Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

q

15.02.2018. 22:43

Kāpēc tādus murgus vispār publicē?

Atbildēt

Rinkijs

31.01.2018. 07:36

Es esmu Latvija

Atbildēt

Uldis

28.01.2018. 13:53

»

Klons

Vienu gan es nesaprotu - kāpēc ja viņi nosoda zilos, austrumos (īpaši afgāņos) ir parasts jaunus puikas ģerbt par meitenēm un turēt bagātu vīru izklaidēm. Tas viņus dīvainā kārtā nepadara par homoseksuāliem


Kad valstī pārāk daudz pederastu, tas ir drauds tās drošībai un ekonomikai, jo tikai uz žurnaļjugām, stilistiem, aktieriem, muzikantiem un dzejniekiem valsts nevar balstīties. Kaut arī pusi Krievijas augstmaņu, lielāko daļa garīdzniecības, un lielu skaitu armijnieku ir pārnēmusi tā sērga, valsts vara to cenšās liegt masām, jo bez kaujasspējīgiem karavīriem, inženieriem, zinātniekiem un citām profesijām, kas nav raksturīgas kaku stumdītājiem, valsts būs pagalam.
Lai Latviju galīgi padarītu par nevalsti, mūsējie nolādētie kremļa pakalpiņi ne tikai paši piekopj to netikumu, bet cenšās to sludināt arī skolās un aktīvi lobē pederastiju - pedofīliju.

Atbildēt

Klons

27.01.2018. 17:49

Vienu gan es nesaprotu - kāpēc ja viņi nosoda zilos, austrumos (īpaši afgāņos) ir parasts jaunus puikas ģerbt par meitenēm un turēt bagātu vīru izklaidēm. Tas viņus dīvainā kārtā nepadara par homoseksuāliem.

Atbildēt

Viedais

27.01.2018. 12:07

Jefiņi necieš no kognitīvās disonanses, jo dara savam darba devējam svētīgu darbu - iznīcina savu tautu individuālās labklājības vārdā.

Atbildēt

lauķis

27.01.2018. 07:19

»

švamme

Wecomisti iet roku rokā ar liberastiem, to nevar noliegt neviens, bet galveno viņa nepasaka, ka tās abas ir PATALOĢIJAS (CNS), un ar pataloģiju nav jārīko gājieni pa ielām, neviens viņus neaiztika, pirms šīs publiskās izrādīšanās. Ne PSRS, ne Latvijā, un nevienam nebija nekāds naids pret minoritātēm...


..Ne PSRS, ne Latvijā, un nevienam nebija nekāds naids pret minoritātēm, LĪDZ viņi nesāka publiski ar to lielīties (un ne tikai lielīties) pa ielām..

Visi tie homoseksuāļi nav nekāda minoritāte , tā ir pataloģija.Dr. Zālītis to definēja kā slimību , personības degradācija.

Atbildēt

pazemīgi atvainojos

27.01.2018. 02:16

»

Vaira3000

ir patOloģija nevis patAloģija. Kuraa klasee ej


Es ikdienā nerunāju Latviski, nedz arī rakstu, vai varēsiet piedot?? Vai man tagad ar pieri skriet sienā, vai ar plakātu stāvēt centrā: "es uzrakstīju ar kļūdu, varat mani sist" ??

Atbildēt

Drakons

26.01.2018. 23:11

»

Zaļais pūķis 🐉

Vislabāko kristīgäs globalitätes piemėru var atrast Ziemeļīrijä, kur cīnās ne angļi ar īriem, bet mūsu čangaļu ticības bräļi katoļi ar mūsu pļūterāņu ticības bräļiem anglikāņiem...


No tevis teiktā var izsecināt , ka tu dzīvo tikai vienreiz un ar nāves iestāšanos tevis vairs nebūs ,viss beidzies ,tikai ieraksts mājasgrāmatā liecinās ,ka tāds viendienītis reiz eksistējis. :)
Nu ko , toties neesi garīgi atpalicis ... pagaidām vēl tev tā šķiet ...

Atbildēt

"Kustība Par !"

26.01.2018. 21:40

"Meitenei viegli sev pievērt uzmanību - uzvelk sarkanu kleitu, un viss. Principā čalim arī viegli - uzvelk sarkanu kleitu, un viss."

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

26.01.2018. 21:18

»

emm

Kristietība pašā pamatā ir globāla reliģija(ja cilvēki to nesaprot... nesaprotu - kāpēc tie ir kristieši), kas nozīmē, ka ja tu kļūsti par kristieti, tavi brāļi un māsas ir pārējie kristieši(neatkarīgi no tautības un rases), kuriem visiem kopā mērķis ir nonākt pie Kristus(lai ko ar to domātu). Papildus...


Vislabāko kristīgäs globalitätes piemėru var atrast Ziemeļīrijä, kur cīnās ne angļi ar īriem, bet mūsu čangaļu ticības bräļi katoļi ar mūsu pļūterāņu ticības bräļiem anglikāņiem.

Ko gribat pateikt? Latviešiem pievienoties dajoš? Jeb vai atgriezties pie kativļiem, kas aiz celibāta slėpj pedofiliju un pederastiju un pielūdz Melno bruņinieku - sätanu Meinardu?

Atjēdzieties, ir taču 21.gadsimts! Ja pieaudzis cilvēks nopietni stāsta, ka tic pasakäm, tad vai nu ar to pelna naudu, vai ir garīgi atpalicis.

Atbildēt

Vienotības līdere Solvita

26.01.2018. 20:58

es kā transseksuāla lesbiete

Atbildēt

Jorēns

26.01.2018. 20:35

»

Vaira3000

ir patOloģija nevis patAloģija. Kuraa klasee ej


Vaira no liberastiem???

Atbildēt

švamme

26.01.2018. 19:23

Wecomisti iet roku rokā ar liberastiem, to nevar noliegt neviens, bet galveno viņa nepasaka, ka tās abas ir PATALOĢIJAS (CNS), un ar pataloģiju nav jārīko gājieni pa ielām, neviens viņus neaiztika, pirms šīs publiskās izrādīšanās. Ne PSRS, ne Latvijā, un nevienam nebija nekāds naids pret minoritātēm, LĪDZ viņi nesāka publiski ar to lielīties (un ne tikai lielīties) pa ielām.
Pirmais un vienīgai, ko es ieteiktu gan autorei, gan viņas sugas brāļiem, ir apziņa, ka jūs sirgstat ar ļoti nepatīkamu pataloģiju un ja nespējat tai pretoties, vismaz nelielieties. Normāliem cilvēkiem tā ir nepatīkama, pat iedomāšanās, kādas pretīgas darbības jūs piekopjat.
Nav ko salīdzināt ar viduslaiku cilvēku līmeņa civilizācijām, tās ir pilnīgi citu uzbūvi un etimoloģiju, retarded, bet ar savu uzbāzību sabiedrībai, jūs arī mēģiniet izskatīties retarded. Ne daudzo studiju stundas par svešu, viduslaiku kultu padarīs Jūs par normālu, bet savas pataloģijas apzināšana, vismaz apzināšana. Jūms jārīko likteņa apdalīto gājiens un jālūdz cilvēces līdzjūtība, kā likteņa stipri apdalītiem, nevis puskailiem, ar "lepnumu" kratīt genitālijas nevainīgu bērnu acu priekšā.

Atbildēt

emm

26.01.2018. 18:45

»

Uldis

Japāna, Koreja, Polija un daudzas citas valstis tikai iegūst no globalizācijas. Tātad ne globalizācija, bet kremli apkalpojošie Briseles un Latvijas politiķi, pie vainas


Es pamazām kļūstu vecāks un man arvien mazāk ir nepieciešami globalizācijas labumi - ja nu vienīgi ceļošana. Robotizācija, par kuru lielākajai daļai nav ne mazākās nojausmas ko tā nozīmē, pilnībā atmet nepieciešamību pēc Ķīnas precēm un... arī globālas preču plūsmas, jo manam mājas robotam pilnīgi pietiks ar lokāliem resursiem lai saražotu sev nepieciešamās detaļas, man nepieciešamās lietas, apkopt manu māju, dārzu un lopus un iegūt lokālo ražu, kā arī iegūt ierobežotu lokālo enerģiju, kur lieks cilvēku pieplūdums samazinās manu labklājību, jo netaisos ar to dalīties ar svešiem un nepiederošiem cilvēkiem... kuriem pēc šādas nedalīšanas var rasties vēlme to atņemt.

Robotizācija nozīmē to, ka mainīsies ekonomika no esošās uz pavisam citu, jo ja cilvēkiem nebūs jāstrādā, zūd jebkāda esošās naudas jēga, kas līdz šim tika izmantota kā cilvēka uzkrāto vērtību aprēķināšanai par darbu un savstarpējai resursu maiņai par ieguldīto darbu... ahem - tirgošanas procesā noteikto vērtību. Ja roboti saražo visu, kas tev nepieciešams - tirgošanās zaudē jebkādu jēgu - vienīgā prece šādā sabiedrībā ir draudzībai un brīvā laika pavadīšanai ar citiem cilvēkiem.


Šī diezgan tuvā un masīvā robotizācija ir absolūtā konfliktā ar globalizāciju un tā rada daudzus neatrisinātus jautājumus, kā - kuriem cilvēkiem ir tiesības uz atlikušo ierobežoto resursu sadali, piemēram nepiesārņotu ūdeni. Man, piemēram būs pilnīgi nepieņemami, ja pagrimušās Baltkrievijas ķīmiskā rūpnīca gāzīs manā ekoloģiski tīrajā Daugavā(kuras tīrumu nodrošinās robotizācija) savus atkritumus... tas nozīmē to, ka šīs atpalikušās Baltkrievijas rūpnīca tiks... ahem nolīdzināta un iespēja gāzt šajā upē savus draņķus tiks novērsta, pievienotjot šo upes ūdensbaseinu pārējam, vietējos iedzīvotājus pakļaujot kolonizācijas procesam. Tā kā man riebjas arī iespēja, ka manu zemi varētu piesārņot kāda ķīmiska vai atomlielvalsts, tad jebkuŗa valsts pasaulē, kurai pieder šādi teroristiski līdzekļi var tikt pasludināta par likumīgu mērķi un tikt iznīcināta, jo cilvēku daudzumam valstī šajos jautājumos nebūs nekādas nozīmes, ja pret tiem kaŗos roboti un stipri šaubos, ka atpalikušas valstis varēs atļauties kaut ko likt pretī šādam spēkam. Latvija šeit ir tikai hipotētisks piemērs...

Atbildēt

viedais

26.01.2018. 18:21

Barbari uzvarēja Romu. Barbari uzvarēs pūstošo Eiropas impēriju. Ek, nekā jauna šajā pasaulē. Kas bijis tas arī būs.

Atbildēt

emm

26.01.2018. 18:06

Kristietība pašā pamatā ir globāla reliģija(ja cilvēki to nesaprot... nesaprotu - kāpēc tie ir kristieši), kas nozīmē, ka ja tu kļūsti par kristieti, tavi brāļi un māsas ir pārējie kristieši(neatkarīgi no tautības un rases), kuriem visiem kopā mērķis ir nonākt pie Kristus(lai ko ar to domātu). Papildus tam kristietība joprojām nodarbojas ar jaunu pievēršamo meklēšanu. Kristiešiem nacionālisms nav galvenā vērtība - Latvijā latgaļu katolicisms ir viens no iemesliem separātismam no pārējiem, kuri ir luterāņi, tikai cilvēki patiešām ir stulbi un nezin to, ka luterāniskajā Zemgales un Kurzemes Lietuvas pierobeža ir ar dziļām katolicisma tradīcijām. Tās gan ir sīkas lokālas nianses.


Musulmaņi tāpat kā kristieši ir globāla reliģija(sākumā tā tāda nebija) - nevienam latvietim nav liegts iesaistīties šajā reliģijā un praktiski iegūt līdzīgā statusu(izņemot ar Muhameda pēcnācējiem), jo kļūstot par musulmani Korānam latviešu valodā nebūs nekādas nozīmes, bet galvenais kas to atšķir no kristiešu ideoloģijām ir pamatīgāka citu ienīšana... citu reliģiju, citu tautu, citu cilvēku. Musulmaņu reliģija pilnībā noliedz nacionālisma idejas, nacionālo tradīciju - Jāņu, Ziemassvētku, Dziesmu svētku saglabāšana ir pilnīgā pretrunā ar musulmaņu idejām. Man ir slikta atmiņa, bet ja es atceros precīzi, tad visas šīs nacionālās lietas ir haram ar visām izrietošajām sekām latviešu musulmaņiem, kas nonāk saskarsmē ar pareizākiem musulmaņiem. Tiesa gan - spriežot pēc mūsdienu mācītāju izteikumiem, arī kristiešiem ir tāda pati attieksme pret pagāniskajām latviešu tradīcijām... tikai kristieši mūsdienās raganas un gudrus vīrus neslīcina un sārtā nededzina ;)

Diemžēl, LGBT kustība arī ir GLOBĀLA un tās stūrakmenis ir iespēja saņemt globālu palīdzību. Tāpēc LBGT atbalsta bēģļus, jo nevar pastāvēt lokāla LGBT sabiedrība - un tāpēc nav loģikas norobežoties no bēgļiem. Latvijas mītiņos par bēgļiem mītiņoja arī ārzemnieki. Viens no iemesliem, kāpēc LGBT ir par bēgļiem ir sava veida nerakstīts likums(vai nepieciešamība), ka minoritātes(arī politiskās) atbalsta viena otru, tāpēc var novērot šādas dīvainas savienības, arī kur zaļo idejas atbalsta musulmaņi utt. Nevar pārmest tam, kas ir mūsdienu sabiedrības pamatā, izņemot, ja to salauž... ar visām izrietošajām sekām musulmaņiem un arī LGBT.

Atbildēt

Dīķa Breksis

26.01.2018. 17:31

Man "iepriecina".ka ar rinku pirmajās rindās ies jankiju "špice" un gejropas visādi vasaļi SAULES MŪŽA LATVIJĀ?INTERESANTI un KLAUNISKI.NU TIKAI.

Atbildēt

Vaira3000

26.01.2018. 16:17

Navessods ta jaa, bet mazus puisisus puljkeet bardainajiem patiik

Atbildēt

Uldis

26.01.2018. 16:00

»

ezis

Tiešām nezinu ,kura ir lielāka nelaime Latvijas tautai, p!derasti vai musulmaņu bēgļi? Bet ja tā labi padomā ,tauta būtu laimīga, ja šos globalizācijas pavadoņus varētu iznīdēt no tēvzemes


Japāna, Koreja, Polija un daudzas citas valstis tikai iegūst no globalizācijas. Tātad ne globalizācija, bet kremli apkalpojošie Briseles un Latvijas politiķi, pie vainas.

Atbildēt

ezis

26.01.2018. 15:52

Tiešām nezinu ,kura ir lielāka nelaime Latvijas tautai, p!derasti vai musulmaņu bēgļi? Bet ja tā labi padomā ,tauta būtu laimīga, ja šos globalizācijas pavadoņus varētu iznīdēt no tēvzemes!

Atbildēt

Uldis

26.01.2018. 15:26

Pederasti, kuri savā neizmērojamā naidā pret latviešu valsti un tautu vēlas piedzīt Latviju ar lupatgalvām, pirmie būs to upuri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...