Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NEKLUSĒSIM!

15.03.2016. 11:32

ES valstīs viena no izplatītākajām ir tā saucamā “pazudušā tirgotāja” shēma. Kā tas notiek? Lūk, ERP sniegtais situācijas apraksts: “Dalībvalsti nr.1 reģistrēts piegādātājs, tā sauktā palīgsabiedrība, piegādā preces (atbrīvotas no PVN) otram uzņēmumam, kas reģistrēts dalībvalstī mr.2, proti, tā sauktajam “pazudušajam tirgotājam”. Šis tirgotājs izmanto no PVN atbrīvotu preču piegādi Kopienā, un šīs preces pārdod tālāk dalībvalsts nr.2 iekšējā tirgū, piedāvājot ļoti konkurētspējīgas cenas. Vēlāk “pazudušais tirgotājs” pazūd bez pēdām, un valstī, kurā preces vai pakalpojumus patērē, nav iespējams iekasēt nodokli.

-------------------------------

Vācijā pazīstami profesori topošajiem grāmatvežiem Latviju min kā piemēru, kur šī shēma negodīgu un korumpētu visaugstākā līmeņa VID priekšnieku dēļ darbojas. Ķīna caur Vāciju ved uz Latviju preces. Ja summa pārsniedz 100 000, tad nodokļiem jāpaliek Latvijā visai tautai. Reāli naudas pieminekļi ir redzami VID, Finanšu policijas amatpersonu mašīnās, mājās, cepurītes par 350 euro utt. Vai nebūtu laiks lūgt Vācijas profesorus veikt neatkarīgu auditu Latvijā VID? Varbūt tās piecas biedrības jurista Ivara Redisona un citu zinošu juristu vadībā var uzrakstīt sūdzību ES institūcijām?

Atbildēt

marks

15.03.2016. 10:14

Runājot par petersones pozitīvisma kampaņu jautri ir atvērt vid mājaslapu , izlasīt daudznozīmīgo lozungu "jūs godīgi maksajiet, mēs...hi hi hi - ta teikt apkalpojam...profesionāli.. hi hi". Un aizejot uz pogu "sākums" parādās nevis apkopojoša info, kas ta par iestadi un ko dara, kā tas ir teiksim ministriju mājaslapās, bet liels ināras foto ar slavinošiem faktiem un biogrāfiju kas "pasvītro profesionalitāti" . Ja nevajadzētu ikdienā saskarties ar to krematoriju varētu no malas parēkt. Diemžēl - cik cilvēkiem dzīvi tā ir sadedzinājusi

Atbildēt

Zenja

14.03.2016. 15:16

Jà zem tas tur VID bandad vadones Pedersones brunciem tads izbijusais policajzeks ks Artura Hanamirjana zaglu praids kà sia GEGAMS var dzivot zali sia MERKS pasparne nemaksajot nodoklus !!!

Atbildēt

kāmis

14.03.2016. 11:26

Tad jau redzēs,kā Ozola-Reizniece tiks ar to galā,vakardienas raidījumā pat Kalnmeijers ieteica nesasteigt atlaišanas vai rotācijas,vairs neticu,iztaisīja ''šovu'',bet rezultāti izpaliks,jo viss noklusīs,paņēma inspektoru par biedinājumu un ar to izbeigs.

Atbildēt

14.03.2016. 10:31

Ar tādām prēmijām un algu, kada ir Pētersonei no Bauskas, nabaga uzņēmējam SVF/PB uzdevumā (LV dzīvo pilnā mērā uz SVF/PB parāda, LV gatavojas aizņemties vēl 1 miljardu euro) izraus no pieres pēdējo aci.

4000 algotņu strādā Pētersones vadībā, lai iznīcinātu pēdējās uzņēmējdarbības paliekas Latvijā.

Atbildēt

Flint

14.03.2016. 10:02

VID vadībai ir jāatkāpjas,jo, ja iestādē tiek konstatēti tādi darbinieku pārkāpumi masveidā, tad vadība ir atbildīga, kas realizējas vadības pilnvaru nolikšanā. Uzticības zaudēšana - tas būtu vienīgais pamatotas arguments ar kuru būtu jāiniciē Pētersones demisijas procedūra.

Atbildēt

sociāli atstumtais

14.03.2016. 09:57

nu re, nu ! un ko tad jūs , dāmites kviecat ,kad speciālisti apgalvo , ka - sievietes padara biznesu un politiku necaurspīdīgu !?! ; ne tikai psihoterapeitam , bet gan dzimumam , gan dzīvei ir absolūta taisnība !
bet tas vēl ir delikāti teikts , šeit jau ir kriminālas darbības + līdzzināšana ! par ko pienākas citi ,, apartamenti ,,

Atbildēt

bērnudārzs

14.03.2016. 09:35

Izteiksim minējumus un pieņēmumus.
Ir aizdomas ka liela daļa darbinieku varētu būt sagrēkojušies.
Ir iestādes kurām ir tieksme visādus grēkus klusiņām fiksēt un krāt kaudzītes.
Iedodam potenciālo darbinieku sarakstu iestādēm un pajautājam par zināmajiem grēkiem.
Par 173 darbinieku grēkiem zin vismaz viena no aptaujātajām iestādēm.
Par 29 darbinieku grēkiem zin visas iestādes.
Pirmrindnieki!

Atbildēt

Ķēdīte

14.03.2016. 08:29

»

ww

Malacis L. Lapsa!Ja ,jau no 2013.gada Cēsu VID darbiniece spēja palīdzēt izkrāpt 1.6 milj.PVN no valsts !!! Tad ,ko teikt


Kā VID ģenerāldirektores amatā iecēla Ināru Pētersoni, tā arī sākās šīs mahinācijas.Tas liecina, ka Pētersone vai nu pati iesaistīta vai nodarbojās ar bezdarbību.

Atbildēt

mumu

14.03.2016. 08:29

Jā viena spēja "nokāst" 1,6 miljoni,tad cik vēl šādu meiču un puikiņu ir šajā kantorī.kravalim labi,kā sodu aizsūtīs pie ukriem.

Atbildēt

Kopijas

14.03.2016. 08:26

»

er

kapec ta nesmuka sieviete vel nav atkapusies , un domaju vina ir naida pilna vismaz pec sejas ta izskataas.varbut kludos neesmu ticies , bet vajag precizet pie tiem ,kas zurnalos cilvekus pec foto raksturo


Vēl naidīgāka ir vietniece Pelēkā. Jau no TV raidījumā "NP" varēja redzēt, ka šī kundzīte pie vārda nevienu nelaiž un citus pārtrauc pusvārdā.Jā, un sveicienu no zemākstāvošiem VID kolēģiem augstprātīgi neatņem.Kā divas māsas.

Atbildēt

ww

14.03.2016. 07:50

Malacis L. Lapsa!Ja ,jau no 2013.gada Cēsu VID darbiniece spēja palīdzēt izkrāpt 1.6 milj.PVN no valsts !!! Tad ,ko teikt !!!

Atbildēt

PIETIEK

14.03.2016. 06:40

»

to Pietiek

"neogodprātīgo


Paldies par pamatotajiem aizrādījumiem.

Atbildēt

to Pietiek

14.03.2016. 05:01

"neogodprātīgo" ?

Atbildēt

To Pietiek

14.03.2016. 05:00

"personu sarkastu." ?

Atbildēt

To Pietiek

14.03.2016. 04:59

"nekoreka informācija" ?

Atbildēt

er

14.03.2016. 01:17

kapec ta nesmuka sieviete vel nav atkapusies , un domaju vina ir naida pilna vismaz pec sejas ta izskataas.varbut kludos neesmu ticies , bet vajag precizet pie tiem ,kas zurnalos cilvekus pec foto raksturo.

Atbildēt

zuze

14.03.2016. 00:13

Šita laikam nużnij čelovek jo pat neiepazistoties ar pida ķēķi ministre viņai uzticas , ka redzejam tv.Paskatijas un jau uzticas.

Atbildēt

nju

13.03.2016. 23:22

šitām pid personām vispār būtu jādeklarē katrs ieņēmumu un izdevumu cents!

Atbildēt

rotejosas vid galvas

13.03.2016. 23:10

173-29=nebutiba pazudusie vid rotejoso galvu ipasnieki ,kuriem mates skolotajas katram pa 1/2 miljonam usd testamentos atstajusas.

Atbildēt

Oxygen

13.03.2016. 22:42

Vai par slepenas informācijas izpaušanu nedraud kriminālatbildība?

Atbildēt

pedersonn

13.03.2016. 22:22

Nu kā tā var graut vid tēlu ,šodien publiskojot atkal vairāk kā miljonu lielu izšeptēšanu Latvijas mazpilsētas vidā. Ārprāts.Bet uzvārds ir neizpaužams tā info ir konfidenciāla.

Atbildēt

lavīna

13.03.2016. 22:06

Ja Lato Lapsa nebūtu pirms nepilna pusgada uzrakstījis rakstu par VID Pētersones aizdomīgajām amatpersonas deklarācijām, iespējams, ka šī lielā jezga ap VID nemaz nebūtu sākusies... Paldies! Viens žurnālists izdara vairāk par veselu baru ierēdņu.

Atbildēt

gribalova

13.03.2016. 18:54

Interesanti, tā muitniece no grebņevas, kuru aizturēja, bija tajā sarakstā? Vai tie muitnieki, kuriem nekā nav , bet pārvietojas ar yz sevis nereģistrētiem auto,arī ir tajā aarakstà?

Atbildēt

vilis

13.03.2016. 18:45

visa valsts pinas melos, diemžēl...

Atbildēt

nezingan

13.03.2016. 18:21

Privātās sarunās VID mazie darbinieciņi saka - sāciet ar Pētersoni.

Atbildēt

smaidiņš

13.03.2016. 18:00

Ierobežota pieejamība un informācijas neizpaušana ir attiecināma uz jebkuru VID strādājošo, ko apliecināja jau agrāk publicētā informācija par ierosināto disciplinārlietu pret T. Kravali. Pētersones kundzei izskatās ir visatļautība un līdz ar to uz viņu nekādi ierobežojumi un likuma normas neattiecas !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...