Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Priesteris

30.08.2021. 17:26

Pavļuts ir upurējams maiju un acteku tradīciju garā. Zēlastībai nav pakļauts, jo ir kurls pret racionāliem argumentiem, ka nekādi nav saistīts ar antivakceru, vakcinēšanàs brīvprātības un citiem idiotu formējumiem, bet attiecas uz prāta mazspēju.

Atbildēt

ha-ha

29.08.2021. 14:23

»

Savulaik VDK agentüra

vervéja dakteri Leopoldu Ozolinu 4x ,bet velti


Pie balsošanas par neatkaŕīgu Latviju 21.augustā nepiedalījās vesela virkne deputātu t.s.Godmanis,Dobelis,Gailis, Bērziņš,Ziedonis u.c.slavenības.Tas tiek noklusēts un atainots tiek pavisam cita mēroga balsojums OMONa apsardzībā.

Atbildēt

East

29.08.2021. 13:10

»

west

Visbriesmīgākie nav "gudrie" zagļi kā aivariņš bet gan muļķi un stulbeņi, kad tiek pie teikšanas


Masoni no 16. gadsimta kultivē lēmējus demokrātijā kā”noderīgus idiotus”. “Noderīgu idiotu” teiciens līdz mums nonācis no 16. gadsimta. Un vēl attiecīgi šis - “kāda tauta, tādi tās izredzētie”. Vai nav dīvani, ka, nonākot Saeimā, viņi visi, blenžot uz uzrakstu “Viens likums, viena taisnība”, aizmirst par savu zvērestu. Ar ko viņus iebaro Saeimas ēdnīcā?

Atbildēt

west

29.08.2021. 12:43

Visbriesmīgākie nav "gudrie" zagļi kā aivariņš bet gan muļķi un stulbeņi, kad tiek pie teikšanas!

Atbildēt

jautaajums

29.08.2021. 09:07

»

Taisnība

Pamats atlaist pļutausi un co jau ir...


Vai jūsu kolēģis grib vakcinēties pret baiso vīrusu vai pret ierobežojumiem?

Atbildēt

Viņi domā, ka sarīdīs tautu un līs asinis

29.08.2021. 08:19

»

Džo Nenotveramais

Sist ir ilgi.Par visu, ko viņi darījuši, būtu jāsakapā ar mačetēm.Uz foto labi skatās, visu valstu Demokrātu partijas dirlaižām būtu par biedinājumu.Tas nav labs risinājums, bet bez 500 cilvēku likvidācijas vai ilgstošas izolācijas mēs pārmaiņas nepanāksim


Visus tiesnešus, prokurorus, kas tausīs spriedumus ar austiem naudas sodiem par epidemioloģiskiem pārkāpumiem un citādus par pašizolācijas neuevērošanu.. to visu var atrast..

Tūkstotis sanāks likvidējamo.

Atbildēt

Aha!

29.08.2021. 08:15

»

Džo Nenotveramais

Sist ir ilgi.Par visu, ko viņi darījuši, būtu jāsakapā ar mačetēm.Uz foto labi skatās, visu valstu Demokrātu partijas dirlaižām būtu par biedinājumu.Tas nav labs risinājums, bet bez 500 cilvēku likvidācijas vai ilgstošas izolācijas mēs pārmaiņas nepanāksim


LV vismaz 500 likvidējami - sāmot ar bij. MP un VP . VP Levits ar MP Kariņu ir apogejs. Tālāk vairs nav kur.

Žīdu kovidafērai labs plāns - bez mākslīgas pandēmijas nevar pasaulei uzkundzēties. Un vēl nošricē un pazemo. Kā dzīvniekus.


Visi tie parazīti - Ulmanis, Zatlers, VVF, Vējonis.. Gailis vien ko verts, Godmanis.. staigā smaidīgs..

Armija nošpricēta, zemessardzi un tiesnešus, prokurorus, izlases policistus puetaupa - nenošpricēs vai ar placebo špricītēm kā atklājies Itālijā - pofesoriem piedāvājuši, bet tie ar tautu un atklāja mecijiem.

Kur mana mačete?

Atbildēt

Džo Nenotveramais

29.08.2021. 07:43

»

Ja neļauj zagt

ir jāsāk sist


Sist ir ilgi.Par visu, ko viņi darījuši, būtu jāsakapā ar mačetēm.Uz foto labi skatās, visu valstu Demokrātu partijas dirlaižām būtu par biedinājumu.Tas nav labs risinājums, bet bez 500 cilvēku likvidācijas vai ilgstošas izolācijas mēs pārmaiņas nepanāksim.

Atbildēt

Salvdors Aljende

29.08.2021. 07:36

Izsaku pieticīgu cerību, ka nenāksies gaidīt vēl gadu un tauta Koalīciju saplēsīs gabalos un gruzīs kravas kastēs ar dakšām! PIETIEK!

Atbildēt

Prokurors

29.08.2021. 00:25

»

Taisnība

Pamats atlaist pļutausi un co jau ir...


lutausainâ plikpaura un viņa blondīņu vasêšanăs biroja aizdzīšanas ideju pilnībā apstiprinu.

Atbildēt

Ar to ir pateikts viss.

28.08.2021. 19:49

https://aivisvasilevskis.info/2020/05/26/kinas-totalitarisma-instruments-bgi-genu-izsekotajs-latvija/?fbclid IwAR1WmIlPlwmCFQOLUR-Hp-piSX_7dgLMC_qEmREKQiJKgi_u47fpjUeAobs

Atbildēt

Fakts

28.08.2021. 15:50

»

aaaaa

laikam dzīvoju paralēlajā kosmosā, jo man škiet, ka valdība rīkojas pareiz un labi, tikai vajadzētu stingrāk un ātrāk


Tad jau pareizi definēji. Es redzu tāda mēroga naudas izsaimniekošanu un izlietošanu savās interesēs, ka Latvijas parāds drīz apdraudēs valsts neatkarību. Bet te laikam izpaužas Vakcinācijas biroja liekēži ar autoru Pavłutu priekšgalā. Nekas jums neizdosies. Pietiek valsts naudu izškjērdēt. Vai varbūt vēl kādu biroju vai tml nodibināt? Lai Pavłuts pats var turpināt atpūsties. Pretīgi to vērot. Un tik muld un muld. Tas arī viss.

Atbildēt

aaaaa

28.08.2021. 15:29

laikam dzīvoju paralēlajā kosmosā, jo man škiet, ka valdība rīkojas pareiz un labi, tikai vajadzētu stingrāk un ātrāk

Atbildēt

Inta

28.08.2021. 14:08

»

:)))

Kas piekrīt covidvakcinācijas idejai , piekrīt paverdzināšanai


Precīzi! Tiku līdz vakcinācijai,tālāk lasīt nav jēgas!

Atbildēt

Juriss

28.08.2021. 11:59

»

Vareni

Liekā cilvēkkapitāla iznīcināšanu sākuši ar Izraēlu, jo tur vislielākā un ātrākā vakcinācijas aptvere. Tie 200 miljardieri sapīpējušies, vai


Es nesaku, ka taisās iznīcināt cilvēkus, vismaz tādā tiešā veidā. Taisās pieslēgt pie datora, tas gan, jo mērķis ir samazināt cilvēku ļauno iedarbību uz planētu.( Tāpēc viņiem ir daudz ideologu), lai samazinātu patēriņu, attiecīgi samazināt ražošanu, ierobežot cilvēku pārvietošanos, protams plānot dzimstību( ierobežot) un t.t.. Tas pats par īpašumiem. Ir nelietderīgi turēt 5 mājokļus vienam bagātniekam, ka apdzīvo tikai vienu. Viņi savā veidā ceļ vispasaules komunismu, kur valdīs miers un labklājība. Tā ir viņu ideoloģija, bet tie, kas nepakļaujas tie ir jānobeidz, jo tie traucē gaišajai nākotnei. Visi, kas iet bojā šās gaišās nākotnes vārdā tie vienkārši ir upuri. Tā sakot, jāsaka- Bez upuriem nav revolūcijas, nākotnes. Tie, kas dzīvojuši PSRS visi paši var saskatīt visas šīs komunistikās idejas, lozungus, līdzības. Covid19 tas vienkārši ir viņu aizsegs.

Atbildēt

Juriss

28.08.2021. 11:46

»

Šim nepiekrītu

C: Līdzīgi kā Staļinam un partijai teica, ka vācieši jau karaspēku pieveduši pie robežas, bet tie neticēja, tāpat arī tagad, kad viss jau sagatavots cilvēku pieslēgšanai datoram, atliek vien uzbrukums...


Iespējams, ka tā, bet, ko domāja Staļins mums diez vai būs zināt. Mēs varam tikai apelēt uz to, ko darīja, runāja, rakstīja.:D
Šā vai tā, bet ar kompartiju es domāju, ka daudzi virsnieki un citi cilvēki zināja šīs ziņas, tai skaitā Brestā ( pie viņiem nāca cilvēki pāri robežai un paši stāstija, ko redzēja), bet tām nepievērsa uzmanību, tieši tāpat kā tagad saka "antivanseru glupības". Valdība taču saka, ka ir miers, tieši tas pats notiek tagad, pilnīga uzticēšanās valsts varai. Domāju, ka šeit var arī citus piemērus piesaukt iz vēstures.

Atbildēt

vēl trakāk ir ,

28.08.2021. 10:51

»

Taisnība

Pamats atlaist pļutausi un co jau ir...


ja peidagoks pats grib vakcinēties!!!

Atbildēt

Taisnība

28.08.2021. 10:28

Pamats atlaist pļutausi un co jau ir:
Šobrīd jau vairākas dienas skatos, kā mans kolēģis mokās ar vakcīnas dabūšanu, kas nepieciešama, lai varētu pilnvērtīgi veikt savu pedagoga darbu un lasīt lekcijas tādās valstīs, kur nevakcinētajiem vairs nepietiek ar negatīvu testu, bet tik un tā ir obligāta 5-14 dienu karantīna. Tie elles loki pa iestāžu tālruņiem ir nenormāli, tie pretrunīgās informācijas blāķi no oficiālām iestādēm ir nenormāli, bet rezultāts ir nulle! Izglītības ministres solījums, ka pedagogiem būs pieejamas prioritārā kārtībā Janssen potes IR MELI! Vakcinācijas ministre MUIŽNIECE MELO! Būtu interesanti veikt žurnālistu izmeklēšanu par identisku situāciju, kā bija ziemā, kad atlaida Viņķeli, jo Janssen vakcīnas atkal nav iepirktas un piegādātas, cik vajag, bet, vēl sliktāk, ir sapirktas par miljoniem nevienam nevajadzīgas Pfizer un Comirnati, kuras oktobrī atkal būs jāziedo Āfrikai. TE VAJAG IZMEKLĒŠANU UN lutausaino plikpauri ir jādzen projām ar skubu, ieskaitot viņa bezjēdzīgo blondīņu vasēšanās biroju. Plus vēl to bezsmadzeņu IZM ministreli var paķert par nekā nedarīšanu un melošanu vienā laidā!

Atbildēt

Vareni

28.08.2021. 09:47

»

Šim nepiekrītu

C: Līdzīgi kā Staļinam un partijai teica, ka vācieši jau karaspēku pieveduši pie robežas, bet tie neticēja, tāpat arī tagad, kad viss jau sagatavots cilvēku pieslēgšanai datoram, atliek vien uzbrukums...


Liekā cilvēkkapitāla iznīcināšanu sākuši ar Izraēlu, jo tur vislielākā un ātrākā vakcinācijas aptvere. Tie 200 miljardieri sapīpējušies, vai?

Atbildēt

sadists

28.08.2021. 09:38

Jāiesprosto koncertflīģelī zem vāka un jāielaiž tajā vienu bariņu niknu lapseņu, utu, blakšu, blusu un jāizliek ārā uz trim dienām.

Atbildēt

cIK STULBAM

28.08.2021. 09:17

»

Piekrītu simtprocentīgi!

Godīgas Saeimas vēlēšanas jau nozagtas...


jābūt , lai nesaprastu , ka visi tie , kuri bijuši pie varas pa šiem 30 gadiem ,ir tiesājami !!! Sistēma jamaina un partijas jāpatriec!

Atbildēt

Šim nepiekrītu

28.08.2021. 09:07

»

Juriss

Vakcinācijas mērķis ir QR koda piešķiršana, var to droši saukt par vispasaules elektronisko identifikatoru, skatīt ID2020.com . Nav ne kāda sakara te ar to, ko mēģina kāds te apmānītais pastāstīt. Lielākā daļa ir apmanīti, daļa to dara ideoloģijas dēļ ( pasaules zaļā plāna glābšanas) un mazākā daļa ...


C: Līdzīgi kā Staļinam un partijai teica, ka vācieši jau karaspēku pieveduši pie robežas, bet tie neticēja, tāpat arī tagad, kad viss jau sagatavots cilvēku pieslēgšanai datoram, atliek vien uzbrukums!

Ir pierādīts, ka Staļins bija informēts, bet neuzbruka Vācijai, tomēr ļāva iebrukt PSRS teritorijā, upurējot daļu armijas. Ja notiktu pretēji, ASV vēlāk saslēgtos ar hitlerisko Vāciju, nevis PSRS.

Cionistu plāns bija iznīcināt tautas, sakūdot ar karošanu, un jau karam beidzoties 1944. gadā nodibināja Starp val fondu, valstis pakļaujot parādiem. Visas globālās bankas radušās karu beidzamā gadā.

Šodien globālā karā izmanto viltus pandēmiju. Cionisti pārņēmuši varu jau ANO, PVO, SVF, PB, FRS un jau ieguvuši Vatikāna un 200 miljardieru atbalstu, kontrolējot visas centrālās bankas elektroniskās naudas izveidei cilvēkkapitāla novērtēšanai. Lieko cilvēkkapitālu iznīcina ar vakcināciju, jo ekskluzīvajā kapitālismā investīcijas vairs peļņu nenes, lai atmaksātu kredītus komercbankām.

Globālai liekā cilvēkkapitāla nošpricēšanai SVF ar SDR sistēnas starpniecību valstīm aizdod 650 miljardus usd 2021. gada 23. augustā. Tas attiecas arī uz aizdevumu Latvijai cionistu varas nostiprināsanai.

Atbildēt

Piekrītu simtprocentīgi!

28.08.2021. 08:51

»

Juriss

Vakcinācijas mērķis ir QR koda piešķiršana, var to droši saukt par vispasaules elektronisko identifikatoru, skatīt ID2020.com . Nav ne kāda sakara te ar to, ko mēģina kāds te apmānītais pastāstīt. Lielākā daļa ir apmanīti, daļa to dara ideoloģijas dēļ ( pasaules zaļā plāna glābšanas) un mazākā daļa ...


Godīgas Saeimas vēlēšanas jau nozagtas

“13. Saeima steidzami lemj piešķirt tiesības vadītājam saņemt pielaidi valsts noslēpumam

Saeima steidzamības kārtā galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā “Par valsts noslēpumu”, paredzot tiesības Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājam saņemt pieeju valsts noslēpumam un to izmantot savā amatā.

Veikto izmaiņu mērķis ir sniegt CVK priekšsēdētājam iespēju iegūt pilnvērtīgu informāciju vēlēšanu sagatavošanas un vadīšanas laikā, ļaujot sekot līdzi iespējamiem riskiem un apdraudējumiem, kas var kompromitēt vai citādi negatīvi ietekmēt vēlēšanu procesu un radīt apdraudējumu nacionālajai drošībai, skaidrots likumprojekta anotācijā.

Valsts drošības dienesta un Satversmes aizsardzības biroja pārstāvji iepriekš deputātus informēja, ka, piešķirot CVK priekšsēdētājam pieeju valsts noslēpumam, būtu iespējams brīvāk dalīties ar informāciju, kas noderīga ar vēlēšanām saistītu apdraudējumu novērtēšanai un lēmumu pieņemšanai.”

Godīgas Saeimas vēlēšanas nozagtas, CVK skaitot balsis “pareizi”, lai Saeimā nokļūst vien noziedznieku L & K kliķes politikas turpinātāji tautai bez cilvēktiesībām ceļā uz elektronisko koncentrācijas nometni ar digitālo eiro, ko jau ievieš EC banka inkluzīvā kapitālisma vajadzībām. Kovidafēra un vakcinācija ir līdzeklis tautas pakļaušanai un kontrolei.

Ir tikai viena iespēja atgūt ar 13/03/2020 atņemtās cilvēktiesības valsts un pasaules līmenī Latvijas teritorijā - varas maiņa vardarbīgā veidā 2021. gada 18. septembrī. Tautai pārņemot varu ar Šlesera pagaidu valdību.

Atbildēt

Juriss

28.08.2021. 08:48

Vakcinācijas mērķis ir QR koda piešķiršana, var to droši saukt par vispasaules elektronisko identifikatoru, skatīt ID2020.com . Nav ne kāda sakara te ar to, ko mēģina kāds te apmānītais pastāstīt. Lielākā daļa ir apmanīti, daļa to dara ideoloģijas dēļ ( pasaules zaļā plāna glābšanas) un mazākā daļa patiešām zina un pilda "Great reset" plānu. Daļa no plāna ir piešķirt nedzēšamu elektronisko identifikatoru katram pasaules iedzīvotājam. Pats interesantākais ir vārds nedzēšams, kas vedina domāt... Jo saitā ID2020 nav minēts kādā veidā nedzēšams. Bet zinot futaralogu plānus tādu kā Ilons Masks, Švābs un citus, zinām, ka tuvākajā nākotnē viņu vēlmes ir pieslēgt cilvēku mākslīgajam intelektam, datoram. Kā arī Microsoft patents 060606, par to, ka pats cilvēka ķermenis ir kriptovalūtas sastāvdaļa. Tikai fakti! Kas neredz šos faktus ir vienkārši nezinātājs, akls vai naivs. Naivie šķiet ir ļoti daudz...., tai skaitā arī tie, kas ir pret obligāto vakcināciju (QR kodu), jo viņi neredz vai baidās par to runāt. Līdzīgi kā Staļinam un partijai teica, ka vācieši jau karaspēku pieveduši pie robežas, bet tie neticēja, tāpat arī tagad, kad viss jau sagatavots cilvēku pieslēgšanai datoram, atliek vien uzbrukums!

Atbildēt

2009. gada 13. janvāra nekārtības organizēja cionistu vara

28.08.2021. 06:57

»

Beidziet jokities un paļauties uz ienaidnieka slepkavas godaprātu!

Beidziet sūdzētie! Vara pieder tautai. 13/03/2020 atņemtas cilvēktiesības! 28.08.2021. 06:15...


ar Pabriku, šodien Aizsardzības ministru, kas nošpricē LV armiju, S. Āboltiņu, kura no tautas slēpjas Itālijā, S. Ēlerti, Levita kapitula “priekšnieci”, Štokenbergu, avantūristu, lai tautai pēc Lietussargu revolūcijas prasībām “nolaistu tvaiku” . Ar personu, kas atzinās savos nodomos tautas interesēs, A.A.Bērziņu cionistu vara, lai iebiedētu tautu, vara nežēlīgi izrēķinājās un spīdzināja cietumā, liedzot vecāku sagādātus medikamentus. Par to bij. VP Vējonis apbalvoja Probācijas dienesta vadītāju, kas ignorēja AT spriedumu. Nekas nav aizmirsts, neviens nav aizmirsts!

18.septembrī tiešām ir īstais un pēdējais laiks latviešu tautai un Latvijas tautai apvienoties un pārņemt varu, problēmas risinot cilvēktiesību ceļā.

Atbildēt

Beidziet jokities un paļauties uz ienaidnieka slepkavas godaprātu!

28.08.2021. 06:25

»

Zane

Vajag aizñemties vēl 1 - 2 miljonus un beidzot maksāt konkurētspējīgu atalgojumu Evai Juhñēvičai un viñas kompānijai- šo laiku nomenklatūrai. Ja nopietni, ar šo biroju vien pietiktu, lai normāli funkcionējošā demokrātijā tādu Pavłutu momentā atlaistu. Tikai savākti vairāk kā 20 000 paraksti šo liekēžu...


Beidziet sūdzētie! Vara pieder tautai. 13/03/2020 atņemtas cilvēktiesības! 28.08.2021. 06:15
18. septembrī, kā aicina Šlesers, Tautai jāsaceļas un jāieņem Saeimas telpas Jēkaba ielā, Rīgas pils un iekšlietu, tieslietu ministrijas. Levits ar Kariņu, Ruks un Bordāns, Mūrniece jānomētā akmeņiem līdz nāvei, vainīgo nebūs. Ar buldozeriem jāieņem viss Rīgas centrs. 13. Saeimas deputāti jāpatriec un jānomētā skmeņiem. Viņi vienmēr balso par noziedzīgiem likumiem. Tautai beidzot jādodas uz Rīgu ar visa veida tehniku. Rīgas cionistu perēklis sinagoga jānolīdzina ar zemi, jāslēdz visi žīdu biroji - Eiropas Komisijas un Pasaules bankas. Jāieņemm Latvijas banka, Swedbank un Citadele, cionistu žīdu banka. Policijas auto, kas stājas ceļā, ar buldozeriem jāstumj grāvjos vai Daugavā. Jāveido sava pagaidu valdība ar Šleseru un Gobzemu. Kosmētika nelīdzēs. Vai nu viņi mūs, vai mēs viņus! No centrālcietuma jāatbrīvo Lembergs, lai saņemtu zaļzemnieku atbalstu.

Atbildēt

Sūdzēties, vàkt parajstus, aizņemties laiks beidzies!

28.08.2021. 05:59

»

Zane

Vajag aizñemties vēl 1 - 2 miljonus un beidzot maksāt konkurētspējīgu atalgojumu Evai Juhñēvičai un viñas kompānijai- šo laiku nomenklatūrai. Ja nopietni, ar šo biroju vien pietiktu, lai normāli funkcionējošā demokrātijā tādu Pavłutu momentā atlaistu. Tikai savākti vairāk kā 20 000 paraksti šo liekēžu...


Tautai jāsaceļas un jāieņem Saeimas telpas, Rīgas pils un iekšlietuu, tiesliet ministrijas. Levits ar Kariņu un Ruks un Bordāns jānomētā akmeņiem līdz nāvei, vainīgo nebūs. Ar buldozeriem jāieņem viss Rīgas centrs. 13. Sadimas deputāti jāpatriec un jānomētā skmeņiem. Viņi balso par noziedzīgiem likumiem. Tautai beidzot jādodas uz Rīgu ar visa veida tehniku. Policijas auto, kas stājas ceļā, jāstumj grāvjos vai Daugavā.

Atbildēt

Zane

28.08.2021. 05:28

Vajag aizñemties vēl 1 - 2 miljonus un beidzot maksāt konkurētspējīgu atalgojumu Evai Juhñēvičai un viñas kompānijai- šo laiku nomenklatūrai. Ja nopietni, ar šo biroju vien pietiktu, lai normāli funkcionējošā demokrātijā tādu Pavłutu momentā atlaistu. Tikai savākti vairāk kā 20 000 paraksti šo liekēžu un afēristu atlaišanai, bet Kariña valdībai ne silts, ne auksts, ko domā viñu darba devēji- tauta. Un atceramies liekēžus, kad nākamajās vēlēšanās balsosim: nemūžam par Attīstībai/ Par (Pavłuts) un JV (Kariñš). Tie ir mūsu kopējās naudas IZSAIMNIEKOTĀJI un sava labuma meklētāji.

Atbildēt

Litrs

27.08.2021. 21:57

Vajag aizņemties 5 miljardus un izdalīt uz galviņām!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

27.08.2021. 20:48

Vienkāršs, racionāls izklāsts! ES PIEKRĪTU! Lai MUMS visiem VEICAS!!!

Atbildēt

...

27.08.2021. 20:47

var cirst cik grib, dibināt ko grib, AP ir norakstīta, škles projekti beigušies

Atbildēt

surikats

27.08.2021. 20:19

»

Vēl viens okupantu kliķes aizstāvis pamodās

Neleģitīmi pilsoņi nevar ievēlēt leģitīmu valdību. Punkts. Pārējais ir ir vienu kangaru nomaiņa pret citiem


Un ko Tu iesaki? Es arī māku bezdēt krēslā, tam nav vajadziģi augstākā izglītība. Ko iesaki tieši TU? Ja Tev nav atbildes, pateikšu Tavā vietā, Tu radi smaku un tas ir viss Tavs pienesums. LAi vara mainās katrus četrus gadus, lai nāk balti, pelēki, sarkani un dzelteni. Bet lai nav ka vieni vālē vairākus sasaukumus pēc kārtas. Viņus neievēlē, bet viņi paši ivēlas. Lai mainās valdības, sūdīgāk nebūs, bet mēs varēsim atšķirt sūdus no mīzaliem.

Atbildēt

Interesanti

27.08.2021. 19:47

,kas saplusoja ,ko? :D

Atbildēt

"Paziņojums, ka vakcinācija ir līdzeklis, nevis mērķis."

27.08.2021. 18:56

Autors melīgajiem kangariem piespēlē jaunu melu versiju...

Atbildēt

Likumsakarīgi

27.08.2021. 17:41

»

Savulaik VDK agentüra

vervéja dakteri Leopoldu Ozolinu 4x ,bet velti


Nesavervētie negozējas TV ekrānos un ar panākumiem neizceļas korumpētajā VDK Latvijā.

Atbildēt

fakts

27.08.2021. 17:34

"Arī Latvijā skolās bērni tiks testēti tieši ar šiem testiem, kas Vācijā, piemēram, maksā 0.89 centi. Mūsu valstī, protams, daudz dārgāk, jo ir taču nepieciešamība nopelnīt pietiekami."

Ja kāds nebūtu alternatīvi intelektuāli apdāvināts, tad spētu saprast atšķirību starp testa mēģenes cenu un paša testa izmaksām.

Atbildēt

forcemajeure

27.08.2021. 17:26

Ainār, esi aizmirsis rakstīšanu. domas labas, bet forma pārāk gaistoša reizēm
iedod kādam pārlasīt
un latīņu valodu pamācies - atceries, kā paideram izgāja

Atbildēt

Vēl viens okupantu kliķes aizstāvis pamodās

27.08.2021. 17:16

Neleģitīmi pilsoņi nevar ievēlēt leģitīmu valdību. Punkts. Pārējais ir ir vienu kangaru nomaiņa pret citiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

27.08.2021. 17:06

... vai jau priekšvēlēšanu kampaņas sākums?

Atbildēt

voila

27.08.2021. 17:01

vidusceļš gandrīz vienmēr ir bijis zelta ceļš, tikai tās..... blaknes, bet visumā autoram paldies, lasot pat mati nesakustējās

Atbildēt

Savulaik VDK agentüra

27.08.2021. 16:45

vervéja dakteri Leopoldu Ozolinu 4x ,bet velti.
Tad kàda pipara péc sis autors nav savervéts ...
VDK tiek augstu vértétas gimenes tradicijas kalposanai agentürai. Vislabàk trijàs paudzés.

Atbildēt

millers

27.08.2021. 16:45

piesakos rindā uz papļuta upurēšanu

Atbildēt

:)))

27.08.2021. 16:29

Kas piekrīt covidvakcinācijas idejai , piekrīt paverdzināšanai.

Atbildēt

Ļoti populistisks raksts

27.08.2021. 16:24

Vj. Dombrovskis ir cionistu spec skolas beidzējs ASV. Kāda banka LV par saviem līdzekļiem divus gadus uzturēja viņa “domnīcu” certus.lv, pasējot Dombrovski politikai.

Cionisti no ASV šo te Dombrovski virzīja par premjerministru, bet baptistu Sproģi par VP. Galarezultātā tur no āca bandīti Levits un Kariņš.

Ģirģens ir bij. VDD pārraugs kā iekšl. ministrs. Tātad arī pielaide valsts noslēpumiem.

Lai ko šie deģenerāti nesolītu, piitikā viņi turpinātu noziedznieku Levita un Kariņa kursu uz inkluzīvo kapitālismu bez cilvēktiesībām Latvijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...