Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Zahejs

Leonards Inkins
08.01.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

inkins-zahejs (maziņš vīrelis)

16.01.2022. 22:34

»

Antiņš

Tu, Inkin, labi uzrakstīji, patiesi kā no galvas...


Man uz visu ir tikai viena atbilde, un tā ir - ŠALOM!

Atbildēt

12.01.2022. 15:02

https://youtu.be/9BJqo-5LnPk

Atbildēt

jā, bet...

12.01.2022. 12:24

»

Skolnieciņš

Tu esi trollis. Ar Tevi diskutēt nav vērts. Atā


Ja tu tik vienkāršā diskusijā nespēj aizstāvēt savus uzskatus, nespēj atbildēt uz elementāriem jautājumiem, tad labāk nebūtu publiskajā telpā plātījies ar to savu "gudrību". Tieši no tavas puses tā ir toļļošana. Cilvēks ar īstu reliģisku pārliecību par to ir gatavs diskutēt vienmēr un ar visiem, pat ar troļļīem. Vienīgi aprobežoti sektanti, kas akli tic kādām dogmām vicina savus "svētos rakstus" un brēc, ka tas kas tur rakstīts nav apsriežams un tā ir vienīgā patiesība un katrs, kurš par to šaubās ir "tāds un šitāds".

Atbildēt

Skolnieciņš

12.01.2022. 09:08

»

Pomeranču Vainadziņš

Re nu...


Tu esi trollis. Ar Tevi diskutēt nav vērts. Atā!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.01.2022. 06:22

»

Skolnieciņš

Palasi internetā par pagāniskajām ticībām. Latviski Tu neko vērā ņemamu neatradīsi, lasi krieviski un angliski...


Re nu!

Kad es tev uzjautāju konkrētus vienkāršus jautājumus, tā: "palasi", "paskaties", utt. Mani interesē tavas atbildes saskaņā ar tevis saveidoto Pasaules uzskatu.

Turklāt, kas pavisam jocīgi - uzjautāju tev par latvju Dabas Māti un zaķiem, tu man sāc stāstīt par Šustinu. Cilvēk mīļais, kādā miglā tu dzīco??

Labi, ja man pārmet krievu totalitārisma reabilitēšanu (skat. komentāru vakar 15:55), vari uzrādīt konkrēti, kur un kā es to daru?

Laikam tomēr nav vērts kavēt ar tevi laiku.

Atbildēt

Skolnieciņš

11.01.2022. 20:04

»

Pomeranču Vainadziņš

Klau, es nudien neņirgājos, es mēģinu saprast tavu izveidoto Dievu koncepciju


Palasi internetā par pagāniskajām ticībām. Latviski Tu neko vērā ņemamu neatradīsi, lasi krieviski un angliski.
Noskaties seriālu ''Amerikāņu Dievi'', kas tapis uz Nila Geimana romāna ''Amerikāņu Dievi'' motīviem. Šis seriāls ir grāmatas ekranizācija, kuru ekranizēja televīzijas kanāls STARZ. Neaizmirsti noskatīties visas 3. sezonas!
Vari arī hinduismu pētīt, ja tas Tev ir aktuāli. Taču daļai hinduisma jēdzienu es nepiekrītu.

Atbildēt

jā, bet...

11.01.2022. 19:37

»

Skolnieciņš

''Un vispār, vai tad tas ir viens dievs, ko viņi visi pielūdz, vai dažādi dievi, ja jau katra tā ticība to dievu sauc savādākā vārdā? Ja tas ir viens dievs, tikai dažādos vārdos saukts, tad arī varbūt to pagānisko dievu nemaz tik daudz nav, vienīgi katra tauta tos sauc dažādos vārdos?'' palasi Vikipēdijā...


Ak, skolnieciņ! Biju labākās domās par tevi. Tu taču nevarēji atbildēt ne uz vienu manu jautājumu!Un tāds tu šeit publiskajā telpā esi uzņēmies citus pamācīt?! Tev taču pašam nav nekādas sajēgas par pasaules kopainu. Tik vien tu proti, kā aplamāt kritiešus un muldēt par Šustinu, kaut neviens tev neko tādu šeit nejautāja. Jā, un vēl tu atreferē pa kādam ezotēriskajā literatūrā lasītam fragmentam. Taču visu to kopā sasaistīt, tev nav pa spēkam. Skumji.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

11.01.2022. 16:16

»

Skolnieciņš

Pomeranču Vainadziņ, ko piekasies? Tu uzvedies kā trollis. Diskutēt ar Tevi nav iespējams. Simons Šustins bija kara noziedznieks līdzīgi kā visi pārējie Maskavas Kremļa noziedznieki...


Klau, es nudien neņirgājos, es mēģinu saprast tavu izveidoto Dievu koncepciju.

Tāpēc uzdodu konkrētus jautājumus uz kuriem gaidu konkrētas atbildes!

Atbildēt

Abrakadabra

11.01.2022. 16:07

»

Skolnieciņš

Pomeranču Vainadziņ, ko piekasies? Tu uzvedies kā trollis. Diskutēt ar Tevi nav iespējams. Simons Šustins bija kara noziedznieks līdzīgi kā visi pārējie Maskavas Kremļa noziedznieki...


😁🤣😅🤑👿👹👺💀💩✝☪☦✡🛐💩💩💩💩

Šis skolnieciņa šedevrs saka , ka viņš vēl ir pubertātes stāvoklī .

Atbildēt

Skolnieciņš

11.01.2022. 15:55

»

Pomeranču Vainadziņš

Pirmkārt, Tu neatbildēji uz manu jautājumu. Nemaz


Pomeranču Vainadziņ, ko piekasies? Tu uzvedies kā trollis. Diskutēt ar Tevi nav iespējams. Simons Šustins bija kara noziedznieks līdzīgi kā visi pārējie Maskavas Kremļa noziedznieki.
Dzirdot Tavus jēlos vārdus, es sāku izprast Herberta Cukura un Viktora Arāja rīcības motīvus. Protams, es viņus neattaisnoju, bet vainu mīkstinoši apstākļi viņiem ir. Kad padomju vēstures grāmatās latvieši tiek demonizēti un marģinalizēti, vienmēr der palasīt par Simonu Šustinu un viņa priekšniecību NKVD rindās.
Tu vienkārši ņirgājies, Pomeranču Vainadziņ. Laikam neviens no Tavas ģimenes nav čekas nošauts vai arī bijis Sibīrijā. Tas, kā Tu mēģini reabilitēt krievu totalitārismu, ir slimi.
Vārdu sakot, slims cilvēks Tu esi. Tev ir slima sirds.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

11.01.2022. 12:54

»

Skolnieciņš

Pomeranču Vainadziņ, labāk uzdod šo jautājumus Simonam Šustinam. Kāpēc Simons Šustins bija varmācīgs pret latviešiem? Kāpēc Padomju Krievijā NKVD darbinieku vidū bija tik daudz ebreju? Kāpēc vietējie ebreji piebiedrojās Simona Šustina komandai, nevis varonīgi cīnījās pret krievu totalitārismu un latviešu...


Pirmkārt, Tu neatbildēji uz manu jautājumu. Nemaz.

Otrkārt, no tevis teiktā sanāk, ka Šustina Dievi ir varenāki par latviešu Dievien - ja jau ļauj latviešiem darīt tik gauži pāri, kaut arī ebreji ir minoritāte.
Kāpēc latviešu mūžam viedie Dievi to pieļauj??

Atbildēt

Skolnieciņš

11.01.2022. 12:38

»

jā, bet...

Ja jūdaismms, kristietība un islams ir slikti, vai tas varētu nozīmēt, ka arī viņu pielūgtais dievs ir slikts? Varbūt, ka to reliģiju dibinātāji tam dievam to sliktumu ir tikai pierakstījuši? Vai tad tam visam, kas tur sarakstīts var ticēt? Un vispār, vai tad tas ir viens dievs, ko viņi visi pielūdz...


''Un vispār, vai tad tas ir viens dievs, ko viņi visi pielūdz, vai dažādi dievi, ja jau katra tā ticība to dievu sauc savādākā vārdā? Ja tas ir viens dievs, tikai dažādos vārdos saukts, tad arī varbūt to pagānisko dievu nemaz tik daudz nav, vienīgi katra tauta tos sauc dažādos vārdos?'' palasi Vikipēdijā par ebreju mitoloģijas personāžu Ābramu jeb Ibrahimu. Tad zināsi kas un kā. Ieraksti GOOGLE meklētājprogrammā: ''ābramiskās reliģijas''. Vari meklēt informāciju latviski, krieviski un angliski. Kristietība un islāms ir jūdaisma sektas līdzīgi kā katolisms un pareizticība kristīgās baznīcas iekšienē. Talmūds uz kura pamata tapa Bībele un Korāns ir viens. Tora uz kuras pamata tapa Bībele un Korāns ir viena. Un Tu vel murgo par dažādām reliģijām. Pasaki vel, murgotāj, ka katoļi un luterāņi ir dažādas reliģijas. Katoļi lasa Sātana Bībeli no labās puses uz kreiso, bet luterāņi Sātana Bībeli no kreisās puses uz labo. :D :D :D 😁🤣😅🤑👿👹👺💀💩✝☪☦✡🛐💩💩💩💩

Atbildēt

Skolnieciņš

11.01.2022. 12:22

»

Pomeranču Vainadziņš

Skolnieciņ, vai latviešu Dabas Māte ir tā, kas radīja tieši tādu pašu zaķi kā Latvijā arī Norvēģijā...


Pomeranču Vainadziņ, labāk uzdod šo jautājumus Simonam Šustinam. Kāpēc Simons Šustins bija varmācīgs pret latviešiem? Kāpēc Padomju Krievijā NKVD darbinieku vidū bija tik daudz ebreju? Kāpēc vietējie ebreji piebiedrojās Simona Šustina komandai, nevis varonīgi cīnījās pret krievu totalitārismu un latviešu genocīdu?
Pomeranču Vainadziņ, kāpēc ebreji tagad zog 40 000 000 eiro no Valsts kases? Kāpēc pie mums ir atļauts celt sinagogas un baznīcas? Ebrejiem ir sava valsts - Izraēla. Lai visi ebreji brauc uz Izraēlu kopā ar Jēzu Kristu un lai lasa Bībeli tur. Kāpēc šie cilvēki var parazitēt uz latviešu tautas kakla?
Sanāk tā, ka latviešiem ir uzspiesti ebreju svētki. Tikai atliek pieminēt, ka ebreji šeit ir minoritāte. Kāpēc minoritātes svētkus uzspiež sabiedrības vairākumam? Padomā!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

11.01.2022. 12:14

Skolnieciņ, vai latviešu Dabas Māte ir tā, kas radīja tieši tādu pašu zaķi kā Latvijā arī Norvēģijā?

Ja jā, vai norvēģu Dievi laiž pie sevis darboties arī latviešu Dievus un otrādi? Tad jau mēs varam pielūgt arī norvēģu Dievus?

Ja nē, kuri no Dieviem - latviešu vai norvēģu - uzveidoja to zaķi kā plaģiātu iepriekšējam jau radītajam??

Atbildēt

jā, bet...

11.01.2022. 10:10

»

Skolnieciņš

''Ja, bet... 10.01.2022. 22:49'' Ir Dievi, kas šajā pasaulē ir radījuši tīru ļaunumu cilvēku izpratnē. Šie Dievi skaitās tumšie Dievi...


Ja jūdaismms, kristietība un islams ir slikti, vai tas varētu nozīmēt, ka arī viņu pielūgtais dievs ir slikts? Varbūt, ka to reliģiju dibinātāji tam dievam to sliktumu ir tikai pierakstījuši? Vai tad tam visam, kas tur sarakstīts var ticēt? Un vispār, vai tad tas ir viens dievs, ko viņi visi pielūdz, vai dažādi dievi, ja jau katra tā ticība to dievu sauc savādākā vārdā? Ja tas ir viens dievs, tikai dažādos vārdos saukts, tad arī varbūt to pagānisko dievu nemaz tik daudz nav, vienīgi katra tauta tos sauc dažādos vārdos?

Atbildēt

gunars

11.01.2022. 09:54

Ja Inkina kungs tic visam, ko pedeja laika censas publicet, tad skaids, ka cilvedam ar intelektu nav viss kartiba, vai ari vins ir vienkarsi musinatajas un provokators. Jebkura ticiba ir nevis kadu zinasanu kopums, bet gan elemuntaru zinasanu un pareizas pasaules uztveres trukums. Jebkura religija ir totalitara pec butibas un vinai ir tikai viens merkis - paklaut un izmantot citus cilvekus. Jebkuram ir tiesibas ticet tam kam grib, bet propogandet 21. gadsimta savus murgus nozime paradit savu stulbumu.

Atbildēt

Skolnieciņš

11.01.2022. 09:22

''Ja, bet... 10.01.2022. 22:49'' Ir Dievi, kas šajā pasaulē ir radījuši tīru ļaunumu cilvēku izpratnē. Šie Dievi skaitās tumšie Dievi.
Piemēram, ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) pieder pie tumšajiem Dieviem. Pirmkārt, viņš ienīst cilvēci. Talmūda un Toras tekstos ir daudz par viņu sarakstīts, kā viņš slepkavo un moka cilvēkus. Der kaut vai stāts par viltus pravieti Mozu, kur ebreju cilts Dievs Jahve galina pārdabiskā veidā ēģiptiešu zīdaiņus. Gaišie Dievi nekad tā nedarītu. Un pietam ebreju cilts Dievs Jahve draud ticīgajiem (kas viņam tic: jūdaisti, kristieši, musulmaņi) un neticīgajiem (ateistiem vai citu reliģiju piekritējiem) ar Elli jeb ar infernālu izrēķināšanos pēc cilvēka fiziskā ķermeņa nāves. Gaišie Dievi nenodarbojas ar draudēšanu un dvēseļu spīdzināšanu. Tāpēc atļaušos atkārtot, ka jūdaisms, kristietība un islāms ir garīgā AIDS.
Aizstāvot šo garīgo AIDS kaiti, Tu izplati garīgo AIDS.

Atbildēt

Ja, bet...

10.01.2022. 22:49

»

Skolnieciņš

«Vai tad dievi ir tāda saprātīgo būtņu rase? Kādēļ tad vienai saprātīgo būtņu rasei (cilvēkiem) būtu jāpielūdz kāda cita saprātīgo būņu rase (dievi), kuru vidū ir arī asinskāri un izvirtuši indivīdi, kam cilvēce ir tikai rotaļlieta?» Dievi nav nekāda rase, ne arī citplanietieši. Dievi ir radījuši visas...


"Dievi nav nekāda rase, ne arī citplanētieši..."
Bet es jau tev neprasīju kas dievi nav. Es prasīju, kas tad viņi ir? Tu saki dievi ir pasaules pirmspēki, kas radījuši pasauli. Nu, bet kā tad ar tiem labajiem un sliktajiem dieviem, jeb gaišajem un tumšajiem? Vai tad viņi visi kopā radīja pasauli un pēc tam sastrīdējās? Vēl nesaprotamāk ar tiem dievu iemiesojumiem un pasaules procesu regulēšanu. Kā tad ir, vieni dievi (labie) regulē tos procesus uz vienu pusi, citi dievi (sliktie) atkal uz otru pusi? Tad jau atkal viņu starpā var iznākt plūciņš. Vai tad vienkāršāk nebūtu viņiem vienoties un visu regulēt vienā virzienā, ja jau šie ir tik gudri, ka spēja radīt visus fizikas , ķīmijas un citus dabas likumus. Tik gudrām būtnēm gan nevajadzētu muļķīgi konfliktēt kaut kādu cilvēku dēļ. Kaut kā tie tavi dievi no vienas puses iznāk tādi ļoti visvareni un gudri, no otras puses tādi kas par kaut kādiem niekiem nespēj atrast kopēju valodu. Tas kaut kā neiet kopā. Un ja vēl paskatās tās grāmatas par dažādām tautu reliģijām un ticībām, tad sanāk, ka to dievu pasaulē ir tūkstošiem. Kā gan visi viņi spēj kopā sadzīvot? Vai esi tā pa īstam mēģinājis to kopējo bildi savā prātā uzzīmēt?

Atbildēt

Balsotājs, bijušais par...

10.01.2022. 22:32

»

Hv

Mana šī gada apņemšanās ir Oktobrī nobalsot ar bojātu biļetenu. Tas būtu eleganti, ja no 70% nobalsojošo būtu 51% bijāto biļetenu. Manuprāt būtu skaists brīnums Baltijas ceļa stilā


Ja esi muļķis, tad nelielies! Tieši tas varas mankurtiem ir vajadzīgi, lai mazāk būtu balsotāju, jo pasarg Dievs, mūsējos tak var arī neievēlēt...

Atbildēt

Skolnieciņš

10.01.2022. 18:57

»

:)

Viss ko raksti te ,ir Tava patreizējā apziņas līmeņa interpretācija


Inkinveidīgie pašlaik 40 000 000 eiro no Valsts kases izzog. Ko Tev par to saka Tava apziņa? Ne velti Inkinveidīgie caur kristietību gojus piešmauc. Un goji, priecīgi būdami, krustu nes un Bībeli lasa. Tā Inknveidīgie mūsu vietējos gojus čakarē paaudžu paaudzēs.

Atbildēt

Hv

10.01.2022. 18:26

Mana šī gada apņemšanās ir Oktobrī nobalsot ar bojātu biļetenu. Tas būtu eleganti, ja no 70% nobalsojošo būtu 51% bijāto biļetenu. Manuprāt būtu skaists brīnums Baltijas ceļa stilā.

Atbildēt

Skolnieciņš

10.01.2022. 17:40

»

Balsotājs, bijušais par...

Paldies Inkin par rakstu! Lasot komentārus uzzinām, cik daudzi Dievmīļi, atsaucās, lai gan no autora teiktā neko nav sapratuši


Leonards Inkins - lielebreju šovinists. Sludina ebreju mitoloģiju kā vienīgo pareizo pasaules uztveri. Par ko paldies? Par to, ka šis globālists, kosmopolīts, Izraēla dēls nīdē ārā latviešu kultūru un latvisko dzīvesziņu. Man tad labāk patīk ateistiskā morāle, psiholoģija, filosofija un ētika. Sliktākajā gadījumā hinduisms un sintoisms. Bet viduslaiku Bībeles muldējumi man nepatīk.

Atbildēt

Skolnieciņš

10.01.2022. 17:35

»

jā, bet...

Atkal izvairies atbildēt uz maniem jautājumiem. Un atkal no tavien skaidrojumiem rodas jauni jautājumi. Vai tad dievi ir tāda saprātīgo būtņu rase? Kādēļ tad vienai saprātīgo būtņu rasei (cilvēkiem) būtu jāpielūdz kāda cita saprātīgo būņu rase (dievi), kuru vidū ir arī asinskāri un izvirtuši indivīdi...


«Vai tad dievi ir tāda saprātīgo būtņu rase? Kādēļ tad vienai saprātīgo būtņu rasei (cilvēkiem) būtu jāpielūdz kāda cita saprātīgo būņu rase (dievi), kuru vidū ir arī asinskāri un izvirtuši indivīdi, kam cilvēce ir tikai rotaļlieta?» Dievi nav nekāda rase, ne arī citplanietieši. Dievi ir radījuši visas zināmas un vel gaidāmās rases. Mazāk skaties Marvel komiksus un Disney+ veidotās Marvel komiksu adaptācijas. Tad arī muļķīgi jautājumi nelīdīs galvā. Marvel komiksu studija kopā ar Disney animācijas studiju ir kārtīgi paņirgājušies par Skandināvu Dieviem. Disney animācijas studija, ekranizējot multeni par viltus pravieti Mozu, viltus pravieti Mozu un Bībeles viltus Dievi Jahvi attēloja cieņpilni. Visa multene bija par ‘’nabaga’’ ebrejiem, kas cieta no ļaunajiem ēģiptiešiem. Ekranizējot senebreju mitoloģiju, Disney animācijas studija saglabāja cieņu. Bet pret Skandināvu Dieviem viņiem cieņas nav. Tu laikam esi saskatījies ‘’Atriebēji’’ franšīzes filmas, kur Skandināvu Dievi tika marģinalizēti un nonivelēti (noniecināti) līdz neadekvātu, galvā drāztu citplanietiešu līmenim. Saskatoties visādus popkultūras mēslus, Tavā galvā radās šādas domas.
Dievi ir pasaules pirmspēki, kas ir radījuši šo pasauli. Un arī citas bezgalīgi daudzās pasaules.
‘’jā, bet... 10.01.2022. 13:12’’ palasi šo te komentāru ‘Skolnieciņš 09.01.2022. 20:18’’’, tur ir mana atbilde uz Tavu komentāru.
Leonards Inkins ir krievvalodīgs ebrejs ar ebreju uzvārdu, kurš sludina lielebreju šovinismu, ebreju monoteismu un senebreju mitoloģiju. Viņš no sevis tēlo pseidopatriotu un pseidodievturi. Pozē pie Pērkoņkrusta ar T-kreklu, kuru rotā senlatvju spēka zīmes, bet tai pašā laikā sludina ebreju pasakas kā vienīgo, īsteno ticību. Simons Šustins arī bija tāds pats. Cionists līdz pat kapa malai.
«Vai tad cilvēkiem daudz interesē, piemēram, ko domā skudra, bite vai kamene?» Neuztver Dievus kā cilvēkus. Dievi ir radījuši realitāti, fizikas likumus, ķīmijas likumus, dabas likumus. Dievi var veidot bezgalīgi daudz iemiesojumu (krieviski: воплощения). Dievi regulē pasaules procesus. Raksta likteni, saglabājot katra indivīda izvēles brīvību. Nodrošina dvēseļu pāreju starp pasaulēm. Uzrauga dvēseļu reinkarnācijas. Rada jaunas dvēseles. Ja Dievi kaut uz mirkli neorganizētu procesus pasaulē, notiktu apokalipse, ragnaroks.

Atbildēt

Balsotājs, bijušais par...

10.01.2022. 16:19

»

Antiņš

Tu, Inkin, labi uzrakstīji, patiesi kā no galvas...


Paldies Inkin par rakstu! Lasot komentārus uzzinām, cik daudzi Dievmīļi, atsaucās, lai gan no autora teiktā neko nav sapratuši...

Atbildēt

jā, bet...

10.01.2022. 13:12

»

Skolnieciņš

''Un ja dievi ir augstākie spēki, tad kādēļ vieni radīja cilvēkus un ir labi, bet citi pret cilvēkiem ir slikti?'' Šajā multivisumā cilvēki nav vienīgā saprātīgo būtņu rase. Dzīvība mēdz būt dažāda. Šajā fiziskajā pasaulē ir radīta bioloģiskā dzīvība. Bet dzīvība savā izpausmē var būt arī nebioloģiska...


Atkal izvairies atbildēt uz maniem jautājumiem. Un atkal no tavien skaidrojumiem rodas jauni jautājumi. Vai tad dievi ir tāda saprātīgo būtņu rase? Kādēļ tad vienai saprātīgo būtņu rasei (cilvēkiem) būtu jāpielūdz kāda cita saprātīgo būņu rase (dievi), kuru vidū ir arī asinskāri un izvirtuši indivīdi, kam cilvēce ir tikai rotaļlieta? It sevišķi vēl, ja tie dzīvo paralēlajās pasaulēs. Visām saprātīgo būņu rasēm ir pašām sava dzīve, kāpēc lai tās interesētos par citu saprātīgo būtņu dzīvi un uzklausītu to lūgšanas. Vai tad cilvēkiem daudz interesē, piemēram, ko domā skudra, bite vai kamene? Mājlopi cilvēkus interesē tikai par tik, par cik cilvēks tos var izmantot savām vajadzībām. Tādā plāksnē cilvēks arī par mājlopiem rūpējas. Sekojot šai loģikai arī dievi par mums rūpēsies tikai par tik, par cik varēs mūs izmantot. Bet tās mūsu lūgšanas, godināšanas un rituāli viņiem pie vienas vietas.

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 22:10

»

jā, bet...

Kāpēc izvairies atbildēt uz maniem jautājumiem. Konkrēti jautājumi prasa konkrētas atbildes. Es nejautāju neko par dievu nemirstību, es nejautāju kā un no kā radās dievi. Taču no taviem skaidrojumiem,rodas vēl vairāk jautājumu. Vai tad visi kopā tie gaišie visu ticību dievi radīja pasauli? Un ja dievi...


''Un ja dievi ir augstākie spēki, tad kādēļ vieni radīja cilvēkus un ir labi, bet citi pret cilvēkiem ir slikti?'' Šajā multivisumā cilvēki nav vienīgā saprātīgo būtņu rase. Dzīvība mēdz būt dažāda. Šajā fiziskajā pasaulē ir radīta bioloģiskā dzīvība. Bet dzīvība savā izpausmē var būt arī nebioloģiska. Protams, bez dvēseles dzīvība nevar pastāvēt, taču dvēseles mēdz būt dažādas. Dvēseli nosaka tas, kurš Dievs vai kura Dieviete rada konkrēto dvēseli un ar kādu mērķi. Otrkārt, dvēseles īpašības nosaka pašas dvēseles uzvedība un rīcība kopš radīšanas. Šajā multivisumā cilvēkveidīgo dvēseļu skaits ir neliels. Eksistē arī citas rases. Piemēram, elfi, dvorfi, leprikoni, puķi, reptiliāņi u.c. Bet šīs rases mīt paralēlajās pasaulēs. Eksistē arī dažādi infernāļi jeb bezķermeniskās būtnes. Daļa šo būtņu ir pārākas par cilvēku, bet daļa atrodas dzīvnieku un augu attīstības līmenī.
Tumšie Dievi ir Dievi, kam ar cilvēces radīšanu nav nekāda dižā sakara. Lielākoties tumšajiem Dieviem cilvēce ir kā rotaļlieta, kā līdzeklis savu izvirtušo un asinskāro velmju apmierināšanai.

Atbildēt

jā, bet...

09.01.2022. 21:09

»

Skolnieciņš

Dievi un Dievietes ir nemirstīgi. Ja kāds no Dieviem vai Dievietēm reāli nomirtu, pasaulē notiktu spēku nobīde, cilvēki šādā pasaulē nespētu eksistēt. Ja visi Dievi un Dievietes nomirtu, tad realitāte izbeigtu eksistēt. Dzīvā pasaule (arī dvēseles) aizietu bojā pirmās, nedzīvā pasaule sabruktu bišķu...


Kāpēc izvairies atbildēt uz maniem jautājumiem. Konkrēti jautājumi prasa konkrētas atbildes. Es nejautāju neko par dievu nemirstību, es nejautāju kā un no kā radās dievi. Taču no taviem skaidrojumiem,rodas vēl vairāk jautājumu. Vai tad visi kopā tie gaišie visu ticību dievi radīja pasauli? Un ja dievi ir augstākie spēki, tad kādēļ vieni radīja cilvēkus un ir labi, bet citi pret cilvēkiem ir slikti? Kas tad šiem tajos cilvēkos nepatīk? Viņi ir greizsirdīgi, ka paši cilvēkus nemāk iztaisīt? Tad jau tie augstākie spēki savā starpā ķildojas. Kas tie par augstākiem spēkiem, kuri nevar savā starpā vienoties? Tad jau viņi ir tādi paši kā cilvēki, kuri savā starpā plēšas un karo. Kāpēc latviešu dievi pieļāva, ka tiek iznīcināta senlatviešu dievestība? Tad jau iznāk, ka tie latviešu dievi ir vājāki par to kristiešu Jahvi un nespēj savus pielūdzējus aizsargāt? Vai tad tādus vājus dievus ir vērts pielūgt? Varbūt skandināvu dievi ir stiprāki?

Atbildēt

©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

09.01.2022. 20:45

»

Skolnieciņš

Dievi un Dievietes ir nemirstīgi. Ja kāds no Dieviem vai Dievietēm reāli nomirtu, pasaulē notiktu spēku nobīde, cilvēki šādā pasaulē nespētu eksistēt. Ja visi Dievi un Dievietes nomirtu, tad realitāte izbeigtu eksistēt. Dzīvā pasaule (arī dvēseles) aizietu bojā pirmās, nedzīvā pasaule sabruktu bišķu...


Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Ar cieņu, Skolnieciņš
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Ar cieņu, Skolnieciņš
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 20:29

»

Ja, bet...

Kas ir tumšie dievi, jeb viltus dievi? Vai velns šaitāns, belcebuls arī ir dievi? Ja ap Zemi spieto neskaitāmi dievi un dievietes, kā lai kādu no viņiem pielūdz tā, lai citi nepaliktu greizsirdīgi, neapvainotos, nepaliktu dusmīgi un neatriebtos? Varbūt tad labāk viņus nemaz nepielūgt? Un galu galā, ...


Dievi un Dievietes ir nemirstīgi. Ja kāds no Dieviem vai Dievietēm reāli nomirtu, pasaulē notiktu spēku nobīde, cilvēki šādā pasaulē nespētu eksistēt. Ja visi Dievi un Dievietes nomirtu, tad realitāte izbeigtu eksistēt. Dzīvā pasaule (arī dvēseles) aizietu bojā pirmās, nedzīvā pasaule sabruktu bišķu vēlāk. Par laimi, Dievi un Dievietes ir nemirstīgi.
Dievi bez cilvēkiem var tīri labi eksistēt. Tiktu radīta kāda cita rase Dievu izklaidēm. Cilvēki no Dievu skatpunkta nav neaizvietojami. Dievi var uzražot tik daudz dvēseļu, cik vien pašiem tīk. Dvēsele kāda Dieva vai Dievietes apziņas fragments, ko pats Dievs vai Dieviete pārveido par dzīvu būtni.
Dievi ir vajadzīgi cilvēkiem, bet Dievi bez cilvēkiem var iztikt.

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 20:18

»

Ja, bet...

Kas ir tumšie dievi, jeb viltus dievi? Vai velns šaitāns, belcebuls arī ir dievi? Ja ap Zemi spieto neskaitāmi dievi un dievietes, kā lai kādu no viņiem pielūdz tā, lai citi nepaliktu greizsirdīgi, neapvainotos, nepaliktu dusmīgi un neatriebtos? Varbūt tad labāk viņus nemaz nepielūgt? Un galu galā, ...


Dievi un Dievietes radās no pirmatnējā haosa (tukšuma). Tālāk Dievi un Dievietes sāka veidot pasaules un iedalīt sev lomas jaunveidotajās pasaulēs. Dievi un Dievietes ir Augstākie spēki. Augstākajiem spēkiem nav dzimuma, taču Augstākie spēki pieņem kaut kādu veidolu, lai cilvēki tos varētu uztvert. Šī iemesla dēļ ir Dievi un Dievietes. Par gaišajiem Dieviem dēvē tos Dievus, kas radījuši cilvēci un izturas pret cilvēci labi. Par tumšajiem Dieviem dēvē tos Dievus, kas pret cilvēkiem izturas slikti. Ebreju cilts Dievs Jahve jeb Dievs Jehova, kuru pielūdz jūdaisti, kristieši un musulmaņi, ir snobisma un patmīlības Dievs, kurš pieder pie tumšajiem Dieviem. Ebreju cilts Dievs Jahve sūtīja savus viltus praviešus Mozu un Jēzu Kristu, lai viņi nestu ļaunumu, iznīcību un tumsonību. Vēlāk ebreju cilts Dievs Jahve sūtīja viltus pravieti Muhamedu ar tādu pašu mērķi. Diemžēl daudzi cilvēki uzķērās uz ebreju cilts Dieva Jahves viltus praviešu meliem, tā sākās tumsonīgie viduslaiki.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Tu vari pielūgt ko vien vēlies. Nepareizā varianta nav. No tā kurus Dievus un Dievietes Tu pielūdz būs atkarīga Tava pēcnāve (laiks starp reinkarnācijām) un Tavas nākamās reinkarnācijas. Esi labs pret Dieviem, un Dievi būs labi pret Tevi. Atšķirībā no pagāniskām ticībām, ābramiskās ticības laupa cilvēka ticības brīvību.

Atbildēt

Ja, bet...

09.01.2022. 18:18

»

Skolnieciņš

Apustuli, Dievu ir daudz. Dieviešu ir daudz. Dievu un Dieviešu ir daudz...


Kas ir tumšie dievi, jeb viltus dievi? Vai velns šaitāns, belcebuls arī ir dievi? Ja ap Zemi spieto neskaitāmi dievi un dievietes, kā lai kādu no viņiem pielūdz tā, lai citi nepaliktu greizsirdīgi, neapvainotos, nepaliktu dusmīgi un neatriebtos? Varbūt tad labāk viņus nemaz nepielūgt? Un galu galā, kuri dievi tad ir tie vaarenākie?

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 16:33

»

Apustulis

Dievs neprasa pielūgšanu, ne reliģiskās izdarības! Dievs ir cilvēka sirdīs, un katra cilvēka izvēle ir ieklausīties savā sirdsapziņā, kura nekad nemelo


Apustuli, Dievu ir daudz. Dieviešu ir daudz. Dievu un Dieviešu ir daudz.
Mana sirdsapziņa saka, ka kristiešu sludinātais Bībeles viltus Dievs Jahve pieder pie tumšajiem Dieviem, kuri ir naidīgi pret cilvēci. Ebreji ir Bībeles viltus Dieva Jahves marionetes, citiem vārdiem, viņa minjoni. Ieklausoties savā sirdsapziņā, es varu secināt, ka jūdaisms, kristietība un islāms ir garīgā AIDS. Šī garīgā AIDS, kas balstīta senebreju mitoloģijā un ebreju monoteismā, ir kaitīga un bīstama pasaulei. Šī garīgā AIDS saindē cilvēku dzīves, tā padara dvēseļu dzīvi neciešamu.
Vienīgais veids kā cīnīties pret garīgās AIDS ekspansiju ir ticēt senajiem Dieviem un senajām Dievietēm.

Atbildēt

Apustulis

09.01.2022. 15:15

»

Skolnieciņš

Lūgšana Dabas Mātei...


Dievs neprasa pielūgšanu, ne reliģiskās izdarības! Dievs ir cilvēka sirdīs, un katra cilvēka izvēle ir ieklausīties savā sirdsapziņā, kura nekad nemelo.

Atbildēt

paardomas

09.01.2022. 14:02

»

ateists

Dievs ir cilvēku fantāzijas auglis un tāpec ir kaut kas vidējs starp sūdu un zeltu


Ja raugās no Darvina teorijas tad jā.Ja raugās no cilvēka kosmiskās izcelsmes viedokļa tad nē.Katrā gadījumā reliģiju dievi nav ne vieni ne otri,tie ir apziņas parazīti.

Atbildēt

ateists

09.01.2022. 13:42

Dievs ir cilvēku fantāzijas auglis un tāpec ir kaut kas vidējs starp sūdu un zeltu.

Atbildēt

jā, bet...

09.01.2022. 13:18

»

Skolnieciņš

Latvju Dievu panteonā kristieši ir iesprauduši tādus kristīgās popkultūras tēlus ka Dievu, Dieviņu, Velnu, Vellu, Velna māti, Vella māti, Lietuvēnu. Latviešu un angļu valodās var lasīt daudz melīgu publikāciju par dievturību. Šo melu autori pa lielam ir mūsu vietējie kristieši. Šie kristīgie popkultūras...


Kā tad tur īsti ir ar tiem dieviem? Vai kristiešu jeb egreju dievs pasaulē ir, vai nav? Vai pasaulē ir tikai senlatviešu dievi? Un ja ir gan kristiešu dievs,gan Allhs, gan skandināvu dievi, gan sengrieķu dievi, gan senēģiptiešu dievi, gan latviešu dievi, tad kā viņi visi tur, "kaut kur" sadzīvo? Vai arī kaujās un plēšās savā starpā? Un kuri dievi ir tie stiprākie?

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 13:03

»

Adīna

Skolnieciņam uzmanīgi jāpārlasa E.Brastiņa rakstus


Adīna, Tu sludini āriju misticismu ar kārtīgu monoteisma piesitienu. Kādiem latviešiem no senatnes? Es ļoti ceru, ka Ikšķiles bīskapu Meinardu un Rīgas bīskapu Albertu Tu neuzskati par latviešiem.
Atļaušos vel piebilst, ka vārdu Dievs ir monopolizējuši ebreji. Līdzīgi kā piecstaru zvaigzni aplī, kuru Antīkajā Grieķijā lietoja dažādas filozofu skolas, mūsdienās monopolizēja sātanisti.
Tu tagad atgremo Haralda Biezā un citu kristiešu mācītāju sludinātos māņus. Ja senajiem latviešiem būtu bijis ebreju monoteisms, tad krusta kari nebūtu ilguši veselu gadsimtu. Baltu tautas bija politeisti jeb daudzdievji.
Kad Ernests Brastiņš rakstīja savas publikācijas, sabiedrībā valdīja zināma cenzūra un pietāte pret kristīgo baznīcu. Brastiņa kungs nevarēja atklāti iestāties pret kristīgo baznīcu, tāpēc viņš savos spriedumos bija visai cenzēts. Viņš centās atdzīvināt sentēvu pagānisko ticību un vienlaikus saglabāt savu sociālo statusu, t.i., netikt ieslodzītam psihenē vai cietumā. Par spīti Brastiņa kunga pašcenzūrai, jūdaisti un kristieši sodīja viņu par viņa brīvdomību pēc pilnas programmas, nododami Ernestu Brastiņu čeķistu rokās. Vietējie jūdaisti un kristieši aktīvi sniedza savas liecības pret Ernestu Brastiņu, uz kuru pamata čekai izdevās safabricēt krimināllietu un piespriest Ernestam Brastiņam nāves sodu - nošaujot.
Āriju misticisms ir jauka lieta, bet lūdzu nebāz dievturībā iekšā āriju misticismu. Āriju misticisms ir jau marģinalizēts sakarā ar nacismu un holokaustu. Āriju misticisma grūšana dievturībā ir lēta provokācija, kas nekādi nenodrošinās dievturības ilgtspējīgu attīstību.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Adīna

09.01.2022. 12:10

Skolnieciņam uzmanīgi jāpārlasa E.Brastiņa rakstus.
Latviešiem no senatnes ir Dievs, nevis Gott vai Bog. Tas vārds nāk no āriešu pirmtautas. Senindiešiem un lietuviešiem - devas, senprūšiem - deivas.

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 12:04

Lūgšana Dievietei Mārai:
“Sentēvu Dieviete, es lūdzu Tevi!
Māra, kas zināma zem daudziem vārdiem, es lūdzu Tevi!
Māra – Veļu Māte, es lūdzu Tevi!
Māra – Zemes Māte, es lūdzu Tevi!
Aizkapa Valdniece, es lūdzu Tevi!
Cilvēces aizgādne, es lūdzu Tevi!
Dieviete Māra, es godāju Tevi.
Dieviete Māra, es pielūdzu Tevi.
Pasargā mani no pāragras nāves.
Pasargā mani no slimībām un nespēka.
Dāvā man ilgu mūžu un veselību.
Dāvā man spēku un drosmi.
Piepildi mani ar savu dievišķo spēku!
Svētī mani, visvarenā Dieviete Māra!
Lai zalkši, Tavi vēstneši, nes man svētību!
Lai Tavs sirpis soda manus ienaidniekus!
Lai Tavs sirpis pasargā mani un manu dzimtu!
Lai godāta Dieviete Māra kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Visa slava Mārai – Veļu Mātei!
Visa slava Mārai – Zemes Mātei!
Visa slava Dievietei Mārai!”.

Lūgšanu Dievietei Mārai skaita pie iedegtas pelēkas vai melnas svecītes. Lai veidotu saikni ar nāves un dzīvības Dievieti Māru, ir ieteicams kaklā uzvilkt Māras krustu. Šo lūgšanu skaita 12 reizes. Pēc lūgšanas noskaitīšanas ļauj svecītei izdegt līdz beigām.

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 11:58

Lūgšana Dabas Mātei:
“Dabas Māte, es lūdzu Tevi!
Dabas Māte, es pielūdzu Tevi!
Mana Radītāja, es lūdzu Tevi!
Mana Radītāja, es pielūdzu Tevi!
Tā kas radīja manu miesu, kurā mīt mana dvēsele un mans gars, es lūdzu Tevi!
Uzklausi manu lūgšanu, visvarenā Dabas Māte.
Uzklausi mani, visvarenā Dabas Māte.
Dāvā man spēku un izturību.
Dāvā man gudrību un pacietību.
Dāvā man savu dievišķo spēku.
Izdziedē manas brūces un rētas.
Pasargā mani no trejdeviņām kaitēm.
Svētī mani, Dabas Māte!
Svētī mani, ak mana Radītāja!
Lai godāta Dabas Māte kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Visa slava Dabas Mātei!
Visa slava dzīvības dāvātājai! ”.

Lūgšanu Dabas Mātei skaita pie iedegtas zaļas svecītes. Lai veidotu saikni ar Dabas Māti, ir ieteicams kaklā uzvilkt pīlādžogu krelles. Šo lūgšanu skaita 12 reizes. Pēc lūgšanas noskaitīšanas ļauj svecītei izdegt līdz beigām.

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 11:50

»

definīcija

Skolnieciņ,tev ir smagas uztveres problēmas,tu nespēj saprast uzrakstītā jēgu.Tu esi kā papagailis un nemitīgi atkārto kaut kur izlasītas frāzes bet jēgu neuztver.Pilnīgi bezcerīgs gadījums


Un kāda ir Tava ''jēga''? Spamot par dzīves jēgu? Lūdzu, konkrētu kritiku! Un izbeidz spamot. Neflūdo! Spamot un flūdot ir slikti.
Netroļļo. Troļļot ir slikti!

Atbildēt

definīcija

09.01.2022. 11:37

»

Skolnieciņš

Pasaki to Teoloģijas fakultātes profesoriem un dekanātam, lai tas kristietību izņem no savas studiju programmas un aizliedz docēt ar kristietību saistītus studiju kursus. Pasaki to Izglītības un zinātnes ministrijas ierēdņiem, lai kristīgo mācību aizliedz mācīt skolās...


Skolnieciņ,tev ir smagas uztveres problēmas,tu nespēj saprast uzrakstītā jēgu.Tu esi kā papagailis un nemitīgi atkārto kaut kur izlasītas frāzes bet jēgu neuztver.Pilnīgi bezcerīgs gadījums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

21

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

FotoPirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu ciešanām un nepieciešamību atbrīvoties no Krievijas ietekmes, pretī Krievijas valsts simboliem. Piketa dalībniekiem nebija šaubu par to, ka vairāk nekā pusotru gadu pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā un gadu pēc okupekļa nojaukšanas Pārdaugavā "Maskavas nama" atrašanās Rīgā ir spilgts simbols arvien neatrisinātajai cīņai par Latvijas ģeopolitisko kursu un mūsu pašu interesēm savā valstī.
Lasīt visu...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...