Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vanzovicnieki

03.11.2017. 19:32

Papētiet komentārus, te visu laiku kādi cenšas novirzīties no tēmas par raksta varoni...ko tik nepiemin, lai novērstu domas no bēdīgā advokātiņa!

Atbildēt

ES

03.11.2017. 16:41

rEPŠE, BŪDAMS PREMJERS REIZ ALGOJA vANSOVIČA BIROJU, LAI AIZSTĀVĒTU lATVIJAS INTERESES lIELBRITĀNIJAS TIESĀ. HONORĀRS BIJA TRĪS MILJONI, KO rEPŠE PIEPRASĪJA TIESAI PIEDZĪT NO APSŪDZĒTAJIEM. tIESA NORAIDĪJA, JO ŠĀDS HONORĀRS NEESOT ADVEKĀTS. nO TĀ LAIKA vANSOVIČA PIEGUĻAVA sTRAUTMANE KĻUVA PAR rEPŠES MŪŽĪGO PĀRSTĀVI UN AIZSTĀVI. nOPIRKTA MAUKA PAR TAUTAI NOZAGTIEM LĪDZEKĻIEM

Atbildēt

negod. "anonīmajai onāniķei"

02.11.2017. 12:52

»

God. "atkal jau un vēl joprojām"!

Kaut kā nervozē... vai esi godātā advokāta komandas biedrs, ka patiesība dzeļ acīs


Vai esi noplukušās lapsas skapja biedrene, kam patiesība cērt izbolītajos redzokļos... tu kaut kā slimīgi nervozē par to, kas un kā reāli notiek ar dzeltenās žurknālistikas atkritumiem un tamlīdzīgām negodīgām lapsām...

Atbildēt

komentetaji

02.11.2017. 11:56

Izskatās ka "mudaka" draudzene atkal dropē un komentē aizstāvībai, bet viss velti tauta informaciju jau saņēma!

Atbildēt

jautājums

02.11.2017. 10:41

»

?

Tādā gadījumā kādas bažas par kratīšanu? Mājās un birojā var atrast publiski pieejamus dokumentus


Kāpēc bažas par kratīšanu? Tāpēc, ka mājās un birojā var atrast konfidenciālus dokumentus.
Ne Krājbankas, ne AB dokumenti visdrīzāk nav publiski pieejami, jo satur komerciālu informāciju. Kā arī darījumus pavadošos dokumentus-saraksti, protokolus, utt.

Atbildēt

?

02.11.2017. 07:25

»

jautājums

Iznīcināt dokumentus nav tik vienkārši, jo viena papīra, nesmuka, bet reāla, vietā tad ir jānoliek cits-falsificēts. Vai ir jāatbild -kur palika nauda...


Tādā gadījumā kādas bažas par kratīšanu? Mājās un birojā var atrast publiski pieejamus dokumentus??

Atbildēt

jautājums

01.11.2017. 13:48

»

F

Ak šis šarmanti uzspēlētais Pietiek naivums... Advokākts pusotru nedēļu gaida kratīšanu un tā vietā lai nīcinātu dokumentus raksta rakstiņus. Fantastiska loģika


Iznīcināt dokumentus nav tik vienkārši, jo viena papīra, nesmuka, bet reāla, vietā tad ir jānoliek cits-falsificēts. Vai ir jāatbild -kur palika nauda?
Un par lielām summām/darījumiem uzmeistarot falsificētus dokumentus nebūt nav vienkārši...Turklāt ļoti riskants pasākums.
Respektīvi, advokāta ieguldīšanās publiskajos tekstos ir vērtējama kā mazākā riska un mazākās resuru ietilpības aizsardzības stratēģija.

Atbildēt

Hm

01.11.2017. 13:35

»

Eh

Un re Pietiek arī sadzirdēja:))) Nav tik skaidrs tieši kādus


Skaidrs, kādus - lieciet mani mierā!

Atbildēt

Eh

01.11.2017. 11:27

»

Hm

Advokāts laikus raida signālus pareizajiem ļaudīm


Un re Pietiek arī sadzirdēja:))) Nav tik skaidrs tieši kādus

Atbildēt

F

01.11.2017. 10:55

Ak šis šarmanti uzspēlētais Pietiek naivums... Advokākts pusotru nedēļu gaida kratīšanu un tā vietā lai nīcinātu dokumentus raksta rakstiņus. Fantastiska loģika:)))

Atbildēt

skatu vērotājs

01.11.2017. 10:00

Paskatoties uz šo foto,tā vien izskatās,ka šis vīrietis ir ļoti netīrs savā būtībā,savā dvēselē,ceļš uz elli vaļā.

Atbildēt

Sannijs

01.11.2017. 09:27

»

Edgars R

Smuks tas vonsovics, mmm


Ar ūsiņām. Feins.

Atbildēt

Edgars R

01.11.2017. 08:01

Smuks tas vonsovics, mmm

Atbildēt

!

31.10.2017. 22:16

Ainārs Šlesers norādīja, ka esot gatavs ar deputātu Judinu «kādā viesnīcā» apspriesties par Judina pārstāvētas partijas «Vienotība» finansējuma skandāliem, kas presē apzīmēti kā «tumbočkas lieta» un «Rēzeknes burtnīciņas». Šlesers aicināja tiesībsargājošās iestādes vēlreiz pievērsties šī jautājuma pētīšanai.
Bet KNAB priekšnieks Jēkabs Straume un KNAB Konsultatīvās padomes priekšsēdētājs Aivars Borovkovs (viņš arī Latvijas Juristu biedrības prezidents) tā vietā sāk taisīt mutes ciet trauksmes cēlājiem. Aivaram Borovkovam, kā jau Padomju represīvo orgānu specam, ir pieredze ar Linarda Grantiņa spīdzināšanu. Šo pieredzi nu apgūst arī Jēkabs Straume.

Atbildēt

objektīva konsekvence

31.10.2017. 20:56

Lai arī var visādi vērtēt PIETIEK.COM, šoreiz "cepure nost", ka pēc pirmā raksta par Vansoviča bailēm par paša padarīto, ko PIETIEK publicēja pirmajā piegājienā, seko konsekvents materiāls, kas palīdz saprast godātā advokāta (tas aiz ieraduma, jo cieņas pret šo advokātu nevar būt) baiļu pamatu.
Un ir jau arī par ko - pa šiem gadiem, kopš kopējā komandā ar Administratoru brīvi iztirgoja (lasīt - izsaimniekoja Krājenes mantu, izmantojot likuma pieļautās izsoļu u.c. pasākumu tiesības un visatļautību)... droši vien ir ne tikai labi nopelnīts, bet arī sastrādāts PAMPEROS.
Tāpat jau likums atļauj rīkoties bezsaimnieciski ar likvidējama uzņēmuma mantu, bet laikam ar to bijis par maz, ka vajadzēja pat likuma robežu pārkāpt... nu ar tādu advokāta pieredzi tā iekāpt "sū...." ir jāmāk.
Laiks jau visu noliks pa vietām, kad pavilks svītru un redzēs, kas tad īsti ir nodarījis lielāko ļaunumu un zaudējumus noguldītājiem - darbības pirms bankas apturēšanas, ko tagad izdevīgi šai visai likvidātoru komandai bazūnēt vai likvidātoru "komandos" darbība uz apturētās bankas drupām.
Protams vēl paliek aktuāls jautājums... kāpēc Krājene nebija stratēģiskas nozīmes banka, kur valstij jāiesaistās, bet PAREX un Rīgas komercbanka bija??? Bet tas jau ir juatājums citiem (kaut gan atbildi it kā jau zin katrs pieaudzis un domājošs cilvēks...)

Atbildēt

hihi

31.10.2017. 20:47

»

iespējams

pat vēl vēl trakāk. jo ar deguma smaku, iespējams, konkurēja nenomainītu pamperu smārds


Baibucīt, ko nu ņemies? Domā, vīriņam būs sū un tev vakara kokčikam vairs nesanāks?

Atbildēt

God. "atkal jau un vēl joprojām"!

31.10.2017. 20:46

»

atkal jau un vēl joprojām

dzelteno noplūdumu žurKAnāliste lapsa tiek pasūtīta aiz jurtas, kārtējo reizi. kur atkal lapsa ēdīs dzelteno sniegu, pilnu purnu un ekstāzē aizrīdamās


Kaut kā nervozē... vai esi godātā advokāta komandas biedrs, ka patiesība dzeļ acīs...

Atbildēt

iespējams

31.10.2017. 19:23

»

?

Interesanti, vai Pietiek savā laikā pievēršoties publicistikai, bija līdzīgas sajūtas kā Vansovičam


pat vēl vēl trakāk. jo ar deguma smaku, iespējams, konkurēja nenomainītu pamperu smārds.

Atbildēt

?

31.10.2017. 19:09

Interesanti, vai Pietiek savā laikā pievēršoties publicistikai, bija līdzīgas sajūtas kā Vansovičam?
P.S. Varbūt beidzot var nomainīt laiku. Jau 29.10. notika laika pāreja.

Atbildēt

Vansovićs malacis

31.10.2017. 18:05

Ja cilvèki tik ilgi un cîtîgi màcîjuśies, izprot shèmas, tad tàs jànoved lîdz galam tà, ka vells kumbru sev nolauztu, neko neuzejot, kur nu vèl neaptèstie LV krimiki, kas iet politiku îsà pavadà. Naudai bija jàbût nosûknètai tà, ka ar papîriem nav skaidrîbas, kas, kur un kad to iizdarîja, turklàt naudai visu laiku ir " jàbût cełà", lai tà nav uzejama, vèl labàk, ja to pàrskaita zemeslodes grieśanàs pretèjà virzienà. Vakarà viña ir vienà kontà, bet nav pienàcis rîts, tà jau ir cità. Bet kontà savà ekscentriski neieskaita, bet ieskaita bitkointà kontà anonîmi, caur vairàkiem darîjumiem tà nonàk mèrkî. Śkiet uzkàruśies tikai uz juridiski primitîvas shèmas. Vai tad bija grûti noviltot Bondara vai Andronova parakstus? ...

Atbildēt

PIETEIK uzraksti

31.10.2017. 17:46

kurš no Ogres namsaimnieka darboņiem tika uz brīvām kājām iemaksājot 30 štukas drošības naudu? No kurienes šim pilsonim tāda nauda? Vai viņš savu brīvību nopirka par nozagto naudu? Kā tā var būt - kāpēc viņam vispār vēl ir pieejami šādi līdzekļi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...