Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Paija - acīmredzot

12.07.2015. 16:06

tēva vārd un personas kods diemžēl LMT rēķinos ir vienlaikus, neatkarīgi viens no otra.

Atbildēt

12.07.2015. 09:17

»

Un

kas ir elite? Latvijas gadījumā ,to var uzskatīt par lamu vārdu


Nuja noziedznieku, valsts nozadzēju elite ar mērkaķi ka prezidentu.

Atbildēt

Un

12.07.2015. 08:34

»

:)


kas ir elite? Latvijas gadījumā ,to var uzskatīt par lamu vārdu.

Atbildēt

Jānis

12.07.2015. 08:29

Nevaru šo cilvēku novērtēt augstāk par lauku brigadieri,iekšēji nespēju pieņemt,nav viņam prezidentam vajadzīgo īpašību,nav un to nav iespējams pat iemācīties,tam ir jābūt cilvēkam iekšā.

Atbildēt

Acīmredzot,

12.07.2015. 08:23

»

Paija

tie komentētāji, kuri diskutē par tēva vārda norādīšanu līgumos, varu apstiprināt, jā Latvijas Mobilā Telefona ikmēneša rēķinos man klāt vārdam un uzvārdam tiek rakstīts arī tēva vārds, kas liekas stipri jocīgi


ja personas kods nav publicējams saskaņā ar informācijas aizsardzības likumu,tad ,lai atšifrētu daudzos Jāņus Liepiņus, vai Andrus Bērziņus un t.t., ir jālieto kāds papildus elements. Varbūt ir jāveic izmaiņas likumdošanā, lai šo birokrātiju samazinātu.

Atbildēt

lata

11.07.2015. 20:22

Un neviena aktiera, m`akslinieka vai dzejnieka...Tikai tie, ar ko strebj no vienas siles...

Atbildēt

svens

11.07.2015. 19:02

Nu kāpēc gan šim vajadzēja skriet pie tā kurratu ragneša,taču pirmā izbraukšana TAUTĀS?

Atbildēt

kopsavilkums

11.07.2015. 16:42

Vējonis ir šai videi piederīgs. Otkatnieki, politiski blēži no vienas puses un iedomīgs, amatkārs pajolis no otras puses,kas piedalīsies getto geimos un citos blēžu naudas atmazgāšanas pasākumos.

Atbildēt

11.07.2015. 16:30

»

nu nu

cik nu naivs, drizāk jau stulbs...


Elitei tāds pajoliņš vajadzīgs.

Atbildēt

to nu nu

11.07.2015. 15:51

ierēdnieciskāk paklausīgāku par vējoni grūti atrast

Atbildēt

nu nu

11.07.2015. 15:25

»

Puse komentāru noalgoti, otra puse dzird, ko grib dzirdēt no Vējoņa. Pagāns Vējonis ir prasts iztapoņa un pusidiots, jo patiesībā savā ziņā arī ir naivs..ja jau iebīdīja par prezidentu, tad tak viņam jāsāk ticēt mafijas visvarenībai..laikam vispirms jāierauj!Kā pagāns viņš domā, ka visu var ar cilvēka...


cik nu naivs, drizāk jau stulbs.
zināms, ka vējonis jau gadiem kāroja kļūt par prezidentu, nu ļoti ļoti. bija bēdīgs, ka jau pagājušoreiz nevirzīja, saskuma. laikam biedri politikā negribēja, ka vējonis skumst, nu tad arī kolektīvi ievēlēja.

es, savukārt, skumstu par to, ka mums par prezidentu pajolis, kas nesaprot, ka atrodas ne savā vietā, un nedeva iespēju daudz cienīgākam kandidātam kā Levitam, par ko vismaz starptautiski jākaunas nebūtu.

un par komentāriem runājot - kad viņu ievēlēja ierakstīju pāris portālos, ko domāju, gan citējot viņa izcilo angļu valodas runu, gan to, kā šis solījās pret krieviem partizānu karu izvērst un slēpties krūmos un grāvjos. izdzēsa. pat diena izdzēsa, kas parasti komentŗus nedzēš.

Atbildēt

11.07.2015. 14:48

»

Paija- nu,nu 15:07

manuprāt, "noalgoti" PR, kuri raksta saldos komentus, jo tie ir pretrunā ar pirmsvēlēšanu tūkstošiem rakstīto komentu saturu...


Puse komentāru noalgoti, otra puse dzird, ko grib dzirdēt no Vējoņa. Pagāns Vējonis ir prasts iztapoņa un pusidiots, jo patiesībā savā ziņā arī ir naivs..ja jau iebīdīja par prezidentu, tad tak viņam jāsāk ticēt mafijas visvarenībai..laikam vispirms jāierauj!Kā pagāns viņš domā, ka visu var ar cilvēka spēkiem.Nekad vēl nav sajutis Dieva sodu..

Drīzāk Vējonis amatā, lai tauta ierauga ar laiku savu bezspēcību, neko pašai nedarot.

Atbildēt

Paija- nu,nu 15:07

11.07.2015. 14:22

manuprāt, "noalgoti" PR, kuri raksta saldos komentus, jo tie ir pretrunā ar pirmsvēlēšanu tūkstošiem rakstīto komentu saturu...


tik gudram gan RV vajadzēja būt, lai nevilktu līdzi savu biroja vadītāju, bet Laiks saliks visu savās vietās tāpat kā salika savās vietās gadījumu ar Ilvesu un viņa kundzi...


Visādā ziņā manās acīs Vējoņa reputācija ir pamatīgi iebojāta ar viņa divkosīgo dabu pret laulāto un biroja vadītāju... viņam tik ekskluzīvs amats, nu, varēja savas fizioloģiskās tieksmes pabīdīt malā, bet laikam nav tik vīrišķīgs prezidents.

Atbildēt

nu nu

11.07.2015. 14:07

»

Paija - 14:39

jā, ja ieskatās komentos (ja vien tos pārsvarā neraksta "noalgoti" PR, šķiet, ka raksta gan) citos portālos tauta spiedz aiz apbrīnas, ka RV gājis nolikt ziedus ar ģimeni un bērniem utt...


es arī par šito te nobrīnījos. pirms vēlēšanām bija kaudzēm negatīvu komentāru, cilvēku vairums it kā Levitu atbalstīja, bet tagad kā ar slotu viss aizslaucīts - visi spiedz un čurā biksēs par vējoņa stāju, par pieticību, par ģimeni. pie kam pēdējais faktors ir vairāk kā smieklīgs, zinot, ka viņš gadiem krāpj sievu, pirms egitas ilzīte bija, un gan jau kad egita apniks, atkal kāda čiepa uzradīsies, ko par valsts naudu ekskursijās vizināt.
un ne vairs tauta redz, ka šis pamuļķis (atceramies kaut vai prezidenta kandidātu pārbaudi angļu valodā), ne ka tukšdirsējs, ne arī to, ka viņš pie šprices ir faktiski gandrīz 20 gadus un nav izdarījis NEKO!!

aa, aizmirsu, ir gan izdarījis. noslēdza līgumu ar rāvi par gudronu dīķiem, par ko visi tagad kolektīvi maksājam. mēs maksājam, bet rāvis vējoņa inaugurācijas ballē šampanieti lok.

Atbildēt

Paija - 14:39

11.07.2015. 13:53

jā, ja ieskatās komentos (ja vien tos pārsvarā neraksta "noalgoti" PR, šķiet, ka raksta gan) citos portālos tauta spiedz aiz apbrīnas, ka RV gājis nolikt ziedus ar ģimeni un bērniem utt.Prezidents prot koķetēt ar medijiem un tautu - tā ir viņa "veiksmīgākā" rakstura iezīme, tādējādi radot vienkārša cilvēka tēlu, kurš dzīvo Ogres mājā...

Atbildēt

11.07.2015. 13:39

»

Paija - 10:53

"R.Vējonis superprofesionāli muld tukšā ierēdņa valodā pilnīgi par visām tēmām. Nekad nekā konkrēta. Aizskar aktuālākās problēmas, rada cerību piepildījuma gaidas. Un tas arī viss. Tāda ir ierēdņa un valsts amatpersonas profesionālā valoda...


Ievēlēta ideāla figūra, lai nomierinātu tautu. Opijs tautai. Tauta gandrīz apraudājās, klausoties R.Vējoņa pasaciņu no Saeimas tribīnes, viņam stājoties amatā.

Atbildēt

Paija - 10:53

11.07.2015. 13:16

"R.Vējonis superprofesionāli muld tukšā ierēdņa valodā pilnīgi par visām tēmām. Nekad nekā konkrēta. Aizskar aktuālākās problēmas, rada cerību piepildījuma gaidas. Un tas arī viss. Tāda ir ierēdņa un valsts amatpersonas profesionālā valoda. "


- piekrītu pilnībā, ir ievēlēta butaforija.

Atbildēt

11.07.2015. 09:53

R.Vējonis superprofesionāli muld tukšā ierēdņa valodā pilnīgi par visām tēmām. Nekad nekā konkrēta. Aizskar aktuālākās problēmas, rada cerību piepildījuma gaidas. Un tas arī viss. Tāda ir ierēdņa un valsts amatpersonas profesionālā valoda. Nu, kā var nesolīt un kā var neticēt. R.Vējoņa šovs tautai tīkamā izpildījumā..

Lai ko arī solītu R.Vējonis, nekas no solītā arī konkrēti nav izpildāms, jo valsts pilnā mērā dzīvo uz parāda. Visa Latvijā esošā nauda ir sveša - aizdota ar slepeniem aizdevumu līgumiem no SVF/PB. Kas varētu maksāt nodokļus Valsts kasē, turpina pamest valsti. Liela daļa ekonomikas dzīvo nevis no pelēkās zonas, kas nemaksā nodokļus, bet uz atmazgātās naudas rēķina. Arī A.Lembergs, R.Vējoņa patrons un darbaudzinātājs, atmazgā Latvijā savu ofšoros gūto Šveices bankās glabāto naudu.

LR Saeimā katru dienu notiek klaunādes saskaņā ar SVF slepeniem tautai aizdevumu līgumu nosacījumiem. Dažiem tikai pielaide šiem līgumiem un noslēpumiem. Tad nu šie nepārtraukti spēlē cirku attiecībā pret tiem, kam nav šo pielaižu valsts noslēpumam. Kas kļūst nekaunīgāks, pret to safabricē krimināllietas.

Atbildēt

10.07.2015. 21:53

Brīnos, ka tauta nesaprot, ka politmafija ar Vējoni kā prezidentu - bezmaz tautas vēlētu ticami tēlo savējo, Lemberga un Bērziņa klons, mēģina tautai dot cerības šajā komunistu izzagtajā valstī.Maldina muļķa tautu un un tā atkal notic.


No pretīgi formāli gluma ierēdņa ( ticība - pagāns, ko pats ar savu roku apstiprinājis, stājoties amatā) R.Vējoņa ar pusidiota skatienu, kuram galvenās vērtības ir iztapšanas un lepošanās kāres, vecie komunisti kā A. Lembergs, I.Emsis izaudzinājuši formālu tukšdirsēju ministru un valsts prezidentu.

Atbildēt

skaisti

10.07.2015. 21:23

Saraksts pa smuko. Atkatnieki un putras katla karošu dalītāji pilnā sastāvā sarakstīti. Vietām kādi pakalpiņi arī pazib. Saraksts par nopelniem vadošās kliķes labā arī tā neko - Magone - dzelzceļš, Vasks SEb un Citadeles varenie darījumi, Rāvis gudroni, Dāvis - politiķu vājības, Loginovs - peldošās lietas, par banku (lasi - partijas sponsotu) un ekonomikas "ekspertu"klātbūtni arī padomāts, utt., utt. Vējonis, cerams, pats to papīru nestādīja? Tad būtu jāatkāpjas godaprāta cilvēkam uzreiz. Cerams, ka "labvēļi" tos slavenos viesus "uzdružiļi".

Atbildēt

privātās tiesības

10.07.2015. 20:38

»

Inokentijam Voblam

Nē, mīļais, ja tu savu mīļāko vadā pa pasauli par nodokļu maksātāju naudu, tad tā vairs ne tuvu nav privāta darīšana! Un ja tu viņu iekārto labi apmaksātos valsts amatos, neskatoties uz kvalifikāciju, arī tā vairs nav privāta darīšana


Ilze Aleksandroviča arī ierrēdne - koplietošanas matracis. Tikai satiksmes ministrijā........Tad kāpēc tur strādā nekaunīga ielasmeita, matarcis/precētu vīriešu piegulētāja, kas bojā valsts pārvaldes tēlu?Vai tad SM un LGS arī ir bordeļu atbalstītāji? Ja augstā amatā strādā ierēdne bez jebkādiem morāles un ētikas principiem, kas savu privāto dzīvi nejēdz sakārtot , un kuras reputācija ir apšaubāma, Tad ko tāda var valsts labā izdarīt? Un kāpēc labi izglītotiem jauniešiem jābrīnās un jākaunas par atsevišķu Latvijas augstu amatu ierēdņu - tādu kā valsts sekret;ara vietniece Ilze Aeksandroviča - morālo stāju?Vai tad mēs no sūnu ciema?Kāda ir valsts pārvaldes korporatīvā kultūra?Kam domāti ētikas kodeksi.....Tiesības uz privāto dzīvi ir tik daudz, cik tas nenodara ļaunumu citiem.....

Atbildēt

aizsile

10.07.2015. 17:29

Rihards Kols šajā sarakstā ierakstīts divas reizes vai drukas kļūda?

Atbildēt

???

10.07.2015. 17:08

Kuri no šiem (vēstniekus atmetam)ir fašistiskās Krievijas aģenti?

Atbildēt

ku ku

10.07.2015. 16:12

»

bb

Interesanti kādi ir Klāva Olšteina lielie darbi, ka viņš jāaicina uz pasākumu. Lielākais uzmetējs


Olssteins glaaba LV no zatlera, par to vien ordeni jaadod!
.

Atbildēt

bb

10.07.2015. 15:17

Interesanti kādi ir Klāva Olšteina lielie darbi, ka viņš jāaicina uz pasākumu. Lielākais uzmetējs?

Atbildēt

Ojārs

10.07.2015. 14:48

FKTK, SPRK ... sarakstā neatradu šo valsts pārvaldes iestāžu vadītājus.

Atbildēt

Kostja, DMB-86, Odesas kefaļu zvejnieks

10.07.2015. 14:25

»

L.Grantiņš H-86

Visa bandītu elite


O, LPSR televīzijas zvaigzne Linards Iskarots pamodies !!!

Vai no Minsteres trako nama raksti komnetārus???

Atbildēt

Biber

10.07.2015. 13:53

Ne jau nu Vējonis to sarakstu stāda, bet tomēr... vai vajag tik daudz kadrus aicināt?? Inaugurācija..

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

10.07.2015. 13:53

Visa bandītu elite !
Visi tie, kurus viņš mīl !

http://tautastribunals.eu/?p=27696

Atbildēt

no malas

10.07.2015. 13:26

Sausnītis un Strautiņš.... Kāpēc? Kādi ir viņu nopelni Latvijas labā? Kas to paskaidros?

Atbildēt

ha ha ha

10.07.2015. 13:06

»

jautājums

Nezinu, bet ,manuprāt, ir laiks protokolu mainīt...Mēs esam maza tauta...viens par otru daudz ko zinām...


Piekrītu Jūsu viedoklim. Sarakstā nesameklēju nevienu, kuru dēvētu par eliti. Tā ir pašpasludināta elite.

Atbildēt

Praatniex

10.07.2015. 12:36

»

kaarleens

Bet no ex"minprežiem" tika uzaicināti tikai divi - bagātākie


Uzaicināti bija VISI,ierašanos apstiprināja divi. Paskaties tabulā!

Atbildēt

Inokentijam Voblam

10.07.2015. 11:40

»

Inokentijs Vobla

tu ko, sveci turi? vai aizmirsi, ka esam Eiropā. un frančiem, piemēram, tas ko tu dari naktī, nevienu citu neskar. atšķirībā no amerikas, eiropā cilvēkiem ir tiesības uz privāto dzīvi


Nē, mīļais, ja tu savu mīļāko vadā pa pasauli par nodokļu maksātāju naudu, tad tā vairs ne tuvu nav privāta darīšana! Un ja tu viņu iekārto labi apmaksātos valsts amatos, neskatoties uz kvalifikāciju, arī tā vairs nav privāta darīšana!

Atbildēt

Inokentijs Vobla

10.07.2015. 11:20

»

liberālis

Kā runā Amerikā, ja prezidents krāpj sievu, krāps arī valsti un pilsoņus


tu ko, sveci turi? vai aizmirsi, ka esam Eiropā. un frančiem, piemēram, tas ko tu dari naktī, nevienu citu neskar. atšķirībā no amerikas, eiropā cilvēkiem ir tiesības uz privāto dzīvi.

Atbildēt

Uldis Sēne

10.07.2015. 11:19

Ko gan citu varēja gaidīt - tautas kāsēju elite ir un paliek vairuma cienītā un mīlētā elite! Mani vairāk izbrīna prezidenta solījums, kas pat, izrādās, vairs nav zvērests. Vējonis sola kalpot tautai pie labākās apziņas, nevis sirdsapziņas! Tad cik vērts ir tāds solījums? Pie labākās apziņas, laikam domāts kā stāvoklis, kad apziņa vēl nav palikusi pārāk neskaidra no šampanieša apreibuma.

Atbildēt

Pohainais Šumers

10.07.2015. 11:17

»

Elofija

Latvijas sporta medaļniekus, kuri nes valsts vārdu pasaulē, jau nu arī varēja uzaicināt


it sevišķi, ja viņus ar asarām acī pieminēja savā runā :)

Atbildēt

jautājums

10.07.2015. 11:11

»

Tēva vārds

Ko tu dris, kāds tēvvārds jāuzrāda LMT līgumos


Par LMT līgumiem zinu no personīgās pieredzes. Tagad paņēmu 4G internetu...-līgumā tēva vārds. Prasīju meitenei, kas apkalpo, lai izņem no līguma teksta, viņa nevarēja-obligāta līguma forma.
Bet uzmanību pievērsu, jo jurists Pastars vienā savā twītā par to šausminājās. Jau pasen.

Atbildēt

Paija

10.07.2015. 10:13

tie komentētāji, kuri diskutē par tēva vārda norādīšanu līgumos, varu apstiprināt, jā Latvijas Mobilā Telefona ikmēneša rēķinos man klāt vārdam un uzvārdam tiek rakstīts arī tēva vārds, kas liekas stipri jocīgi...

Atbildēt

Ormanim

10.07.2015. 10:11

tā nav personiskā Vējoņa inaugurāacijas balle, tā ir Vējoņa KĀ LV PREZIDENTA un AMATPERSONAS inaugurācijas balle, kur viesi tiek aicināti saskaņā ar protokolu un pieklājības normām. Privāti savā dzīvoklī Vējonis var aicināt uz balli, ko vien vēlas...

Atbildēt

ech

10.07.2015. 09:25

»

IKA

Nu un? Lapsa, atjēdzies, tas jau ir pāri visām robežām. Kāpēc agrāk tādus sarakstus nepublicēja? Neērts prezidents, ja


Nav neērts prezidents. Pilnīgi nožēlojams prezidents, atkal būs 4 gadus jākaunas. Viņa pirmsvēlēšanu angļu valodas pārbaudes runa "we have lived here since second millenium BC" par vikingiem vien bija ko vērta. Tikpat varena kā viņa sākotnējie priekšlikumi aizsardzības ministra amatā izvērst pret krieviem partizāņu karu un slēpties grāvjos un krūmos.
Un šitā viņa mīļākā Kazeka ir vienkārši punkts uz i, tas arī viss.

Atbildēt

Elofija

10.07.2015. 09:20

Latvijas sporta medaļniekus, kuri nes valsts vārdu pasaulē, jau nu arī varēja uzaicināt.

Atbildēt

Ormanis

10.07.2015. 09:13

Nu un???
Tā ir viņa inaugurācijas balle un lai aicina, ko vēlas. Kad jūs organizēsiet savu inaugurācijas balli, varēsiet arī aicināt visus, kurus vēlaties.

Atbildēt

IKA

10.07.2015. 08:28

Nu un? Lapsa, atjēdzies, tas jau ir pāri visām robežām. Kāpēc agrāk tādus sarakstus nepublicēja? Neērts prezidents, ja?

Atbildēt

Tēva vārds

10.07.2015. 07:27

»

jautājums

Nezinu, bet ,manuprāt, ir laiks protokolu mainīt...Mēs esam maza tauta...viens par otru daudz ko zinām...


Ko tu dris, kāds tēvvārds jāuzrāda LMT līgumos ??!!

Atbildēt

obanaa

10.07.2015. 04:08

Kad nonacu lidz vinkjeliem,rubikiem,vecstirnaniem....tas ir galiga pakalha,Vejina kungs. Tadi draugi,tads esat pats

Atbildēt

liberālis

10.07.2015. 01:04

»

jautājums

Tas tiešām izklausās dzelteni....Lai nu cilvēki paši tiek galā...Privātā dzīve ir privātā dzīve


Kā runā Amerikā, ja prezidents krāpj sievu, krāps arī valsti un pilsoņus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...