Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ņirga

23.01.2022. 13:13

»

Starpību jūti

Kozins nav privātpersona valsts TV kanālā un nevar par nodokļu maksātāju naudu bīdīt savu vārda brīvību un sev izdevīgu viedokli . Bez tam esot arī žurnālistu asociācijas vadonis. Tātad bija jādemonstrē profesionālās ētikas augstākie standarti...


Ā, tad visu izšķir nevis tas vai cilvēks saka patiesību, bet kas viņš ir. Tātad, ja melo antivakseris privātpersona soc tīklos, tad tā ir vārda brīvība. Viņi "pauž viedokli" nevis melo. Savukārt, ja precīzi tāpat rīkoja Iļja Kozins TV, tad tā vairs nav vārda brīvība. Tad tas ir slikti. Viņš nepauž viedokli. Viņš melo. Un šāds dubultais standarts ir labs.

Atbildēt

Starpību jūti

23.01.2022. 12:44

»

Ņirga

Es nesaprotu par ko antivakseru un gobzemistu varza ir dusmīga uz Iļju Kozinu? Tā tak ir vārda brīvība - paņemt, samontēt un parādīt to, ko tu uzskati par sev izdevīgu. Tā jau nav melošana. Paši antivakseri to dara regulāri soc tīklos un ar to lepojas. Pat saka, ka šādā melošanā pats Astra šos būtu ...


Kozins nav privātpersona valsts TV kanālā un nevar par nodokļu maksātāju naudu bīdīt savu vārda brīvību un sev izdevīgu viedokli . Bez tam esot arī žurnālistu asociācijas vadonis. Tātad bija jādemonstrē profesionālās ētikas augstākie standarti.
Antivakseri savos soctīklos uzstājas par savu naudu, pauž savu viedokli .

Atbildēt

Ņirga

23.01.2022. 12:06

Es nesaprotu par ko antivakseru un gobzemistu varza ir dusmīga uz Iļju Kozinu? Tā tak ir vārda brīvība - paņemt, samontēt un parādīt to, ko tu uzskati par sev izdevīgu. Tā jau nav melošana. Paši antivakseri to dara regulāri soc tīklos un ar to lepojas. Pat saka, ka šādā melošanā pats Astra šos būtu atbalstījis.

Atbildēt

Nepiekrītu viekāršotam skaidrojumam

23.01.2022. 11:33

»

skumji

Piemineklja koncepcija taada neizdevusies! Noraade uz to, ka kaps ar krustu sagaida visus. Dziivajiem jaadomaa par to, kaa mees dziivojam, uz ko tiecamies, bet sheit jaajuutaas kaa kapos


Formāli vertikāle un horizontāle krustojot veido krustu, semantiski senāko, ietilpīgāko simbolu, zīmi. Kompozīcija vienkārša, tai pat laikā ne tik elementāra - fragmentēta dažādos mērogos, dimensijās, līdz galam nepateikta, iekšēji pretrunīga, kaut ārēji stabila, monolīta, kā stāvus zemē iedzīta kancele apsūdzības runai totalitāram režīmam, apliecinājumam cilvēka gara spēkam, brīvībai. Asociācijas arī ar zemē iedzīta zobena spalu. Ļoti nekonfortabls piemineklis konkrētā vietā.

Atbildēt

Par vēlu

23.01.2022. 11:23

Visa patriotu , nacionāļu un dddistu svilpšana un šūmēšanās , ka valdošie , un vēl vēlēšanu gadā tālredzīgi privatizēja Astras veikumu un piemiņu , ir nokavēta . Tagad establišmentam ceturtā maijā būs, kur runas bīdīt un vainagus nest. Nu tikai tā vieta -pie tiesu nama- stipri diskutabla .

Atbildēt

vienkāršš tekstilfabrikas

23.01.2022. 10:50

»

west

Tu, nejēga


strādnieks "rabīns"ir tikai jūsu slimo smadzeņu auglis.Ne jūs zināt,kas ir rabīns,ne kas ir prezidenta senči,ne pats prezidents.Prezidenta sieva ir latviete,bērni Vāczemē dzimuši latvieši un viņi visi izskatās brīnišķīgi.Neskaudiet,bet ķerieties labāk pie kāda darba!

Atbildēt

Ha!

23.01.2022. 10:42

Labais sākums: vistas ir tieši tas :)

Atbildēt

tieši tā

23.01.2022. 10:41

»

kaķa smiekli

Saki, - Levits neideva ? Bet likums būs jāparaksta viņam, vai ne tā


Likums būs jāizsludina Levitam.Un tad arī varēs runāt par "iedošanu".Pagaidām Levitam ar iedošanu nav pilnīgi nekāda sakara.Devēju vārdi ir zināmi.Tie ir Attistibai/par,JV un Saskaņas deputāti un vēl daži citi.Nekaunīgā,noziedzīgā likuma bīdītāji ir parattīstībnieki ar Bondaru un Jaunupu priekšgalaā.

Atbildēt

Izsmiekls

23.01.2022. 08:31

Antivakseri jauc melošanu ar vārda brīvību. Pie tam viņiem pašiem ļoti nepatīk ka kāds cits, piemēram, panorāma samelojās. Antivaksa izpratne ir tāda - ja meloju es, piem. soctīklos ar visādām stulbībām, sagrozījumiem un izdomājumiem, tad tā ir vārda brīvība. Ja samelojas kāds medijs - tas ir slikti un būtu jāsoda. Traki ar to antivaksu. Lielākā daļa ir truli kā zābaki.

Atbildēt

dzirdēju

23.01.2022. 02:18

»

west

Tu, nejēga


Levits reiz teica, ka ir par tradicionālām laulībām, kā to nosaka Latvijas Satversme. Varbūt tāpēc viņam te pederasti tik nikni uzbrūk?

Atbildēt

🔵

23.01.2022. 00:24

»

🔴🔵

Atbildēt

Nu

22.01.2022. 23:36

»

west

Tu, nejēga


Muļķības, tas tagad attiecas tikai uz ultraortodoksālajiem. Sen jau Izraēlas pilsonību dod ja 1/4 daļa jūda pierādāma. Tur ir Nirnbergas likumi stipri atvieglotā variantā (1/4 par žīdu neskaitīja). Un, ja sieva pāriet jūdaismā, tad arī ortodoksālie saka "sehr gut Waldemar". Tā ka - ar to Levijam viss ir kārtībā. Vienīgais ko viņš nožēlo, ka kulakā grūti pasist, vazelīns vienmēr jāmeklē. Bet Latvijas prezidentiem tā ir galvenā nodarbe.

Atbildēt

Apustulis

22.01.2022. 19:56

»

ekvivalents

Astra cinijas tiesi par to pasu par ko cinijas Gaponenko un abi nonaca cietuma.nekada demokratija un nekadas cilvektiesibas pasaule neeksiste,beidziet izplatit sis asv kolonizatoru pasakas.likumus par minimalo algu un minimalo pensiju visa pasaule pienema un pienem vislabak un visaugstak apmaksatie ...


Diemžēl mūsu tauta viskaismīgāk tic jebkādām pasakām, ko lej oficiālie ziņu mēdiji! Paklausieties LR brīvo mikrafonu, un kļūs visiem nelabi, no lišķīgo idiotu runām. Kā visi grib sadziedāties, ar raidījuma vadītājiem, kā slavē lielākos kretīnus, zūd jebkādas cerības par rītdienu!!!

Atbildēt

anti soross

22.01.2022. 19:16

»

Jā jā

Astra cīnijās par brīvu Latviju un pret tādiem komunistiem, kā raksta autors


Gaponenko ari cinijas par brivu Latviju !

Atbildēt

ekvivalents

22.01.2022. 19:15

Astra cinijas tiesi par to pasu par ko cinijas Gaponenko un abi nonaca cietuma.nekada demokratija un nekadas cilvektiesibas pasaule neeksiste,beidziet izplatit sis asv kolonizatoru pasakas.likumus par minimalo algu un minimalo pensiju visa pasaule pienema un pienem vislabak un visaugstak apmaksatie subjekti,kuri ir iedomajusies ,ka vinu meliem ir likumigs speks.

Atbildēt

Grāmata

22.01.2022. 17:45

Latvijā neviens medijs nav uzrakstījis, vai pastāstījis taisnību par šo notikumu. Pienenes dēls vienkārši visai pasaulei parādīja, kam pieder vara, tas arī viss. Tas vēstījums - viss notiek, kā plānots.

Atbildēt

ASV At un citi protestē

22.01.2022. 13:35

ASV Augstaka tiesa ( 9 tiesnešu sastava) atzinusi vakcinācijas mandāta pieprasīšanu darba vietās par nelikumīgu .
pasaulē pilna sparā iet vakcinacijas protesti no 25.janv Anglija neprasīs vairs vakcinaciju apliecinosus papīrus...

Atbildēt

Vilnis

22.01.2022. 13:29

Loti labs raksts! .. tikai latviešu tautas šodienas ienaidnieku ir jāapzīmē ar vārdu! Proti, tas ir liberastisms, - anglo-amerikāniskā liberālisma ideoloģija, kura iznīcina kultūras.

Atbildēt

west

22.01.2022. 12:51

»

Ortodoksālie

ebreji NEKAD neuzskatīs par ebreju to,kam nav ebrejiete māte.To jau nu vajadzēja zināt,ja jau piemini vārdu”ortodoksāls”.Nezini,netici,pajautā viņiem


Tu, nejēga!
Rabīna mazdēls nekad neprecētu gojieti.
Skaties, kā izskatās bārdaiņa sieva un bērni!

Atbildēt

Pašizolācija no kaitnieciskas informācijas

22.01.2022. 12:35

Mēs visi esam cilvēki, kuri meklē patiesu informāciju, kura visu laiku tiek cenzēta, sagrozīta un slēpta. Dažreiz tīri reflektori mēs apmeklējam propogandonu portālus : tvnet, delfi, apollo. Nobloķējiet šos portālus savos tālruņos un jums navajadzē tos lasīt, pat ja refleksi ņem virsroku ;)

Atbildēt

Pajaco

22.01.2022. 12:03

»

kill the messenger

Vai te kāds gaidīja "patiesību" par autoru, vai pēc būtības


Patiesība, nejēgas kungs, nozīmē "pēc būtības".

Atbildēt

lunahod

22.01.2022. 11:57

»

🔴


paskaties citas bilees kur tiekas ar prezidentiem, ne tur cepure ne hūte. Pidars vienkāŗšs Joske ir.

Atbildēt

Rihards miljonāra Jāņa dēls (NA)

22.01.2022. 11:35

Egīl turies, tu esi labākais nelietis no Nacionālo žīdu apvienības.

Atbildēt

jautājums

22.01.2022. 11:07

»

Taisnība kož acis

Linards saka patiesību par autoru un nu tas "čuguna lējējiem" nepatīk, uzvedas kā "spruktiņi" gāž virsū dubļus personībām, jauc kopā skābus kāpostus ar medu


Kādu patiesību tas tavs Grantiņš sludina? Ka visi ir provokatori, kremļa aģenti. Lamā Lato Lapsu, bet tajā pašā laikā L.Lapsa sabiedrības informēšanā ir izdarījis vairāk, kā tūkstoš grantiņi kopā ņemot. Bez tam šis nacionālista lomu tēlojošais klauns atbalsta pie varas esošo NA, kas kopā ar "Vienotību" un paristiem veic genocīdu pret latviešu tautu. Tāda, lūk, ir tā patiesība!

Atbildēt

Patriotiskais gars

22.01.2022. 11:01

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Autors varētu būt no Mamīkina- Lemberga varzas. Viss vienā putrā...sakabināti kopā PUNKTI kuriem vienam ar otru nav nekāda sakara...Pareizi Bordāns pasacīja par svilpējiem KAĻINKAS stabulē


linards irā VISLIELĀKAIS latvanpajols,kādu radījusi SAULES MŪŽA ZEME,vārdsakot sprukstiņš,pie tam atsaldēts,atdauzīts un izraidīts.

Atbildēt

Nu

22.01.2022. 10:04

»

kaķa smiekli

Saki, - Levits neideva ? Bet likums būs jāparaksta viņam, vai ne tā


ja,jaunups un bondars jau gudri,visu atbildību novels uz prezidentu.

Atbildēt

Bet

22.01.2022. 10:02

»

nu beidzot ir skaidrs

Tikai draudzība ar Krieviju var mūs glābt


kas liedz tev draudzēties tagad,uzreiz?Cik tur tā darba?Pārbrauc robežu un draudzējoes, zils palikdams.Palīdzi draugiem būvēt pārtikušu,cilvēcisku valsti.

Atbildēt

kaķa smiekli

22.01.2022. 09:47

»

Lasīt

māki?Levits neiedeva 40 milj,iedeva Jaunups,Bondars uc,kas veikli izmanto situāciju.Kā arī tie,kas balsojot piekrita šādai afērai


Saki, - Levits neideva ? Bet likums būs jāparaksta viņam, vai ne tā ?

Atbildēt

Ortodoksālie

22.01.2022. 09:44

»

Raivis

Ortodoksālie žīdi galvassegas nenoņem. Kam vēl nav skaidrs, kas ir Levits?! Vienīgi Dzintars brēca, ka šamais esot latvietis


ebreji NEKAD neuzskatīs par ebreju to,kam nav ebrejiete māte.To jau nu vajadzēja zināt,ja jau piemini vārdu”ortodoksāls”.Nezini,netici,pajautā viņiem.

Atbildēt

Lasīt

22.01.2022. 09:30

»

Levit genocīdam nav noilguma

Latvijas valsts prezidentu Levitu ievēlēja par prezidentu smagos ekonomiskajos noziegumos notiesātie oligarhi, komunisti Lembergs, Šķēle un Šlesers...


māki?Levits neiedeva 40 milj,iedeva Jaunups,Bondars uc,kas veikli izmanto situāciju.Kā arī tie,kas balsojot piekrita šādai afērai.

Atbildēt

SOS SOS SOS

22.01.2022. 08:23

»

derdz

Levit, Bordān, un pārējiem iesaistītajiem, lūdzu atkāpjieties un ejiem prom


🔴ej prom nolādētais žīds Levit ar labu, būs revolūcija, būs asinsizpiešana reāli, būs cīņa par cilvēktiesībām uz eksistenci, Levit, jūs kopā ar oligarhiem / ekonomisko noziegumu izdarītājiem izlaupījāt Latvijas mantu lielā apmērā kļūdami par miljonāriem noziedzīga nodarījuma rezultātā, Levit, tu pat uz darbu iet neļauj, atstāj bez maizes, pieprasi maksāt valstij nodokļus, bet pats sev piešķīri, kropli nolādētais žīds , algas pielikumu un prēmijas tai pat laikā, rīkojies kā SS NACISTS , Levit, tu lieto un izmanto slepeni militārus stratēğiskus elektromagnētiskos ieročus, izdarīji masveida cilvēku slepkavības Rīgā un joprojām arī mani noslepkavo izbaudot sadismu un to tu apzinies, STOP LEVIT

Atbildēt

Levit genocīdam nav noilguma

22.01.2022. 08:11

»

Es

Milzīgs kauns, ka šie varas punduri, cilvēki, kas nav cienīgi neviena amata, atļaujas piesavināties Astras vārdu un rīcības augļus pat vismazākajā mērā


Latvijas valsts prezidentu Levitu ievēlēja par prezidentu smagos ekonomiskajos noziegumos notiesātie oligarhi, komunisti Lembergs, Šķēle un Šlesers...
Levits bija un ir kā advokāts oligarhiem un apzināti, ar tiešu nodomu izdarīja valsts amatpersonas noziedzīgu nodarījumi, īstenoja genocīdu, kara noziegumus, izraisīja bioloğisko karadarbību , sevišķi smagus noziegumus pret cilvēci, finansēja terorismu, finansēja proliferāciju..., pats sev un ebrejiem bez tiesas sprieduma, kas veido judikatūru par kara noziegumiem un genocīdu, iedeva naudu 40 000 000 euro, patvaļīgi...🔴Levits bez covid sertifikāta latviešu tautai aizliedz iet uz darbu, neviena cita Eiropas Savienības valsts tā nežēlīgi nerīkojās, Levits slēpa un maskēja izdarīto, turēja Latvijas tautu badā un zem iztikas minimuma, neļāva saņemt advokāta pakalpojumu Levita izdarīto noziegumu atmaskošanai, Levits izteicaa draudus mani noslepkavot un draudus īsteno, transnacionālu teroristu organizācijā Sarkanais terorisms, īsteno totalitāru oligargu diktatūras noziedzīgu valsts pārvaldi, izmanto čekistu un nacistu metodes...

Atbildēt

Atmošanās.

22.01.2022. 04:18

Raimonds Pauls par visu šo jau izteicās,ar labu ,ar labu.

Atbildēt

Taisnība kož acis

22.01.2022. 01:27

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Autors varētu būt no Mamīkina- Lemberga varzas. Viss vienā putrā...sakabināti kopā PUNKTI kuriem vienam ar otru nav nekāda sakara...Pareizi Bordāns pasacīja par svilpējiem KAĻINKAS stabulē


Linards saka patiesību par autoru un nu tas "čuguna lējējiem" nepatīk, uzvedas kā "spruktiņi" gāž virsū dubļus personībām, jauc kopā skābus kāpostus ar medu.

Atbildēt

Nu

21.01.2022. 23:21

»

Klau grantiņ,

dalasa , kisindžera bžezinska sorosa ,klintona un visi kas caur tūpli varzojas


Nē, šitie ir citi.
Bet Bžezinskis, protams, ir visas civilizētās pasaules ienaidnieks Nr.1. Kas ir Dalasa (ne pilsēta, bet tautas ienaidniece)?

Atbildēt

Jūsu vārds

21.01.2022. 23:01

»

Tante no laukiem

Jā ... rāmā, rāma - panorāma, to skatās kungs un katra dāma - kā kādreiz dziedāja Fredis ... Tikai šoreiz porno_rāma gan ir izpildījusies kā 100% ielas_maita un ilgi no tā šmuces būs koalīcijas neatkarīgajam ruporam jāatmazgājas


Žurnālistikas darba un ētikas kodekss tika piesmiets jau pasen. Tagad vienkārši izrādījās, ka tā ir norma. Un tā nebūs norma citiem. Jautājums ir tāds, vai par jūsu nodokļu naudu ir jāuztur nožēlojamo varu tik atklāti apkalpojoši mediju.

Atbildēt

Klau grantiņ,

21.01.2022. 22:59

»

Nu

Mamikina - Lemberga


dalasa , kisindžera bžezinska sorosa ,klintona un visi kas caur tūpli varzojas ....

Atbildēt

Attāls radinieks

21.01.2022. 22:59

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Nefantazē, jefiņ, Astra nesēdēja pie kriminālistiem. Pie kriminālistiem tika "aizraidīti" tie, kuri neparakstīja sadarbības LĪGUMU. Astra sēdēja konfortablā POLITISKAJĀ zonā


Klau, tu, neveiksminiek. Tad, kad jums, ākstiem, bija iespēja nodarīt postu piemineklim atbrīvotājiem Pārdaugavā, tad izrādījās, ka tu un tavi "kareivji", ar pirkstu taisīti pamuļķi, spēja labi ja sevi uzspridzināt, jo iepriekš nebija dzīvē tikuši tālāk par sausās atejas "spridzināšanu" ar rauga paciņu.
Un tagad tu, gļēvuli, te spiras kaisi.... :) Nomirsi kā kājauts.

Atbildēt

Es

21.01.2022. 22:57

Milzīgs kauns, ka šie varas punduri, cilvēki, kas nav cienīgi neviena amata, atļaujas piesavināties Astras vārdu un rīcības augļus pat vismazākajā mērā.

Lasieties prom ar labu. Noziegumiem pret cilvēci gan nebūs noilguma.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...