Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Visi ir vienvērtīgi, bet gultasvietas visiem nodrošināt nevarēsim

Irēna Kucina, Egila Levita padomnieku biroja vadītāja
15.01.2021.
Komentāri (95)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

z

21.01.2021. 23:08

»

Lēdijas nomaiņa

Pirmā Latvijas lēdija Kūciņa. Ja jau prezidents šo aplido un libido ceļ


Kāda kūciņa? Vai uzvādrs neasociējas ar parastu kuci?

Atbildēt

Sokrats

17.01.2021. 12:46

100.pantu atjaunojiet, siles pērtiķi! Un cenzūru novāciet.

Atbildēt

Obans

16.01.2021. 22:11

Tad kurš izlems, kam dzīvot kam nē? Ārsts? Ministrs? Nu ar tādiem lēmumiem var paātrināt savu rindu uz viņpasauli.... Nevajag tēlot Dievu.

Atbildēt

tv36

16.01.2021. 18:55

»

Oki

Preciizi


Kaut kad iepriekš jau rakstīju. Kāds neatliekamās palīdzības ārsts man stāstīja, ka bardaks veselības sistēmā ir izdevīgs- viegli bīdīt rebes un tā. Kas īsti notiek “ieguvēju” sirdsapziņās, var tikai minēt. Vai sirdsapziņa eksistē tajā līmenī- nav saprotams.
Par krokodila asarām runājot, pieņemu, ka tās var arī nebūt krokodila asaras. Zinot, ka man nav ķirurga talanta, izglītības un prakses, neraujos strādāt slimnīcu operāciju zālēs. Tomēr ārkārtīgi daudz alternatīvi apdāvināto uzskata, ka valsts vadīšana ir viņu misija. Lūk, arī visa atšķirība, manuprāt.

Atbildēt

jaa jaa

16.01.2021. 18:11

»

Latvijā tiek nostiprināta diktatūra un tirānija ar nepārsūdzamu tiesas spriedumu

Tiesai pietiek tikai ar VDD vēstuli un faktu, ka LV 2020. gada 13. martā ANO ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas ar tiešu VP E. Levita akceptu, diktatūras apstākļos liedzot politisku darbību Latvijā un miermīlīgus politiskus protestus, argumentētus viedokļus un sapulces, kas paredzēts spēkā ...


Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai 2020. gada 8.janvārī pietiek tikai ar VDD vēstuli un faktu, ka LV 2020. gada 13. martā ANO ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā ar tiešu VP E. Levita akceptu, lai, nostiprinoties diktatūrai un tirānijai Latvijā, ar nepārsūdzamu tiesas spriedumu liegtu vārda un viedokļu brīvību, politisku darbību Latvijā un miermīlīgus politiskus protestus, argumentētus viedokļus sociālajos tīklos un publiskas sapulces, ko paredz spēkā esošā LR Satversme.

Vai pastiprinātas represijas VP E. Levits, VDD, prokuratūra un tiesa vērsīs arī pret biedrības “Latvijas Satversmes sargi” biedriem, ir tikai laika jautājums.Tiesa Jeremejeva pārstāvētajai "Tautas varas frontei" aizliedz veikt publisko darbību
Šodien, 2021. gada 16. janvārī, 15:30
  Jauns.lv / LETA

Atbildēt

tv36

16.01.2021. 18:05

Tā vietā, lai rakstītu par “vienvērtībām” vai vēl kaut ko, varētu dalīties ar visiem iespējamajiem profilaktiskajiem soļiem veselības ziņā, lai nevajadzētu šķirot nevienu. Piem. ka svarīgi D vinamīna līmeni asinīs “nelaist” zemāk par 40 vienībām (maksimālā robeža ir 100 vienības, kuru pārsniedzot D vitamīns bojā nieres un ne tikai). 99% gadījumos, kad jautāju cilvēkiem, kāds ir viņu D vitamīna līmenis asinīs, lielākā daļa nezin vai lepni paziņo, ka tas ir zem normas un tas ir ok, jo ģimenes ārsts teicis, ka mūsu platuma grādos visiem tā esot. Normāli? Es tā neuzskatu. Nezināju, ka D vitamīna deficīts ietekmējot pārējo vitamīnu absorbciju. D vitamīns ietekmējot vēža šūnas arī (veicina to bojāeju). Utt. utml.utjpr. D vitamīns NAV panaceja, tomēr tas var samazināt komplikāciju smagumu arī covid gadījumā. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7385774/

Atbildēt

Latvijā tiek nostiprināta diktatūra un tirānija ar nepārsūdzamu tiesas spriedumu

16.01.2021. 17:56

Tiesai pietiek tikai ar VDD vēstuli un faktu, ka LV 2020. gada 13. martā ANO ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas ar tiešu VP E. Levita akceptu, diktatūras apstākļos liedzot politisku darbību Latvijā un miermīlīgus politiskus protestus, argumentētus viedokļus un sapulces, kas paredzēts spēkā esošajā LR Satversmē.

Ne velti LV policija un VDD realizē represijas un teroru pret biedrības “Latvijas Satversmes sargi”.Tiesa Jeremejeva pārstāvētajai "Tautas varas frontei" aizliedz veikt publisko darbību
Šodien, 2021. gada 16. janvārī, 15:30
  Jauns.lv / LETA

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, pamatojoties uz specdienesta secinājumiem, patlaban aizliegusi par Covid-19 viltus ziņu izplatīšanu aizdomās turētā aktīvista Valentīna Jeremejeva pārstāvētajam nodibinājumam "Tautas varas fronte" veikt publisko darbību.

Prokuratūrā aģentūra LETA pavēstīja, ka prokuratūrā tika saņemta Valsts drošības dienesta (VDD) vēstule ar lūgumu izvērtēt "Tautas varas fronte" publisko darbību.
VDD norādījis, ka nodibinājums sistemātiski neievēro tiesību normas un uz to publiski aicina arī citus, radot riskus ne vien sabiedrības veselībai, bet arī vispārīgu valsts un sabiedriskās drošības apdraudējumu.

Izvērtējot dienesta iesniegtos materiālus, tika konstatēts pamats iesniegt tiesā prasību par nodibinājuma darbības izbeigšanu. Vienlaikus prasībā pieteikts lūgums par prasības nodrošināšanu, aizliedzot nodibinājumam veikt publiskās darbības.
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā tika ierosināta civillieta un ar tās 8.janvāra lēmumu apmierināts prokuratūras pieteikums par prasības nodrošināšanu, aizliedzot nodibinājumam līdz galīgā nolēmuma pieņemšanai civillietā veikt jebkādu publisko darbību.
Nodibinājumam aizliegts rīkot, organizēt un piedalīties publiskos pasākumos, gājienos, piketos un sapulcēs, izplatīt jebkādu informāciju ar nodibinājumu saistītajos sociālo tīklu platformu kontos un interneta vietnēs.

Tiesas lēmums nav pārsūdzams.

Prokuratūra atgādina, ka atbilstoši Krimināllikumam par izvairīšanos no tāda tiesas nolēmuma nepildīšanu draud kriminālatbildība.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka nodibinājuma valdē ir Jeremejevs, kā arī Jānis Lamberts un bijušais distanču slēpotājs un olimpisko spēļu dalībnieks Roberts Raimo. Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka Raimo 2018.gadā no Zaļo un Zemnieku savienības saraksta startēja 13.Saeimas vēlēšanās. Savukārt Jeremejevs savulaik pat bija ZZS ietilpstošās Latvijas Zaļās partijas (LZP) Rīgas nodaļas vadītājs, taču 2018.gadā partiju pameta.

Jau ziņots, ka Valsts policija pērn decembra sākumā Jeremejevu kopā ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) feldšeri Marinu Kornatovsku aizturēja lietā par viltus ziņu izplatīšanu saistībā ar Covid-19.
Abas personas policija tur aizdomās par huligānismu.

Jeremejevs pēc 50 000 eiro lielas drošības naudas samaksāšanas tika atbrīvots no apcietinājuma.
Feldšerei Marinai Kornatovskai policija piemēroja  drošības līdzekli - nodošanu policijas uzraudzībā, aizliegumu izbraukt no valsts, aizliegumu tuvoties un kontaktēties ar noteiktām personām, kā arī noteiktas nodarbošanās aizliegumu.

Noteiktas nodarbošanās aizliegums ir saistīts ar liegumu ņemt dalību nodibinājumā "Tautas varas fronte".
Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa iepriekš sāktā kriminālprocesā saistībā ar sociālajā tīklā "Facebook" publicētām viltus ziņām par Covid-19 infekciju decembra sākumā aizturēja Jeremejevu un Kornatovsku.


Viltus ziņas ir saistītas ar sabiedrības drošības apdraudējumu, un tās izraisījušas sabiedrisko rezonansi, radījušas neizpratni par likumību un ir vērstas pret epidemioloģisko drošību, uzskata Valsts policija.

Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma" iepriekš ziņoja, ka plašu ievērību sociālajos tīklos guva Jeremejeva" video, kurā apkopotas lielākoties jau dzirdētas sazvērestības teorijas par Covid-19. Šajā video sazvērestības teorijas klāstījis cilvēks, kurš tiek pieteikts kā mediķis un RAKUS darbinieks.

Vairāk nekā pusstundu garajā video feldšere Kornatovska lielākoties atstāstījusi jau vairākkārt dzirdēto sazvērestības teoriju "klasiku" - Covid-19 esot izdomāts, statistika par inficētajiem esot viltota, slimnīcu pārslodze esot mīts, vēl neieviestās vakcīnas patiesībā būšot nāvējošas. Feldšere aizrunājas līdz tam, ka ārsti slimnīcā apzināti kaitējot pneimonijas pacientiem.
"Tajā ārstēšanā, kas tiek nozīmēta pneimonijas slimniekiem, ārstēšanas algoritms ir aizdomīgs un nesaprotams. Es redzu citu klīnisko ainu, bet man ir aizdomas, ka tas nav vīrusa saasinājumu dēļ, bet dēļ tā, kas tiek darīts ar pacientiem ārstēšanas laikā," norādījusi feldšere. Pēc viņas domām, tiek eksperimentēts, kā ātrāk nogalināt vai radīt iespaidu, ka cilvēks ir izārstēts.
Dienu iepriekš sieviete bija izplatījusi audio failu ar citiem izdomājumiem - Ķīpsalā tiekot veidota Covid-19 pacientu slimnīca, bet koronavīrusa vakcīnas būšot nāvējošas.
Šogad kopš pandēmijas sākuma Latvijā policija aizturējusi vairākas personas saistībā ar viltus ziņu izplatīšanu par Covid-19.

Atbildēt

pēc nāves

16.01.2021. 17:47

mākslinieki,
tāpat kā broilercāļi,
savu vislielāko vērtību
sasniedz tikai pēc nāves!

Atbildēt

katram savs

16.01.2021. 17:31

»

GEO

Atcerējos bērnību un pasaciņu par ragaviņām mežā


es atkal atcerejos bilu klintonu un moniku levinski !

Atbildēt

Agnese

16.01.2021. 15:22

Latvijas pansionātos neviens ne par ko neatbild. Rīgas pansionātos 1 māsa uz 400 klientiem un sanitāri brïvdienās. Ārstu nav kā darbinieku, bet arī viņi liela daļa strādā tā, kāda kuram morāle un ētika. Attālināti un telefoniski- absolūta profanācija. Un tie, kas strādā pēc profesionālām vadlīnijām un sitdsapziņas, tiek pamesti t.s.,, žurnālistikas" maitu ērgļiem.Kaut kāda Dzintara melodija- privātais pansionāts Rīgā par vairāk kā 1000 euro mēnesī- kauns nav paskatīties cilvēkiem acīs par medicīniskās palīdzības savlaicīgu nesniegšanu un novešanu līdz nāvei? Tas ir noziegums. Māsas kaut ko muld un melo, ka izgulējumi un pneimonija 3 dienu laikā radušies. No slimnīcām mirušos izsniedz plastikāta maisos, zārkus var nopirkt no 12.janvāra, bet tiem, kas slimnïcā inficējušies ar kroņa vīrusu, virsù uzber baltu pulveri uz maisa, iesp., hloru. To nedrïkst vērt vaļā un atvadīties. Jo slimnïcās tikšanās aizliegtas, no vēl dzïva mïļa tuvinieka nav iespējams atvadīties... Kā lai to visu nosauc??? Un tagad visus vakcinēs ar vakcïnām, kuras ir iepriekš testētas kā vakcïmas pret audzējiem. Cik zināms, vēl tādu vakcïnu nav. Bet ražotāju šefs Bourla, mùsējais Perevoščikovs & Co atsakās to darīt. ASV jau vakcinē automašīnās īpašos Vactination Stasion Center.

Atbildēt

Spoks

16.01.2021. 15:01

»

vietējais

Pilnīgi piekrītu, tiešām grūti aptvert, cik kropli savā domāšanā cilvēki vada šo valsti un kāda ir viņu attieksme pret savas valsts iedzīvotājiem


Dīvaini, ka Kucina nezina, ka ar Valsts prezidenta parakstu tiek apstiprināts katru gadu valsts budžets, kurā veselības nozare, neskatoties uz pasludināto prioritāti, katru gadu tiek apdalīta ar nepieciešamajiem līdzekļiem, lai izpildītu Satversme rakstīto, ka valsts sargā ikviena valsts pilsoņa dzīvību. 2021.gada budžetu Valsts prezidents parakstīja, kaut pacientu veselības pieejamībai valsts papildus neiedeva nevienu eiro. Tātad - nabagiem nav paredzēts izārstēties no smagām un retām slimībām, jo politiskā elitei ir jāglābj AirBaltica ar simtiem miljonu dāsnām valsts dotācijām, bet savi nabadzīgie pilsoņi var mirt bez valsts atbalsta (lasot Satversmes 95 pantu). Notiek slimnīcu reforma. Slimnīcas ar speciālistiem tiek un vēl tiks attālinātas no iedzīvotājiem pat līdz 120 km. Kā trūcīgie tur nokļūs, ja pat tiešās satiksmes nav, un tas maksās arī krietnu naudu, Reformātori ar KIariņu priekšgalā par to nedomā. Vai jaunajām pašvaldībām valsts uzliks par pienākumu savas pašvaldības trūcīgos iedzīvotājus bez maksas nogādāt uz un no konsultācijām, plānveida operācijām. Kāpēc Valsts prezidenta padomnieku birojs par to nedomā, kāpēc valsts prezidentam nav pastāvīga padomnieka sociālajos jautājumos, kas viņam to varētu skaidrot, lai savam skolniekam Kariņam varētu paprasīt, vai viņš saprot, kas ir sociāli atbildīga valsts un kāpēc Levits panāca tāda jēdziena ierakstīšanu Satversmes Preambulā.

Atbildēt

Lēdijas nomaiņa

16.01.2021. 14:38

Pirmā Latvijas lēdija Kūciņa. Ja jau prezidents šo aplido un libido ceļ.

Atbildēt

Kūciņa

16.01.2021. 14:35

Mincīte turpina mīcīties ap naudas maisu

Atbildēt

Vova the Vagabond

16.01.2021. 13:46

»

Ķieģelis

Vispirms vajadzētu nenožēlot ~100-120 vakcīnu, lai savakcinētu Kariņu, Pavļutu, valdību un Saeimu, lai visa tauta varētu redzēt vakcīnas iedarbību zināmā laika posmā. Varbūt pat kļūs gudrāki un vairs nepieņems tik stulbus lēmumus kā pašlaik. Viņi jau paši baidās, tāpēc sev vakcinēšanu ieplānojuši pašiem...


«Kā mēs zinām, vislabāk uzrunā personīgais piemērs, līdz ar to, kā būtu, ja visi ministri un visi Saeimas deputāti piekristu vakcinēties. No vienas puses, tas būtu skaidrs signāls sabiedrībai, ka metodei un tehnoloģijai var uzticēties, no otras puses, tā būtu iespēja atsākt darbu klātienē».

(Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris)

Atbildēt

labs vērojums

16.01.2021. 13:29

»

Ak,

Sandra, bilde tak parāda un izrāda visu (roķeles


Liekais svars,neveselīgs dzīves veids,... riska grupā!

Atbildēt

nodokļu maksātājs

16.01.2021. 13:27

Ko viņa ir darījusi,lai visiem sirgstošajiem būtu nodrošinātas gultasvietas slimnīcās?

Atbildēt

Pilsone

16.01.2021. 12:33

»

LPSR laika manekeni bija balti

Kas atceras ,ko si persona slavinaja pirms 1991 gada valsts apversuma,uzrakstiet.tas bus interesantak


Vienvērtīgi, divvērtīgi, trīsvērtīgi...vai te tiek spriests par ķīmisko elementu vērtībām? Raksts tukšs un mazvērtīgs, sevi slavinošas.

Atbildēt

Kāpēc tāda steiga ar vakcināciju?

16.01.2021. 11:56

Lai cilvēki neierauga faktisko patiesību - ka C19 “apkarošana” nes simtiem reižu lieāku postu nekā nāve no C19. Tādēļ tiek uzpūsta melu demagoģija par inficētiem un mirušiem saistībā ar C19. Kā kāds nomirst, melo, ka no C19, nevis ar C19 kā papildus infekciju.

Komendantstundas ievieš, lai cilvēki nevar tikties, priecāties un apspriest TV melu demagoģiju, lai nevar politiski protestēt ar mītiņiem un sapulcēm.

Pretoties var tikai bruņotā pilsoņu kara veidā. Bet sabiedrība tam nav gatava, lai atteiktis no minimālā komforta. Līdz tam var nenonākt, jo sola izdzīvošanas pabalstus.

Bet ir grūtības noteikt konkrētu ienaidnieku. Ienaidnieks ir pasludināts neredzams - C19. Bet tie, kuri genocīdu realizē, mainās - Viņķeli nomaina Pavļuts, K. Kariņš vakcinācijas plānu uzdeva izstrādāt pēc PVO ieteikuma - E. Levits turas ēnā, lai gan ir galvenais, kas akceptē notiekošo.

Zemessardze un policisti, karavīri arī nav it kā vainīgi - pilda pavēles. Algotņi.

Grūtības rada atrast ienaidnieku. Bet viņš ir visredzamākajā vietā VP, MP, tiesībsargs, VDD pārraugs utt. Tieši viņi var ievērot Satversmē noteiktās tiesības, bet to nedara, jo ir nodevuši Satversmi un tautu ārvalstu kolonizatoriem tautas iznīcināšanai.

Ne velti L&K kliķei visbīstamākie, kas uzdzen paniku, ir biedrība “Sabiedriskie Satversmes sargi”.

Jo būs vairāk vakcinēto, jo ātrāk sabiedrība tiks sašķelta, jo lielākas būs vakcinēto veselības problēmas. Visi būs nodarbināti katrs ar sevi.

“Novājināta tauta viegli padodas savai iznīcināšanai” - no cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai.Atbildēt

Klauss Švābe Lielajā restartā “Great restart”

16.01.2021. 11:31

»

viesis

Kā šī Covid laika filozofēšana par cilvēka dzīvības vērtību piegriezusies. Politiķi valstī, ar vienu no nožēlojamākajām veselības un sociālās aizsardzības sistēmām Eiropā, kādu, pie tam, paši radījuši, lej krokodila asaras par to, kā viņus "uztrauc" katra iedzīvotāja tiesības uz dzīvību...


flozofē, ka nav dilemmas starp paātrinātu un kardinālu iejaukšanos globālajā ekonomikas attīstības apturēšanā un dažu cilvēku upurēšanā ar Covid-19 izplatību. Gripas izplatības gadījumā nenotika paātrināta iejaukšanās globālās ekonomikas attīstībā. Šo brīdi ar Covid-19 nedrīkst palaist garām un globālā ekonomika un patēriņš jāaptur nekavējoties. To var apturēt arī ar masveida testēšanu, karantizāciju, “mājsēdi ekonomikas pakaļā”, komendantstundām un cilvēktiesību ierobežojumiem, tostarp neļaujot nodarboties ar uzņēmējdarbību. Visi ierobežojumi ir iluminātiski melīgi - jo zināms, ka līdzīgi gripai C19 upuru skaitā ir veci cilvēki ar patoloģijām un citiar novājinātu imunsistēmu.

Vakcinācija ar cilvēka genomu mainošām akcīnām padara cilvēkus neauglīgus, samazināsies dzimstību un patēriņš, novājinot ekonomiku, nogalina paātrināti.

Cilvēktiesības ierobežo visā ES, radot haosu ekonomikā, vairojot depresiju un pašnāvību skaitu.

Atbildēt

Joske

16.01.2021. 11:29

Interesanti, kur viņš grābstās kad citi neredz!?

Atbildēt

viesis

16.01.2021. 10:51

Kā šī Covid laika filozofēšana par cilvēka dzīvības vērtību piegriezusies. Politiķi valstī, ar vienu no nožēlojamākajām veselības un sociālās aizsardzības sistēmām Eiropā, kādu, pie tam, paši radījuši, lej krokodila asaras par to, kā viņus "uztrauc" katra iedzīvotāja tiesības uz dzīvību...

Atbildēt

Andru Leviti abi mīlnieki

16.01.2021. 08:59

novakcinē”labprātīgi”. A. Leviti “piespieda” vakcinēties, lai veci cilvēki nebaidās viņai sekot uz viņsauli? Cik dienas atlicis dzīvot E. Levitam?

Tas un vēl cits žurnālā “Kas vecs”. Abonēšana visam 2021. gadam beigusies.

Atbildēt

Ķieģelis

16.01.2021. 07:55

»

ESMAIJA

Tādu laiku atpakaļ es klausījoe , ko saka vakcīnu ražotāji. Tie minēja grupas, kuras nevajadzētu vakcinēt un viena no tām bija gados veci cilvēki. Un šādā sakarībā man ir jautājums, izslēdzot varbūtību, kaa viņš to nebūtu dzirdējis kādēļ viņš pastāv uz to ka vecie cilvēki obligāti jāvakcinē vieni no...


Vispirms vajadzētu nenožēlot ~100-120 vakcīnu, lai savakcinētu Kariņu, Pavļutu, valdību un Saeimu, lai visa tauta varētu redzēt vakcīnas iedarbību zināmā laika posmā. Varbūt pat kļūs gudrāki un vairs nepieņems tik stulbus lēmumus kā pašlaik. Viņi jau paši baidās, tāpēc sev vakcinēšanu ieplānojuši pašiem pēdējiem.

Atbildēt

jautaajums

16.01.2021. 07:53

»

Ķieģelis

200% taisnība


Kam taisnība,evitam un kucinai?Tiem nekad nebūs taisnība.

Atbildēt

Ķieģelis

16.01.2021. 07:39

200% taisnība.
Bet daudzīe mīnusi, vērtējot šo rakstu, labi parāda mūsu tautas nežēlību.

Atbildēt

vietējais

16.01.2021. 06:45

»

Lasot komentārus

Fakts ir tāds, ka ir ļoti daudzi, kuri atbalsta cilvēku šķirošanu un vājāko legalizētu nogalināšanu. Fašisti? Komunisti? Nelieši? Slepkavas? Mazohisti? Alkoholiķi? Tie paši, kuri neieredz vecākus cilvēkus, neieredz sievietes, invalīdus, homoseksuāļus? Galvā un morālē (p) sistie? Ja tādi nonāk varā? ...


Pilnīgi piekrītu, tiešām grūti aptvert, cik kropli savā domāšanā cilvēki vada šo valsti un kāda ir viņu attieksme pret savas valsts iedzīvotājiem.
Laikam jau tie kuri pie siles atrodas ir pārliecināti ka varēs tur atrasties mūžīgi un paši nekad veci nebūs.

Atbildēt

Ak,

16.01.2021. 00:02

»

foto -kāds negods Latvijai

foto -kāds negods Latvijai, kura klusējot to pacieš... Paija


jā, man ar šo sāgu arī šitentais palika un paliks kā krējuma izstrādājums. Kūciņas tak patīk visiem, ne? :D

Atbildēt

Eskubārs

15.01.2021. 23:09

Vislaik minetstriju kucīnas vaideja kad pensi esot par daudz tāpēc jāpagarina darbildzes vecums. A bet tagad priekšroka pensiem jo riskanta grupa,tas tak atbilst dr.Mengel filozöfijai.

Atbildēt

ESMAIJA

15.01.2021. 22:17

»

Visiem veciem, ne tikai veciem, cilvēkiem ir kāda veselības ķibele

Ja vakcinējas, šī ķibele progresē un var izsaukt nāvi, kas jau pierādījies Norvēģijā. Pansionātos. Vadībai jautāts, kā tas car būt, ja vakcīnai jāpasargā, bet tā ogina- sekoja oficiāla atbilde - ka reakcija (nāve) pēc vakcinācijas ir normāls stāvoklis. Jebkurš, kurš apveltīts ar skaidru saprātu, protams...


Tādu laiku atpakaļ es klausījoe , ko saka vakcīnu ražotāji. Tie minēja grupas, kuras nevajadzētu vakcinēt un viena no tām bija gados veci cilvēki. Un šādā sakarībā man ir jautājums, izslēdzot varbūtību, kaa viņš to nebūtu dzirdējis kādēļ viņš pastāv uz to ka vecie cilvēki obligāti jāvakcinē vieni no pirmajiem? Vai viņā ir apslēpts slepkavas gēns un viņam sagādās baudu, apzinoties, ka viņa rīkojums var atnest nāvi, vai arī viņam ir mērķis atbrīvoties no tiem, kas nekādu pienesumu vairs dot nevar, var tikai tērēt, Bet atgādināšu, ka viss ko jūs kariņa kungs redzat visapkārt ir no gruvešiem ar šo veco cilvēku rokām uzcelts Pēckara gadi bija neizsakāmi smagi, cerības bija uz vecumdienām... Un tagad kā nodzītus zirgus vai vecus suņus tiek plānots nogalināt. Bet varbūt ir vēl kāds trešais iemesls, kas nevienam nav zināms.

Atbildēt

Cerības piepildās

15.01.2021. 21:32

»

Citi avoti runā par 23 nogalinātiem Norvēģijas pansionātos

ages/Jochen Eckel/Scanpix...


Cerēja nogalināt vismaz 23, tas arī ir veiksmīgi izdevies.

Atbildēt

Citi avoti runā par 23 nogalinātiem Norvēģijas pansionātos

15.01.2021. 21:30

»

Visiem veciem, ne tikai veciem, cilvēkiem ir kāda veselības ķibele

Ja vakcinējas, šī ķibele progresē un var izsaukt nāvi, kas jau pierādījies Norvēģijā. Pansionātos. Vadībai jautāts, kā tas car būt, ja vakcīnai jāpasargā, bet tā ogina- sekoja oficiāla atbilde - ka reakcija (nāve) pēc vakcinācijas ir normāls stāvoklis. Jebkurš, kurš apveltīts ar skaidru saprātu, protams...


ages/Jochen Eckel/Scanpix
Norvēģijā pēc Covid-19 vakcinācijas miruši 23 cilvēki: brīdina par risku vecākiem pacientiem 5
PASAULĒ Šodien 20:46
  Jauns.lv
SASNIEDZ JAUNUS
KLIENTUS JAU ŠODIEN!

Norvēģijā pēc vakcinācijas ar "Pfizer/BioNTech" pret Covid-19 miruši 23 cilvēki, vēsta "Bloomberg". Šo informāciju savā iknedēļas atskaitē sniegusi Norvēģijas Ārstniecības aģentūra.

Atskaite publicēta 14. janvārī. Šobrīd izpētīti 13 no kopumā 23 nāves gadījumiem. 
Tiek norādīts, ka aģentūra analizē visus gadījumus ar blakusparādībām, ko izraisa vakcīna. Izpētes rezultāti liecina, ka biežāk blakusparādības bijušas gados veciem cilvēkiem.

"Atskaites var liecināt par to, ka blakusparādību efekti no Covid-19 vakcīnas tādi kā drudzis un slikta dūša varētu novest līdz letālam iznākumam, ja cilvēkam jau iepriekš bijušas problēmas ar veselību," informē Norvēģijas Ārstniecības aģentūrā.
"Pfizer/BioNTech" sadarbojas ar Norvēģijas regulatoru, lai izmeklētu nāves gadījumus. Aģentūra konstatējusi, ka "līdz šim notikušo incidentu skaits nav satraucošs un atbilst cerētajam," informējis "Pfizer/BioNTech" ražotājs. Tiek norādīts, ka no vakcinēšanās nav jāizvairās gados jauniem un veseliem cilvēkiem. 
Masveida vakcinācija no Covid-19 Norvēģijā sākās 2020. gada 27. decembrī. Pirmie valstī vakcīnu saņēmuši pansionātu iemītnieki.

Divi pansionāta iemītnieki, kas saņēma “Pfizer/BioNTech” vakcīnu pret Covid-19 mira 5. janvārī

Atbildēt

foto -kāds negods Latvijai

15.01.2021. 21:19

foto -kāds negods Latvijai, kura klusējot to pacieš... Paija

Atbildēt

Es neko no tā nedarīju, netērēju laiku,

15.01.2021. 21:13

»

sašķirotā

Kad paziņoja par tiem senioriem, kurus neglābs,jo veci - es tā kā sabijos, taču tagad pārņēmis miers mani neglābs...


jo redzēju, ka komunisti un čekisti pārmet kažokus un viņiem piepulcējas CIP un Mossad organizētā noziedzība. Es neticēju un joprājām neticu nevienam varas propagandas TV un Radio raidījumam.

Atbildēt

Visiem veciem, ne tikai veciem, cilvēkiem ir kāda veselības ķibele

15.01.2021. 21:08

»

sašķirotā

Kad paziņoja par tiem senioriem, kurus neglābs,jo veci - es tā kā sabijos, taču tagad pārņēmis miers mani neglābs...


Ja vakcinējas, šī ķibele progresē un var izsaukt nāvi, kas jau pierādījies Norvēģijā. Pansionātos. Vadībai jautāts, kā tas car būt, ja vakcīnai jāpasargā, bet tā ogina- sekoja oficiāla atbilde - ka reakcija (nāve) pēc vakcinācijas ir normāls stāvoklis. Jebkurš, kurš apveltīts ar skaidru saprātu, protams, ka nevakcinēsies. Jo tas ir dzīvības un nāves jautājums.

Atbildēt

Noskatījos

15.01.2021. 21:03

»

Milānā 28 procentu slimnīcas ārstu atsakās no vakcinēšanās

https://youtu.be/p1_MOGA4L1k


Miruši veci cilvēki Norvēģijā 28, ASV proporcionāli līdzīgi.

Jā, Itālijas laikrakstā teikts, ka maskas atcels 2023. gadā.

Vienu linku serveris atteica atvērt, Nīderlandes mikrobioloģijas profesore atklāj videouzrunā, ka vakcīnas pret C19 satur cilvēka šūnu - pilnīgi visu šūnu gēnus modificējošas vielas, kas tur paliek uz visiem laikiem. Līdz ar to cilvēki kļūst par “genētiski modificētiem cilvēkiem” kā dārzeņi - piem. tomāts, kura genomā ievadīts ledus zivs gēns.

Itālijā valsts arī neievēro cilvēktiesības, likumdošana diktatoriska un haotiska. Ieslodzījums “mājsēdes pakaļā” līdz 2021. gada aprīļa beigām. Uz ielām rindas un pūļi, pārkāpjot pulcēšanās aizliegumus, 2 m distanci, gaida uz vakcināciju. Policija viņus nesoda

Komendantstunda no 22-6 rītā.

Latvijā diskriminācija - bargi soda personas, ja policija privātā auto konstatē dažādu ģimeņu personas, bet sabiedriskajā transportā nesoda.

Atbildēt

sašķirotā

15.01.2021. 20:54

Kad paziņoja par tiem senioriem, kurus neglābs,jo veci - es tā kā sabijos, taču tagad pārņēmis miers mani neglābs!
Nekas. Visu esmu izdarījusi - Atmodā piedalījos, par Latvijas Neatkarību cīnījos,Barikādēs stāvēju, - lai jaunie dzīvo un ir laimīgi Lai visiem veselība, kas zin, varbūt arī mani neķers tas kovids un vēl kādu gadiņu padzīvošu.Pats jau savu aiziešanu nevar izlemt.Centīšos nedomāt par to, ka valsts mani vecumā ir iezīmmējusi tik nežēlīgi.

Atbildēt

bite

15.01.2021. 20:36

»

Patvaļa likumdošanā,

sāk mirt veci cilvēki pēc vakcinācijas, pirms tam neinficējušies ar C19


Nemuldi, vecos vēl nemaz nevakcinē. Vēl visi medīcīnas darbinieki nav savakcinēti.

Atbildēt

Patvaļa likumdošanā,

15.01.2021. 20:25

sāk mirt veci cilvēki pēc vakcinācijas, pirms tam neinficējušies ar C19.

Atbildēt

Maskas varēs nelietot 2023. gada martā

15.01.2021. 20:20

bet ar to viss vēl nebeigsies.

https://youtu.be/p1_MOGA4L1k

Atbildēt

Milānā 28 procentu slimnīcas ārstu atsakās no vakcinēšanās

15.01.2021. 20:15

https://youtu.be/p1_MOGA4L1k

Atbildēt

Imunizācijas valsts padome

15.01.2021. 20:07

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


un citus trakos nepotēs.

Atbildēt

15.01.2021. 20:04

INTERNATIONAL COVENANT ON CIVIL AND POLITICAL RIGHTS NEW YORK, 16 DECEMBER 1966
LATVIA: NOTIFICATION UNDER ARTICLE 4 (3) 1
The Secretary-General of the United Nations, acting in his capacity as depositary, communicates the following:
The above action was effected on 16 March 2020. (Original: English)
“No. UN-N-6633
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations presents its compliments to the Secretary- General of the United Nations and pursuant to Article 4 of the International Covenant on Civil and Political Rights informs that Latvia exercises the right of derogation from its obligations under [the] International Covenant on Civil and Political Rights in the entire territory of Latvia.
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations informs that following the announcement of the World Health Organization of 11 March 2020 that COVID-19 has been confirmed as pandemic, and taking into account the significant danger the spread of COVID-19 has posed to public health, on
12 March 2020, the Government of the Republic of Latvia declared emergency situation in the entire territory of [the] Republic of Latvia. The aim of the declaration is to ensure epidemiological safety and restrict the spread of COVID-19. The emergency situation commenced on 13 March 2020, and will remain in force until 14 April 2020. Among the measures adopted by the Government of Latvia, in- class learning at schools has been suspended, access of third persons to hospitals, social care institutions and places of detention has been restricted, all public events, meetings and gatherings have been cancelled and prohibited, as well as movement of persons has been restricted. The application of these measures gives reasons for the necessity to derogate from certain obligations of Latvia under Articles 12, 17, and 21 of the International Covenant on Civil and Political Rights. The Permanent Mission of Latvia to the United Nations attaches to this note the unofficial translation of the order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March 2020 ‘On the Declaration of Emergency Situation’, as amended on
13 March 2020 and 14 March 2020.
Pursuant to Article 4, paragraph 3, of the International Covenant on Civil and Political Rights, the Permanent Mission of Latvia to the United Nations will inform H.E. Mr. António Guterres, the Secretary-General of the United Nation[s] about future developments with regard to the emergency situation, and will notify the Secretary-General when these emergency measures have ceased to operate and the provisions of the International Covenant on Civil and Political Rights are fully implemented again.
________
1 The text (translation in English) of order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March
2020 attached to the notification is on file with the Secretary-General and is available for consultation.

- 2 - (IV.4)
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations avails itself of this opportunity to renew to the Secretary-General of the United Nations the assurances of its highest considerations.
New York, 16 March 2020”
***

Atbildēt

Kucina tikai ar šo rokastu

15.01.2021. 19:53

»

Lasot komentārus

Fakts ir tāds, ka ir ļoti daudzi, kuri atbalsta cilvēku šķirošanu un vājāko legalizētu nogalināšanu. Fašisti? Komunisti? Nelieši? Slepkavas? Mazohisti? Alkoholiķi? Tie paši, kuri neieredz vecākus cilvēkus, neieredz sievietes, invalīdus, homoseksuāļus? Galvā un morālē (p) sistie? Ja tādi nonāk varā? ...


mēģija pildīt to vakumu, kas radies 2020.gada 13. martā, LV atsakoties ANO noncilvēktiesību ievērošanas. Tad nu paliek LR Satversmē noteiktās cilvēktiesības, kuras var strādāt, var nestrādāt no Saeimas , VP, MP subjektīva ieskata. Zaudējumi, kuri radušies, vēršami pret valsti. Lai valsts nesegtu/ zaudējumus, ir LV izvēle, bet pēc 2020. gada 13. marta privātpersona var vērsties Eiropas ilvēktiesību tiesā formāli. Lietu procesuāli uzsāks, bet pēc būtības kompensāciju no valsts nepiespruedīs. Pat tiesībsarga biroja mājaslabā oslēpta informācija par LV ziņojumu 2020. g. 13. martā, ka LV atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, tostarp vakcinācijā ieverojot tiesības uz veselību un dzīvību. Satversmes tiesa nestrādā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....