Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

31.08.2019. 08:36

Valsts ieņēmumu dienesta iekasētā nauda ir nekavējoties jāiemaksā VALSTS kasē.Kur VID ņēma naudu čeku loterijas organizēšanai!

Atbildēt

Opis

14.08.2019. 20:01

Ja būs lemts pirkt autiņu,pirkšu tikai ārzemēs

Atbildēt

Opis

14.08.2019. 19:57

»

Baizz

Nelegalaa auto tirdznieciba ir jaapkaro!!!!!!!!!!!! Un tas ir noziegums iegadaties no tirgotajiem auto, (kas atvests no arzemem) , bet nav CSDD registrets un nomaksati visi nodokli, bet talak pardots iedzivotajam par skaidru naudu ar parmaksu... Ja perk arzemes - registrejiet arzemes, noaksajiet tas...


Baizz-tevi laikam dzemdībās nometa zemē,kā tev patīk nodoklis pensijām,-ņem nodokli no nodokļa,no kura ir aprēķināta pensijā,tagad nevar vairs ar savu naudu rīkoties,kāda starpība 1€ vai 10000€, tā ir mana nopelnītā,kura ir iekrāta pēc nodokļu nomaksas,atkal velk uz dubultaplikšanu,tev tās patīk,vai tikai neesi no VID.

Atbildēt

reņģēdājs parastais

13.08.2019. 21:52

VID ierēdņu fantāzijām nav robežu... Un sliktākais ir tas, ka karošana ar tām ir tik laikietilpīga un dārga, ka liela daļa apmet ar roku un bez ierunām samaksā visu, ko viņi prasa. Savukārt, gada beigās ierēdņi var lepoties ar apkarotām shēmām un ēnu ekonomiku un prasīt valdībai atpakaļ papildus naudu prēmijām.

Atbildēt

Sandra

13.08.2019. 14:42

»

Baizz

Nelegalaa auto tirdznieciba ir jaapkaro!!!!!!!!!!!! Un tas ir noziegums iegadaties no tirgotajiem auto, (kas atvests no arzemem) , bet nav CSDD registrets un nomaksati visi nodokli, bet talak pardots iedzivotajam par skaidru naudu ar parmaksu... Ja perk arzemes - registrejiet arzemes, noaksajiet tas...


Tevi gan laikam dzīve ir apdalījusi. Es gan labprāt reģistrētu a/m citā valstī un nemaksātu LV uzpūstos auto nodokļus, ja vien mūsus super valsts arī par šo jau nebūtu padmājusi apliekot visu ko var ar nodevām. Kā arī iegādājoties a/m neviena valsts nav atcēlusi tranzīta Nr. līdz ar to, ja nesaproti auto biznesa uzbūvi, a/m iegādi un to pārvietošanu starp valstīm - labāk paklusē!

Atbildēt

Vaļera no //pietiek//,

13.08.2019. 14:30

starp valstīm slēdz līgumus . Lai nebūtu sods atkal, neaizmirstiet iesniegt Gada IIN dekr. par //pers. mantu//, apliecinot īpašuma izcelsmes dok.

Atbildēt

Noriss

13.08.2019. 14:18

Vajag pieprasīt caur lv tiesu morālo kaitějumu kompensāciju.Ja LV tiesa šo prasību neapmiwrina ,tad jāgriežas ES tiesā.

Atbildēt

Normunds Šlitke

13.08.2019. 12:50

»


Kā tikāt pie interneta?

Atbildēt

reirveidīgie

13.08.2019. 11:21

A kāpēc jaunzeme vēl vada vid? Vajadzëja būt brīvai jau jūlijā.

Atbildēt

Vid saprata ka paši lamatās

13.08.2019. 09:24

Paši vid darbinieki saprata ka sev salikuši lamatas. Tad nebūs iespējas pašiem labi dzīvot.

Atbildēt

Baizz

13.08.2019. 08:09

Nelegalaa auto tirdznieciba ir jaapkaro!!!!!!!!!!!! Un tas ir noziegums iegadaties no tirgotajiem auto, (kas atvests no arzemem) , bet nav CSDD registrets un nomaksati visi nodokli, bet talak pardots iedzivotajam par skaidru naudu ar parmaksu... Ja perk arzemes - registrejiet arzemes, noaksajiet tas zemes nodoklus un pec tam paregistrejat LV un maksasiet atkartoti... Siii blezu joma ir jaizrevideeeeeeeeee!!!!!!!! Un VId vajadzetu uzlikt pienakumu LV jebkuru auto tirdzniecibu tikai un vienigi ar skaidru naudu...!!!!!!!!!!!!!!? Un vispar ieviest 0 deklaraciju pilnigi visiem LV iedzivotajiem!!!!!!! (visadus brinumus redzesiet cik bagati bus musu pensionari un bezdarbnieki ar porshe un citu marku auto, ka ari zemju un nekustamo ipasumu sarakstiem).... Taaa valsts izzagsana un krapsana vnk jaaaizbeidz!!!! Katram japiedalas nodoklu un nodevu apriteeee!!!!!

Atbildēt

Ghh

12.08.2019. 15:33

Intereses peec vai Valērijam A ir bijis privātais audits, taa iestāde neko neaizmirst.

Atbildēt

12.08.2019. 15:33


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru".

Atbildēt

CSDD

12.08.2019. 15:00

Ja ir neciešamas alkas VID brīdinājumu redzēt, to var darīt CSDD. Vismaz vēl pagājšnedēļ nepatikšanas vēstošais un katru autopircēju, kurš ārzemēs par skaidru naudu iegādājies auto, par noziedznieku dēvējošais video randomā bij skatāms CSDD Bauskas ielā. Vēstījums bij patiesi baiss - TU ATBALSTI NOZIEGUMU, JA PĒRC AUTO ĀRZEMĒS PAR SKAIDRU NAUDU, TĀ IR KRIMINĀLI SODĀMA DARBĪBA ! (atstāstīts tuvu tekstam).

Atbildēt

Pilsonis

12.08.2019. 14:34

VID ir krāpnieku kantoris, kurš citiem māca dzīvot !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....