Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sindema

21.12.2013. 01:35

»

L. Grantiņš H-86

Ja es būtu Kažociņš, tad pirmais ko liktu izdarīt: palikt 100 kg. dinamīta zem Lapsas spēkrata


... trīs četri... ...prrrrr... Senilais "terorist", kas to bedri aizbērs? Tev tik savā Vācijā klaunus smīdināt.

Atbildēt

Lapsa !

20.12.2013. 15:07

Turies, Lapsa ! Būs kā Lembergam jāatbild simtos procesu par apmelošanu ! Kā var? Bērziņu, Prezidentu, kristāltīru komunistu apliet dubļiem ? Viņš taču badā nomirs, bet cita mantu nepaņems ! Vai labāk būtu, ka tā vecā būda Vecrīgā satrupējusi sabruktu ? Jeb Lode ? Un ko darīs tie simti slēpotāju ziemā, ja Bēziņš nepūtīs sniegu ?Un kā tu Lapsa, nesaproti, ka Amerikā Bankas Prezidents saņem tikai drusku mazāk nekā Bērziņš saņēma, tāpēc, ka viņš ir nēģeris. Bet tur nēģerus apspiež. Nevajag Lapsa melot! Bērziņš nav komunists ! Bērziņš nav zaglis ! Bērtziņš ir mūsu prezidents! Bet kas ir Prezidents ? Tautas Lepnusm !!! Visiem jācenšas viņam līdzināties ! Līdzināsimies Bērziņam ! Mainīsim sievas, atteiksimiesw no bērniem, zagsim ! Tad mēs visi būsim Prezidenti !

Atbildēt

snemkai

20.12.2013. 14:58

Pljurkstu, kur gribu- salāpīts vai nē. Nelabi tā komisija tika izveidota un izrīkojās, bet kļūdas atzina un pašlikvidējās. Vienlaikus ir ļaudis, kuriem dikti jau nu prieks, ka ir iegansts Delnu nolīdzināt līdz ar zemi. Par to žēl.

Atbildēt

Snemka

20.12.2013. 13:12

»

Akmens

Nekļūdas tikai tas, kas neko nedara


Ko nu te pljurksti, aizej salāpies!

Atbildēt

Akmens

20.12.2013. 11:42

Nekļūdas tikai tas, kas neko nedara.

Atbildēt

MALACIS LAPSA

20.12.2013. 09:16

L.Lapsas priekšā kārtējo reizi noņemu cepuri :)))) Šitā zaglēniem uzsist pa pirkstiem Tev atkal ir izdevies godam. Tiem jau shēmiņa bija uzshēmota kā uz cilvēku nelaimēm ieraut nāsīs smuku naudiņu, bet tagad nekā.... Pēc lapsas publikācijām šiem jāatkāpjas ..... MALACIS LAPSA !

Atbildēt

Kash

20.12.2013. 09:05

»

shaK

Kā tad. Pēc PIETIEK publikācijām un spiediena, kad izlocīties nu nekādi vairs nebija iespējams. Bez tā viss ietu savu gaitu, ari 900Ls vērtais überkrutais papīrgrauzējs jau būtu iepirkts (nez ko ta' tādu smalcinātu...


Protams, ka pēc Pietiek spiediena. Par to "cepuri nost". Neesmu apgalvojis pretējo. Tik saku, ka viņa atšķirībā no simtiem citu vairs ne locījās, ne arī gorījās, bet pateica, ka tā tas arī ir. Lapsam vairs nav īsti ko gremot, tāpēc "spārda pakritušo".

Atbildēt

L. Grantiņš H-86

20.12.2013. 08:54

Ja es būtu Kažociņš, tad pirmais ko liktu izdarīt: palikt 100 kg. dinamīta zem Lapsas spēkrata.

Atbildēt

barba

20.12.2013. 08:46

Lapsa, malacis, tā turpināt! Purināt vajaga to sasmakušo pīļu dīķi, zagļus un izšķērdētājus vilkt gaismā.

Atbildēt

shaK

20.12.2013. 07:32

»

Kash

"Negribīgi" vai "gribīgi", bet, neskatoties uz to, ka Voika man galīgi nesimpatizē, teikšu, ka viņa tomēr godīgi pateica, kur tika norauts feileris. Tiešā tekstā tika pateikts, ka komisija sāka no nepareizā gala. Tātad saprata un atzina kļūdu. Portālam Pietiek vajag visu sagriezt dramatiskāk neka ir...


Kā tad. Pēc PIETIEK publikācijām un spiediena, kad izlocīties nu nekādi vairs nebija iespējams. Bez tā viss ietu savu gaitu, ari 900Ls vērtais überkrutais papīrgrauzējs jau būtu iepirkts (nez ko ta' tādu smalcinātu?).
Sitie siles cūkas kaunu nepazīst. Ir jādod sāpīgi, tiesā tēmējumā pa purnu, lai siem aizietu līdz smaganām (smadzenes te nav vērts pat pieminēt).

Atbildēt

Kash

20.12.2013. 07:01

"Negribīgi" vai "gribīgi", bet, neskatoties uz to, ka Voika man galīgi nesimpatizē, teikšu, ka viņa tomēr godīgi pateica, kur tika norauts feileris. Tiešā tekstā tika pateikts, ka komisija sāka no nepareizā gala. Tātad saprata un atzina kļūdu. Portālam Pietiek vajag visu sagriezt dramatiskāk neka ir patiesībā.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 20.12.2013. 02:28

»

es

..rīt nobruks pati valsts, jo tas, ko patlaban valsts institucijas izvērš pret mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, neka cita ka par teroru nosaukt nevar. Jā, skaidrs, ka valsts pārvaldei vairs naudas nav, tāpēc žņaudz nost mazos...bet cik ilgi??? Un vēl cik daudziem jāaizbrauc? lai paliek tikai valsts ...


...

”Bet statistika - skaita "vaukšķus"...”
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 7.05.2008., Nr.6. )

"Nav tālu laiks, kad šajā "valstī",
Vairs paliks tikai 'SILES balsti',
Bars 'funkcīšu' un "ķēķa" 'menti' ~
Pie tā tiek "strādāts", konsekventi!..."

Gan 'pensīši' šeit "noliek ķelli",
Gan - pamet Muļķu Zemes elli,
Tie, kuriem 'jākaujas ar badu' ~
Dilst "genofonds", ar katru gadu...

Bet statistika - skaita "vaukšķus" ~
Gan emigrantu daudzos 'taukšķus',
Gan tos, kas... citos 'medīblaukos':
"Tas "valstij" netraucē 'grimt taukos'!..."

Var 'SILES branža' berzēt rokas:
"Pa pirmo!!! 'Atkritīs' mums mokas,
Dēļ "bauru lohiem" 'fišku šķobīt'!
(Tāpat - neko tur 'neizlobīt'...)"
...
Lai "treknu punktu pieliktu" ~
Kāds 'biedrs', viebjot šņukuru,
Rukšķ "mantru" (kaut kur dzirdētu):
"Nav cilvēku - nav problēmu!..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8864

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

es

20.12.2013. 02:09

»

Ojārs

Mani pamazām pārņem tāda sirreāla sajūta, ka ļoti strauji izirst, izšķīst, izkūst kā sniegs pavasara saulē valsts vara. Tā ir kļuvusi pilnīgi rīcības nespējīga...


..rīt nobruks pati valsts, jo tas, ko patlaban valsts institucijas izvērš pret mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, neka cita ka par teroru nosaukt nevar. Jā, skaidrs, ka valsts pārvaldei vairs naudas nav, tāpēc žņaudz nost mazos...bet cik ilgi??? Un vēl cik daudziem jāaizbrauc? lai paliek tikai valsts pārvalde un pensionāri?????

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 20.12.2013. 01:23

Realitāte patiesi rāda,ka NAUDA un varas kāre,alkatība šajā netaisnajā valdības pārvaldes sistēmā pilnīgi vios līmeņos ir pats visu augstākais mērķis, viss pārējais vien atrunas un piedevas,kuras imitē un attaisno ņegausīgo pierīšanos. Ar ko, Jūs prasīsiet. Ar Latvijas valsts iedzīvotāju sūri sastrādātajiem labumiem un asinīm. Skaisti vārdi viņiem -viltus patriotiem un viltus Latvijas taisnības sargiem ir tikai efektīgs līzdeklis,lai apmānītu nabadzīgos ,lētticīgos Latvijas iedzīvotājus.Vaine ir nevis nacionalitātēs vai valodās,kurās runājam,bet gan negodīgos,alkatīgos cilvēkos. Beidzot taču negais;igai zaglībai jāsaka,STOP,-sēdināt cietumos blēžus neraugoties uz amata lielumu.

Atbildēt

anna

19.12.2013. 23:37

kas tur ir ar to foto?

Atbildēt

N.Māstrihts

19.12.2013. 22:45

»

Ojārs

Mani pamazām pārņem tāda sirreāla sajūta, ka ļoti strauji izirst, izšķīst, izkūst kā sniegs pavasara saulē valsts vara. Tā ir kļuvusi pilnīgi rīcības nespējīga...
Latvijā šodien tiek ieviesta jauna „vāciešu-žīdu” kārtība ar ES, SVF aizdevumiem ES valstīm, projektu ietvaros Eiropai un Eirāzijai, kas izstrādāti Harvardas un Čikāgas universitātēs ar eiro ieviešanu, šos pasākumus atbalstot NA/VL.


Kad jauna latviešu partija nāks pie varas, tā iztīrīs Latviju no visiem to mēsliem – žīdu un veco latviešu komunistu, tiksim galā jaunās „vāciešu-židu” kārtības ieviesējiem Latvijā ar neskaitāmiem ES birojiem Latvijā.

Tiesās arī tos latviešus, kas atbalstījuši vecos komunistus to noziegumos pret latviešu tautu un visus politiķus un ierēdņus, kas apzināti piedalījušies „vāciešu-židu” jaunās kārtības šodien Latvijā ieviešanā ar visām ES struktūrām, to neskaitāmiem birojiem ar simtiem liekēžu Latvijā.

Vācieši šodien vairs neuzdrošinās paši ierasties Latvijā, bet iesūta vācu „izlūkdienesta speciālistu” Joran Steinhauer, kas radījis, izplata un dzied dziesmu „Paldies latiņam!”, latviešiem pat īsti neizprotot šīs dziesmas saturu. Dziesmas saturs pauž pateicību latviešiem par to nabadzību, kas radusies latviešiem, LVL piesaistot eiro atbalstam.

Krievu- žīdu komunisti, vāciešu-židu latviešu paverdzinātāji, padzenot latviešus no Latvijas, ar „vāciešu-židu” jauno kārtību Latvijā latviešiem Latvijā ir atņēmuši gan savu naudu, gan pašnoteikšanās tiesības, turpina okupēt Latviju ar ES (PSRS nomainot uz ES),– ieviešot Latvijā jauno „vāciešu-židu” kārtību ar eiro, vāciešiem šodien piespiedu kārtā "izvedot" latviešu lēto darbaspēku uz Vāciju netīrajiem darbiem pansionātos un cūku fermās.

Mēs smagi strādāsim, lai radītu jaunu latviešu partiju, kas iestātos par latviešu tiesībām dzīvot Latvijā, tiesātu un sodītu tos, kas sadarbojušies gan ar krievu-židu komunistisko iekārtu Latvijā PSRS laikos un šodien Krievijas un Vācijas interesēs, gan ar vācu-židu jaunās kārtības ES un eiro ieviešanā, latviešiem zaudējot savu neatkarību un pašnoteikšanos, un nacionālo valūtu LVL, kas bija un ir priekšnoteikums latviešu atgriešanai Latvijā no piespiedu verdzības ārzemēs, kā arī jaunu darbvietu radīšanai Latvijā.

Atbildēt

paija

19.12.2013. 21:58

Komisija- Strupceļs,kurā idejas tiek ievilinatas un tad klusi nožnaugtas.Džons A. Linkolns
Cilvēku grups,kas izšķiež laiku, prātojot, kā to nedarīt. Miltons Berls
Maza nekvalificetu ļaužu grupa,ko iecēluši nedomājosie,lai paveiktu kaut ko pilnīgi nevajadzīgu. Fibers Medži

Atbildēt

rcc

19.12.2013. 20:10

Naudas lielums zināms, bet kas jānoskaidro arī zināms. Kaut ko pa burzmu.

Atbildēt

Ojārs

19.12.2013. 19:57

Mani pamazām pārņem tāda sirreāla sajūta, ka ļoti strauji izirst, izšķīst, izkūst kā sniegs pavasara saulē valsts vara. Tā ir kļuvusi pilnīgi rīcības nespējīga.
Demisionē premjers, varas partijai izrādās nekad nav bijis un arī divu nedēļu laikā nav atradies neviens, kuru likt vietā. Izrādās, ka neviens nekad nav domājis par šādu iespēju, neviens rezervists vai aizvietotājs nekad nav trenēts vai citādi gatavots. Visi, sākot jau ar partijas vadītāju, mūk no atbildības. Darbi vairs nesokas, viss krīt no rokām - pat vienu komisiju izveidot vairs neviens neprot. Vēl neizveidota tā jau sairst. Turklāt tik iespaidīgi, ka grūti iedomāties, ka kāda cita varētu nākt vietā.
Fiskālās uzraudzības padomes veidošana arī kaut kur "uzkārusies".
Lielākā slimnīca šodien atkal ir palikusi bez valdes.
Es ar bažām gaidu rītdienu - kas nobruks rīt?
Vai vispār ir vēl palicis kāds, kurš kaut vai novēro kopējo situāciju?

Atbildēt

:)))

19.12.2013. 19:57

»

DD1

Guļošos nesit, Lapsas k-gs


Pareizi dara Pietiek, citādi šitie nekauņas noskurināsies un pēc divām nedēļām būs klāt uz jaunu komisiju ar jaunu algu un papīru smalcinātāju tāmi.

Atbildēt

DD1

19.12.2013. 19:49

Guļošos nesit, Lapsas k-gs...

Atbildēt

cvb

19.12.2013. 19:38

nesanaca uzvarities neko nedarot.

Atbildēt

Idis

19.12.2013. 19:37

Bet kāda jēga tai komisijai? Ko tā vēlējās noskaidrot? Komisija taču nav neko spējīga, jo tajā no celtniecības neviens laikam neko nesaprot. Tātad komisija bija tikai starpnieks. Bet tomēr- priekš bija vajadzīga tāda komisija? Policija visu noskaidros un vainīgos sodīs. Komisija taču nevar pildīt policijas funkcijas. Kāds mērķis komisijai? Noskaidrot, ka ir bezatbildība, kukuļņemšana, neprasme, neizglītotība? Tas taču tāpat ir zināms! Tāpat ir zināms, ka latvieši nav spējīgi valdīt, nav tam gatavi. Vai komisija nav tikai latviešu idiotisma izpausme kārtējā? Bezprāta lieta. Sabiedriska komisija ir vajadzīga, lai latviešus nomainītu ar citiem valdniekiem no Briseles, Vašingtonas. Tas tagad ir galvenais. Bet to jau latvieši nepieļaus, jo viņiem patīk zagt, piepelnīties pat uz citu nāves rēķina. Nepatīkami radījumi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

FotoSaruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu.
Lasīt visu...

21

Vīzija glamūra inteliģencei

Foto2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā un neizsakāmi dievinātā “šodienas nācijas tēva”, “pravieša”, “zvaigznes, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus”, “otra Kārļa Ulmaņa” uzruna latviešu tautai.
Lasīt visu...

21

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

FotoTuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas ir cieši saistīts ar līdzdalību vēlēšanās.
Lasīt visu...

12

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

Foto1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no valdības saņemt licenci naftas meklēšanai Baltijas jūrā! Dombrovskis izteicās, ka viņam neesot informācijas par paša grāmatas finansējuma avotiem.
Lasīt visu...

6

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

FotoVelmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām, par cenu, kas vairākkārt zem tirgus cenas. Valsts nesa zaudējumus, likvidatori uzvārījās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...

Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....