Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VSOP

27.09.2017. 11:04

Vai tev Kučinski, komunistiskais kretīn, nav zināms, ko un kāpēc izsūtīja uz Sibīriju ?Atbildēt

es no es

05.03.2017. 16:22

Tu esi dauns?
Zemes īpašniekiem neviens nelika to zemi pirkt!
Un runa nav par 300 vai pat 1000 EUR.
Runa ir par vairākiem simtiem no dzīvokļa gadā, kas kādam vientuļam pensionāram var būt arī liktenīgi!
Cik pelni TU no šī visa? Ceru ka aizrīsies.

Atbildēt

Parazītisms

04.03.2017. 21:32

Parazītisms ir starpsugu mijiedarbības veids, kad viena suga (parazīts), izmanto citas sugas (tā saucamā saimnieka) resursus. To uzskata par vienu no simbiozes formām. Atšķirībā no citām simbiozes formām, parazītisma rezultātā saimniekorganisms no attiecībām negūst nekādu labumu.
Tādā veidā parazītisms attiecas tieši uz DZĪVOKĻU ĪPAŠNIEKIEM kuri izmanto zemes īpašnieka resursus atrod pastāvošo likumu nepilnības, kas pieļauj ilglaicīgi izvairīties no maksāšanas, kā rezultātā zemes īpašnieks no šīm ZEMES PIESPIEDU NOMAS attiecībām negūst nekādu labumu. Tādā veidā dzīvokļu īpašnieki piekopj parazītisku dzīves veidu uz zemes īpašnieku smagā tiesiskā regulējuma rēķina, kad zemes īpašnieka vienīgā iespēja ir pazemojoties iesaistīties n-tos gadus tiesas prāvās riskējot palikt zaudētājos, jo advokātam citreiz jāmaksā ir 1000 eur, lai atgūtu 10 gadu parādu 300 eur kā rezultātā ciešot vēl lielākus zaudējumus!
Tāpēc praktiski vienmēr zemes īpašnieks no racionālā viedokļa ir spiests gaidīt vairākus gadus, lai prasījuma summa būtu pietiekami racionāla, lai par to vispār sāktu tiesvedību!

Atbildēt

TM

04.03.2017. 21:32

Pēc Tieslietu Ministrijas datiem Rīgā zemes piespiedu nomas attiecībās ir 110 970 dzīvokļu, kas atrodas uz 7 354 personu zemes.
Pašlaik 2000-3000 dzīvokļi ( nepilni 3% no visiem piespiedu nomas attiecību subjektiem) kuri nav veikuši savu pienākumu maksāt nomas maksu par zemi, kā rezultātā viņiem ir radies parāds.
Tieslietu Ministrija ir vērtējusi šos apstākļus un ir konstatēts, ka esošajā situācijā dzīvokļu īpašniekiem nav attaisnojoša iemesla, lai izvairītos no zemes nomas maksas parāda.
Ir zināms arī tas, ka vairāk kā 97% dzīvokļu īpašniekiem tādā pašā situācijā nav radušās problēmas samaksāt zemes nomu!
Ir zināms arī tas, ka ir pierādījumi kur daudzi no parādniekiem ir ļaunprātīgi izvairījušies no nomas maksas.

Atbildēt

Lācplēsis

04.03.2017. 21:31

Nabaga zemes īpašnieki no Valsts puses atstāti neapskaužamā situācijā- NĪN aug, bet dzīvokļu īpašniekiem ir 10 veidi kā izvairīties gadiem ilgi no maksāšanas!

Atbildēt

sasmīdināji

25.02.2017. 15:50

»

Filips Bobinskis

Spēju lasīt tikai līdz rindkopai: "Tomēr ir viens maksājums, kas vairākkārtīgi audzis, pretī nesaņemot nekādu labumu. Gan dabā, gan sociālās sistēmās šādu parādību sauc par parazitēšanu. Tā ir tā saucamā zemes piespiedu noma, kuru spiesti maksāt simti tūkstoši rīdzinieku...


Ja to daudzstāveni varētu aizvākt, zemi daudzviet gadiem rotātu noputējis uzraksts "Pārdod" un īpašniekam vēl būtu jāvāc mēsli un jāgrābj lapas. A tagad, kas nekaiš? Sēdi mājās un griez kuponus. To zemju lielākā vērtība ir šīs noplukušās mājas ar visiem pretīgajiem iemītniekiem. Pilnīgi riebjas viņu maksātā nauda un kāpēc man vajadzēja tās zemes sapirkties,ne? Par likumīgajiem īpašniekiem neko nesaku,bet tādu ir mazākums.

Atbildēt

Valdis

07.07.2016. 22:39

Sveiki, Jāni!

Nupat esmu saskāries ar Normunda Šlitkes un vienu no "astoņkāja" mahinācijām, tikai savādāka tipa (jauns darbības virziens?). Kā ar Jums var sazināties?

Atbildēt

Karina

06.03.2016. 20:53

Jāni! Man ir vēl interesanti fakti (esmu juriste un dzīvoju Raunas ielā) Kā var ar Jums sazinaties?
Ar cieņu.

Atbildēt

Drīz

22.02.2016. 10:24

»

Normunds Šlitke

Izskaidrosiet...


Gatavojies uz Sibīriju!

Atbildēt

Jānis

10.02.2016. 20:48

»

Imants

VZD ziņas 2015...


Paldies, Imant, tas noderēs. Ja ņem vērā dalībniekus, tad lielākais zemes īpašnieks tomēr Šlitkes impērija.

Atbildēt

Imants

09.02.2016. 23:58

VZD ziņas 2015:
Tabula Nr.4. Ietekmīgākie zemes īpašnieki
Īpašnieka nosaukums
Dzīvokļu skaits daudzdzīvokļu mājā, kas atrodas uz zemes īpašnieka zemes:
Bārbele Valda, Grāve Inga, Ķuzis Vents, SIA „LIELDAMME” - 3150
RĪGAS GREBENŠČIKOVA VECTICĪBNIEKU DRAUDZE - 3104
Akciju sabiedrība "Pilsētas zemes dienests" - 2175
Arvīds Reinholds – 1903
Akciju sabiedrība "REVERSED" - 862
Natalia Maleva - 540
Akciju sabiedrība "ZEMES ĪPAŠNIEKU ĢILDE” - 538

Tabula Nr.3 Zemes zem daudzdzīvokļu mājām iegūšanas veids
Pirkuma līgums -577
Nav informācijas -522
Mantošana -382
Dāvinājuma līgums -346
Īpašuma tiesību atjaunošana -321
Nekustamā īpašuma atdalīšana-271
Īpašuma iegūšana uz tiesas lēmuma pamata- 81
Privatizācija -68
Citi (valsts/pašvaldību īpašuma tiesību nostiprināšana, laulāto mantas līgums, maiņas līgums, uztura līgums, kopīpašuma sadale, nekustamo īpašumu savienošana u.c.)- 431

Atbildēt

alla

09.02.2016. 17:13

»

Jānis

Paldies, Hari, un re, ka vairs netieci ignorēts


paldies varēsiet teikt vēlāk, kad .. nāksies
abiem
P.S. ko tad haris teica, bez PALDIES

Atbildēt

inga

09.02.2016. 16:15

Par zemi zem ēkām ir visādi brīnumi, ne tikai Rīgā, bet arī Jūrmalā. Tā piederēja īpašniekiem....uzcēla skolu, īpašniekiem iedalīja citu zemes gabalu. Izrādās, ka šai zemei ir tagd 4 īpašnieki, no kurienes uzrad;as? Acīm redzot pašvaldības tirgojas ar zemes gabaliem, ka maz neliekas un no šā arī viss rodas....man tā šķiet

Atbildēt

Jānis

09.02.2016. 12:51

»

Haris.

Pateicos autoram par ļoti aktuālas tēmas aktualizēšanu!Taču nezinu,vai pateicību J.Kucinskis varēs izlasīt,jo esmu no "Pietiek" ignorēts


Paldies, Hari, un re, ka vairs netieci ignorēts. :)
Paldies arī pietiek.com par aktuālu materiālu publicēšanu!

Atbildēt

Jānis

09.02.2016. 12:48

»

Pēteris

Jāni, vai neliekas, ka Tieslietu ministrija (TM) un Valsts zemes dienest (VZD) nav "Pilsētas zemes dienesta" vai pareizāk - Maksātnespējas administrācijas filiāles un tās ministrs - Maksātnespējas administrācijas ministrs nav Normunds ŠLitke un viņa dienesta Valsts ministera sekretāre viņa sieva...


Drusku pārspīlēts, bet de facto apmēram tā arī ir. :)
Ar sievu gan viņam strikts laulības līgums, mantas dalīšana utt., un arī citādi viņas ietekme tiek kontrolēta.
Bez tam Šlitke raksta arī likumus. Tā ka nosegti visi varas atzari. Reālā demokrātija. :)

Atbildēt

Pēteris

09.02.2016. 10:18

»

Jānis

Līga, nelolojiet veltas ilūzijas saistībā ar partijām! Vai tiešām pa šiem gadiem neesat sapratusi to "uzpirksteņu spēli", ko masu mēdiji uzbur saistībā ar t.s. daudzpartiju sistēmu...


Jāni, vai neliekas, ka Tieslietu ministrija (TM) un Valsts zemes dienest (VZD) nav "Pilsētas zemes dienesta" vai pareizāk - Maksātnespējas administrācijas filiāles un tās ministrs - Maksātnespējas administrācijas ministrs nav Normunds ŠLitke un viņa dienesta Valsts ministera sekretāre viņa sieva?

Atbildēt

Jānis

09.02.2016. 10:06

»

Līga

Malacis, Kučinski! Tiešām iespaidīgs darbs, Jums piemīt izpratne un talants...


Līga, nelolojiet veltas ilūzijas saistībā ar partijām! Vai tiešām pa šiem gadiem neesat sapratusi to "uzpirksteņu spēli", ko masu mēdiji uzbur saistībā ar t.s. daudzpartiju sistēmu?
Ja vēlēšanas kaut ko mainītu, tās jau sen būtu aizliegtas. :)
Paļauties varam tikai uz sevi, izprotot stāvokli, apzinoties savus mērķus un vērtības, un organizējoties tautas kustībā. Nekādas partijas, eiropas, amerikas vai krievijas mums nepalīdzēs. Jo ātrāk pārvarēsim šīs uzmācīgās ilūzijas, jo labāk mums pašiem.

Atbildēt

Haris.

08.02.2016. 23:35

Pateicos autoram par ļoti aktuālas tēmas aktualizēšanu!Taču nezinu,vai pateicību J.Kucinskis varēs izlasīt,jo esmu no "Pietiek" ignorēts.

Atbildēt

Viena tante teica ;)

08.02.2016. 22:39

»

Jānis

Aktīvu pozīciju es uzskatu par savu svētu pienākumu. Rakstot es paļaujos, ka arī citi dalīsies ar savu pieredzi un palīdzēs izprast šo sistēmu. Mainīt mēs spēsim tikai to, ko saprotam. Lai saprastu, nepieciešama plaša informācijas un ideju apmaiņa, un kooperācija starp visiem šā parazītisma upuriem. ...


Savā ziņā atzīstaties, ka nesaprotat. Bet viedoklis Jums ir! Tā arī šis raksts jāsaprot - Jūsu viedoklis par pārestību, kas balstīts uz Lursoft izdrukām. Solījāties tiesāties - gaidam Jūsu tiesvedības gaitas atspoguļojumu.. ar nepacietību

Atbildēt

Izkopēts no vergu rakstiem

08.02.2016. 17:21

Zeme laikā uz 1938.gadu nebija izpirkta, samaksāta izpirkuma maksa, vai tā bija nevienam nevajadzīgs purvs, bez komunikācijām, applūdusi vai tml. Tātad daudzi „mantinieki” zemi zem daudzdzīvokļu mājām saņēma dāvanā un vēl viņiem jāsamaksā no nodokļu maksātāju kabatas kompensācija desmitkārtīgā apmēra kā cena, par kuru īpašumu ieguva – taisnīgi?
Dzīvokļu īpašnieki, kas kalpoja padomju režīmam, savu darbu ieguldīja tautsaimniecībā, tātad ir tiesīgi saņemt kompensāciju, ko ieguva no privatizācijas! Lūk, kur jābūt vietā likuma taisnībai un TM sirdsapziņai !
Sirdsapziņu pērk un pārdod un spīdzina tautu.

Atbildēt

Līga

08.02.2016. 16:59

Malacis, Kučinski! Tiešām iespaidīgs darbs, Jums piemīt izpratne un talants.

Tomēr, kamēr neradīsies kāda jauna, nikna partija, kas šo zemes piespiedu nomas jautājumu iekļaus savā programmā, mēs nevarēsim pārliecināties, vai vēlētājiem Jūsu aprakstītās kluašas vispār ir tik apgrūtinošas.

Liekas, ka pašlaik vairums, ieskaitot mani, lēnprātīgi pārskaita tos 20 EUR mēnesesī uz astoņkāja kontiem.

Atbildēt

N.š.

08.02.2016. 11:13

Anonīmais "drosminiek" Čiekur- labi, ka vairs nestrādā namu pārvaldē, jo vismaz no akcijām neko nesaproti! Tās nepērk, lai pārdotu dārgāk, bet gan lai gūtu dividendes. Dažkārt arī kontroli. Pārējais ir spekulācijas un lotereja.
Savu māti gan varēji vairā godāt nevis par Egli saukt.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

08.02.2016. 01:06

Atcerējos, 90-tajos reizēm sanāca ar puišiem treniņbiksēs neformālā atmosfērā parunāties - viņi sevi gandrīz vai par labdariem uzskatīja, kas palīdz SAKĀRTOT UZŅĒMĒJDARBĪBAS VIDI, mūsdienu valodā gandrīz vai biznesa enģeļi :D
N.Š. ir veiksmīgi evolucionējis (vai sācis no) uz otro attīstības pakāpi - treniņbikses nomainītas pret šlipsi. Tāpat kā pirmie, barojas no planktona - neorganizētas, sevi aizstāvēt nespējīgas masas, no kuras tiesiskā ceļā var izspiest naudu. Par ko? Par zemi :)
Otrās pakāpes trūkums tāds pats kā pirmajai - nav galvā bruņucepure :) Varbūt evolucionēs uz trešo...

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

08.02.2016. 00:35

»

Normunds Šlitke

Izskaidrosiet...


Izskaidrot mēģināšu, kaut gan, manuprāt, Jums ko skaidrot ir bezjēdzīgi - jo jums jau viss tur LIKUMĪGI sakārtots :D

1-kārt, PELNĪŠANA ir tāds process, kurā maksātājs dod tev naudu par labumu, ko saņem pretī. Tā var būt manta, pakalpojums (arī juridiska konsultācija). Bet Jūs dzīvokļu īpašniekiem vienkārši prasāt naudu par to, ka tie PĒKŠŅI ir sākuši dzīvot uz JŪSU zemes. Līdzīgi 90-tajos gados zēni treniņbiksēs prasīja no uzņēmējiem naudu par to, ka tie strādā VIŅU RAJONĀ. Toreiz to sauca par reketu, bet tagad likumu rakstītāji šim pasākumam gan jau ir izdomājuši politkorektāku nosaumkumu.

2. "Dzīvokļu īpašniekiem taču nekas (izmaksas jeb izdevumi) nemainas" - tā kā 9 gadus nostrādāju namu pārvaldē un tieši strādāju ar zemes nomas maksas aprēķiniem, vienīgā atbilde ir UFO dzismas vārdi: "dēls, vai tu esi stulbs, vai izliecies?".

3. "ja nozog automašīnu un zagļus noķer" - vai Jums (jums līdzvērtīgam) ir nozagta zeme, uz kuras 70-tajos gados ir daudzīvokļu māja uzbūvēta?

4. Salīdzinājums ar akcijām ir nekorekts: Jūs nopērkat preci (akcijas) un pārodat dārgāk, saņemot naudu no preces PIRCĒJA, kas ir gatavs pirkt par jūsu cenu. Savukārt Jūsu darbība atbilst reketa pazīmēm (skat.1.punktu)

Atbildēt

Normunds Šlitke

08.02.2016. 00:04

»

Čiekurs Egles dēls

Vēlme NOPELNĪT ir slavējama. Bet Jūs neizprotat šī vārda nozīmi


Izskaidrosiet?
Dzīvokļu īpašniekiem taču nekas (izmaksas jeb izdevumi) nemainas, savukārt zemes īpašnieki pārdod savu mantu - de facto, prasījuma tiesības (EBIDTA).
Jo vairāk, dzīvokļi taču ir nopirkti pēc tam, kad zemes īpašniekam īpašuma tiesības tikušas "atjaunotas" (piedodiet, bet man šis termins izraisa patuesu riebumu - kā var atjaunot to, kas nav zudis?! - ja nozog automašīnu un zagļus noķer - vai tad īpašuma tiesības uz auto atjauno???)
Tad arī fabrikas (uzņēmumu akcijas) pirkt ir amorāli - nekas taču nav jādara, jāsaņem dividendes no virspeļņas (strādnieku ekspluatācijas)?!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.02.2016. 23:22

»

N.Š.

Vēlme nopelnīt (tieši tik pat, cik pienākas zemes sākotnējiem īpašniekiem) ir nosodāma


Vēlme NOPELNĪT ir slavējama. Bet Jūs neizprotat šī vārda nozīmi...

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.02.2016. 23:18

»

Filips Bobinskis

Spēju lasīt tikai līdz rindkopai: "Tomēr ir viens maksājums, kas vairākkārtīgi audzis, pretī nesaņemot nekādu labumu. Gan dabā, gan sociālās sistēmās šādu parādību sauc par parazitēšanu. Tā ir tā saucamā zemes piespiedu noma, kuru spiesti maksāt simti tūkstoši rīdzinieku...


...savām vajadzībām tiek izmantota zeme - citas personas īpašums...

Šādam traktējumam es varētu piekrist tikai tādā gadījumā, ja es būtu nolūkojis gleznainu zemes nostūri, kur savu vecumdienu māju uzcelt, bet šis gabals pieder a.god. Filipam Bobinska k-gam. Tad nu ar minēto kungu mēģinātu vienoties, uzrakstot līgumu, ka es būvēju savu māju un maksāju par viņa personas īpašuma izmantošanu savām vajadzībām.

Rakstā minētie tā saucamie "īpašnieki" zemes uzturēšanai nav ieguldījuši ne kapeiku/santīmu/centu. Ja es savā daudzdzīvokļu mājas domājamā daļā dzīvoju jau 25 gadus, un pēkšņi uzrodas kaut kāds mana vecuma tipiņš un apgalvo, ka šī ir viņa zeme tādēļ, ka viņa vec-vec-vec-tēvam te kādreiz bijis purvs, kurā vepris noslīka, protams, man tas rada zināmu neizpratni un grūti pārvaramu vēlmi palīdzēt šim īpašniekam nokāpt no ceturtā stāva uz pirmo ļooti īsā laikā:)

Ar šādu pašu pamatojumu Bobinska kungs no rītdienas man var sākt maksāt par mana īpašuma izmantošanu - gaisu viņa automašīnas riepās. Mašīna, ar visām riepām, protams ir viņa īpašums. Bet gaiss manējais. Kāds pamatojums? Pēc horoskopa esmu gaisa zīme:D Kā būs, vai konta numuru aizsūtīt?

Atbildēt

Filips Bobinskis

07.02.2016. 22:32

Spēju lasīt tikai līdz rindkopai: "Tomēr ir viens maksājums, kas vairākkārtīgi audzis, pretī nesaņemot nekādu labumu. Gan dabā, gan sociālās sistēmās šādu parādību sauc par parazitēšanu. Tā ir tā saucamā zemes piespiedu noma, kuru spiesti maksāt simti tūkstoši rīdzinieku."

Tas piesauktais "nekāds labums" ir tas, ka savām vajadzībām tiek izmantota zeme - citas personas īpašums. Varbūt autors iebildīs arī pret to, ka namīpašnieki prasa maksu par savu telpu īri, jo arī no tā tak īrniekam nav nekāds taustāms labums kā vien vieta, kur dzīvot. Ja kādam te jāsūdzas, tad tie ir piesauktie zemes īpašnieki, kuri ir nostādīti ķīlnieku lomā - viņiem pieder zeme, bet viņi to nevar izmantot pēc sava prāta, nevar nedz uz tās ko būvēt, nedz arī izīrēt kādam citam. Piespiedu kārtā tā jāizīrē cilvēkiem, kas tur nometināti likumīgo zemes īpašnieka domas neprasot un redz, ka dažs no tiem vēl grib parazitēt un nomas maksu nemaksāt. Ja jau negrib, atrisinājumi divi:
1)izpirkt zemi par cenu, par kādu īpašnieks ir gatavs to pārdot;
2)aizvākt savu daudzstāveni no sveša īpašuma.
Varbūt tiešām valstij visus šos dzīvokļus par pieticīgu atlīdzību atsavināt un namus nojaukt? To, ka kāds ķertos, pie jūsu īpašuma, negribat, bet citu īpašumtiesības gan nezkāpēc esat gatavi apšaubīt

Atbildēt

ivars

07.02.2016. 18:32

»

lol

Oho... izrādās, ka ši viņiem ir sistēma ar pazudušajiem dokumentiem :) Jelgavā šie saimnieko tieši tāpat


Gribētu ar Jums lol sazināties lai parunātu par šiem jautājumiem. Esmu no jelgavas. Mana adrese [email protected]

Atbildēt

Vēsturei jābūt pieejamai neizkropļotai

07.02.2016. 17:05

»

spekulants

Janit! nevajag sanaidot zemes ipasniekus ar dzivoklu ipasniekiem.Abiem ir vienadas tiesibas. Kapec neruna par pasvaldibai piederoso zemi , vai par to nav jamaksa? Un vel. 1941g upuri nevar neko sanemt ,jo tika nobendeti Sibirija. Vai nevajadzetu iznemt so teikumu un mirusajiem atvainoties


1941 gada zemes un dzīvokļu īpašnieki ir aprakti kopējās bedrēs visos Latvijas novados. Latviešu kolaboracionisti nekur savus līdzpilsoņus neizveda un šāva un apraka turpat pilsētu un ciemu nomalēs. Pirms apraka gan paspēja aplaupīt. Kad apraka tad skrēja uz viņu mājām ātrāk paspēt savākt visu vērtīgo vai ievākties atbrīvotajā dzīvoklī. Pēc tam 1941 gada beigās sacerēja propagandas lapeli Baigais Gads, kurā daļu vasaras slepkavību pierakstija PSRS. Kamēr nebūs pilnībā apzināts Arājveidīgo noziegums būs atbalsts Šlitkveidīgajiem Latvijā. Te visu laiku visādi garīgie kropļi pieskata lai nemeklējat ziņas par to jauko Latvijas pilsoņu slepkavošanas periodu. Zinu, ka vēsturniekiem ir uzdevums pētījumos mīkstināt 41-44 gada latviešu noziegumus pret cilvēci.

Atbildēt

spekulants

07.02.2016. 16:47

Janit! nevajag sanaidot zemes ipasniekus ar dzivoklu ipasniekiem.Abiem ir vienadas tiesibas. Kapec neruna par pasvaldibai piederoso zemi , vai par to nav jamaksa? Un vel. 1941g upuri nevar neko sanemt ,jo tika nobendeti Sibirija. Vai nevajadzetu iznemt so teikumu un mirusajiem atvainoties.

Atbildēt

Jānis

07.02.2016. 15:50

»

Kas ir Jānis Kučinskis?

Līdzīgus tekstus atradīsiet jebkur, kur publicējies Jānis Kučinskis, bet nekur neatradīsiet komunistu un Krievijas noziegumu izvērtējumu...


Ak jā, par komunistiem un Krieviju esmu gana daudz izķengājies, kad darbojos "Helsinki-86" un citi klusēja. Tagad komunistus un Krieviju ķengā visi, kam nav slinkums, un tie, kuriem par to maksā naudu. Man tas vairs nav interesanti un ir pat piegriezies, un nedomāju, ka tā ķengāšana liecina par kādu intelektu, morālu stāju vai drosmi, jo Latviju pašlaik iznīcina ne jau komunisti vai Krievija, bet pašu tautiskie kollaboranti, starp kuriem, tiesa, ir ļoti daudz bijušo komunistu. :)
Tāpēc labāk racionāli sadalīsim lomas: Tu, cik vien ir dūšas, ķengā savus iedomātos komunistus un Krieviju, bet es rakstīšu par reālo lietu. Sarunāts?

Atbildēt

Niknais

07.02.2016. 15:37

Maserati iegādājās viņa īstie bosi viņam kā algu par padarīto darbiņu, štellīšu sabīdīšanu.

Atbildēt

Jānis

07.02.2016. 15:14

»

Kas ir Jānis Kučinskis?

Līdzīgus tekstus atradīsiet jebkur, kur publicējies Jānis Kučinskis, bet nekur neatradīsiet komunistu un Krievijas noziegumu izvērtējumu...


Paldies, draugs! Pareklamē vēl manas grāmatas! Veikalos gan vairs nav nopērkamas, bet var pameklēt bibliotēkās un on-line tirgotavās. :)

Atbildēt

Sods pār varu

07.02.2016. 15:13

»

Jānis

Pilnīgi atbalstu! Tātad cilvēku liecības, un no tām var veidot parazītu un viņu piepalīgu reģistru...


Nevajadzētu ievilkt garumā šīs idejas realizāciju. Parazīti var paspēt kaut kā noviltot šo ideju, lai padarītu par farsu. Publiski uzrādīt parazītu noziegumus ir vienīgais ierocis, jo visas oficiālās struktūras ieinteresētas slēpt sadarbošanos ar neliešiem. To jāizdara iesaistot pēc iepējas vairāk cilvēku. To cilvēku, kas drosmi un sirdsapziņu spēj pielietot visas tautas labā. Tie nav tukši saukļi, laiks ir pienācis

Atbildēt

To> Kas ir Jānis Kučinskis?

07.02.2016. 15:13

"Līdzīgus tekstus atradīsiet jebkur, kur publicējies Jānis Kučinskis, bet nekur neatradīsiet komunistu un Krievijas noziegumu izvērtējumu" - Kam Kučinskim sveši $ūdi, ja tautiešu sastrādātie daudziem mutē smeļas?

Atbildēt

1941-1944

07.02.2016. 14:57

»

Ōpaps

Velti pūlies pierakstīt savējo - komunistu un žīdu noziegumus cietušajiem


Šiem noziegumiem nav noilguma. Ja komunistu noziegumi bija ideoģijas radīti, tad kolaboracionistiem nav vispār morāla attaisnojuma. Alkatība, nelietība, nežēlība ir šo slepkavu morāle. Šlitke ir no šādas dzimtas ar visu savu opapu. Šobrīd cenšas to noslēpt šie kolaboracionisti nodevēji un sofisti

Atbildēt

Kas ir Jānis Kučinskis?

07.02.2016. 14:56

Līdzīgus tekstus atradīsiet jebkur, kur publicējies Jānis Kučinskis, bet nekur neatradīsiet komunistu un Krievijas noziegumu izvērtējumu:

"Šis garais ievads bija nepieciešams, lai izskaidrotu pēdējā laika satraucošos notikumus Austrumeiropā un ASV satelītu sacelto kara psihozes kampaņu pret Krieviju.

Es neesmu Krievijas prezidenta Putina fans, taču pilnīgi piekrītu viņa paziņojumam, kurā Putins PSRS sabrukumu nosauca par ģeopolitisku katastrofu. Ja pirms PSRS sabrukuma pasaulē pastāvēja zināms līdzsvars un divu sistēmu konkurence, un pasaules tautām bija zināma izvēles brīvība, ar kuru abas superlielvaras bija spiestas rēķināties un cīnīties par savu sabiedroto sirdīm un prātiem, tad pēc PSRS vieglprātīgā sabrukuma šis līdzsvars izjuka un iestājās vienas superlielvalsts varas monopols, kuru Rietumu ideologi nosauca par globalizāciju."

Atbildēt

07.02.2016. 14:54

Rakstīt vajag Eiropas savienības tiesai, lai atzīst par spēkā neesošu to likumu, kas Latvijā pieļauj piespiedu verdzību parazītu labā.
========================================

Šie ir tikai ziediņi - kad sāks "savējiem" privatizēt ūdensapgādi, citu dziesmu dziedāsit, jo ūdens būs nesamērīgi dārgs.

Atbildēt

Jānis

07.02.2016. 14:14

»

Latvijasvalstsparazīti.org

Šoreiz galvenais ierocis ir patiesība. Patiesība, kas pieejama publiski, par katru parazīta izdarīto noziegumu. Publisks parazītu saraksts un viņu atbalstītāju vārdi un uzvārdi ir efektīvāks par pistoli. Nedomāju, ka šlitki ļoti atbalstīs radi tiesu sistēmā un naudas devēji, ja visi būs viegli pieejami...


Pilnīgi atbalstu! Tātad cilvēku liecības, un no tām var veidot parazītu un viņu piepalīgu reģistru.
Par labāko portāla nosaukumu vēl var padomāt, bet ideja skaidra.
Vai Jums, cienītais/ā ir kāda doma, kā šo ieceri īstenot tehniski? Droši vien arī vietnes (to labāk reģistrēt kādā Islandē) uzturēšana kaut ko izmaksās, bet to var noorganizēt. Vietnes veidotāji sākumā varētu darboties sabiedriskā kārtā, vēlāk jau redzētu.
Man jau sāk pienākt liecības par vairākām mājām, no kurām ilgstoši caur tiesu naudu izspiež Reversed, Latzeme, Uģis Salna u.c., bet mēdijos par to nevienas ziņas. Tā nedrīkst būt.

Atbildēt

Pietiek laupīt

07.02.2016. 13:46

»

Latvijasvalstsparazīti.org

Šoreiz galvenais ierocis ir patiesība. Patiesība, kas pieejama publiski, par katru parazīta izdarīto noziegumu. Publisks parazītu saraksts un viņu atbalstītāju vārdi un uzvārdi ir efektīvāks par pistoli. Nedomāju, ka šlitki ļoti atbalstīs radi tiesu sistēmā un naudas devēji, ja visi būs viegli pieejami...


Kad bruka kolhozi, kļuvu par Revīzijas komisijas priekšnieku. Man prasīja noziedzīgi norakstīt nolaupītas mantas. Stāstu labai paziņai, ka man radās iespējas mājas pagalmu, šķūņus piedzīt no kolhoza izzagtām mantā, traktortehniku utt. Viņa saka - "manai ģimenei un citiem radiem kaus un bail, mēs ar savu brālēna ģimeni, bij galveno inženieri nesatiekamies, mēs viņu nīstam, jo man kauns no tautas, ko viņš ir izzadzis, sagrābis un savedis mājā, mums arī šo to piedāvāja, bet paldies, mūsu ģimenei bija godaprāts utt." Tā arī es atteicos no laupījumiem, neko neparakstīju, biju naidā un amatu atstāju, man bija kauns apzagt tautu, kura saņēma grašus, bet tas "inženieris" algu 5-10 reizes lielāku, uzbūvēja māju uz tautas rēķina un tagad zog ārā, ko tauta sastrādāja. Tā šie īpašuma klani zaga un zog un spīdzina tautu ar savu salaupīto mantu. PIETIEK LAUPĪT, šlitkes advokātkungi, apstājieties, aizrīsieties, sadegsiet sirdsapziņa, radi ar jums nevēlas tikties un jūs ar viņiem arī.

Atbildēt

1941.g. otrā puse

07.02.2016. 13:18

»

Ōpaps

Katru reizi, kad gaisā dzirdami pārpildītā vadža pirmslūšanas sprakšķi, uzrodas tādi šķēles, repšes, šleseri, kaimiņi, sudrabas utt un noliek savējos līdz ar zemi, lai uz tiem varētu citi biedri pakāpties un atkal turpināt iesākto zagšanu līdz nākošajiem vadža sprakšķiem...


Varbūt patiesībā izlīda cita āža kāja attaisnojot 1941 gada jūlija-augusta slepkavības un tālākās kolaboracionistu izrēķināšanās līdz 1944. gadam it kā vācu armijas aizsegā. Tos simtūkstošus noslepkavotos kopējās bedrēs visās latvijas malās arī turpinās noslēpt un nepieminēt. Visādi Opapi jau negrib atcerēties jaunības noziegumus, savus vai vecāku, jo droši vien līdzpilsoņiem nolaupītās mantas jau sirdsapziņu vairs negrauž.

Atbildēt

Ōpaps

07.02.2016. 13:08

Katru reizi, kad gaisā dzirdami pārpildītā vadža pirmslūšanas sprakšķi, uzrodas tādi šķēles, repšes, šleseri, kaimiņi, sudrabas utt un noliek savējos līdz ar zemi, lai uz tiem varētu citi biedri pakāpties un atkal turpināt iesākto zagšanu līdz nākošajiem vadža sprakšķiem.
Arī šis ir tas pats gadījums. Tikai šoreiz pirms laika izlīda āža kāja, attaisnojot 1941. gada izvešanas.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...