Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VSOP

27.09.2017. 10:04

Vai tev Kučinski, komunistiskais kretīn, nav zināms, ko un kāpēc izsūtīja uz Sibīriju ?Atbildēt

es no es

05.03.2017. 15:22

Tu esi dauns?
Zemes īpašniekiem neviens nelika to zemi pirkt!
Un runa nav par 300 vai pat 1000 EUR.
Runa ir par vairākiem simtiem no dzīvokļa gadā, kas kādam vientuļam pensionāram var būt arī liktenīgi!
Cik pelni TU no šī visa? Ceru ka aizrīsies.

Atbildēt

Parazītisms

04.03.2017. 20:32

Parazītisms ir starpsugu mijiedarbības veids, kad viena suga (parazīts), izmanto citas sugas (tā saucamā saimnieka) resursus. To uzskata par vienu no simbiozes formām. Atšķirībā no citām simbiozes formām, parazītisma rezultātā saimniekorganisms no attiecībām negūst nekādu labumu.
Tādā veidā parazītisms attiecas tieši uz DZĪVOKĻU ĪPAŠNIEKIEM kuri izmanto zemes īpašnieka resursus atrod pastāvošo likumu nepilnības, kas pieļauj ilglaicīgi izvairīties no maksāšanas, kā rezultātā zemes īpašnieks no šīm ZEMES PIESPIEDU NOMAS attiecībām negūst nekādu labumu. Tādā veidā dzīvokļu īpašnieki piekopj parazītisku dzīves veidu uz zemes īpašnieku smagā tiesiskā regulējuma rēķina, kad zemes īpašnieka vienīgā iespēja ir pazemojoties iesaistīties n-tos gadus tiesas prāvās riskējot palikt zaudētājos, jo advokātam citreiz jāmaksā ir 1000 eur, lai atgūtu 10 gadu parādu 300 eur kā rezultātā ciešot vēl lielākus zaudējumus!
Tāpēc praktiski vienmēr zemes īpašnieks no racionālā viedokļa ir spiests gaidīt vairākus gadus, lai prasījuma summa būtu pietiekami racionāla, lai par to vispār sāktu tiesvedību!

Atbildēt

TM

04.03.2017. 20:32

Pēc Tieslietu Ministrijas datiem Rīgā zemes piespiedu nomas attiecībās ir 110 970 dzīvokļu, kas atrodas uz 7 354 personu zemes.
Pašlaik 2000-3000 dzīvokļi ( nepilni 3% no visiem piespiedu nomas attiecību subjektiem) kuri nav veikuši savu pienākumu maksāt nomas maksu par zemi, kā rezultātā viņiem ir radies parāds.
Tieslietu Ministrija ir vērtējusi šos apstākļus un ir konstatēts, ka esošajā situācijā dzīvokļu īpašniekiem nav attaisnojoša iemesla, lai izvairītos no zemes nomas maksas parāda.
Ir zināms arī tas, ka vairāk kā 97% dzīvokļu īpašniekiem tādā pašā situācijā nav radušās problēmas samaksāt zemes nomu!
Ir zināms arī tas, ka ir pierādījumi kur daudzi no parādniekiem ir ļaunprātīgi izvairījušies no nomas maksas.

Atbildēt

Lācplēsis

04.03.2017. 20:31

Nabaga zemes īpašnieki no Valsts puses atstāti neapskaužamā situācijā- NĪN aug, bet dzīvokļu īpašniekiem ir 10 veidi kā izvairīties gadiem ilgi no maksāšanas!

Atbildēt

sasmīdināji

25.02.2017. 14:50

»

Filips Bobinskis

Spēju lasīt tikai līdz rindkopai: "Tomēr ir viens maksājums, kas vairākkārtīgi audzis, pretī nesaņemot nekādu labumu. Gan dabā, gan sociālās sistēmās šādu parādību sauc par parazitēšanu. Tā ir tā saucamā zemes piespiedu noma, kuru spiesti maksāt simti tūkstoši rīdzinieku...


Ja to daudzstāveni varētu aizvākt, zemi daudzviet gadiem rotātu noputējis uzraksts "Pārdod" un īpašniekam vēl būtu jāvāc mēsli un jāgrābj lapas. A tagad, kas nekaiš? Sēdi mājās un griez kuponus. To zemju lielākā vērtība ir šīs noplukušās mājas ar visiem pretīgajiem iemītniekiem. Pilnīgi riebjas viņu maksātā nauda un kāpēc man vajadzēja tās zemes sapirkties,ne? Par likumīgajiem īpašniekiem neko nesaku,bet tādu ir mazākums.

Atbildēt

Valdis

07.07.2016. 21:39

Sveiki, Jāni!

Nupat esmu saskāries ar Normunda Šlitkes un vienu no "astoņkāja" mahinācijām, tikai savādāka tipa (jauns darbības virziens?). Kā ar Jums var sazināties?

Atbildēt

Karina

06.03.2016. 19:53

Jāni! Man ir vēl interesanti fakti (esmu juriste un dzīvoju Raunas ielā) Kā var ar Jums sazinaties?
Ar cieņu.

Atbildēt

Drīz

22.02.2016. 09:24

»

Normunds Šlitke

Izskaidrosiet...


Gatavojies uz Sibīriju!

Atbildēt

Jānis

10.02.2016. 19:48

»

Imants

VZD ziņas 2015...


Paldies, Imant, tas noderēs. Ja ņem vērā dalībniekus, tad lielākais zemes īpašnieks tomēr Šlitkes impērija.

Atbildēt

Imants

09.02.2016. 22:58

VZD ziņas 2015:
Tabula Nr.4. Ietekmīgākie zemes īpašnieki
Īpašnieka nosaukums
Dzīvokļu skaits daudzdzīvokļu mājā, kas atrodas uz zemes īpašnieka zemes:
Bārbele Valda, Grāve Inga, Ķuzis Vents, SIA „LIELDAMME” - 3150
RĪGAS GREBENŠČIKOVA VECTICĪBNIEKU DRAUDZE - 3104
Akciju sabiedrība "Pilsētas zemes dienests" - 2175
Arvīds Reinholds – 1903
Akciju sabiedrība "REVERSED" - 862
Natalia Maleva - 540
Akciju sabiedrība "ZEMES ĪPAŠNIEKU ĢILDE” - 538

Tabula Nr.3 Zemes zem daudzdzīvokļu mājām iegūšanas veids
Pirkuma līgums -577
Nav informācijas -522
Mantošana -382
Dāvinājuma līgums -346
Īpašuma tiesību atjaunošana -321
Nekustamā īpašuma atdalīšana-271
Īpašuma iegūšana uz tiesas lēmuma pamata- 81
Privatizācija -68
Citi (valsts/pašvaldību īpašuma tiesību nostiprināšana, laulāto mantas līgums, maiņas līgums, uztura līgums, kopīpašuma sadale, nekustamo īpašumu savienošana u.c.)- 431

Atbildēt

alla

09.02.2016. 16:13

»

Jānis

Paldies, Hari, un re, ka vairs netieci ignorēts


paldies varēsiet teikt vēlāk, kad .. nāksies
abiem
P.S. ko tad haris teica, bez PALDIES

Atbildēt

inga

09.02.2016. 15:15

Par zemi zem ēkām ir visādi brīnumi, ne tikai Rīgā, bet arī Jūrmalā. Tā piederēja īpašniekiem....uzcēla skolu, īpašniekiem iedalīja citu zemes gabalu. Izrādās, ka šai zemei ir tagd 4 īpašnieki, no kurienes uzrad;as? Acīm redzot pašvaldības tirgojas ar zemes gabaliem, ka maz neliekas un no šā arī viss rodas....man tā šķiet

Atbildēt

Jānis

09.02.2016. 11:51

»

Haris.

Pateicos autoram par ļoti aktuālas tēmas aktualizēšanu!Taču nezinu,vai pateicību J.Kucinskis varēs izlasīt,jo esmu no "Pietiek" ignorēts


Paldies, Hari, un re, ka vairs netieci ignorēts. :)
Paldies arī pietiek.com par aktuālu materiālu publicēšanu!

Atbildēt

Jānis

09.02.2016. 11:48

»

Pēteris

Jāni, vai neliekas, ka Tieslietu ministrija (TM) un Valsts zemes dienest (VZD) nav "Pilsētas zemes dienesta" vai pareizāk - Maksātnespējas administrācijas filiāles un tās ministrs - Maksātnespējas administrācijas ministrs nav Normunds ŠLitke un viņa dienesta Valsts ministera sekretāre viņa sieva...


Drusku pārspīlēts, bet de facto apmēram tā arī ir. :)
Ar sievu gan viņam strikts laulības līgums, mantas dalīšana utt., un arī citādi viņas ietekme tiek kontrolēta.
Bez tam Šlitke raksta arī likumus. Tā ka nosegti visi varas atzari. Reālā demokrātija. :)

Atbildēt

Pēteris

09.02.2016. 09:18

»

Jānis

Līga, nelolojiet veltas ilūzijas saistībā ar partijām! Vai tiešām pa šiem gadiem neesat sapratusi to "uzpirksteņu spēli", ko masu mēdiji uzbur saistībā ar t.s. daudzpartiju sistēmu...


Jāni, vai neliekas, ka Tieslietu ministrija (TM) un Valsts zemes dienest (VZD) nav "Pilsētas zemes dienesta" vai pareizāk - Maksātnespējas administrācijas filiāles un tās ministrs - Maksātnespējas administrācijas ministrs nav Normunds ŠLitke un viņa dienesta Valsts ministera sekretāre viņa sieva?

Atbildēt

Jānis

09.02.2016. 09:06

»

Līga

Malacis, Kučinski! Tiešām iespaidīgs darbs, Jums piemīt izpratne un talants...


Līga, nelolojiet veltas ilūzijas saistībā ar partijām! Vai tiešām pa šiem gadiem neesat sapratusi to "uzpirksteņu spēli", ko masu mēdiji uzbur saistībā ar t.s. daudzpartiju sistēmu?
Ja vēlēšanas kaut ko mainītu, tās jau sen būtu aizliegtas. :)
Paļauties varam tikai uz sevi, izprotot stāvokli, apzinoties savus mērķus un vērtības, un organizējoties tautas kustībā. Nekādas partijas, eiropas, amerikas vai krievijas mums nepalīdzēs. Jo ātrāk pārvarēsim šīs uzmācīgās ilūzijas, jo labāk mums pašiem.

Atbildēt

Haris.

08.02.2016. 22:35

Pateicos autoram par ļoti aktuālas tēmas aktualizēšanu!Taču nezinu,vai pateicību J.Kucinskis varēs izlasīt,jo esmu no "Pietiek" ignorēts.

Atbildēt

Viena tante teica ;)

08.02.2016. 21:39

»

Jānis

Aktīvu pozīciju es uzskatu par savu svētu pienākumu. Rakstot es paļaujos, ka arī citi dalīsies ar savu pieredzi un palīdzēs izprast šo sistēmu. Mainīt mēs spēsim tikai to, ko saprotam. Lai saprastu, nepieciešama plaša informācijas un ideju apmaiņa, un kooperācija starp visiem šā parazītisma upuriem. ...


Savā ziņā atzīstaties, ka nesaprotat. Bet viedoklis Jums ir! Tā arī šis raksts jāsaprot - Jūsu viedoklis par pārestību, kas balstīts uz Lursoft izdrukām. Solījāties tiesāties - gaidam Jūsu tiesvedības gaitas atspoguļojumu.. ar nepacietību

Atbildēt

Izkopēts no vergu rakstiem

08.02.2016. 16:21

Zeme laikā uz 1938.gadu nebija izpirkta, samaksāta izpirkuma maksa, vai tā bija nevienam nevajadzīgs purvs, bez komunikācijām, applūdusi vai tml. Tātad daudzi „mantinieki” zemi zem daudzdzīvokļu mājām saņēma dāvanā un vēl viņiem jāsamaksā no nodokļu maksātāju kabatas kompensācija desmitkārtīgā apmēra kā cena, par kuru īpašumu ieguva – taisnīgi?
Dzīvokļu īpašnieki, kas kalpoja padomju režīmam, savu darbu ieguldīja tautsaimniecībā, tātad ir tiesīgi saņemt kompensāciju, ko ieguva no privatizācijas! Lūk, kur jābūt vietā likuma taisnībai un TM sirdsapziņai !
Sirdsapziņu pērk un pārdod un spīdzina tautu.

Atbildēt

Līga

08.02.2016. 15:59

Malacis, Kučinski! Tiešām iespaidīgs darbs, Jums piemīt izpratne un talants.

Tomēr, kamēr neradīsies kāda jauna, nikna partija, kas šo zemes piespiedu nomas jautājumu iekļaus savā programmā, mēs nevarēsim pārliecināties, vai vēlētājiem Jūsu aprakstītās kluašas vispār ir tik apgrūtinošas.

Liekas, ka pašlaik vairums, ieskaitot mani, lēnprātīgi pārskaita tos 20 EUR mēnesesī uz astoņkāja kontiem.

Atbildēt

N.š.

08.02.2016. 10:13

Anonīmais "drosminiek" Čiekur- labi, ka vairs nestrādā namu pārvaldē, jo vismaz no akcijām neko nesaproti! Tās nepērk, lai pārdotu dārgāk, bet gan lai gūtu dividendes. Dažkārt arī kontroli. Pārējais ir spekulācijas un lotereja.
Savu māti gan varēji vairā godāt nevis par Egli saukt.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

08.02.2016. 00:06

Atcerējos, 90-tajos reizēm sanāca ar puišiem treniņbiksēs neformālā atmosfērā parunāties - viņi sevi gandrīz vai par labdariem uzskatīja, kas palīdz SAKĀRTOT UZŅĒMĒJDARBĪBAS VIDI, mūsdienu valodā gandrīz vai biznesa enģeļi :D
N.Š. ir veiksmīgi evolucionējis (vai sācis no) uz otro attīstības pakāpi - treniņbikses nomainītas pret šlipsi. Tāpat kā pirmie, barojas no planktona - neorganizētas, sevi aizstāvēt nespējīgas masas, no kuras tiesiskā ceļā var izspiest naudu. Par ko? Par zemi :)
Otrās pakāpes trūkums tāds pats kā pirmajai - nav galvā bruņucepure :) Varbūt evolucionēs uz trešo...

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.02.2016. 23:35

»

Normunds Šlitke

Izskaidrosiet...


Izskaidrot mēģināšu, kaut gan, manuprāt, Jums ko skaidrot ir bezjēdzīgi - jo jums jau viss tur LIKUMĪGI sakārtots :D

1-kārt, PELNĪŠANA ir tāds process, kurā maksātājs dod tev naudu par labumu, ko saņem pretī. Tā var būt manta, pakalpojums (arī juridiska konsultācija). Bet Jūs dzīvokļu īpašniekiem vienkārši prasāt naudu par to, ka tie PĒKŠŅI ir sākuši dzīvot uz JŪSU zemes. Līdzīgi 90-tajos gados zēni treniņbiksēs prasīja no uzņēmējiem naudu par to, ka tie strādā VIŅU RAJONĀ. Toreiz to sauca par reketu, bet tagad likumu rakstītāji šim pasākumam gan jau ir izdomājuši politkorektāku nosaumkumu.

2. "Dzīvokļu īpašniekiem taču nekas (izmaksas jeb izdevumi) nemainas" - tā kā 9 gadus nostrādāju namu pārvaldē un tieši strādāju ar zemes nomas maksas aprēķiniem, vienīgā atbilde ir UFO dzismas vārdi: "dēls, vai tu esi stulbs, vai izliecies?".

3. "ja nozog automašīnu un zagļus noķer" - vai Jums (jums līdzvērtīgam) ir nozagta zeme, uz kuras 70-tajos gados ir daudzīvokļu māja uzbūvēta?

4. Salīdzinājums ar akcijām ir nekorekts: Jūs nopērkat preci (akcijas) un pārodat dārgāk, saņemot naudu no preces PIRCĒJA, kas ir gatavs pirkt par jūsu cenu. Savukārt Jūsu darbība atbilst reketa pazīmēm (skat.1.punktu)

Atbildēt

Normunds Šlitke

07.02.2016. 23:04

»

Čiekurs Egles dēls

Vēlme NOPELNĪT ir slavējama. Bet Jūs neizprotat šī vārda nozīmi


Izskaidrosiet?
Dzīvokļu īpašniekiem taču nekas (izmaksas jeb izdevumi) nemainas, savukārt zemes īpašnieki pārdod savu mantu - de facto, prasījuma tiesības (EBIDTA).
Jo vairāk, dzīvokļi taču ir nopirkti pēc tam, kad zemes īpašniekam īpašuma tiesības tikušas "atjaunotas" (piedodiet, bet man šis termins izraisa patuesu riebumu - kā var atjaunot to, kas nav zudis?! - ja nozog automašīnu un zagļus noķer - vai tad īpašuma tiesības uz auto atjauno???)
Tad arī fabrikas (uzņēmumu akcijas) pirkt ir amorāli - nekas taču nav jādara, jāsaņem dividendes no virspeļņas (strādnieku ekspluatācijas)?!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.02.2016. 22:22

»

N.Š.

Vēlme nopelnīt (tieši tik pat, cik pienākas zemes sākotnējiem īpašniekiem) ir nosodāma


Vēlme NOPELNĪT ir slavējama. Bet Jūs neizprotat šī vārda nozīmi...

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.02.2016. 22:18

»

Filips Bobinskis

Spēju lasīt tikai līdz rindkopai: "Tomēr ir viens maksājums, kas vairākkārtīgi audzis, pretī nesaņemot nekādu labumu. Gan dabā, gan sociālās sistēmās šādu parādību sauc par parazitēšanu. Tā ir tā saucamā zemes piespiedu noma, kuru spiesti maksāt simti tūkstoši rīdzinieku...


...savām vajadzībām tiek izmantota zeme - citas personas īpašums...

Šādam traktējumam es varētu piekrist tikai tādā gadījumā, ja es būtu nolūkojis gleznainu zemes nostūri, kur savu vecumdienu māju uzcelt, bet šis gabals pieder a.god. Filipam Bobinska k-gam. Tad nu ar minēto kungu mēģinātu vienoties, uzrakstot līgumu, ka es būvēju savu māju un maksāju par viņa personas īpašuma izmantošanu savām vajadzībām.

Rakstā minētie tā saucamie "īpašnieki" zemes uzturēšanai nav ieguldījuši ne kapeiku/santīmu/centu. Ja es savā daudzdzīvokļu mājas domājamā daļā dzīvoju jau 25 gadus, un pēkšņi uzrodas kaut kāds mana vecuma tipiņš un apgalvo, ka šī ir viņa zeme tādēļ, ka viņa vec-vec-vec-tēvam te kādreiz bijis purvs, kurā vepris noslīka, protams, man tas rada zināmu neizpratni un grūti pārvaramu vēlmi palīdzēt šim īpašniekam nokāpt no ceturtā stāva uz pirmo ļooti īsā laikā:)

Ar šādu pašu pamatojumu Bobinska kungs no rītdienas man var sākt maksāt par mana īpašuma izmantošanu - gaisu viņa automašīnas riepās. Mašīna, ar visām riepām, protams ir viņa īpašums. Bet gaiss manējais. Kāds pamatojums? Pēc horoskopa esmu gaisa zīme:D Kā būs, vai konta numuru aizsūtīt?

Atbildēt

Filips Bobinskis

07.02.2016. 21:32

Spēju lasīt tikai līdz rindkopai: "Tomēr ir viens maksājums, kas vairākkārtīgi audzis, pretī nesaņemot nekādu labumu. Gan dabā, gan sociālās sistēmās šādu parādību sauc par parazitēšanu. Tā ir tā saucamā zemes piespiedu noma, kuru spiesti maksāt simti tūkstoši rīdzinieku."

Tas piesauktais "nekāds labums" ir tas, ka savām vajadzībām tiek izmantota zeme - citas personas īpašums. Varbūt autors iebildīs arī pret to, ka namīpašnieki prasa maksu par savu telpu īri, jo arī no tā tak īrniekam nav nekāds taustāms labums kā vien vieta, kur dzīvot. Ja kādam te jāsūdzas, tad tie ir piesauktie zemes īpašnieki, kuri ir nostādīti ķīlnieku lomā - viņiem pieder zeme, bet viņi to nevar izmantot pēc sava prāta, nevar nedz uz tās ko būvēt, nedz arī izīrēt kādam citam. Piespiedu kārtā tā jāizīrē cilvēkiem, kas tur nometināti likumīgo zemes īpašnieka domas neprasot un redz, ka dažs no tiem vēl grib parazitēt un nomas maksu nemaksāt. Ja jau negrib, atrisinājumi divi:
1)izpirkt zemi par cenu, par kādu īpašnieks ir gatavs to pārdot;
2)aizvākt savu daudzstāveni no sveša īpašuma.
Varbūt tiešām valstij visus šos dzīvokļus par pieticīgu atlīdzību atsavināt un namus nojaukt? To, ka kāds ķertos, pie jūsu īpašuma, negribat, bet citu īpašumtiesības gan nezkāpēc esat gatavi apšaubīt

Atbildēt

ivars

07.02.2016. 17:32

»

lol

Oho... izrādās, ka ši viņiem ir sistēma ar pazudušajiem dokumentiem :) Jelgavā šie saimnieko tieši tāpat


Gribētu ar Jums lol sazināties lai parunātu par šiem jautājumiem. Esmu no jelgavas. Mana adrese [email protected]

Atbildēt

Vēsturei jābūt pieejamai neizkropļotai

07.02.2016. 16:05

»

spekulants

Janit! nevajag sanaidot zemes ipasniekus ar dzivoklu ipasniekiem.Abiem ir vienadas tiesibas. Kapec neruna par pasvaldibai piederoso zemi , vai par to nav jamaksa? Un vel. 1941g upuri nevar neko sanemt ,jo tika nobendeti Sibirija. Vai nevajadzetu iznemt so teikumu un mirusajiem atvainoties


1941 gada zemes un dzīvokļu īpašnieki ir aprakti kopējās bedrēs visos Latvijas novados. Latviešu kolaboracionisti nekur savus līdzpilsoņus neizveda un šāva un apraka turpat pilsētu un ciemu nomalēs. Pirms apraka gan paspēja aplaupīt. Kad apraka tad skrēja uz viņu mājām ātrāk paspēt savākt visu vērtīgo vai ievākties atbrīvotajā dzīvoklī. Pēc tam 1941 gada beigās sacerēja propagandas lapeli Baigais Gads, kurā daļu vasaras slepkavību pierakstija PSRS. Kamēr nebūs pilnībā apzināts Arājveidīgo noziegums būs atbalsts Šlitkveidīgajiem Latvijā. Te visu laiku visādi garīgie kropļi pieskata lai nemeklējat ziņas par to jauko Latvijas pilsoņu slepkavošanas periodu. Zinu, ka vēsturniekiem ir uzdevums pētījumos mīkstināt 41-44 gada latviešu noziegumus pret cilvēci.

Atbildēt

spekulants

07.02.2016. 15:47

Janit! nevajag sanaidot zemes ipasniekus ar dzivoklu ipasniekiem.Abiem ir vienadas tiesibas. Kapec neruna par pasvaldibai piederoso zemi , vai par to nav jamaksa? Un vel. 1941g upuri nevar neko sanemt ,jo tika nobendeti Sibirija. Vai nevajadzetu iznemt so teikumu un mirusajiem atvainoties.

Atbildēt

Jānis

07.02.2016. 14:50

»

Kas ir Jānis Kučinskis?

Līdzīgus tekstus atradīsiet jebkur, kur publicējies Jānis Kučinskis, bet nekur neatradīsiet komunistu un Krievijas noziegumu izvērtējumu...


Ak jā, par komunistiem un Krieviju esmu gana daudz izķengājies, kad darbojos "Helsinki-86" un citi klusēja. Tagad komunistus un Krieviju ķengā visi, kam nav slinkums, un tie, kuriem par to maksā naudu. Man tas vairs nav interesanti un ir pat piegriezies, un nedomāju, ka tā ķengāšana liecina par kādu intelektu, morālu stāju vai drosmi, jo Latviju pašlaik iznīcina ne jau komunisti vai Krievija, bet pašu tautiskie kollaboranti, starp kuriem, tiesa, ir ļoti daudz bijušo komunistu. :)
Tāpēc labāk racionāli sadalīsim lomas: Tu, cik vien ir dūšas, ķengā savus iedomātos komunistus un Krieviju, bet es rakstīšu par reālo lietu. Sarunāts?

Atbildēt

Niknais

07.02.2016. 14:37

Maserati iegādājās viņa īstie bosi viņam kā algu par padarīto darbiņu, štellīšu sabīdīšanu.

Atbildēt

Sods pār varu

07.02.2016. 14:13

»

Jānis

Pilnīgi atbalstu! Tātad cilvēku liecības, un no tām var veidot parazītu un viņu piepalīgu reģistru...


Nevajadzētu ievilkt garumā šīs idejas realizāciju. Parazīti var paspēt kaut kā noviltot šo ideju, lai padarītu par farsu. Publiski uzrādīt parazītu noziegumus ir vienīgais ierocis, jo visas oficiālās struktūras ieinteresētas slēpt sadarbošanos ar neliešiem. To jāizdara iesaistot pēc iepējas vairāk cilvēku. To cilvēku, kas drosmi un sirdsapziņu spēj pielietot visas tautas labā. Tie nav tukši saukļi, laiks ir pienācis

Atbildēt

To> Kas ir Jānis Kučinskis?

07.02.2016. 14:13

"Līdzīgus tekstus atradīsiet jebkur, kur publicējies Jānis Kučinskis, bet nekur neatradīsiet komunistu un Krievijas noziegumu izvērtējumu" - Kam Kučinskim sveši $ūdi, ja tautiešu sastrādātie daudziem mutē smeļas?

Atbildēt

1941-1944

07.02.2016. 13:57

»

Ōpaps

Velti pūlies pierakstīt savējo - komunistu un žīdu noziegumus cietušajiem


Šiem noziegumiem nav noilguma. Ja komunistu noziegumi bija ideoģijas radīti, tad kolaboracionistiem nav vispār morāla attaisnojuma. Alkatība, nelietība, nežēlība ir šo slepkavu morāle. Šlitke ir no šādas dzimtas ar visu savu opapu. Šobrīd cenšas to noslēpt šie kolaboracionisti nodevēji un sofisti

Atbildēt

Kas ir Jānis Kučinskis?

07.02.2016. 13:56

Līdzīgus tekstus atradīsiet jebkur, kur publicējies Jānis Kučinskis, bet nekur neatradīsiet komunistu un Krievijas noziegumu izvērtējumu:

"Šis garais ievads bija nepieciešams, lai izskaidrotu pēdējā laika satraucošos notikumus Austrumeiropā un ASV satelītu sacelto kara psihozes kampaņu pret Krieviju.

Es neesmu Krievijas prezidenta Putina fans, taču pilnīgi piekrītu viņa paziņojumam, kurā Putins PSRS sabrukumu nosauca par ģeopolitisku katastrofu. Ja pirms PSRS sabrukuma pasaulē pastāvēja zināms līdzsvars un divu sistēmu konkurence, un pasaules tautām bija zināma izvēles brīvība, ar kuru abas superlielvaras bija spiestas rēķināties un cīnīties par savu sabiedroto sirdīm un prātiem, tad pēc PSRS vieglprātīgā sabrukuma šis līdzsvars izjuka un iestājās vienas superlielvalsts varas monopols, kuru Rietumu ideologi nosauca par globalizāciju."

Atbildēt

07.02.2016. 13:54

Rakstīt vajag Eiropas savienības tiesai, lai atzīst par spēkā neesošu to likumu, kas Latvijā pieļauj piespiedu verdzību parazītu labā.
========================================

Šie ir tikai ziediņi - kad sāks "savējiem" privatizēt ūdensapgādi, citu dziesmu dziedāsit, jo ūdens būs nesamērīgi dārgs.

Atbildēt

Jānis

07.02.2016. 13:14

»

Latvijasvalstsparazīti.org

Šoreiz galvenais ierocis ir patiesība. Patiesība, kas pieejama publiski, par katru parazīta izdarīto noziegumu. Publisks parazītu saraksts un viņu atbalstītāju vārdi un uzvārdi ir efektīvāks par pistoli. Nedomāju, ka šlitki ļoti atbalstīs radi tiesu sistēmā un naudas devēji, ja visi būs viegli pieejami...


Pilnīgi atbalstu! Tātad cilvēku liecības, un no tām var veidot parazītu un viņu piepalīgu reģistru.
Par labāko portāla nosaukumu vēl var padomāt, bet ideja skaidra.
Vai Jums, cienītais/ā ir kāda doma, kā šo ieceri īstenot tehniski? Droši vien arī vietnes (to labāk reģistrēt kādā Islandē) uzturēšana kaut ko izmaksās, bet to var noorganizēt. Vietnes veidotāji sākumā varētu darboties sabiedriskā kārtā, vēlāk jau redzētu.
Man jau sāk pienākt liecības par vairākām mājām, no kurām ilgstoši caur tiesu naudu izspiež Reversed, Latzeme, Uģis Salna u.c., bet mēdijos par to nevienas ziņas. Tā nedrīkst būt.

Atbildēt

Pietiek laupīt

07.02.2016. 12:46

»

Latvijasvalstsparazīti.org

Šoreiz galvenais ierocis ir patiesība. Patiesība, kas pieejama publiski, par katru parazīta izdarīto noziegumu. Publisks parazītu saraksts un viņu atbalstītāju vārdi un uzvārdi ir efektīvāks par pistoli. Nedomāju, ka šlitki ļoti atbalstīs radi tiesu sistēmā un naudas devēji, ja visi būs viegli pieejami...


Kad bruka kolhozi, kļuvu par Revīzijas komisijas priekšnieku. Man prasīja noziedzīgi norakstīt nolaupītas mantas. Stāstu labai paziņai, ka man radās iespējas mājas pagalmu, šķūņus piedzīt no kolhoza izzagtām mantā, traktortehniku utt. Viņa saka - "manai ģimenei un citiem radiem kaus un bail, mēs ar savu brālēna ģimeni, bij galveno inženieri nesatiekamies, mēs viņu nīstam, jo man kauns no tautas, ko viņš ir izzadzis, sagrābis un savedis mājā, mums arī šo to piedāvāja, bet paldies, mūsu ģimenei bija godaprāts utt." Tā arī es atteicos no laupījumiem, neko neparakstīju, biju naidā un amatu atstāju, man bija kauns apzagt tautu, kura saņēma grašus, bet tas "inženieris" algu 5-10 reizes lielāku, uzbūvēja māju uz tautas rēķina un tagad zog ārā, ko tauta sastrādāja. Tā šie īpašuma klani zaga un zog un spīdzina tautu ar savu salaupīto mantu. PIETIEK LAUPĪT, šlitkes advokātkungi, apstājieties, aizrīsieties, sadegsiet sirdsapziņa, radi ar jums nevēlas tikties un jūs ar viņiem arī.

Atbildēt

1941.g. otrā puse

07.02.2016. 12:18

»

Ōpaps

Katru reizi, kad gaisā dzirdami pārpildītā vadža pirmslūšanas sprakšķi, uzrodas tādi šķēles, repšes, šleseri, kaimiņi, sudrabas utt un noliek savējos līdz ar zemi, lai uz tiem varētu citi biedri pakāpties un atkal turpināt iesākto zagšanu līdz nākošajiem vadža sprakšķiem...


Varbūt patiesībā izlīda cita āža kāja attaisnojot 1941 gada jūlija-augusta slepkavības un tālākās kolaboracionistu izrēķināšanās līdz 1944. gadam it kā vācu armijas aizsegā. Tos simtūkstošus noslepkavotos kopējās bedrēs visās latvijas malās arī turpinās noslēpt un nepieminēt. Visādi Opapi jau negrib atcerēties jaunības noziegumus, savus vai vecāku, jo droši vien līdzpilsoņiem nolaupītās mantas jau sirdsapziņu vairs negrauž.

Atbildēt

Ōpaps

07.02.2016. 12:08

Katru reizi, kad gaisā dzirdami pārpildītā vadža pirmslūšanas sprakšķi, uzrodas tādi šķēles, repšes, šleseri, kaimiņi, sudrabas utt un noliek savējos līdz ar zemi, lai uz tiem varētu citi biedri pakāpties un atkal turpināt iesākto zagšanu līdz nākošajiem vadža sprakšķiem.
Arī šis ir tas pats gadījums. Tikai šoreiz pirms laika izlīda āža kāja, attaisnojot 1941. gada izvešanas.

Atbildēt

briesmīgs

07.02.2016. 12:03

Latvijasvalstsparazīts.org.ir dzeltens,viņš muld un muld....

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....