Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Paija - acīmredzot

12.07.2015. 16:06

tēva vārd un personas kods diemžēl LMT rēķinos ir vienlaikus, neatkarīgi viens no otra.

Atbildēt

12.07.2015. 09:17

»

Un

kas ir elite? Latvijas gadījumā ,to var uzskatīt par lamu vārdu


Nuja noziedznieku, valsts nozadzēju elite ar mērkaķi ka prezidentu.

Atbildēt

Un

12.07.2015. 08:34

»

:)


kas ir elite? Latvijas gadījumā ,to var uzskatīt par lamu vārdu.

Atbildēt

Jānis

12.07.2015. 08:29

Nevaru šo cilvēku novērtēt augstāk par lauku brigadieri,iekšēji nespēju pieņemt,nav viņam prezidentam vajadzīgo īpašību,nav un to nav iespējams pat iemācīties,tam ir jābūt cilvēkam iekšā.

Atbildēt

Acīmredzot,

12.07.2015. 08:23

»

Paija

tie komentētāji, kuri diskutē par tēva vārda norādīšanu līgumos, varu apstiprināt, jā Latvijas Mobilā Telefona ikmēneša rēķinos man klāt vārdam un uzvārdam tiek rakstīts arī tēva vārds, kas liekas stipri jocīgi


ja personas kods nav publicējams saskaņā ar informācijas aizsardzības likumu,tad ,lai atšifrētu daudzos Jāņus Liepiņus, vai Andrus Bērziņus un t.t., ir jālieto kāds papildus elements. Varbūt ir jāveic izmaiņas likumdošanā, lai šo birokrātiju samazinātu.

Atbildēt

lata

11.07.2015. 20:22

Un neviena aktiera, m`akslinieka vai dzejnieka...Tikai tie, ar ko strebj no vienas siles...

Atbildēt

svens

11.07.2015. 19:02

Nu kāpēc gan šim vajadzēja skriet pie tā kurratu ragneša,taču pirmā izbraukšana TAUTĀS?

Atbildēt

kopsavilkums

11.07.2015. 16:42

Vējonis ir šai videi piederīgs. Otkatnieki, politiski blēži no vienas puses un iedomīgs, amatkārs pajolis no otras puses,kas piedalīsies getto geimos un citos blēžu naudas atmazgāšanas pasākumos.

Atbildēt

11.07.2015. 16:30

»

nu nu

cik nu naivs, drizāk jau stulbs...


Elitei tāds pajoliņš vajadzīgs.

Atbildēt

to nu nu

11.07.2015. 15:51

ierēdnieciskāk paklausīgāku par vējoni grūti atrast

Atbildēt

nu nu

11.07.2015. 15:25

»

Puse komentāru noalgoti, otra puse dzird, ko grib dzirdēt no Vējoņa. Pagāns Vējonis ir prasts iztapoņa un pusidiots, jo patiesībā savā ziņā arī ir naivs..ja jau iebīdīja par prezidentu, tad tak viņam jāsāk ticēt mafijas visvarenībai..laikam vispirms jāierauj!Kā pagāns viņš domā, ka visu var ar cilvēka...


cik nu naivs, drizāk jau stulbs.
zināms, ka vējonis jau gadiem kāroja kļūt par prezidentu, nu ļoti ļoti. bija bēdīgs, ka jau pagājušoreiz nevirzīja, saskuma. laikam biedri politikā negribēja, ka vējonis skumst, nu tad arī kolektīvi ievēlēja.

es, savukārt, skumstu par to, ka mums par prezidentu pajolis, kas nesaprot, ka atrodas ne savā vietā, un nedeva iespēju daudz cienīgākam kandidātam kā Levitam, par ko vismaz starptautiski jākaunas nebūtu.

un par komentāriem runājot - kad viņu ievēlēja ierakstīju pāris portālos, ko domāju, gan citējot viņa izcilo angļu valodas runu, gan to, kā šis solījās pret krieviem partizānu karu izvērst un slēpties krūmos un grāvjos. izdzēsa. pat diena izdzēsa, kas parasti komentŗus nedzēš.

Atbildēt

11.07.2015. 14:48

»

Paija- nu,nu 15:07

manuprāt, "noalgoti" PR, kuri raksta saldos komentus, jo tie ir pretrunā ar pirmsvēlēšanu tūkstošiem rakstīto komentu saturu...


Puse komentāru noalgoti, otra puse dzird, ko grib dzirdēt no Vējoņa. Pagāns Vējonis ir prasts iztapoņa un pusidiots, jo patiesībā savā ziņā arī ir naivs..ja jau iebīdīja par prezidentu, tad tak viņam jāsāk ticēt mafijas visvarenībai..laikam vispirms jāierauj!Kā pagāns viņš domā, ka visu var ar cilvēka spēkiem.Nekad vēl nav sajutis Dieva sodu..

Drīzāk Vējonis amatā, lai tauta ierauga ar laiku savu bezspēcību, neko pašai nedarot.

Atbildēt

Paija- nu,nu 15:07

11.07.2015. 14:22

manuprāt, "noalgoti" PR, kuri raksta saldos komentus, jo tie ir pretrunā ar pirmsvēlēšanu tūkstošiem rakstīto komentu saturu...


tik gudram gan RV vajadzēja būt, lai nevilktu līdzi savu biroja vadītāju, bet Laiks saliks visu savās vietās tāpat kā salika savās vietās gadījumu ar Ilvesu un viņa kundzi...


Visādā ziņā manās acīs Vējoņa reputācija ir pamatīgi iebojāta ar viņa divkosīgo dabu pret laulāto un biroja vadītāju... viņam tik ekskluzīvs amats, nu, varēja savas fizioloģiskās tieksmes pabīdīt malā, bet laikam nav tik vīrišķīgs prezidents.

Atbildēt

nu nu

11.07.2015. 14:07

»

Paija - 14:39

jā, ja ieskatās komentos (ja vien tos pārsvarā neraksta "noalgoti" PR, šķiet, ka raksta gan) citos portālos tauta spiedz aiz apbrīnas, ka RV gājis nolikt ziedus ar ģimeni un bērniem utt...


es arī par šito te nobrīnījos. pirms vēlēšanām bija kaudzēm negatīvu komentāru, cilvēku vairums it kā Levitu atbalstīja, bet tagad kā ar slotu viss aizslaucīts - visi spiedz un čurā biksēs par vējoņa stāju, par pieticību, par ģimeni. pie kam pēdējais faktors ir vairāk kā smieklīgs, zinot, ka viņš gadiem krāpj sievu, pirms egitas ilzīte bija, un gan jau kad egita apniks, atkal kāda čiepa uzradīsies, ko par valsts naudu ekskursijās vizināt.
un ne vairs tauta redz, ka šis pamuļķis (atceramies kaut vai prezidenta kandidātu pārbaudi angļu valodā), ne ka tukšdirsējs, ne arī to, ka viņš pie šprices ir faktiski gandrīz 20 gadus un nav izdarījis NEKO!!

aa, aizmirsu, ir gan izdarījis. noslēdza līgumu ar rāvi par gudronu dīķiem, par ko visi tagad kolektīvi maksājam. mēs maksājam, bet rāvis vējoņa inaugurācijas ballē šampanieti lok.

Atbildēt

Paija - 14:39

11.07.2015. 13:53

jā, ja ieskatās komentos (ja vien tos pārsvarā neraksta "noalgoti" PR, šķiet, ka raksta gan) citos portālos tauta spiedz aiz apbrīnas, ka RV gājis nolikt ziedus ar ģimeni un bērniem utt.Prezidents prot koķetēt ar medijiem un tautu - tā ir viņa "veiksmīgākā" rakstura iezīme, tādējādi radot vienkārša cilvēka tēlu, kurš dzīvo Ogres mājā...

Atbildēt

11.07.2015. 13:39

»

Paija - 10:53

"R.Vējonis superprofesionāli muld tukšā ierēdņa valodā pilnīgi par visām tēmām. Nekad nekā konkrēta. Aizskar aktuālākās problēmas, rada cerību piepildījuma gaidas. Un tas arī viss. Tāda ir ierēdņa un valsts amatpersonas profesionālā valoda...


Ievēlēta ideāla figūra, lai nomierinātu tautu. Opijs tautai. Tauta gandrīz apraudājās, klausoties R.Vējoņa pasaciņu no Saeimas tribīnes, viņam stājoties amatā.

Atbildēt

Paija - 10:53

11.07.2015. 13:16

"R.Vējonis superprofesionāli muld tukšā ierēdņa valodā pilnīgi par visām tēmām. Nekad nekā konkrēta. Aizskar aktuālākās problēmas, rada cerību piepildījuma gaidas. Un tas arī viss. Tāda ir ierēdņa un valsts amatpersonas profesionālā valoda. "


- piekrītu pilnībā, ir ievēlēta butaforija.

Atbildēt

11.07.2015. 09:53

R.Vējonis superprofesionāli muld tukšā ierēdņa valodā pilnīgi par visām tēmām. Nekad nekā konkrēta. Aizskar aktuālākās problēmas, rada cerību piepildījuma gaidas. Un tas arī viss. Tāda ir ierēdņa un valsts amatpersonas profesionālā valoda. Nu, kā var nesolīt un kā var neticēt. R.Vējoņa šovs tautai tīkamā izpildījumā..

Lai ko arī solītu R.Vējonis, nekas no solītā arī konkrēti nav izpildāms, jo valsts pilnā mērā dzīvo uz parāda. Visa Latvijā esošā nauda ir sveša - aizdota ar slepeniem aizdevumu līgumiem no SVF/PB. Kas varētu maksāt nodokļus Valsts kasē, turpina pamest valsti. Liela daļa ekonomikas dzīvo nevis no pelēkās zonas, kas nemaksā nodokļus, bet uz atmazgātās naudas rēķina. Arī A.Lembergs, R.Vējoņa patrons un darbaudzinātājs, atmazgā Latvijā savu ofšoros gūto Šveices bankās glabāto naudu.

LR Saeimā katru dienu notiek klaunādes saskaņā ar SVF slepeniem tautai aizdevumu līgumu nosacījumiem. Dažiem tikai pielaide šiem līgumiem un noslēpumiem. Tad nu šie nepārtraukti spēlē cirku attiecībā pret tiem, kam nav šo pielaižu valsts noslēpumam. Kas kļūst nekaunīgāks, pret to safabricē krimināllietas.

Atbildēt

10.07.2015. 21:53

Brīnos, ka tauta nesaprot, ka politmafija ar Vējoni kā prezidentu - bezmaz tautas vēlētu ticami tēlo savējo, Lemberga un Bērziņa klons, mēģina tautai dot cerības šajā komunistu izzagtajā valstī.Maldina muļķa tautu un un tā atkal notic.


No pretīgi formāli gluma ierēdņa ( ticība - pagāns, ko pats ar savu roku apstiprinājis, stājoties amatā) R.Vējoņa ar pusidiota skatienu, kuram galvenās vērtības ir iztapšanas un lepošanās kāres, vecie komunisti kā A. Lembergs, I.Emsis izaudzinājuši formālu tukšdirsēju ministru un valsts prezidentu.

Atbildēt

skaisti

10.07.2015. 21:23

Saraksts pa smuko. Atkatnieki un putras katla karošu dalītāji pilnā sastāvā sarakstīti. Vietām kādi pakalpiņi arī pazib. Saraksts par nopelniem vadošās kliķes labā arī tā neko - Magone - dzelzceļš, Vasks SEb un Citadeles varenie darījumi, Rāvis gudroni, Dāvis - politiķu vājības, Loginovs - peldošās lietas, par banku (lasi - partijas sponsotu) un ekonomikas "ekspertu"klātbūtni arī padomāts, utt., utt. Vējonis, cerams, pats to papīru nestādīja? Tad būtu jāatkāpjas godaprāta cilvēkam uzreiz. Cerams, ka "labvēļi" tos slavenos viesus "uzdružiļi".

Atbildēt

privātās tiesības

10.07.2015. 20:38

»

Inokentijam Voblam

Nē, mīļais, ja tu savu mīļāko vadā pa pasauli par nodokļu maksātāju naudu, tad tā vairs ne tuvu nav privāta darīšana! Un ja tu viņu iekārto labi apmaksātos valsts amatos, neskatoties uz kvalifikāciju, arī tā vairs nav privāta darīšana


Ilze Aleksandroviča arī ierrēdne - koplietošanas matracis. Tikai satiksmes ministrijā........Tad kāpēc tur strādā nekaunīga ielasmeita, matarcis/precētu vīriešu piegulētāja, kas bojā valsts pārvaldes tēlu?Vai tad SM un LGS arī ir bordeļu atbalstītāji? Ja augstā amatā strādā ierēdne bez jebkādiem morāles un ētikas principiem, kas savu privāto dzīvi nejēdz sakārtot , un kuras reputācija ir apšaubāma, Tad ko tāda var valsts labā izdarīt? Un kāpēc labi izglītotiem jauniešiem jābrīnās un jākaunas par atsevišķu Latvijas augstu amatu ierēdņu - tādu kā valsts sekret;ara vietniece Ilze Aeksandroviča - morālo stāju?Vai tad mēs no sūnu ciema?Kāda ir valsts pārvaldes korporatīvā kultūra?Kam domāti ētikas kodeksi.....Tiesības uz privāto dzīvi ir tik daudz, cik tas nenodara ļaunumu citiem.....

Atbildēt

aizsile

10.07.2015. 17:29

Rihards Kols šajā sarakstā ierakstīts divas reizes vai drukas kļūda?

Atbildēt

???

10.07.2015. 17:08

Kuri no šiem (vēstniekus atmetam)ir fašistiskās Krievijas aģenti?

Atbildēt

ku ku

10.07.2015. 16:12

»

bb

Interesanti kādi ir Klāva Olšteina lielie darbi, ka viņš jāaicina uz pasākumu. Lielākais uzmetējs


Olssteins glaaba LV no zatlera, par to vien ordeni jaadod!
.

Atbildēt

bb

10.07.2015. 15:17

Interesanti kādi ir Klāva Olšteina lielie darbi, ka viņš jāaicina uz pasākumu. Lielākais uzmetējs?

Atbildēt

Ojārs

10.07.2015. 14:48

FKTK, SPRK ... sarakstā neatradu šo valsts pārvaldes iestāžu vadītājus.

Atbildēt

Kostja, DMB-86, Odesas kefaļu zvejnieks

10.07.2015. 14:25

»

L.Grantiņš H-86

Visa bandītu elite


O, LPSR televīzijas zvaigzne Linards Iskarots pamodies !!!

Vai no Minsteres trako nama raksti komnetārus???

Atbildēt

Biber

10.07.2015. 13:53

Ne jau nu Vējonis to sarakstu stāda, bet tomēr... vai vajag tik daudz kadrus aicināt?? Inaugurācija..

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

10.07.2015. 13:53

Visa bandītu elite !
Visi tie, kurus viņš mīl !

http://tautastribunals.eu/?p=27696

Atbildēt

no malas

10.07.2015. 13:26

Sausnītis un Strautiņš.... Kāpēc? Kādi ir viņu nopelni Latvijas labā? Kas to paskaidros?

Atbildēt

ha ha ha

10.07.2015. 13:06

»

jautājums

Nezinu, bet ,manuprāt, ir laiks protokolu mainīt...Mēs esam maza tauta...viens par otru daudz ko zinām...


Piekrītu Jūsu viedoklim. Sarakstā nesameklēju nevienu, kuru dēvētu par eliti. Tā ir pašpasludināta elite.

Atbildēt

Praatniex

10.07.2015. 12:36

»

kaarleens

Bet no ex"minprežiem" tika uzaicināti tikai divi - bagātākie


Uzaicināti bija VISI,ierašanos apstiprināja divi. Paskaties tabulā!

Atbildēt

Inokentijam Voblam

10.07.2015. 11:40

»

Inokentijs Vobla

tu ko, sveci turi? vai aizmirsi, ka esam Eiropā. un frančiem, piemēram, tas ko tu dari naktī, nevienu citu neskar. atšķirībā no amerikas, eiropā cilvēkiem ir tiesības uz privāto dzīvi


Nē, mīļais, ja tu savu mīļāko vadā pa pasauli par nodokļu maksātāju naudu, tad tā vairs ne tuvu nav privāta darīšana! Un ja tu viņu iekārto labi apmaksātos valsts amatos, neskatoties uz kvalifikāciju, arī tā vairs nav privāta darīšana!

Atbildēt

Inokentijs Vobla

10.07.2015. 11:20

»

liberālis

Kā runā Amerikā, ja prezidents krāpj sievu, krāps arī valsti un pilsoņus


tu ko, sveci turi? vai aizmirsi, ka esam Eiropā. un frančiem, piemēram, tas ko tu dari naktī, nevienu citu neskar. atšķirībā no amerikas, eiropā cilvēkiem ir tiesības uz privāto dzīvi.

Atbildēt

Uldis Sēne

10.07.2015. 11:19

Ko gan citu varēja gaidīt - tautas kāsēju elite ir un paliek vairuma cienītā un mīlētā elite! Mani vairāk izbrīna prezidenta solījums, kas pat, izrādās, vairs nav zvērests. Vējonis sola kalpot tautai pie labākās apziņas, nevis sirdsapziņas! Tad cik vērts ir tāds solījums? Pie labākās apziņas, laikam domāts kā stāvoklis, kad apziņa vēl nav palikusi pārāk neskaidra no šampanieša apreibuma.

Atbildēt

Pohainais Šumers

10.07.2015. 11:17

»

Elofija

Latvijas sporta medaļniekus, kuri nes valsts vārdu pasaulē, jau nu arī varēja uzaicināt


it sevišķi, ja viņus ar asarām acī pieminēja savā runā :)

Atbildēt

jautājums

10.07.2015. 11:11

»

Tēva vārds

Ko tu dris, kāds tēvvārds jāuzrāda LMT līgumos


Par LMT līgumiem zinu no personīgās pieredzes. Tagad paņēmu 4G internetu...-līgumā tēva vārds. Prasīju meitenei, kas apkalpo, lai izņem no līguma teksta, viņa nevarēja-obligāta līguma forma.
Bet uzmanību pievērsu, jo jurists Pastars vienā savā twītā par to šausminājās. Jau pasen.

Atbildēt

Paija

10.07.2015. 10:13

tie komentētāji, kuri diskutē par tēva vārda norādīšanu līgumos, varu apstiprināt, jā Latvijas Mobilā Telefona ikmēneša rēķinos man klāt vārdam un uzvārdam tiek rakstīts arī tēva vārds, kas liekas stipri jocīgi...

Atbildēt

Ormanim

10.07.2015. 10:11

tā nav personiskā Vējoņa inaugurāacijas balle, tā ir Vējoņa KĀ LV PREZIDENTA un AMATPERSONAS inaugurācijas balle, kur viesi tiek aicināti saskaņā ar protokolu un pieklājības normām. Privāti savā dzīvoklī Vējonis var aicināt uz balli, ko vien vēlas...

Atbildēt

ech

10.07.2015. 09:25

»

IKA

Nu un? Lapsa, atjēdzies, tas jau ir pāri visām robežām. Kāpēc agrāk tādus sarakstus nepublicēja? Neērts prezidents, ja


Nav neērts prezidents. Pilnīgi nožēlojams prezidents, atkal būs 4 gadus jākaunas. Viņa pirmsvēlēšanu angļu valodas pārbaudes runa "we have lived here since second millenium BC" par vikingiem vien bija ko vērta. Tikpat varena kā viņa sākotnējie priekšlikumi aizsardzības ministra amatā izvērst pret krieviem partizāņu karu un slēpties grāvjos un krūmos.
Un šitā viņa mīļākā Kazeka ir vienkārši punkts uz i, tas arī viss.

Atbildēt

Elofija

10.07.2015. 09:20

Latvijas sporta medaļniekus, kuri nes valsts vārdu pasaulē, jau nu arī varēja uzaicināt.

Atbildēt

Ormanis

10.07.2015. 09:13

Nu un???
Tā ir viņa inaugurācijas balle un lai aicina, ko vēlas. Kad jūs organizēsiet savu inaugurācijas balli, varēsiet arī aicināt visus, kurus vēlaties.

Atbildēt

IKA

10.07.2015. 08:28

Nu un? Lapsa, atjēdzies, tas jau ir pāri visām robežām. Kāpēc agrāk tādus sarakstus nepublicēja? Neērts prezidents, ja?

Atbildēt

Tēva vārds

10.07.2015. 07:27

»

jautājums

Nezinu, bet ,manuprāt, ir laiks protokolu mainīt...Mēs esam maza tauta...viens par otru daudz ko zinām...


Ko tu dris, kāds tēvvārds jāuzrāda LMT līgumos ??!!

Atbildēt

obanaa

10.07.2015. 04:08

Kad nonacu lidz vinkjeliem,rubikiem,vecstirnaniem....tas ir galiga pakalha,Vejina kungs. Tadi draugi,tads esat pats

Atbildēt

liberālis

10.07.2015. 01:04

»

jautājums

Tas tiešām izklausās dzelteni....Lai nu cilvēki paši tiek galā...Privātā dzīve ir privātā dzīve


Kā runā Amerikā, ja prezidents krāpj sievu, krāps arī valsti un pilsoņus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...