Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha ha

15.08.2014. 07:07

Kā pasniedz cilvēkiem, tā arī ēd visu, ko raksta.

Atbildēt

a

03.08.2014. 18:14

»

Par pietiek.com

Lūk viens video kur pietiekoši kompetents cilvēks izsakās par pietiek.com, no 2.33 minūtes


kur ir tas "lūk viens video kur pietiekoši kompetents cilvēks izsakās par pietiek.com"?

Atbildēt

Par pietiek.com

03.08.2014. 07:41

Lūk viens video kur pietiekoši kompetents cilvēks izsakās par pietiek.com, no 2.33 minūtes

Atbildēt

0

02.08.2014. 16:49

Vienotiiba algo apmeeram 50 cilveekus uz katru veeleesanu kampanju ,kuri nodarbojas ar taa saucamo `Melno PR`.
Sie cilveeki straadaa par naudu , kopeejais budzets - 300 000 eiro.
TIE IR FAKTI , ESMU REDZEEJIS DOKUMENTUS !

Taatad - kas ir Melnais PR?

Tautas valodaa - pretinieku cienjas un vaarda grausana , diskrediteesana sabiedriibas aciis.

Paneemieni - 3 ( pamataa )

1.Vaakt jebkuru negatiivu info un tad iztaureet visos masu informaacijas liidzekljos ( tie Vienotiibai ir briivi pieejami, bet oponentiem liegti)

2. Iesuutiit savus agentus - provokatorus jaunajaas partijaas ar konkreetiem uzdevumiem - vaakt so negatiivo informaaciju, vaakt info par naudas liidzekljiem, veikt destruktiivu darbiibu )

3. Vikne interneta komenteetaaju , kuri raksta komentaarus no dazaadiem nikiem ,ar meerkji radiit iespaidu par tautas noskanojumu . Ja paluukosieties uz naidiigiem komentaariem par jaunajaam partijaam - aatri ieraudziisiet vienu un to pasu rok

Atbildēt

LSD

02.08.2014. 13:39

Ahahaha :D Skatos, neirotiķis vsv mēģina sev un citiem iestāstīt, ka viņš esot tas,kurš "raustot striķīšus" un nemaz tik cītīgi viņš neatbildot :))))) Tāds naivums pat līdzjūtību izraisa.

Tev ir tāda smieklīga, bērnišķīga vājība - par katru cenu pateikt "pēdējo vārdu", citādi nejutīsies "uzvarējis" :)))))
Un tad nu lūk, jebkurš, kuram ir vēlme paspēlēties, var šādi tevi pamocīt tik ilgi, cik vien viņam ir vēlēšanās. Pavisam smieklīgi skatīties, kad tev vairs nekā prātīga nav, ko teikt, tikai nožēlojami žagojies.

Bet nežagoties tu nevari - tā reiz tie nervi iekārtoti.

Un tu vēl domāju, ka rausti tu, nevis tevi :DDD

Atbildēt

5

02.08.2014. 10:31


Seja - dveeseles spogulis ....

Atbildēt

tanta

01.08.2014. 21:18

»

Opis

Esmu tikai divas ziemas skolā gājis,bet informāciju par prasītāja Māra Sprūda uzskatu, kādēļ viņš uzskata, ka ir nepieciešams prasības nodrošinājums ,atradu ""guglējot" vismaz sešās vietās!Tad nu man neviļus radās nevainīgi jautājumi...


Varbūt mēģini iet skolā arī trešo ziemu, tad dumji jautājumi nebūs jāuzdod. Lai gan, spriežot pēc lapsas aktivitātēm, dumji jautājumi drīzāk saistīti ar hronisku nesaturēšanu, nevis skolu.

Atbildēt

Opis

01.08.2014. 20:59

Esmu tikai divas ziemas skolā gājis,bet informāciju par prasītāja Māra Sprūda uzskatu, kādēļ viņš uzskata, ka ir nepieciešams prasības nodrošinājums ,atradu ""guglējot" vismaz sešās vietās!Tad nu man neviļus radās nevainīgi jautājumi:
-Ko var iemacīt žurnālistikas macībspēks,kurš nemāk iegūt informāciju?
-Kur tajā tiesas lēmumā Latvijas Žurnālistu asociācija atradusi,ka talantīgajiem IR žurnālistiem ir mediju darbības ierobežošanas līmenis?Vai tai Nellijai Tjarvei (Ločmelei), Indrai Sprancei un Paulam Raudsepam kāds liedz nodibināt jaunu žurnālu, piemēram-BIJA vai BŪS?
-Kā tas nākas,ka godīgs cilvēks pārdesmit tukstošus eurikus spēj atrast pat tuksnesī,bet godīgumu etalons žurnālistikā IR-nevar?
-Kāda velna pēc tiem žurnālistiem vispār vajaga to ētikas kodeksu?

Atbildēt

Jānis

01.08.2014. 20:50

Virieti viņai vajag un stipri vajag. Ja netradicionāla tad savādāk, bet stipri vajag.

Atbildēt

staļins

01.08.2014. 20:44

grāmatu nelasīju bet viedoklis ir ....

Atbildēt

staļins

01.08.2014. 20:43

grāmatu nelasīju bet viedoklis ir ...

Atbildēt

kāds

01.08.2014. 20:37

Man tā nejauši ienāca prātā - kas būtu ja "Ir" vietā būtu teiksim "Ventas balss"? Tas tik tā (nedod Die's), bet ienāca prātā. Vai tad ar būtu šitā bļaušana par žmurikiem utt? :P Tie, kas sevi uzskata par pareizajiem demokrātiem, vienīgie arī zin kuri izdevumi ir "īsteni demokrātiski". Jo dziļāk mežā, jo vairāk partizānu.:D Lūk SHITā mani draugi...

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 19:07

»


Kurš te rausta striķīšus, tas vēl jautājums. Un par konvulsēšanu un pulsēšanu tev pašam vislabāk zināms, mr.MasTurBator

ONONĪMU, "striķīšu" RAUSTĪTĀJU un "kluso massuturbatoru" portāls nepietiek(komijs), xx1 gadsimts

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 18:11

»


Laikam tomēr interesējies, ja jau tik cītīgi atbildi.

"ĢĒNIJU", izzobotu VSV un "kluso dirsēju" zeme pietiek(komija), xx1 gadsimts

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 17:36

»


Ar lāpstu dažs labs ģēnijs var dabūt pa muti, es tevi nemaz nesatraukšu ar stāstu par to, ko var izdarīt ar lāpstas kātu 👌

Atbildēt

o

01.08.2014. 16:45


Sitaa Rozkalne ...

kaadreiz es domaaju, ka gudra sieviete

Tad sapratu ( peec dazaaam intervijaam) - ka parastaa feminizeetaa Latvijas `gudraa` ...iistniibaa diezgan aprobezota un ar zemu

Atbildēt

a

01.08.2014. 16:40

»

svs

Tāpēc, ka visiem tieksmes un atkarības ir vienādas. Arī tev


vēlreiz - priekš ĪPAŠI truliem kustoņiem: kāpēc tu attiecini SAVAS subjektīvi privātās tieksmes un atkarības uz citiem?

P.S. tev sanāk pat uzjautrinoši (t.i. - uz vispārējā nožēlojami necilā totālā lumpenisma / analfabētisma fōna) - tu drīksti turpināt, vienlaikus "optimizējot" jau esošo pieredzi un apgūstot papildus iemaņas truli tizloties. ;)))

Atbildēt

svs

01.08.2014. 15:33

»

a

kāpēc tu attiecini savas privātās tieksmes un atkarības uz citiem


Tāpēc, ka visiem tieksmes un atkarības ir vienādas. Arī tev..
P.s. turpini, tev labi sanāk! Laikam liela pieredze ;)

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 15:32

»


Nelasi. That simple.

Atbildēt

a

01.08.2014. 14:47

»

svs

Gribētos reiz uzzināt, vai "a" vispār domā. Jeb tikai emocionāli masturbē


kāpēc tu attiecini savas privātās tieksmes un atkarības uz citiem?

Atbildēt

Es

01.08.2014. 14:40

Uzpūtīga un blonda.

Atbildēt

svs

01.08.2014. 14:26

»

a

kāpēc tu aiļaujies nepareizi domāt, ja tev ir nepareizs priekštats, ka nepareizi domā citi


Gribētos reiz uzzināt, vai "a" vispār domā. Jeb tikai emocionāli masturbē?

Atbildēt

sivns bez siles

01.08.2014. 14:24

»


Ar tevi diskutēt būtu tas pats, kas skaldīt matus. Neinteresē. Absolūti.
Tiem, kuriem interesē, paskaidroju:
Demokrātija nav ideāla sabiedrība, bet tā ir pieņemama, ar nosacījumu, ka visi ievēro saprātīgus noteikumus, par ko spēj vienoties visi. Demokrātijas klupšanas akmens ir vairākuma jeb pseidovairākuma, kas ir muļķu vara. Un tas, ka teorija nedarbojas. Bet tas jau cits stāsts. Jo esošā "dermokrātija" nav demokrātija, nav pat iecerēta kā demokrātija, tā ir tikai čaula, kas apsedz totalitāru un amorālu sistēmu. Atgriežoties pie iepriekšējā - amorāla sistēma nevarētu eksistēt bez atbalsta sabiedrībā. Lai cik vilkiem asi zobi, viņi nespēj nogalināt visu aunu baru.
Nav strīda, ka šobrīd viss ir nopērkams, tiesa, prese, likumdevējs un izpildvara. Un ikviens no mums. Visam sava cena. Muļķiem maza.
Nav strīda, ka paredzamā nākotnē kaut kas varētu mainīties. Nevar. Ja nu vienīgi wwIII vai armagedons. Izvēloties starp katastrofu un esošo, laikam jāizvēlas esošais. Cik garš, tik plats.
Nav ko strīdēties, risinājumi nav izdomāti vai tie prasa specifisku pieeju. Ir, piem., Thrive un Venus projekti, .. skaisti teorijā, bet, kur tad reālie rezultāti?
-> VSV
Diskutēt var tad, ja diskusijas partneris tevi klausās un domā līdz, kāpēc tavs spriedums varētu būt tāds, kāds viņš ir, tukša bļaustīšanās man, piem., neimponē.
Ja interesē, kāpēc es domāju, ka l.l. un pietiek.com ir pērkams mēdijs, varu paskaidrot - katram var būt naudas grūtības, bet ne katrs publicē karginus vai vaškevčus attaisnojošus rakstus. Var jau teikt - preses brīvība, kuru var nopirkt par zināmu naudas summu, tomēr tad "žurnālismi" šādus rakstus varētu ievietot, piem., sadaļā "cits viedoklis" vai "alternatīva versija" vai "lasītāju viedoklis" utt., u.tml.
Lapsa nav godprātīgs, tā ir mana personiskā pieredze, kas gana reižu ir arī publiski pausta.. papildus pierādījumus? .. lai kādus argumentus es neminētu, tev tie būs neloģiski un nepamatoti.. tāpēc, vai vērts ieringt? Pieņem to kā viedokli, jo tiesāties ar lapsu es neiešu, jo, kā krievi saka, "игра не стоит свеч".
Starp citu l.l. un pietiek.com bloķē IP adreses. Cenzūru nevajag tālu meklēt.

Atbildēt

a

01.08.2014. 11:12

»

svs

Nepareizi domā. Vājprātu presē var iegrožot tikai pati sabiedrība, brīvi paužot savu viedokli. Pērkama prese ir pērkamas sabiedrības spogulis...


kāpēc tu aiļaujies nepareizi domāt, ja tev ir nepareizs priekštats, ka nepareizi domā citi?

Atbildēt

mhm

01.08.2014. 11:06

»

lato lapsam

Latvijas korumpētās un mafiozās tiesu sistēmas pamatlicēji ir Andris Guļāns un Jānis Maizītis. Tagad viņu klans nostuprinājuši varu, kļūvuši ļoti bagāti un diktē savu gribu visai demokrātiskai sabiedrībai. Vēl viņiem atliek aiztaisīt muri žurnālistiem, izmantojot saviu dienesta stāvokli radīt neērtības...


Strēlnieku grūtupu aizmirsi. Par tiesnešiem uz noteiktu laiku jāpiekrīt, bet arī tas nerisina situāciju, jo viņi burbuļos pa sistēmu uz riņķi: tiesa-notariāts-prokuratūra-advokatūra.
Jābūt kvalifikācijas sietam ik pēc 5 gadiem un reputāciju var apstiprināt tikai tauta, tas ir, iecelt par tiesnesi var Saeima, bet apstiprināt amatā tikai tauta - vēlēšanās. Jāsāk ar Satversmes tiesu, kur tiesnešus ieceļ uz 7 gadiem un jāpapildina arī ar visu pārējo instanču tiesnešiem, kurus amatā nedrīkstētu apstiprināt ilgāk kā uz 6-7 gadiem. Administratori un izpildītāji - viennozīmīgi tikai valsts ierēdņi, ar visām no tā izrietošajām sekām. Tāpat notāri. Bet advokatūra esošajā formā ir jālikvidē, tā sevī akumulējusi tik daudz netīrības, ka tīrīšana nav iespējama. Padomju advokāti kaminska un tml. turpina padomju sistēmas tradīcijas, jaunie juristi nemaz nespēj ienākt sistēmā, ja vien nav saite ar tiem pašiem padomijas "juristiem".

Atbildēt

svs

01.08.2014. 10:52

»

a

kam šajā pašreizējā "valstī" vajadzētu / kas varētu "iegrožot to vājprātu, kas notiek presē" jeb tā dēvētajos "masmēdekļos" un kas varbūt piespiestu kaut ko mainīt tai nopuvušajā smirddīķī, ko sauc par mediju vidi jeb "ceturto varu"? jo - ja to patiešām vēlētos "pirmās trīs varas", t.i. likumdevējs, ...


Nepareizi domā. Vājprātu presē var iegrožot tikai pati sabiedrība, brīvi paužot savu viedokli. Pērkama prese ir pērkamas sabiedrības spogulis.
Savukārt vājprātu likumdevēja, tiesu un izpildvarā var iegrožot tikai prese. Tev ir nepareizs priekšstats par demokrātisku sabiedrību, tāpat kā lielumvairumam šās zemes iedzīvotāju, kuri atzīst, ka naudas vara nosaka kārtību šeit un visapkārt, un kurus netraumē duālā liekulība, kas iepļackāta zelta burtiem virs pērkamu tantu galvām - "viens likums, viena taisnība visiem... visiem, kas samaksājuši".
Bez tam mums nav brīvas preses, ir tikai pērkami mēdiji, t.sk., IR un pietiek.com, kas maksā, to slavē.

Atbildēt

nelasītājs

01.08.2014. 10:52

Liekas ka šī mammīte ir aizsēdējusies postenī un ar vecām metodēm mēģina glābt caurbiras.
Iespējams ka tukšā kase un maksātnespēja šo kundzīti neinteresē...jo galvenais rādās ka ir tukšu salmu kulšana.Iepriekš šī dāma bija maz zināma...bet tagad šo prāta gigantu sajūt visi vai gandrīz visi

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

01.08.2014. 10:21

Es veelreiz uzsveru - neesmu tajaas labaakajaas domaas ne par Spruudu, ne par Latvijas tiesu sisteemu un ne par ,, godiiguma etalonu,, Vienotibu. Tikai mazliet diivaini, Vienotiba pie varas ir jau ne pirmo gadu, tieslietu sisteemas bardakaa ir liidzvainiga, bet tagad vaimanaa par kaut kaadu netaisniibu. Vienotiiba ir tiiri labi iejutusies Lemberga izveidotajaa tiesu sisteemaa un neko negrib tur mainiit - par to liecina Vienotiibas liideres Straujumas atbalsts NA Berzinjam par tieslietu ministru.

Atbildēt

jā.

01.08.2014. 10:18

jā, es šo interviju nemaz nelasīšu, jo uzskatu, ka šada Rožukalnes attieksme norāda uz viņas neprofesionalitāti!
ar šādu attieksmi un izteikumu, viņa ir zaudējusi cieņu daudzu Latvijas iedzīvotāju acīs!
Šādam cilvēkam nevajadzētu ieņemt tik austu amatu!
Kauns un negods!

Atbildēt

visu cieņu Pietiek :)

01.08.2014. 10:11

»

arkādijs

Rožukalne ir nodemonstrējusi perfektu augstprātības paraugstundu. Pietrūka tikai paziņojums:"Es esmu svētā un nekad nekļūdos


Un vai kāds, kurš ir runājis ar šo Kundzi vairāk par 5 minūtēm vēl dzīvo ilūzijā, ka tiktikko nav bijis aplaimots ar vizīti pie.. lēdijas Makbetes, mazākais?
Augst-Taisn_Nemaldīg-Prātība :)

Atbildēt

man tā mācīja

01.08.2014. 10:04

Par mediju kvalitāti liecina fakts, ka neviens zurnālists/ izdevums līdz šim nav intervējis pašu Māri Sprūdu. Tas ir objektīvas žurnālistikas pamatlikums. Un, ja tas netiek ievērots, ir skaidrs, ka visi šie raksti nav žurnālistika, bet propaganda.

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

01.08.2014. 09:54

Pavisam aizmirsu, V ruporam IR rezervee vel ir unikaals gaajiens Latvijas politikas veesturee - beegshana no valsts, lai nebuutu jaamaksaa paraadi ( V deputaats Chaklais visiem paraadija piemeeru. IR atbalstiitaas Vienotiibas 4 augstaakaas amatpersonas ir bleediijushaas, veel joprojaam ir savos amatos - tatad, partija un IR atbalsta negodiigumu. Velti gaidiit tiesas uzticiibu, ja IR atbalstiitaa Vienotiiba piesedz bleediibas un liek negodiigos ( Kampars, Zakis ) augstos amatos.

Atbildēt

Dabas bērns

01.08.2014. 09:50

»

Skumja Izskata Bruninieks

Man nav nekaadu iluuziju par IR un Sprudu - abi vienaadi. Tiesa ir riikojusies taalredzigi un gudri, jo jaanem veeraa, kaadu partiju IR atbalsta. Taa ir Vienotiiba un mees jau zinaam cik negodiigi ir bijushi Vienotiibas politiki. IR nekad nav nosodiijusi V bleediibas. Piemeeram, IR vareetu riikoties...


"Tiesa ir riikojusies taalredzigi un gudri, jo jaanem veeraa, kaadu partiju IR atbalsta."

Hmmm ...
Tiesas lēkāšana pakaļ tam, ko kāds atbalsta vai neatbalsta, ir "tālredzīgi un gudri"??

Respektīvi, "ķēķa tiesa" (lai kas arī būtu "šefpavārs"!) ir tālredzīga un gudra tiesa??

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

01.08.2014. 09:33

Man nav nekaadu iluuziju par IR un Sprudu - abi vienaadi. Tiesa ir riikojusies taalredzigi un gudri, jo jaanem veeraa, kaadu partiju IR atbalsta. Taa ir Vienotiiba un mees jau zinaam cik negodiigi ir bijushi Vienotiibas politiki. IR nekad nav nosodiijusi V bleediibas. Piemeeram, IR vareetu riikoties kaa Aboltinas viira firma un paraadiit prasiitaajam pigu. IR vareetu pasleepties(ka Dombrovskis) kaadaa 3a portfeliitii un paardoties Rietumbankai. IR, ka V rupors, ir zaudejis uzticiibu.

Atbildēt

a

01.08.2014. 09:31

»

Alfred

Citāts no cita rakstiņa...


vai tad "žurnālistu asociācijas vadītāja" ir privātpersona, kura savas attiecīgās "atbildīgās amatpersonas" Likumīgās kompetences / atbildības ietvaros var atļauties sev subjektīvi "nevēlamus izntervētājus pasūtīt"?

Atbildēt

a

01.08.2014. 09:28

»

Alfred

Citāts no cita rakstiņa...


kāpēc konkrēta drēbe būtu jāmēra ar kādu citu, tendenciozi "piemeklētu" un pēc būtības absolūti neadekvātu olekti?

Atbildēt

Arājs

01.08.2014. 07:53

»

AG

Reizēm liekas, ka iešu un nobalsošu par SC, jo mūsējie ir iztaurējuši pēdējās prāta paliekas. Lai nāk krievi


Bet jūsējiem tacu tadas-prāta paliekas nekad nav bijusas, jo nav jau prāta...Un to vareja redzēt uz "barikādēm"...

Atbildēt

Ēdelweiss

01.08.2014. 07:50

»

laiks saprast

ja kāds var diktēt savu gribu "visai demokrātiskai sabiedrībai", tad tā vairs nav demokrātiska sabiedrība, bet pavisam cita valsts iekārta


Vai tik tiešām vajadzīgi 50 gadi, lai saprastu,m ka latvija valda politmafiju klani, ka latvijā ir sen jau ieveists totalitārās valstiskās noziedzības un genocida 4.maija rezīms, ka šo režīmu ieviesa LR pilsoņi= 90% latviesi, ka tiesi LR pilsoņi=latviesi sastāda šo šucmaniski-policejiski,banditiski mafiozo valsts pornografijas pārvaldi....????????????

Atbildēt

hm

01.08.2014. 06:53

Rožkalnes skatiens jau vien liecina "īpašās demokrātijas"atblstītāju

Atbildēt

Alfred

01.08.2014. 03:58

»

a

vai tad attiecīgajai biedrenei, esot attiecīgajā statusā, patiešām nav pienākums "sniegt atbildes", vai tomēr - IR gan pienākums


Citāts no cita rakstiņa:
PIETIEK 29.07.2014. 07:39
Ja Jūs būtu valsts amatpersona, normatīvie akti būtu divi - Iesniegumu likums un Informācijas atklātības likums.
Ja Jūs nebūtu valsts amatpersona - ja gribat, atbildiet, negribat - neatbildiet. Uz redzēšanos - un pēc tam lasiet rakstiņu.:)
===================
Viņa nav valsts amatperona, tā ka var droši sev nevēlams intervētājus pasūtīt. Un atkal kārtējā mīzēja, kura to nespēj

Atbildēt

lato lapsam

31.07.2014. 23:45

Latvijas korumpētās un mafiozās tiesu sistēmas pamatlicēji ir Andris Guļāns un Jānis Maizītis. Tagad viņu klans nostuprinājuši varu, kļūvuši ļoti bagāti un diktē savu gribu visai demokrātiskai sabiedrībai. Vēl viņiem atliek aiztaisīt muri žurnālistiem, izmantojot saviu dienesta stāvokli radīt neērtības un pievākt svešu naudu. Sen jau laiks mainīt kārtību, ka tiesnešus ieceļ uz noteiktu laiku. Arī tiesu izpildītāji un maksātnespējas administratori jāpielīdzina ierēdņiem.

Atbildēt

a

31.07.2014. 23:19

»

sadursme

Vispār jau nenotiek :( bet vajadzētu, jo faktiski tikai prese varētu iegrožot to vājprātu, kas notiek tiesās. Un varbūt piespiestu likumdevēju un valdību kaut ko mainīt tai nopuvušajā smirddīķī, ko sauc par tiesu, advokatūru un prokuratūru, tiesu izp., mna, .. Juridiskās ekvilibristikas makulatūra savienojumā...


kam šajā pašreizējā "valstī" vajadzētu / kas varētu "iegrožot to vājprātu, kas notiek presē" jeb tā dēvētajos "masmēdekļos" un kas varbūt piespiestu kaut ko mainīt tai nopuvušajā smirddīķī, ko sauc par mediju vidi jeb "ceturto varu"? jo - ja to patiešām vēlētos "pirmās trīs varas", t.i. likumdevējs, valdība un tiesībsargājošā sistēma, tad tas jau sen un pēc pilnas programmas būtu izdarīts līdzšinējā bezatbildīgi izķērnāto un pa tukšo notrallināto nu jau 25 gadu "ilgtspējībā", tak' jau?

Atbildēt

a

31.07.2014. 23:06

»

Alfred

Ar šo arī vajadzēja sākt: Man nav pienākuma sniegt atbildes uz jūsu tendenciozajiem jautājumiem


vai tad attiecīgajai biedrenei, esot attiecīgajā statusā, patiešām nav pienākums "sniegt atbildes", vai tomēr - IR gan pienākums?

Atbildēt

matrozis

31.07.2014. 21:44

Žurnālistu asociācijas vadība demonstrē kārtējo liekulības paraugstundu, vispirms bija Raudsepa 'ĒTISKIE" pakalpojumi Latvijas bankai, tagad vēl šis. Par laimi, vairs neesmu žurnālists, man personīgi būtu kauns atrasties šādā asociācijā.

Atbildēt

AG

31.07.2014. 21:32

Reizēm liekas, ka iešu un nobalsošu par SC, jo mūsējie ir iztaurējuši pēdējās prāta paliekas. Lai nāk krievi......

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...