Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kauliņš

12.08.2017. 17:23

»

te

daudziem jau izdzirdod vārdu VID saspiežas smadzenes un atslēdzas loģiskā domāšana. bet lai atbildētu uz Lapsas daudzajiem un dažkārt bezjēdzīgajiem jautājumiem VID jānoalgo jauns štats


Domāju , ka mūsu mazajā valstiņā, kurā 4000 (!!!) VID darbinieku -te nu vairs speciāli gan nevajadzētu algot, jau tā par daudz...

Atbildēt

te

09.08.2017. 20:43

daudziem jau izdzirdod vārdu VID saspiežas smadzenes un atslēdzas loģiskā domāšana. bet lai atbildētu uz Lapsas daudzajiem un dažkārt bezjēdzīgajiem jautājumiem VID jānoalgo jauns štats.

Atbildēt

Jurists

06.08.2017. 08:05

Kamēr Cīrules kundze bija atvaļinājumā, vietnieki savārījuši lielakos mēslus- ieriebuši tūkstošiem SS lietotāju, nelikumīgi aizvēruši portālu, likvidējuši miljonu eiro nodokļu maksatāju, cēluši neslavu u.t.t. Par šo gajienu, kas faktiski grauj valsts ekonomiku, ir nesamērīgs, par to būtu pret attiecīgām VID amatpersonām jāierosina krimināllieta, jaliek samaksāt cietušajiem kompensācija, jākonfiscē vainīgajiem īpašumi un jāpiemēro cietumsods.

Atbildēt

naivais

06.08.2017. 04:43

»

neaizmirstiet maksāt nodokļus, muļļas!

Iespējams, ka pauti viņai ir. To lai viņai pārbauda tie, kas amatā ielika. Bet tv šī seja izpaužas kā totāli nekompetenta un aprobežota persona...


Rună,ka kas notiek VID Cīrule var uzzināt reizē ar lasītāju, jo viņai ir vietnieki, kuri strādā savas darbības ar Cīruli nesaskaņojot.Par kontroles bloku VID atbild vietniece nodokļu jomā Dace Pelēkā.Šis Sandras Kārkliņas Ådmines lēmums ir saskaņots noteikti ar D.Pelēko,kura kā runā cielē pēc Cīrules krēsla! No šī VID šova tagad jācieš ss.lv portāla izmantotājiem - sabiedrībai,un kā tss iet ar patērētāju tiesību aizsardzību? Bet Kārkliņu ,Pētersone ierotināja amatā aizejot no VID,lai ieriebtu Danai- ielika cilvěku,-kurś uz to brīdi neko nejědza no kontroles - -kā tur bija tas tei iens par lielāko kretīnu.....Gaidīsim šī šova nākošo sěriju - "vida ugunsgrēks",.....

Atbildēt

neaizmirstiet maksāt nodokļus, muļļas!

05.08.2017. 23:21

»

zinošais

Ko Tu murgo? Kāda Daugavpils muitas inspektore? Viņa bija ilgus gadus Muitas pārvaldes direktora vietniece. Pirms tam strādāja muitas pārbaužu daļā. Vecene ar pautiem. Ināra viņu aizrotēja no Muitas pārvaldes uz Nodokļu kontroles pārvaldi, lai viņa atriebtos Finanšu policistiem, kuri pēdējos gados bija...


Iespējams, ka pauti viņai ir. To lai viņai pārbauda tie, kas amatā ielika. Bet tv šī seja izpaužas kā totāli nekompetenta un aprobežota persona.
Par darbībām ar ss.lv gribētos zināt vairāk. Interesants gadījums. Principā, ja ir tā kā šobrīd izskatās, tad, vai nu vid būtu jābūt atkal jaunai vadībai, vai arī jākrīt valdībai. Zzs vadītās vid aktivitātes ir (maigi sakot) vājprātīgas. Komplektā ar nodokļu reformu, prasās pēc revolūcijas (..kuras laikā baklažāns cer izsprukt no tiesas?) Vai tāpēc notiek šī psihopātiskās aktivitātes ar un ap fin.min? Destabilizēt un debilizēt situāciju valstī tiktāl, ka sākas kādi reāli nemieri? Kāds mērķis ir zzs slimajām aktivitātēm? Pierādīt, ka demokrātija nestrādā un jāatgriežas kremļa skāvienos? Interesanti, ko grib panākt kučinskis un zzs? Revolūciju? Referendumu? Haosu? Novest visu līdz kliņķim, tā ka tālāk vairs nav kur? Kā tas saskan ar valsts drošību!? Ak, jā.. par to nav kam rūpēties, resnis nespēj nosargāt pat savu īrēto dzīvokli, kur nu vēl valsti un Satversmi

Atbildēt

zinošais

05.08.2017. 20:57

»

Sāksim ar VID!!!

Vispirms lai VID vadība paskaidro, kā šī Sandra Kārkliņa-Ādmine , kura vēl nupat bija Daugavpils vienkārša muitas inspektore bez pieredzes vadošā amatā, bez vajadzīgās izglītības, kā viņa pēkšņi nonāca VID Nodokļu pārvaldes priekšnieces amatā, kā arī turpina strādāt, neskatoties uz to, ka pret viņu ...


Ko Tu murgo? Kāda Daugavpils muitas inspektore? Viņa bija ilgus gadus Muitas pārvaldes direktora vietniece. Pirms tam strādāja muitas pārbaužu daļā. Vecene ar pautiem. Ināra viņu aizrotēja no Muitas pārvaldes uz Nodokļu kontroles pārvaldi, lai viņa atriebtos Finanšu policistiem, kuri pēdējos gados bija pasākuši tvarstīt muitas načaļstvas vidējo un augstāko līmeni.

Atbildēt

savādnieks

05.08.2017. 18:46

Visvairāk var uzjautrinākties par reorganizāciju- likvidējot neaizpildītās vakances.Jā, tur gan vajag lielas prāta spējas ,lai reorganizētu ''mirušās dvēseles''un loģiski,ka nekādu plānu tur nevar sarakstīt,jo nav jau KO re'organizēt
Vēl brēcošaks piemērs ir ar nule aktuālo ss.lv portāla slēgšanu.Ja reklāmas izvietotājam var pieprasīt klienta saimnieciskās darbības novērtējumu,tad kaut kas nav kārtībā ar likumu rakstītāju vai likuma tulkotāju.Visādā ziņā,loģiku šeit neatrast,bet gadījumā ar Fotki-tīra amata stāvokļa un stulbuma buķete.Varbūt kaut ko nesaprotu,bet tā nav izpratnes meklēšana ar uzņēmējiem un sabiedrību kopumā.

Atbildēt

Haskijs

05.08.2017. 17:18

»

anI

Visu gaisu kontroles pārvaldē maitā tāda Reinšmit-e ar izcili senilu domāšanu un tādām pašām darba metodēm


Reinsmite ar Boranci vel no vidzemes priekspilsetas laikiem taisa mahinacijas. Cik nav dzirdets kaposta hrumstinasanu

Atbildēt

amber black

05.08.2017. 12:03

izskatās, ka šo iestādi pārņēmusi trakumsērga vai tas cū ku mēris.

Atbildēt

anI

05.08.2017. 08:58

Visu gaisu kontroles pārvaldē maitā tāda Reinšmit-e ar izcili senilu domāšanu un tādām pašām darba metodēm.

Atbildēt

Sāksim ar VID!!!

05.08.2017. 08:28

Vispirms lai VID vadība paskaidro, kā šī Sandra Kārkliņa-Ādmine , kura vēl nupat bija Daugavpils vienkārša muitas inspektore bez pieredzes vadošā amatā, bez vajadzīgās izglītības, kā viņa pēkšņi nonāca VID Nodokļu pārvaldes priekšnieces amatā, kā arī turpina strādāt, neskatoties uz to, ka pret viņu šogad tika ierosināta disciplinārlieta?! Bija konkuršš, bija atlase vai ... ???

Atbildēt

tai>>> nu un

05.08.2017. 07:06

»

nu un

mani dzemdēja mana mamma, tad par maniem darbiem atbildība jāuzliek manai radītājai...


Kaut kāda paraloģika ! Un ar tādu domāšanu laikam strādā VIDā?

Atbildēt

Lielie kungi

04.08.2017. 16:36

Kamēr Cīrules kundze atvaļinājumā, pelēkās pelītes danco.

Atbildēt

Elmārs Žulis

04.08.2017. 14:35

Latviešu stulbuls, aprobežotība,nekaunība, nelietība nepazīst ierobežojumus. Jaunākais piemērs-Sudraba. Latviešu izdzimteņi lamā krievus, bet neko nesaka par to, ka Maskava liek Sudrabu latviešiem bīdīt par premjerministri.Latviešu izdzimteņi lepojās ar Sudrabu un par Maskavas iejaukšanos valsts augstāko kadru izvēlē klusē. Tā var darīt tikai fundamentāli cilvēciskie mēsli, kā par latviešiem izsakās deģenerāts Grantiņš un deģenerāts žUlis.

Atbildēt

U.U.

04.08.2017. 13:54

Regress ir progresējoša izpausme, tāpēc viss ir kārtībā - haosa pieaugums ir loģisks. Haoss progresēs arī turpmāk. Iemesli visdažādākie: Latvijā paliek dzīvot ļoti vājš "cilvēciskais kapitāls", demogrāfiskās pārejas (katastrofas) sekas izjūtamas arvien vairāk un vairāk, arvien vairākos dzīves aspektos, latviešu dzīve melīgas liekulības un nelietības apstākļos strauji degradē un deģenerē cilvēkus, valdošās kliķes histērijas pieaugums sakarā ar zagšanas iespēju samazināšanos, reti kroplās izglītības ietekme utt.

Atbildēt

liela banda

04.08.2017. 13:09

cirule turpina zagt.

Atbildēt

Vidžus

04.08.2017. 11:05

VID un arī visās ministrijās pastāv ļoti daudz neaizpildītu štata vietu,kuras tiek izmantotas lai pieprasītu palielinātus finanšu resursus it kā darbinieku algām,reāli šādu situāciju kādreiz sauca par uzņēmumā strādājošām mirušām dvēselēm,šodien šis proces tiek veikts valsts noslēpuma aizsegā.
Tad nu šis process tiek organizēts tādējādi ,ka viena amatpersona it kā strādā trijās četrās darba vietās un saņem naudu kontā,no kuras daļu atskaita saviem darba devējiem,daļa paliek pašiem un no vairākām fiktīvām darba vietām atlikums ir pieklāīgs.

Atbildēt

atbalstītājs

04.08.2017. 09:50

»

Ināra

Ja atvaļinājuma laikā vadītāja savus pienākumus neuztic vietniecei Dacei Pelēkai, tad skaidrs, ka Pelēkā nav uzticama. Sen bija laiks izdarīt secinājumus, kurš faktiski rada haosu VIDā


Pēc visa notikušā var spriest, ka Pelēkās draudzība ar Pētersoni un savkārt ar Āboltiņu nes darba rezultātus, bet ne par labu valstij ! Izskatās, ka Pelēkā dara un darīs visu, lai atbrīvotos no Cīrules kundzes un tiktu par ģenerāldirektori ! Lai kādus rīkojumus Pelēkā pieņem vai nepieņem - jāatbild Cīrules kundzei.Grūti ar tādiem vietniekiem, kuri kāro pēc vadītāja krēsla!!

Atbildēt

Nojūgušies VIDā?

04.08.2017. 08:34

Tas, kas šodien notiek ar portālu SS reklāma, tas ir vienkārši absurds! Šis portāls gadā samaksājis nodokļos vairāk par miljonu eiro, bet tikai tāpēc, ka nesniedz VID ziņas par personām, kuras liek sludinājumus, tāpēc šo "slaucamo govi"iznīcina . Un saņems vēl no šiem nodokļiem par savu "varoņdarbu"VID brangas prēmijas.

Atbildēt

Ināra

04.08.2017. 08:31

Ja atvaļinājuma laikā vadītāja savus pienākumus neuztic vietniecei Dacei Pelēkai, tad skaidrs, ka Pelēkā nav uzticama. Sen bija laiks izdarīt secinājumus, kurš faktiski rada haosu VIDā.

Atbildēt

viscaur

04.08.2017. 08:09

mums tā ir. Starp citu - Dabra inspekcija cītīgi piesedz visus pārkāpumus valsts un pašvaldību iestādēs, kaut viņiem būtu jāaizstāv darbinieki. Pat klajus likumpārkāpumus "neredz".

Atbildēt

Lana

03.08.2017. 22:36

»

pilsonis

VID taču reorganizăciju uzsāka bijusī vadītāja I.Pĕtersone ar savu komandu! D.Pelēkă turpināja , bet jautājumus uzdod Cīrulei


Pilnīgi pareizi, D.Pelēka tā arī turpinā!
VID pārbaudes notiek kā grib visu šo augstāko amatpersonu "kreisā roka" un kliedzoši pretrunā likumam. Finanšu ministrija to visu "neredz". Laikam pienāca laiks piesaistīt Valsts kontroli - VID un Finanšu ministrijas neefektīvas darbības revīzijai.

Atbildēt

ginta

03.08.2017. 22:01

Jēgermane ir vāja juriste, Lato ir izredzes uzvarēt

Atbildēt

Pētersons

03.08.2017. 20:35

Vai nebūtu arī laiks V.Narnicku rotēt - cik var "lob
ēt" IT industrijas darboņus, kur grozās miljoni?

Atbildēt

nu, ja savādāk nejēdz

03.08.2017. 19:56

»

Kādas šausmas

Pirms reorganizācijas nav izveidotas 20 darba grupas un uzrakstīti 4 plāni katrs uz 348 lapām. Nu kā tā var


var arī tā, bet bez plāna tas pasākums ir sūda vērts.
Reorganizācijas plānsa sastāv o struktūrshēmas (ja mainīta struktūra, un apt 1-2 lp apraksta, kādas amata vietas jālikvidē, kādas jāpārcēl.
Kā tad personāla daļa var reorganizāciju uztaisūit, ja plāna nav? Ar pirkstu debesīs? Nu, LV var

Atbildēt

neko nesaprotu

03.08.2017. 19:55

Nenoslinkoju un izlasīju pievienotos dokumentus. Ja tie būtu mani jautājumi, tad uzskatītu, ka atbildes esmu saņēmis. Bet ko gan es saprotu no žurnalistikas... acīmredzot, "veco zupu" ir jāturpina sildīt.

Atbildēt

Kādas šausmas

03.08.2017. 19:48

Pirms reorganizācijas nav izveidotas 20 darba grupas un uzrakstīti 4 plāni katrs uz 348 lapām. Nu kā tā var!

Atbildēt

nu un

03.08.2017. 19:35

»

pilsonis

VID taču reorganizăciju uzsāka bijusī vadītāja I.Pĕtersone ar savu komandu! D.Pelēkă turpināja , bet jautājumus uzdod Cīrulei


mani dzemdēja mana mamma, tad par maniem darbiem atbildība jāuzliek manai radītājai?
Ja cilvēks ir vadītājs, viņš atbild par visu, kas norit organizācijā. Pat, ja kāds cits kaut ko iepriekš uzsācis. Visas lietas var apturēt, atjaunot, uzlabot un uzsākt no sākuma. Nekas nenotiktu, ja jēdzīgs vadītājs reorganizācijas plānu sagatavotu pēc stāšanās amatā.

Atbildēt

Marks

03.08.2017. 19:30

Cīrule it kā bija cilvēks no malas, bet turpina vadīt to kantori tā, kā to darītu rūdīta VID ierēdne. Diez, kas no viņas tika prasīts konkursa laikā, kādi solījumi bija jādod?

Atbildēt

viss savā vietā

03.08.2017. 18:19

odnako, vidistu sīkbūtnes / mazie bezkarjeras inspektorīši gan par pelēko ir stāvā sajūsmā :)

Atbildēt

pilsonis

03.08.2017. 16:53

VID taču reorganizăciju uzsāka bijusī vadītāja I.Pĕtersone ar savu komandu! D.Pelēkă turpināja , bet jautājumus uzdod Cīrulei!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...