Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to PIETIEK

04.12.2019. 12:56

»

Ja Jūsuprāt, Baiba Broka,

Ilga Kreituse /Fanija Golda/ ir zvezda, tad rižā Itālijā ir piz da


Vai nevajadzētu šitā slimā no Tvaika ielas komentārus dzēst?

Atbildēt

Drošības policija arī noliedz okupāciju

03.12.2019. 22:03

»

Fuņtiks

Patiesi, patiesi es Jums saku... baibu broku vidū ir gan juristes, gan aktrises... un visas parasti steidz minēt savu vārdu un uzvārdu, faktiski aicinot noliegt okupāciju, lai atvieglotu drošības policijai darbu. Godīgas gan tās baibas brokas


Okupāciju noliedz visi tie, kuri okupāciju sauc par padomju laikiem.
Okupāciju īpaši mīl noliegt valsts TV un valsts radio žurnāliste. Okupāciju noliedz arī Anda Rožukalne, kura nodarbojas ar Latvijas žurnālistu skološanu un audzināšanu.
Okupāciju noliedz arī deputāti un ministri. Viņi nesaka okupācija, viņi saka padomju laiki. Vienreiz pat dzirdēju, kā Reirs Okupācijas muzeju nosauca par padomju laiku muzeju.

Atbildēt

Cita Baiba

03.12.2019. 21:52

»

Diploms

Vonsovičs visus diplomus PSRS dabūja, bet Ušakovs vidusskolu beidza jau ar neatkarīgās Latvijas zināšanu bagāžu, studēja jau neatkarīgās Latvijas lielākajā augstskolā. Ja nu ko vainot, tad skolotājus un docētājus LU Ekonomikas fakultātē, kas nav izaudzinājuši par kārtīgu cilvēku...


Ja zirgu stallī piedzimst žurka, tad tā ir zirgs. Vonsovičs ir duraks, jo domā, ka PSRS laikā iegūts diploms šo attaisno par nodevību pret krievu okupēto Latviju un krievu apspiesto latviešu tautu. Vonsovičam vajadzēja iet mežā un vajadzēja ar ieročiem cīnīties pret krievu okupantiem. Gļēvais Vonsovičs izlēma nepretoties un sāka sadarboties ar krievu okupantiem un latviešu tautas bendēm. Vonsovičam nav ne kripatiņas vīrišķības!

Atbildēt

Fuņtiks

03.12.2019. 21:21

»

no malas

vai BB nebija vairākas


Patiesi, patiesi es Jums saku... baibu broku vidū ir gan juristes, gan aktrises... un visas parasti steidz minēt savu vārdu un uzvārdu, faktiski aicinot noliegt okupāciju, lai atvieglotu drošības policijai darbu. Godīgas gan tās baibas brokas.

Atbildēt

Paldies

03.12.2019. 20:05

»

Jurģis

Apskatīju. Grāmata ir īsts mēsls ar sakopētiem, neinteresantiem veciem dokumentiem. Nepērkamu to padara Kampēja piesmietā rokaspuiša Liepnieka ievads


Jums labāk patiktu Baznīcas tiesības. Tur, kā teiktu Si-si-dra, "...un te mēs ar draudzeni Jūrmalā..." :-)

Ļoti laba grāmata. Kopijas ir izcils materiāls pārdomām, kā glabājas spriedumi arhīvā. Un cik daudz vispār tie tiek glabāti, nemaz nerunājot par lietas materiāliem. Nevajadzēja neko uzlabot! Kategoriski! Vēl pirms diviem gadiem ar asti, Jūs par to arhīvam maksātu bargu naudu, nevis fotografētu par brīvu. Un tad par katru lapu būtu nevis santīmi, bet eiro jāmaksā, un tad jau grāmatas vērtība būtu mērāma simtos. Ievērojāt, ka ir kopijās redzamas citas lapas? Tas viss dilst un zūd. Vēl gadiņi un arhīvs utilizēs.

Atbildēt

Diploms

03.12.2019. 19:56

»

Cionists

Tieši tā, Vonsovičs ir kolaborants, bet Ušakovs - par pilsoni naturalizēts okupants


Vonsovičs visus diplomus PSRS dabūja, bet Ušakovs vidusskolu beidza jau ar neatkarīgās Latvijas zināšanu bagāžu, studēja jau neatkarīgās Latvijas lielākajā augstskolā. Ja nu ko vainot, tad skolotājus un docētājus LU Ekonomikas fakultātē, kas nav izaudzinājuši par kārtīgu cilvēku.

Atbildēt

Sātana vārsmas

03.12.2019. 19:51

»

Baiba Broka

Tūlīt Vonsovičs sadusmosies! Un tad viņš ņems un pierādīs, ka okupācijas nebija. Tā kā okupācijas nebija, tad viņš nav kolaborants - loģiski


Piedodiet, bet nevajadzētu uzdoties par citu. Grāmata pēc būtības ne ar ko neatšķiras no TNA izdotiem spriedumu kopojumiem. Juridiskās fakultātes ilggadējam pasniedzējam tas pat emocijas neizraisa, kur nu vēl vēlmi rakstīt komentāru. Tas, par ko var strīdēties, par grāmatas nosaukumu un noformējumu, bet tas, lūk, ir Satversmes 100.pantā un ECK un citu starptautisku dokumentu visaugstākā līmenī aizsargāta mākslinieciskā, dzejiskā u.tml.izpausme. Kučam par to disertācija. Var palasīt par brīvu. Latvija nav Francija, kur persona var liegt izmantot savu tēlu. Un, ja Sātana vārsmas sargā ECT, tad Vonsoviča spriedumu dzejiskais apzīmējums aizsargājams jo vairāk, jo nāves sods par to nav nacionālajos aktos noteikts. Ja gribas apsaukāt BB, uzrakstiet rakstu, bet ne uzdodaties par BB!

Atbildēt

Cionists

03.12.2019. 19:44

»

Ja Jūsuprāt, Baiba Broka,

Ilga Kreituse /Fanija Golda/ ir zvezda, tad rižā Itālijā ir piz da


Tieši tā, Vonsovičs ir kolaborants, bet Ušakovs - par pilsoni naturalizēts okupants.

Atbildēt

paklau

03.12.2019. 15:06

»

Jautājums Lapsam

Kāpēc busiņš redzams tikai Rīgā? Kad tas tiks izvietots un "priecēs" citu pilsētu un lauku iedzīvotājus


nu nav mums budžets atvēlēts, lai džigitētu pa novadiem. ja zvēraudzētavas saimnieki atvēlēs, tad brauksim.

Atbildēt

Ja Jūsuprāt, Baiba Broka,

03.12.2019. 14:20

»

Baiba Broka

Tūlīt Vonsovičs sadusmosies! Un tad viņš ņems un pierādīs, ka okupācijas nebija. Tā kā okupācijas nebija, tad viņš nav kolaborants - loģiski


Ilga Kreituse /Fanija Golda/ ir zvezda, tad rižā Itālijā ir piz da!

Atbildēt

P.

03.12.2019. 13:21

Vairāk jau nosarkanots nekā nomelnots... :)

Atbildēt

Baiba Broka

03.12.2019. 12:36

Tūlīt Vonsovičs sadusmosies! Un tad viņš ņems un pierādīs, ka okupācijas nebija. Tā kā okupācijas nebija, tad viņš nav kolaborants - loģiski!

Atbildēt

pietiek

03.12.2019. 12:27

kapēc taisnība nomelnojoša - taisnība ir taisnība!

Atbildēt

R.Vonsovičs būtu kolaborants

03.12.2019. 11:12

kurš sadarbojies ar PSRS okupācijas varu, vien tajā gadījumā, ja būtu nodibināta “atjaunotā 18. novembra republika”, kādu to vēlējās Pilsoņu Kongress , atjaunojot Sodu likumu, būtu notikusi pilnīgu deokupāciju, pilnīgu čekas maisu atvēršana, lustrāciju utt. Bet 4. maija republika ar čekistu- komunistu un ārvalstu cionistu (FRS) specdienestu līdzdalību iznīcināja Pilsoņu Kongresa centienus un mērķus un savus patiesos mērķus - genocīdu pret tautu un ekonomikas totālu sagraušanu ir atklājusi no 1991. gada līdz mūsdienās, kas turpinās. Ja Kolaboranta izdevēji uzskata, ka šādos apstākļos dzīvojam suverēnā LR, kādu plānoja Pilsoņu Kongress, attiecinot R. Vansoviča sadarbības faktu ar okupācijas varu, tad šāds vērtējums neatbilst objektīvajai Latvijas realitātei un maldina lasītāju.

Atbildēt

Paija. Grāmata ir vērtīga

03.12.2019. 11:11

Nē, grāmata ir vērtīga liecība par padomju laiku.

Tie tiesneši, kuri parakstīja cilvēktiesības aizskarošus spriedumus, tie tiesneši taču varēja tur nestrādāt, bet viņi "strādāja".

.. padomju laiku likumi neatbilda mūsdienu cilvēktiesībām un konstitucionālām tiesībām un tiem, kuri parakstīja šādus spriedumus bija jāuzņemas morāli smaga nasta.Tādēļ daudzi juristi ētisku apsvērumu dēļ padomju laikā neizvēlējās tiesnešu amatu.

Atbildēt

Jurģis

03.12.2019. 10:53

Apskatīju. Grāmata ir īsts mēsls ar sakopētiem, neinteresantiem veciem dokumentiem. Nepērkamu to padara Kampēja piesmietā rokaspuiša Liepnieka ievads.

Atbildēt

Paija

03.12.2019. 10:18

Sūdzēties var pat VPrezidentam, tas vārdu " kolaborants" nemaina.
Taču šajā gadījumā nesaprotu, kādēļ gan Vonsovičs vērsies tieši PTAC, kādēļ ne uzreiz tiesā? Vai arī ar PTAC papīru Vonsovičs grib nodrošināties nākotnes tiesas procesam ?
Jo PTAC taču nepieņems lēmumu par potenciālā morālā kaitējuma piedziņu.

Ielūkojoties grāmatā " Kolaborants" , tur ir arī spriedums, kuru Vonsovičs parakstījis kā trešais pieaicinātais tiesnesis (piemēram, kā galveno tiesnesi jeb mūsdienu valodā runājot tiesnesi - referentu vienā gadījumā redzēju tiesnesi Raupu). Taču Vonsoviča paraksts uzliek viņam atbildību arī tajos gadījumos, kuros viņš spriedumu parakstījis kā lietā pieaicinātais, trešais tiesnesis.

Šie padomju laika Augstākās tiesas tiesneši taču joprojām kaut kur strādā par advokātiem, prokuroriem utt.,

Atbildēt

Ņemot vērā, ka faktiski čekisti- komunisti

03.12.2019. 09:59

»

koijots

Kolaboracionisms (no franču: collaboration — ‘sadarbība’) šaurākā nozīmē ir jebkura sadarbība ar okupācijas varu, savukārt starptautiskajās tiesībās ar šo terminu saprot apzinātu, brīvprātīgu un tīšu sadarbību ar pretinieku, darbojoties tā interesēs pret savu valsti. Terminam ir izteikti negatīva nokrāsa...


pie varas ir šodienas Latvijā, jāsecina, ka mainījusies tikai valsts pārvaldes forma, deokupācija nav notikusi un čekistu- komunistu nodevība pret pamatnāciju, ir sadarbība visās formās ar okupantiem un KF slependienestiem turpinās, tostarp tieslietu sistēmā, nav notikusi lustrācija, nav bijusi pilnīga čekas maisu atvēršana, bijušie VDK virsnieki ir SAB “konsultanti», R. Vansovičs, kurš izmanto nemainīto tieslietu sistēmu, kurā veikti kosmētiski grozījumi, nav atjaunots Latvijas Sodu likums, nav uzskatāms kā kolaborants, bet godīgs likumpaklausīga PSRS un LR likumdošanai persona. Viņa darbībā nav nodevību, viņš joprojām darbojas Latvijas okupācijas interesēs kā visa 4. maija varas korporācija, kura mūsdienās ar komunistiem- čekistiem- cionistiem realizē šausminošu genocīdu pret Latvijas tautu un valsts ekonomiku FRS un Romas kluba interesēs.

Atbildēt

leopards

03.12.2019. 09:37

Kad beidzot tiks padzīti visi padomju laika prokurori,tiesneši,visi viņi ir čekas,darbinieki,joprojām sadarbojas ar krievijas specdienestiem,jo tāda vārda kā bijušais čekists nav,bet gan esošie čekisti un to āģenti,Kalnmejieris,Bickovičs,Skrastiņš,Maizītis,Gūļāns,Vansovičs,Dobelis uzlaužot VDK kabinetu,daudzas anketes iznīcināja un pardeva.

Atbildēt

koijots

03.12.2019. 09:02

Kolaboracionisms (no franču: collaboration — ‘sadarbība’) šaurākā nozīmē ir jebkura sadarbība ar okupācijas varu, savukārt starptautiskajās tiesībās ar šo terminu saprot apzinātu, brīvprātīgu un tīšu sadarbību ar pretinieku, darbojoties tā interesēs pret savu valsti. Terminam ir izteikti negatīva nokrāsa, saistot to ar pakalpību, līdzskrējējiem un oportūnismu. Daudzās pasaules valstīs kolaboracionisms tiek atzīts par noziedzīgo nodarījumu, kuru kvalificē kā valsts nodevību.
Pēc Otrā pasaules kara bijušie kolaboracionisti daudzās valstīs tika pakļauti kriminālvajāšanai un sabiedrības nosodījumam. Jau vēlāk šis termins tika attiecināts arī uz sadarbību ar fašistu, padomju un citiem okupācijas režīmiem Otrā pasaules kara laikā vai jebkuru citu okupācijas režīmu pēc Otrā pasaules kara.
Vikipedija

Atbildēt

Man jāsmejas

03.12.2019. 08:07

par cilvēku,kurš nav sirdsgudrs,kurš baidās par savu pagātni.

Atbildēt

Šodienas izpratnē

03.12.2019. 07:53

»

Jons

Reakcija uz Latvijas patriotu darbību ir zīmīga un nepārprotami norāda uz kolaborantu t.i.beztermiņa valsts noziedznieku milzīgo ietekmi valstī.Kolaborantprāt nekādas okupācijas nav bijusi,jo Ulmaņu Kaža ar aizsargiem,orķestriem un ziediem sagaidīja Sarkanās Armijas papildvienības,kuras lika saprast...


vārds “kolaborants” interpretējams tikai no nodevības fakta viedokļa, lai personu nosauktu par kolabarantu. Minētās grāmatas Kolaborants kontekstā R. Vonsovičs nav kolaborants, jo nevienu nav nodevis. Grāmata nepierāda nevienu nodevības faktu, bet godīga cilvēka darbu saskaņā ar attiecīgi - PSRS un šodienas LR likumdošanu. Reklamējot R. Vonsoviču kā kolaborantu faktiski nav zināmi un izprotami grāmatas Kolaborants izdevēju mērķi, ja nu vienīgi apmuļķot lētticīgo lasītāju par viņa paša naudu, pērkot šo grāmatu, un saputrot priekšstatu par nodevības būtību.

Atbildēt

Jons

02.12.2019. 23:54

Reakcija uz Latvijas patriotu darbību ir zīmīga un nepārprotami norāda uz kolaborantu t.i.beztermiņa valsts noziedznieku milzīgo ietekmi valstī.Kolaborantprāt nekādas okupācijas nav bijusi,jo Ulmaņu Kaža ar aizsargiem,orķestriem un ziediem sagaidīja Sarkanās Armijas papildvienības,kuras lika saprast,kā Ulmaņu Kaža ir neliģitīms valdnieks un piepalīdzēja apspiestajai tautai atgūt likumīgu pārvaldību un tagadējā valsts ir PSRS likvidācijas rezultats,kurā katra PSRS brīvprātīgā sastāvdaļa atguva savu primāro veidolu ar visu savu brīvprātīgajā savienībā izveidoto nomeklatūru,kura veicināja PSRS likvidāciju un tagad likumīgi bauda savas darbības augļus un šādā noziedzīgā vēstures interpretācijā kolaborācija neiederās,bet termins kolaborants velk vismaz uz morālu aizskārumu.

Atbildēt

sorry !

02.12.2019. 23:50

»

hmmm,

R.V. gan jūtas kā pīle ūdenī un savas darbības nosauc par "goda aizskaršanu


... un savas darbības ATMASKOŠANU nosauc par "goda aizskaršanu"...

Atbildēt

hmmm,

02.12.2019. 23:45

R.V. gan jūtas kā pīle ūdenī un savas darbības nosauc par "goda aizskaršanu"
Laikam ar "godu" viņš saprot tiesiskuma traktējumu Staļina versijā...

Atbildēt

Jautājums Lapsam

02.12.2019. 23:03

Kāpēc busiņš redzams tikai Rīgā? Kad tas tiks izvietots un "priecēs" citu pilsētu un lauku iedzīvotājus?

Atbildēt

Janis

02.12.2019. 22:50

Ir virsprokurors Armins Meisters kurs piesedz Vp montiku un Tirgus Aizliegtais panemiens atklato un 30gadu Policijas piesegto Bandu.

Atbildēt

pitālavas taurētājs

02.12.2019. 22:45

svilinās, svilinās!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...