Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bērnība

20.06.2021. 18:05

»

maigā

Jaunā izglītības ministre Muižniece ir supercaca. Ministrija pārvērsta par buduāru


Nu, ja jau pusaudža gados mukusi no mājām un klīdusi pa ielām, esot policijas uzskaitē, tad ātrie drāzieni un pudeles brāļi ir pierasta lieta.
Meitene labi saprot, ka ar vāveri var tālāk tikt, nekā cītīgi mācoties.
Tikai, grūti saprast, tie kuri tādas atlasa, ir nekompetenti, vai arī šādas prasmes ir viens no galvenajiem atlases kritērijiem? Straujumai taču arī par galveno runassievu atlasīja Woodmana porno kastingu zvaigzni.

Atbildēt

Tupaks

17.06.2021. 21:45

Jo vairak apmelno, jo labaki vini ir, tipiska latvija.

Atbildēt

Gaida Rumbula

17.06.2021. 21:11

vairāk var nopelnīt

Atbildēt

HA

17.06.2021. 20:20

Latvijā jau gudri cilvēki nav vajadzīgi.
Vajadzīgi diplomēts pakalpiņi.

Atbildēt

Es

17.06.2021. 12:50

Nu un kas no tā raksta? Jaunie ministri, kas nākuši šīs trijotnes vietā, ir labāki?

Atbildēt

Vai tiešām nevar debilo bij. milici Induli Durku

17.06.2021. 04:15

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem


kāds nodauzīt? Dzīvo Dikļos. Zāles nelieto.

Atbildēt

pareizais jautājums

17.06.2021. 00:25

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

vai vai vai

16.06.2021. 23:12

Autoram ministres nepateica, ka jāaiziet uz tualeti, tāpēc tagad jāstaigā pilnām biksēm.

Atbildēt

ES

16.06.2021. 21:22

Pēc manām domām Petraviča ir darījusi vairāk laba, kā visi iepriekšējie labklājības ministri kopā. Bērnu pabalsti pieauguši tiktāl, ka tos jau var uzskatīt par pabalstiem. Pensiju indeksācijas rudenī ir sakārtotas daudz maz ciešami vairs ar indeksāciju tas nepalielināsie tūkstošniekiem par vairākiem simtiem, kaut taisnības labad, vēl daudz kas jāmaina.Studēt gribētājiem arī ir panākts pretī ar lielu soli. Baidos, ka iztopot lielo bet nr godīgi pelnīto pensiju īpašniekiem, Eglītis neiesēžas jau vecajās kamanās. Katrā ziņā šajā gadījumā nomaiņa ir uz sliktāko pusi.

Atbildēt

motorhead 1916

16.06.2021. 21:16

Es ieteiktu VISIEM tiem t.s. APARATCHIKIEM veikt gluzhi parastu IQ testu. Varu apsoliit - rezultati buus graujoshi

Atbildēt

millers

16.06.2021. 21:06

nekas,pienāks nākamās vēlēšanas,un tās pļockas būs citos,līdzīgos amatos

Atbildēt

visticamāk

16.06.2021. 21:02

Nekronētais cariņš kariņš nekompetencē ieliek pat šīm nožēlojamajām švabrām.

Atbildēt

Ģeniāla bilde

16.06.2021. 20:24

Kas autors?

Latviešu māksla nevaid mirusi!

Atbildēt

ha-ha

16.06.2021. 20:08

Bijušo komunistu nav,jo viņiem pēc šāda titula vēl nav pienācis laiks un pasaules lielākā blēžu partija ar viltotiem dokumentiem pilnā sastāvā turpina griezt savas rebes.Arī šīs bebes nekur nepazudīs un uzpeldēs vienmēr īstajā vietā un laikā pie pilnās siles.

Atbildēt

Jānis

16.06.2021. 19:52

Kamēr nebūs prasība, ka ministram ir jābūt augstākai izglītībai un vismaz 10 gadu darba pieredzei noteiktajā nozarē, tikmēr politiskās partijas ņirgāsies par iedzīvotājiem, par ministriem liekoy lielākos kretīnus.

Atbildēt

Kas viņas vieno?

16.06.2021. 18:20

Iepriekšējais kantoris ...

Atbildēt

maigā

16.06.2021. 17:41

Jaunā izglītības ministre Muižniece ir supercaca. Ministrija pārvērsta par buduāru

Atbildēt

Vecais vietējais

16.06.2021. 17:18

Tas, ka lielākotiesu par ministriem tiek ieceltas nekompetentas personības, šobrīd ir tikai likumsakarība, to paredz esošā vēlēšanu sistēma. Citādi tas nemaz nevar būt.
Cilvēki nevis virzās pa karjeras kāpnēm kompetences un savas varēšanas robežās, bet atseviškas bandas, lasi partijas, tos izvirza pēc saviem ieskatiem un vajadzībām.
Un notikumi liek ticēt, ka izvirza pārdomāti, tā, kā to jau ir atzīmējis kāds cits politiķis, izvirza lielākos kretīnus. Tas ir tas, ko minētās dāmas ar saviem darbiem amatos, ir visnotaļ apstiprinājušas.
Brīnāmies? Par ko... tā taču ir likumsakarība.
Tieši tāpat notiek vadītāju izraudzīšana virzīšana arī citur, spilgts piemērs, Juhņēviča, visa Veselības ministrija, kurā nav ārstu.
Paradokss? Nē, tā tam vajadzēja būt, jo "piepeši" radās Covid, un nozares īsti speciālisti būtu rīkojušies pilnīgi savādāk, nekā tur esošie pseidospeči, kuri darbojās, un vēl joprojām darbojas, galīgi šķērsām, ignorējot gan zinātnes, gan pasaules prakses viedokli.
Jo te taču ir "visgudrākie", kā jau Rīgā, par Latviju nerunājot. Bet, varbūt, ka tieši šāda rīcība, tās pupu mizas, bija ES ieplānota un ekonomiskās krīzes periodā, atbilstoša?

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

16.06.2021. 16:41

Un ko tad komjaunietis Reirs ir panācis?! Lielāko ēnu ekonomikas pieaugumu ar savu absolūti nekompetento nodokļu reformu! Lai vēl paceļ nodokļus krīzē un tad tik nenobrnīties būs par visiem rādītājiem!

Atbildēt

lauķis

16.06.2021. 15:49

Nepiekrītu autoram,tur ņem kuru gribi,visi ir lielākie kretīni,toties suniski uzticīgi sistēmai,jo barojas no tā.

Atbildēt

TYT

16.06.2021. 15:19

Šo personu "kvalitàtes" bija labi jau izveidojot valdību. Un JKP un APar neviens nespieda viņas izvirzìt. Tàtad més varam konstatét, ka abàs partijās ir ļoti slikti ar cilvékresursiem. Vai arī viņi ir vienkārši bezatbildīgi un ienīst Latviju.
Autors rakstā nav norādījis atbildīgos par šīm izvēlēm. Arī lielie mediji, tā saucamā analītiskā žurnālistika necēla trauksmi, kad tik atbildīgos posteņos iecēla pilnīgi neatbilstošas personas. Te ir arī mediju atbildība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft