Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sindema

21.12.2013. 02:35

»

L. Grantiņš H-86

Ja es būtu Kažociņš, tad pirmais ko liktu izdarīt: palikt 100 kg. dinamīta zem Lapsas spēkrata


... trīs četri... ...prrrrr... Senilais "terorist", kas to bedri aizbērs? Tev tik savā Vācijā klaunus smīdināt.

Atbildēt

Lapsa !

20.12.2013. 16:07

Turies, Lapsa ! Būs kā Lembergam jāatbild simtos procesu par apmelošanu ! Kā var? Bērziņu, Prezidentu, kristāltīru komunistu apliet dubļiem ? Viņš taču badā nomirs, bet cita mantu nepaņems ! Vai labāk būtu, ka tā vecā būda Vecrīgā satrupējusi sabruktu ? Jeb Lode ? Un ko darīs tie simti slēpotāju ziemā, ja Bēziņš nepūtīs sniegu ?Un kā tu Lapsa, nesaproti, ka Amerikā Bankas Prezidents saņem tikai drusku mazāk nekā Bērziņš saņēma, tāpēc, ka viņš ir nēģeris. Bet tur nēģerus apspiež. Nevajag Lapsa melot! Bērziņš nav komunists ! Bērziņš nav zaglis ! Bērtziņš ir mūsu prezidents! Bet kas ir Prezidents ? Tautas Lepnusm !!! Visiem jācenšas viņam līdzināties ! Līdzināsimies Bērziņam ! Mainīsim sievas, atteiksimiesw no bērniem, zagsim ! Tad mēs visi būsim Prezidenti !

Atbildēt

snemkai

20.12.2013. 15:58

Pljurkstu, kur gribu- salāpīts vai nē. Nelabi tā komisija tika izveidota un izrīkojās, bet kļūdas atzina un pašlikvidējās. Vienlaikus ir ļaudis, kuriem dikti jau nu prieks, ka ir iegansts Delnu nolīdzināt līdz ar zemi. Par to žēl.

Atbildēt

Snemka

20.12.2013. 14:12

»

Akmens

Nekļūdas tikai tas, kas neko nedara


Ko nu te pljurksti, aizej salāpies!

Atbildēt

Akmens

20.12.2013. 12:42

Nekļūdas tikai tas, kas neko nedara.

Atbildēt

MALACIS LAPSA

20.12.2013. 10:16

L.Lapsas priekšā kārtējo reizi noņemu cepuri :)))) Šitā zaglēniem uzsist pa pirkstiem Tev atkal ir izdevies godam. Tiem jau shēmiņa bija uzshēmota kā uz cilvēku nelaimēm ieraut nāsīs smuku naudiņu, bet tagad nekā.... Pēc lapsas publikācijām šiem jāatkāpjas ..... MALACIS LAPSA !

Atbildēt

Kash

20.12.2013. 10:05

»

shaK

Kā tad. Pēc PIETIEK publikācijām un spiediena, kad izlocīties nu nekādi vairs nebija iespējams. Bez tā viss ietu savu gaitu, ari 900Ls vērtais überkrutais papīrgrauzējs jau būtu iepirkts (nez ko ta' tādu smalcinātu...


Protams, ka pēc Pietiek spiediena. Par to "cepuri nost". Neesmu apgalvojis pretējo. Tik saku, ka viņa atšķirībā no simtiem citu vairs ne locījās, ne arī gorījās, bet pateica, ka tā tas arī ir. Lapsam vairs nav īsti ko gremot, tāpēc "spārda pakritušo".

Atbildēt

L. Grantiņš H-86

20.12.2013. 09:54

Ja es būtu Kažociņš, tad pirmais ko liktu izdarīt: palikt 100 kg. dinamīta zem Lapsas spēkrata.

Atbildēt

barba

20.12.2013. 09:46

Lapsa, malacis, tā turpināt! Purināt vajaga to sasmakušo pīļu dīķi, zagļus un izšķērdētājus vilkt gaismā.

Atbildēt

shaK

20.12.2013. 08:32

»

Kash

"Negribīgi" vai "gribīgi", bet, neskatoties uz to, ka Voika man galīgi nesimpatizē, teikšu, ka viņa tomēr godīgi pateica, kur tika norauts feileris. Tiešā tekstā tika pateikts, ka komisija sāka no nepareizā gala. Tātad saprata un atzina kļūdu. Portālam Pietiek vajag visu sagriezt dramatiskāk neka ir...


Kā tad. Pēc PIETIEK publikācijām un spiediena, kad izlocīties nu nekādi vairs nebija iespējams. Bez tā viss ietu savu gaitu, ari 900Ls vērtais überkrutais papīrgrauzējs jau būtu iepirkts (nez ko ta' tādu smalcinātu?).
Sitie siles cūkas kaunu nepazīst. Ir jādod sāpīgi, tiesā tēmējumā pa purnu, lai siem aizietu līdz smaganām (smadzenes te nav vērts pat pieminēt).

Atbildēt

Kash

20.12.2013. 08:01

"Negribīgi" vai "gribīgi", bet, neskatoties uz to, ka Voika man galīgi nesimpatizē, teikšu, ka viņa tomēr godīgi pateica, kur tika norauts feileris. Tiešā tekstā tika pateikts, ka komisija sāka no nepareizā gala. Tātad saprata un atzina kļūdu. Portālam Pietiek vajag visu sagriezt dramatiskāk neka ir patiesībā.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 20.12.2013. 03:28

»

es

..rīt nobruks pati valsts, jo tas, ko patlaban valsts institucijas izvērš pret mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, neka cita ka par teroru nosaukt nevar. Jā, skaidrs, ka valsts pārvaldei vairs naudas nav, tāpēc žņaudz nost mazos...bet cik ilgi??? Un vēl cik daudziem jāaizbrauc? lai paliek tikai valsts ...


...

”Bet statistika - skaita "vaukšķus"...”
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 7.05.2008., Nr.6. )

"Nav tālu laiks, kad šajā "valstī",
Vairs paliks tikai 'SILES balsti',
Bars 'funkcīšu' un "ķēķa" 'menti' ~
Pie tā tiek "strādāts", konsekventi!..."

Gan 'pensīši' šeit "noliek ķelli",
Gan - pamet Muļķu Zemes elli,
Tie, kuriem 'jākaujas ar badu' ~
Dilst "genofonds", ar katru gadu...

Bet statistika - skaita "vaukšķus" ~
Gan emigrantu daudzos 'taukšķus',
Gan tos, kas... citos 'medīblaukos':
"Tas "valstij" netraucē 'grimt taukos'!..."

Var 'SILES branža' berzēt rokas:
"Pa pirmo!!! 'Atkritīs' mums mokas,
Dēļ "bauru lohiem" 'fišku šķobīt'!
(Tāpat - neko tur 'neizlobīt'...)"
...
Lai "treknu punktu pieliktu" ~
Kāds 'biedrs', viebjot šņukuru,
Rukšķ "mantru" (kaut kur dzirdētu):
"Nav cilvēku - nav problēmu!..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8864

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

es

20.12.2013. 03:09

»

Ojārs

Mani pamazām pārņem tāda sirreāla sajūta, ka ļoti strauji izirst, izšķīst, izkūst kā sniegs pavasara saulē valsts vara. Tā ir kļuvusi pilnīgi rīcības nespējīga...


..rīt nobruks pati valsts, jo tas, ko patlaban valsts institucijas izvērš pret mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, neka cita ka par teroru nosaukt nevar. Jā, skaidrs, ka valsts pārvaldei vairs naudas nav, tāpēc žņaudz nost mazos...bet cik ilgi??? Un vēl cik daudziem jāaizbrauc? lai paliek tikai valsts pārvalde un pensionāri?????

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 20.12.2013. 02:23

Realitāte patiesi rāda,ka NAUDA un varas kāre,alkatība šajā netaisnajā valdības pārvaldes sistēmā pilnīgi vios līmeņos ir pats visu augstākais mērķis, viss pārējais vien atrunas un piedevas,kuras imitē un attaisno ņegausīgo pierīšanos. Ar ko, Jūs prasīsiet. Ar Latvijas valsts iedzīvotāju sūri sastrādātajiem labumiem un asinīm. Skaisti vārdi viņiem -viltus patriotiem un viltus Latvijas taisnības sargiem ir tikai efektīgs līzdeklis,lai apmānītu nabadzīgos ,lētticīgos Latvijas iedzīvotājus.Vaine ir nevis nacionalitātēs vai valodās,kurās runājam,bet gan negodīgos,alkatīgos cilvēkos. Beidzot taču negais;igai zaglībai jāsaka,STOP,-sēdināt cietumos blēžus neraugoties uz amata lielumu.

Atbildēt

anna

20.12.2013. 00:37

kas tur ir ar to foto?

Atbildēt

N.Māstrihts

19.12.2013. 23:45

»

Ojārs

Mani pamazām pārņem tāda sirreāla sajūta, ka ļoti strauji izirst, izšķīst, izkūst kā sniegs pavasara saulē valsts vara. Tā ir kļuvusi pilnīgi rīcības nespējīga...
Latvijā šodien tiek ieviesta jauna „vāciešu-žīdu” kārtība ar ES, SVF aizdevumiem ES valstīm, projektu ietvaros Eiropai un Eirāzijai, kas izstrādāti Harvardas un Čikāgas universitātēs ar eiro ieviešanu, šos pasākumus atbalstot NA/VL.


Kad jauna latviešu partija nāks pie varas, tā iztīrīs Latviju no visiem to mēsliem – žīdu un veco latviešu komunistu, tiksim galā jaunās „vāciešu-židu” kārtības ieviesējiem Latvijā ar neskaitāmiem ES birojiem Latvijā.

Tiesās arī tos latviešus, kas atbalstījuši vecos komunistus to noziegumos pret latviešu tautu un visus politiķus un ierēdņus, kas apzināti piedalījušies „vāciešu-židu” jaunās kārtības šodien Latvijā ieviešanā ar visām ES struktūrām, to neskaitāmiem birojiem ar simtiem liekēžu Latvijā.

Vācieši šodien vairs neuzdrošinās paši ierasties Latvijā, bet iesūta vācu „izlūkdienesta speciālistu” Joran Steinhauer, kas radījis, izplata un dzied dziesmu „Paldies latiņam!”, latviešiem pat īsti neizprotot šīs dziesmas saturu. Dziesmas saturs pauž pateicību latviešiem par to nabadzību, kas radusies latviešiem, LVL piesaistot eiro atbalstam.

Krievu- žīdu komunisti, vāciešu-židu latviešu paverdzinātāji, padzenot latviešus no Latvijas, ar „vāciešu-židu” jauno kārtību Latvijā latviešiem Latvijā ir atņēmuši gan savu naudu, gan pašnoteikšanās tiesības, turpina okupēt Latviju ar ES (PSRS nomainot uz ES),– ieviešot Latvijā jauno „vāciešu-židu” kārtību ar eiro, vāciešiem šodien piespiedu kārtā "izvedot" latviešu lēto darbaspēku uz Vāciju netīrajiem darbiem pansionātos un cūku fermās.

Mēs smagi strādāsim, lai radītu jaunu latviešu partiju, kas iestātos par latviešu tiesībām dzīvot Latvijā, tiesātu un sodītu tos, kas sadarbojušies gan ar krievu-židu komunistisko iekārtu Latvijā PSRS laikos un šodien Krievijas un Vācijas interesēs, gan ar vācu-židu jaunās kārtības ES un eiro ieviešanā, latviešiem zaudējot savu neatkarību un pašnoteikšanos, un nacionālo valūtu LVL, kas bija un ir priekšnoteikums latviešu atgriešanai Latvijā no piespiedu verdzības ārzemēs, kā arī jaunu darbvietu radīšanai Latvijā.

Atbildēt

paija

19.12.2013. 22:58

Komisija- Strupceļs,kurā idejas tiek ievilinatas un tad klusi nožnaugtas.Džons A. Linkolns
Cilvēku grups,kas izšķiež laiku, prātojot, kā to nedarīt. Miltons Berls
Maza nekvalificetu ļaužu grupa,ko iecēluši nedomājosie,lai paveiktu kaut ko pilnīgi nevajadzīgu. Fibers Medži

Atbildēt

rcc

19.12.2013. 21:10

Naudas lielums zināms, bet kas jānoskaidro arī zināms. Kaut ko pa burzmu.

Atbildēt

Ojārs

19.12.2013. 20:57

Mani pamazām pārņem tāda sirreāla sajūta, ka ļoti strauji izirst, izšķīst, izkūst kā sniegs pavasara saulē valsts vara. Tā ir kļuvusi pilnīgi rīcības nespējīga.
Demisionē premjers, varas partijai izrādās nekad nav bijis un arī divu nedēļu laikā nav atradies neviens, kuru likt vietā. Izrādās, ka neviens nekad nav domājis par šādu iespēju, neviens rezervists vai aizvietotājs nekad nav trenēts vai citādi gatavots. Visi, sākot jau ar partijas vadītāju, mūk no atbildības. Darbi vairs nesokas, viss krīt no rokām - pat vienu komisiju izveidot vairs neviens neprot. Vēl neizveidota tā jau sairst. Turklāt tik iespaidīgi, ka grūti iedomāties, ka kāda cita varētu nākt vietā.
Fiskālās uzraudzības padomes veidošana arī kaut kur "uzkārusies".
Lielākā slimnīca šodien atkal ir palikusi bez valdes.
Es ar bažām gaidu rītdienu - kas nobruks rīt?
Vai vispār ir vēl palicis kāds, kurš kaut vai novēro kopējo situāciju?

Atbildēt

:)))

19.12.2013. 20:57

»

DD1

Guļošos nesit, Lapsas k-gs


Pareizi dara Pietiek, citādi šitie nekauņas noskurināsies un pēc divām nedēļām būs klāt uz jaunu komisiju ar jaunu algu un papīru smalcinātāju tāmi.

Atbildēt

DD1

19.12.2013. 20:49

Guļošos nesit, Lapsas k-gs...

Atbildēt

cvb

19.12.2013. 20:38

nesanaca uzvarities neko nedarot.

Atbildēt

Idis

19.12.2013. 20:37

Bet kāda jēga tai komisijai? Ko tā vēlējās noskaidrot? Komisija taču nav neko spējīga, jo tajā no celtniecības neviens laikam neko nesaprot. Tātad komisija bija tikai starpnieks. Bet tomēr- priekš bija vajadzīga tāda komisija? Policija visu noskaidros un vainīgos sodīs. Komisija taču nevar pildīt policijas funkcijas. Kāds mērķis komisijai? Noskaidrot, ka ir bezatbildība, kukuļņemšana, neprasme, neizglītotība? Tas taču tāpat ir zināms! Tāpat ir zināms, ka latvieši nav spējīgi valdīt, nav tam gatavi. Vai komisija nav tikai latviešu idiotisma izpausme kārtējā? Bezprāta lieta. Sabiedriska komisija ir vajadzīga, lai latviešus nomainītu ar citiem valdniekiem no Briseles, Vašingtonas. Tas tagad ir galvenais. Bet to jau latvieši nepieļaus, jo viņiem patīk zagt, piepelnīties pat uz citu nāves rēķina. Nepatīkami radījumi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...