Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Novērotājs

30.03.2016. 14:19

Šodien Rīgas apgabaltiesā skatīja SIA Bruņinieks MS prasību pret Mārtiņa birojā strādājošu citu maksātnespējas administratori par zaudējumu piedziņu. Būtu interesanti uzzināt ko šī administratore no slavenā biroja ir savārījusi? Lietas numurs C31440914. Pirmā instance gan prasību ir noraidījusi. Lato painteresēsies un painformēsi tautu, kas tā par lietu?

Atbildēt

Dace Bunkus

30.03.2016. 00:47

Lieciet mūs mierā! Mēs esam cēlušies no Saldus! Nevienam neesam ne algas, ne nodokļus maksājuši un nemaksāsim! Uzprasiet Toretto!

Atbildēt

Lāčplēsis

29.03.2016. 16:25

Kā Gašeka Šveikā! Tagad draugi redziet, kā laupītāji rodās! Uzvārds Bunkus, ļoti atgādina vecu vecās sektas "Žīdu"pārstāvji, kurus ar Ābramu priekšgalā padzina no ŪRAS (Mezopotānijas). Šie divi brālīši ir deģenerāti! Garīgi slimi cilvēki! Viens sataisa sūdus Kandavas Namsaimniekā. Iebāž kabatā 90 000 eur. Otrs pestī ārā ar parādu piedzišanu! Un cik tādu nav no 285 000 Latvijā nomenklatūras? Par maz, vajag un vajag! Likuma vārdā iedzen cilvēkus postā! Godmanis ar Repši un pārejiem Žīdiem parādīja ceļu! Jā, maskas ir nomestas, tētad drīz muks kurš kurais!

Atbildēt

29.03.2016. 15:45

»

kaktuss

Kas te vēl nenotiks???Rauj administratoram kumosu no mutes laukā


Nelietis administrators nabaga Uļmanam velk nost pēdējo kreklu!

Atbildēt

Cik prasti!

29.03.2016. 15:27

»

Interesanti, cik Lapsa saņem par šiem pasūtījuma rakstiem


Slimīga interese to 19.20!

Atbildēt

To vajag mācēt-

29.03.2016. 15:24

uzrakstīt tik sarežģītu un nesaprotamu virsrakstu!

Atbildēt

seskis

29.03.2016. 13:46

VID ir amorālu zagļu kantoris kas uzzdirš likumiem un tautai . Svinīgi apsolu , ka nodokļus šai zagļu bandai centīšos maksimāli nemaksāt

Atbildēt

Balts etniskais

29.03.2016. 10:55

Jautājums: Mūsu Latvijā ir ļoti interesantas lietas. Teiksim tā, ierēdņiem ar lielam algām, kuri pilda savus pienākumus kā prot un vēlās. Bet, tanī pat laikā neviens nenes par savu (stulbo) rīcību nekādu atbildību! Labi esi paveicis darbu, vai slikti. Esi nodarījis cilvēkiem, Valstij ļaunumu, ATBILDĪBAS nekādas! Mēs te sūkstāmies, būtu citā valstī, tad gan VELNU redzētu. Katrs krāpjas kā var, Rīgas Dome darās kā patīk un viss itkā likuma vārdā! Pārkāpj Satversmi! Visiem pie kājas. Kas mēs esam, degenerāti?

Atbildēt

dfgth

29.03.2016. 10:25

jobans tas kantoris.

Atbildēt

politiskais

29.03.2016. 09:41

virsraksts neatbilst raksta saturam

Atbildēt

Lielais pirksts

29.03.2016. 08:58

Vēl būtu jautājums, kurš nosūta VID pārstāvi uz maksātnespējas procesu tiesās, kurās nevis ļauj spriest tiesai, bet ar šī pārstāvja palīdzību tiek nogremdēts uzņēmējs, lai administrators astronomisku atlīdzību.

Atbildēt

Ja KNAB neko nedara

29.03.2016. 08:54

Ja Lapsa nerakstītu, mēs dzīvotu ka maisā- neko nezinātu. Ja Lapsa neatklātu VID mahinācijas, tad vel šodien Pētersones vadībā VID ierēdņi turpinātu bāzt zeķē miljonus... kaut gan visi tāpat turpina, nu jau ar jaunās ministres atbalstu.

Atbildēt

drausmīgs midzenis

29.03.2016. 08:53

un neizskatās, ka kāds kaut ko mēģina labot. Bet katrs ekonomiskais noziedznieks potenciāls terorists.
Kam vajag iznīcināt Latviju?

Atbildēt

kaktuss

29.03.2016. 08:02

Kas te vēl nenotiks???Rauj administratoram kumosu no mutes laukā????

Atbildēt

Grigorijs

29.03.2016. 07:48

»

Arājs

Interesant kadi tad radini ir tam par kriminalnoziegumiem notiesatajam lolicajam Arturam Hsnaminjanam ja reiz vina sia Gegams jau kops 2004 gada VIDs neaiztiek un armjaska mierigi apzog visus naksajot nodoklus un ir uzcelis divas lepnas majas brauka ar luksus dzipiem


Loti interesants dokuments tas Artura Hanamirjana sia Gegams apsardzes zurnals no celtniecibas firmas UBB objekta Noliktavu iela 20 : gan apsargu vardi gan uzvardi gan telefonu nummuri gan autgrafi. Man jau tadi ir no 8 ta sia Gegams objektiem. Tiesa bus ideali un neapstridami poeradijumi gan par nelegalo nodarbinatibu gan par nodoklu nemaksasanu . Bet tas Arturs Hanamirjans tacu pats veselus 20 gadus cinijas ar likumparkapejiem tad nu tagad lai izjut pats atkal uz savas adas ka tas ir jo pirmais sroks cietuma vina ta ari neko neiemacija...Un Arturins aizmirsis ka taisija nelietibas savie kolegiem budams policists.

Atbildēt

Arājs

29.03.2016. 06:31

Interesant kadi tad radini ir tam par kriminalnoziegumiem notiesatajam lolicajam Arturam Hsnaminjanam ja reiz vina sia Gegams jau kops 2004 gada VIDs neaiztiek un armjaska mierigi apzog visus naksajot nodoklus un ir uzcelis divas lepnas majas brauka ar luksus dzipiem ...

Atbildēt

Miška atkal melo

29.03.2016. 05:24

"Lai slēgtu situāciju ar kreditoru sapulcēm, es nolēmu samaksāt visiem kreditoriem un beigt šo lietu. Tai skaitā VID samaksāt 90 tūkstošus."

Ja jau būtu samaksājis visiem kreditoriem, tad jau maksātnespējas process būtu izbeidzams un nekādas turpmākas tiesvedības par izblēdīto līdzekļu piedzīšanu no viņa nebūtu iespējamas.

Atbildēt

Odze

28.03.2016. 22:51

Ja jau tas Uļmans tik godīgs,tomēr nemaksāja nodokļus līdz maksātnespējai,bet tagad nu tik ļoti grib maksāt,tad kāpēc gan viņam jāprasa Lapsam "maksas pakalpojums",ja ir likumos noteikta kārtība,kurus acīmredzot administrators ievēro un nekādi padomi pat brālim viņam nav jāprasa?
Vai tad Lapsam nekādu citu rakstu pasūtītāju,izņemot dažus labi zināmus vairs nav?

Atbildēt

nu

28.03.2016. 21:38

»

nu nu

Neuzpērkams administrators BM? Nesmīdini manas čībiņas


Ja administrators ir pērkams, tad kāpēc tad Uļmans maksā Lapsam par stulbiem raksteļiem, aiznesas uz VID maksāt pirms 8 gadiem nesamaksātus nodokļus, nevis līdzīgu summu samaksā administratoram?

Atbildēt

nu nu

28.03.2016. 21:15

»

nu

Ja 'tukšam' uzņēmumam ir nepavisam ne tukši īpašnieki, tad neuzpērkams administrators var piedzīt visu


Neuzpērkams administrators BM? Nesmīdini manas čībiņas

Atbildēt

nu

28.03.2016. 20:54

»

Drūmais

Ja pareizi sapratu, tad no "tukša uzņēmuma" tomēr var daudz ko piedzīt? Tad jau nebija nemaz tik tukšs


Ja 'tukšam' uzņēmumam ir nepavisam ne tukši īpašnieki, tad neuzpērkams administrators var piedzīt visu!

Atbildēt

nu

28.03.2016. 20:51

»

tu

Ja Lapsa rakstītu melus, bunkusieši jau sen viņu stieptu uz tiesu. Kaut kā nemana šādas viņu aktivitātes. Tipiska tēvzemes jenotu reakcija - kā ķeras pie oriņiem, tā brēc par pasūtījumu


Spiedzošu bābu uz tiesu neaizstiepsi un lapsas raksti nav nekas vairāk kā tāda spiegšana. Turklāt raksta autors ir kāds anonīms 'PIETIEK', kuram protams nav nekādu juridisku saišu ar Lapsu.

Atbildēt

Drūmais

28.03.2016. 20:28

Ja pareizi sapratu, tad no "tukša uzņēmuma" tomēr var daudz ko piedzīt? Tad jau nebija nemaz tik tukšs...

Atbildēt

tu

28.03.2016. 20:07

»

Interesanti, cik Lapsa saņem par šiem pasūtījuma rakstiem


Ja Lapsa rakstītu melus, bunkusieši jau sen viņu stieptu uz tiesu. Kaut kā nemana šādas viņu aktivitātes. Tipiska tēvzemes jenotu reakcija - kā ķeras pie oriņiem, tā brēc par pasūtījumu.

Atbildēt

pensionārs

28.03.2016. 19:50

Bunkus M. izskatās īsts godavīrs!? Interesanti, cik viņš gada laikā nopelna?

Atbildēt

lapsa

28.03.2016. 19:19

Kārtējais maksājums no Mišas ienācis un kārtējais murgainais rakstiņš uzrakstīts.

Atbildēt

Pēteris

28.03.2016. 19:18

Interesanti, kas piesedz šitos Bunkus? Normālā valstī no viņiem cepamo pulveri uztaisītu, bet šitie te bez bēdas dragā tālāk.

Atbildēt

Java

28.03.2016. 18:13

Kas tas par štruntu. Apmaksātās žurnālistikas žandra cienītāji pieprasa Kaimiņu. Vai vismaz Sparānu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...