Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tev ir gods šo lasīt

16.05.2018. 15:55

»

Uldis

Kādās pastalās, defektīvais? Krievu bizness vienmēr nes līdz tikai tukšus solījumus un kriminālu. Vai ar izvazāto LM, ko Vienotības kremļa mauķeles bez naudas atdeva Krimas čekistiem, vēl par maz...


Jā, rieva viena un ar cirvi taisīta. Neko komentēt. Saprotu, ka par investīcijām neko nesajēdz. Lai nu paliek. Bet kas tad valstij tos 100 pāri miljonus parādos sataisīja? Ukraiņi, kas nopirka maksātnespējīgu uzņēmumu? Viņi taču pārņēma jau esošās saistības, bet nevarēja tās nokārtot! Kurš tad tos parādus taisīja?! Gadījumā ne viens ūsains _idars no Liepājas vārdā Zaharjins? Ko var irst, ja neko par tēmu nesajēdz?!

Atbildēt

no malas skatoties

15.05.2018. 12:40

Ukraiņi investētāji !?!? Ukrainas valstī sazagušies oligarhi, tā saucamie investori ir jau parādījuši savu dabu, atceramies Liepājas metalurgu.

Atbildēt

Uldis

14.05.2018. 11:59

»

Tev ir gods šo lasīt

Vo komentārs pa rubli! Tad nepērc Vācijā vai Japānā ražotas mašīnas! Staigā pastalās! Kā var šitāds ambālis būt?! Esi gatavs apzvērēt, ka, piemēram, dēļus pērc tikai LV zāģētos? Ka dzer tikai Liepājas kafiju vai Abavas vīnu? Vai ēd tikai Jāņu sieru un Laimas šokolādi? Kāda starpība, kas ir investors...


Kādās pastalās, defektīvais? Krievu bizness vienmēr nes līdz tikai tukšus solījumus un kriminālu. Vai ar izvazāto LM, ko Vienotības kremļa mauķeles bez naudas atdeva Krimas čekistiem, vēl par maz?
Nevar Latvijā laist iekšā ko pagadās, jo mums jau ir pieredze ar simtiem miljonu nodokļu parādu, kas nekad netiks iekasēti.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

14.05.2018. 11:24

»

Ja palasa un padomā

Kam gods lasīt ...,,Tas investors ir lielākais olu ražotājs Ukrainā, kam ir izplatīšanas centrs jau tagad Latvijā...


Vo komentārs pa rubli! Tad nepērc Vācijā vai Japānā ražotas mašīnas! Staigā pastalās! Kā var šitāds ambālis būt?! Esi gatavs apzvērēt, ka, piemēram, dēļus pērc tikai LV zāģētos? Ka dzer tikai Liepājas kafiju vai Abavas vīnu? Vai ēd tikai Jāņu sieru un Laimas šokolādi? Kāda starpība, kas ir investors reālai ražotnei Latvijā, kurā nodarbinās vietējos strādniekus? Ekonomikas pašus pamatus vispār esi mācījies? Bēdu ieleja!

Atbildēt

tanks007

13.05.2018. 14:00

...//Pareizi dara Zemkopības ministrija. Patiess prieks ka ir tāds ministrs, kurš māk bremzēt Latvijas valsts zemes izpārdošanu!
Mans vectēvs 1924. gada 17.oktobrī izpirka lauku zemi no Zemkopības ministrijas, bet tagad par šo zemi un ēkām uz tām ir jāmaksā milzu nodoklis, ko nevar atļauties ne "plānais" pensionārs, ne cilvēks bez darba.Tās ir vienas šausmas ko valsts dara ar privāto īpašumu, lai būtu ko atdot no Eiropas bankām ņemtos kredītus, kas tika ņemti priekš valsts ierēdņu algām. Pat ar OIK palīdzību iekasē eirikus.

Atbildēt

Zinātājs

12.05.2018. 17:59

»

Ja palasa un padomā

Kam gods lasīt ...,,Tas investors ir lielākais olu ražotājs Ukrainā, kam ir izplatīšanas centrs jau tagad Latvijā...


Tās olas būtu eksportam, labāk lai ir tādas darbavietas, nekā vispār nekādas.

Atbildēt

ss

12.05.2018. 13:06

Nekompetentais klauns grib iešņaukt kaut ko sev! Un istenībā īsti nerubi , kas šim būtu jādara! Tukša marionete , kas atsēž savu algu.

Atbildēt

Ja palasa un padomā

12.05.2018. 10:55

Kam gods lasīt ...,,Tas investors ir lielākais olu ražotājs Ukrainā, kam ir izplatīšanas centrs jau tagad Latvijā. ,,
Ja jau tik tās intereses , kā olas ražot Latvijas nomalē Eiropai par iepriecinājumu... Olas ir jātirgo , un vietējie tirgotāji , protams , iepirks no Ukrainas atvestās superlētās olas . Tad kā sanāk ? Atbalstam svešo ražotāju-izplatītāju , bet savējie lai bankrotē , letiņi jau kā vienmēr -palīdzēs pasaulei , sev nē ! Iespējams , Latvijas vistukraukļiem kāda grivniņa paliks. Un tais darbavietās ka tikai neatbrauc īpaši augstas kvalifikācijas vistu pieskatītāji-speciālisti viesstrādnieki, vietējiem paliekot ar garu degunu .

Atbildēt

Uldis

12.05.2018. 00:09

Mums jau bija LM viens "ukrainas" investors, par ko visu Vienotību par maz būtu iebāzt Domnā, bet to tuviniekus deklasēt un vienā gurnautā izdzīt no Eiropas. Paldies Dievam, ka ir arī ministrs, kuru rūp valsts intereses, kuru čekas pakalpiņi, Rīdzenes sarunu vecās zupas sildītāji, būtu gribējuši nomainīt pret rinkevičiem vai kozlovskiem.
Vai Zatlera uzraugs, Meļņiks, arī nebija "ukrainis"?

Atbildēt

no Jūrmalas

11.05.2018. 12:02

Krauklis arī nav debesu dāvana, bet Dūklavam sen bija jāiet pensijā. Kauns par viņa muldēšanu, tēlojot Ulmaņpapu.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

11.05.2018. 11:48

»

bs

Nu un pareizi darīja,ka pasūtīja tos ukru laimes nesējus,ne mums olu trūkst,ne gaļas pārstrādes.Nekāda pievienotā vērtība tur nespīd,bet atkritumus sataisīs pietiekoši.Kāpēc vietējiem zeme jāpērk,a ukrim dod uz gaļai?Tak iedodiet par velti zemi vietējiem,mēs paši sainvestēsim.Vienīgi kovārņu kabatās...


Var just, ka esi diletants. Kurā vietā kāds te LV pērk zemi industriālai apbūvei? Turklāt tādā platībā. Nekur tā civilizētā pasaulē nenotiek! Tas padara investīcijas neizdevīgas. Un nah bilancē tādu milzīgu aktīvu jātur? Pilnīgs ambālis! Zemes jau dod visiem, tikai vietējiem tās naudas un arī dūšas nav. Visi grib 1000% peļņu no "biznesa" rītdien uz pusdienas laiku. Tas ir pāķisms.

Atbildēt

Maris

11.05.2018. 08:45

»

Tev ir gods šo lasīt

Tu esi dzirdējis, ka Ukraina nav vēl iestājusies ES? Viņiem ir tikai tirdzniecības līgums ar ES, kurā ir iekļautas kvotas eksportam. Ražotne LV vai kādā citā ES valstī (kur tā tāpat tiks uzcelta, neatkarīgi no Ļimončika kompānijas lēmumiem) dod iespēju brīvai preču kustībai, t.sk. attīstīt eksportu ...


Un pats labakaid oa vistas kakas var izmantot zemnieki lauku meslosanai. Dabigs meslojums. Nevis sintetiska kas piekaka musu dabu. Lai no kekavas fabrikas dabutu vistas kakas pat zemniekiem jakaujas sava starpa. A te kaut kads Fuklavs visu bremze. Man liekas ka butu laiks vinu vispar nomest# neredz plastmasas pudeles #neredz savas olas

Atbildēt

s-jods

10.05.2018. 21:24

Tieslietu ministrijas auklējums Apbūves tiesība padara šādus projektus par ļoti vājā zarā sietiem.
Kuram investoram derēs apbūves tiesības līgums kaut uz 30 gadiem, bet bez tiesībām ēkas reģistrēt Zemesgrāmatā un pēc šiem 30 gadiem būves jāatstāj zemes īpašniekam. Cik vērta ir ķīla par Latvijas zīdaiņa vecuma tiesību institūtu - apbūves tiesību kā vienīgo likumisko pamatu būvēt ēkas... Nez vai ar zemes iegūšanu viss būtu atrisināts investoram.

Tas tā - visu redzesloka paplašināšanai.

Atbildēt

bs

10.05.2018. 20:13

Nu un pareizi darīja,ka pasūtīja tos ukru laimes nesējus,ne mums olu trūkst,ne gaļas pārstrādes.Nekāda pievienotā vērtība tur nespīd,bet atkritumus sataisīs pietiekoši.Kāpēc vietējiem zeme jāpērk,a ukrim dod uz gaļai?Tak iedodiet par velti zemi vietējiem,mēs paši sainvestēsim.Vienīgi kovārņu kabatās nekas neiebilst.

Atbildēt

jūlis

10.05.2018. 18:07

»

Aksioma

Viena lieta - brūvēt alu, otra lieta - vadīt ministriju. Kamēr padomjlaika partijnieki vadīs valsti, tikmēr būsim nabagi


Runa jau iet par okupantpartijas funkcionāriem,nomeklatūristiem,nevis par ierindas komunistiem,kā mēģina lietas nostādīt dažādi vienveidīgi demagoģiskie masu mediju žurnālisti,piepinot klāt vēl varmācīgi iesaistītos komjaunatnē,pionieros,oktobrēnos.Uzmanība tiek noziedzīgi novērsta no visrūdītakajiem okupantu varas nesējiem komunistu,komjaunatnesfunkcionāriem,llatviešu morālajiem izvarotājiem,tagad miljonāriem un valsts dzīvā spēka un finanšu izlaupītājiem.Atcerieties-Latviju ikdienu atstāj74 un nomirst vismaz 17 cilvēki sliktās veselības aprūpes,nabadzības dēļ.!!!

Atbildēt

forcemajeure

10.05.2018. 18:00

beidziet gvelzt, uzrakstiet kāds sakarīgi, kam pieder balticovo. neko vairāk nevarēju atrast par šo: Balticovo īpašnieki Mhitars Mhitarjans un Valdis Grimze

Atbildēt

KLM

10.05.2018. 17:52

»

asdfgh

izklaudsaas peec kapitaalas njaudeeshanas..... ja tur buutu bizness, tad ukrainji jau sen buutu uzraavushi fabriku.... un kuru pis vai vista ir buurii vai savvaljaa augusi


Tu nenovērtē ierēdņu spējas norakt projektus! Ja Dūklavs devis uzdevumu, tad tiek iedarbinātas visas sviras. Piemēram,Dogo lieta bija labs piemērs, kā ierēdņi pēkšņi sāk strādāt pretējā virzienā un stiept gumiju, cik vien var.

Atbildēt

Murģis Ziepenieks

10.05.2018. 17:01

Cik miljonus nobremzēja Šķēļu ģimenes pakalpiņi?

Atbildēt

nja

10.05.2018. 13:39

Vecie komuņagas pēc 30 gadiem te vēl joprojām nosaka kuram būs vai kuram nebūs :((

Atbildēt

Aksioma

10.05.2018. 13:08

Viena lieta - brūvēt alu, otra lieta - vadīt ministriju. Kamēr padomjlaika partijnieki vadīs valsti, tikmēr būsim nabagi.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

10.05.2018. 12:31

»

Varbūt der noskaidrot

Kāpēc Ukrainas investors tik dedzīgi raujas investēt ? Un ko viņš dara savā dzimtenē, ja tā dikti grib balstīt svešas valsts ekonomiku ? Ukrainā taču olu dēšana izmaksā ,ui, cik lētāk


Tu esi dzirdējis, ka Ukraina nav vēl iestājusies ES? Viņiem ir tikai tirdzniecības līgums ar ES, kurā ir iekļautas kvotas eksportam. Ražotne LV vai kādā citā ES valstī (kur tā tāpat tiks uzcelta, neatkarīgi no Ļimončika kompānijas lēmumiem) dod iespēju brīvai preču kustībai, t.sk. attīstīt eksportu aŗī ārpus ES, jo tirdzniecības līgumi ir visai ES kopīgi. Biznesa loģika ir pavisam skaidra. Kas tur ir krimināls?! Tas investors ir lielākais olu ražotājs Ukrainā, kam ir izplatīšanas centrs jau tagad Latvijā. Ir šaubas par naudas izcelsmi? Jautājums ir, vai mums vajag 60 miljonu investīcijas, darba vietas un ik gadu nomaksātos nodokļus? Nevajag? Tiešām nevajag? Nav jau naftas pārstrādes rūpnīca. Vienīgais blakus produkts olu ražotnei ir vistu kakas. Ko vēl mēs varam gribēt? Tesla rūpnīcu? Ar šādu attieksmi pret investoriem uz mūžu var aizmirst par ko tādu.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

10.05.2018. 12:08

»

asdfgh

izklaudsaas peec kapitaalas njaudeeshanas..... ja tur buutu bizness, tad ukrainji jau sen buutu uzraavushi fabriku.... un kuru pis vai vista ir buurii vai savvaljaa augusi


Kur tu vari Latvijā dabūt valsts zemi 50ha, kur turklāt būtu atbilstoša loģistika un netraucētu nevienai viensētai??? Kurā vietā?! Tas būtu noziegums, ja šādu projektu noraktu. Spilgts piemērs tam, kā aizbaidīt investorus. Tāpēc arī esam tādā pakaļā, jo kādam vajag personīgu labumu par parakstu. Laikam kukulis vēl nav piedāvāts, tāpēc visi skābām sejām sēž. Banānu republika.

Atbildēt

Zinātājs

10.05.2018. 10:29

»

Varbūt der noskaidrot

Kāpēc Ukrainas investors tik dedzīgi raujas investēt ? Un ko viņš dara savā dzimtenē, ja tā dikti grib balstīt svešas valsts ekonomiku ? Ukrainā taču olu dēšana izmaksā ,ui, cik lētāk


No Ukrainas bēg investori, tikai par to reti raksta un runā, jo tas ir politiski nekorekti pret tiem, kas cīnās pret Kremļa agresiju. Visi tie Azov, Dņepr, Aidar, viņi reāli nodarbojas ar reiderismu, ko proeiropeiskā Kijevas valdība izliekas nemanām.

Atbildēt

Malda

10.05.2018. 09:56

»

Varbūt der noskaidrot

Kāpēc Ukrainas investors tik dedzīgi raujas investēt ? Un ko viņš dara savā dzimtenē, ja tā dikti grib balstīt svešas valsts ekonomiku ? Ukrainā taču olu dēšana izmaksā ,ui, cik lētāk


Gluži manas domas! Neesmu ne investīciju, ne kāds cits speciālists, bet manas "muguras smadzenes" mani brīdina, ka jebkādas saistības, ko Latvijas uzņemas, ja ir iesaistīti ukraiņi, ir drīzkāk bīstamas, ne tikai ārkārtīgi riskantas. Nu nav man uzticības šim " Kraukļa vistu" projektam.
p.s. Kāpēc Krauklis tik traki bīda šo projektu? Lai gan nevar noliegt, ka viņam ir kaut kāda "čutene" uz naudu. :)

Atbildēt

Varbūt der noskaidrot

10.05.2018. 09:18

Kāpēc Ukrainas investors tik dedzīgi raujas investēt ? Un ko viņš dara savā dzimtenē, ja tā dikti grib balstīt svešas valsts ekonomiku ? Ukrainā taču olu dēšana izmaksā ,ui, cik lētāk .

Atbildēt

a ko ta nu?

10.05.2018. 08:12

Ļimončiks ir viena no Latvijas lielākām nelaimēm - iespējams,korumpēts, bet noteikti - stulbs un nekaunīgs.
Tagad pārsviedīs šo pie latgalīšiem, domājot, ka tie neko nejēdz.

Atbildēt

alfrēds

10.05.2018. 06:52

Neesmu pret jaunu ražotni, bet tikai par:)
Bet tagad man vismaz ir skaidrs, kāpēc dzīvnieku aizstāvji pēdējā laikā tik skaļi kladzina par olu dešānu sprostos un cik tas ir slikti un kas ir lielākais aizstāvju ziedotājs:)

Atbildēt

dgdg

10.05.2018. 05:59

Ko tur Baltikovo var ietekmēt . Nu nebūs tā olu ražotne te uz vietas . Ievedīs no LIETUVAS ,Polijas U.T.T

Atbildēt

ierēdnim maksā

10.05.2018. 03:40

par to, ka viņš atļauj tikai tad, kad nevar vairs aizliegt!

Atbildēt

Bongo

09.05.2018. 22:55

»

Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gaidi, drīz tautiņa ievēlēs šamo atkal un priecīgi sitīs plaukstiņas


Un, ja godīgi, tas ir pats trakākais, ka politiķis var čurāt Latvijai virsū, bet tante par to Dibenklavu nobalsos, jo viņam baltas ūsas, nu, foršs onka, un viņš tak rūpējas par Latvijas zemnieciņu olām. Bēdīgi!

Atbildēt

Ha

09.05.2018. 22:04

Nu un Dibenklavs ar saviem argumentiem dedzina, šarmē pa melno un vienkārši saimpojies!!! Te PVC pudeles nekur nemana, te olu viņam Latvijā pietiek.... Viņam šķēle pa dibenklāvu ar savām spalvainajām uzsit, un Dibenklāvu dara, ko viņam saka, citādi var kļūt par čļena uzmavu!!!

Atbildēt

Ha

09.05.2018. 22:00

Čļens jeb loceklis, jeb impis šķēle kopā ar savu blondo čļena uzmavu ir pret investīcijām Latvijas olās! A kā citādi?! Savas spalvainās olas vissvarīgākās!

Atbildēt

asdfgh

09.05.2018. 20:33

izklaudsaas peec kapitaalas njaudeeshanas..... ja tur buutu bizness, tad ukrainji jau sen buutu uzraavushi fabriku.... un kuru pis vai vista ir buurii vai savvaljaa augusi?

Atbildēt

Komentāri vēl nav saņemti

09.05.2018. 20:32

Latvijā pie varas bija mērgļi, ir mērgļi un, droši vien, būs mērgļi. Gaidām ziņas par jauniem, veiksmīgiem investīciju projektiem Lietuvā un Igaunijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft