Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kapteinis Acīmredzamība

31.07.2011. 01:17


Šis ir 15 komentārs!

Atbildēt

blusa

18.02.2011. 16:16

kāpēc manipulēšana un shēmošana? varbūt drīzāk - tiesiskā paļāvība. Ja reiz valsts apstrādājot pilsoņa iesniegtos datus un aprēķinot pabalstu (kaut arī to dara programmu) tā ir nolēmusi - kāpēc gan pilsonim as būtu jāapšauba? Kurā vietā valsti ir maldinājis pilsonis?? Lai strādā iekšējais audits un revīzija, tad tik ilgstoši nebūs "jākļūdās" un pēc tam jāmeklē parādnieki!!

Atbildēt

karma

14.02.2011. 13:22

Karotei!
Jums ilgi vēl nesaprast ne grūtnieces,ne viņām piešķirto (ne)likumisko pabalstu kārtību, jo līdz šim laikam neesat vēl iemācījusie(-ies)latviešu valodas pareizrakstību... un kur nu vēl pastāvošo likumdošanu!
Nēerti rakstīt, ja nepārzinat valodas pareizrakstību!

Atbildēt

metronoms

12.02.2011. 23:33

neskatoties uz iepludinātajiem miljoniem VSAA IT, pensijas pārrēķinam - jānostāv 3-4 stundas rindā, pensiju sola pārrēķināt 3-4 mēnešu laikā

loģiski liktos, ka pietiktu ar iesniegumu internetā caur Latvija.lv un pusstundu pašam pārrēķinam

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

12.02.2011. 16:28

*****************************
...lai tev veicas, Alla !!! ...to dienu, kad tev izdosies ielikt kloķi šai bezgožu vaditajai valstij, nosvinēšu, ka pati savu svētku dienu !!!...Saeimas un valdibas bezgoži apvainojušies: ...KĀ TĀ ?!- TIKAI MĒS DRĪKSTAM MEKLĒT UN PIELIETOT "CARUMUS" LIKUMOS !!!...piem., mēnesi stiepjam garumā un neatbildam par ierēdņu un amatpersonu nelikumibām ... bet pēc tam pasakam, ka attiecīgo sodit vairs nevar, jo pagājis vairāk par mēnesi...SADOOOOOOD viņiem pa riktigam, ALLA !!!!!!

Atbildēt

8 lati

11.02.2011. 15:49

Komisija teica, ka 8 lati paliks visiem

Atbildēt

zumi

11.02.2011. 15:24

kas, tad tur tāds pazīstams starp programēšanas kantoriem..ka tika tas nav slavenais "Exigen Services Latvia" ... kas pa ļimoniem VID EDS sistēmā lielos caurumus bija atstājis :)

Atbildēt

vika

11.02.2011. 14:11

Nezinu šī gadījuma nianses un nevaru spriest kam taisnība, bet totāli ir noriebušies tie pabalstu shēmotāji, kas tērē sociālā budžeta naudu un saka, ka paņem no valsts, bet īstenībā Jūs apzogat savus radus, draugus un paziņas. Esat izshēmojušies jau tik tālu, ka pat 8 latus bērniem drīz vairs nemaksās. Paldies Jums par to.

Atbildēt

persietis

11.02.2011. 13:41

Nu ko, atkal sitam "malējos"?
Lai viens pasaka, kā standartprogramma var izķert nestandarta gadījumus. Un ja uzrada tādu programmu - cik tas izmaksās?
Laikam likumi mūsu valstī jāraksta, pieņemot, ka visi ir blēži.

Atbildēt

ieteikums

11.02.2011. 13:22

Noskaidrot un atklāt sabiedrībai pilnīgi visu šo problēmu ar skaitļiem un summām, lai redzama kopbilde un tāpat par atbildībām SAEIMAS. MINISTRIJU, u.c., kas tajā pasākumā iesaistīti un tad tramdīt nevis vecākus un ģimenes, bet PATIESOS atbildīgos, KURI IZSTRĀDĀJA, VIRZĪJA, PIEŅĒMA LIKUMU UN KONTROLĒJA TĀ IZPILDI!!!

Kad šo summāro bildi un skaitļus varētu sagaidīt???

Atbildēt

Barons Manteifels

11.02.2011. 12:05

Manī joprojām izraisa "sajūsmu" fakts, cik enerģiski valsts institūciju darbinieki savas nekompetences un stulbuma dēļ ir gatavi nozākāt un tiesāt, arī tiesāties ar savas valsts iedzīvotājiem, aizmirstot, ka tieši iedzīvotājiem ir veltīts viņu darbs... Es ļoti apšaubu, ka kaut 1/100 daļa mūsu institucionālo pakalpiņu izturētu konkursu darbam Zviedrijā, Somijā vai Dānijā... Tā ir sistēma, norma vai visas valsts problēma - nesaprast, nespēt un nespēt netraucēt?

Atbildēt

Zaļais un dzeltenais kopā veido zilo

11.02.2011. 10:49

No kā tad lai prasa atbildību, ja ne no sevis. Jau ilgus gadus Labklājības ministrija ir ZZS kūrēta. Visus likumprojektus sociālajā apdrošināšanā gatavo un to virzību uzrauga ZZS. Arī likuma izpildes nodrošināšanā visos vadošos amatos ministrijā un tās iestādēs ir ZZS cilvēki. Kā pēdējā laikā viņu vadoņi saka - kompetenti savas jomas speciālisti. Likuma un datorprogrammas savstarpējā nesaderība ir tieša ZZS atbildība. Vai tagad datorprogrammu veidotāji būs tie sliktie, kas par lielu naudu nekvalitatīvas programmas izstrādā? :)

Atbildēt

Karote

11.02.2011. 10:46

Vakar LTV1 varēja skatīt tos uzpūteņus iz Vssa un finanšu policijas.Iespaids graujošs.Tā arī neiebrauca ko nozīmē grūtnieces vazāt pa nopratināšanām.Par nodokļiem uzturētos ķebļos atsēdējuši pēdējo cilvēcību.

Atbildēt

alias

11.02.2011. 10:09

Izskatās, ka, ja šī lieta nonāks līdz tiesai, valsts zaudēs. Un pelnīti. Ja likumā ir robs, tā ir nekvalitatīva valsts pārvalde, kam pašai jāmaksā par savām kļūdām. Žēl tikai, ka mums visiem nodokļos šī naudiņa jāsamet. Bet nu, ja nopietni, tad ar šo precedentu ir pietiekami, lai tajā pašā mirklī darbu zaudēti visi, kas pie šīs kļūdas vainojami. Un līgumi ar izstrādātājiem arī jāpārskata.

Atbildēt

Ha

11.02.2011. 09:30

Likums ir liums un tas ir jāievēro, un ja likumā ir neprecizitātes, tad tās ir likuma devēja problēmas un ATBILDĪBA.
Bet manuprāt šeit ir grūti nošķirt kur ir tā robeža, un no cik dienām mēnesī skaitīsies ka pabalsta saņēmējs ir strādājis, kurš būs tas gudrnieks un noteiks šīs normas - manuprāt, likumdevējam jānorij krupis, jāmaina likums un jāiet tālāk! Es pieļauju, ka Valsts var arī zaudēt un man liekas ka tā arī būs un tad kurš'segs šos tiesas izdevumus utt?
Vispirms vajag uzzināt kopējos šīs nepilnību ieguvēju apmērus un summas un tad nākt ar skaļiem spriedelējumiem un paziņojumiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....