Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fēlis

14.06.2018. 16:02

»

Pēlis

Ja jau strādā dzelzceļā, tad zini kāds ir kravu apjoms un pret ko krities. Šogad nekas nav krities un kravas iet uz vella paraušanu. Šobrīd ostas nespēj izkraut visu sagādāto. Vai zini kādi ir finanšu rezultāti un to, ka vidējā alga dzelzceļā ir pieaugusi maijā pret pagājušo gadu par 7%? Vai zini to...


Kā krievi saka- Ja tebe pro fomu, a ti mņe pro jerjomu. Uz dzelzceļa strādāju jau 30 gadus. Vēl no tiem laikiem, kad to vadīja profesionāļi, nevis idioti ar pirktiem diplomiem un ceru, ka viņus pārdzīvošu šai uzņēmumā. Kravas neiet uz velna paraušanu, kā Tu apgalvo. Iet ne šatko, ne valko. Par vidējo temperatūru slimnīcā arī vari nefleitēt. Tiem kas STRĀDĀ, tā no krīzes laikiem nav īpaši mainījusies, neskatoties uz to, ka slodzi palielina un jāapstrādā bezjēdzīgu papīru, kurus to bezjēdzīgie sacerētāji uzskata par dokumentiem (instrukcijām), gūzma un jāuzklausa pārmetumi, ka katastrofāli palielinājies printerpapīra patēriņš. 100% ES finansējums laikam Tev valgajos sapņos ir rādījies. ES ne ko 100% nefinansē. Par degvielu... Ja lokomOtīves piesit bākus taipusē, tad pats saproti... Lai kādi būtu finanšu rādītāji, tiem kas STRĀDĀ no tā jau neatbirs. Tā ir vienmēr bijis, vien Magoņa laikos mazliet saulīte aiz mākoņa malas parādījās, kad visi strīpām vien laida uz naudīgākām šeftēm. Nez kāpēc ne ar vārdu nepiemini RB un Sīmensa lokomOtīves, suka kantorskā?

Atbildēt

Pēlis

12.06.2018. 15:10

»

Fēlis

Labi, bezjēdzīgi patērētais laiks būs uz Tavas sirdsapziņas. Kravu apgrozījums ir krities. LDz, kur strādāju, cenšas visidiotiskākajos veidos ieekonomēt, lai Gogoļa ielas zēni un meičas turpinātu kāst mūsu ieņēmumus. Elektrifikācija, tāpat kā railbaltiks, pat ja tos 100% apmaksātu Eiropa, mums nestu...


Ja jau strādā dzelzceļā, tad zini kāds ir kravu apjoms un pret ko krities. Šogad nekas nav krities un kravas iet uz vella paraušanu. Šobrīd ostas nespēj izkraut visu sagādāto. Vai zini kādi ir finanšu rezultāti un to, ka vidējā alga dzelzceļā ir pieaugusi maijā pret pagājušo gadu par 7%? Vai zini to, ka degvielas sadārdzinājuma dēļ kravu pārvadājumu izmaksas otrajā pusgadā pieaugs par 0.20 eiro/centiem uz tonnu (plus 5 milj. pusgadā, kas nebūtu elektrifikācijas gadījumā).
Ja strādā dzelzceļā, tad jāzin, ka elektrovilce vienmēr būs efektīvāka par dīzeļ/elektrisko, kur nu vēl pie 100% ES finansējuma. Tā, ka nevajag muldēt.
Ieteikums: nestrādā kompānijā, kurā nepatīk, dabūsi kuņģa čūlu, vai ko ļaunāku. Naids saēd cilvēku.
Vēl - lokomotīve nevis lokomatīve un apsaukāties, es jau teicu par naidu. Kaitē tikai pašam.

Atbildēt

PR

12.06.2018. 13:44

Viens maksas raksts Pietiek maksā 1000. Šis neidevās...:(

Atbildēt

Fēlis

12.06.2018. 13:38

»

Pēlis

Vari paskaidrot


Labi, bezjēdzīgi patērētais laiks būs uz Tavas sirdsapziņas. Kravu apgrozījums ir krities. LDz, kur strādāju, cenšas visidiotiskākajos veidos ieekonomēt, lai Gogoļa ielas zēni un meičas turpinātu kāst mūsu ieņēmumus. Elektrifikācija, tāpat kā railbaltiks, pat ja tos 100% apmaksātu Eiropa, mums nestu lielus zaudējumus. Lokomatīvju parks būtu jānomaina pret elektrolokomatīvēm un zinot tendences, būtu jāpērk kaut kādi sīmensi, nevis krievu dzelži. Railbaltika sliežu platums būtu Eiropas, tātad tehnika jāpērk tieši šim sliežu platumam, jo ar esošo to apkalpot nevar. Ātrums iecirknī arī paredzēts lielāks par 120, tātad citi uzturēšanas standarti, ar sekojošu izmaksu pieaugumu, pie minimāla pārvadājumu apjoma. Mana vecākā meita grib palikt dzīvot Latvijā. Ja mēs pieļausim neliešiem, kuri ir uzurpējuši varu Latvijā, ielaist savas kārās roķeles šajos fenderprojektos, tad viņai nāksies visu mūžu tos apmaksāt un es neesu vienaldzīgs par savu bērnu nākotni. Esi gandarīts, suka?

Atbildēt

Pēlis

12.06.2018. 10:12

»

Fēlis

Muļķi netēlo


Vari paskaidrot?
Man šķiet ir otrādi. Muļķis tēlo gudru.
Kur tad ir kaitīgums?

Atbildēt

NIKNAIS

12.06.2018. 08:14

»

fakts

Kaut ātrāk viņi visi zagļi no vienotības izgaistu kopā ar šo Šveices zagli un meli Meroni.Kādi tik te nevazājas,vēl viņš kādas savas iegribas kārtos,tak lai izpaužas savā valstī un taisa tur kārtību


Savā valstī Meironī ir pazīstams kā recedīvists - vairākkātrīgi notiesāts rūdīts krāpnieks, līdz ar to tur viņam nav ne mazāko izredžu, bet LV viņš ir pazīstams kā Maizīša un prokuratūras elks, kuram uztic valsts resursus

Atbildēt

fakts

12.06.2018. 08:10

Kaut ātrāk viņi visi zagļi no vienotības izgaistu kopā ar šo Šveices zagli un meli Meroni.Kādi tik te nevazājas,vēl viņš kādas savas iegribas kārtos,tak lai izpaužas savā valstī un taisa tur kārtību.

Atbildēt

Redziet!

12.06.2018. 07:32

Kamēr čekas maisi nav atvērti tos izmanto cilvēku šantažēšanai.Atverot maisus organizētajai noziedzībai tiktu atņemts spēcīgs ierocis.

Atbildēt

M

12.06.2018. 06:26

ZZS PROJEKTI SM IR MURGI...MUZA MAKSA LATVIJAS TAUTAI...LAI NOPELNITU 1

Atbildēt

fufelis

12.06.2018. 05:52

Bet vairāk tomēr tas izskatās pēc teātra, ko izspēlē kāds, ko mēs neredzam. Tāpēc ka nav seku "ļaunprātīgai" rīcībai. Katrs spēlē kādu lomu, pēc tam mainās. Piemēram gadījumā ar Bunkus irredzamas sekas kādai noteiktai darbībai, bet te summas daudz lielākas.

Atbildēt

NIKNAIS

12.06.2018. 05:19

Meironi ir daudzkārt lielāks kaitnieks par visiem iepriekšējiem, kas Latviju ir aptīrījuši, žēl ka SAAB ar Maižuku priekšgalā un Prokuratūra arī ir Meironi komandas biedri

Atbildēt

Cionisms

11.06.2018. 16:54

plus visas zemes elektrifikācija un OIK!

Atbildēt

Dadzis

11.06.2018. 14:12

Varbūt laiks samazināt kravu pārvadājumu cenas, neviz iznīcināt projektu ? Izskatās vienkārši šo eiropas srukturfondu daļu iekārojusi cita valsts, un notiek noziedzīga vienošanās. Analogi kā ar latvijas ezeriem kuri aizaug un pārvēršas par bedrēm, jo nedrīkstot tos kopt.

Atbildēt

asais

11.06.2018. 13:37

Izskatās, ka ar nevajadzīgo eletrifikāciju grib uzvārīties tā bīdītāji - Lembergs, Augulis un ZZS, bet pārējais ir retorika - pielipinot smirdīgo Meroni nevajadzīgās elektrifikācijas pretiniekiem. Bļauj visskaļāk tie, kas paši grib uzvārīties, realizējot nevajadzīgu projektu.

Atbildēt

pilsonis

11.06.2018. 11:43

»

Juhu

Zelta vàrdi. Muļķi un deģeneràti ir tie, kuri balsos par Vienotìbàm-tas ir par lènu un mokośu SAVU BÈRNU NÀVI


vēl lielāki deģenerāti, krāpnieki un savu bērnu aplaupītāji, kas balsos par ZZS

Atbildēt

tējnīcas apmeklētājs no Jēkaba ielas

11.06.2018. 10:01

tāpat Kariņš, kuru Kampars kopā ar Ašarādenu, Kuldīgas mēri Bērziņu (Delfu portāla īpašnieka Bērziņa māti), Valmieras Baiku un Tukuma pašvaldības operatoru Saeimā - Šulcu, izvirzījuši par sava premjerministra izkārtni, vienmēr ir zinājis no kurienes Kampars ņem naudu Vienotības kasē

Atbildēt

Anna

11.06.2018. 09:42

Vienotības bērēm jau tiek kauti lopi un darīts alus. Glumais jaunpups raksta bēru runu,kas,uzskaitot viņa lielos darbus, tiks nolasīta kaisot smiltis pār iesmakušiem pīšļiem.Agonija, gala priekšvēstnese.

Atbildēt

tējnīca vecpilsētā

11.06.2018. 09:04

vai tad kādam nav skaidrs, ka Kampars nekad nav atvienojies no Jaunupa grupējuma? Aiz viņiem politbiznesa akcionāri Meroni, Berķis.
Tas klans ir zem vienas naudas.
Pēc vēlēšanām būs kopā atklāti.

Atbildēt

FKK

11.06.2018. 07:44

Tas ir tikai laika jautājums, kad Meroni sēdēs cietumā Latvijā. Un pie vistālākajā stūrī - pie atejas cauruma. To viņš un viņa punduri sen ir godam nopelnījuši.

Atbildēt

Fēlis

11.06.2018. 06:50

Lai kā, bet dzelzceļa elektrifikācija un railbaltiks ir jānorok kā klaji kaitīgi. Pēc tam bērnu bērni vēl maksās par bezjēdzīgajiem ,,projektiem", kuri vajadzīgi tikai lai pietuvinātie varētu sazagties līdz ūkai un tad jau varēs pārvilkt treknu krustu veidojumam ar abreviatūru LR. P.S. Smieklīgi, ka ,,V" vēl paši nav sapratuši, ka ir smirdošs līķis un turpina tirināt nopuvušās kājeles.

Atbildēt

Man trūkst vārdu

11.06.2018. 05:29

Kad šajā valstī tas viss reiz beigsies? Tagad pat kaut kāds krimināls šveicietis mieru šai valstij nedod. Par Vienotību tāpat viss skaidrs, banda ir un paliek banda.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....