Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kreditors

02.10.2019. 08:50

PORSCHE CAYENNE S DIESEL JELGAVAS RAJONA VIRCAVAS PAGASTA ZS AUSTRAS

Bet kreditoram ir parādā ap 10 000 € un negrib maksāt- izvairās un muhļī "pēc gada" saka neko nezinu. Tas nekas, ka ir rēķini ir akti un salīdzināšanas dati ar grāmatvedību...

Atbildēt

Jaguar Benz Lexus

28.02.2019. 10:57

Jā, nu man jau ar liekas ka zemniekam riktīgi vajag Jaguar kur iemest smilšainu kartupeļu maisu, iekāpt govs pļakā un tad iekšā savā tačkā uz lielveikalu. Bet ja nopietni, kārtējā opcija kur tādiem kā Urbanovičiem iegrābt labu auto, atbildība nekāda plus zemnieks iekasē maziņu varku par pakalpojumu.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

21.02.2019. 14:53

»

Jautājums

Pēc komentāriem šķiet, ka atgriezies sociālisms un uz rītdienas pēcpusdienu iestāsies komunisms


Vai tad jābrīnās par to, ka "kulaku sarakstus" čekistiem un partijniekiem nemaz nebija grūti sagatavot. Skauģu un nejēgu mūsu tautā nekad nav trūcis.
Un ja tagad ieradīsies "saulvedis tankā" kurš piesolīs lumpenim atdot kaimiņa govi(mašīnu), būs atkal stukači rindām vien.

Atbildēt

Aivis

20.02.2019. 09:52

Nu tā ir, vienkārši kurina naidu ar šādu sarakstu. Lai liek visus, kas pērk saviem radiem, no politiskās aprindas, ekskluzīvas mašīnas. Interesē, kā ar 3000 eiro algu viņi kļūst par miljonāriem un lielu uzņēmumu īpašniekiem. Tieši tie izzog valsts naudu. Kādēļ necīnās pret tādiem?

Atbildēt

Aivis

19.02.2019. 21:08

Parādiet, kurš ir saņēmis tās sausuma un slapjuma kompensācijas, es, piemēram, neesmu lūdzis un neesmu neko saņēmis. Citu gadu ir labāk, citu sliktāk, kaut kā savelku galus. Kādēļ nevarētu pirkt auto par kuru arī PVN maksāju un reāli braucu pa laukiem? Algas maksāju labas un novērtēju savus darbiniekus arī motivējot viņus. Viņi ar prieku nāk uz darbu un strādā, jo lauksaimniecība ir viņu sirdīs. Manis pēc, lai nemaksā nevienas subsīdijas, nebūs jāpilda stulbās prasības, kas grib iznīdēt lauksaimniecību. Padzirdot, ka Eiropa atkal grib ar kaut ko ierobežot un uzliek praktiski neizpildāmas prasības. Ja Jūs zinātu visas izmaksas, tad runātu savādāk. Tikai tad nebļaujiet par dārgo pārtiku, jo valsts dotē visus iedzīvotājus, lai spētu nopirkt pārtiku, jo ražošanas izmaksas ar katru gadu palielinās, salīdzinot ar graudu cenām, kuras jai gadu desmitus ir, apmēram, vienā līmenī.
Ko Jūs teiktu, ja saņemtu atbalstu 571eiro apmērā par hektāru kā Francijā, salīdzinot ar Latvju bāleliņu, kurš saņem ap 100 eiro atbalstu...

Atbildēt

hm

18.02.2019. 16:15

»

lol

un kads sakars te ar jaguar un vel sporta auto? Jaguar ir suuds, kas pat netur lidzi vecajam X5, kur nu vel staadit ka super dargu auto un kaut ko vienreizeju :D


Pirms marku Fords sabojāja bija sporta auto. Man ir vecs jaguar ar lielo motoru, kad iespied pedāli salonā pēc benzīna nosmird un nekāds X5 pat tuvu viņam netiks :D Vismaz pa taisno. Kamēr benzīns beigsies.

Atbildēt

Rīdzinieks

17.02.2019. 20:49

»

Lauku iedzīvotājs

Mana saimneicība ir 137 ha, strādāju pats un ir viens strādnieks, kurš pēc nodokļu nomaksas saņem 940 EUR...


137ha būtu tā mazā saimniecība ?
Nez kāpēc jautājumu par savu auto izvēlējies ignorēt. Laikam ir ko slēpt.
Un diez vai ziemas periodā arī maksā savam darbiniekam tādu algu.

Atbildēt

Lauku iedzīvotājs

17.02.2019. 20:34

»

Rīdzinieks

Un cik tad liela ir tava lauku saimniecība ? Cik cilvēkus nodarbini un kādas maksā viņiem algas ? Un ar kādu mašīnu brauc


Mana saimneicība ir 137 ha, strādāju pats un ir viens strādnieks, kurš pēc nodokļu nomaksas saņem 940 EUR.

Bet jūs lauku muižnieku fani vai nu neko nejēdzat vai ......

Visticamāk Tu Rīdziniek pats esi kāds no lielajiem zemneikiem. Lielākā daļa lielo zemnieku paši nemaz nedzīvo laukos, bet gan pilsētās, kur ir sapirkti uz saimniecībās labu labie dzīvojkļi. Vajadzētu papētīt šīm saimniecībām piederošos nekustamos īpašumus.

Atbildēt

Taisnība.

17.02.2019. 12:19

»

a ko ta nu?

Lauksaimnieku bizness, salīdzinot ar citiem, ir izredzētais. Ražu neapdrošina, bet sakarā ar klimata apstākļiem zaudējumu atlīdzību prasa no valsts vai ES...


Tev protams ir visas iespējas pašam iesaistīties šajā izredzēto biznesā un neko nedarot grābt naudu ar liekšķeri.

Atbildēt

Rīdzinieks

17.02.2019. 12:18

»

Lauku iedzīvotājs

Neko daudz Rīgā dzīvojot Tu nezini. Tā nav pašu nopelnītā nauda, bet gan Lativjas un Eiropas atbalsts, Latvijas nodokļu atlaides utt


Un cik tad liela ir tava lauku saimniecība ? Cik cilvēkus nodarbini un kādas maksā viņiem algas ? Un ar kādu mašīnu brauc ?

Atbildēt

a ko ta nu?

17.02.2019. 12:10

Lauksaimnieku bizness, salīdzinot ar citiem, ir izredzētais. Ražu neapdrošina, bet sakarā ar klimata apstākļiem zaudējumu atlīdzību prasa no valsts vai ES.
Vienu gadu viņiem par daudz karstuma, citu - slapjuma. Arī strādniekus nevarot atrast, kliedz, ka jāieved ukraiņi vai baltkrievi. Taču savējiem maksā minimālo algu.
Vajadzētu papētīt, cik daudz subsidiju ir saņēmuši dārgo autiņu īpašnieki.

Atbildēt

Lauku iedzīvotājs

17.02.2019. 01:15

»

Rīgas iedzīvotājs

Un kāda būtu raksta doma ? Vai tad tērēt savu nopelnīto naudu ir kas nosodāms ? Vai lauku iedzīvotāji būtu zemākas šķiras cilvēki un nedrīkstētu pirkt dārgas automašīnas par savu nopelnīto naudu. Dzimtbūšana un cita veida diskriminācija taču vairs nepastāv


Neko daudz Rīgā dzīvojot Tu nezini. Tā nav pašu nopelnītā nauda, bet gan Lativjas un Eiropas atbalsts, Latvijas nodokļu atlaides utt.
Šie muižnieki vai jauno laiku baroni ir mērgļi, kas dzīvo uz visas tautas rēķina un iznīcina mūsu mazās saimniecības un Latvijas laukus

Atbildēt

Amatnieks

16.02.2019. 22:42

»

Zemes noplicinātāji

Vai lielzemniekos neiekļaujas arī OIK`isti ? Tie, kas audzē kukurūzas plantācijas nevis zaļbarībai lopiem , bet t.s. zaļās enerģijas ražošanai no biomasas


Tieši tā arī ir, lauksaimniecības zemes tiek izmantotas, lai iztukšotu mūsu visu jau tā tukšos makus, bet eiropa tādus vēl dotē.
Sistēma ir tā samudžināta, ka vienmēr gala ieguvēji būs banku augļotāji un tiem pakalpīgā svīta, kas nodrošina visa notiekošā likumību.

Atbildēt

Amatnieks

16.02.2019. 22:29

»

aga

Nu bbbļin baigais notikums. Zemnieki var atļauties 550Eur menesī mašīnas līzingam


Pie tā nieka 550 pieskaiti kombainu un traktoru līzingus, kuri ir desmitkārt dārgāki par štunta autombīli un tad padomājiet, kādēļ lielie zemnieki audzē Latvijai nevajadzīgu produkciju, kuras audzēšanu dotē eiropa.
Mēs visi tiekam iznīcināti ar importētu produkciju, caur nezināmas izcelmes lielveikalu ķēdēm ar apšaubāmas kvalitātes produktiem. Ir panākts, ka latvieši vairs paši sevi nevar apgādāt ar pārtiku, tātad esam atkarīgi no svešinieku labvēlības. Tā ir augstākā mēra nodevība pret valsts pilsoņiem un darba tirgus mākslīga iznīcināšana, aizstājot to ar perversijām, sporta hallēm un izklaidēm, ko neatlaidīgi uzspiež sačakarētās izglītības sistēmas nozombētajiem jauniešiem.

Atbildēt

lol

16.02.2019. 22:21

un kads sakars te ar jaguar un vel sporta auto? Jaguar ir suuds, kas pat netur lidzi vecajam X5, kur nu vel staadit ka super dargu auto un kaut ko vienreizeju :D

Atbildēt

hihi

16.02.2019. 21:51

»

Ojārs

Zemnieki nopirkuši dārgus auto - un tad


Tad kalpiem jāsaprot, ka zemnieks šos nevērtē augstāk kā kādu suni vai kaķi.

Atbildēt

Hihi

16.02.2019. 21:50

»

aga

Nu bbbļin baigais notikums. Zemnieki var atļauties 550Eur menesī mašīnas līzingam


Zemnieki var atļauties strādniekiem maksāt 400 eiro mēnesī. Par mašīnu līzingā šie maksā vairāk.

Atbildēt

Ojārs

16.02.2019. 21:44

Zemnieki nopirkuši dārgus auto - un tad?!

Atbildēt

aga

16.02.2019. 21:31

Nu bbbļin baigais notikums. Zemnieki var atļauties 550Eur menesī mašīnas līzingam!

Atbildēt

Aizsaveries,

16.02.2019. 19:11

»

Idiot Induli Durka no Jobaniem Dikļiem!

Lūdzu ielec atejā


Trakais muļķi!

Atbildēt

piedzēries atkal?

16.02.2019. 19:10

»

Idiot Induli Durka no Jobaniem Dikļiem!

Lūdzu ielec atejā


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu netradicionāli orientēta cionistu-židmasonu zombija, derdzīga specdienestu provokatora un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev atkal būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Latvis

16.02.2019. 18:37

Kolhozu priekšsēdētāji ar saviem vietniekiem un partijās sekretāriem, kolhoza mantu privatizēja ar visu zemi. Tagad šo ģimenēm pieder tūkstošiem hektāru labākās zemes, kur tiek ražoti graudi un pārdoti Rietumos, tas ir -- lauks, kalte, osta. Tā šie ir miljonāri, tad arī autiņus var atļauties pēc saviem ienākumiem. Nekādus dārzeņus tie neaudzē. Dārzeņus ieved no Lietuvas, Polijas utt. Leišiem nevar būt vairāk par 3h privātīpašumā un viņiem kolhoza vietā ir paju sabiedrības ar dažādu lauksaimniecības produkciju, kur tiek nodarbināti daudzi, bet mūsējiem, graudu audzētājiem, pietiek ar kādiem desmit mehanizatoriem. Tāpēc pārējiem lauciniekiem jādodas prom uz Rīgu vai ārzemēm.

Atbildēt

vecais spekulants

16.02.2019. 17:46

Lato soreiz sanacis divains rakstins . Lai tak vini perk ,ja var . Cilveks dzivojot vienu reizi {varbut} . Pie kunga es varetu braukt pa kucieri ,bet ko es darisu pie ubaga . Teica mans onkulis ,kad pec komunistu iebrukuma 1944 gada bija spiests mukt uz Rietumiem

Atbildēt

tā viš i

16.02.2019. 17:41

sākums jau bija ar G24. Naudiņa aizgāja tiem pašiem lepnajiem spēkratiem, mēbelēm un luksuss precēm tikai ne lauksaimniecībai. Vārdu sakot, kas māk, tam nāk vai arī piemīt laba oža atrasties īstajā laikā īstajā vietā...

Atbildēt

Zemes noplicinātāji

16.02.2019. 17:23

Vai lielzemniekos neiekļaujas arī OIK`isti ? Tie, kas audzē kukurūzas plantācijas nevis zaļbarībai lopiem , bet t.s. zaļās enerģijas ražošanai no biomasas .

Atbildēt

O kā

16.02.2019. 17:08

Vietējo lauksaimnieku produkcijai PVN pazemināja . Un vai tāpēc dārzeņi lētāki palika ? Ja ražošanas izmaksās vietējie lielzemnieki ierēķina kārtējā Ferrari līzinga vai kredītprocentus , tad arī nav ko cerēt, ka dārzeņu cenas vismaz nepieaugs .

Atbildēt

skolnieks

16.02.2019. 16:20

Nekādi nesaprotu kādēļ ķīmiskos agropisnesmeņus sauc par zemniekiem.

Atbildēt

Vēsture atkārtojas

16.02.2019. 16:20

»

Malēnietis

Tāpēc jau paši latvieši izsūtāmo sarakstus cītīgi stādīja. Arī pirms WW2 un pēc, šāda situācija bija! Vēsture atkārtojas


Bet tie, kuri raujas uz asiņainiem notikumiem, tur paliek. Sociālisms un kapitālisms ir smalkas lietas, nav tikai lielgabalgaļa, demostrāciju upuri.

K. Markss savas dzīves nogalē sacīja, ka pareizi nav bijis tajā laikā rakstīt Kapitālu. Vajadzējis rakstīt Valsts. Bet šodien viņš teiktu, ka būtu jsraksta virsnacionālās varas korporācijas - par masoniem, cionistiem, Rotšildiem utt. to klaniem, kas faltiski noteic valstu likteņus. Un kapitāla Kapitālam bez iekšējās tendences kapitalizēties ir ari deģeneratīvas tendences. Utt. Parasti revolūcijas aprij savas upurus. Tas par ekonomiku, kuru virza finanses, kuras arī top cenu revolūcijās...

Atbildēt

Absolūti pokuj,uz tevi

16.02.2019. 16:08

»

zemnieks

Rēķināt nemāk vietējie lauķi - paskaties 2018.gada eksāmenu rezultātus. Laukos vispār vairumam kaut kādi 20% matemātikā. Tās ir 2 balles 10 baļļu sistēmā. Pilnīgi stulbeņi


Spriežot pēc tekstiem ko raksti,tu pats arī esi tas puika,kurš vēl mācās kādā pāķu skolā. Un neko reāli vēl neesi iezubrījis,jo.irst par deviņiem mēmajiem māki gluži kā Minhauzens :)

Atbildēt

Pilsētnieks

16.02.2019. 16:06

»

zemnieks

Maniem bērniem paliks miljoni un peļņu nesošs bizness, a kas taviem? tavi bērni būs manu bērnu kalpi, hahaha


Tavi bērni vēl dzīvam tev esot tevi nolādēs par alkatību! Latvieši prot izsūtāmo sarakstus gatavot...

Atbildēt

Gan tev loham

16.02.2019. 13:24

»

kužim

urīns sakāpis bēniņos


izskalos smadzenes ar visu urīnu!

Atbildēt

ES

16.02.2019. 08:53

»

A

Nē,savu nopelnīto naudu katrs drīkst izmantot kā vēlas.Bet tad, kad ir neraža vai citas ķibeles, neprasiet lai nodokļu maksātāji sedz jūsu zaudējumus! Tas ir jūsu biznesa risks


Es īsti nezinu, bet man šķiet, ka visi šie pirkumi ir deklarācijās uzdoti kā izdevumi saimniecības vai ražošanas vajadzībām, tā samazinot peļņu. Vai tas neietekmē arī nodokļu aprēķinu? Esmu savā apkārtnē novērojusi kā top bagātnieki - strādniekiem algas niecīgas. Pašu ģimenes locekļiem katram lepnas mašīnas, bērni sadauza vienu, tūlīt otrā dienā jau nopirkta jauna...

Atbildēt

Es Ticu Dievam

16.02.2019. 07:01

»

ha ha

Seska pirdiens tu esi ne zemnieks.Āksts


Latvija vergu nebus un viss nozagtais tiks atgriezts tautai. driz, loti driz

Atbildēt

Tie bagātie komunisti

16.02.2019. 04:41

»

Kaatad

Patālākos rajonos tas ir ierasts skats, kā saucamais zemnnieksaimnieks izkāpj no spoža džipa un lasa lekciju vietējiem aborigēniem, ka slinko, strādāt negrib, vispār plenči,ka grūti tagad laiki/ jau 20 gadus vismaz:) / , un jāpriecājas ,ka šams izsniedz pa 200-300 eirām mēnesī. Un šie ,nabadziņi, nokārtām...


Dūklavs, Brigmanis, VP Bērziņš .. pie siles sagrābās... Tad vēl tie kariņveidīgie ārzemnieki, kas sapirkās pa kapeikām .. un svešzemnieki, banku īpašnieki un svešzemnieku pensiju fondi... eirodeputāti ar 20 000 € mēnesi kā Kalniete, žīdene, ... oligarhi - Lembergs, Šķēle ar visiem radiem... Kas vēl? Varbūt viens procents uz savu risku un galvu...Bet tie dārgie auto parāda vien tukšumu šī cilvēka paurī - izsviesta nauda par lūžņu un plastmasas kaudzi...Tàds tukšums arī L. Lapsas paurī rakstīt par to..

Atbildēt

Kaatad

16.02.2019. 02:19

Patālākos rajonos tas ir ierasts skats, kā saucamais zemnnieksaimnieks izkāpj no spoža džipa un lasa lekciju vietējiem aborigēniem, ka slinko, strādāt negrib, vispār plenči,ka grūti tagad laiki/ jau 20 gadus vismaz:) / , un jāpriecājas ,ka šams izsniedz pa 200-300 eirām mēnesī. Un šie ,nabadziņi, nokārtām galvām klausās, ibo, ja rīt gribi- izvēles nekādas.Jeb daudzi rosīgie zemniekpapiņi ir tādi paši, kā vecrīgas šīberētāji, no viena kaula :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....