Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vanzovicnieki

03.11.2017. 19:32

Papētiet komentārus, te visu laiku kādi cenšas novirzīties no tēmas par raksta varoni...ko tik nepiemin, lai novērstu domas no bēdīgā advokātiņa!

Atbildēt

ES

03.11.2017. 16:41

rEPŠE, BŪDAMS PREMJERS REIZ ALGOJA vANSOVIČA BIROJU, LAI AIZSTĀVĒTU lATVIJAS INTERESES lIELBRITĀNIJAS TIESĀ. HONORĀRS BIJA TRĪS MILJONI, KO rEPŠE PIEPRASĪJA TIESAI PIEDZĪT NO APSŪDZĒTAJIEM. tIESA NORAIDĪJA, JO ŠĀDS HONORĀRS NEESOT ADVEKĀTS. nO TĀ LAIKA vANSOVIČA PIEGUĻAVA sTRAUTMANE KĻUVA PAR rEPŠES MŪŽĪGO PĀRSTĀVI UN AIZSTĀVI. nOPIRKTA MAUKA PAR TAUTAI NOZAGTIEM LĪDZEKĻIEM

Atbildēt

negod. "anonīmajai onāniķei"

02.11.2017. 12:52

»

God. "atkal jau un vēl joprojām"!

Kaut kā nervozē... vai esi godātā advokāta komandas biedrs, ka patiesība dzeļ acīs


Vai esi noplukušās lapsas skapja biedrene, kam patiesība cērt izbolītajos redzokļos... tu kaut kā slimīgi nervozē par to, kas un kā reāli notiek ar dzeltenās žurknālistikas atkritumiem un tamlīdzīgām negodīgām lapsām...

Atbildēt

komentetaji

02.11.2017. 11:56

Izskatās ka "mudaka" draudzene atkal dropē un komentē aizstāvībai, bet viss velti tauta informaciju jau saņēma!

Atbildēt

jautājums

02.11.2017. 10:41

»

?

Tādā gadījumā kādas bažas par kratīšanu? Mājās un birojā var atrast publiski pieejamus dokumentus


Kāpēc bažas par kratīšanu? Tāpēc, ka mājās un birojā var atrast konfidenciālus dokumentus.
Ne Krājbankas, ne AB dokumenti visdrīzāk nav publiski pieejami, jo satur komerciālu informāciju. Kā arī darījumus pavadošos dokumentus-saraksti, protokolus, utt.

Atbildēt

?

02.11.2017. 07:25

»

jautājums

Iznīcināt dokumentus nav tik vienkārši, jo viena papīra, nesmuka, bet reāla, vietā tad ir jānoliek cits-falsificēts. Vai ir jāatbild -kur palika nauda...


Tādā gadījumā kādas bažas par kratīšanu? Mājās un birojā var atrast publiski pieejamus dokumentus??

Atbildēt

jautājums

01.11.2017. 13:48

»

F

Ak šis šarmanti uzspēlētais Pietiek naivums... Advokākts pusotru nedēļu gaida kratīšanu un tā vietā lai nīcinātu dokumentus raksta rakstiņus. Fantastiska loģika


Iznīcināt dokumentus nav tik vienkārši, jo viena papīra, nesmuka, bet reāla, vietā tad ir jānoliek cits-falsificēts. Vai ir jāatbild -kur palika nauda?
Un par lielām summām/darījumiem uzmeistarot falsificētus dokumentus nebūt nav vienkārši...Turklāt ļoti riskants pasākums.
Respektīvi, advokāta ieguldīšanās publiskajos tekstos ir vērtējama kā mazākā riska un mazākās resuru ietilpības aizsardzības stratēģija.

Atbildēt

Hm

01.11.2017. 13:35

»

Eh

Un re Pietiek arī sadzirdēja:))) Nav tik skaidrs tieši kādus


Skaidrs, kādus - lieciet mani mierā!

Atbildēt

Eh

01.11.2017. 11:27

»

Hm

Advokāts laikus raida signālus pareizajiem ļaudīm


Un re Pietiek arī sadzirdēja:))) Nav tik skaidrs tieši kādus

Atbildēt

F

01.11.2017. 10:55

Ak šis šarmanti uzspēlētais Pietiek naivums... Advokākts pusotru nedēļu gaida kratīšanu un tā vietā lai nīcinātu dokumentus raksta rakstiņus. Fantastiska loģika:)))

Atbildēt

skatu vērotājs

01.11.2017. 10:00

Paskatoties uz šo foto,tā vien izskatās,ka šis vīrietis ir ļoti netīrs savā būtībā,savā dvēselē,ceļš uz elli vaļā.

Atbildēt

Sannijs

01.11.2017. 09:27

»

Edgars R

Smuks tas vonsovics, mmm


Ar ūsiņām. Feins.

Atbildēt

Edgars R

01.11.2017. 08:01

Smuks tas vonsovics, mmm

Atbildēt

!

31.10.2017. 22:16

Ainārs Šlesers norādīja, ka esot gatavs ar deputātu Judinu «kādā viesnīcā» apspriesties par Judina pārstāvētas partijas «Vienotība» finansējuma skandāliem, kas presē apzīmēti kā «tumbočkas lieta» un «Rēzeknes burtnīciņas». Šlesers aicināja tiesībsargājošās iestādes vēlreiz pievērsties šī jautājuma pētīšanai.
Bet KNAB priekšnieks Jēkabs Straume un KNAB Konsultatīvās padomes priekšsēdētājs Aivars Borovkovs (viņš arī Latvijas Juristu biedrības prezidents) tā vietā sāk taisīt mutes ciet trauksmes cēlājiem. Aivaram Borovkovam, kā jau Padomju represīvo orgānu specam, ir pieredze ar Linarda Grantiņa spīdzināšanu. Šo pieredzi nu apgūst arī Jēkabs Straume.

Atbildēt

objektīva konsekvence

31.10.2017. 20:56

Lai arī var visādi vērtēt PIETIEK.COM, šoreiz "cepure nost", ka pēc pirmā raksta par Vansoviča bailēm par paša padarīto, ko PIETIEK publicēja pirmajā piegājienā, seko konsekvents materiāls, kas palīdz saprast godātā advokāta (tas aiz ieraduma, jo cieņas pret šo advokātu nevar būt) baiļu pamatu.
Un ir jau arī par ko - pa šiem gadiem, kopš kopējā komandā ar Administratoru brīvi iztirgoja (lasīt - izsaimniekoja Krājenes mantu, izmantojot likuma pieļautās izsoļu u.c. pasākumu tiesības un visatļautību)... droši vien ir ne tikai labi nopelnīts, bet arī sastrādāts PAMPEROS.
Tāpat jau likums atļauj rīkoties bezsaimnieciski ar likvidējama uzņēmuma mantu, bet laikam ar to bijis par maz, ka vajadzēja pat likuma robežu pārkāpt... nu ar tādu advokāta pieredzi tā iekāpt "sū...." ir jāmāk.
Laiks jau visu noliks pa vietām, kad pavilks svītru un redzēs, kas tad īsti ir nodarījis lielāko ļaunumu un zaudējumus noguldītājiem - darbības pirms bankas apturēšanas, ko tagad izdevīgi šai visai likvidātoru komandai bazūnēt vai likvidātoru "komandos" darbība uz apturētās bankas drupām.
Protams vēl paliek aktuāls jautājums... kāpēc Krājene nebija stratēģiskas nozīmes banka, kur valstij jāiesaistās, bet PAREX un Rīgas komercbanka bija??? Bet tas jau ir juatājums citiem (kaut gan atbildi it kā jau zin katrs pieaudzis un domājošs cilvēks...)

Atbildēt

hihi

31.10.2017. 20:47

»

iespējams

pat vēl vēl trakāk. jo ar deguma smaku, iespējams, konkurēja nenomainītu pamperu smārds


Baibucīt, ko nu ņemies? Domā, vīriņam būs sū un tev vakara kokčikam vairs nesanāks?

Atbildēt

God. "atkal jau un vēl joprojām"!

31.10.2017. 20:46

»


Kaut kā nervozē... vai esi godātā advokāta komandas biedrs, ka patiesība dzeļ acīs...

Atbildēt

iespējams

31.10.2017. 19:23

»

?

Interesanti, vai Pietiek savā laikā pievēršoties publicistikai, bija līdzīgas sajūtas kā Vansovičam


pat vēl vēl trakāk. jo ar deguma smaku, iespējams, konkurēja nenomainītu pamperu smārds.

Atbildēt

?

31.10.2017. 19:09

Interesanti, vai Pietiek savā laikā pievēršoties publicistikai, bija līdzīgas sajūtas kā Vansovičam?
P.S. Varbūt beidzot var nomainīt laiku. Jau 29.10. notika laika pāreja.

Atbildēt

Vansovićs malacis

31.10.2017. 18:05

Ja cilvèki tik ilgi un cîtîgi màcîjuśies, izprot shèmas, tad tàs jànoved lîdz galam tà, ka vells kumbru sev nolauztu, neko neuzejot, kur nu vèl neaptèstie LV krimiki, kas iet politiku îsà pavadà. Naudai bija jàbût nosûknètai tà, ka ar papîriem nav skaidrîbas, kas, kur un kad to iizdarîja, turklàt naudai visu laiku ir " jàbût cełà", lai tà nav uzejama, vèl labàk, ja to pàrskaita zemeslodes grieśanàs pretèjà virzienà. Vakarà viña ir vienà kontà, bet nav pienàcis rîts, tà jau ir cità. Bet kontà savà ekscentriski neieskaita, bet ieskaita bitkointà kontà anonîmi, caur vairàkiem darîjumiem tà nonàk mèrkî. Śkiet uzkàruśies tikai uz juridiski primitîvas shèmas. Vai tad bija grûti noviltot Bondara vai Andronova parakstus? ...

Atbildēt

PIETEIK uzraksti

31.10.2017. 17:46

kurš no Ogres namsaimnieka darboņiem tika uz brīvām kājām iemaksājot 30 štukas drošības naudu? No kurienes šim pilsonim tāda nauda? Vai viņš savu brīvību nopirka par nozagto naudu? Kā tā var būt - kāpēc viņam vispār vēl ir pieejami šādi līdzekļi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...