Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

15.09.2021. 09:16

Kā tur skridem ar atbalstu cigarešu tirdzniecībai un marihuānas narkomānijai? Viss ok?

Atbildēt

Amanda Gray

14.09.2021. 06:22

I'am made $84, 8254 so far this year working online and I'm a full time student. I'm using an online business opportunity I heard about and I'AM made such great money. It's really user friendly and I'm just so happy that I found out about it. Here's what I do,.for more information simply open this link ....☛ www.smartcash1.com

Atbildēt

Es

11.09.2021. 23:05

Skride atbalsta narkotiku dekriminalizāciju.

Atbildēt

Beta

10.09.2021. 07:51

Paldies, Jūlija!
Nacionāļi manu balsi ir zaudējuši, Šlesers ieguvis.

Atbildēt

MK

09.09.2021. 10:24

Tā kā ''plus'' pielikt neizdodas, saku paldies Jūlijai Stepaņenko,

Atbildēt

O)O

09.09.2021. 00:38

»

Noteikti

O, kāds domas lidojums! No vakcīnām blaknes! Pēc kovida pārslimošanas, protams, blakņu nav:):) Un no kovida, protams, nemirst. Un tie zārki Itālijā pērn, pārvietojamie morgi utt., tas, protams, ir iestudējums. Nav tak nekāda kovida, ko tā pasaule tā šūmējas


Tādi deģenerāti kā tu būs viens no iemesliem kāpēc šī civilizācija beigsies.
Atbildi man uz ļoti vienkāršu jautājumu - vai tu tici tam ko rāda pa TV? Ja tu tam tici, tad tu esi par stulbu, lai ar tevi pat runātu.
Kā labas gribas žestu es tev pastāstīšu ko darīja TV ASV, īpaši CNN. Netālu no NY ir sala kur jau gadsimtiem apglabā nevienam nevajadzīgus cilvēkus - bomžus utt. Kā tas notiek? No morgiem, kad ir savācies noteikts skaits līķu smagā mašīna savāc šos līķus un ved ar pilnu mašīnu uz šo salu. Ko izdarīja CNN? Uztaisīja par to reportāžu, tikai pateica, ka tie ir covid slimnieku līķi, kuri jau ir tik daudz, ka tas ir jāglabā masu kapos.
Es tev vēlreiz atkārtoju - NEKAD NETICI TV.
Un tagad loģisks jautājums - ja Itālijā bija "pārvietojamie morgi" ar tiem super stingrajiem ierobežojumiem, kāpēc Zviedrijā kur NEBIJA NEKĀDU ierobežojumu viss ok? Kāpēc Zviedrijā, kad gandrīz visā Eiropā bija lokdauni nekas nebija, lai gan uz Zviedriju MASVEIDĀ devās tusēties cilvēki, jo tur viss strādā tajā skaitā naktsklubi?
NU VAI TEV KAUT NEDAUDZ SMADZENES IR? Vai kaut nedaudz esi spējīgs domāt?

Atbildēt

Sasmējos

08.09.2021. 22:36

Superteksts: bērni mīl elpot svaigu gaisu. Bērni mīl mammu, savu lelli vai kaķīti!
Iemācies rakstīt latviešu valodā!

Atbildēt

Noteikti

08.09.2021. 22:31

»

O)O

Tādi cilvēki kā Skride ir 1:1 salīdzināmi ar Bulgakova "Suņa sirds" varoni mājas pārvaldes darbinieku Švonderu un no 12 krēsliem bāreņu patversmes vadītāju...


O, kāds domas lidojums! No vakcīnām blaknes! Pēc kovida pārslimošanas, protams, blakņu nav:):) Un no kovida, protams, nemirst. Un tie zārki Itālijā pērn, pārvietojamie morgi utt., tas, protams, ir iestudējums. Nav tak nekāda kovida, ko tā pasaule tā šūmējas?

Atbildēt

SPRK

08.09.2021. 20:11

laikā Irklis(1981) aktīvi uzraudzīja OIK afēras bezierunu izpildi Latvenergo atbilstoši EM izstrādātajām vadlīnījām.

Atbildēt

millers

08.09.2021. 19:23

skride pievienojies kropļu pulciņam, ļevic, kariš, pļuts, dumpis, golubene, bondars, un citi, ā, aizmirsu disko zvaigzni -viņķule

Atbildēt

autorei

08.09.2021. 18:09

Aizveries, kremļa lakstīgala!

Atbildēt

Ir

08.09.2021. 17:39

»

Hallo!

Jums bēni ir


sīks skridēns

Atbildēt

ha ha ha

08.09.2021. 17:06

Trīspartiju staigule Stepaņenko cenzēs Skrides viedokli.

Atbildēt

Re

08.09.2021. 17:04

»

O)O

Tādi cilvēki kā Skride ir 1:1 salīdzināmi ar Bulgakova "Suņa sirds" varoni mājas pārvaldes darbinieku Švonderu un no 12 krēsliem bāreņu patversmes vadītāju...


Tūlīt pēc Skrides iniciatīvas Latvijā būs medikopters. Kārtējā naudas izmešana vai izzagšana, vai kāds vispār vērtēs cik izmaksā 1 pilota apmācības (vajadzēs 2 maiņā), visas helikoptera izmaksas, sertifikācijas utt.

Atbildēt

Ne arcieņu

08.09.2021. 16:55

»

paardomas

Sēdi savā uzpunī un nesmirdini gaisu.Par uzpurņa nēsāšanas kaitīgumu,it īpaši bērniem,pat nav verts diskutēt


Izskatās, ka daudzi grib kļūt par neliešiem, neļaujot normaliem ārstiem strādāt un izdarīt vientiešiem, kuriem ir risks saslimt ļaunu. Tādu pamuļķu jau pilna slimnīca. Cieš arī pārējie slimnieki, kuri šo neliešu dēļ var nesaņemt medicīnisko palīdzību. Aizsilniece un āstu biedrība dara kaunu Latvija medicīnai.

Atbildēt

paardomas

08.09.2021. 16:14

»

Pārdomas

Stepaņenko gribās, lai infekcija iet plašumā un lai bērni slimotu. Citādi Stepaņemko ieteiktu maskas lietošanu. No viņas nav dzirdēta kinstruktīva kritika, bet tikai populistiski izteicieni un ierosinājumi


Sēdi savā uzpunī un nesmirdini gaisu.Par uzpurņa nēsāšanas kaitīgumu,it īpaši bērniem,pat nav verts diskutēt.
Konstruktīva kritika visiem pandēmijas afēristiem būs,karātavu konstrukciju izskatā.

Atbildēt

Ilgi nebūs jāgaida

08.09.2021. 15:29

»

O)O

Tādi cilvēki kā Skride ir 1:1 salīdzināmi ar Bulgakova "Suņa sirds" varoni mājas pārvaldes darbinieku Švonderu un no 12 krēsliem bāreņu patversmes vadītāju...


Perevozčikovs, Dumpis, Kariņš, Pavļuts, Viņķele, Levits. Visi tie purni ir zināmi.

Atbildēt

vecā ziņkārība

08.09.2021. 15:07

Bet es aicinu Skridi nolikt deputāta mandātu un vairs nemaisīties politikā.Un vēl es aicinu Skridi aicināt savus biedrus no attīstībai Par darīt to pašu.No jūsu darbuļošanās Saeimā nav nekāda labuma.Ir tikai nebeidzams ļaunums un nepatikšanas valstij,tautai,bērniem un visiem pārējiem.Jums nav ne kauna,ne goda,ne saprašanas.Jūs protat tikai atbalstīt visādus diedelniekus no mistiskām kopienām un putināt valsts naudu.Kālab jūs nestrādājat slimnīcā,bet deldējat bikšu dibenu Saeimā,ja jau esat ārsts?

Atbildēt

ES

08.09.2021. 14:58

»

Pārdomas

Stepaņenko gribās, lai infekcija iet plašumā un lai bērni slimotu. Citādi Stepaņemko ieteiktu maskas lietošanu. No viņas nav dzirdēta kinstruktīva kritika, bet tikai populistiski izteicieni un ierosinājumi


mūsu ģimenes 4. klases skolnieks. pasēdēja ar masku 2 dienas, tagad guļ mājās ar spēcīgu klepu. No kā - nekāda kontakta ārpus klases nav bijis. Tad - no kā?
Vēl gribu pateikt - Jūlija Stepaņenko, es sekoju līdzi Jūsu darbībai un vēlu Jums visu to labāko! Jūs esat izvēlējusies iet kopā ar Ainau Šleseru. Tas ir lieliski! Es atceros, kā viņš ienāca politikā jau būdams miljonārs, ko sapelnīja ne zogot, ne izkalpinot citus vai nodarbojoties ar reketu. Viņš to nopelnīja ar savu galvu un milzu enerģiju un neatlaidību. Lai Jums veicas! Mana balss Jums nodrošināta!

Atbildēt

O)O

08.09.2021. 14:56

Tādi cilvēki kā Skride ir 1:1 salīdzināmi ar Bulgakova "Suņa sirds" varoni mājas pārvaldes darbinieku Švonderu un no 12 krēsliem bāreņu patversmes vadītāju.
Stulbi, melīgi, nelietīgi un zaglīgi, bet klāt nāk vēl viena ļoti smaga rakstura īpašība - slepkavas.
Es varu cilvēkiem piedot zagšanu - nu zodziet jūs naudu no budžeta, no veselības ministrijas, no slimnīcu budžeta, nu zodziet, štrumts ar jums.
Bet vai tiešām jums bija par maz un jūs nolēmāt piedalīties šajā ABSURDAJĀ GLOBĀLAJĀ MEDICĪNISKAJĀ TERORA KAMPAŅĀ, jo jums bija par maz?????
Jūs saprotiet ko jūs esat izdarījuši ar cilvēkiem, ar ekonomiku un ar cilvēku tiesībām?
Vai jūs saprotiet, ka VISI šie pieņemtie mēri sakarā ar covid ir bijuši absurdi un ir kaitējuši VISIEM izņemto tiem, kas ir sazagušies tik cik vēl nekad agrāk?
Vienkārši fakti -
1)vakcīnām ir blaknes, cilvēki gūst smagas traumas no tām un mirst.
2)Vakcīnas nav izgājušas nekādus ilgtermiņa testus, nu nav un viss
3)Izraēlas pieredze skaidri parāda, ka vakcīnas kā minimums NEDOD NEKO POZITĪVU cilvēka veselībai, bet drīzāk vakcīnām ir negatīvas sekas. KĀ TĀ VAR BŪT, KA 80%+ VAKCINĒTĀ VALSTĪ (daudzi jau 3x vakcinēti) VASARĀ AR COVID SLIMO VAIRĀK NEKĀ JELKAD??????????????????????
Tikai NELIETIS VAI IDIOTS var ignorēt šo faktu.
4)Visi, es vēlreiz atkārtoju VISI ierobežojumi ir bijuši absolūti bezjēdzīgi cik tālu covid un absolūti destruktīvi attiecībā uz ekonomiku un cilvēku veselību, tajā skaitā psiholoģisko. Zviedrijai tam ir skaidrs piemērs kā valsts kur nebija nekādi ierobežojumi vispār no vienas puses un valstis ar vis lielākiem ierobežojumiem kā Peru un Izraēla no otras puses ir viss sliktākajā situācijā attiecībā uz covid.
Atkal tikai NELIETIS VAI IDIOTS to var ignorēt.
5)Maskas. Tās lupatas kurās cilvēki, tajā skaitā bērni ir SPIESTI staigāt neko nedod. Paņemiet cigareti (kaut elektronisko "veipu") uzvelciet to lupatu un redzēsiet kā jūs varat dūmus izpūst tai cauri. Atkal TIKAI NELIETIS VAI IDIOTS to var ignorēt.
Secinājumā es gribētu teikt lūk ko - šaubos vai Skride ir idiots, tāpēc ir skaidrs, ka viņš ir NELIETIS UN TĀPĒC IR ABSOLŪTI LĪDZATBILDĪGS AR CITIEM NOPIRKATAJIEM NELIEŠIEM KĀ DUMPIS UN PEREVOZČIKOVS(šitam morālam kroplim pa taisno PVO ieskaitīja 20000, lai dara ko liek, nu lēta prostitūte) un protams visiem politiķiem kuri to visu padarīja par "likumīgu". Uz jūsu rokām ir asinis. Un agrāk vai vēlāk, es esmu pārliecināts, jums pakaļ atnāks tā vai savādāk. Vai tas būs likumīgi vai kāds no vakcīnas nomiruša bērna tēvs, bet jums pakaļ atnāks, esmu par to pārliecināts un es tam aplaudēšu.

Atbildēt

un tomēr

08.09.2021. 14:41

Jūlija ir gudra un skaista! Skauģi gan dažreiz aprej.

Atbildēt

Pēteris

08.09.2021. 14:41

skride - fu! būdā!

Atbildēt

Ert

08.09.2021. 14:22

Tas Skride ir pretīgs žandarms. Un taisnība par Ziemeļkoreju,tur tādiem īstā vieta,kuri apkaro citādu viedokli, kurš atšķiras no vadīklu "kursa".

Atbildēt

Pārdomas

08.09.2021. 13:52

Stepaņenko gribās, lai infekcija iet plašumā un lai bērni slimotu. Citādi Stepaņemko ieteiktu maskas lietošanu. No viņas nav dzirdēta kinstruktīva kritika, bet tikai populistiski izteicieni un ierosinājumi.

Atbildēt

lauķis

08.09.2021. 13:40

Šoreiz pilnībā atbalstu viedokli,bet ne pašu stepaņenko,neticu tai.

Atbildēt

Jānis

08.09.2021. 13:26

Jūlija, iesniedziet pieteikumu Saeimas ētikas komisijā par skrides necienīgu rīcību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

21

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

FotoJa esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu, lai paiet malā. Garantējot brīvprātīgu pieeju vakcinācijas procesam, noņemot totāli neveiksmīgo „vakcinācijas ministru” un izvirzot vakcināciju par līdzekli, nevis mērķi, šis skaitlis ir reāli panākams īsā laikā, jo vakcīnu ir pietiekami.
Lasīt visu...

15

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

FotoSvētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils nākamo sestdien. Galu galā Šlesers aicināja man tam pievienoties. Secinājumi šādi.
Lasīt visu...

12

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

FotoCovid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi par šī procesa uzsākšanu nereti vairāk tiek argumentēti ar lokāliem pieņēmumiem, nevis zinātniski pamatotiem faktiem. 
Lasīt visu...

21

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

FotoKatru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt savu garšas kārpiņu prasības un piepildīt vēderu.
Lasīt visu...

12

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

FotoDomas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces atklātās vēstules, precīzāk, pretreakcijas no jaunizveidotās darba grupas, kura norobežojas no vēstulē paustās patiesības.
Lasīt visu...

21

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

FotoValsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130 000 eiro apmērā, lai tādejādi kompensētu trešo pušu uzņēmumu nodokļu parādus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...