Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

izmuldējās, ka grib par budžeta naudu

01.05.2024. 01:39

zagt jau vairs nav grēks, bet gods

Atbildēt

vismaz viena intervija ar mani

27.04.2024. 18:08

»

Atis Priedītis

Dīvaina sajūta - man jāsāk apstāties...


Priekš kam?

Atbildēt

Atis Priedītis

27.04.2024. 17:59

Dīvaina sajūta - man jāsāk apstāties

Ilgu laiku es biju spiests samierināties ar situāciju, ka tika darīts viss iespējamais lai cilvēki ne par mani, ne par manu radošo darbību neko nezinātu. Šobrīd situācija ir krasi mainījusies. Neskatoties uz to, ka lielie masu mediji joprojām mani pilnībā ignorē, cilvēki jau zina par mani un ļoti aktīvi lasa visas manas publikācijas. Tās šobrīd ir brīvi pieejamas sociālajos portālos un izdotās grāmatas ir pieejamas gan tiešsaites lasīšanai, gan arī bezmaksas lejupielādei.

Esmu konstatējis, ka katru dienu manas publikācijas izlasa vidēji no 5000 līdz 10 000 cilvēku. Tas ir ļoti liels cilvēku skaits un nozīmē, ka man absolūti vairs nav vajadzīga lielo masu mediju uzmanība un nav nepieciešamība arī izdot vēl kādu savu grāmatu. Bijušo čekistu un komunistu draudi, kurus man atklātā tekstā pateica 80.to gadu otrajā pusē - "Mēs jūs iemīcīsim dubļos uz visu jūsu mūžu!" nav īstenojušies.

Tāpēc tomēr vēlreiz publiskoju savu ideju par to kā varētu notikt vismaz viena intervija ar mani. Mani noteikumi:
1. Interviju sniegšu tikai vienam lielajam masu medijam un tā būs tikai viena. Jo ļoti labi zinu cilvēku attieksmi pret tām "slavenībām", kuras regulāri gozējas masu mediju uzmanības prožektoru gaismā.
2. Intervijā man tiks dota iespēja atklāti pastāstīt par okupācijas laika VDK vajāšanām.
3. Tiks atslēgta iespēja rakstīt komentārus jo ļoti labi zinu kāda būs bijušo čekistu un komunistu ņirgāšanās par mani.
4. Intervēšana notiks manā dzīvoklī lai žurnālists redz, ka nedzīvoju kā "bomzis", ka mans dzīvoklis ir ļoti mājīgi iekārtots un tajā ir viss nepieciešamais komfortablai dzīvošanai.

Šobrīd gan šķiet, ka masu mediji turēsies līdz pēdējam un rakstīt par mani būs aizliegts vēl ļoti ilgi, ilgi.

Un nedaudz ironisks pēcvārds. Tikko mana 80.tajos gados sarakstītā dziesma "Aleksandra Čaka motīvs" Anitas Zambares un Aigara Kruča izpildījumā ieguva pirmo vietu Radio SWH raidījuma Priekšnams jauno dziesmu aptaujas TOP 20. Bet arī par to cilvēki neko nedrīkst zināt!

Atbildēt

ha-ha

27.04.2024. 16:44

Vecie komunisti realizē jauno labējo politiku.Sevišķi tas izpaužās pensiju lielumos,kur lielākie krievu okupantu kolaborantu barveži ir privatizējuši neatkarīgo Latviju pilnībā un izrakstījuši par šo noziegumu milzīgas kompensācijas,lai papildus nolaupītajiem miljoniem,izdzītājiem,postā un nelaimē iedzītājiem latviešiem noklusinātu savu sirdsapziņu un morālās mokas elles priekšnojautās.

Atbildēt

BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam

27.04.2024. 16:42

»

mazpisan

,tu esi divkājaina sūdčupa


Kas arī bija jāpierāda - turpini tāpat, "četrkājainā sūdčupa" un tu tālu tiksi! ;)

Atbildēt

BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam

27.04.2024. 15:45

»

mazpisan,

tu esi rets sūds,kurš sava appļūttītā ego dēļ ir gatavs noplūtīt visus ,kuri neatbilst tavam kalībram


tu kārtējo reiz precīzi noraksturoji PATS SEVI, SAVUS "dzīves mērķus" un galvenos iemeslus, kas tev liedz tos sasniegt, deģenerāt analfabēt. Turpini tāpat un tu tālu tiksi! ;)

tu un taml. "reti sūdi ar appļūtītu ego" NEKAD neatbildīs Normālu Cilvēku "kalibram". Arī tāpēc (galvenokārt), ka tu un taml. "reti sūdi ar appļūtītu ego" pastāvīgi dari VISU iespējamo un neiespējamo, lai nekādā gadījumā neatbilstu tevis izdomātajam "kalibram".

Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.04.2024. 15:25

»

Mazpisan,

tu gribi peldēt, bet neproti,jo izmanto peldēšanai jau izlietotu tualetes papīru


Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Atbildēt

BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam

27.04.2024. 15:23

»

Mazpisan,

tu gribi peldēt, bet neproti,jo izmanto peldēšanai jau izlietotu tualetes papīru


Pie tā, ka tu nezini savu dzimto(?) valodu un joprojām (?!) esi nožēlojams (patiesībā –jebkuram normālam cilvēkam vismaz derdzīgs un pamatoti nicināms) ANALFABĒTS, varētu būt vainīgi un ATBILDĪGI (arī tavā priekšā, diemžēl) – pirmkārt un galvenokārt tavi vecāki, kā arī citi tuvinieki - tava ģimene (t.i., ja tu vispār zini, ko tas nozīmē). Otrkārt – pie tava nožēlojamā ANALFABĒTISMA ir vainojami un ATBILDĪGI tavi pedagogi. T.i. (standartversijā) tavi audzinātāji pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī skolotāji, pasniedzēji un taml. "profesionāļi / speciālisti" vispārējās (pamata) izglītības iestādēs. Par kurām tālāk tu, gluži pašsaprotamu iemeslu dēļ, tā arī neesi ticis (pat pieļaujot, ka tu kādu [visticamāk "specializēto"] pamatizglītības iestādi tomēr esi izrādījies spējīgs absolvēt, nu - vismaz būsi pacenties nopirkt atestātu / "sertifikātu par pamatizglītības kursa apguvi"). Un treškārt (patiesībā ekskluzīvi, "ārpus konkurences") – pie tava nožēlojamā ANALFABĒTISMA esi vainojams un ATBILDĪGS tu PATS – galvenokārt dēļ sava totāli bezcerīgā stulbuma un likumsakarīgi raksturīgā slinkuma. Jo, kā ir sacīts – mācīties NEKAD NAV par vēlu. Bet – tas attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem, un priekš tam ir nepieciešamas veselas, adekvāti funkcionēt spējīgas smadzenes (tātad – NE par tevi šis "stāsts", hiperenerģiskais pamuļķīt).

Savukārt – pie tā, ka tu esi PATS SEVI izstādījis (un, pat - turpini to darīt regulāri, vēl joprojām?!) par vispārēju apsmieklu publiskajā telpā, esi vainīgs un ATBILDĪGS TIKAI un VIEĪGI tu PATS. Kāpēc tu to dari? T.i. – kāpēc tu regulāri izstādi sevi, kā bezcerīgi stulbu analfabētu un vienkārši totālu stulbeni, par vispārēju apsmieklu publiskajā telpā VISIEM, kas (nu jau gana regulāri, sevišķi pēdējās dienās / nedēļās) redz tavu bezjēdzīgi kretīnisko izpildīšanos? Visticamāk, tu to darīji un turpini darīt PATS SAVA patiešām fenomenālā stulbuma dēļ, kāds ir raksturīgs (galvenokārt) tikai tādiem ģenētiski izdzimušiem / patoloģiski defektīviem "latvānijas titulnācijas bio-gaļas izstrādājumu atkritumiem" kā tev.

Nu ja, neko nepadarīsi: "Katrs PATS ir SAVAS (ne)laimes kalējs.", kā ir sacīts. Un, arī: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

tava nožēlojami analfabētiskā un bezjēdzīgi debilā ķēzīšanās publiskajā telpā, ko tu (it kā) atļaujies izkārnīt pret normāliem cilvēkiem, liecina TIKAI un VIENĪGI par tavu permanento debilismu un, ar katru šādu tavu izgāšanos, pierāda to arvien pārliecinošāk – NEVIS (it kā, subjektīvi tev šķietami) kompromitē vai pat aizskar normālus cilvēkus, pret kuriem tu atļaujies vērst savu neatgriezeniski deģeneŗēta kretīna "daiļ*iršanu". Varētu padomāt, ka - tu to nezināji, patiešām??... ;)

P.S. Atkārtošana esot zināšanu māte: ja tu esi mazs un dumjš Atejs, tad tev vēl ir iespēja augt lielam un kļūt gudrākam, BET - ja tu esi jau liels un vēl tik stulbs Atejs Caurejs, tad tā ir viselementārākā ģenētika, visticamāk. ;)

P.P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

Atbildēt

DIKĻU hūtsmēslam BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam

27.04.2024. 15:21

»

DIKĻU kūtsmēslam ..,😊

https://youtu.be/7Juf5jUZG64


Latviešu valoda 1-2. klasei.

https://www.youtube.com/watch?v mFTFm7Hl_i4

Ir sacīts: "Mācīties nekad nav par vēlu un iemācīties nekad nevar par daudz." ;)

Atbildēt

Mazpisan,

27.04.2024. 14:55

tu gribi peldēt, bet neproti,jo izmanto peldēšanai jau izlietotu tualetes papīru!
https://youtu.be/v12uBSUkmYQ?list LL

Atbildēt

mazcīsinjš deģenerāts analfabēts

27.04.2024. 14:53

»

mazcīsinjš

pamodies ... salmos


jau paguvis apgānīties... sen nemainītajos pamperos.

Atbildēt

DIKĻU hūtsmēslam BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam

27.04.2024. 14:50

»

DIKĻU kūtsmēslam ..,😊

https://youtu.be/7Juf5jUZG64


tu esi neslikti apguvis vijoles spēji, kā izrādās - katra ziņā labāk, nekā latviešu valodu. ;)

Atbildēt

mazcīsinjš

27.04.2024. 14:45

»

jau rok platus grāvjus ...

...kur apglabāt tādus kā tevi


pamodies ... salmos

Atbildēt

,jūs ,mazcisiņ,dara atpazīstamu!😊

27.04.2024. 14:24

»

šiziskā maniere

inteLOHtuāli daiļslidot ,jūs ,mazcisiņ,dara atpazīstamu


Iespējams - atšķirībā no tādiem tipiskiem deģenerātiem analfabētiem kā tu, kas ir vienādi un bezpersonīgi neatpazīstami kā sūdumušas izkārnījumi uz miskastes vāka.

Atbildēt

jau rok platus grāvjus ...

27.04.2024. 14:15

»

nu jā

Krievu valoda ir ienaidnieka valoda. Pie austrumu robežas jau rok platus grāvjus


...kur apglabāt tādus kā tevi...

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.04.2024. 14:13

»

Gvardejecam no ferms

atkal delīrija murgi. pēc murgošanas nāks agonija. un gals nolūzīs


Aktuāls citāts: “Ja tev ir “heiteri”, tātad tu kaut ko dari pareizi.”

Atbildēt

Atis Priedītis

27.04.2024. 06:03

Tā kā man beidzot šajā portālā ir radušies arī aizstāvji, publicēju vel vienu topošā romāna "Atgriešanās pagātnē" fragmentu. Piebildīšu, ka šis notikums tiešām ir patiess.

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.15

Šķiet, ka pats nopietnākai mēģinājums Kristapu nogalināt notika 90.to gadu sākumā. Kristaps ar savu nepakļāvību un uzdrīkstēšanos bija ļoti nokaitinājis kādu vietējā ciemā dzīvojošo slepenā dienesta darbinieku. Tā kā cilvēku nogalināšanām tā laika slepenie dienesti izmantoja iespējas, kura varēja tikt atzītas par nelaimes gadījumiem, tad šāda iespēja tika izmantota arī pret Kristapu.

Ciema parka nomalē atradās šautuve. Tajā regulāri notika šaušanas treniņi. Reiz ejot pa parka celiņu Kristaps pēkšņi izdzirdēja, ka gar viņa galvu nosvilpj lode. Kristaps devās pie šaušanas nodarbību trenera un to informēja, ka acīmredzot. aiz kāda no mērķiem šautuves sienā ir izveidojies caurums un lodes lido parkā. Treneris savukārt apgalvoja, ka nekas tāds nav iespējams, bet tajā dienā šaušanas treniņi tomēr tika pārtraukti.

Nākamajā dienā notika tieši tas pats. Tikai Kristapa pirmās dzīves laikā lode šoreiz aizlidoja tikai pāris centimetrus no Kristapa galvas. Uzreiz pēc šāviena Kristaps pagrieza galvu uz šautuves pusi un īsu brīdi uz kādas ēkas jumta, kas atradās blakus šautuvei, ieraudzīja cilvēku ar šauteni rokā. Šis cilvēks ļoti ātri noliecās un pazuda Kristapa skatienam. Tātad šoreiz tika šauts tieši uz Kristapu.

Kristaps devās pie vietējās pašvaldības priekšnieka, ļoti rupji ar viņu izlamājās un nekad vēlāk lodes parkā vairs nelidoja. To, ka ir ticis šauts tieši uz Kristapu, viņš nevienam neteica, jo labi zināja, ka šādam stāstam neviens neticēs.

Sākot no jauna dzīvot 1975.gadā šo notikumu Kristaps atcerējās ļoti spilgti. Viņam šoreiz bija doti 15 gadi lai ļoti rūpīgi sagatavotos. Domās šo gadījumu Kristaps "izspēlēja" vairākas reizes. Viņš ļoti labi atcerējās, kurā parka vietā šaušanas laikā atradās. Tas bija blakus tieši kādam parka soliņam un notika brīdī kad Kristaps gāja garām šim soliņam.

Savā nākamajā dzīvē, Kristaps precīzi gāja pa šo pašu maršrutu. Tikai piegājis pie soliņa, viņš pēkšņi paslēpās aiz kāda ļoti resna parka koka, kurš auga tieši blakus soliņam. Un lode aizspindza brīdī, kad Kristaps bija pilnīgā drošībā.

Atbildēt

Хм

26.04.2024. 23:46

»

Quo vadis?

Mazohisms ir slimība. Kāpēc lai tāda nebūtu Priedīša kungam


Всё может быть. На Луну летаем, а человеческий мозг до сих пор загадка, у кого какие тараканы в голове. В новой книге есть многозначительная подсказка - 1975 и автор в той жизни вдруг известный и популярный композитор. А если вспомнить крайне негативное отношение к Паулса, за котрым видна плохо скрытая зависть..

Atbildēt

si-si-dra

26.04.2024. 21:13

cūka cūkai - puče

Atbildēt

Quo vadis?

26.04.2024. 19:29

»

Priedīšam ir

savs redzējums,te ir kas globālāks


Man tak ar vienu reizi pielec.

Atbildēt

Priedīšam ir

26.04.2024. 18:22

»

Quo vadis?


savs redzējums,te ir kas globālāks.
Bet ne obligāts.
https://www.newmessage.org/

Atbildēt

Quo vadis?

26.04.2024. 18:14

»

Nav problēmu.

Lūdzu


:))

Laikam tomēr turpināšu Priedīša palagus laist gar acīm, nevis apzināti lasīšu jebkāda reliģiska fanātiķa uzskatus par dievu (ar mazo burtu) un viņu dievišķo tikšanos ar eņģeļu palīdzību.

Atbildēt

Googlis

26.04.2024. 18:05

»

Nav problēmu.

Lūdzu


latviski labi tulko arī

Atbildēt

Nav problēmu.

26.04.2024. 18:02

»

Quo vadis?

Varbūt varētu lūgt Jūsu palīdzību un Jūs varētu kaut nedaudz man palīdzēt saprast, kas ir tas "cits", ko Jūsu fiška velk


Lūdzu! ;)

https://www.newmessage.org/the-message/volume-4/greater-community-spirituality/what-is-human-purpose/

Atbildēt

Quo vadis?

26.04.2024. 17:54

»

paklau

,veča,kas Tev ļāva runāt manā vārdā?Es Priedīša tekstos redzu ko citu,nevis to ,ko Tev fiška nevelk


Varbūt varētu lūgt Jūsu palīdzību un Jūs varētu kaut nedaudz man palīdzēt saprast, kas ir tas "cits", ko Jūsu fiška velk.

Atbildēt

paklau

26.04.2024. 17:31

»

Quo vadis?

Mazohisms ir slimība. Kāpēc lai tāda nebūtu Priedīša kungam


,veča,kas Tev ļāva runāt manā vārdā?Es Priedīša tekstos redzu ko citu,nevis to ,ko Tev fiška nevelk.

Atbildēt

Tas ir lab

26.04.2024. 17:12

»

Quo vadis?

Ar iedomību


Tad jau gandrīz vai svētā!Tieciet galā ar to domību un staigāsiet pa Daugavas virsu.

Atbildēt

Quo vadis?

26.04.2024. 17:04

»

Un ar ko

Kkundze sirgst pie raudu galda


Ar iedomību. ;)

Atbildēt

Un ar ko

26.04.2024. 17:01

»

Quo vadis?

Mazohisms ir slimība. Kāpēc lai tāda nebūtu Priedīša kungam


Kkundze sirgst pie raudu galda?

Atbildēt

Quo vadis?

26.04.2024. 16:57

»

Хм

apzināti publicējot to, par ko cilvēki viņu neieredz...


Mazohisms ir slimība. Kāpēc lai tāda nebūtu Priedīša kungam?
Apzināti likt savus tekstus, un pēc tam ķert orgasmu (lasīt mūsu apvainojomus), var gribēt tikai ASV prokurors Čaks Rouds no seriāla Miljardi. Un Priedīša kungs. ;)

Atbildēt

viss ir vienkārši

26.04.2024. 16:54

»

Nu ja ,nūja...

Bet apbižotā mazpisāna palagi jums patīk


Kas arī bija jāpierāda - viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

viss ir vienkārši

26.04.2024. 16:51

»

quod iustum est

Vai tas mazsardels ir Jūsu pseidonīms


Kas arī bija jāpierāda - viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Atis Priedītis

26.04.2024. 16:45

»

Хм

вот, пришло определение в голову-синдром непризнанного гения...


Šobrīd tie "ņedrugi u.t.t" ir nebūtiski. Interneta sociālajos portālos to ko es publicēju regulāri katru diennakti lasa no 5000 līdz 10 000 cilvēku. Es pat esmu pieņēmis lēmumu prozas tekstu grāmatas vairāk neizdot. Man tas vairs nav vajadzīgs.

Atbildēt

Es

26.04.2024. 16:21

»

Quo vadis?

Domāju, ka visa tauta piekristu, ja viena liela stadiona vietā izbūvētu simtiem spēļu laukumus bērniem un lieliem visā Latvijā...


Nav tik traki ar to, Rīgā vairākos stadionos puikas trenējas futbola klubos cauru gadu. Simtiem laukumu nevajag, nav jau to bērnu.

Atbildēt

Es

26.04.2024. 16:19

Beidzot Pučem raksts, kur pateikts pilnīgi viss, arī 100% manas domas.
Jūs varat uzcelt pa stadionam uz katra Rīgas apvedceļa, aitu gani vālēs mūsu teļus futbolā šā kā tā.

FUTBOLS PIEDZIMA ANGLIJĀ UN NOMIRA LATVIJĀ.

Atbildēt

Хм

26.04.2024. 16:03

»

Хм

apzināti publicējot to, par ko cilvēki viņu neieredz...


вот, пришло определение в голову-синдром непризнанного гения.
Который никогда не признает, что в целом..ну так себе уровень..средний. Да, может быть несколько удач, но не более..
Но не может с этим смириться, поэтому всегда найдет причины, что это "враги, недруги, завистники" и т.д. и т.п

Atbildēt

Хм

26.04.2024. 15:58

»

Quo vadis?

Piekrītu Jums, bet nu nekādi neizdodas palaist garām tukšus tekstus no cilvēka, kurš šizofrēniski sevi dzen kapā, apzināti publicējot to, par ko cilvēki viņu neieredz...


apzināti publicējot to, par ko cilvēki viņu neieredz.
Ну это громко сказано, вряд ли прям "ненавидят". Скорее, просто уже вызывает некую жалость и раздражение навязчивое себя рекламирование. И все под флером "это просто КГБ не дает мне быть популярным. А вот Паулс плохой и популярный"
Некая навязчивая идея и "вы все меня не понимаете, а я так прав, так прав".

Atbildēt

viss ir vienkārši

26.04.2024. 15:46

»

šiziskā maniere

inteLOHtuāli daiļslidot ,jūs ,mazcisiņ,dara atpazīstamu


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

patiesībā

26.04.2024. 15:45

»

Es Jums piekrītu!

Īpaši te izceļas ar uzbāzību kāds dzejdaris - CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

viss ir vienkārši

26.04.2024. 14:45

»

Kamielis izlīdīs caur

adatas aci drīzāk ,nekā tu kondicionēsies līdz normāliem putniem savā būrītī.Diemžēl,diemžēl


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko nesaprot, tikai atstrādā savu pasūtījumu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...