Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Novērotājs

30.03.2016. 15:19

Šodien Rīgas apgabaltiesā skatīja SIA Bruņinieks MS prasību pret Mārtiņa birojā strādājošu citu maksātnespējas administratori par zaudējumu piedziņu. Būtu interesanti uzzināt ko šī administratore no slavenā biroja ir savārījusi? Lietas numurs C31440914. Pirmā instance gan prasību ir noraidījusi. Lato painteresēsies un painformēsi tautu, kas tā par lietu?

Atbildēt

Dace Bunkus

30.03.2016. 01:47

Lieciet mūs mierā! Mēs esam cēlušies no Saldus! Nevienam neesam ne algas, ne nodokļus maksājuši un nemaksāsim! Uzprasiet Toretto!

Atbildēt

Lāčplēsis

29.03.2016. 17:25

Kā Gašeka Šveikā! Tagad draugi redziet, kā laupītāji rodās! Uzvārds Bunkus, ļoti atgādina vecu vecās sektas "Žīdu"pārstāvji, kurus ar Ābramu priekšgalā padzina no ŪRAS (Mezopotānijas). Šie divi brālīši ir deģenerāti! Garīgi slimi cilvēki! Viens sataisa sūdus Kandavas Namsaimniekā. Iebāž kabatā 90 000 eur. Otrs pestī ārā ar parādu piedzišanu! Un cik tādu nav no 285 000 Latvijā nomenklatūras? Par maz, vajag un vajag! Likuma vārdā iedzen cilvēkus postā! Godmanis ar Repši un pārejiem Žīdiem parādīja ceļu! Jā, maskas ir nomestas, tētad drīz muks kurš kurais!

Atbildēt

29.03.2016. 16:45

»

kaktuss

Kas te vēl nenotiks???Rauj administratoram kumosu no mutes laukā


Nelietis administrators nabaga Uļmanam velk nost pēdējo kreklu!

Atbildēt

Cik prasti!

29.03.2016. 16:27

»

Interesanti, cik Lapsa saņem par šiem pasūtījuma rakstiem


Slimīga interese to 19.20!

Atbildēt

To vajag mācēt-

29.03.2016. 16:24

uzrakstīt tik sarežģītu un nesaprotamu virsrakstu!

Atbildēt

seskis

29.03.2016. 14:46

VID ir amorālu zagļu kantoris kas uzzdirš likumiem un tautai . Svinīgi apsolu , ka nodokļus šai zagļu bandai centīšos maksimāli nemaksāt

Atbildēt

Balts etniskais

29.03.2016. 11:55

Jautājums: Mūsu Latvijā ir ļoti interesantas lietas. Teiksim tā, ierēdņiem ar lielam algām, kuri pilda savus pienākumus kā prot un vēlās. Bet, tanī pat laikā neviens nenes par savu (stulbo) rīcību nekādu atbildību! Labi esi paveicis darbu, vai slikti. Esi nodarījis cilvēkiem, Valstij ļaunumu, ATBILDĪBAS nekādas! Mēs te sūkstāmies, būtu citā valstī, tad gan VELNU redzētu. Katrs krāpjas kā var, Rīgas Dome darās kā patīk un viss itkā likuma vārdā! Pārkāpj Satversmi! Visiem pie kājas. Kas mēs esam, degenerāti?

Atbildēt

dfgth

29.03.2016. 11:25

jobans tas kantoris.

Atbildēt

politiskais

29.03.2016. 10:41

virsraksts neatbilst raksta saturam

Atbildēt

Lielais pirksts

29.03.2016. 09:58

Vēl būtu jautājums, kurš nosūta VID pārstāvi uz maksātnespējas procesu tiesās, kurās nevis ļauj spriest tiesai, bet ar šī pārstāvja palīdzību tiek nogremdēts uzņēmējs, lai administrators astronomisku atlīdzību.

Atbildēt

Ja KNAB neko nedara

29.03.2016. 09:54

Ja Lapsa nerakstītu, mēs dzīvotu ka maisā- neko nezinātu. Ja Lapsa neatklātu VID mahinācijas, tad vel šodien Pētersones vadībā VID ierēdņi turpinātu bāzt zeķē miljonus... kaut gan visi tāpat turpina, nu jau ar jaunās ministres atbalstu.

Atbildēt

drausmīgs midzenis

29.03.2016. 09:53

un neizskatās, ka kāds kaut ko mēģina labot. Bet katrs ekonomiskais noziedznieks potenciāls terorists.
Kam vajag iznīcināt Latviju?

Atbildēt

kaktuss

29.03.2016. 09:02

Kas te vēl nenotiks???Rauj administratoram kumosu no mutes laukā????

Atbildēt

Grigorijs

29.03.2016. 08:48

»

Arājs

Interesant kadi tad radini ir tam par kriminalnoziegumiem notiesatajam lolicajam Arturam Hsnaminjanam ja reiz vina sia Gegams jau kops 2004 gada VIDs neaiztiek un armjaska mierigi apzog visus naksajot nodoklus un ir uzcelis divas lepnas majas brauka ar luksus dzipiem


Loti interesants dokuments tas Artura Hanamirjana sia Gegams apsardzes zurnals no celtniecibas firmas UBB objekta Noliktavu iela 20 : gan apsargu vardi gan uzvardi gan telefonu nummuri gan autgrafi. Man jau tadi ir no 8 ta sia Gegams objektiem. Tiesa bus ideali un neapstridami poeradijumi gan par nelegalo nodarbinatibu gan par nodoklu nemaksasanu . Bet tas Arturs Hanamirjans tacu pats veselus 20 gadus cinijas ar likumparkapejiem tad nu tagad lai izjut pats atkal uz savas adas ka tas ir jo pirmais sroks cietuma vina ta ari neko neiemacija...Un Arturins aizmirsis ka taisija nelietibas savie kolegiem budams policists.

Atbildēt

Arājs

29.03.2016. 07:31

Interesant kadi tad radini ir tam par kriminalnoziegumiem notiesatajam lolicajam Arturam Hsnaminjanam ja reiz vina sia Gegams jau kops 2004 gada VIDs neaiztiek un armjaska mierigi apzog visus naksajot nodoklus un ir uzcelis divas lepnas majas brauka ar luksus dzipiem ...

Atbildēt

Miška atkal melo

29.03.2016. 06:24

"Lai slēgtu situāciju ar kreditoru sapulcēm, es nolēmu samaksāt visiem kreditoriem un beigt šo lietu. Tai skaitā VID samaksāt 90 tūkstošus."

Ja jau būtu samaksājis visiem kreditoriem, tad jau maksātnespējas process būtu izbeidzams un nekādas turpmākas tiesvedības par izblēdīto līdzekļu piedzīšanu no viņa nebūtu iespējamas.

Atbildēt

Odze

28.03.2016. 23:51

Ja jau tas Uļmans tik godīgs,tomēr nemaksāja nodokļus līdz maksātnespējai,bet tagad nu tik ļoti grib maksāt,tad kāpēc gan viņam jāprasa Lapsam "maksas pakalpojums",ja ir likumos noteikta kārtība,kurus acīmredzot administrators ievēro un nekādi padomi pat brālim viņam nav jāprasa?
Vai tad Lapsam nekādu citu rakstu pasūtītāju,izņemot dažus labi zināmus vairs nav?

Atbildēt

nu

28.03.2016. 22:38

»

nu nu

Neuzpērkams administrators BM? Nesmīdini manas čībiņas


Ja administrators ir pērkams, tad kāpēc tad Uļmans maksā Lapsam par stulbiem raksteļiem, aiznesas uz VID maksāt pirms 8 gadiem nesamaksātus nodokļus, nevis līdzīgu summu samaksā administratoram?

Atbildēt

nu nu

28.03.2016. 22:15

»

nu

Ja 'tukšam' uzņēmumam ir nepavisam ne tukši īpašnieki, tad neuzpērkams administrators var piedzīt visu


Neuzpērkams administrators BM? Nesmīdini manas čībiņas

Atbildēt

nu

28.03.2016. 21:54

»

Drūmais

Ja pareizi sapratu, tad no "tukša uzņēmuma" tomēr var daudz ko piedzīt? Tad jau nebija nemaz tik tukšs


Ja 'tukšam' uzņēmumam ir nepavisam ne tukši īpašnieki, tad neuzpērkams administrators var piedzīt visu!

Atbildēt

nu

28.03.2016. 21:51

»

tu

Ja Lapsa rakstītu melus, bunkusieši jau sen viņu stieptu uz tiesu. Kaut kā nemana šādas viņu aktivitātes. Tipiska tēvzemes jenotu reakcija - kā ķeras pie oriņiem, tā brēc par pasūtījumu


Spiedzošu bābu uz tiesu neaizstiepsi un lapsas raksti nav nekas vairāk kā tāda spiegšana. Turklāt raksta autors ir kāds anonīms 'PIETIEK', kuram protams nav nekādu juridisku saišu ar Lapsu.

Atbildēt

Drūmais

28.03.2016. 21:28

Ja pareizi sapratu, tad no "tukša uzņēmuma" tomēr var daudz ko piedzīt? Tad jau nebija nemaz tik tukšs...

Atbildēt

tu

28.03.2016. 21:07

»

Interesanti, cik Lapsa saņem par šiem pasūtījuma rakstiem


Ja Lapsa rakstītu melus, bunkusieši jau sen viņu stieptu uz tiesu. Kaut kā nemana šādas viņu aktivitātes. Tipiska tēvzemes jenotu reakcija - kā ķeras pie oriņiem, tā brēc par pasūtījumu.

Atbildēt

pensionārs

28.03.2016. 20:50

Bunkus M. izskatās īsts godavīrs!? Interesanti, cik viņš gada laikā nopelna?

Atbildēt

lapsa

28.03.2016. 20:19

Kārtējais maksājums no Mišas ienācis un kārtējais murgainais rakstiņš uzrakstīts.

Atbildēt

Pēteris

28.03.2016. 20:18

Interesanti, kas piesedz šitos Bunkus? Normālā valstī no viņiem cepamo pulveri uztaisītu, bet šitie te bez bēdas dragā tālāk.

Atbildēt

Java

28.03.2016. 19:13

Kas tas par štruntu. Apmaksātās žurnālistikas žandra cienītāji pieprasa Kaimiņu. Vai vismaz Sparānu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...