Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

28.12.2019. 10:44

Nopietns raksts šajā samazgu bedrē.

Atbildēt

Edgars A

27.12.2019. 14:44

Skats uz pa-Sauli caur semiitu pasakaam. Sheherezade atradusies.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Induļis Durka, taszs Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, jobanaijsz deblojidīc, cezeczs un politiski izdrateczs, pidrass ergļa pakaļa

27.12.2019. 09:50

»

érgla knàbis

atkal tas cionistu gaudotàjs galvas slimnieks izdràtéc debiloids egmàŗs sùdédajs aptirsies pa šķidro


Iraid socīczs, kis suudus ēd nuo rokas, tis top izarsteczs kai pati debess Klāra, Mikropisan!

Atbildēt

vai dieniņ, tur ieeja par brīvu un 24 st dienā.........

26.12.2019. 16:58

tā ir

Atbildēt

antons mikoss

26.12.2019. 00:23

Zombijiem zombiju problēmas.
Gaida rindā uz vareno saietu- uz paradīzi.

Atbildēt

Mācītājs - vissmagākā profesija

25.12.2019. 20:56

»

Baznīca ir velna institūcija

Baznīcas bizness ir visnetīrākais, jo ir visliekulīgākais un izkrāpj naudu no lētticīgajiem un ne jau no bāgātākajiem sabiedrības locekļiem. Meli, pretrunas un divkosība, kas parādās gan mācītāju runās, gan atrodamami Bībelē, šos melnsvārčus neuztrauc, jo mantras, ko viņi skaita (pātari) ir tik stulbi...


Viens jau rakstīja - KĀ VAR NOMELOT VISU MŪŽU, visu laiku, katru baznīcas mācību. Kādos kapusvētkos mācītāqjs stāstīja. ka nāks Dieva sods, tiesās nepakļāvīgos, dedzinās elles ugunīs ļaundarus, tā aptuveni, stāstīja kā tiesnesis, kas lasa spriedumu no tiesas kanceles. Un šīs briesmas klausās bērni, viņiem arī māca šausmas, kas būs par nepaklausību, grēkošanu.

Mēs vai visus bērnus pakļaujam psiholoģoiskajam teroram, psiholoģiskajam vampīrismam, samaitājam viņu domāšanu.

Pareizi rakstīts citā komentārā - bērnu traumēšana ir krimināls noziegums. Steidzami jāizdod kriminālkodeksa pants, ka reliģijas mācōiba bērniem līkdz 18 gadiem ir noziegums, par ko soda ar brīvīobas atņemšanau no 2- 5 gadiem.
Un ne tikai bērnus - tas ietekmē arī pieaugušos.

Atbildēt

Tiesnesis

25.12.2019. 19:41

Kuri vēl ir tie rokā kodēji mēs bez tevis, Jāni Vanag?

Atbildēt

kasjauns.lv

25.12.2019. 16:44

Pāvests Francisks Ziemassvētku dzērumā paziņo, ka pārmaiņas sākas cilvēku sirdīs!

Atbildēt

Ķīna interesanti veic pretošanos ļaunumam no ārpuses

25.12.2019. 16:35

»

manupraat

Ja Dieevs ir visuvarens, kaadee'l Vi'n's neizniicina 'launumu pasaulee? Taadee'l, ka 'launums (gan tas, ko mees pa'si radaam, gan citu faktoru radiitais), ir tas, kas dod mums (muusu dveeselei) izaugsmes iespeejas. Paarvarot 'launumu, mees augam savaa attiistiibaa. Pak'laujoties 'launumam, mees degradeejam...


Pēc 1991. g. Ķīna apvienoja kapitālismu ar komunisma ideoloģiju - visās privātkompānijās ir kompartijas stratēģijas šūniņas, kas noteic firmas attīstību. Nekur tik labi nav dotas pamācības, kā pretoties ļaunumam no privātpersonu puses, no valsts, kā Suņ Dzi Karamākslā. Tulkota latviski vien 2011. gadā. Internetā atrodams izkropļots variants, vienīgais pareizais ir grāmatas veidā. Lai novērtētu ļaunuma potenciālu, doti deviņu zemju principu likumi. Kas spēj tos izprast un pielietot, tam ir izredzes būt pietekami apbruņotam.

Atbildēt

paardomas

25.12.2019. 16:30

»

manupraat

Atrodi kaadu paziistamu cilveeku, kur's 'so jeedzienu prot ierakstiit Google mekleetaajaa un tad izlasi, kas tur ir rakstiits. Veelu veiksmi


Elektromagnētiskais starojums eksistē kops zemes radīšanas(pastāv versija ka saules sistēma ir saprātīgu būtņu radīta),bet bībeles dieva esamību pagaidām neviens nav pierādījis.

Atbildēt

Konsultants

25.12.2019. 16:01

Mūsu Rīga tik daudz reižu atbrīvota ! Lūdz atbrīvo vēlreiz!

Atbildēt

manupraat

25.12.2019. 15:49

»

paardomas

Kas tie tādi radioviļņi un ko tie ziemā ēd


Atrodi kaadu paziistamu cilveeku, kur's 'so jeedzienu prot ierakstiit Google mekleetaajaa un tad izlasi, kas tur ir rakstiits. Veelu veiksmi!
Bet tev jau ka tikai pamuldeeet, vai ne?

Atbildēt

manupraat

25.12.2019. 15:07

»

Pareizi! Mums Dievam nav jākalpo,

jo viņš radījis šo pasauli mūsu dēļ, viņam mums kalpojot. Mums vien jāpaļaujas uz viņu, bet tas nenozīmē, ka mums nav jāpretojas ļaunumam


Ja Dieevs ir visuvarens, kaadee'l Vi'n's neizniicina 'launumu pasaulee? Taadee'l, ka 'launums (gan tas, ko mees pa'si radaam, gan citu faktoru radiitais), ir tas, kas dod mums (muusu dveeselei) izaugsmes iespeejas. Paarvarot 'launumu, mees augam savaa attiistiibaa. Pak'laujoties 'launumam, mees degradeejam. Nepreto'sanaas 'launumam ir k'luuda. Jaaizveelas vieniigi pareizais veids kaa izpaust 'so pretestiibu.

Atbildēt

manupraat

25.12.2019. 14:58

»

paardomas

Ja zina ka ir dievs tad jāvar arī pierādīt dieva esamību.Tomēr vispirms jānoskaidro kā vārdā ir tavs dievs un par kuru dievu ir runa


Nepareizus jautaajumus uzdod un nepareizus secinaajumus izdari. Tu ta'cu zini, ka pastaav radiovi'l'ni. Vai tu vareetu cilveekiem pirms 200 gadiem pieraadiit radiovi'l'nu esamiibu?

Atbildēt

Dievs - kriminālnoziegums pret bērniem

25.12.2019. 14:44

»

Tā cilvēka, ne žīdu problēma,

ka cilvēki notic žīdu pasakām


Tu " iekodies kukulī? Visas lielās algas, honorāri , piemaksas, slepenie līgumi, komercnoslēpums, slepenie iepirkumi - ir kukuļi slēptā veidā, Dieva azotē. Mēs kalpojam kukuļiem, kas ir mūsu Dievs, kas mūs krāpj un šmauc stāstot pasakas un ciešam. Mēs kalpojam. visā pasaulē kalpojam. Baznīca ir visspilgtākā pasaka,kura iefiltrējusues tautā līķdz kaulam. Baznīcas mācība par Dievu berniem, kuri neko nesaprot, neapzinās, ka pasakas viņīēm pārvērš par īstenību, baida ar Dievu (berns vienmēr dara bļēņās), ka par grēkiem Dievs sodīs un jau maziem berniem tiek sagrauta psihe - dara bļēņās un Dievs soda - šī nodarbe baidīt bērnus un graut psihi, būtu jākvalificē kā kriminālnoziegums.Jo bīstamāķ tas attiecas uz atseviķām tautām vai to reliģijam, kur pat bērni ier bojā ar spridzeļi, lai nogalinātu daudzus.

Atbildēt

Pasakas mūs mīl

25.12.2019. 14:26

»

Ziedojies

pēc Krimināllikuma 154.1 panta 2. daļas: baznīcas mariāņu kongregācijas mūkam un priesterim Pāvelam Zeiļam


Tauta, cilvēks ir apmāts ar žīdu pasakām, ar laicīgām politiskām pasakām. Zbigneva Stankevič paskas fragmentiL ja tu gribi uzzināt, kā dzīvo vai gribi izpētīt skudru dzīvi (atstāsts), tev jāpārvēršas par skudru. Tā Dievs pārvērtās par cilvēku, lai uzzinātu, ko dara vai kā rīkojas cilvēks. Un - deva ēst maizi, sakot, ka tā ir mana(?) vai Dieva (?) miesa. Sanāk, ka ēd cilvēku?~Attiecīgi - ja gribi uzzināt, kādēļ kauc vilki, tev jāpārvēršas par vilku, jāiet vilku barā un jākauc. Mums saka, ka depuāts strāsā, zvērē strādāt pēc " apziņas" vai "sirdsapziņas", bet 'nem kukuļus, nedrib strādat par " cilvēcīgu" algu, AT Ivars Bičkovičš un arī ST, visi citi saka, ka ja algas nepalielinās, tas apdraud valsts drošību - tātad ņems kukuļus, nestrādās pēc zvēresta. Kāds kolhoza priekšsēdētājs teica, kādēļ viņus sauc par " sarkanajiem baroniem" - vai viņam nevajag labāku māju, lielāku algu, kā citiem? Un kādēļ cilvēkam, kur cilvēks strādā "stundas sešpadsmit, kur putekļi un lampas kūp (dūmu lampas), tur lēni mana dzīve drūp" - nevajag " labāku māju", lielāku algu? - Viens likums, viena taisnība? - kurtam elles darbs 16 stundas saņem 300, bet konsultanti, vakdesm domes atn'ak uz darbu pasēdēt 1 stundu mēnesī - 3000 un vairāk?!

Tauta ir vergi, dzimtļaudis, varas un partiju pasaku vergi!

Atbildēt

manupraat

25.12.2019. 14:12

Laba uzruna. Laba taadee'l, ka iisa. Ticeet Dievam - tas nav visai pareizs apziimeejums. Ir tikai divu veidu cilveeki - tie, kuri zin, ka Dievs ir pasaulee un tie, kuri to nezin. Dieva esamiibu mees nevaram viens otram pieraadiit (paraadiit). Dieva esamiibu mees varam pieraadiit (ieraudziit) tikai un vieniigi katrs pats priek's sevis.
Ar Dievatzi'nu cilveekam ir taa pat kaa ar visu citu - atrod, uzzina un iepaziist tie, kuri grib atrast, uzzinaat un iepaziit. Tiem, kuri to negrib, vienmeer buus kas "svariigaaks" ko dariit.
Ne vienmeer tie, kuri kalpo reli'gijai, kalpo Dievam. Dievam nav vajadziiga kalpo'sana, jo Vi'n's ir visuvarens. Pietiek vien dziivot, zinot ka ir Dievs un 'siis zinaa'sanas paarveertiis visu juusu dziivi. Zemnieks zin (nevis tic), ka peec ziemas naaks pavasaris, vasara un rudens. Un 'sii zinaa'sana paliidz vi'nam pavasarii uzartajaa tiirumaa kaisiit graudus un rudenii novaakt bagaatiigu ra'zu. Liidziigi Dievatzi'na dod mums iespeeju guut bagaatiigu ra'zu savam muu'zam.

Atbildēt

lai neiekostu

25.12.2019. 14:01

tad nevajadzēja to cilvēku lipināt pēc savas līdzības....

Atbildēt

Ziedojies

25.12.2019. 14:01

»

Sūtiet Rīgas arhibīskapam

savu vēstījumu


pēc Krimināllikuma 154.1 panta 2. daļas: baznīcas mariāņu kongregācijas mūkam un priesterim Pāvelam Zeiļam

Atbildēt

a411

25.12.2019. 13:32

»

...

Starptautiskais rabināts


Tas ir interesants process, kad vecis liek sūdzēties savai sievai starptautiski par savu tupumu...

Atbildēt

a411

25.12.2019. 13:16

»

...

Komunisms ir viena no cionisma sejām un viņu dievs ir Jahve


Jahve ir visspēcīgs nodrošinot vienu Ventspils pensionāru ar vienīgo bankas kontu savas pensijas saņemšanai...

Atbildēt

a411

25.12.2019. 13:04

Komunisti nav apmierināti ar Dieva mērķiem. Viemam komunistam ir iešķiebuši sankcijas. Vai pārējiem komunistiem tā ir mācība vai ikdiena?!

Atbildēt

zvirbulis

25.12.2019. 13:03

"mūsos tomēr ir kāda neatņemama vērtība." - Nekautrējieties, sakiet vien droši - vienvērtība, ja jau valsts svētkos luncinājāties ar valstsgribu!

Atbildēt

Olga

25.12.2019. 12:46

Šīs meitenes ir gatavs uz visu tevis dēļ. Ienāc un reģistrējies pilnīgi bez maksas ---> http://getbadgirl.com

Atbildēt

Neticu,

25.12.2019. 12:38

»

...

Tomēr lielākos laika mērogos seku un cēloņu sakarības saskatīt ir vēl vieglāk.Jau teicu,ir viedi cilvēki un ne tik viedi


ka ir viedi cilvēki. Tāda atziņa ir augstprātība. Pareizi ir sacīt, ka ir cilvēki, caur kuriem runā Dievs. Jo tie, kuri atšķir šo “viedumu” no parastuma, arī ir Dieva atvērti, lai uztvertu un saprastu “viedo viedumu”.

Atbildēt

...

25.12.2019. 12:31

»

Parasti vienkāršas seku

cēloņu sakarības izšķir ikviens. Tomēr lielākos laika mērogos seku un cēloņu sakarības nav tulkojamas


Tomēr lielākos laika mērogos seku un cēloņu sakarības saskatīt ir vēl vieglāk.Jau teicu,ir viedi cilvēki un ne tik viedi.

Atbildēt

he he

25.12.2019. 12:29

Nez kā tas ir - mūžu nomelot?

Atbildēt

Tora māca, lai neesi ēzelis, kurš paļaujas tikai uz savu mugurkaulu

25.12.2019. 12:16

»

...

Ticēt vai zināt?Nav nekā briesmīgāka par stulbu ticību


Lai cilvēks nedzīvotu stresā, viņam jāpaļaujas uz Dievu, savu radītāju un jātur prāts un apziņa atvērti, ļaunot Dievam tajā ieliet savu vēstījumu par īsto cēloņu seku sakarībām. Nelasu Toru, bet mācos domāt un izprast ebrejus, lai būtu gudrāks par viņiem, jo viņi ar Toras lasīšanu, nevis alkoholu un hašišu, nogurdina savu prātu, lai to attīstītu konkurencē ar tiem, kas lieto alkoholu un hašišu.

Atbildēt

Parasti vienkāršas seku

25.12.2019. 12:11

»

...

Ir pulkstenis,bet laika tiešām nav,tomēr domāšanas iespējas dotas lai atšķirtu cēloņus no sekām.Tos kuri to spēj sauc par viediem cilvēkiem.Un Dievs ir katrā no mums


cēloņu sakarības izšķir ikviens. Tomēr lielākos laika mērogos seku un cēloņu sakarības nav tulkojamas.

Atbildēt

...

25.12.2019. 12:01

»

dievam nav jātic. Viņš tic tev.

Un, ak vai, tukšvāržiem muldoņām, kas neko nerada sabiedrībai...


Ticēt vai zināt?Nav nekā briesmīgāka par stulbu ticību.
Dievs ir katra no mums un mēs pasi esam dievi,tikai lielākā daļa to nevēlas.

Atbildēt

dievam nav jātic. Viņš tic tev.

25.12.2019. 11:53

Un, ak vai, tukšvāržiem muldoņām, kas neko nerada sabiedrībai.......................................
ZAUDĒT TO TICĪBU, IR ZAUDĒT VISU.
Daudz veiksmes Godīgiem Zinātniekiem un jeb kuram Darba Cilvēkam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nezaudēsim viņa ticību mums!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dots devējam atdodas.Dod sabiedrībai un tā atdos tev.

Atbildēt

Ebreji uzdod Jahvi par dievu

25.12.2019. 11:45

»

paardomas

Pasakas par Dieva mērķi ir aprakstītas grāmatiņā.Ja tavs dievs ir Jahve tad attaisnojas jebkura rīcība.Visumā darbojas cēloņu seku likumsakarības


savu netīro biznesa spekulāciju rezultātā, augstprātīgi melojot, ka ir izredzētā tauta. Vieni meli rada citus. Ebreji, maldinot cits citu un visus, nonāk pie sava biznesa pretmeta, pārdomām par egoismu, kur to novedusi viņu augstprātība. Tomēr regulāra Toras lasīšana nepaliek bez sekām - tā asina prāta vērīgumu.

Atbildēt

Visumā un visumā

25.12.2019. 11:40

»

paardomas

Pasakas par Dieva mērķi ir aprakstītas grāmatiņā.Ja tavs dievs ir Jahve tad attaisnojas jebkura rīcība.Visumā darbojas cēloņu seku likumsakarības


nepastāv tikai cēloņu un seku princips. Ir interpretācija, ka Dievam nav laika mērvienības un viņš ir visur vienlaicīgi - sekās un cēloņos. Jo sekas un cēloni nodala laika nogrieznis, tādēļ ir kļūdaini uzskatīt, ka pastāv seku un cēloņa princips. Jo faktiski mēs nevaram objektīvi novērtēt, kas ir sekas cēlonim.

Atbildēt

Dieva mērķis ir aprakstīts grāmatiņā

25.12.2019. 11:36

»

a411

Dieva mērķis ir aprakstīts grāmatiņā. To ir pārrakstījuši daudzi cilvēki. Par komunistiem tur nekas nav rakstīts. Jebkura rīcība pret viņiem ir Dieva vērta


ko rakstījuši cilvēki, kas nav Dievs, loģiski, vini nevar zināt Dieva mērķi, bet “Dieva mērķa” izmantošana ir grāmatiņas būtība, lai to padarītu ticamu.

Personīgi apšaubu visu, bet augstāki spēki pastāv, tie nav tulkojami mūsu aprobežoto iespēju dēļ - un nav svarīgi, kur tu esi un kas tu esi.

Atbildēt

paardomas

25.12.2019. 11:11

»

a411

Dieva mērķis ir aprakstīts grāmatiņā. To ir pārrakstījuši daudzi cilvēki. Par komunistiem tur nekas nav rakstīts. Jebkura rīcība pret viņiem ir Dieva vērta


Pasakas par Dieva mērķi ir aprakstītas grāmatiņā.Ja tavs dievs ir Jahve tad attaisnojas jebkura rīcība.Visumā darbojas cēloņu seku likumsakarības.

Atbildēt

a411

25.12.2019. 11:05

»

Jādomā, ka

pastāv arī iracionalitāte, emocionalitāte, Dieva mērķis caur tevi citiem kaut ko emocionāli pavēstīt, iespējams, tevi upurējot, jo tu jau nezini Dieva mērķi, kāpēc tu vispār esi šai pasaulē.. Arī Vanags turas pie emocionalitātes, jo tāpat neko nezin


Dieva mērķis ir aprakstīts grāmatiņā. To ir pārrakstījuši daudzi cilvēki. Par komunistiem tur nekas nav rakstīts. Jebkura rīcība pret viņiem ir Dieva vērta.

Atbildēt

Baznīca ir velna institūcija

25.12.2019. 10:52

Baznīcas bizness ir visnetīrākais, jo ir visliekulīgākais un izkrāpj naudu no lētticīgajiem un ne jau no bāgātākajiem sabiedrības locekļiem. Meli, pretrunas un divkosība, kas parādās gan mācītāju runās, gan atrodamami Bībelē, šos melnsvārčus neuztrauc, jo mantras, ko viņi skaita (pātari) ir tik stulbi, cik nepieciešams, lai tie cilvēkos ar pāris rievām radītu hipnotizējošu iespaidu un padevību. Vanags ir izteikts baznīcas materiālā pašlabuma meklētājs, nekas vairāk. Visbriesmīgāk, ka viņi, šie blēži melnajos (velnu simbolizējošos) paltrakos, paši būdami daudzbrīd homoseksuālisti (turklāt tagad arī pa sieviešu ordinācijas līniju - arī karojošās lesbietes), tiek klāt pie bērnu prātiem pretēji bērnu tiesību normām un valsts neko nedara, lai pasargātu bērnus no šiem tumsoņām vai blēžiem mācītāju ancukos.Baznīcas ietekme un pati pastāvēšana šajos laikos ir nepatīkams paradokss, kas velk sabiedību un civilizāciju kopumā atpakaļ tumsonībā par labu baznīcas tēvu komforatablai dzīvošanai.

Atbildēt

Jādomā, ka

25.12.2019. 10:30

»

a411

Dieva roku cilvēks var paspiest, satvert. Dieva rokā kost nav racionāli


pastāv arī iracionalitāte, emocionalitāte, Dieva mērķis caur tevi citiem kaut ko emocionāli pavēstīt, iespējams, tevi upurējot, jo tu jau nezini Dieva mērķi, kāpēc tu vispār esi šai pasaulē.. Arī Vanags turas pie emocionalitātes, jo tāpat neko nezin.

Atbildēt

a411

25.12.2019. 10:07

Dieva roku cilvēks var paspiest, satvert. Dieva rokā kost nav racionāli...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...