Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skarbi laiki

21.03.2020. 16:59

»

!

svamme ir Latvijas suverenitates pretiniece un pus sorosa stabuli


Drīzāk aizokeāna izcilnieks darba apvienošanas režīmā.

Atbildēt

Pusdolārs

21.03.2020. 08:51

A man vienalga. Dzīvojos pa makiem un ceļoju kā lielais! Tikai lielākais konkurents ir bankas karte!

Atbildēt

šī

21.03.2020. 06:36

šī liek roku pie sirds,lai nākot dzeltenie pie viņas.......

Atbildēt

Latvijā kā citur pasaulē ir oficiālie varas kontrolētie narkotiku ceļi

21.03.2020. 05:53

»

Pilnīgi ticami

Atgriezos no ārzemēm, uzsāku uzņēmējdarbību. Kā klienti ieradās jauka dāma un divi jauki un nopitni, inteliģenti veči, kopā pārgulēja nakti vienā istabā. Skaidrā. Otrā dienā visi mēģināja mani iesaistīt narkotiku apritē - tirdzniecībā. Sāku viņus iztaujāt. Nekad narkotikas, pat marihuānu neesmu lietojis...


un tirdzniecība. Pārrobežu kontrole nenotiek. Smagās automašīnas, kurām ir starptautiska zīme par ātri bojājošām kravām, netiek kontrolētas. Tajās ir narkotikas. Tās izplata un peļņu sadala ar valsts iestāžu starpniecību.

Lai nerastos konkurenti un valstis varētu tēlot, ka apkaro narkotikas, paredzami lieli sodi par narkotiku kontrabandu, ko arī realizē. Kā Triverta gadījums, ko viņš apraksta savā grāmatā.

Jaunā pasaules valdība plāno tautai savu nākotni - ar pornokinoteātriem, narkobāriem, ja sieviete dzemdēs divus bērnus un viņu pieķers “stāvoklī”, notiks piespiedu sterilizācija. Utt. Būs dažādas kvotu sistēmas. Visi beidzot būšot laimīgi.

Atbildēt

Pilnīgi ticami

21.03.2020. 05:43

»

alfa Sarkandaugava

Sveiki visi. Īsāk sakot, pirms pāris gadiem es atkal satriecos ar draugu...


Atgriezos no ārzemēm, uzsāku uzņēmējdarbību. Kā klienti ieradās jauka dāma un divi jauki un nopitni, inteliģenti veči, kopā pārgulēja nakti vienā istabā. Skaidrā. Otrā dienā visi mēģināja mani iesaistīt narkotiku apritē - tirdzniecībā. Sāku viņus iztaujāt. Nekad narkotikas, pat marihuānu neesmu lietojis - no medicīnas zinu, ka vienreiz lietojot, tiek sabeigta smadzeņu bioloģija. Bija aizdomas, ka viņi paši arī nelieto. Jautāju, vai viņi ir no iestādēm, viņi noliedza, bet teica, ka esot no pretējās nometnes. Man palika pārliecība pārliecināts, ka bija no valsts iestādes. Inteliģenti, pārzin psiholoģiju utt. Es viņiem atbildēju, ka ar tādiem sūdiem - narkotikām nedarbojos un nedarbošos. Un pasūtīju viņus tirst!

Atbildēt

alfa sarknadaugava allazu 2, ezera iela ilja uzvards velak kopa ar firmu sarakstu

21.03.2020. 00:31

Mani sasnoreja alfa ar narkotikam, visu ko gribeja, lai es iedodu 1000 eur un varu iet talak. Vienkārši uz telefona uzrakstīja ciparu ber vardiem, alfas 900 vieniba. Piesedza tadu olegu no mangaliem, Viestura prospekta. Atmazga naudu. Vel ir tads mareks veisuns, sanem par klusesanu naudu

Atbildēt

alfa Sarkandaugava

21.03.2020. 00:27

2017 gads maijs, Mangaļu stacija, veic slepkavibas meginajumu,upuris zvana atrajaj palīdzībai ka diabēta slimniekies. Visu organize sarkandaugavas policijas specpolicija alfa. Zinu vardus uzvardus. Ir sergejs no mangaliem, ir nikita 101097 Vecmīlgrāvis, ir izsaukums uz centrāli, tieši aiz mangalu stacijas, ja papeta telefonu bilingubtad visu var saprast.
Ir daži līķi, kuru oficiāli navvv.
Uj ja marats briedis no cietuma,kas savu gaiļa karjeru no bernibas sācis

Atbildēt

alfa Sarkandaugava

21.03.2020. 00:21

Sveiki visi. Īsāk sakot, pirms pāris gadiem es atkal satriecos ar draugu
bijušais augsta ranga policists (un tādi ir strādāja Allažu iecirknī).
Viņš man pastāstīja interesantas lietas. Bet tagad es saņēmu informāciju un apstiprinājumu viņa vārdiem.
Proti, viņš pastāstīja, kā cilvēki tika spīdzināti, lai iegūtu nepieciešamo informāciju, galvenokārt šo metodi izmantoja alfa, kura strādāja pie narkotiku izplatisanas tīkla un naudas atmazgāšanas slēpšanās, par savu naudas interesi. Strādājot sadarbībā ar kriminālām aprindām . Vid ir savas uzticamas personas kuras bridina par firmas audita tuvošanos vai ari citam problēmām, par naudu izsniedz telefonu sarunas un metadatus, vai jebkuru citu informāciju, un ir iespējams pat dzēst informācijas aplūkošanas faktu. Tada veidā iegūst kompromatus pret ietekmīgiem cilvēkiem ietekmīgiem cilvēkiem :)
Ir īpaši līdzekļi (kurus viņš nenosauca vārdos, teica aerosola formā, piemēram, aerosola pudelē un ne tikai), kurus izmanto pret cilvēkiem, kuri nesniedz liecības un / vai viņi uzskata, ka cilvēks slēpj svarīgu informāciju, labi, vai arī vienkārši ir rīkojumus nepieciešamo cilvēku diskreditēt turpmākai šantāžai. Dažādiem mērķiem ir dažādas darbības.
Vienā gadījumā pēc tam, kad cilvēks ir apsmidzināts ar šo aerosolu, cilvēkam var rasties panikas lēkmes, nāves bailes, kas netiek kontrolētas. Pratinātā persona būs gatava visu izlikt un visu pateikt, cits aerosols pārtrauc šo darbību, cilvēks tiek izslēgts, un nemanāmi (!!!!) pats sev pamostas tā, ka pat neatceras pratināšanas faktu. Psihozei lidzigs stāvoklis.
Pēc apstrādes ir līdzeklis, kas ar kaitinošu intensitāti atgriež atmiņu par šo faktu.
Ir arī līdzeklis, kas, kā es atceros, kas izraisa pratinajamajam vai nu eiforiju, vai lielīšanos, un viņš varat sarunāt visu ko no viņa gaidīs, lai kaut ko pateiktu, un viņš arī neatcerēsies pratināšanu beigās. Piemēram, ir 2 aizdomās turētie, katrs no viņiem savā starpā runā "apstrādāti". Un viņi to neatcerēsies, viss tiks ierakstīts video, un, ja nepieciešams, jūs varat šantažēt vienu vai abus vai pat pilnībā iestatīt, sastridinat viens ar otru. Un pastāv iespēja iedvesmot cilvēku uz noteiktu darbību, kuras viņš sāks darīt pēc kāda laika, un uzskatīs to par savu vēlmi un atmiņām.
Īsāk sakot viņiem ir iespēja kontrolēt cilvēku un pilnībā manipulēt ar rīcību, atminu un domām.
Ja vajag veikt nevēlama cilvēka slepkavību, to dara viegli ar insulīnu, ekspertīze neko neatklaj.
Ir vel cita veida informācija, zināms ka Allažu iecirkņa datoros glabājas daudz nelikumīgi iegūtās informācijas. Alfa darbā uzņemšanai vajag tikai gribēšanu un nav pat jāiziet psihologa pārbaude, krimināli tipi iesaista savus paziņas lai veiktu prettiesiskas rīcības.

Atbildēt

anglosaksiem un vinu sulainiem,vel krievi nav atnakusi !

20.03.2020. 22:51

bet tualetes papirs jau beidzies !

Atbildēt

!

20.03.2020. 22:48

svamme ir Latvijas suverenitates pretiniece un pus sorosa stabuli !

Atbildēt

kariņa mačalkai

20.03.2020. 21:25

»

švamme

ceru ka tādus kā tu šis vīruss noslaucīs no planētas virsmas...


Tu ar saviem usa doļāriem vari iet uz poda!
Ar Trampu vai bez tā...
Pilna Latvija ar tev līdzīgiem, jeņķos caurkritušajiem.
Kuri te tēlo ahūni gudros un, kuru savārītie mēsli vēl gadu desmitiem būs mums jāsamēž!!!!

Atbildēt

Aha!

20.03.2020. 21:19

»

švamme

ceru ka tādus kā tu šis vīruss noslaucīs no planētas virsmas...


Man prieks par tevi, ka nedzīvo Kisloriščinskā un neskaties Vremja - Panorami, ka tavai ģimenei arī viss ok, jo tu te būtu dikti liels konkurents visiem un .. tevi tie muļķi vnk nosistu, jo atšķiries no viņiem pārāk un necenties vipendrivatsja ar to, ka neko nezini par iluminātiem, Rotšiljebļām un Rokvelleriem arī komiteju 300 un iluminātu 13 ģimenēm, kas sadalījuši pat amerikas karoga laukumus uz audekla un pat nezini vārda “amerika” patieso būtību.. kas sākas no am, tu taču zini, ko angliski nozīmē am utt. Ka tas tevi neskar, jo tev nav katrā acī pa dolāra piramīdai utt. Man prieks par tevi. Bet es nerakstu tiem bezdzimuma, beztautības hibrīdiem viņu portālos un viņu valodā.. jo ASV nav atvainojusies Vācijai par 2. PK beigās lieki nopostīto Drēzdeni ar sirmgalvjiem, bērniem un sievietēm. Nē, tagad ir laboratorijas un vīrusi klejo paši, istinktīvi.. nelieši! Mūk no laboratorijām. Labi, ka tu par to neko nezini!

Atbildēt

No Kisidriščinskas Latvijas apgabala Sārņu novada

20.03.2020. 21:01

»

švamme

ceru ka tādus kā tu šis vīruss noslaucīs no planētas virsmas...


Par pārtiku un ieročiem vadījos pēc notiekošā makaronvīrusa epicentrā Kalifornijā, par kuras veikaliem, redzams, neko nezini. ASV nav tik maza kā Kisidriščinska Latvijas apgabala Sārņu novads. Tas saprotams. Uz zelta nesēžu, jo Kisidriščinskā pastāvošā vara atšķirībā no ilumināta Trampa neko nedod un neko nesola, cilvēki grib pašorganizēties, sadzērušies homemade vodku. Pagastvecis apslimis ar makaronvīrusu - visu nakti aģitēja vietējos pārstāt rīt tikai tīrus lašus un dzert tīru spirtu.. nu labi 80 grādīgo. Te neviens sudrabu nepiedāvā unnepērk, bet taisa cilpas mežā ar nožņaugtiem ilpās zvēriem - svaigai gaļai, jo gaļu autoveikals un pastu kopš pa centru klejo pokemoni maskās un brillēs, vairs nepieved. Jo pa ceļam furgons esot nozagts.

Atbildēt

švamme

20.03.2020. 20:33

»

Aha!

Kas notiek, švamme? Nemelo! Pieaugušiem 1000 usd katram pārtikai. Bet veikali tukši! Palicis dārgais ūdens, maize - baltā vate, piena un olu, tualetes papīra nav! Ko tad pirksi? Macdonaldi ciet. Fabrikas veras ciet, šosejas pustukšas. Cilvēki stāv rindā pie ieroču veikaliem. Ļoti lēts benzīns.. Tu dzivo...


ceru ka tādus kā tu šis vīruss noslaucīs no planētas virsmas.
2500 mums uz ģimeni, papildus mūsu ikmēneša ienākumiem, un tā visiem.
Jā viss ir slēgts, veikalos ir viss. Jā, benzīns šodien ir 44 centi litrā. Sudraba cena ir 3 x zemāka nekā 8 g. atpakaļ. Kas te tik draudīgs. Panikas cēlāji, kā tu uzpērk zeltu.
Es dzīvoju tūkstošiem km no Californijas un vēl tālāk no Washington, kā arī no NYC - dziļi laukos un kalnos.
Visa nācijā kopumā ir daudz organizētāka un atbildīgāka, kā Latvijā, cilvēki (visi) ir pašizolējušies, izbrauc tik pēc pārtikas. Valdības atbalsts un informēšana ir visaugstākajā līmenī.
Tev tavā Kislodriščinskā par tādu pat nesapņot.

Atbildēt

R

20.03.2020. 20:32

»

Kāda jēga, ja tiem, kam stājas elpošana,

valsts nepiedāvā plaušu ventilāciju? Un zāļu makaronvīrusa apturēšanai un antivielu nav


antivielas ir gan, vajag tik noķert kādu izveseļojušos ķīnieti un nol....

Atbildēt

K

20.03.2020. 20:30

»

Zemnieks Putra

Slimie, brauciet pie manis, uz Viesu namu Putras


Uz ,,Kājiņām'' nemēginājat braukt?

Atbildēt

Kāda jēga, ja tiem, kam stājas elpošana,

20.03.2020. 19:31

valsts nepiedāvā plaušu ventilāciju? Un zāļu makaronvīrusa apturēšanai un antivielu nav?

Atbildēt

Aha!

20.03.2020. 19:26

»

švamme

ASV vakar paziņoja, ka pilnīgi visiem būs vienreizēja materiāla kompensācija, tas ir papildus citu materiālo saistību (mortgage, car loan) apmaksas palīdzībai laikā, kad gandrīz visi darbi ir slēgti. Man par māju nevienam nav jāmaksā, tāpēc neinteresējos, bet šī vienreizējā pabalsta apmērs būs katram...


Kas notiek, švamme? Nemelo! Pieaugušiem 1000 usd katram pārtikai. Bet veikali tukši! Palicis dārgais ūdens, maize - baltā vate, piena un olu, tualetes papīra nav! Ko tad pirksi? Macdonaldi ciet. Fabrikas veras ciet, šosejas pustukšas. Cilvēki stāv rindā pie ieroču veikaliem. Ļoti lēts benzīns.. Tu dzivo makaronvīrusa perēklī Kalifornijā. Vēl to ir divi - Ņujorka un Vašingtona. Gaisa satiksme nestrādāšot visu vasaru. Komiteja 300? Vai ne, stratēģi?

Atbildēt

Jancis

20.03.2020. 18:02

»

Paldies Lindai

Bet kāpēc to visu nevar nodrošināt valsts? Ir taču atvēlēta liela nauda. Kur tā paliek...


Nesmīdini ar savu stulbumu- kā reiz Lindas viesnīcā nebija vietu, lai gan vēl vakar Linda teica, ka viesnīca ir ciet, jo nav neviena klienta (viens esot atbalstam rezervējis). Tad kā tur īsti ir- vai nav kārtējais Lindas PR, lai veco tanti publika neaizmirstu? Viņu vecis pamet, bārmenis nozog polšu, aizcietējums rodas- visu Linda izliek pasaules apskatei. Kkāda nesakritība Lindas vēstījumos pasaulei.

Atbildēt

ideja

20.03.2020. 17:14

Čekas un Gestapo nams stāv tukšs. Tur var daudz izvietot.

Atbildēt

švamme

20.03.2020. 17:14

ASV vakar paziņoja, ka pilnīgi visiem būs vienreizēja materiāla kompensācija, tas ir papildus citu materiālo saistību (mortgage, car loan) apmaksas palīdzībai laikā, kad gandrīz visi darbi ir slēgti. Man par māju nevienam nav jāmaksā, tāpēc neinteresējos, bet šī vienreizējā pabalsta apmērs būs katram sākot no $1200, ģimenei no 2 - $2500, par katru bērnu līdz 18 gadiem $500.

Atbildēt

fo.oma

20.03.2020. 17:09

Vai bērziņu andram, bij. prežam, nebija par ES naudu celts viesu nams, saucas kājiņas..? Tur repatrianti nevarētu izolëties un Andram nebūtu garlaicīgi

Atbildēt

Manai mīļai

20.03.2020. 16:53

»

aizbrauc paskaties

hotel roma vakara tumsi logi,...taa ir Melnas Lindas piarakcija


tumši logi,laikam maita guļ-tas no dziesmas.

Atbildēt

aizbrauc paskaties

20.03.2020. 16:48

hotel roma vakara tumsi logi,...taa ir Melnas Lindas piarakcija...

Atbildēt

кншжщл

20.03.2020. 16:44

Bijušais diagnostikas centrs Grebenščikova ielā stāv tukšs,kā viņš tika Veselības centram 4?
Tur varēja izvietot visus no Covid skarajām zemēm aizdomigos pacientus .
Viesnīcā tieši saslimt var ja neesi slims,tā ir veiksme tur netikt uzņemtam.

Atbildēt

Zemnieks Putra

20.03.2020. 16:09

Slimie, brauciet pie manis, uz Viesu namu Putras.
Viesu nams celts ar EU atbalstu.

Atbildēt

Lasītājs

20.03.2020. 15:42

Viesnīcas "aiztaisīs", darbiniekiem valsts maksās 70% no algas un šie pa kluso turpinās strādāt, ja būs kāds kam vajadzīga viesnīca. Tas izdevīgi gan saimniekam, gan darbiniekam.

Atbildēt

Paldies Lindai

20.03.2020. 15:35

Bet kāpēc to visu nevar nodrošināt valsts? Ir taču atvēlēta liela nauda. Kur tā paliek?
Un paldies Lindai Mūrniecei, viņa bija vienīgā, kas vēlas palīdzēt, tāpēc laikam kolēģi tik dikti nolamā, jo viņi taču ir ""ciet". Tagad Zuzei tādas "rūpes", kā Linda tika pie vadīšanas...Cik latviski!

Atbildēt

!

20.03.2020. 15:33

tuksajas viesnicas varetu izvietot tualetes papira un griku uzkrajumus,pirms izdalisanas iedzivotajiem.

Atbildēt

krievi neatnaca

20.03.2020. 15:30

Atnaca korona viruss !

Atbildēt

Kukū

20.03.2020. 15:24

»

miķelis

Zuze 20.03.2020. 13:20


Melnajai Lindai Hosams nebija vienīgais melnais, viņai vispār tādi ļoti patika. Tāpēc viņa veidoja visādas sadarbības arī ar azeriem utml čurkām- ik pa brīdim taču bija, ka kādam kokvilnas krava pazuda, kādam vēl kas. Hotel de Rome pieder kkādiem melnajiem, laikam tiem pašiem azeriem, Mūrniece tur ir tikai pārvaldniece lai kā viņai negribētos tēlot saimnieci.

Atbildēt

miķelis

20.03.2020. 15:11

»

Zuze

Kā bijusī iekšlietu ministre tika pie Hotel de Rome vadīšanas...? Laikam savulaik kādam vajadzīgam grupējumam piesedza jumtu


Zuze 20.03.2020. 13:20
Kā bijusī iekšlietu ministre tika pie Hotel de Rome vadīšanas...? Laikam savulaik kādam vajadzīgam grupējumam piesedza jumtu?

Labs gautājums! Un kā premjers Kariņš - pie Pioniera?
Lūdzu paturpiniet šo sarakstu ....

Atbildēt

vietējais

20.03.2020. 15:03

Kāds tur brīnums, mēs taču dzīvojam dubultās morāles valstī.teorētiski vis kārtībā, bet praksē vis otrādi.
Varbūt vēl vajadzēs taisīt akciju dod pieci lai glābtu nabadzībā nokļuvušos viesnīcniekus?

Atbildēt

Ministre glün uz debesïm

20.03.2020. 14:20

te kaut kas nav kàrtïbà ? Vai kàdu naudas mazgàsanu gatavo ?

Atbildēt

Aha!

20.03.2020. 14:06

BBC News Русская служба Навигация на сайте
РазделыВ США отменили запрет на производство смертельных вирусов
* 20 декабря 2017
* Поделиться сообщением в Facebook

Поделиться сообщением в Twitter

Эксперименты с производством вирусов помогают искать новые способы лечения
Правительство США отменило трехлетний запрет на производство смертельно опасных вирусов в лабораторных условиях. Решение объяснили тем, что потенциальная польза исследований компенсирует возможные риски.
Лабораториям теперь можно синтезировать вирусы гриппа, атипичной пневмонии и ближневосточного респираторного синдрома (БВРС).
Запрет на исследования был введен после того, как в нескольких государственных учреждениях США были нарушены правила безопасности при работе с вирусами, в их числе - возбудители сибирской язвы и птичьего гриппа.
* Новое лекарство дает надежду страдающим болезнью Хантингтона
* Британские врачи достигли прорыва в излечении гемофилии
* "Зачем мне есть? Я же умер". Такие люди существуют
В 2014 году по недосмотру произошло два резонансных случая. В июне 75 сотрудников Центра контроля и профилактики заболеваний США в Атланте оказались в зоне, предположительно зараженной бактериями сибирской язвы.
В июле в исследовательском центре рядом с Вашингтоном была обнаружена бесхозная коробка, в которой находились старые пробирки с вирусом оспы.
Кроме того, возникли опасения, что опубликованные результаты исследований о возбудителях заболеваний могут быть использованы для создания вирусов-мутантов.


В 2014 году в США произошло сразу несколько случаев, когда по недосмотру была нарушена техника безопасости в лабораториях
Теперь Национальные институты здравоохранения США (NIH) объявили, что пришло время отменить мораторий на финансирование подобных исследований, предложив при этом новые инструкции по безопасности.
После снятия запрета каждую исследовательскую заявку будет рассматривать специальная комиссия ученых.
Заявка будет одобрена только в том случае, если комиссия решит, что другого способа провести исследование не существует, а также если сопряженный риск компенсируется возможной пользой.
Учреждения, которые занимаются исследованиями, должны продемонстрировать, что их деятельность этически оправдана. У них также должно быть достаточно ресурсов, чтобы обеспечить безопасную работу.
Согласно обновленным инструкциям, лаборатории должны ответственно вести исследования, быстро реагировать и минимизировать возможные риски. Кроме того, они обязаны принимать необходимые меры в случае аварий, несоблюдения правил и процедур, а также возможного нарушения техники безопасности.
"Я уверен, что главный биотеррорист - это сама природа. И нам нужно приложить все усилия, чтобы быть на шаг впереди", - говорит Самюэль Стенли, председатель Национального научно-консультативного совета по биобезопасности США, который руководит внедрением новой политики.
"Базовые исследования с использованием этих агентов в лабораториях, которые доказали, что могут работать без риска, - это ключ к мировой безопасности", - добавил он.
На исследовательские институты также ложится ответственность за то, что возбудители потенциально могут вызвать эпидемию.

Директор Национальных институтов здравоохранения США Френсис Коллинз утверждает, что новая процедура поможет снизить риски от экспериментов
По словам директора NIH Френсиса Коллинза, основная задача заключается в том, чтобы внедрить четкую процедуру, которая гарантирует, что все идет по плану.
Многие ученые встретили это решение с оптимизмом, утверждая, что уровень подготовки к пандемиям в стране резко упал и на национальном уровне, и на уровне штатов. Не последнюю роль в этом, по их мнению, сыграло сокращение финансирования.
В то же время противники нововведения говорят, что эксперименты с гиперморфными мутациями - когда белок меняет свою функцию - могут спровоцировать эпидемии.
Среди них эпидемиолог Марк Липсич из Гарвардского университета. В комментарии для журнала Nature он заявил, что такие эксперименты почти никак не помогут в подготовке к эпидемиям, при этом они могут стать причиной вспышек заболеваний.
Тем не менее, он приветствует введение более серьезной системы контроля за экспериментами.

Atbildēt

AirBnB

20.03.2020. 13:30

AirBnB

Atbildēt

Zuze

20.03.2020. 13:20

Kā bijusī iekšlietu ministre tika pie Hotel de Rome vadīšanas...? Laikam savulaik kādam vajadzīgam grupējumam piesedza jumtu?

Atbildēt

blondīne

20.03.2020. 13:10

bet viesnīcas nepiedāvā ārzemniekiem ( potenciāli slimajiem)- jo nez vai kāda viesnīca spēj un var nodrošināt karantīnu potenciāli inficētajiem.
Viesnīca ir paredzēta šejieniešiem- lai kāds vai kādi šeit dzīvojošie vietējie var pārcelties uz viesnīcu, dodot iespēju atbraucējiem 14 dienas izolēties savā mājoklī.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

FotoJurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19 gadījumu, kas liecina par 3847,6 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju. Tikmēr vakcinēto personu vidū šajā laika periodā atklāti 896 Covid-19 gadījumi no 169 764 kopumā VAKCINĒTĀM personām. Tādējādi saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju šajā grupā bijusi 527,8 gadījumi jeb 7,3 reizes mazāk."
Lasīt visu...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....