietumā...

Atbildēt

Un

13.04.2018. 08:50

Nesaprotu ko par to saka Auditora filiāles mātes uznēmums? Kāpēc šiem bāleliniem vēl tiesības Latvijā ko aiditēt? Kāpēc tiesības piedalīties konkursā? Spriežot pēc ilglaicīgās situācijas chd vajadzētu nopietnus juristus nolīgt. Nopietnus. Jo pašreizējie nevar tikt ar situāciju galā.

Atbildēt

To VID

13.04.2018. 08:44

Izskatās ka VID ierēdni pat lasīt nemāk :?-). Jo CHD skaidri uzrakstīja, ka Vid ielika sarakstā kā atbilstošus. Kur te rūpīgs uzraugs. Vid strādā lohi un idioti, kuri nesaprot kas ir uznemejdarbība. Neviens no tiem idiotiem nebūtu spējīgs pat kebabu tirgotavu vadīt. Jūs visu uznemejdarbību graujat ar rūpību. Nodoklu reforma meli sabiedrībai. Kaut jūs izputētu.

Atbildēt

Kāpēc tā?

13.04.2018. 08:27

Sabiedrība joprojām nevēlas vainot atbildīgās uzraugu institūcijas, kuras par savu darbu (pakalpojumu) saņem naudu un kurām ir iedotas ekskluzīvas profesionāla uzrauga tiesības: auditori baudīja bankas (Banka Baltija), bet auditoru atbildība palika malā, bankas izvērtēja kredīta ņēmējus, bet cilvēku īpašumus atļāva atņemt tām pašām bankām, Fuktuks gadiem kontrolēja bankas un redz turpina tāpat uzraudzīt- soda nekāda! Par ko tad atbild sertificētājs un kam tāda sertifikācija nepieciešama? Cik tālu iesim, ja par darba kvalitāti ir politiski atļauts neatbildēt?

Atbildēt

Dikļu muļķis

13.04.2018. 08:13

vai Mikropisans . Muļķu zemē viss pa smuko!

Atbildēt

Fēlis

13.04.2018. 07:30

»

nu ja

Pēc autora domām, ja jaunai mašīnai izkrīt motors, tad vainīgi ir CSDD


????? Abi tavi komentāri ir idiotiski. Laikam valsts iestādē strādā?

Atbildēt

Fēlis

13.04.2018. 07:25

»

lauķis

Tiesvedības izdevumus tik un tā apmaksās ,,reņģēdāji,, un viss beigsies ar neko


Jābūt taču kautkādai personīgai atbildībai. Ja manas vainas dēļ darbā kaut kas noiet greizi, tad es personīgi esu materiāli atbildīgs. Arodbiedrība pat apdrošina civiltiesisko atbildību. Kādēļ lai valsts iestādēs būtu citādi! Pārlieku vareni jūtas?

Atbildēt

7866

13.04.2018. 06:47

»

lauķis

Tiesvedības izdevumus tik un tā apmaksās ,,reņģēdāji,, un viss beigsies ar neko


Samaksās jau samaksās ,Bet varbūt tomēr kādi purni ar lidos

Atbildēt

go ahead

12.04.2018. 23:47

Sen bija laiks izdupseett tos jongus ar visu vid mmaaju!

Atbildēt

protams

12.04.2018. 22:40

Ja Lapsa saēdīsies vecas desas, tad nolaidīgi būs PVD, ja, Lapsa dabūs pa muti, tad nolaidīga būs policija, ja Lapsam nodegs māja, tad nolaidīgi būs policisti, ja Lapsa saķers triperi, tad nolaidīgi būs mediķi!

Atbildēt

tutu

12.04.2018. 22:33

lobiji strädä, uzmet malejos.

Atbildēt

Jobanzs ziss

12.04.2018. 20:50

no Diikļu muļķa, bļģi muļķi debess klāra akal izrrāzta ir kāda māra muļi ziss

Atbildēt

nu bet dabiski

12.04.2018. 20:23

kā parasti. muļķu zeme rullē.

Atbildēt

Selektīvi audzēts

12.04.2018. 19:45

Ko par to saka Juris Rancāns?

Atbildēt

Ja VID strādās atbildīgi

12.04.2018. 19:33

un nemaldinās uzņēmējus kases aparātu sakarā, radot tiem zaudējumus, būs grūti izdomāt ko citu, lai traucētu un grautu uzņēmējdarbības vidi!

Atbildēt

VID

12.04.2018. 19:30

kā krietns un rūpīgs saimnieks valsts pārvaldē darījis visu iespējamo, lai uzņēmēji neiegādājas VID prasībām atbilstošus kases aparātus, VID nevienu juridisko personu par šādu pārkāpumu nav sodījusi. Likumsakarīgi, ka uzņēmējam pašam jāizsver savi riski, ja tie ie iegādājas kases aprarātus, kas neatbilst VID prasībām. VID nav pienākuma uzņēmēja vietā iegādāties VID prasībām atbilstošus kases aparātus.

Atbildēt

nu ja

12.04.2018. 18:31

Pēc autora domām, ja jaunai mašīnai izkrīt motors, tad vainīgi ir CSDD.

Atbildēt

Nodokļu maksātājs

12.04.2018. 18:27

Kad vienreiz ieliks VID vadībā profesionāļus, kas nevis taisīs absurdas reformas un liks nodokļu maksātājiem braukt desmitiem kilometru noteiktās stundās un noteiktās dienās, lai varētu VIDam un valsts aparatam sagādāt nodokļu naudu, no kuras šie "racionalizatori" varētu saņemt ne vien astronomiskas algas, medcīnas apdrošināšanu, bet arī prēmijas par "izcilo" darbu. Interesanti, kurš izdomāja šo debilo sistēmu, kad samazināja VID rajonos, likvidēja parastos inspektoriņus, bet palielināja pa kluso milzīgu štatu ar priekšnieku vietām??? Katrai lēmumam taču ir šo lēmumu sagatavotāju paraksti.

Atbildēt

lauķis

12.04.2018. 18:00

Tiesvedības izdevumus tik un tā apmaksās ,,reņģēdāji,, un viss beigsies ar neko.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...