Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viena

25.12.2018. 23:09

Vai nu nesapratu no teksta, vai autors nav sapratis. Jēdziens "komunists" attiecas uz jebkuru LKP (PSKP) biedru. Bet nomenklatūra bija, piemēram, rajonu kompartiju sekretāri, nodaļu vadītāji utt., tas ir - amatpersonas. Tātad, "komunistus nevervēja" var attiekties tikai uz nomenklatūru nevis piederību partijai, kā arī minēts citētajā instrukcijā.

Atbildēt

Dubultmorale

24.12.2018. 15:42

Kur tad nu palika ES un LV tik vajadzīga datu aizsardzības regulā. Kas der, to publicē bez aizķeršanās, bet neder, tie ir aizsargājami dati. Nožēlojami.

Atbildēt

???

23.12.2018. 08:08

7 nodaļa novērošana 90% sievietes, viesnīcu maukas?

Atbildēt

Lohs

22.12.2018. 18:11

Bambak, ak-12 ir autokombināts

Atbildēt

antons mikoss

22.12.2018. 14:28

Kamēr nepublicēs stukaču ziņojumu kartotēku šis viss ir tukšs numurs!
Piemēram par mani nav ziņojumu. Man ir atticīga izziņa. Tur rakstīts, ka nav ziņojumu vai neatrodas Latvijā. Tātad ziņojumi ir pie krieviem.
Stukačus varēs atkost tikai tad, kad kopā ar kartīti publicēs stukača veikumu. Šo kopumu nevar viltot!

Atbildēt

iziesim no tā, ka visi zin

22.12.2018. 07:57

kas ir kas un kuras profesijas zvērēja.............svarīgi, lai tie zin, ka mēs zinām.

Atbildēt

Juris

22.12.2018. 06:28

Pievērsāt uzmanību-neviena emigrācijas latvieša.Kurā maisā tad palika šī kategorija,kas viennozīmīgi bija ķeksēta uz čekas āķiem ar ļoti garšīgām ēsmām.Pats par sevi saprotams ,ka daļa uzķērās.Tomēr šajā jautājumā ir pilnīga tumsa.Neviena pat mazākā mājiena.

Atbildēt

x

21.12.2018. 21:37

Atradu sava radinieka divas kartītes. Pirmā bija ar īsto uzvārdu, kuru nomainīja ķerot angļu spiegus. Pensijas gados parādās kā dzīvokļa turētājs zem cita uzvārda un vārda, tēvavārdu gan bija saglabājis.

Atbildēt

ПМ-9

21.12.2018. 17:53

Nedrīkst aizmirst, ka PSRS laikos visur bija plāns. Tāds noteikti bija arī VDK. Tātad tas attiecās uz konkrētajā gadā savervētājiem aģentiem. Iesaku pētītājiem pievērst uzmanību laikiem, kuri norādīti kartītēs kā savervēšanas laiki. Vai ir kādas tendences pa mēnešiem? Vai gada pieaugums, kad jādod rādītāji par paveikto darbu? Būtu interesanti! Ko saka Pietiek?

Atbildēt

TT

21.12.2018. 02:59

»

derdz

Ko man dod tie vārdi, bet vairāk ieinteresēja minētās profesijas, piemēram, kā, atslēdzinieks, utml., kāpēc bija cilvēki ar šādām profesijām (tipa melnstrādnieku prof.), kāds labums, kādas ziņas pienesa, un daudzi citi jautājumi. Varbūt ziņoja ko kāda uzņēmuma (valsts iestādes, u.c.) vadība dara, kas...


Saraksti nav pilnīgi! Varu droši teikt, jo manis nav, lai gan bija jābūt. Biju students un mans uzdevums bija Rīgas civilās aviācijas institūta pasākumos vērot studentus no Āfrikas, vai pasākumos tie tikai izklaidējas, jeb varbūt turas savā starpā kopā grupās vairāk par 4 un ,,kaļ kādus plānus''. Citreiz interesēja arī informācija par meitenēm, ar kurām āfrikāņi nodibinājuši kontaktus un pēc pasākumiem pēc foto bija jāatpazīst ar kuru meiteni kurš mellais dejoja, runājās vai ilgstoši runājās un tml. Nekas slikts tas nebija noteikti. Domāju, ka visa starpā tas deva arī tādu labumu, ka nav kā tāgad, kad katra otrā no Londonas ierodas ar melnu bērneli.

Atbildēt

Lauķis vietējais

20.12.2018. 21:47

Vērojot tos, kuri ir spējuši šajā atmodas periodā tikt pie nopietnas naudas,kļūst saprotams, ka tas ir bijis izdarāms tikai nokļūstot pie tādas informācijas, kuru tāpat vien kaut kur nemaz nevar uzrakt, vai citādi iegūt, jo to zin tikai ļoti ierobežots personu loks. Tātad jānokļūst šo personu lokā, vai interešu zonā.
Publicējot šos čekas ziņotāju uzvārdus un zinot viņu ieņemamos amatus, top skaidrs un saprotams šis process, kā tas ir iespējams un kur bija jābūt, lai tas būtu iespējams.
Tā ka tās ilūzijas par to lielo demokrātiju pēc visa šī izlasītā ir ievērojami saplakušas. Ja nebūsi kompānijā - tad tā arī visu mūžu tevi slauks.

Atbildēt

derdz

20.12.2018. 21:16

Ko man dod tie vārdi, bet vairāk ieinteresēja minētās profesijas, piemēram, kā, atslēdzinieks, utml., kāpēc bija cilvēki ar šādām profesijām (tipa melnstrādnieku prof.), kāds labums, kādas ziņas pienesa, un daudzi citi jautājumi. Varbūt ziņoja ko kāda uzņēmuma (valsts iestādes, u.c.) vadība dara, kas notiek teritorija, utt., :)

Atbildēt

Ko gan mums dod sīka tēmes detalizācija?

20.12.2018. 19:22

Neko. Jo ikviens zin, ka joprojām valsts amatos ir komunisti- čekisti, citi latviešu tautai naidīgi spēki, ko atbalsta L!K!A! un PBLA - burši, buršu korporācijas. Burši ir latviešu tautas un valsts iekšējie ienaidnieki Nr.1. Tad ir ASV un Krievijas specdienesti, kas ir vienota piektā kolona gan Latvijā, Krievijā un Ukrainā. Bušs vecākais savulaik ar Putinu vienojās par jaunu auksto karu starp Krieviju un ASV, lai varētu pārdot bruņojumus ES un citām valstīm. Pat NA barvedis R. Dzintars ir devis buršu zvērestu, kas ir naidīgs latviešu tautai. Buršu zvērests noteic uzticību L!KA! centieniem un vadlīnijām, bet tā, lai nav pretrunā ar LR likumdošanu. Variet trīsreiz minēt, kurš R. Dzintaram zvērests ir svarīgāks, ja Saeimu pārvēl ik pa četriem gadiem, bet buršu zvērests ir uz mūžu un slepens.

Atbildēt

Edge

20.12.2018. 19:18

"Es [Pāvils Brūvers] sev pajautāju: vai publicēšana dotu kādu pozitīvu rezultātu? Nē, nedotu. Tikai saduļķotu gaisu. Man bija tāda sajūta, ka šie čekas maisi ir tāda kā speciāli iedēta un jau sabojājusies ola." Brūvers: Čekas maisu publiskošana saduļķos gaisu (NRA, 1.10.2018.)
Maisu atvēršana dos pozitīvu rezultātu tiem, kas spēj vislabāk "uzvārīties" duļķainā ūdenī un smirdīgā gaisā. Iespējas ir visiem pilsonīšiem, jo nauda, kā sacīt, jāsaka - nauda tagad uz ielas nemētājas, bet gan internetā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...