Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tev ir gods šo lasīt

16.05.2018. 16:55

»

Uldis

Kādās pastalās, defektīvais? Krievu bizness vienmēr nes līdz tikai tukšus solījumus un kriminālu. Vai ar izvazāto LM, ko Vienotības kremļa mauķeles bez naudas atdeva Krimas čekistiem, vēl par maz...


Jā, rieva viena un ar cirvi taisīta. Neko komentēt. Saprotu, ka par investīcijām neko nesajēdz. Lai nu paliek. Bet kas tad valstij tos 100 pāri miljonus parādos sataisīja? Ukraiņi, kas nopirka maksātnespējīgu uzņēmumu? Viņi taču pārņēma jau esošās saistības, bet nevarēja tās nokārtot! Kurš tad tos parādus taisīja?! Gadījumā ne viens ūsains _idars no Liepājas vārdā Zaharjins? Ko var irst, ja neko par tēmu nesajēdz?!

Atbildēt

no malas skatoties

15.05.2018. 13:40

Ukraiņi investētāji !?!? Ukrainas valstī sazagušies oligarhi, tā saucamie investori ir jau parādījuši savu dabu, atceramies Liepājas metalurgu.

Atbildēt

Uldis

14.05.2018. 12:59

»

Tev ir gods šo lasīt

Vo komentārs pa rubli! Tad nepērc Vācijā vai Japānā ražotas mašīnas! Staigā pastalās! Kā var šitāds ambālis būt?! Esi gatavs apzvērēt, ka, piemēram, dēļus pērc tikai LV zāģētos? Ka dzer tikai Liepājas kafiju vai Abavas vīnu? Vai ēd tikai Jāņu sieru un Laimas šokolādi? Kāda starpība, kas ir investors...


Kādās pastalās, defektīvais? Krievu bizness vienmēr nes līdz tikai tukšus solījumus un kriminālu. Vai ar izvazāto LM, ko Vienotības kremļa mauķeles bez naudas atdeva Krimas čekistiem, vēl par maz?
Nevar Latvijā laist iekšā ko pagadās, jo mums jau ir pieredze ar simtiem miljonu nodokļu parādu, kas nekad netiks iekasēti.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

14.05.2018. 12:24

»

Ja palasa un padomā

Kam gods lasīt ...,,Tas investors ir lielākais olu ražotājs Ukrainā, kam ir izplatīšanas centrs jau tagad Latvijā...


Vo komentārs pa rubli! Tad nepērc Vācijā vai Japānā ražotas mašīnas! Staigā pastalās! Kā var šitāds ambālis būt?! Esi gatavs apzvērēt, ka, piemēram, dēļus pērc tikai LV zāģētos? Ka dzer tikai Liepājas kafiju vai Abavas vīnu? Vai ēd tikai Jāņu sieru un Laimas šokolādi? Kāda starpība, kas ir investors reālai ražotnei Latvijā, kurā nodarbinās vietējos strādniekus? Ekonomikas pašus pamatus vispār esi mācījies? Bēdu ieleja!

Atbildēt

tanks007

13.05.2018. 15:00

...//Pareizi dara Zemkopības ministrija. Patiess prieks ka ir tāds ministrs, kurš māk bremzēt Latvijas valsts zemes izpārdošanu!
Mans vectēvs 1924. gada 17.oktobrī izpirka lauku zemi no Zemkopības ministrijas, bet tagad par šo zemi un ēkām uz tām ir jāmaksā milzu nodoklis, ko nevar atļauties ne "plānais" pensionārs, ne cilvēks bez darba.Tās ir vienas šausmas ko valsts dara ar privāto īpašumu, lai būtu ko atdot no Eiropas bankām ņemtos kredītus, kas tika ņemti priekš valsts ierēdņu algām. Pat ar OIK palīdzību iekasē eirikus.

Atbildēt

Zinātājs

12.05.2018. 18:59

»

Ja palasa un padomā

Kam gods lasīt ...,,Tas investors ir lielākais olu ražotājs Ukrainā, kam ir izplatīšanas centrs jau tagad Latvijā...


Tās olas būtu eksportam, labāk lai ir tādas darbavietas, nekā vispār nekādas.

Atbildēt

ss

12.05.2018. 14:06

Nekompetentais klauns grib iešņaukt kaut ko sev! Un istenībā īsti nerubi , kas šim būtu jādara! Tukša marionete , kas atsēž savu algu.

Atbildēt

Ja palasa un padomā

12.05.2018. 11:55

Kam gods lasīt ...,,Tas investors ir lielākais olu ražotājs Ukrainā, kam ir izplatīšanas centrs jau tagad Latvijā. ,,
Ja jau tik tās intereses , kā olas ražot Latvijas nomalē Eiropai par iepriecinājumu... Olas ir jātirgo , un vietējie tirgotāji , protams , iepirks no Ukrainas atvestās superlētās olas . Tad kā sanāk ? Atbalstam svešo ražotāju-izplatītāju , bet savējie lai bankrotē , letiņi jau kā vienmēr -palīdzēs pasaulei , sev nē ! Iespējams , Latvijas vistukraukļiem kāda grivniņa paliks. Un tais darbavietās ka tikai neatbrauc īpaši augstas kvalifikācijas vistu pieskatītāji-speciālisti viesstrādnieki, vietējiem paliekot ar garu degunu .

Atbildēt

Uldis

12.05.2018. 01:09

Mums jau bija LM viens "ukrainas" investors, par ko visu Vienotību par maz būtu iebāzt Domnā, bet to tuviniekus deklasēt un vienā gurnautā izdzīt no Eiropas. Paldies Dievam, ka ir arī ministrs, kuru rūp valsts intereses, kuru čekas pakalpiņi, Rīdzenes sarunu vecās zupas sildītāji, būtu gribējuši nomainīt pret rinkevičiem vai kozlovskiem.
Vai Zatlera uzraugs, Meļņiks, arī nebija "ukrainis"?

Atbildēt

no Jūrmalas

11.05.2018. 13:02

Krauklis arī nav debesu dāvana, bet Dūklavam sen bija jāiet pensijā. Kauns par viņa muldēšanu, tēlojot Ulmaņpapu.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

11.05.2018. 12:48

»

bs

Nu un pareizi darīja,ka pasūtīja tos ukru laimes nesējus,ne mums olu trūkst,ne gaļas pārstrādes.Nekāda pievienotā vērtība tur nespīd,bet atkritumus sataisīs pietiekoši.Kāpēc vietējiem zeme jāpērk,a ukrim dod uz gaļai?Tak iedodiet par velti zemi vietējiem,mēs paši sainvestēsim.Vienīgi kovārņu kabatās...


Var just, ka esi diletants. Kurā vietā kāds te LV pērk zemi industriālai apbūvei? Turklāt tādā platībā. Nekur tā civilizētā pasaulē nenotiek! Tas padara investīcijas neizdevīgas. Un nah bilancē tādu milzīgu aktīvu jātur? Pilnīgs ambālis! Zemes jau dod visiem, tikai vietējiem tās naudas un arī dūšas nav. Visi grib 1000% peļņu no "biznesa" rītdien uz pusdienas laiku. Tas ir pāķisms.

Atbildēt

Maris

11.05.2018. 09:45

»

Tev ir gods šo lasīt

Tu esi dzirdējis, ka Ukraina nav vēl iestājusies ES? Viņiem ir tikai tirdzniecības līgums ar ES, kurā ir iekļautas kvotas eksportam. Ražotne LV vai kādā citā ES valstī (kur tā tāpat tiks uzcelta, neatkarīgi no Ļimončika kompānijas lēmumiem) dod iespēju brīvai preču kustībai, t.sk. attīstīt eksportu ...


Un pats labakaid oa vistas kakas var izmantot zemnieki lauku meslosanai. Dabigs meslojums. Nevis sintetiska kas piekaka musu dabu. Lai no kekavas fabrikas dabutu vistas kakas pat zemniekiem jakaujas sava starpa. A te kaut kads Fuklavs visu bremze. Man liekas ka butu laiks vinu vispar nomest# neredz plastmasas pudeles #neredz savas olas

Atbildēt

s-jods

10.05.2018. 22:24

Tieslietu ministrijas auklējums Apbūves tiesība padara šādus projektus par ļoti vājā zarā sietiem.
Kuram investoram derēs apbūves tiesības līgums kaut uz 30 gadiem, bet bez tiesībām ēkas reģistrēt Zemesgrāmatā un pēc šiem 30 gadiem būves jāatstāj zemes īpašniekam. Cik vērta ir ķīla par Latvijas zīdaiņa vecuma tiesību institūtu - apbūves tiesību kā vienīgo likumisko pamatu būvēt ēkas... Nez vai ar zemes iegūšanu viss būtu atrisināts investoram.

Tas tā - visu redzesloka paplašināšanai.

Atbildēt

bs

10.05.2018. 21:13

Nu un pareizi darīja,ka pasūtīja tos ukru laimes nesējus,ne mums olu trūkst,ne gaļas pārstrādes.Nekāda pievienotā vērtība tur nespīd,bet atkritumus sataisīs pietiekoši.Kāpēc vietējiem zeme jāpērk,a ukrim dod uz gaļai?Tak iedodiet par velti zemi vietējiem,mēs paši sainvestēsim.Vienīgi kovārņu kabatās nekas neiebilst.

Atbildēt

jūlis

10.05.2018. 19:07

»

Aksioma

Viena lieta - brūvēt alu, otra lieta - vadīt ministriju. Kamēr padomjlaika partijnieki vadīs valsti, tikmēr būsim nabagi


Runa jau iet par okupantpartijas funkcionāriem,nomeklatūristiem,nevis par ierindas komunistiem,kā mēģina lietas nostādīt dažādi vienveidīgi demagoģiskie masu mediju žurnālisti,piepinot klāt vēl varmācīgi iesaistītos komjaunatnē,pionieros,oktobrēnos.Uzmanība tiek noziedzīgi novērsta no visrūdītakajiem okupantu varas nesējiem komunistu,komjaunatnesfunkcionāriem,llatviešu morālajiem izvarotājiem,tagad miljonāriem un valsts dzīvā spēka un finanšu izlaupītājiem.Atcerieties-Latviju ikdienu atstāj74 un nomirst vismaz 17 cilvēki sliktās veselības aprūpes,nabadzības dēļ.!!!

Atbildēt

forcemajeure

10.05.2018. 19:00

beidziet gvelzt, uzrakstiet kāds sakarīgi, kam pieder balticovo. neko vairāk nevarēju atrast par šo: Balticovo īpašnieki Mhitars Mhitarjans un Valdis Grimze

Atbildēt

KLM

10.05.2018. 18:52

»

asdfgh

izklaudsaas peec kapitaalas njaudeeshanas..... ja tur buutu bizness, tad ukrainji jau sen buutu uzraavushi fabriku.... un kuru pis vai vista ir buurii vai savvaljaa augusi


Tu nenovērtē ierēdņu spējas norakt projektus! Ja Dūklavs devis uzdevumu, tad tiek iedarbinātas visas sviras. Piemēram,Dogo lieta bija labs piemērs, kā ierēdņi pēkšņi sāk strādāt pretējā virzienā un stiept gumiju, cik vien var.

Atbildēt

Murģis Ziepenieks

10.05.2018. 18:01

Cik miljonus nobremzēja Šķēļu ģimenes pakalpiņi?

Atbildēt

nja

10.05.2018. 14:39

Vecie komuņagas pēc 30 gadiem te vēl joprojām nosaka kuram būs vai kuram nebūs :((

Atbildēt

Aksioma

10.05.2018. 14:08

Viena lieta - brūvēt alu, otra lieta - vadīt ministriju. Kamēr padomjlaika partijnieki vadīs valsti, tikmēr būsim nabagi.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

10.05.2018. 13:31

»

Varbūt der noskaidrot

Kāpēc Ukrainas investors tik dedzīgi raujas investēt ? Un ko viņš dara savā dzimtenē, ja tā dikti grib balstīt svešas valsts ekonomiku ? Ukrainā taču olu dēšana izmaksā ,ui, cik lētāk


Tu esi dzirdējis, ka Ukraina nav vēl iestājusies ES? Viņiem ir tikai tirdzniecības līgums ar ES, kurā ir iekļautas kvotas eksportam. Ražotne LV vai kādā citā ES valstī (kur tā tāpat tiks uzcelta, neatkarīgi no Ļimončika kompānijas lēmumiem) dod iespēju brīvai preču kustībai, t.sk. attīstīt eksportu aŗī ārpus ES, jo tirdzniecības līgumi ir visai ES kopīgi. Biznesa loģika ir pavisam skaidra. Kas tur ir krimināls?! Tas investors ir lielākais olu ražotājs Ukrainā, kam ir izplatīšanas centrs jau tagad Latvijā. Ir šaubas par naudas izcelsmi? Jautājums ir, vai mums vajag 60 miljonu investīcijas, darba vietas un ik gadu nomaksātos nodokļus? Nevajag? Tiešām nevajag? Nav jau naftas pārstrādes rūpnīca. Vienīgais blakus produkts olu ražotnei ir vistu kakas. Ko vēl mēs varam gribēt? Tesla rūpnīcu? Ar šādu attieksmi pret investoriem uz mūžu var aizmirst par ko tādu.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

10.05.2018. 13:08

»

asdfgh

izklaudsaas peec kapitaalas njaudeeshanas..... ja tur buutu bizness, tad ukrainji jau sen buutu uzraavushi fabriku.... un kuru pis vai vista ir buurii vai savvaljaa augusi


Kur tu vari Latvijā dabūt valsts zemi 50ha, kur turklāt būtu atbilstoša loģistika un netraucētu nevienai viensētai??? Kurā vietā?! Tas būtu noziegums, ja šādu projektu noraktu. Spilgts piemērs tam, kā aizbaidīt investorus. Tāpēc arī esam tādā pakaļā, jo kādam vajag personīgu labumu par parakstu. Laikam kukulis vēl nav piedāvāts, tāpēc visi skābām sejām sēž. Banānu republika.

Atbildēt

Zinātājs

10.05.2018. 11:29

»

Varbūt der noskaidrot

Kāpēc Ukrainas investors tik dedzīgi raujas investēt ? Un ko viņš dara savā dzimtenē, ja tā dikti grib balstīt svešas valsts ekonomiku ? Ukrainā taču olu dēšana izmaksā ,ui, cik lētāk


No Ukrainas bēg investori, tikai par to reti raksta un runā, jo tas ir politiski nekorekti pret tiem, kas cīnās pret Kremļa agresiju. Visi tie Azov, Dņepr, Aidar, viņi reāli nodarbojas ar reiderismu, ko proeiropeiskā Kijevas valdība izliekas nemanām.

Atbildēt

Malda

10.05.2018. 10:56

»

Varbūt der noskaidrot

Kāpēc Ukrainas investors tik dedzīgi raujas investēt ? Un ko viņš dara savā dzimtenē, ja tā dikti grib balstīt svešas valsts ekonomiku ? Ukrainā taču olu dēšana izmaksā ,ui, cik lētāk


Gluži manas domas! Neesmu ne investīciju, ne kāds cits speciālists, bet manas "muguras smadzenes" mani brīdina, ka jebkādas saistības, ko Latvijas uzņemas, ja ir iesaistīti ukraiņi, ir drīzkāk bīstamas, ne tikai ārkārtīgi riskantas. Nu nav man uzticības šim " Kraukļa vistu" projektam.
p.s. Kāpēc Krauklis tik traki bīda šo projektu? Lai gan nevar noliegt, ka viņam ir kaut kāda "čutene" uz naudu. :)

Atbildēt

Varbūt der noskaidrot

10.05.2018. 10:18

Kāpēc Ukrainas investors tik dedzīgi raujas investēt ? Un ko viņš dara savā dzimtenē, ja tā dikti grib balstīt svešas valsts ekonomiku ? Ukrainā taču olu dēšana izmaksā ,ui, cik lētāk .

Atbildēt

a ko ta nu?

10.05.2018. 09:12

Ļimončiks ir viena no Latvijas lielākām nelaimēm - iespējams,korumpēts, bet noteikti - stulbs un nekaunīgs.
Tagad pārsviedīs šo pie latgalīšiem, domājot, ka tie neko nejēdz.

Atbildēt

alfrēds

10.05.2018. 07:52

Neesmu pret jaunu ražotni, bet tikai par:)
Bet tagad man vismaz ir skaidrs, kāpēc dzīvnieku aizstāvji pēdējā laikā tik skaļi kladzina par olu dešānu sprostos un cik tas ir slikti un kas ir lielākais aizstāvju ziedotājs:)

Atbildēt

dgdg

10.05.2018. 06:59

Ko tur Baltikovo var ietekmēt . Nu nebūs tā olu ražotne te uz vietas . Ievedīs no LIETUVAS ,Polijas U.T.T

Atbildēt

ierēdnim maksā

10.05.2018. 04:40

par to, ka viņš atļauj tikai tad, kad nevar vairs aizliegt!

Atbildēt

Bongo

09.05.2018. 23:55

»

Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gaidi, drīz tautiņa ievēlēs šamo atkal un priecīgi sitīs plaukstiņas


Un, ja godīgi, tas ir pats trakākais, ka politiķis var čurāt Latvijai virsū, bet tante par to Dibenklavu nobalsos, jo viņam baltas ūsas, nu, foršs onka, un viņš tak rūpējas par Latvijas zemnieciņu olām. Bēdīgi!

Atbildēt

Ha

09.05.2018. 23:04

Nu un Dibenklavs ar saviem argumentiem dedzina, šarmē pa melno un vienkārši saimpojies!!! Te PVC pudeles nekur nemana, te olu viņam Latvijā pietiek.... Viņam šķēle pa dibenklāvu ar savām spalvainajām uzsit, un Dibenklāvu dara, ko viņam saka, citādi var kļūt par čļena uzmavu!!!

Atbildēt

Ha

09.05.2018. 23:00

Čļens jeb loceklis, jeb impis šķēle kopā ar savu blondo čļena uzmavu ir pret investīcijām Latvijas olās! A kā citādi?! Savas spalvainās olas vissvarīgākās!

Atbildēt

asdfgh

09.05.2018. 21:33

izklaudsaas peec kapitaalas njaudeeshanas..... ja tur buutu bizness, tad ukrainji jau sen buutu uzraavushi fabriku.... un kuru pis vai vista ir buurii vai savvaljaa augusi?

Atbildēt

Komentāri vēl nav saņemti

09.05.2018. 21:32

Latvijā pie varas bija mērgļi, ir mērgļi un, droši vien, būs mērgļi. Gaidām ziņas par jauniem, veiksmīgiem investīciju projektiem Lietuvā un Igaunijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...