Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētupes

08.03.2021. 11:14

Mēs dzīvojam 21. gadsimta Eiropā. Latvieši ir svabada tauta, kas dzīvo Latvijā – brīvā un neatkarīgā valstī. Viduslaiki, kad katoļu baznīca spīdzināja un dedzināja ateistus, dažādu ticību pagānus, ķecerus (kristiešus, kuri interpretē Bībeli pa savam nevis pēc Vatikāna oficiālās nostājas), seksuālās minoritātes un citus baznīcai nevēlamus cilvēkus, ir beigušies. Viduslaiki – neiecietības un kristietības šovinisma laiki – ir aizgājuši prom. Tagad ir laiks iecietībai un sapratnei. Dievu un pasauļu ir ļoti, ļoti daudz. Cilvēki šajā pasaulē ir dzimuši, lai gūtu fiziskās pasaules pieredzi. Mēs esam Dabas Mātes bērni. Dažādi Dievi ir radījuši mūsu dvēseles, tomēr tieši Dabas Māte ir radījusi mūsu fiziskos ķermeņus. Dvēselei nav dzimuma. Dvēsele pieņem tā fiziskā ķermeņa (trauka) dzimumu, kurā tā ir inkarnējusi (pārdzimusi). Fiziskais ķermenis ir tikai trauks dvēselei. Šajā inkarnācijā mēs esam piedzimuši kā cilvēki, taču nākamajās reinkarnācijās mēs varam pārdzimt kā elfi kādā paralēlajā pasaulē. Šī iemesla dēļ dzimumam nav nozīmes. Visi cilvēki ir vienoti mīlestības priekšā, mīlestība ir nepieciešama katram no mums. Mīlestība ir vienlīdzīga visā tās lielajā daudzveidībā. Bez seksa mēs nevarētu piedzimt. Sekss cilvēkiem ir nepieciešams. Seksualitāte ir dabiska ikdienas sastāvdaļa, nevajag no tās kautrēties. Nevajag seksualitātes tēmu padarīt par tabu, aizliedzot par to runāt. Mēs visi esam cilvēki, mums ir jādzīvo saticīgi. Mums ir jādzīvo harmonijā gan ar sevi, gan ar Dabas Māti, gan ar apkārtējo sabiedrību. Būsim iecietīgi un saprotoši pret LGBTI kopienas cilvēkiem. Būsim draudzīgi un pozitīvi noskaņoti pret lesbietēm, gejiem, biseksuāļiem (panseksuāļiem), transpersonām un interseksuāļiem. Katram no mums ir tiesības uz intīmo dzīvi. Katram no mums ir tiesības mīlēt to, ko mēs vēlamies. Lai mīlestības un kaisles Dievs Erots pasargā mūs no neiecietības un naida! Lai Erots dāvā mūsu sirdīm mīlestību un drosmi! Lai Erots mūs svētī! Lai slavēts Dievs Erots kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Ar visu zinošās un mūžam viedās Dabas Mātes atklāsmēm, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DabasMāte #mīlestība #iecietība #sapratne #dažādība # LGBTI #cieņa #MīlestībasDievs #KaislesDievs #Erots

Atbildēt

q

15.02.2018. 22:43

Kāpēc tādus murgus vispār publicē?

Atbildēt

Rinkijs

31.01.2018. 07:36

Es esmu Latvija

Atbildēt

Uldis

28.01.2018. 13:53

»

Klons

Vienu gan es nesaprotu - kāpēc ja viņi nosoda zilos, austrumos (īpaši afgāņos) ir parasts jaunus puikas ģerbt par meitenēm un turēt bagātu vīru izklaidēm. Tas viņus dīvainā kārtā nepadara par homoseksuāliem


Kad valstī pārāk daudz pederastu, tas ir drauds tās drošībai un ekonomikai, jo tikai uz žurnaļjugām, stilistiem, aktieriem, muzikantiem un dzejniekiem valsts nevar balstīties. Kaut arī pusi Krievijas augstmaņu, lielāko daļa garīdzniecības, un lielu skaitu armijnieku ir pārnēmusi tā sērga, valsts vara to cenšās liegt masām, jo bez kaujasspējīgiem karavīriem, inženieriem, zinātniekiem un citām profesijām, kas nav raksturīgas kaku stumdītājiem, valsts būs pagalam.
Lai Latviju galīgi padarītu par nevalsti, mūsējie nolādētie kremļa pakalpiņi ne tikai paši piekopj to netikumu, bet cenšās to sludināt arī skolās un aktīvi lobē pederastiju - pedofīliju.

Atbildēt

Klons

27.01.2018. 17:49

Vienu gan es nesaprotu - kāpēc ja viņi nosoda zilos, austrumos (īpaši afgāņos) ir parasts jaunus puikas ģerbt par meitenēm un turēt bagātu vīru izklaidēm. Tas viņus dīvainā kārtā nepadara par homoseksuāliem.

Atbildēt

Viedais

27.01.2018. 12:07

Jefiņi necieš no kognitīvās disonanses, jo dara savam darba devējam svētīgu darbu - iznīcina savu tautu individuālās labklājības vārdā.

Atbildēt

lauķis

27.01.2018. 07:19

»

švamme

Wecomisti iet roku rokā ar liberastiem, to nevar noliegt neviens, bet galveno viņa nepasaka, ka tās abas ir PATALOĢIJAS (CNS), un ar pataloģiju nav jārīko gājieni pa ielām, neviens viņus neaiztika, pirms šīs publiskās izrādīšanās. Ne PSRS, ne Latvijā, un nevienam nebija nekāds naids pret minoritātēm...


..Ne PSRS, ne Latvijā, un nevienam nebija nekāds naids pret minoritātēm, LĪDZ viņi nesāka publiski ar to lielīties (un ne tikai lielīties) pa ielām..

Visi tie homoseksuāļi nav nekāda minoritāte , tā ir pataloģija.Dr. Zālītis to definēja kā slimību , personības degradācija.

Atbildēt

pazemīgi atvainojos

27.01.2018. 02:16

»

Vaira3000

ir patOloģija nevis patAloģija. Kuraa klasee ej


Es ikdienā nerunāju Latviski, nedz arī rakstu, vai varēsiet piedot?? Vai man tagad ar pieri skriet sienā, vai ar plakātu stāvēt centrā: "es uzrakstīju ar kļūdu, varat mani sist" ??

Atbildēt

Drakons

26.01.2018. 23:11

»

Zaļais pūķis 🐉

Vislabāko kristīgäs globalitätes piemėru var atrast Ziemeļīrijä, kur cīnās ne angļi ar īriem, bet mūsu čangaļu ticības bräļi katoļi ar mūsu pļūterāņu ticības bräļiem anglikāņiem...


No tevis teiktā var izsecināt , ka tu dzīvo tikai vienreiz un ar nāves iestāšanos tevis vairs nebūs ,viss beidzies ,tikai ieraksts mājasgrāmatā liecinās ,ka tāds viendienītis reiz eksistējis. :)
Nu ko , toties neesi garīgi atpalicis ... pagaidām vēl tev tā šķiet ...

Atbildēt

"Kustība Par !"

26.01.2018. 21:40

"Meitenei viegli sev pievērt uzmanību - uzvelk sarkanu kleitu, un viss. Principā čalim arī viegli - uzvelk sarkanu kleitu, un viss."

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

26.01.2018. 21:18

»

emm

Kristietība pašā pamatā ir globāla reliģija(ja cilvēki to nesaprot... nesaprotu - kāpēc tie ir kristieši), kas nozīmē, ka ja tu kļūsti par kristieti, tavi brāļi un māsas ir pārējie kristieši(neatkarīgi no tautības un rases), kuriem visiem kopā mērķis ir nonākt pie Kristus(lai ko ar to domātu). Papildus...


Vislabāko kristīgäs globalitätes piemėru var atrast Ziemeļīrijä, kur cīnās ne angļi ar īriem, bet mūsu čangaļu ticības bräļi katoļi ar mūsu pļūterāņu ticības bräļiem anglikāņiem.

Ko gribat pateikt? Latviešiem pievienoties dajoš? Jeb vai atgriezties pie kativļiem, kas aiz celibāta slėpj pedofiliju un pederastiju un pielūdz Melno bruņinieku - sätanu Meinardu?

Atjēdzieties, ir taču 21.gadsimts! Ja pieaudzis cilvēks nopietni stāsta, ka tic pasakäm, tad vai nu ar to pelna naudu, vai ir garīgi atpalicis.

Atbildēt

Vienotības līdere Solvita

26.01.2018. 20:58

es kā transseksuāla lesbiete

Atbildēt

Jorēns

26.01.2018. 20:35

»

Vaira3000

ir patOloģija nevis patAloģija. Kuraa klasee ej


Vaira no liberastiem???

Atbildēt

švamme

26.01.2018. 19:23

Wecomisti iet roku rokā ar liberastiem, to nevar noliegt neviens, bet galveno viņa nepasaka, ka tās abas ir PATALOĢIJAS (CNS), un ar pataloģiju nav jārīko gājieni pa ielām, neviens viņus neaiztika, pirms šīs publiskās izrādīšanās. Ne PSRS, ne Latvijā, un nevienam nebija nekāds naids pret minoritātēm, LĪDZ viņi nesāka publiski ar to lielīties (un ne tikai lielīties) pa ielām.
Pirmais un vienīgai, ko es ieteiktu gan autorei, gan viņas sugas brāļiem, ir apziņa, ka jūs sirgstat ar ļoti nepatīkamu pataloģiju un ja nespējat tai pretoties, vismaz nelielieties. Normāliem cilvēkiem tā ir nepatīkama, pat iedomāšanās, kādas pretīgas darbības jūs piekopjat.
Nav ko salīdzināt ar viduslaiku cilvēku līmeņa civilizācijām, tās ir pilnīgi citu uzbūvi un etimoloģiju, retarded, bet ar savu uzbāzību sabiedrībai, jūs arī mēģiniet izskatīties retarded. Ne daudzo studiju stundas par svešu, viduslaiku kultu padarīs Jūs par normālu, bet savas pataloģijas apzināšana, vismaz apzināšana. Jūms jārīko likteņa apdalīto gājiens un jālūdz cilvēces līdzjūtība, kā likteņa stipri apdalītiem, nevis puskailiem, ar "lepnumu" kratīt genitālijas nevainīgu bērnu acu priekšā.

Atbildēt

emm

26.01.2018. 18:45

»

Uldis

Japāna, Koreja, Polija un daudzas citas valstis tikai iegūst no globalizācijas. Tātad ne globalizācija, bet kremli apkalpojošie Briseles un Latvijas politiķi, pie vainas


Es pamazām kļūstu vecāks un man arvien mazāk ir nepieciešami globalizācijas labumi - ja nu vienīgi ceļošana. Robotizācija, par kuru lielākajai daļai nav ne mazākās nojausmas ko tā nozīmē, pilnībā atmet nepieciešamību pēc Ķīnas precēm un... arī globālas preču plūsmas, jo manam mājas robotam pilnīgi pietiks ar lokāliem resursiem lai saražotu sev nepieciešamās detaļas, man nepieciešamās lietas, apkopt manu māju, dārzu un lopus un iegūt lokālo ražu, kā arī iegūt ierobežotu lokālo enerģiju, kur lieks cilvēku pieplūdums samazinās manu labklājību, jo netaisos ar to dalīties ar svešiem un nepiederošiem cilvēkiem... kuriem pēc šādas nedalīšanas var rasties vēlme to atņemt.

Robotizācija nozīmē to, ka mainīsies ekonomika no esošās uz pavisam citu, jo ja cilvēkiem nebūs jāstrādā, zūd jebkāda esošās naudas jēga, kas līdz šim tika izmantota kā cilvēka uzkrāto vērtību aprēķināšanai par darbu un savstarpējai resursu maiņai par ieguldīto darbu... ahem - tirgošanas procesā noteikto vērtību. Ja roboti saražo visu, kas tev nepieciešams - tirgošanās zaudē jebkādu jēgu - vienīgā prece šādā sabiedrībā ir draudzībai un brīvā laika pavadīšanai ar citiem cilvēkiem.


Šī diezgan tuvā un masīvā robotizācija ir absolūtā konfliktā ar globalizāciju un tā rada daudzus neatrisinātus jautājumus, kā - kuriem cilvēkiem ir tiesības uz atlikušo ierobežoto resursu sadali, piemēram nepiesārņotu ūdeni. Man, piemēram būs pilnīgi nepieņemami, ja pagrimušās Baltkrievijas ķīmiskā rūpnīca gāzīs manā ekoloģiski tīrajā Daugavā(kuras tīrumu nodrošinās robotizācija) savus atkritumus... tas nozīmē to, ka šīs atpalikušās Baltkrievijas rūpnīca tiks... ahem nolīdzināta un iespēja gāzt šajā upē savus draņķus tiks novērsta, pievienotjot šo upes ūdensbaseinu pārējam, vietējos iedzīvotājus pakļaujot kolonizācijas procesam. Tā kā man riebjas arī iespēja, ka manu zemi varētu piesārņot kāda ķīmiska vai atomlielvalsts, tad jebkuŗa valsts pasaulē, kurai pieder šādi teroristiski līdzekļi var tikt pasludināta par likumīgu mērķi un tikt iznīcināta, jo cilvēku daudzumam valstī šajos jautājumos nebūs nekādas nozīmes, ja pret tiem kaŗos roboti un stipri šaubos, ka atpalikušas valstis varēs atļauties kaut ko likt pretī šādam spēkam. Latvija šeit ir tikai hipotētisks piemērs...

Atbildēt

viedais

26.01.2018. 18:21

Barbari uzvarēja Romu. Barbari uzvarēs pūstošo Eiropas impēriju. Ek, nekā jauna šajā pasaulē. Kas bijis tas arī būs.

Atbildēt

emm

26.01.2018. 18:06

Kristietība pašā pamatā ir globāla reliģija(ja cilvēki to nesaprot... nesaprotu - kāpēc tie ir kristieši), kas nozīmē, ka ja tu kļūsti par kristieti, tavi brāļi un māsas ir pārējie kristieši(neatkarīgi no tautības un rases), kuriem visiem kopā mērķis ir nonākt pie Kristus(lai ko ar to domātu). Papildus tam kristietība joprojām nodarbojas ar jaunu pievēršamo meklēšanu. Kristiešiem nacionālisms nav galvenā vērtība - Latvijā latgaļu katolicisms ir viens no iemesliem separātismam no pārējiem, kuri ir luterāņi, tikai cilvēki patiešām ir stulbi un nezin to, ka luterāniskajā Zemgales un Kurzemes Lietuvas pierobeža ir ar dziļām katolicisma tradīcijām. Tās gan ir sīkas lokālas nianses.


Musulmaņi tāpat kā kristieši ir globāla reliģija(sākumā tā tāda nebija) - nevienam latvietim nav liegts iesaistīties šajā reliģijā un praktiski iegūt līdzīgā statusu(izņemot ar Muhameda pēcnācējiem), jo kļūstot par musulmani Korānam latviešu valodā nebūs nekādas nozīmes, bet galvenais kas to atšķir no kristiešu ideoloģijām ir pamatīgāka citu ienīšana... citu reliģiju, citu tautu, citu cilvēku. Musulmaņu reliģija pilnībā noliedz nacionālisma idejas, nacionālo tradīciju - Jāņu, Ziemassvētku, Dziesmu svētku saglabāšana ir pilnīgā pretrunā ar musulmaņu idejām. Man ir slikta atmiņa, bet ja es atceros precīzi, tad visas šīs nacionālās lietas ir haram ar visām izrietošajām sekām latviešu musulmaņiem, kas nonāk saskarsmē ar pareizākiem musulmaņiem. Tiesa gan - spriežot pēc mūsdienu mācītāju izteikumiem, arī kristiešiem ir tāda pati attieksme pret pagāniskajām latviešu tradīcijām... tikai kristieši mūsdienās raganas un gudrus vīrus neslīcina un sārtā nededzina ;)

Diemžēl, LGBT kustība arī ir GLOBĀLA un tās stūrakmenis ir iespēja saņemt globālu palīdzību. Tāpēc LBGT atbalsta bēģļus, jo nevar pastāvēt lokāla LGBT sabiedrība - un tāpēc nav loģikas norobežoties no bēgļiem. Latvijas mītiņos par bēgļiem mītiņoja arī ārzemnieki. Viens no iemesliem, kāpēc LGBT ir par bēgļiem ir sava veida nerakstīts likums(vai nepieciešamība), ka minoritātes(arī politiskās) atbalsta viena otru, tāpēc var novērot šādas dīvainas savienības, arī kur zaļo idejas atbalsta musulmaņi utt. Nevar pārmest tam, kas ir mūsdienu sabiedrības pamatā, izņemot, ja to salauž... ar visām izrietošajām sekām musulmaņiem un arī LGBT.

Atbildēt

Dīķa Breksis

26.01.2018. 17:31

Man "iepriecina".ka ar rinku pirmajās rindās ies jankiju "špice" un gejropas visādi vasaļi SAULES MŪŽA LATVIJĀ?INTERESANTI un KLAUNISKI.NU TIKAI.

Atbildēt

Vaira3000

26.01.2018. 16:17

Navessods ta jaa, bet mazus puisisus puljkeet bardainajiem patiik

Atbildēt

Uldis

26.01.2018. 16:00

»

ezis

Tiešām nezinu ,kura ir lielāka nelaime Latvijas tautai, p!derasti vai musulmaņu bēgļi? Bet ja tā labi padomā ,tauta būtu laimīga, ja šos globalizācijas pavadoņus varētu iznīdēt no tēvzemes


Japāna, Koreja, Polija un daudzas citas valstis tikai iegūst no globalizācijas. Tātad ne globalizācija, bet kremli apkalpojošie Briseles un Latvijas politiķi, pie vainas.

Atbildēt

ezis

26.01.2018. 15:52

Tiešām nezinu ,kura ir lielāka nelaime Latvijas tautai, p!derasti vai musulmaņu bēgļi? Bet ja tā labi padomā ,tauta būtu laimīga, ja šos globalizācijas pavadoņus varētu iznīdēt no tēvzemes!

Atbildēt

Uldis

26.01.2018. 15:26

Pederasti, kuri savā neizmērojamā naidā pret latviešu valsti un tautu vēlas piedzīt Latviju ar lupatgalvām, pirmie būs to upuri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft