Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vīnogas ir skābas

Aldis Gobzems
12.12.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Puķe

20.12.2022. 12:41

Visiem vaimanātājiem un lāstu izsaucējiem, beidzot sāciet Dievu - Jēzu Kristu pielūgt un palūgt, grēkus nožēlojiet! Un tad valstī viss būs kārtībā.

Atbildēt

Nu gan!

17.12.2022. 22:03

C:"...domāju, ka apēdīs mani bez sāls komentāros. Latvieši, protams, ne krievi, ne spāņi, pat ne ukraiņi, bet latvieši. Tas skaudības gēns ir tik spēcīgs, ka šī gada 6. decembrī pat nemaz neapsveru braukt ar autobusu jebkad..." Vai tiešām grūti autoram saprast, ka tikai LV viņu pazīst? Un pavisam negatīvā nozīmē... Citur tādu Gobzemu nepazīst! Un vai tiešām tas ir "skaudības gēns", kurš neļauj pirkt vecu, pārdevējam nederīgu hlamu?

Atbildēt

seismalogs

16.12.2022. 21:07

Gobzems aizmirsis, ka Latvijai galvenais uzdevums - problēma ir tikt galā ar vatņikiem - okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošajām sekām un veikt lustrāciju.

Atbildēt

VNO

15.12.2022. 18:36

Paklau gobzem.
Tu taču teici, ka esi kļuvis par privātu personu. Nu tad lūdzu, sēdi klusu savā Spānijas mājiņā un beidz te dirst.
Viss. Pieriebies te esi.
Cita starpā, kā iet tavam druganam Vadimam Avvvam? Izcilam Latvijas valsts nīdējam, ar kuru kopā tu ne vienu vien videorullīti esi iefilmējis?
Droši! Gaidām atbildīti!

Atbildēt

Spamo Zogbems spamo troļļi spamo visi rakstītāji

14.12.2022. 21:41

kaladū kaladū

Atbildēt

bolsevik

14.12.2022. 19:09

Aldis-deržites: Mii-osvoboditeli, latviijci, Sleser, Skelis, Savickii, Kargin i mnogo, mnogo NAŠI s toboi. Deržites, ne zdavaites nacikam, fašistam, gansam, benderovcam.

Atbildēt

priekšlikums

14.12.2022. 19:07

»

HT

Paldies par augsto godu. Es neesmu izņēmums. Katrs var iepazīties ar Pasaules valdības sammita, Vatikāna aktuālo un citu informāciju par to, ko mums gatavo hunta


Tad ja esi ar mieru-sākam Tevis izvirzīšanu par neta komentetāju partijas priekšsēdi. Bez Tevis mēs te visi nulles.

Atbildēt

XT

14.12.2022. 19:05

»

patiesībā

kā tu to zini un vai tu savus apgalvojumus vari arī pierādīt


pareizi ja viņs rakstīja: Tiem nav nekā-pat savas valodas nav. Viņi runā citas tautas-krievu tautas valodā..bet ja nav savas valodas-tad nav nekā latv iijciem.

Atbildēt

Brīnišķīgs komentārs!

14.12.2022. 00:56

»

paldies!

Brīnišķīgs komentārs


paldies!

Atbildēt

patiesībā

14.12.2022. 00:54

»

bet

kirzovijsapog tautai nav nekā: ne mākslas, ne dziesmu, ne deju, ne savas kulturas, tapēc skauž


kā tu to zini un vai tu savus apgalvojumus vari arī pierādīt?
Kā zināms, "gudri" *irst nav malku cirst, kultūrpastalniek bet-men...

Atbildēt

Jautājums

13.12.2022. 21:20

»

Naivais

vai es vienīgais neticu raksta autoram, jo neticu viņa motivācijai, ka viņš pārdzīvo par dzimtenes nākotni


Vai Aldim ir svarīga dzimtene un tās nākotne?
Esi mierīgs: sen jau viņam tā pie vienas vietas.

Atbildēt

HT

13.12.2022. 21:20

»

priekšlikums

HT-par jaundibinātās Komentu partijas vadītāju. Viņs visu zina-kas un kā un kam jādara....Lūgums visus atbalstīt


Paldies par augsto godu. Es neesmu izņēmums. Katrs var iepazīties ar Pasaules valdības sammita, Vatikāna aktuālo un citu informāciju par to, ko mums gatavo hunta.

Atbildēt

HT

13.12.2022. 17:52

»

HT

Valsts ir atņēmusi cilvēktiesības tautai. Ar to tauta ir dzīvnieku bars. Kā tagad. Cilvēki ir dzīvnieki, cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka apzinās savas cilvēktiesības. Dzīvnieki nav tauta un dzīvniekiem nav valsts...


Cita starpā arī lielais jurists AG nesolīja atjaunot cilvēktiesības katram un katrai, ko hunta 13.03.2020 atņēma, paziņojot ANO. Pēc tam visi brīnījās par huntas totalitāri terorismu, pat no darba padzenot 62 000 iedz.

Pat tagad tādi jefiņi Šlesers, Krištpans, Balodis klusē par to. Nemaz nerunājot par kramplauzi Smiltēnu Mūrnieces čībās.

Huntu grasās nosargāt viens no huntas barvežiem Kučinskis kā iekšlietu ministrs.

Atbildēt

brīdinu no HT

13.12.2022. 16:29

»

HT

Valsts ir atņēmusi cilvēktiesības tautai. Ar to tauta ir dzīvnieku bars. Kā tagad. Cilvēki ir dzīvnieki, cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka apzinās savas cilvēktiesības. Dzīvnieki nav tauta un dzīvniekiem nav valsts...


šī komentētāja parāda visas žīdu provokatores pazīmes: teoriju murgains sajaukums, viedokļi faktu vietā, centieni kūdīt savā starpā iedzīvotājus, lai patiesajiem labuma guvējumiem vieglāk panākt savu

Atbildēt

HT

13.12.2022. 15:40

»

atceries

tautai pats galvenais-tās ir tautu tiesības.Cilvēka tiesības nāk pēc tam. Tapēc uz visu mācies skatīties kā to dara bratja-slavjane: No savas tautas un valsts viedokļa


Valsts ir atņēmusi cilvēktiesības tautai. Ar to tauta ir dzīvnieku bars. Kā tagad. Cilvēki ir dzīvnieki, cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka apzinās savas cilvēktiesības. Dzīvnieki nav tauta un dzīvniekiem nav valsts.

Latvijas iedzīvotāji samierinās ar savu dzīvnieku statusu un piekrīt huntas ideoloģijai. Ko var prasīt no dzīvnieka?

Atbildēt

bet

13.12.2022. 14:58

»

tv debates ir farss nevis arguments

ar galvu vajag domāt. faktus salīdzināt, bet dziedoņu tautai jau rīkle lielāka par smadzenēm


kirzovijsapog tautai nav nekā: ne mākslas, ne dziesmu, ne deju, ne savas kulturas, tapēc skauž...

Atbildēt

atceries

13.12.2022. 14:56

»

HT

Valsts pastāv nuridiski un tautai ir cilvēktiesības, vai to nav. Ja ir, tad tie ir cilvēki, kas veido tautu. Ja nav, tad tas ir dzīvnieku bars. Kā pašlaik, kad hunta atņēmusi cilvēktiesības 13.03.2020 un negrasās atdot


tautai pats galvenais-tās ir tautu tiesības.Cilvēka tiesības nāk pēc tam. Tapēc uz visu mācies skatīties kā to dara bratja-slavjane: No savas tautas un valsts viedokļa.

Atbildēt

HT

13.12.2022. 14:04

»

Niks

....! Skatieties uz visu no juridiskās puses un cilvēktiesībām


Valsts pastāv nuridiski un tautai ir cilvēktiesības, vai to nav. Ja ir, tad tie ir cilvēki, kas veido tautu. Ja nav, tad tas ir dzīvnieku bars. Kā pašlaik, kad hunta atņēmusi cilvēktiesības 13.03.2020 un negrasās atdot.

Atbildēt

HT

13.12.2022. 14:01

»

tv debates ir farss nevis arguments

ar galvu vajag domāt. faktus salīdzināt, bet dziedoņu tautai jau rīkle lielāka par smadzenēm


Dzirdēju, ka ar neliešiem nevajagot diskutēt, vīņi katru pārspēs ar savu neliešu pieredzi Jums taisnība. Noteikti nemainiet savas domas.

Atbildēt

Nabaga cilvēks

13.12.2022. 12:41

»

tā viš i

Jūs savā komentārā rakstāt tā, it kā vienīgā grāmata ko dzīvē esiet lasījis ir šis Pāvila Rozīša romāns. Un no tā tad nu seciniet, ka latvieši, lūk, tādi "padomiski" jau bijuši pirms PSRS okupācijas. Vai pašam tas neliekas muļķīgi...


spriest par vēsturi un sabiedrību pēc vienas grāmatas,kas ir literārs darbs, pat ne biogrāfisks romāns, kur rakstnieks cenšas sabiezināt krāsas, izcelt, pasvītrot atsevišķus sabiedrības aspektus, ironizējot,lietojot sarkasmu . Par sabiedrību liecina tās sasniegumi, nevis dažādi politiski orientētu literātu darbi, kas ir gan izdomājumi, gan pārspīlējumi, gan arī ar kādu patiesības graudu. Protams, ka katrā sabiedrībā un katrā iekārtā ir savi trūkumi, tāpat kā jebkurā cilvēciskā būtnē. Par starpkaru īso posmu liecina 19 gadu laikā, no pilnīgiem gruvešiem un izpostītas rūpniecības, transporta, jebkādas infrastruktūras, iznīcināta dzīvspēka (1922.gadā, ieskaitot bēgļu atgriešanos, pēc statistikas no pirmskara trūka 700 000 LV iedzīvotāju), uzceltās un atjaunotās skolas - ap 800, - katrā ciemā,uz upēm uzceltās mazās spēkstacijas,Ķeguma Hes būve,Centrāltirgus, liels skaits sanatoriju - Ķemeru, Baldones, Tērvetes, Ogres un daudzu citu, rūpniecības attīstība, Rīgā vien ap 2000 lielāku vai mazāku ražotņu, lauksaimniecības eksports, tas viss nebūtu iespējams bez patriotisma, dzimtenes un darba mīlestības, kā arī attieksmes pret privātīpašumu, valsts īpašumu. Padomijas laiks vienkārši degradēja pāri palikušo mentalitāti, veicinot migrāciju, iznīcinot patriotismu, attieksmi pret valsti, tās īpašumu, pret privātīpašumu... Cik var ražot žēlabas no tālās, saulainās laimes zemes.

Atbildēt

tv debates ir farss nevis arguments

13.12.2022. 11:23

»

HT

Neiet kopā logika jūsu komentāros. Galīgi putra...


ar galvu vajag domāt. faktus salīdzināt, bet dziedoņu tautai jau rīkle lielāka par smadzenēm

Atbildēt

Niks

13.12.2022. 10:50

»

HT

Pārāk daudz Jums emociju! Skatieties uz visu no juridiskās puses un cilvēktiesībām, Saeimas deputāta zvēresta prasības utt. Ja runā par huntu un politiku, AG...


....! Skatieties uz visu no juridiskās puses un cilvēktiesībām....


Pilnīgas muļķības: uz visu jāskatās no valsts un tautas interešu viedokļa...

Atbildēt

bet

13.12.2022. 10:49

Gobzemu vajadzeja ne tikai aizturēt, bet arī cietumā ielikt....

Atbildēt

HT

13.12.2022. 10:30

»

ha-ha

Cilvēks,kurš ar biezu maku kabatā ir aizmucis no Latvijas,ziņo,ka viņam Latvija ir pie vienas vietas,taçu esot vienīgais,kurš varot to glābt.Viņš arī neredz,ka Latvijā joprojam plosās okupantu ideologu-kolaborantu karapulks,kuriem arī,protams,ir Latvija,izņemot viņu likumīgo laupījumu tajā un personīgo...


Pārāk daudz Jums emociju! Skatieties uz visu no juridiskās puses un cilvēktiesībām, Saeimas deputāta zvēresta prasības utt. Ja runā par huntu un politiku, AG.

Es neesmu nekad bijis AG fans, personīgi nepazīstu AG un arī redzēju un redzu daudz primitīvu AG kļūdu un mani absolūti neinteresē AG liktenis.

Es vēroju huntu. Jo esmu “Huntas trollis”. Kā hunta iznīcina ekonomiku, veselibu vispirms un latviešu tautu.

Es kontrolēju notiekišo Pasaules valdības sammitā, ANO, G20, Vatikānā un sekoju viņu plāniem ar pieejamo informāciju angļu valodā, ko klusi ievieš Latvijas bunta mums.

Kāpēc es to daru? Lai kotrolētu huntu, kura grib kontrolēt ar totalitārisma teroru ikvienu no mums. Lai apsteigtu huntu terorā pret mani. Arī apsveru visu pārdot un pamest šo huntas ietekmi uz visiem laikiem.

Atbildēt

HT

13.12.2022. 10:18

»

HT pied!rš komentārus

lai aplamību jūrā notušētu Gobzemu atmaskojošos komentārus; atkārtoju vēlreiz - Gobzems sāka karjeru kā Jaunupa sieva, paklausīgi vienmēr darbojies huntas un oligrahu interesēs, piem., kad pēc šķēlistu būvkarteļa pavēles izmaitāja Maksimas upuru tiesas procesu. Hunta Gobzemam tagad mākslīgi rada mocekļa...


Neiet kopā logika jūsu komentāros. Galīgi putra!

AG piedalījas TV debatēs un tur bija Pīlēns no būvnieku karteļa , kam ar JV akceptu pirms 14. Saeimas vēlēšanām iedeva Liepajas cietuma iepirkumu arī UPB. AG jautāja Pīlēnam - pastāstiet, kā Šķēles TP nopelnījāt pirmos miljonus tieši klāt tiem, kas bija nopelnīti pirms tam. Pīlēns ārkārtīgi satraukts kļuva rupjš un nesavaldīgs. Un Pīlēna AS, kam Kučinskis ari no tas bandas, kas aktīvi uztur huntu no 13. Saeimas laikiem, tagad iekšlietu ministrs?, sacīja dusmīgs AG, ka 14. Saeimā Gobzems noteikti nebūšot. Tā pīlēns aiz neuzmanības atklāja huntas plānus pret AG, vienlaikus plānoto balsu viltoto skaitīšanu CVK. Tie plāni huntai piepildās.

Kontrolēt opozīciju? Huntai opozīcijas nav pēc būtības. Tāpec tā ir hunta. Ja tā bija Saskaņa, tad arī tās nav, viltojot 14. Saeimas vēlēšanu rezultātus.

Atbildēt

ha-ha

13.12.2022. 08:42

Cilvēks,kurš ar biezu maku kabatā ir aizmucis no Latvijas,ziņo,ka viņam Latvija ir pie vienas vietas,taçu esot vienīgais,kurš varot to glābt.Viņš arī neredz,ka Latvijā joprojam plosās okupantu ideologu-kolaborantu karapulks,kuriem arī,protams,ir Latvija,izņemot viņu likumīgo laupījumu tajā un personīgo labklājību,pie vienas vietas,tāpat kā Aldim.Valstī,kurā kādā čekista viltus nāves ziņa izraisa bezmaz vai trīsdienu sēras.Tā notiek,kad kolaboranti izmantojot varu sagrābj varu un kļūst par brīvības cīnītājiem un valsts cēlājiem,kas nekādi nav iespējams pat paužot šādas melīgas velmes.

Atbildēt

HT pied!rš komentārus

13.12.2022. 08:16

lai aplamību jūrā notušētu Gobzemu atmaskojošos komentārus; atkārtoju vēlreiz - Gobzems sāka karjeru kā Jaunupa sieva, paklausīgi vienmēr darbojies huntas un oligrahu interesēs, piem., kad pēc šķēlistu būvkarteļa pavēles izmaitāja Maksimas upuru tiesas procesu. Hunta Gobzemam tagad mākslīgi rada mocekļa cietēja tēlu, lai varētu kontrolēt opozīciju.

Atbildēt

HT

13.12.2022. 07:59

»

Vai sis tips

Spànijà ir sanémis veselibas apdrosinàsanas karti


Varbūt varat noskaidrot, ka Spānija ir karaliste? Bet AG ir ES pilsonis. Spēnijas karaliste ir ļoti labvēlīga ikvienai personai, kas ir labvēlīga tai. Spānijas siltais klimats ir radījis vidi, kur cilvēki ir laipni un labvēlīgi ikvienam visa gada garumā. Spānija nav tā valsts, kur ziemā apkures katlos “dedzina naudu”. Nauda no visas pasaules plūst uz Spāniju, arī no huntas nomocītās nabagu Latvijas.

Spānijā redzēju Zaharniju, miljonāru, kas pārdeva LM, tagad viņš pārdod Nīcas novadā savu lielo īpašumu pie jūras un paliek Spānijā.

TV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” Gājputni rāda arī Gobzemu un citus bēgļus no Latvijas uz Spāniju un citām siltajām zemēm. Latvijas hunta dara visu, lai dzīve Latvijā, runājot K. Kariņa vārdiem, draudot pensionāriem, kas nevakcinējas, būtu nepanesama.

Atbildēt

HT

13.12.2022. 07:48

»

Kurš tad šaubījās

To ka neesot latvietis, pirmais pateica čekas Labvakara inkēns 1989.gadā. Pēdējais to paziņo krievmīlis gobzems, no droša attāluma


Jautājums bija par huntu. Ko AG izdarīja, devis Saeimas deputāta zvērestu un ko hunta ar viņu izdarīja un izdara. Tas pats attiecas uz AŠ.

Cionistu izveidotā LR ar robežām Trocka ģeogrāfiskā 1918. gadā un Satversmi neparedz zvērestu nodot latviešu tautai, bet Latvijas tautai. Tas, ka preambulā iestiprināta latviešu valoda kā valsts valoda, ir čiks.

Ar jebkuras Saeimas vairākuma balsojumu, kaut rīt, var ieviest divas, trīs vai četras valsts valodas.

Tādēļ jautājums ir par AG, kurš bija vnk Saeimas deputāts, krievmīlis, žīdmīlis, latviešu mīlis un ir par AG zvērestu Latvijas tautai, pildot savus deputāta pienākumus, tautas interesēs tiekoties ar saviem vēlētājiem, lai runātu par cilvēktiesību jautājumiem. Par cilvēktiesībām, ko hunta mīda kājām aizvien vairāk.

Hunta joprojām Pasaules valdības interesēs, veidojot no pūļa Eiropā un pasaulē elekronisko koncentrācijas nometni katram, katrai, ikvienam, ikvienai, ar 27 globālo korporāciju vienošanos Vatikānā neplāno Latvijā 13.03.2020 atņemtās cilvēktiesības atdot.

Cionistu, kabalistu Švābes un 27 globālo korporāciju liberāltiesības uz atbrīvoto no cilvēktiesībām cilvēkkapitālu ir leģitīmas - pūlis samierinās. Samierinās arī Latvijas huntas MK valdība un visa sabiedrība ar huntas uzpirktiem medijiem, finansētām partijām un uzpūtīgo un uzpūsto ierēdniecību.

Varētu jautāt, vai tikai Latvijā ir cionistu hunta? Nē. Arī Krievijā, Ukrainā, Kanādā, Vācijā.. utt. Jo cionisti ar ES grantiem naudas izteiksmē pakļauj ES valstis - tiešām subsīdijām un ar parādiem Pasaules bankai un SVF visas valstis pasaulē. Nav valsts, kas nebūtu parādā SVF vai Pasaules bankai vai to atvasinājumiem.

Runa ir tikai par Latvijas huntu un cilvēktiesībām attiecībā pret AG.

Atbildēt

Vai sis tips

13.12.2022. 07:28

Spànijà ir sanémis veselibas apdrosinàsanas karti
VITALE ? Vai vinam ir ïres ligums ar pilsétas Mériju? Ja gadijumà nav,tad vins ir Eiropas Klaidonis,tàds pats kà cigàns no Rumànijas.Eiropà ir arï baltie cigàni,bet tomér cigàns.

Atbildēt

Kurš tad šaubījās

13.12.2022. 06:08

To ka neesot latvietis, pirmais pateica čekas Labvakara inkēns 1989.gadā. Pēdējais to paziņo krievmīlis gobzems, no droša attāluma.

Atbildēt

Bodzeme

13.12.2022. 04:48

ir pilnīgi bezatbildīgs, tukšs, jēls

hronisks,
akūts

nepraša,
muļķis un
lūzers

Atbildēt

HT

13.12.2022. 02:54

»

Ko darīt?

Ja Gobzems pats nē, tad varbūt kāds var nosaukt, kaut vienu labu darbu, ko viņš ir padarījis, kā politiķis? Vienu labu ideju, par ko sabiedrība teiktu: Tu tomēr esi malacis


Totālā buntas terorisma laikā AG kā 13. Saeimas deputāts devās pie vēlētājiem runāt par cilvēktiesībām savos deputāta tiešos pienākumos. Totalitārā trorisma Levita - Mūrnieces- Kariņa - Ruka hunta visādi vajāja un aizturēja trīs reizes AG. AG modināja tautu nepakļauties cilvēktiesību ierobežojumiem. Hunta izveidojās kovidafēras laikā.

Šodien pasaulē ir zinātniskas, nevis politiskas, publikācijas, kā mākslīgi savienoja divus vīrusu celmus un izveidoja to, ko nosauca par Covid-19. Bet hunta joprojām valda Latvijā ar mākslīgi skaitītiem 14. Saeimas vēlēšanu rezultātiem. Hunta ar prokuratūru, valsts policiju un tiesu joprojām totāla terorisma apstākļos necilvēcīgi vajā kovidafēras laikā sodītos. Latvijā to ir desmit reizes vairāk nekā Igaunijā.

13.03.2020. LV ar Kariņa valdību paziņoja ANO, ka LV neievēros cilvēktiesības. Tas viss turpinās. Neviena huntas izvēlēta huntas finansēta politiskā partija Latvijā pat neieminas, ka beidzot vajag atjaunot cilvēktiesības.

AG organizēja cīņu pret huntu atklāti un radikāli, ar AŠ aicināja “algotņus Levitu un Kariņu aizvākties no Latvijas”. No Latvijas padzina ar desmitiem tūkstošu eiro sodu pašu AG, bet LPV ar VDD melu propagandu huntas uzpirktajos medijos izplatīja ziņas, ka AŠ ir saņēmis miljonus no Krievijas, tā nozogot vēlētāju balsis partijai LPV.

LTV žurnāliste, tiešraides intervijas laikā, redzot tuvplānā VP vadītāju, huntas enerģisko aktīvistu A. Ruku, noģība.

A. Ruks spēlē nozīmīgu lomu huntas darbā huntas totalitārā terorisma apstākļos. Pirms A. Ruks ieņēma VP amatu, bija policijas Izsekošanas un novērošanas nodaļas pr-ks. Kovidafēras laikā izlikās par personu, kurš tēloja politisko kompromisu starp tautu un huntu. Hunta joprojām ir pie varas, iebiedējot un vājinot sabiedrību.

AG vēsturiski spēlēja ievērojamu lomu, upurējot savu personisko dzīvi, pildot 13. Saimas laikā doto zvērestu tautai. Hunta un tauta uzmeta AG, jo huntai AG ir bīstams, bet apjātā tauta uravā uzvarētājiem. Cionistu tēzes tiek piepildīta - tauta jāgrūž no vienas vilšanās citā. Tautas radošie gari (AG) jāaptur sākumā.

Uzpirktie huntas mediji nerādīja AG protestus, ja rādīja, tad ar cenzūru un huntai vēlamā gaismā.

Atbildēt

patiesībā

13.12.2022. 00:46

»

tā viš i

Šis raksts būtu normāls, ja izpaliktu tā lielīšanās "ES,ES, ES VIENĪGAIS spēju..." Un vēl, Gobzema kungs, nevajag zākāt latviešu tautu, bet gan patreizējo Latvijas sabiedrību, kas ir divas dažādas lietas. Patreizējā Latvijas sabiedrība ir PSRS laikā radīts produkts. Komunisti taču toreiz lielījās, ka...


pašreizējā (nevis "paTreizējā") sabiedrība, kurai ir paveicies kļūt par Cilvēkiem "sliktajos" padomjlaikos, pat labākajā gadījumā var būt tikai puse no šīs pašreizējās muļķuzemes "valsts" iedzīvotājiem, ne vairāk, pie tam ar noturīgu samazinājuma tendenci. Un, cita starpā, šis "PSRS laikā radīts produkts" ir labākā (izglītotākā, gudrākā, cilvēcīgākā un taml. kvalitatīvākā) daļa no kopējās arvien straujāk iznīkstošās pašreizējās muļķuzemes sabiedrības, sevišķi jau uz to bio-gaļas izstrādājumu fona, kas ir papildinājuši "titulnāciju" pēdējos 30+ gadus krampjaini agonējošās "brīvvalsts" laikā.

Attiecībā uz tautības neesamību - kā tu to zini un vai tu savus apgalvojumus vari arī pierādīt? Kā zināms, "gudri" *irst nav malku cirst, TĀ vi'š i'.

Atbildēt

Nudien..

13.12.2022. 00:23

..nu cik var publicēt garīgi slima cilvēka gānīšanos..? nu aizskrēji uz savu Spāniju, tad rij tās skābās vīnogas un aizveries, bet nē..ries un ries..

Atbildēt

ja vien kremlis nefinansētu

12.12.2022. 21:50

»

Arājs

Gobzemu apmelo Kremļa troļļi


tad varbūt jums kāds arī noticētu

Atbildēt

tā viš i

12.12.2022. 20:57

»

Čiekurs Egles dēls

"Patreizējā Latvijas sabiedrība ir PSRS laikā radīts produkts...


Jūs savā komentārā rakstāt tā, it kā vienīgā grāmata ko dzīvē esiet lasījis ir šis Pāvila Rozīša romāns. Un no tā tad nu seciniet, ka latvieši, lūk, tādi "padomiski" jau bijuši pirms PSRS okupācijas. Vai pašam tas neliekas muļķīgi?
Palasiet leģionāru atmiņu stāstus, palasiet "Dvēseļu puteni", palasiet Annas Brigaderes "Kvēlošā lokā", palasiet vēstures materiālus, piemēram par Saules kauju, palasiet.... kāda jēga te ko uzskaitīt. Jūs tāpat paliksiet pie savas taisnības, ka latvieši kā tauta ir pēdējie mēsli, kas nav cienīgi dzīvot uz šīs zemes. Redziet, literatūrā katrs var atrast to, ko viņš meklē. Ja Jūs meklējiet apliecinājumu latviešu tautas nepilnvērtībai, Jūs to noteikti atradīsiet. Bet varbūt tos savas tautas nepilnvērtības meklējumus labāk atstāt priekš sveštautiešiem?

Atbildēt

Arājs

12.12.2022. 20:50

Gobzemu apmelo Kremļa troļļi.

Atbildēt

nevis

12.12.2022. 20:32

»

pati brīnos

kādu aplamibu uzrakstīju.fui!Barons to teica Vīskrelim,kuru Edgars nesveicināja.Atvainojos


Vīskrelim,bet vagaram Frišvagaram.Viss.Vairs nemēģināšu rakstīt.Pietiek!

Atbildēt

HT

12.12.2022. 20:29

»

tad jājautā

tā,kā to darīja barons purva bridējam Edgaram-vai tev ,Aiga,šī cilvēka sveicinājums tik svarīgs


No konteksta izriet, ka Gobzems ar Bordānu utt. tikās TV studijās utt. Uzstājās ar polemiku.. nu ta ka kolēģi .. aiga ir bija JKP iekšējais mentors sarunāja visas tikšanās kontaktus utt nu ta ka kolēģi pat valdības veidošanā.. tā kā ar cieņu in deed!

Atbildēt

pati brīnos

12.12.2022. 20:29

»

tad jājautā

tā,kā to darīja barons purva bridējam Edgaram-vai tev ,Aiga,šī cilvēka sveicinājums tik svarīgs


kādu aplamibu uzrakstīju.fui!Barons to teica Vīskrelim,kuru Edgars nesveicināja.Atvainojos!

Atbildēt

tad jājautā

12.12.2022. 20:23

»

HT

Nezinu. Varbūt visiem visapkārt kafejnīcā domāts tas labdien? Nevis konkurentei no JKP aigai, jāsaprot pienāca, nepateica labdien aiga man par jums kompromāts...


tā,kā to darīja barons purva bridējam Edgaram-vai tev ,Aiga,šī cilvēka sveicinājums tik svarīgs?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi