Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fēlis

14.06.2018. 16:02

»

Pēlis

Ja jau strādā dzelzceļā, tad zini kāds ir kravu apjoms un pret ko krities. Šogad nekas nav krities un kravas iet uz vella paraušanu. Šobrīd ostas nespēj izkraut visu sagādāto. Vai zini kādi ir finanšu rezultāti un to, ka vidējā alga dzelzceļā ir pieaugusi maijā pret pagājušo gadu par 7%? Vai zini to...


Kā krievi saka- Ja tebe pro fomu, a ti mņe pro jerjomu. Uz dzelzceļa strādāju jau 30 gadus. Vēl no tiem laikiem, kad to vadīja profesionāļi, nevis idioti ar pirktiem diplomiem un ceru, ka viņus pārdzīvošu šai uzņēmumā. Kravas neiet uz velna paraušanu, kā Tu apgalvo. Iet ne šatko, ne valko. Par vidējo temperatūru slimnīcā arī vari nefleitēt. Tiem kas STRĀDĀ, tā no krīzes laikiem nav īpaši mainījusies, neskatoties uz to, ka slodzi palielina un jāapstrādā bezjēdzīgu papīru, kurus to bezjēdzīgie sacerētāji uzskata par dokumentiem (instrukcijām), gūzma un jāuzklausa pārmetumi, ka katastrofāli palielinājies printerpapīra patēriņš. 100% ES finansējums laikam Tev valgajos sapņos ir rādījies. ES ne ko 100% nefinansē. Par degvielu... Ja lokomOtīves piesit bākus taipusē, tad pats saproti... Lai kādi būtu finanšu rādītāji, tiem kas STRĀDĀ no tā jau neatbirs. Tā ir vienmēr bijis, vien Magoņa laikos mazliet saulīte aiz mākoņa malas parādījās, kad visi strīpām vien laida uz naudīgākām šeftēm. Nez kāpēc ne ar vārdu nepiemini RB un Sīmensa lokomOtīves, suka kantorskā?

Atbildēt

Pēlis

12.06.2018. 15:10

»

Fēlis

Labi, bezjēdzīgi patērētais laiks būs uz Tavas sirdsapziņas. Kravu apgrozījums ir krities. LDz, kur strādāju, cenšas visidiotiskākajos veidos ieekonomēt, lai Gogoļa ielas zēni un meičas turpinātu kāst mūsu ieņēmumus. Elektrifikācija, tāpat kā railbaltiks, pat ja tos 100% apmaksātu Eiropa, mums nestu...


Ja jau strādā dzelzceļā, tad zini kāds ir kravu apjoms un pret ko krities. Šogad nekas nav krities un kravas iet uz vella paraušanu. Šobrīd ostas nespēj izkraut visu sagādāto. Vai zini kādi ir finanšu rezultāti un to, ka vidējā alga dzelzceļā ir pieaugusi maijā pret pagājušo gadu par 7%? Vai zini to, ka degvielas sadārdzinājuma dēļ kravu pārvadājumu izmaksas otrajā pusgadā pieaugs par 0.20 eiro/centiem uz tonnu (plus 5 milj. pusgadā, kas nebūtu elektrifikācijas gadījumā).
Ja strādā dzelzceļā, tad jāzin, ka elektrovilce vienmēr būs efektīvāka par dīzeļ/elektrisko, kur nu vēl pie 100% ES finansējuma. Tā, ka nevajag muldēt.
Ieteikums: nestrādā kompānijā, kurā nepatīk, dabūsi kuņģa čūlu, vai ko ļaunāku. Naids saēd cilvēku.
Vēl - lokomotīve nevis lokomatīve un apsaukāties, es jau teicu par naidu. Kaitē tikai pašam.

Atbildēt

PR

12.06.2018. 13:44

Viens maksas raksts Pietiek maksā 1000. Šis neidevās...:(

Atbildēt

Fēlis

12.06.2018. 13:38

»

Pēlis

Vari paskaidrot


Labi, bezjēdzīgi patērētais laiks būs uz Tavas sirdsapziņas. Kravu apgrozījums ir krities. LDz, kur strādāju, cenšas visidiotiskākajos veidos ieekonomēt, lai Gogoļa ielas zēni un meičas turpinātu kāst mūsu ieņēmumus. Elektrifikācija, tāpat kā railbaltiks, pat ja tos 100% apmaksātu Eiropa, mums nestu lielus zaudējumus. Lokomatīvju parks būtu jānomaina pret elektrolokomatīvēm un zinot tendences, būtu jāpērk kaut kādi sīmensi, nevis krievu dzelži. Railbaltika sliežu platums būtu Eiropas, tātad tehnika jāpērk tieši šim sliežu platumam, jo ar esošo to apkalpot nevar. Ātrums iecirknī arī paredzēts lielāks par 120, tātad citi uzturēšanas standarti, ar sekojošu izmaksu pieaugumu, pie minimāla pārvadājumu apjoma. Mana vecākā meita grib palikt dzīvot Latvijā. Ja mēs pieļausim neliešiem, kuri ir uzurpējuši varu Latvijā, ielaist savas kārās roķeles šajos fenderprojektos, tad viņai nāksies visu mūžu tos apmaksāt un es neesu vienaldzīgs par savu bērnu nākotni. Esi gandarīts, suka?

Atbildēt

Pēlis

12.06.2018. 10:12

»

Fēlis

Muļķi netēlo


Vari paskaidrot?
Man šķiet ir otrādi. Muļķis tēlo gudru.
Kur tad ir kaitīgums?

Atbildēt

NIKNAIS

12.06.2018. 08:14

»

fakts

Kaut ātrāk viņi visi zagļi no vienotības izgaistu kopā ar šo Šveices zagli un meli Meroni.Kādi tik te nevazājas,vēl viņš kādas savas iegribas kārtos,tak lai izpaužas savā valstī un taisa tur kārtību


Savā valstī Meironī ir pazīstams kā recedīvists - vairākkātrīgi notiesāts rūdīts krāpnieks, līdz ar to tur viņam nav ne mazāko izredžu, bet LV viņš ir pazīstams kā Maizīša un prokuratūras elks, kuram uztic valsts resursus

Atbildēt

fakts

12.06.2018. 08:10

Kaut ātrāk viņi visi zagļi no vienotības izgaistu kopā ar šo Šveices zagli un meli Meroni.Kādi tik te nevazājas,vēl viņš kādas savas iegribas kārtos,tak lai izpaužas savā valstī un taisa tur kārtību.

Atbildēt

Redziet!

12.06.2018. 07:32

Kamēr čekas maisi nav atvērti tos izmanto cilvēku šantažēšanai.Atverot maisus organizētajai noziedzībai tiktu atņemts spēcīgs ierocis.

Atbildēt

M

12.06.2018. 06:26

ZZS PROJEKTI SM IR MURGI...MUZA MAKSA LATVIJAS TAUTAI...LAI NOPELNITU 1

Atbildēt

fufelis

12.06.2018. 05:52

Bet vairāk tomēr tas izskatās pēc teātra, ko izspēlē kāds, ko mēs neredzam. Tāpēc ka nav seku "ļaunprātīgai" rīcībai. Katrs spēlē kādu lomu, pēc tam mainās. Piemēram gadījumā ar Bunkus irredzamas sekas kādai noteiktai darbībai, bet te summas daudz lielākas.

Atbildēt

NIKNAIS

12.06.2018. 05:19

Meironi ir daudzkārt lielāks kaitnieks par visiem iepriekšējiem, kas Latviju ir aptīrījuši, žēl ka SAAB ar Maižuku priekšgalā un Prokuratūra arī ir Meironi komandas biedri

Atbildēt

Cionisms

11.06.2018. 16:54

plus visas zemes elektrifikācija un OIK!

Atbildēt

Dadzis

11.06.2018. 14:12

Varbūt laiks samazināt kravu pārvadājumu cenas, neviz iznīcināt projektu ? Izskatās vienkārši šo eiropas srukturfondu daļu iekārojusi cita valsts, un notiek noziedzīga vienošanās. Analogi kā ar latvijas ezeriem kuri aizaug un pārvēršas par bedrēm, jo nedrīkstot tos kopt.

Atbildēt

asais

11.06.2018. 13:37

Izskatās, ka ar nevajadzīgo eletrifikāciju grib uzvārīties tā bīdītāji - Lembergs, Augulis un ZZS, bet pārējais ir retorika - pielipinot smirdīgo Meroni nevajadzīgās elektrifikācijas pretiniekiem. Bļauj visskaļāk tie, kas paši grib uzvārīties, realizējot nevajadzīgu projektu.

Atbildēt

pilsonis

11.06.2018. 11:43

»

Juhu

Zelta vàrdi. Muļķi un deģeneràti ir tie, kuri balsos par Vienotìbàm-tas ir par lènu un mokośu SAVU BÈRNU NÀVI


vēl lielāki deģenerāti, krāpnieki un savu bērnu aplaupītāji, kas balsos par ZZS

Atbildēt

tējnīcas apmeklētājs no Jēkaba ielas

11.06.2018. 10:01

tāpat Kariņš, kuru Kampars kopā ar Ašarādenu, Kuldīgas mēri Bērziņu (Delfu portāla īpašnieka Bērziņa māti), Valmieras Baiku un Tukuma pašvaldības operatoru Saeimā - Šulcu, izvirzījuši par sava premjerministra izkārtni, vienmēr ir zinājis no kurienes Kampars ņem naudu Vienotības kasē

Atbildēt

Anna

11.06.2018. 09:42

Vienotības bērēm jau tiek kauti lopi un darīts alus. Glumais jaunpups raksta bēru runu,kas,uzskaitot viņa lielos darbus, tiks nolasīta kaisot smiltis pār iesmakušiem pīšļiem.Agonija, gala priekšvēstnese.

Atbildēt

tējnīca vecpilsētā

11.06.2018. 09:04

vai tad kādam nav skaidrs, ka Kampars nekad nav atvienojies no Jaunupa grupējuma? Aiz viņiem politbiznesa akcionāri Meroni, Berķis.
Tas klans ir zem vienas naudas.
Pēc vēlēšanām būs kopā atklāti.

Atbildēt

FKK

11.06.2018. 07:44

Tas ir tikai laika jautājums, kad Meroni sēdēs cietumā Latvijā. Un pie vistālākajā stūrī - pie atejas cauruma. To viņš un viņa punduri sen ir godam nopelnījuši.

Atbildēt

Fēlis

11.06.2018. 06:50

Lai kā, bet dzelzceļa elektrifikācija un railbaltiks ir jānorok kā klaji kaitīgi. Pēc tam bērnu bērni vēl maksās par bezjēdzīgajiem ,,projektiem", kuri vajadzīgi tikai lai pietuvinātie varētu sazagties līdz ūkai un tad jau varēs pārvilkt treknu krustu veidojumam ar abreviatūru LR. P.S. Smieklīgi, ka ,,V" vēl paši nav sapratuši, ka ir smirdošs līķis un turpina tirināt nopuvušās kājeles.

Atbildēt

Man trūkst vārdu

11.06.2018. 05:29

Kad šajā valstī tas viss reiz beigsies? Tagad pat kaut kāds krimināls šveicietis mieru šai valstij nedod. Par Vienotību tāpat viss skaidrs, banda ir un paliek banda.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....