Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fēlis

14.06.2018. 16:02

»

Pēlis

Ja jau strādā dzelzceļā, tad zini kāds ir kravu apjoms un pret ko krities. Šogad nekas nav krities un kravas iet uz vella paraušanu. Šobrīd ostas nespēj izkraut visu sagādāto. Vai zini kādi ir finanšu rezultāti un to, ka vidējā alga dzelzceļā ir pieaugusi maijā pret pagājušo gadu par 7%? Vai zini to...


Kā krievi saka- Ja tebe pro fomu, a ti mņe pro jerjomu. Uz dzelzceļa strādāju jau 30 gadus. Vēl no tiem laikiem, kad to vadīja profesionāļi, nevis idioti ar pirktiem diplomiem un ceru, ka viņus pārdzīvošu šai uzņēmumā. Kravas neiet uz velna paraušanu, kā Tu apgalvo. Iet ne šatko, ne valko. Par vidējo temperatūru slimnīcā arī vari nefleitēt. Tiem kas STRĀDĀ, tā no krīzes laikiem nav īpaši mainījusies, neskatoties uz to, ka slodzi palielina un jāapstrādā bezjēdzīgu papīru, kurus to bezjēdzīgie sacerētāji uzskata par dokumentiem (instrukcijām), gūzma un jāuzklausa pārmetumi, ka katastrofāli palielinājies printerpapīra patēriņš. 100% ES finansējums laikam Tev valgajos sapņos ir rādījies. ES ne ko 100% nefinansē. Par degvielu... Ja lokomOtīves piesit bākus taipusē, tad pats saproti... Lai kādi būtu finanšu rādītāji, tiem kas STRĀDĀ no tā jau neatbirs. Tā ir vienmēr bijis, vien Magoņa laikos mazliet saulīte aiz mākoņa malas parādījās, kad visi strīpām vien laida uz naudīgākām šeftēm. Nez kāpēc ne ar vārdu nepiemini RB un Sīmensa lokomOtīves, suka kantorskā?

Atbildēt

Pēlis

12.06.2018. 15:10

»

Fēlis

Labi, bezjēdzīgi patērētais laiks būs uz Tavas sirdsapziņas. Kravu apgrozījums ir krities. LDz, kur strādāju, cenšas visidiotiskākajos veidos ieekonomēt, lai Gogoļa ielas zēni un meičas turpinātu kāst mūsu ieņēmumus. Elektrifikācija, tāpat kā railbaltiks, pat ja tos 100% apmaksātu Eiropa, mums nestu...


Ja jau strādā dzelzceļā, tad zini kāds ir kravu apjoms un pret ko krities. Šogad nekas nav krities un kravas iet uz vella paraušanu. Šobrīd ostas nespēj izkraut visu sagādāto. Vai zini kādi ir finanšu rezultāti un to, ka vidējā alga dzelzceļā ir pieaugusi maijā pret pagājušo gadu par 7%? Vai zini to, ka degvielas sadārdzinājuma dēļ kravu pārvadājumu izmaksas otrajā pusgadā pieaugs par 0.20 eiro/centiem uz tonnu (plus 5 milj. pusgadā, kas nebūtu elektrifikācijas gadījumā).
Ja strādā dzelzceļā, tad jāzin, ka elektrovilce vienmēr būs efektīvāka par dīzeļ/elektrisko, kur nu vēl pie 100% ES finansējuma. Tā, ka nevajag muldēt.
Ieteikums: nestrādā kompānijā, kurā nepatīk, dabūsi kuņģa čūlu, vai ko ļaunāku. Naids saēd cilvēku.
Vēl - lokomotīve nevis lokomatīve un apsaukāties, es jau teicu par naidu. Kaitē tikai pašam.

Atbildēt

PR

12.06.2018. 13:44

Viens maksas raksts Pietiek maksā 1000. Šis neidevās...:(

Atbildēt

Fēlis

12.06.2018. 13:38

»

Pēlis

Vari paskaidrot


Labi, bezjēdzīgi patērētais laiks būs uz Tavas sirdsapziņas. Kravu apgrozījums ir krities. LDz, kur strādāju, cenšas visidiotiskākajos veidos ieekonomēt, lai Gogoļa ielas zēni un meičas turpinātu kāst mūsu ieņēmumus. Elektrifikācija, tāpat kā railbaltiks, pat ja tos 100% apmaksātu Eiropa, mums nestu lielus zaudējumus. Lokomatīvju parks būtu jānomaina pret elektrolokomatīvēm un zinot tendences, būtu jāpērk kaut kādi sīmensi, nevis krievu dzelži. Railbaltika sliežu platums būtu Eiropas, tātad tehnika jāpērk tieši šim sliežu platumam, jo ar esošo to apkalpot nevar. Ātrums iecirknī arī paredzēts lielāks par 120, tātad citi uzturēšanas standarti, ar sekojošu izmaksu pieaugumu, pie minimāla pārvadājumu apjoma. Mana vecākā meita grib palikt dzīvot Latvijā. Ja mēs pieļausim neliešiem, kuri ir uzurpējuši varu Latvijā, ielaist savas kārās roķeles šajos fenderprojektos, tad viņai nāksies visu mūžu tos apmaksāt un es neesu vienaldzīgs par savu bērnu nākotni. Esi gandarīts, suka?

Atbildēt

Pēlis

12.06.2018. 10:12

»

Fēlis

Muļķi netēlo


Vari paskaidrot?
Man šķiet ir otrādi. Muļķis tēlo gudru.
Kur tad ir kaitīgums?

Atbildēt

NIKNAIS

12.06.2018. 08:14

»

fakts

Kaut ātrāk viņi visi zagļi no vienotības izgaistu kopā ar šo Šveices zagli un meli Meroni.Kādi tik te nevazājas,vēl viņš kādas savas iegribas kārtos,tak lai izpaužas savā valstī un taisa tur kārtību


Savā valstī Meironī ir pazīstams kā recedīvists - vairākkātrīgi notiesāts rūdīts krāpnieks, līdz ar to tur viņam nav ne mazāko izredžu, bet LV viņš ir pazīstams kā Maizīša un prokuratūras elks, kuram uztic valsts resursus

Atbildēt

fakts

12.06.2018. 08:10

Kaut ātrāk viņi visi zagļi no vienotības izgaistu kopā ar šo Šveices zagli un meli Meroni.Kādi tik te nevazājas,vēl viņš kādas savas iegribas kārtos,tak lai izpaužas savā valstī un taisa tur kārtību.

Atbildēt

Redziet!

12.06.2018. 07:32

Kamēr čekas maisi nav atvērti tos izmanto cilvēku šantažēšanai.Atverot maisus organizētajai noziedzībai tiktu atņemts spēcīgs ierocis.

Atbildēt

M

12.06.2018. 06:26

ZZS PROJEKTI SM IR MURGI...MUZA MAKSA LATVIJAS TAUTAI...LAI NOPELNITU 1

Atbildēt

fufelis

12.06.2018. 05:52

Bet vairāk tomēr tas izskatās pēc teātra, ko izspēlē kāds, ko mēs neredzam. Tāpēc ka nav seku "ļaunprātīgai" rīcībai. Katrs spēlē kādu lomu, pēc tam mainās. Piemēram gadījumā ar Bunkus irredzamas sekas kādai noteiktai darbībai, bet te summas daudz lielākas.

Atbildēt

NIKNAIS

12.06.2018. 05:19

Meironi ir daudzkārt lielāks kaitnieks par visiem iepriekšējiem, kas Latviju ir aptīrījuši, žēl ka SAAB ar Maižuku priekšgalā un Prokuratūra arī ir Meironi komandas biedri

Atbildēt

Cionisms

11.06.2018. 16:54

plus visas zemes elektrifikācija un OIK!

Atbildēt

Dadzis

11.06.2018. 14:12

Varbūt laiks samazināt kravu pārvadājumu cenas, neviz iznīcināt projektu ? Izskatās vienkārši šo eiropas srukturfondu daļu iekārojusi cita valsts, un notiek noziedzīga vienošanās. Analogi kā ar latvijas ezeriem kuri aizaug un pārvēršas par bedrēm, jo nedrīkstot tos kopt.

Atbildēt

asais

11.06.2018. 13:37

Izskatās, ka ar nevajadzīgo eletrifikāciju grib uzvārīties tā bīdītāji - Lembergs, Augulis un ZZS, bet pārējais ir retorika - pielipinot smirdīgo Meroni nevajadzīgās elektrifikācijas pretiniekiem. Bļauj visskaļāk tie, kas paši grib uzvārīties, realizējot nevajadzīgu projektu.

Atbildēt

pilsonis

11.06.2018. 11:43

»

Juhu

Zelta vàrdi. Muļķi un deģeneràti ir tie, kuri balsos par Vienotìbàm-tas ir par lènu un mokośu SAVU BÈRNU NÀVI


vēl lielāki deģenerāti, krāpnieki un savu bērnu aplaupītāji, kas balsos par ZZS

Atbildēt

tējnīcas apmeklētājs no Jēkaba ielas

11.06.2018. 10:01

tāpat Kariņš, kuru Kampars kopā ar Ašarādenu, Kuldīgas mēri Bērziņu (Delfu portāla īpašnieka Bērziņa māti), Valmieras Baiku un Tukuma pašvaldības operatoru Saeimā - Šulcu, izvirzījuši par sava premjerministra izkārtni, vienmēr ir zinājis no kurienes Kampars ņem naudu Vienotības kasē

Atbildēt

Anna

11.06.2018. 09:42

Vienotības bērēm jau tiek kauti lopi un darīts alus. Glumais jaunpups raksta bēru runu,kas,uzskaitot viņa lielos darbus, tiks nolasīta kaisot smiltis pār iesmakušiem pīšļiem.Agonija, gala priekšvēstnese.

Atbildēt

tējnīca vecpilsētā

11.06.2018. 09:04

vai tad kādam nav skaidrs, ka Kampars nekad nav atvienojies no Jaunupa grupējuma? Aiz viņiem politbiznesa akcionāri Meroni, Berķis.
Tas klans ir zem vienas naudas.
Pēc vēlēšanām būs kopā atklāti.

Atbildēt

FKK

11.06.2018. 07:44

Tas ir tikai laika jautājums, kad Meroni sēdēs cietumā Latvijā. Un pie vistālākajā stūrī - pie atejas cauruma. To viņš un viņa punduri sen ir godam nopelnījuši.

Atbildēt

Fēlis

11.06.2018. 06:50

Lai kā, bet dzelzceļa elektrifikācija un railbaltiks ir jānorok kā klaji kaitīgi. Pēc tam bērnu bērni vēl maksās par bezjēdzīgajiem ,,projektiem", kuri vajadzīgi tikai lai pietuvinātie varētu sazagties līdz ūkai un tad jau varēs pārvilkt treknu krustu veidojumam ar abreviatūru LR. P.S. Smieklīgi, ka ,,V" vēl paši nav sapratuši, ka ir smirdošs līķis un turpina tirināt nopuvušās kājeles.

Atbildēt

Man trūkst vārdu

11.06.2018. 05:29

Kad šajā valstī tas viss reiz beigsies? Tagad pat kaut kāds krimināls šveicietis mieru šai valstij nedod. Par Vienotību tāpat viss skaidrs, banda ir un paliek banda.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...