Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ņirga

23.01.2022. 13:13

»

Starpību jūti

Kozins nav privātpersona valsts TV kanālā un nevar par nodokļu maksātāju naudu bīdīt savu vārda brīvību un sev izdevīgu viedokli . Bez tam esot arī žurnālistu asociācijas vadonis. Tātad bija jādemonstrē profesionālās ētikas augstākie standarti...


Ā, tad visu izšķir nevis tas vai cilvēks saka patiesību, bet kas viņš ir. Tātad, ja melo antivakseris privātpersona soc tīklos, tad tā ir vārda brīvība. Viņi "pauž viedokli" nevis melo. Savukārt, ja precīzi tāpat rīkoja Iļja Kozins TV, tad tā vairs nav vārda brīvība. Tad tas ir slikti. Viņš nepauž viedokli. Viņš melo. Un šāds dubultais standarts ir labs.

Atbildēt

Starpību jūti

23.01.2022. 12:44

»

Ņirga

Es nesaprotu par ko antivakseru un gobzemistu varza ir dusmīga uz Iļju Kozinu? Tā tak ir vārda brīvība - paņemt, samontēt un parādīt to, ko tu uzskati par sev izdevīgu. Tā jau nav melošana. Paši antivakseri to dara regulāri soc tīklos un ar to lepojas. Pat saka, ka šādā melošanā pats Astra šos būtu ...


Kozins nav privātpersona valsts TV kanālā un nevar par nodokļu maksātāju naudu bīdīt savu vārda brīvību un sev izdevīgu viedokli . Bez tam esot arī žurnālistu asociācijas vadonis. Tātad bija jādemonstrē profesionālās ētikas augstākie standarti.
Antivakseri savos soctīklos uzstājas par savu naudu, pauž savu viedokli .

Atbildēt

Ņirga

23.01.2022. 12:06

Es nesaprotu par ko antivakseru un gobzemistu varza ir dusmīga uz Iļju Kozinu? Tā tak ir vārda brīvība - paņemt, samontēt un parādīt to, ko tu uzskati par sev izdevīgu. Tā jau nav melošana. Paši antivakseri to dara regulāri soc tīklos un ar to lepojas. Pat saka, ka šādā melošanā pats Astra šos būtu atbalstījis.

Atbildēt

Nepiekrītu viekāršotam skaidrojumam

23.01.2022. 11:33

»

skumji

Piemineklja koncepcija taada neizdevusies! Noraade uz to, ka kaps ar krustu sagaida visus. Dziivajiem jaadomaa par to, kaa mees dziivojam, uz ko tiecamies, bet sheit jaajuutaas kaa kapos


Formāli vertikāle un horizontāle krustojot veido krustu, semantiski senāko, ietilpīgāko simbolu, zīmi. Kompozīcija vienkārša, tai pat laikā ne tik elementāra - fragmentēta dažādos mērogos, dimensijās, līdz galam nepateikta, iekšēji pretrunīga, kaut ārēji stabila, monolīta, kā stāvus zemē iedzīta kancele apsūdzības runai totalitāram režīmam, apliecinājumam cilvēka gara spēkam, brīvībai. Asociācijas arī ar zemē iedzīta zobena spalu. Ļoti nekonfortabls piemineklis konkrētā vietā.

Atbildēt

Par vēlu

23.01.2022. 11:23

Visa patriotu , nacionāļu un dddistu svilpšana un šūmēšanās , ka valdošie , un vēl vēlēšanu gadā tālredzīgi privatizēja Astras veikumu un piemiņu , ir nokavēta . Tagad establišmentam ceturtā maijā būs, kur runas bīdīt un vainagus nest. Nu tikai tā vieta -pie tiesu nama- stipri diskutabla .

Atbildēt

vienkāršš tekstilfabrikas

23.01.2022. 10:50

»

west

Tu, nejēga


strādnieks "rabīns"ir tikai jūsu slimo smadzeņu auglis.Ne jūs zināt,kas ir rabīns,ne kas ir prezidenta senči,ne pats prezidents.Prezidenta sieva ir latviete,bērni Vāczemē dzimuši latvieši un viņi visi izskatās brīnišķīgi.Neskaudiet,bet ķerieties labāk pie kāda darba!

Atbildēt

Ha!

23.01.2022. 10:42

Labais sākums: vistas ir tieši tas :)

Atbildēt

tieši tā

23.01.2022. 10:41

»

kaķa smiekli

Saki, - Levits neideva ? Bet likums būs jāparaksta viņam, vai ne tā


Likums būs jāizsludina Levitam.Un tad arī varēs runāt par "iedošanu".Pagaidām Levitam ar iedošanu nav pilnīgi nekāda sakara.Devēju vārdi ir zināmi.Tie ir Attistibai/par,JV un Saskaņas deputāti un vēl daži citi.Nekaunīgā,noziedzīgā likuma bīdītāji ir parattīstībnieki ar Bondaru un Jaunupu priekšgalaā.

Atbildēt

Izsmiekls

23.01.2022. 08:31

Antivakseri jauc melošanu ar vārda brīvību. Pie tam viņiem pašiem ļoti nepatīk ka kāds cits, piemēram, panorāma samelojās. Antivaksa izpratne ir tāda - ja meloju es, piem. soctīklos ar visādām stulbībām, sagrozījumiem un izdomājumiem, tad tā ir vārda brīvība. Ja samelojas kāds medijs - tas ir slikti un būtu jāsoda. Traki ar to antivaksu. Lielākā daļa ir truli kā zābaki.

Atbildēt

dzirdēju

23.01.2022. 02:18

»

west

Tu, nejēga


Levits reiz teica, ka ir par tradicionālām laulībām, kā to nosaka Latvijas Satversme. Varbūt tāpēc viņam te pederasti tik nikni uzbrūk?

Atbildēt

🔵

23.01.2022. 00:24

»

🔴🔵

Atbildēt

Nu

22.01.2022. 23:36

»

west

Tu, nejēga


Muļķības, tas tagad attiecas tikai uz ultraortodoksālajiem. Sen jau Izraēlas pilsonību dod ja 1/4 daļa jūda pierādāma. Tur ir Nirnbergas likumi stipri atvieglotā variantā (1/4 par žīdu neskaitīja). Un, ja sieva pāriet jūdaismā, tad arī ortodoksālie saka "sehr gut Waldemar". Tā ka - ar to Levijam viss ir kārtībā. Vienīgais ko viņš nožēlo, ka kulakā grūti pasist, vazelīns vienmēr jāmeklē. Bet Latvijas prezidentiem tā ir galvenā nodarbe.

Atbildēt

Apustulis

22.01.2022. 19:56

»

ekvivalents

Astra cinijas tiesi par to pasu par ko cinijas Gaponenko un abi nonaca cietuma.nekada demokratija un nekadas cilvektiesibas pasaule neeksiste,beidziet izplatit sis asv kolonizatoru pasakas.likumus par minimalo algu un minimalo pensiju visa pasaule pienema un pienem vislabak un visaugstak apmaksatie ...


Diemžēl mūsu tauta viskaismīgāk tic jebkādām pasakām, ko lej oficiālie ziņu mēdiji! Paklausieties LR brīvo mikrafonu, un kļūs visiem nelabi, no lišķīgo idiotu runām. Kā visi grib sadziedāties, ar raidījuma vadītājiem, kā slavē lielākos kretīnus, zūd jebkādas cerības par rītdienu!!!

Atbildēt

anti soross

22.01.2022. 19:16

»

Jā jā

Astra cīnijās par brīvu Latviju un pret tādiem komunistiem, kā raksta autors


Gaponenko ari cinijas par brivu Latviju !

Atbildēt

ekvivalents

22.01.2022. 19:15

Astra cinijas tiesi par to pasu par ko cinijas Gaponenko un abi nonaca cietuma.nekada demokratija un nekadas cilvektiesibas pasaule neeksiste,beidziet izplatit sis asv kolonizatoru pasakas.likumus par minimalo algu un minimalo pensiju visa pasaule pienema un pienem vislabak un visaugstak apmaksatie subjekti,kuri ir iedomajusies ,ka vinu meliem ir likumigs speks.

Atbildēt

Grāmata

22.01.2022. 17:45

Latvijā neviens medijs nav uzrakstījis, vai pastāstījis taisnību par šo notikumu. Pienenes dēls vienkārši visai pasaulei parādīja, kam pieder vara, tas arī viss. Tas vēstījums - viss notiek, kā plānots.

Atbildēt

ASV At un citi protestē

22.01.2022. 13:35

ASV Augstaka tiesa ( 9 tiesnešu sastava) atzinusi vakcinācijas mandāta pieprasīšanu darba vietās par nelikumīgu .
pasaulē pilna sparā iet vakcinacijas protesti no 25.janv Anglija neprasīs vairs vakcinaciju apliecinosus papīrus...

Atbildēt

Vilnis

22.01.2022. 13:29

Loti labs raksts! .. tikai latviešu tautas šodienas ienaidnieku ir jāapzīmē ar vārdu! Proti, tas ir liberastisms, - anglo-amerikāniskā liberālisma ideoloģija, kura iznīcina kultūras.

Atbildēt

west

22.01.2022. 12:51

»

Ortodoksālie

ebreji NEKAD neuzskatīs par ebreju to,kam nav ebrejiete māte.To jau nu vajadzēja zināt,ja jau piemini vārdu”ortodoksāls”.Nezini,netici,pajautā viņiem


Tu, nejēga!
Rabīna mazdēls nekad neprecētu gojieti.
Skaties, kā izskatās bārdaiņa sieva un bērni!

Atbildēt

Pašizolācija no kaitnieciskas informācijas

22.01.2022. 12:35

Mēs visi esam cilvēki, kuri meklē patiesu informāciju, kura visu laiku tiek cenzēta, sagrozīta un slēpta. Dažreiz tīri reflektori mēs apmeklējam propogandonu portālus : tvnet, delfi, apollo. Nobloķējiet šos portālus savos tālruņos un jums navajadzē tos lasīt, pat ja refleksi ņem virsroku ;)

Atbildēt

Pajaco

22.01.2022. 12:03

»

kill the messenger

Vai te kāds gaidīja "patiesību" par autoru, vai pēc būtības


Patiesība, nejēgas kungs, nozīmē "pēc būtības".

Atbildēt

lunahod

22.01.2022. 11:57

»

🔴


paskaties citas bilees kur tiekas ar prezidentiem, ne tur cepure ne hūte. Pidars vienkāŗšs Joske ir.

Atbildēt

Rihards miljonāra Jāņa dēls (NA)

22.01.2022. 11:35

Egīl turies, tu esi labākais nelietis no Nacionālo žīdu apvienības.

Atbildēt

jautājums

22.01.2022. 11:07

»

Taisnība kož acis

Linards saka patiesību par autoru un nu tas "čuguna lējējiem" nepatīk, uzvedas kā "spruktiņi" gāž virsū dubļus personībām, jauc kopā skābus kāpostus ar medu


Kādu patiesību tas tavs Grantiņš sludina? Ka visi ir provokatori, kremļa aģenti. Lamā Lato Lapsu, bet tajā pašā laikā L.Lapsa sabiedrības informēšanā ir izdarījis vairāk, kā tūkstoš grantiņi kopā ņemot. Bez tam šis nacionālista lomu tēlojošais klauns atbalsta pie varas esošo NA, kas kopā ar "Vienotību" un paristiem veic genocīdu pret latviešu tautu. Tāda, lūk, ir tā patiesība!

Atbildēt

Patriotiskais gars

22.01.2022. 11:01

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Autors varētu būt no Mamīkina- Lemberga varzas. Viss vienā putrā...sakabināti kopā PUNKTI kuriem vienam ar otru nav nekāda sakara...Pareizi Bordāns pasacīja par svilpējiem KAĻINKAS stabulē


linards irā VISLIELĀKAIS latvanpajols,kādu radījusi SAULES MŪŽA ZEME,vārdsakot sprukstiņš,pie tam atsaldēts,atdauzīts un izraidīts.

Atbildēt

Nu

22.01.2022. 10:04

»

kaķa smiekli

Saki, - Levits neideva ? Bet likums būs jāparaksta viņam, vai ne tā


ja,jaunups un bondars jau gudri,visu atbildību novels uz prezidentu.

Atbildēt

Bet

22.01.2022. 10:02

»

nu beidzot ir skaidrs

Tikai draudzība ar Krieviju var mūs glābt


kas liedz tev draudzēties tagad,uzreiz?Cik tur tā darba?Pārbrauc robežu un draudzējoes, zils palikdams.Palīdzi draugiem būvēt pārtikušu,cilvēcisku valsti.

Atbildēt

kaķa smiekli

22.01.2022. 09:47

»

Lasīt

māki?Levits neiedeva 40 milj,iedeva Jaunups,Bondars uc,kas veikli izmanto situāciju.Kā arī tie,kas balsojot piekrita šādai afērai


Saki, - Levits neideva ? Bet likums būs jāparaksta viņam, vai ne tā ?

Atbildēt

Ortodoksālie

22.01.2022. 09:44

»

Raivis

Ortodoksālie žīdi galvassegas nenoņem. Kam vēl nav skaidrs, kas ir Levits?! Vienīgi Dzintars brēca, ka šamais esot latvietis


ebreji NEKAD neuzskatīs par ebreju to,kam nav ebrejiete māte.To jau nu vajadzēja zināt,ja jau piemini vārdu”ortodoksāls”.Nezini,netici,pajautā viņiem.

Atbildēt

Lasīt

22.01.2022. 09:30

»

Levit genocīdam nav noilguma

Latvijas valsts prezidentu Levitu ievēlēja par prezidentu smagos ekonomiskajos noziegumos notiesātie oligarhi, komunisti Lembergs, Šķēle un Šlesers...


māki?Levits neiedeva 40 milj,iedeva Jaunups,Bondars uc,kas veikli izmanto situāciju.Kā arī tie,kas balsojot piekrita šādai afērai.

Atbildēt

SOS SOS SOS

22.01.2022. 08:23

»

derdz

Levit, Bordān, un pārējiem iesaistītajiem, lūdzu atkāpjieties un ejiem prom


🔴ej prom nolādētais žīds Levit ar labu, būs revolūcija, būs asinsizpiešana reāli, būs cīņa par cilvēktiesībām uz eksistenci, Levit, jūs kopā ar oligarhiem / ekonomisko noziegumu izdarītājiem izlaupījāt Latvijas mantu lielā apmērā kļūdami par miljonāriem noziedzīga nodarījuma rezultātā, Levit, tu pat uz darbu iet neļauj, atstāj bez maizes, pieprasi maksāt valstij nodokļus, bet pats sev piešķīri, kropli nolādētais žīds , algas pielikumu un prēmijas tai pat laikā, rīkojies kā SS NACISTS , Levit, tu lieto un izmanto slepeni militārus stratēğiskus elektromagnētiskos ieročus, izdarīji masveida cilvēku slepkavības Rīgā un joprojām arī mani noslepkavo izbaudot sadismu un to tu apzinies, STOP LEVIT

Atbildēt

Levit genocīdam nav noilguma

22.01.2022. 08:11

»

Es

Milzīgs kauns, ka šie varas punduri, cilvēki, kas nav cienīgi neviena amata, atļaujas piesavināties Astras vārdu un rīcības augļus pat vismazākajā mērā


Latvijas valsts prezidentu Levitu ievēlēja par prezidentu smagos ekonomiskajos noziegumos notiesātie oligarhi, komunisti Lembergs, Šķēle un Šlesers...
Levits bija un ir kā advokāts oligarhiem un apzināti, ar tiešu nodomu izdarīja valsts amatpersonas noziedzīgu nodarījumi, īstenoja genocīdu, kara noziegumus, izraisīja bioloğisko karadarbību , sevišķi smagus noziegumus pret cilvēci, finansēja terorismu, finansēja proliferāciju..., pats sev un ebrejiem bez tiesas sprieduma, kas veido judikatūru par kara noziegumiem un genocīdu, iedeva naudu 40 000 000 euro, patvaļīgi...🔴Levits bez covid sertifikāta latviešu tautai aizliedz iet uz darbu, neviena cita Eiropas Savienības valsts tā nežēlīgi nerīkojās, Levits slēpa un maskēja izdarīto, turēja Latvijas tautu badā un zem iztikas minimuma, neļāva saņemt advokāta pakalpojumu Levita izdarīto noziegumu atmaskošanai, Levits izteicaa draudus mani noslepkavot un draudus īsteno, transnacionālu teroristu organizācijā Sarkanais terorisms, īsteno totalitāru oligargu diktatūras noziedzīgu valsts pārvaldi, izmanto čekistu un nacistu metodes...

Atbildēt

Atmošanās.

22.01.2022. 04:18

Raimonds Pauls par visu šo jau izteicās,ar labu ,ar labu.

Atbildēt

Taisnība kož acis

22.01.2022. 01:27

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Autors varētu būt no Mamīkina- Lemberga varzas. Viss vienā putrā...sakabināti kopā PUNKTI kuriem vienam ar otru nav nekāda sakara...Pareizi Bordāns pasacīja par svilpējiem KAĻINKAS stabulē


Linards saka patiesību par autoru un nu tas "čuguna lējējiem" nepatīk, uzvedas kā "spruktiņi" gāž virsū dubļus personībām, jauc kopā skābus kāpostus ar medu.

Atbildēt

Nu

21.01.2022. 23:21

»

Klau grantiņ,

dalasa , kisindžera bžezinska sorosa ,klintona un visi kas caur tūpli varzojas


Nē, šitie ir citi.
Bet Bžezinskis, protams, ir visas civilizētās pasaules ienaidnieks Nr.1. Kas ir Dalasa (ne pilsēta, bet tautas ienaidniece)?

Atbildēt

Jūsu vārds

21.01.2022. 23:01

»

Tante no laukiem

Jā ... rāmā, rāma - panorāma, to skatās kungs un katra dāma - kā kādreiz dziedāja Fredis ... Tikai šoreiz porno_rāma gan ir izpildījusies kā 100% ielas_maita un ilgi no tā šmuces būs koalīcijas neatkarīgajam ruporam jāatmazgājas


Žurnālistikas darba un ētikas kodekss tika piesmiets jau pasen. Tagad vienkārši izrādījās, ka tā ir norma. Un tā nebūs norma citiem. Jautājums ir tāds, vai par jūsu nodokļu naudu ir jāuztur nožēlojamo varu tik atklāti apkalpojoši mediju.

Atbildēt

Klau grantiņ,

21.01.2022. 22:59

»

Nu

Mamikina - Lemberga


dalasa , kisindžera bžezinska sorosa ,klintona un visi kas caur tūpli varzojas ....

Atbildēt

Attāls radinieks

21.01.2022. 22:59

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Nefantazē, jefiņ, Astra nesēdēja pie kriminālistiem. Pie kriminālistiem tika "aizraidīti" tie, kuri neparakstīja sadarbības LĪGUMU. Astra sēdēja konfortablā POLITISKAJĀ zonā


Klau, tu, neveiksminiek. Tad, kad jums, ākstiem, bija iespēja nodarīt postu piemineklim atbrīvotājiem Pārdaugavā, tad izrādījās, ka tu un tavi "kareivji", ar pirkstu taisīti pamuļķi, spēja labi ja sevi uzspridzināt, jo iepriekš nebija dzīvē tikuši tālāk par sausās atejas "spridzināšanu" ar rauga paciņu.
Un tagad tu, gļēvuli, te spiras kaisi.... :) Nomirsi kā kājauts.

Atbildēt

Es

21.01.2022. 22:57

Milzīgs kauns, ka šie varas punduri, cilvēki, kas nav cienīgi neviena amata, atļaujas piesavināties Astras vārdu un rīcības augļus pat vismazākajā mērā.

Lasieties prom ar labu. Noziegumiem pret cilvēci gan nebūs noilguma.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...