Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

15.09.2021. 09:16

Kā tur skridem ar atbalstu cigarešu tirdzniecībai un marihuānas narkomānijai? Viss ok?

Atbildēt

Amanda Gray

14.09.2021. 06:22

I'am made $84, 8254 so far this year working online and I'm a full time student. I'm using an online business opportunity I heard about and I'AM made such great money. It's really user friendly and I'm just so happy that I found out about it. Here's what I do,.for more information simply open this link ....☛ www.smartcash1.com

Atbildēt

Es

11.09.2021. 23:05

Skride atbalsta narkotiku dekriminalizāciju.

Atbildēt

Beta

10.09.2021. 07:51

Paldies, Jūlija!
Nacionāļi manu balsi ir zaudējuši, Šlesers ieguvis.

Atbildēt

MK

09.09.2021. 10:24

Tā kā ''plus'' pielikt neizdodas, saku paldies Jūlijai Stepaņenko,

Atbildēt

O)O

09.09.2021. 00:38

»

Noteikti

O, kāds domas lidojums! No vakcīnām blaknes! Pēc kovida pārslimošanas, protams, blakņu nav:):) Un no kovida, protams, nemirst. Un tie zārki Itālijā pērn, pārvietojamie morgi utt., tas, protams, ir iestudējums. Nav tak nekāda kovida, ko tā pasaule tā šūmējas


Tādi deģenerāti kā tu būs viens no iemesliem kāpēc šī civilizācija beigsies.
Atbildi man uz ļoti vienkāršu jautājumu - vai tu tici tam ko rāda pa TV? Ja tu tam tici, tad tu esi par stulbu, lai ar tevi pat runātu.
Kā labas gribas žestu es tev pastāstīšu ko darīja TV ASV, īpaši CNN. Netālu no NY ir sala kur jau gadsimtiem apglabā nevienam nevajadzīgus cilvēkus - bomžus utt. Kā tas notiek? No morgiem, kad ir savācies noteikts skaits līķu smagā mašīna savāc šos līķus un ved ar pilnu mašīnu uz šo salu. Ko izdarīja CNN? Uztaisīja par to reportāžu, tikai pateica, ka tie ir covid slimnieku līķi, kuri jau ir tik daudz, ka tas ir jāglabā masu kapos.
Es tev vēlreiz atkārtoju - NEKAD NETICI TV.
Un tagad loģisks jautājums - ja Itālijā bija "pārvietojamie morgi" ar tiem super stingrajiem ierobežojumiem, kāpēc Zviedrijā kur NEBIJA NEKĀDU ierobežojumu viss ok? Kāpēc Zviedrijā, kad gandrīz visā Eiropā bija lokdauni nekas nebija, lai gan uz Zviedriju MASVEIDĀ devās tusēties cilvēki, jo tur viss strādā tajā skaitā naktsklubi?
NU VAI TEV KAUT NEDAUDZ SMADZENES IR? Vai kaut nedaudz esi spējīgs domāt?

Atbildēt

Sasmējos

08.09.2021. 22:36

Superteksts: bērni mīl elpot svaigu gaisu. Bērni mīl mammu, savu lelli vai kaķīti!
Iemācies rakstīt latviešu valodā!

Atbildēt

Noteikti

08.09.2021. 22:31

»

O)O

Tādi cilvēki kā Skride ir 1:1 salīdzināmi ar Bulgakova "Suņa sirds" varoni mājas pārvaldes darbinieku Švonderu un no 12 krēsliem bāreņu patversmes vadītāju...


O, kāds domas lidojums! No vakcīnām blaknes! Pēc kovida pārslimošanas, protams, blakņu nav:):) Un no kovida, protams, nemirst. Un tie zārki Itālijā pērn, pārvietojamie morgi utt., tas, protams, ir iestudējums. Nav tak nekāda kovida, ko tā pasaule tā šūmējas?

Atbildēt

SPRK

08.09.2021. 20:11

laikā Irklis(1981) aktīvi uzraudzīja OIK afēras bezierunu izpildi Latvenergo atbilstoši EM izstrādātajām vadlīnījām.

Atbildēt

millers

08.09.2021. 19:23

skride pievienojies kropļu pulciņam, ļevic, kariš, pļuts, dumpis, golubene, bondars, un citi, ā, aizmirsu disko zvaigzni -viņķule

Atbildēt

autorei

08.09.2021. 18:09

Aizveries, kremļa lakstīgala!

Atbildēt

Ir

08.09.2021. 17:39

»

Hallo!

Jums bēni ir


sīks skridēns

Atbildēt

ha ha ha

08.09.2021. 17:06

Trīspartiju staigule Stepaņenko cenzēs Skrides viedokli.

Atbildēt

Re

08.09.2021. 17:04

»

O)O

Tādi cilvēki kā Skride ir 1:1 salīdzināmi ar Bulgakova "Suņa sirds" varoni mājas pārvaldes darbinieku Švonderu un no 12 krēsliem bāreņu patversmes vadītāju...


Tūlīt pēc Skrides iniciatīvas Latvijā būs medikopters. Kārtējā naudas izmešana vai izzagšana, vai kāds vispār vērtēs cik izmaksā 1 pilota apmācības (vajadzēs 2 maiņā), visas helikoptera izmaksas, sertifikācijas utt.

Atbildēt

Ne arcieņu

08.09.2021. 16:55

»

paardomas

Sēdi savā uzpunī un nesmirdini gaisu.Par uzpurņa nēsāšanas kaitīgumu,it īpaši bērniem,pat nav verts diskutēt


Izskatās, ka daudzi grib kļūt par neliešiem, neļaujot normaliem ārstiem strādāt un izdarīt vientiešiem, kuriem ir risks saslimt ļaunu. Tādu pamuļķu jau pilna slimnīca. Cieš arī pārējie slimnieki, kuri šo neliešu dēļ var nesaņemt medicīnisko palīdzību. Aizsilniece un āstu biedrība dara kaunu Latvija medicīnai.

Atbildēt

paardomas

08.09.2021. 16:14

»

Pārdomas

Stepaņenko gribās, lai infekcija iet plašumā un lai bērni slimotu. Citādi Stepaņemko ieteiktu maskas lietošanu. No viņas nav dzirdēta kinstruktīva kritika, bet tikai populistiski izteicieni un ierosinājumi


Sēdi savā uzpunī un nesmirdini gaisu.Par uzpurņa nēsāšanas kaitīgumu,it īpaši bērniem,pat nav verts diskutēt.
Konstruktīva kritika visiem pandēmijas afēristiem būs,karātavu konstrukciju izskatā.

Atbildēt

Ilgi nebūs jāgaida

08.09.2021. 15:29

»

O)O

Tādi cilvēki kā Skride ir 1:1 salīdzināmi ar Bulgakova "Suņa sirds" varoni mājas pārvaldes darbinieku Švonderu un no 12 krēsliem bāreņu patversmes vadītāju...


Perevozčikovs, Dumpis, Kariņš, Pavļuts, Viņķele, Levits. Visi tie purni ir zināmi.

Atbildēt

vecā ziņkārība

08.09.2021. 15:07

Bet es aicinu Skridi nolikt deputāta mandātu un vairs nemaisīties politikā.Un vēl es aicinu Skridi aicināt savus biedrus no attīstībai Par darīt to pašu.No jūsu darbuļošanās Saeimā nav nekāda labuma.Ir tikai nebeidzams ļaunums un nepatikšanas valstij,tautai,bērniem un visiem pārējiem.Jums nav ne kauna,ne goda,ne saprašanas.Jūs protat tikai atbalstīt visādus diedelniekus no mistiskām kopienām un putināt valsts naudu.Kālab jūs nestrādājat slimnīcā,bet deldējat bikšu dibenu Saeimā,ja jau esat ārsts?

Atbildēt

ES

08.09.2021. 14:58

»

Pārdomas

Stepaņenko gribās, lai infekcija iet plašumā un lai bērni slimotu. Citādi Stepaņemko ieteiktu maskas lietošanu. No viņas nav dzirdēta kinstruktīva kritika, bet tikai populistiski izteicieni un ierosinājumi


mūsu ģimenes 4. klases skolnieks. pasēdēja ar masku 2 dienas, tagad guļ mājās ar spēcīgu klepu. No kā - nekāda kontakta ārpus klases nav bijis. Tad - no kā?
Vēl gribu pateikt - Jūlija Stepaņenko, es sekoju līdzi Jūsu darbībai un vēlu Jums visu to labāko! Jūs esat izvēlējusies iet kopā ar Ainau Šleseru. Tas ir lieliski! Es atceros, kā viņš ienāca politikā jau būdams miljonārs, ko sapelnīja ne zogot, ne izkalpinot citus vai nodarbojoties ar reketu. Viņš to nopelnīja ar savu galvu un milzu enerģiju un neatlaidību. Lai Jums veicas! Mana balss Jums nodrošināta!

Atbildēt

O)O

08.09.2021. 14:56

Tādi cilvēki kā Skride ir 1:1 salīdzināmi ar Bulgakova "Suņa sirds" varoni mājas pārvaldes darbinieku Švonderu un no 12 krēsliem bāreņu patversmes vadītāju.
Stulbi, melīgi, nelietīgi un zaglīgi, bet klāt nāk vēl viena ļoti smaga rakstura īpašība - slepkavas.
Es varu cilvēkiem piedot zagšanu - nu zodziet jūs naudu no budžeta, no veselības ministrijas, no slimnīcu budžeta, nu zodziet, štrumts ar jums.
Bet vai tiešām jums bija par maz un jūs nolēmāt piedalīties šajā ABSURDAJĀ GLOBĀLAJĀ MEDICĪNISKAJĀ TERORA KAMPAŅĀ, jo jums bija par maz?????
Jūs saprotiet ko jūs esat izdarījuši ar cilvēkiem, ar ekonomiku un ar cilvēku tiesībām?
Vai jūs saprotiet, ka VISI šie pieņemtie mēri sakarā ar covid ir bijuši absurdi un ir kaitējuši VISIEM izņemto tiem, kas ir sazagušies tik cik vēl nekad agrāk?
Vienkārši fakti -
1)vakcīnām ir blaknes, cilvēki gūst smagas traumas no tām un mirst.
2)Vakcīnas nav izgājušas nekādus ilgtermiņa testus, nu nav un viss
3)Izraēlas pieredze skaidri parāda, ka vakcīnas kā minimums NEDOD NEKO POZITĪVU cilvēka veselībai, bet drīzāk vakcīnām ir negatīvas sekas. KĀ TĀ VAR BŪT, KA 80%+ VAKCINĒTĀ VALSTĪ (daudzi jau 3x vakcinēti) VASARĀ AR COVID SLIMO VAIRĀK NEKĀ JELKAD??????????????????????
Tikai NELIETIS VAI IDIOTS var ignorēt šo faktu.
4)Visi, es vēlreiz atkārtoju VISI ierobežojumi ir bijuši absolūti bezjēdzīgi cik tālu covid un absolūti destruktīvi attiecībā uz ekonomiku un cilvēku veselību, tajā skaitā psiholoģisko. Zviedrijai tam ir skaidrs piemērs kā valsts kur nebija nekādi ierobežojumi vispār no vienas puses un valstis ar vis lielākiem ierobežojumiem kā Peru un Izraēla no otras puses ir viss sliktākajā situācijā attiecībā uz covid.
Atkal tikai NELIETIS VAI IDIOTS to var ignorēt.
5)Maskas. Tās lupatas kurās cilvēki, tajā skaitā bērni ir SPIESTI staigāt neko nedod. Paņemiet cigareti (kaut elektronisko "veipu") uzvelciet to lupatu un redzēsiet kā jūs varat dūmus izpūst tai cauri. Atkal TIKAI NELIETIS VAI IDIOTS to var ignorēt.
Secinājumā es gribētu teikt lūk ko - šaubos vai Skride ir idiots, tāpēc ir skaidrs, ka viņš ir NELIETIS UN TĀPĒC IR ABSOLŪTI LĪDZATBILDĪGS AR CITIEM NOPIRKATAJIEM NELIEŠIEM KĀ DUMPIS UN PEREVOZČIKOVS(šitam morālam kroplim pa taisno PVO ieskaitīja 20000, lai dara ko liek, nu lēta prostitūte) un protams visiem politiķiem kuri to visu padarīja par "likumīgu". Uz jūsu rokām ir asinis. Un agrāk vai vēlāk, es esmu pārliecināts, jums pakaļ atnāks tā vai savādāk. Vai tas būs likumīgi vai kāds no vakcīnas nomiruša bērna tēvs, bet jums pakaļ atnāks, esmu par to pārliecināts un es tam aplaudēšu.

Atbildēt

un tomēr

08.09.2021. 14:41

Jūlija ir gudra un skaista! Skauģi gan dažreiz aprej.

Atbildēt

Pēteris

08.09.2021. 14:41

skride - fu! būdā!

Atbildēt

Ert

08.09.2021. 14:22

Tas Skride ir pretīgs žandarms. Un taisnība par Ziemeļkoreju,tur tādiem īstā vieta,kuri apkaro citādu viedokli, kurš atšķiras no vadīklu "kursa".

Atbildēt

Pārdomas

08.09.2021. 13:52

Stepaņenko gribās, lai infekcija iet plašumā un lai bērni slimotu. Citādi Stepaņemko ieteiktu maskas lietošanu. No viņas nav dzirdēta kinstruktīva kritika, bet tikai populistiski izteicieni un ierosinājumi.

Atbildēt

lauķis

08.09.2021. 13:40

Šoreiz pilnībā atbalstu viedokli,bet ne pašu stepaņenko,neticu tai.

Atbildēt

Jānis

08.09.2021. 13:26

Jūlija, iesniedziet pieteikumu Saeimas ētikas komisijā par skrides necienīgu rīcību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....