Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mickluho Maclays

04.04.2018. 12:31

»

Estēts

Ārprāc. kāda monstroza ROŽA


Latvijas lauki.

Atbildēt

Gaišais

04.04.2018. 12:28

No kādiem laukiem šitāda 'mom Pelēkā' ir iemigrējusi Rīgā ?

Atbildēt

Aprīlis

03.04.2018. 21:18

Seit prasas Jura Rancana viedoklis

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

03.04.2018. 20:30

Pelēkā ekonomika :)

VID standarta procedūra ir sūtït draudu vėstuli par saimnieciskās darbības apturēšanu tad, kad nav iesniegti 2 gada pārskati. Tātad, ja 2016.gada pārskats bija jāiesniedz 2017.gada maijā, un 2017.gada - šogad maijā, tad vēstule tiks sūtīta šogad jūlijā. Var jau teikt, ka tas vai cits uzņēmums nav kura katra sia auzas, bet ja likums ir visiem viens, tad labs vai slikts bet viens?

Atbildēt

vakance i briva

03.04.2018. 20:07

»

Estēts

Ārprāc. kāda monstroza ROŽA


Vecmeita, joprojaam, zilzekje ! :-)

Atbildēt

Estēts

03.04.2018. 19:28

Ārprāc. kāda monstroza ROŽA!

Atbildēt

boom

03.04.2018. 17:33

Man atkal patīk, kā mazais Aivars aplauzās. Tā ņēmās, tā zaga, tā slepkavoja cilvēkus, bet beigās uzņēmums tu-tū. Tagad tikai var stučerus organizēt un mēģināt dažādos veidos ieriebt.

Atbildēt

Alberts

03.04.2018. 17:25

Gada pārskats vēl par 2016.gadu nav iesniegts arī Ventbunkeram, kurš ir viens no lielākajiem Latvijas tranzīta uzņēmumiem!

Atbildēt

jaajaa

03.04.2018. 16:52

...labs raksts...

Atbildēt

Vaira3000

03.04.2018. 14:40

»

!

Laikam neviens Latvijas republikas ierēdnis nespēj pretoties miljonos mēramam kukulim!Nožēlojami , bet tādēļ arī esam ES nabadzīgākā valsts


Nu ka Juus nesaprotat. VID ieredniem gribas eest. Un taa ne pa knapo. Ka redzams no raksta grafiskaas daljas.

Atbildēt

kļimoviča aita

03.04.2018. 14:39

Es domāju, ka fotogrāfijā redzamo meiteni Latvijas tauta atpazīstamības veidošanā varētu izmantot kā YouTube "XXXL modeli"!

Atbildēt

Jūlis

03.04.2018. 14:33

Acīmredzot VID piesedz noziedzīgas darbības !

Atbildēt

!

03.04.2018. 14:27

Laikam neviens Latvijas republikas ierēdnis nespēj pretoties miljonos mēramam kukulim!Nožēlojami , bet tādēļ arī esam ES nabadzīgākā valsts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft