Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Visi ir vienvērtīgi, bet gultasvietas visiem nodrošināt nevarēsim

Irēna Kucina, Egila Levita padomnieku biroja vadītāja
15.01.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vēl jau vieta ir..

04.10.2021. 03:00

Es sapratu, ka Levits to raksta saistībā ar vietu savā gultā. Pārpratu sākumā.

Atbildēt

z

21.01.2021. 23:08

»

Lēdijas nomaiņa

Pirmā Latvijas lēdija Kūciņa. Ja jau prezidents šo aplido un libido ceļ


Kāda kūciņa? Vai uzvādrs neasociējas ar parastu kuci?

Atbildēt

Sokrats

17.01.2021. 12:46

100.pantu atjaunojiet, siles pērtiķi! Un cenzūru novāciet.

Atbildēt

Obans

16.01.2021. 22:11

Tad kurš izlems, kam dzīvot kam nē? Ārsts? Ministrs? Nu ar tādiem lēmumiem var paātrināt savu rindu uz viņpasauli.... Nevajag tēlot Dievu.

Atbildēt

tv36

16.01.2021. 18:55

»

Oki

Preciizi


Kaut kad iepriekš jau rakstīju. Kāds neatliekamās palīdzības ārsts man stāstīja, ka bardaks veselības sistēmā ir izdevīgs- viegli bīdīt rebes un tā. Kas īsti notiek “ieguvēju” sirdsapziņās, var tikai minēt. Vai sirdsapziņa eksistē tajā līmenī- nav saprotams.
Par krokodila asarām runājot, pieņemu, ka tās var arī nebūt krokodila asaras. Zinot, ka man nav ķirurga talanta, izglītības un prakses, neraujos strādāt slimnīcu operāciju zālēs. Tomēr ārkārtīgi daudz alternatīvi apdāvināto uzskata, ka valsts vadīšana ir viņu misija. Lūk, arī visa atšķirība, manuprāt.

Atbildēt

jaa jaa

16.01.2021. 18:11

»

Latvijā tiek nostiprināta diktatūra un tirānija ar nepārsūdzamu tiesas spriedumu

Tiesai pietiek tikai ar VDD vēstuli un faktu, ka LV 2020. gada 13. martā ANO ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas ar tiešu VP E. Levita akceptu, diktatūras apstākļos liedzot politisku darbību Latvijā un miermīlīgus politiskus protestus, argumentētus viedokļus un sapulces, kas paredzēts spēkā ...


Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai 2020. gada 8.janvārī pietiek tikai ar VDD vēstuli un faktu, ka LV 2020. gada 13. martā ANO ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā ar tiešu VP E. Levita akceptu, lai, nostiprinoties diktatūrai un tirānijai Latvijā, ar nepārsūdzamu tiesas spriedumu liegtu vārda un viedokļu brīvību, politisku darbību Latvijā un miermīlīgus politiskus protestus, argumentētus viedokļus sociālajos tīklos un publiskas sapulces, ko paredz spēkā esošā LR Satversme.

Vai pastiprinātas represijas VP E. Levits, VDD, prokuratūra un tiesa vērsīs arī pret biedrības “Latvijas Satversmes sargi” biedriem, ir tikai laika jautājums.Tiesa Jeremejeva pārstāvētajai "Tautas varas frontei" aizliedz veikt publisko darbību
Šodien, 2021. gada 16. janvārī, 15:30
  Jauns.lv / LETA

Atbildēt

tv36

16.01.2021. 18:05

Tā vietā, lai rakstītu par “vienvērtībām” vai vēl kaut ko, varētu dalīties ar visiem iespējamajiem profilaktiskajiem soļiem veselības ziņā, lai nevajadzētu šķirot nevienu. Piem. ka svarīgi D vinamīna līmeni asinīs “nelaist” zemāk par 40 vienībām (maksimālā robeža ir 100 vienības, kuru pārsniedzot D vitamīns bojā nieres un ne tikai). 99% gadījumos, kad jautāju cilvēkiem, kāds ir viņu D vitamīna līmenis asinīs, lielākā daļa nezin vai lepni paziņo, ka tas ir zem normas un tas ir ok, jo ģimenes ārsts teicis, ka mūsu platuma grādos visiem tā esot. Normāli? Es tā neuzskatu. Nezināju, ka D vitamīna deficīts ietekmējot pārējo vitamīnu absorbciju. D vitamīns ietekmējot vēža šūnas arī (veicina to bojāeju). Utt. utml.utjpr. D vitamīns NAV panaceja, tomēr tas var samazināt komplikāciju smagumu arī covid gadījumā. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7385774/

Atbildēt

Latvijā tiek nostiprināta diktatūra un tirānija ar nepārsūdzamu tiesas spriedumu

16.01.2021. 17:56

Tiesai pietiek tikai ar VDD vēstuli un faktu, ka LV 2020. gada 13. martā ANO ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas ar tiešu VP E. Levita akceptu, diktatūras apstākļos liedzot politisku darbību Latvijā un miermīlīgus politiskus protestus, argumentētus viedokļus un sapulces, kas paredzēts spēkā esošajā LR Satversmē.

Ne velti LV policija un VDD realizē represijas un teroru pret biedrības “Latvijas Satversmes sargi”.Tiesa Jeremejeva pārstāvētajai "Tautas varas frontei" aizliedz veikt publisko darbību
Šodien, 2021. gada 16. janvārī, 15:30
  Jauns.lv / LETA

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, pamatojoties uz specdienesta secinājumiem, patlaban aizliegusi par Covid-19 viltus ziņu izplatīšanu aizdomās turētā aktīvista Valentīna Jeremejeva pārstāvētajam nodibinājumam "Tautas varas fronte" veikt publisko darbību.

Prokuratūrā aģentūra LETA pavēstīja, ka prokuratūrā tika saņemta Valsts drošības dienesta (VDD) vēstule ar lūgumu izvērtēt "Tautas varas fronte" publisko darbību.
VDD norādījis, ka nodibinājums sistemātiski neievēro tiesību normas un uz to publiski aicina arī citus, radot riskus ne vien sabiedrības veselībai, bet arī vispārīgu valsts un sabiedriskās drošības apdraudējumu.

Izvērtējot dienesta iesniegtos materiālus, tika konstatēts pamats iesniegt tiesā prasību par nodibinājuma darbības izbeigšanu. Vienlaikus prasībā pieteikts lūgums par prasības nodrošināšanu, aizliedzot nodibinājumam veikt publiskās darbības.
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā tika ierosināta civillieta un ar tās 8.janvāra lēmumu apmierināts prokuratūras pieteikums par prasības nodrošināšanu, aizliedzot nodibinājumam līdz galīgā nolēmuma pieņemšanai civillietā veikt jebkādu publisko darbību.
Nodibinājumam aizliegts rīkot, organizēt un piedalīties publiskos pasākumos, gājienos, piketos un sapulcēs, izplatīt jebkādu informāciju ar nodibinājumu saistītajos sociālo tīklu platformu kontos un interneta vietnēs.

Tiesas lēmums nav pārsūdzams.

Prokuratūra atgādina, ka atbilstoši Krimināllikumam par izvairīšanos no tāda tiesas nolēmuma nepildīšanu draud kriminālatbildība.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka nodibinājuma valdē ir Jeremejevs, kā arī Jānis Lamberts un bijušais distanču slēpotājs un olimpisko spēļu dalībnieks Roberts Raimo. Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka Raimo 2018.gadā no Zaļo un Zemnieku savienības saraksta startēja 13.Saeimas vēlēšanās. Savukārt Jeremejevs savulaik pat bija ZZS ietilpstošās Latvijas Zaļās partijas (LZP) Rīgas nodaļas vadītājs, taču 2018.gadā partiju pameta.

Jau ziņots, ka Valsts policija pērn decembra sākumā Jeremejevu kopā ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) feldšeri Marinu Kornatovsku aizturēja lietā par viltus ziņu izplatīšanu saistībā ar Covid-19.
Abas personas policija tur aizdomās par huligānismu.

Jeremejevs pēc 50 000 eiro lielas drošības naudas samaksāšanas tika atbrīvots no apcietinājuma.
Feldšerei Marinai Kornatovskai policija piemēroja  drošības līdzekli - nodošanu policijas uzraudzībā, aizliegumu izbraukt no valsts, aizliegumu tuvoties un kontaktēties ar noteiktām personām, kā arī noteiktas nodarbošanās aizliegumu.

Noteiktas nodarbošanās aizliegums ir saistīts ar liegumu ņemt dalību nodibinājumā "Tautas varas fronte".
Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa iepriekš sāktā kriminālprocesā saistībā ar sociālajā tīklā "Facebook" publicētām viltus ziņām par Covid-19 infekciju decembra sākumā aizturēja Jeremejevu un Kornatovsku.


Viltus ziņas ir saistītas ar sabiedrības drošības apdraudējumu, un tās izraisījušas sabiedrisko rezonansi, radījušas neizpratni par likumību un ir vērstas pret epidemioloģisko drošību, uzskata Valsts policija.

Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma" iepriekš ziņoja, ka plašu ievērību sociālajos tīklos guva Jeremejeva" video, kurā apkopotas lielākoties jau dzirdētas sazvērestības teorijas par Covid-19. Šajā video sazvērestības teorijas klāstījis cilvēks, kurš tiek pieteikts kā mediķis un RAKUS darbinieks.

Vairāk nekā pusstundu garajā video feldšere Kornatovska lielākoties atstāstījusi jau vairākkārt dzirdēto sazvērestības teoriju "klasiku" - Covid-19 esot izdomāts, statistika par inficētajiem esot viltota, slimnīcu pārslodze esot mīts, vēl neieviestās vakcīnas patiesībā būšot nāvējošas. Feldšere aizrunājas līdz tam, ka ārsti slimnīcā apzināti kaitējot pneimonijas pacientiem.
"Tajā ārstēšanā, kas tiek nozīmēta pneimonijas slimniekiem, ārstēšanas algoritms ir aizdomīgs un nesaprotams. Es redzu citu klīnisko ainu, bet man ir aizdomas, ka tas nav vīrusa saasinājumu dēļ, bet dēļ tā, kas tiek darīts ar pacientiem ārstēšanas laikā," norādījusi feldšere. Pēc viņas domām, tiek eksperimentēts, kā ātrāk nogalināt vai radīt iespaidu, ka cilvēks ir izārstēts.
Dienu iepriekš sieviete bija izplatījusi audio failu ar citiem izdomājumiem - Ķīpsalā tiekot veidota Covid-19 pacientu slimnīca, bet koronavīrusa vakcīnas būšot nāvējošas.
Šogad kopš pandēmijas sākuma Latvijā policija aizturējusi vairākas personas saistībā ar viltus ziņu izplatīšanu par Covid-19.

Atbildēt

pēc nāves

16.01.2021. 17:47

mākslinieki,
tāpat kā broilercāļi,
savu vislielāko vērtību
sasniedz tikai pēc nāves!

Atbildēt

katram savs

16.01.2021. 17:31

»

GEO

Atcerējos bērnību un pasaciņu par ragaviņām mežā


es atkal atcerejos bilu klintonu un moniku levinski !

Atbildēt

Agnese

16.01.2021. 15:22

Latvijas pansionātos neviens ne par ko neatbild. Rīgas pansionātos 1 māsa uz 400 klientiem un sanitāri brïvdienās. Ārstu nav kā darbinieku, bet arī viņi liela daļa strādā tā, kāda kuram morāle un ētika. Attālināti un telefoniski- absolūta profanācija. Un tie, kas strādā pēc profesionālām vadlīnijām un sitdsapziņas, tiek pamesti t.s.,, žurnālistikas" maitu ērgļiem.Kaut kāda Dzintara melodija- privātais pansionāts Rīgā par vairāk kā 1000 euro mēnesī- kauns nav paskatīties cilvēkiem acīs par medicīniskās palīdzības savlaicīgu nesniegšanu un novešanu līdz nāvei? Tas ir noziegums. Māsas kaut ko muld un melo, ka izgulējumi un pneimonija 3 dienu laikā radušies. No slimnīcām mirušos izsniedz plastikāta maisos, zārkus var nopirkt no 12.janvāra, bet tiem, kas slimnïcā inficējušies ar kroņa vīrusu, virsù uzber baltu pulveri uz maisa, iesp., hloru. To nedrïkst vērt vaļā un atvadīties. Jo slimnïcās tikšanās aizliegtas, no vēl dzïva mïļa tuvinieka nav iespējams atvadīties... Kā lai to visu nosauc??? Un tagad visus vakcinēs ar vakcïnām, kuras ir iepriekš testētas kā vakcïmas pret audzējiem. Cik zināms, vēl tādu vakcïnu nav. Bet ražotāju šefs Bourla, mùsējais Perevoščikovs & Co atsakās to darīt. ASV jau vakcinē automašīnās īpašos Vactination Stasion Center.

Atbildēt

Spoks

16.01.2021. 15:01

»

vietējais

Pilnīgi piekrītu, tiešām grūti aptvert, cik kropli savā domāšanā cilvēki vada šo valsti un kāda ir viņu attieksme pret savas valsts iedzīvotājiem


Dīvaini, ka Kucina nezina, ka ar Valsts prezidenta parakstu tiek apstiprināts katru gadu valsts budžets, kurā veselības nozare, neskatoties uz pasludināto prioritāti, katru gadu tiek apdalīta ar nepieciešamajiem līdzekļiem, lai izpildītu Satversme rakstīto, ka valsts sargā ikviena valsts pilsoņa dzīvību. 2021.gada budžetu Valsts prezidents parakstīja, kaut pacientu veselības pieejamībai valsts papildus neiedeva nevienu eiro. Tātad - nabagiem nav paredzēts izārstēties no smagām un retām slimībām, jo politiskā elitei ir jāglābj AirBaltica ar simtiem miljonu dāsnām valsts dotācijām, bet savi nabadzīgie pilsoņi var mirt bez valsts atbalsta (lasot Satversmes 95 pantu). Notiek slimnīcu reforma. Slimnīcas ar speciālistiem tiek un vēl tiks attālinātas no iedzīvotājiem pat līdz 120 km. Kā trūcīgie tur nokļūs, ja pat tiešās satiksmes nav, un tas maksās arī krietnu naudu, Reformātori ar KIariņu priekšgalā par to nedomā. Vai jaunajām pašvaldībām valsts uzliks par pienākumu savas pašvaldības trūcīgos iedzīvotājus bez maksas nogādāt uz un no konsultācijām, plānveida operācijām. Kāpēc Valsts prezidenta padomnieku birojs par to nedomā, kāpēc valsts prezidentam nav pastāvīga padomnieka sociālajos jautājumos, kas viņam to varētu skaidrot, lai savam skolniekam Kariņam varētu paprasīt, vai viņš saprot, kas ir sociāli atbildīga valsts un kāpēc Levits panāca tāda jēdziena ierakstīšanu Satversmes Preambulā.

Atbildēt

Lēdijas nomaiņa

16.01.2021. 14:38

Pirmā Latvijas lēdija Kūciņa. Ja jau prezidents šo aplido un libido ceļ.

Atbildēt

Kūciņa

16.01.2021. 14:35

Mincīte turpina mīcīties ap naudas maisu

Atbildēt

Vova the Vagabond

16.01.2021. 13:46

»

Ķieģelis

Vispirms vajadzētu nenožēlot ~100-120 vakcīnu, lai savakcinētu Kariņu, Pavļutu, valdību un Saeimu, lai visa tauta varētu redzēt vakcīnas iedarbību zināmā laika posmā. Varbūt pat kļūs gudrāki un vairs nepieņems tik stulbus lēmumus kā pašlaik. Viņi jau paši baidās, tāpēc sev vakcinēšanu ieplānojuši pašiem...


«Kā mēs zinām, vislabāk uzrunā personīgais piemērs, līdz ar to, kā būtu, ja visi ministri un visi Saeimas deputāti piekristu vakcinēties. No vienas puses, tas būtu skaidrs signāls sabiedrībai, ka metodei un tehnoloģijai var uzticēties, no otras puses, tā būtu iespēja atsākt darbu klātienē».

(Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris)

Atbildēt

labs vērojums

16.01.2021. 13:29

»

Ak,

Sandra, bilde tak parāda un izrāda visu (roķeles


Liekais svars,neveselīgs dzīves veids,... riska grupā!

Atbildēt

nodokļu maksātājs

16.01.2021. 13:27

Ko viņa ir darījusi,lai visiem sirgstošajiem būtu nodrošinātas gultasvietas slimnīcās?

Atbildēt

Pilsone

16.01.2021. 12:33

»

LPSR laika manekeni bija balti

Kas atceras ,ko si persona slavinaja pirms 1991 gada valsts apversuma,uzrakstiet.tas bus interesantak


Vienvērtīgi, divvērtīgi, trīsvērtīgi...vai te tiek spriests par ķīmisko elementu vērtībām? Raksts tukšs un mazvērtīgs, sevi slavinošas.

Atbildēt

Kāpēc tāda steiga ar vakcināciju?

16.01.2021. 11:56

Lai cilvēki neierauga faktisko patiesību - ka C19 “apkarošana” nes simtiem reižu lieāku postu nekā nāve no C19. Tādēļ tiek uzpūsta melu demagoģija par inficētiem un mirušiem saistībā ar C19. Kā kāds nomirst, melo, ka no C19, nevis ar C19 kā papildus infekciju.

Komendantstundas ievieš, lai cilvēki nevar tikties, priecāties un apspriest TV melu demagoģiju, lai nevar politiski protestēt ar mītiņiem un sapulcēm.

Pretoties var tikai bruņotā pilsoņu kara veidā. Bet sabiedrība tam nav gatava, lai atteiktis no minimālā komforta. Līdz tam var nenonākt, jo sola izdzīvošanas pabalstus.

Bet ir grūtības noteikt konkrētu ienaidnieku. Ienaidnieks ir pasludināts neredzams - C19. Bet tie, kuri genocīdu realizē, mainās - Viņķeli nomaina Pavļuts, K. Kariņš vakcinācijas plānu uzdeva izstrādāt pēc PVO ieteikuma - E. Levits turas ēnā, lai gan ir galvenais, kas akceptē notiekošo.

Zemessardze un policisti, karavīri arī nav it kā vainīgi - pilda pavēles. Algotņi.

Grūtības rada atrast ienaidnieku. Bet viņš ir visredzamākajā vietā VP, MP, tiesībsargs, VDD pārraugs utt. Tieši viņi var ievērot Satversmē noteiktās tiesības, bet to nedara, jo ir nodevuši Satversmi un tautu ārvalstu kolonizatoriem tautas iznīcināšanai.

Ne velti L&K kliķei visbīstamākie, kas uzdzen paniku, ir biedrība “Sabiedriskie Satversmes sargi”.

Jo būs vairāk vakcinēto, jo ātrāk sabiedrība tiks sašķelta, jo lielākas būs vakcinēto veselības problēmas. Visi būs nodarbināti katrs ar sevi.

“Novājināta tauta viegli padodas savai iznīcināšanai” - no cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai.Atbildēt

Klauss Švābe Lielajā restartā “Great restart”

16.01.2021. 11:31

»

viesis

Kā šī Covid laika filozofēšana par cilvēka dzīvības vērtību piegriezusies. Politiķi valstī, ar vienu no nožēlojamākajām veselības un sociālās aizsardzības sistēmām Eiropā, kādu, pie tam, paši radījuši, lej krokodila asaras par to, kā viņus "uztrauc" katra iedzīvotāja tiesības uz dzīvību...


flozofē, ka nav dilemmas starp paātrinātu un kardinālu iejaukšanos globālajā ekonomikas attīstības apturēšanā un dažu cilvēku upurēšanā ar Covid-19 izplatību. Gripas izplatības gadījumā nenotika paātrināta iejaukšanās globālās ekonomikas attīstībā. Šo brīdi ar Covid-19 nedrīkst palaist garām un globālā ekonomika un patēriņš jāaptur nekavējoties. To var apturēt arī ar masveida testēšanu, karantizāciju, “mājsēdi ekonomikas pakaļā”, komendantstundām un cilvēktiesību ierobežojumiem, tostarp neļaujot nodarboties ar uzņēmējdarbību. Visi ierobežojumi ir iluminātiski melīgi - jo zināms, ka līdzīgi gripai C19 upuru skaitā ir veci cilvēki ar patoloģijām un citiar novājinātu imunsistēmu.

Vakcinācija ar cilvēka genomu mainošām akcīnām padara cilvēkus neauglīgus, samazināsies dzimstību un patēriņš, novājinot ekonomiku, nogalina paātrināti.

Cilvēktiesības ierobežo visā ES, radot haosu ekonomikā, vairojot depresiju un pašnāvību skaitu.

Atbildēt

Joske

16.01.2021. 11:29

Interesanti, kur viņš grābstās kad citi neredz!?

Atbildēt

viesis

16.01.2021. 10:51

Kā šī Covid laika filozofēšana par cilvēka dzīvības vērtību piegriezusies. Politiķi valstī, ar vienu no nožēlojamākajām veselības un sociālās aizsardzības sistēmām Eiropā, kādu, pie tam, paši radījuši, lej krokodila asaras par to, kā viņus "uztrauc" katra iedzīvotāja tiesības uz dzīvību...

Atbildēt

Andru Leviti abi mīlnieki

16.01.2021. 08:59

novakcinē”labprātīgi”. A. Leviti “piespieda” vakcinēties, lai veci cilvēki nebaidās viņai sekot uz viņsauli? Cik dienas atlicis dzīvot E. Levitam?

Tas un vēl cits žurnālā “Kas vecs”. Abonēšana visam 2021. gadam beigusies.

Atbildēt

Ķieģelis

16.01.2021. 07:55

»

ESMAIJA

Tādu laiku atpakaļ es klausījoe , ko saka vakcīnu ražotāji. Tie minēja grupas, kuras nevajadzētu vakcinēt un viena no tām bija gados veci cilvēki. Un šādā sakarībā man ir jautājums, izslēdzot varbūtību, kaa viņš to nebūtu dzirdējis kādēļ viņš pastāv uz to ka vecie cilvēki obligāti jāvakcinē vieni no...


Vispirms vajadzētu nenožēlot ~100-120 vakcīnu, lai savakcinētu Kariņu, Pavļutu, valdību un Saeimu, lai visa tauta varētu redzēt vakcīnas iedarbību zināmā laika posmā. Varbūt pat kļūs gudrāki un vairs nepieņems tik stulbus lēmumus kā pašlaik. Viņi jau paši baidās, tāpēc sev vakcinēšanu ieplānojuši pašiem pēdējiem.

Atbildēt

jautaajums

16.01.2021. 07:53

»

Ķieģelis

200% taisnība


Kam taisnība,evitam un kucinai?Tiem nekad nebūs taisnība.

Atbildēt

Ķieģelis

16.01.2021. 07:39

200% taisnība.
Bet daudzīe mīnusi, vērtējot šo rakstu, labi parāda mūsu tautas nežēlību.

Atbildēt

vietējais

16.01.2021. 06:45

»

Lasot komentārus

Fakts ir tāds, ka ir ļoti daudzi, kuri atbalsta cilvēku šķirošanu un vājāko legalizētu nogalināšanu. Fašisti? Komunisti? Nelieši? Slepkavas? Mazohisti? Alkoholiķi? Tie paši, kuri neieredz vecākus cilvēkus, neieredz sievietes, invalīdus, homoseksuāļus? Galvā un morālē (p) sistie? Ja tādi nonāk varā? ...


Pilnīgi piekrītu, tiešām grūti aptvert, cik kropli savā domāšanā cilvēki vada šo valsti un kāda ir viņu attieksme pret savas valsts iedzīvotājiem.
Laikam jau tie kuri pie siles atrodas ir pārliecināti ka varēs tur atrasties mūžīgi un paši nekad veci nebūs.

Atbildēt

Ak,

16.01.2021. 00:02

»

foto -kāds negods Latvijai

foto -kāds negods Latvijai, kura klusējot to pacieš... Paija


jā, man ar šo sāgu arī šitentais palika un paliks kā krējuma izstrādājums. Kūciņas tak patīk visiem, ne? :D

Atbildēt

Eskubārs

15.01.2021. 23:09

Vislaik minetstriju kucīnas vaideja kad pensi esot par daudz tāpēc jāpagarina darbildzes vecums. A bet tagad priekšroka pensiem jo riskanta grupa,tas tak atbilst dr.Mengel filozöfijai.

Atbildēt

ESMAIJA

15.01.2021. 22:17

»

Visiem veciem, ne tikai veciem, cilvēkiem ir kāda veselības ķibele

Ja vakcinējas, šī ķibele progresē un var izsaukt nāvi, kas jau pierādījies Norvēģijā. Pansionātos. Vadībai jautāts, kā tas car būt, ja vakcīnai jāpasargā, bet tā ogina- sekoja oficiāla atbilde - ka reakcija (nāve) pēc vakcinācijas ir normāls stāvoklis. Jebkurš, kurš apveltīts ar skaidru saprātu, protams...


Tādu laiku atpakaļ es klausījoe , ko saka vakcīnu ražotāji. Tie minēja grupas, kuras nevajadzētu vakcinēt un viena no tām bija gados veci cilvēki. Un šādā sakarībā man ir jautājums, izslēdzot varbūtību, kaa viņš to nebūtu dzirdējis kādēļ viņš pastāv uz to ka vecie cilvēki obligāti jāvakcinē vieni no pirmajiem? Vai viņā ir apslēpts slepkavas gēns un viņam sagādās baudu, apzinoties, ka viņa rīkojums var atnest nāvi, vai arī viņam ir mērķis atbrīvoties no tiem, kas nekādu pienesumu vairs dot nevar, var tikai tērēt, Bet atgādināšu, ka viss ko jūs kariņa kungs redzat visapkārt ir no gruvešiem ar šo veco cilvēku rokām uzcelts Pēckara gadi bija neizsakāmi smagi, cerības bija uz vecumdienām... Un tagad kā nodzītus zirgus vai vecus suņus tiek plānots nogalināt. Bet varbūt ir vēl kāds trešais iemesls, kas nevienam nav zināms.

Atbildēt

Cerības piepildās

15.01.2021. 21:32

»

Citi avoti runā par 23 nogalinātiem Norvēģijas pansionātos

ages/Jochen Eckel/Scanpix...


Cerēja nogalināt vismaz 23, tas arī ir veiksmīgi izdevies.

Atbildēt

Citi avoti runā par 23 nogalinātiem Norvēģijas pansionātos

15.01.2021. 21:30

»

Visiem veciem, ne tikai veciem, cilvēkiem ir kāda veselības ķibele

Ja vakcinējas, šī ķibele progresē un var izsaukt nāvi, kas jau pierādījies Norvēģijā. Pansionātos. Vadībai jautāts, kā tas car būt, ja vakcīnai jāpasargā, bet tā ogina- sekoja oficiāla atbilde - ka reakcija (nāve) pēc vakcinācijas ir normāls stāvoklis. Jebkurš, kurš apveltīts ar skaidru saprātu, protams...


ages/Jochen Eckel/Scanpix
Norvēģijā pēc Covid-19 vakcinācijas miruši 23 cilvēki: brīdina par risku vecākiem pacientiem 5
PASAULĒ Šodien 20:46
  Jauns.lv
SASNIEDZ JAUNUS
KLIENTUS JAU ŠODIEN!

Norvēģijā pēc vakcinācijas ar "Pfizer/BioNTech" pret Covid-19 miruši 23 cilvēki, vēsta "Bloomberg". Šo informāciju savā iknedēļas atskaitē sniegusi Norvēģijas Ārstniecības aģentūra.

Atskaite publicēta 14. janvārī. Šobrīd izpētīti 13 no kopumā 23 nāves gadījumiem. 
Tiek norādīts, ka aģentūra analizē visus gadījumus ar blakusparādībām, ko izraisa vakcīna. Izpētes rezultāti liecina, ka biežāk blakusparādības bijušas gados veciem cilvēkiem.

"Atskaites var liecināt par to, ka blakusparādību efekti no Covid-19 vakcīnas tādi kā drudzis un slikta dūša varētu novest līdz letālam iznākumam, ja cilvēkam jau iepriekš bijušas problēmas ar veselību," informē Norvēģijas Ārstniecības aģentūrā.
"Pfizer/BioNTech" sadarbojas ar Norvēģijas regulatoru, lai izmeklētu nāves gadījumus. Aģentūra konstatējusi, ka "līdz šim notikušo incidentu skaits nav satraucošs un atbilst cerētajam," informējis "Pfizer/BioNTech" ražotājs. Tiek norādīts, ka no vakcinēšanās nav jāizvairās gados jauniem un veseliem cilvēkiem. 
Masveida vakcinācija no Covid-19 Norvēģijā sākās 2020. gada 27. decembrī. Pirmie valstī vakcīnu saņēmuši pansionātu iemītnieki.

Divi pansionāta iemītnieki, kas saņēma “Pfizer/BioNTech” vakcīnu pret Covid-19 mira 5. janvārī

Atbildēt

foto -kāds negods Latvijai

15.01.2021. 21:19

foto -kāds negods Latvijai, kura klusējot to pacieš... Paija

Atbildēt

Es neko no tā nedarīju, netērēju laiku,

15.01.2021. 21:13

»

sašķirotā

Kad paziņoja par tiem senioriem, kurus neglābs,jo veci - es tā kā sabijos, taču tagad pārņēmis miers mani neglābs...


jo redzēju, ka komunisti un čekisti pārmet kažokus un viņiem piepulcējas CIP un Mossad organizētā noziedzība. Es neticēju un joprājām neticu nevienam varas propagandas TV un Radio raidījumam.

Atbildēt

Visiem veciem, ne tikai veciem, cilvēkiem ir kāda veselības ķibele

15.01.2021. 21:08

»

sašķirotā

Kad paziņoja par tiem senioriem, kurus neglābs,jo veci - es tā kā sabijos, taču tagad pārņēmis miers mani neglābs...


Ja vakcinējas, šī ķibele progresē un var izsaukt nāvi, kas jau pierādījies Norvēģijā. Pansionātos. Vadībai jautāts, kā tas car būt, ja vakcīnai jāpasargā, bet tā ogina- sekoja oficiāla atbilde - ka reakcija (nāve) pēc vakcinācijas ir normāls stāvoklis. Jebkurš, kurš apveltīts ar skaidru saprātu, protams, ka nevakcinēsies. Jo tas ir dzīvības un nāves jautājums.

Atbildēt

Noskatījos

15.01.2021. 21:03

»

Milānā 28 procentu slimnīcas ārstu atsakās no vakcinēšanās

https://youtu.be/p1_MOGA4L1k


Miruši veci cilvēki Norvēģijā 28, ASV proporcionāli līdzīgi.

Jā, Itālijas laikrakstā teikts, ka maskas atcels 2023. gadā.

Vienu linku serveris atteica atvērt, Nīderlandes mikrobioloģijas profesore atklāj videouzrunā, ka vakcīnas pret C19 satur cilvēka šūnu - pilnīgi visu šūnu gēnus modificējošas vielas, kas tur paliek uz visiem laikiem. Līdz ar to cilvēki kļūst par “genētiski modificētiem cilvēkiem” kā dārzeņi - piem. tomāts, kura genomā ievadīts ledus zivs gēns.

Itālijā valsts arī neievēro cilvēktiesības, likumdošana diktatoriska un haotiska. Ieslodzījums “mājsēdes pakaļā” līdz 2021. gada aprīļa beigām. Uz ielām rindas un pūļi, pārkāpjot pulcēšanās aizliegumus, 2 m distanci, gaida uz vakcināciju. Policija viņus nesoda

Komendantstunda no 22-6 rītā.

Latvijā diskriminācija - bargi soda personas, ja policija privātā auto konstatē dažādu ģimeņu personas, bet sabiedriskajā transportā nesoda.

Atbildēt

sašķirotā

15.01.2021. 20:54

Kad paziņoja par tiem senioriem, kurus neglābs,jo veci - es tā kā sabijos, taču tagad pārņēmis miers mani neglābs!
Nekas. Visu esmu izdarījusi - Atmodā piedalījos, par Latvijas Neatkarību cīnījos,Barikādēs stāvēju, - lai jaunie dzīvo un ir laimīgi Lai visiem veselība, kas zin, varbūt arī mani neķers tas kovids un vēl kādu gadiņu padzīvošu.Pats jau savu aiziešanu nevar izlemt.Centīšos nedomāt par to, ka valsts mani vecumā ir iezīmmējusi tik nežēlīgi.

Atbildēt

bite

15.01.2021. 20:36

»

Patvaļa likumdošanā,

sāk mirt veci cilvēki pēc vakcinācijas, pirms tam neinficējušies ar C19


Nemuldi, vecos vēl nemaz nevakcinē. Vēl visi medīcīnas darbinieki nav savakcinēti.

Atbildēt

Patvaļa likumdošanā,

15.01.2021. 20:25

sāk mirt veci cilvēki pēc vakcinācijas, pirms tam neinficējušies ar C19.

Atbildēt

Maskas varēs nelietot 2023. gada martā

15.01.2021. 20:20

bet ar to viss vēl nebeigsies.

https://youtu.be/p1_MOGA4L1k

Atbildēt

Milānā 28 procentu slimnīcas ārstu atsakās no vakcinēšanās

15.01.2021. 20:15

https://youtu.be/p1_MOGA4L1k

Atbildēt

Imunizācijas valsts padome

15.01.2021. 20:07

»


un citus trakos nepotēs.

Atbildēt

15.01.2021. 20:04

INTERNATIONAL COVENANT ON CIVIL AND POLITICAL RIGHTS NEW YORK, 16 DECEMBER 1966
LATVIA: NOTIFICATION UNDER ARTICLE 4 (3) 1
The Secretary-General of the United Nations, acting in his capacity as depositary, communicates the following:
The above action was effected on 16 March 2020. (Original: English)
“No. UN-N-6633
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations presents its compliments to the Secretary- General of the United Nations and pursuant to Article 4 of the International Covenant on Civil and Political Rights informs that Latvia exercises the right of derogation from its obligations under [the] International Covenant on Civil and Political Rights in the entire territory of Latvia.
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations informs that following the announcement of the World Health Organization of 11 March 2020 that COVID-19 has been confirmed as pandemic, and taking into account the significant danger the spread of COVID-19 has posed to public health, on
12 March 2020, the Government of the Republic of Latvia declared emergency situation in the entire territory of [the] Republic of Latvia. The aim of the declaration is to ensure epidemiological safety and restrict the spread of COVID-19. The emergency situation commenced on 13 March 2020, and will remain in force until 14 April 2020. Among the measures adopted by the Government of Latvia, in- class learning at schools has been suspended, access of third persons to hospitals, social care institutions and places of detention has been restricted, all public events, meetings and gatherings have been cancelled and prohibited, as well as movement of persons has been restricted. The application of these measures gives reasons for the necessity to derogate from certain obligations of Latvia under Articles 12, 17, and 21 of the International Covenant on Civil and Political Rights. The Permanent Mission of Latvia to the United Nations attaches to this note the unofficial translation of the order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March 2020 ‘On the Declaration of Emergency Situation’, as amended on
13 March 2020 and 14 March 2020.
Pursuant to Article 4, paragraph 3, of the International Covenant on Civil and Political Rights, the Permanent Mission of Latvia to the United Nations will inform H.E. Mr. António Guterres, the Secretary-General of the United Nation[s] about future developments with regard to the emergency situation, and will notify the Secretary-General when these emergency measures have ceased to operate and the provisions of the International Covenant on Civil and Political Rights are fully implemented again.
________
1 The text (translation in English) of order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March
2020 attached to the notification is on file with the Secretary-General and is available for consultation.

- 2 - (IV.4)
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations avails itself of this opportunity to renew to the Secretary-General of the United Nations the assurances of its highest considerations.
New York, 16 March 2020”
***

Atbildēt

Kucina tikai ar šo rokastu

15.01.2021. 19:53

»

Lasot komentārus

Fakts ir tāds, ka ir ļoti daudzi, kuri atbalsta cilvēku šķirošanu un vājāko legalizētu nogalināšanu. Fašisti? Komunisti? Nelieši? Slepkavas? Mazohisti? Alkoholiķi? Tie paši, kuri neieredz vecākus cilvēkus, neieredz sievietes, invalīdus, homoseksuāļus? Galvā un morālē (p) sistie? Ja tādi nonāk varā? ...


mēģija pildīt to vakumu, kas radies 2020.gada 13. martā, LV atsakoties ANO noncilvēktiesību ievērošanas. Tad nu paliek LR Satversmē noteiktās cilvēktiesības, kuras var strādāt, var nestrādāt no Saeimas , VP, MP subjektīva ieskata. Zaudējumi, kuri radušies, vēršami pret valsti. Lai valsts nesegtu/ zaudējumus, ir LV izvēle, bet pēc 2020. gada 13. marta privātpersona var vērsties Eiropas ilvēktiesību tiesā formāli. Lietu procesuāli uzsāks, bet pēc būtības kompensāciju no valsts nepiespruedīs. Pat tiesībsarga biroja mājaslabā oslēpta informācija par LV ziņojumu 2020. g. 13. martā, ka LV atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, tostarp vakcinācijā ieverojot tiesības uz veselību un dzīvību. Satversmes tiesa nestrādā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...