Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha ha

15.08.2014. 07:07

Kā pasniedz cilvēkiem, tā arī ēd visu, ko raksta.

Atbildēt

a

03.08.2014. 18:14

»

Par pietiek.com

Lūk viens video kur pietiekoši kompetents cilvēks izsakās par pietiek.com, no 2.33 minūtes


kur ir tas "lūk viens video kur pietiekoši kompetents cilvēks izsakās par pietiek.com"?

Atbildēt

Par pietiek.com

03.08.2014. 07:41

Lūk viens video kur pietiekoši kompetents cilvēks izsakās par pietiek.com, no 2.33 minūtes

Atbildēt

0

02.08.2014. 16:49

Vienotiiba algo apmeeram 50 cilveekus uz katru veeleesanu kampanju ,kuri nodarbojas ar taa saucamo `Melno PR`.
Sie cilveeki straadaa par naudu , kopeejais budzets - 300 000 eiro.
TIE IR FAKTI , ESMU REDZEEJIS DOKUMENTUS !

Taatad - kas ir Melnais PR?

Tautas valodaa - pretinieku cienjas un vaarda grausana , diskrediteesana sabiedriibas aciis.

Paneemieni - 3 ( pamataa )

1.Vaakt jebkuru negatiivu info un tad iztaureet visos masu informaacijas liidzekljos ( tie Vienotiibai ir briivi pieejami, bet oponentiem liegti)

2. Iesuutiit savus agentus - provokatorus jaunajaas partijaas ar konkreetiem uzdevumiem - vaakt so negatiivo informaaciju, vaakt info par naudas liidzekljiem, veikt destruktiivu darbiibu )

3. Vikne interneta komenteetaaju , kuri raksta komentaarus no dazaadiem nikiem ,ar meerkji radiit iespaidu par tautas noskanojumu . Ja paluukosieties uz naidiigiem komentaariem par jaunajaam partijaam - aatri ieraudziisiet vienu un to pasu rok

Atbildēt

LSD

02.08.2014. 13:39

Ahahaha :D Skatos, neirotiķis vsv mēģina sev un citiem iestāstīt, ka viņš esot tas,kurš "raustot striķīšus" un nemaz tik cītīgi viņš neatbildot :))))) Tāds naivums pat līdzjūtību izraisa.

Tev ir tāda smieklīga, bērnišķīga vājība - par katru cenu pateikt "pēdējo vārdu", citādi nejutīsies "uzvarējis" :)))))
Un tad nu lūk, jebkurš, kuram ir vēlme paspēlēties, var šādi tevi pamocīt tik ilgi, cik vien viņam ir vēlēšanās. Pavisam smieklīgi skatīties, kad tev vairs nekā prātīga nav, ko teikt, tikai nožēlojami žagojies.

Bet nežagoties tu nevari - tā reiz tie nervi iekārtoti.

Un tu vēl domāju, ka rausti tu, nevis tevi :DDD

Atbildēt

5

02.08.2014. 10:31


Seja - dveeseles spogulis ....

Atbildēt

tanta

01.08.2014. 21:18

»

Opis

Esmu tikai divas ziemas skolā gājis,bet informāciju par prasītāja Māra Sprūda uzskatu, kādēļ viņš uzskata, ka ir nepieciešams prasības nodrošinājums ,atradu ""guglējot" vismaz sešās vietās!Tad nu man neviļus radās nevainīgi jautājumi...


Varbūt mēģini iet skolā arī trešo ziemu, tad dumji jautājumi nebūs jāuzdod. Lai gan, spriežot pēc lapsas aktivitātēm, dumji jautājumi drīzāk saistīti ar hronisku nesaturēšanu, nevis skolu.

Atbildēt

Opis

01.08.2014. 20:59

Esmu tikai divas ziemas skolā gājis,bet informāciju par prasītāja Māra Sprūda uzskatu, kādēļ viņš uzskata, ka ir nepieciešams prasības nodrošinājums ,atradu ""guglējot" vismaz sešās vietās!Tad nu man neviļus radās nevainīgi jautājumi:
-Ko var iemacīt žurnālistikas macībspēks,kurš nemāk iegūt informāciju?
-Kur tajā tiesas lēmumā Latvijas Žurnālistu asociācija atradusi,ka talantīgajiem IR žurnālistiem ir mediju darbības ierobežošanas līmenis?Vai tai Nellijai Tjarvei (Ločmelei), Indrai Sprancei un Paulam Raudsepam kāds liedz nodibināt jaunu žurnālu, piemēram-BIJA vai BŪS?
-Kā tas nākas,ka godīgs cilvēks pārdesmit tukstošus eurikus spēj atrast pat tuksnesī,bet godīgumu etalons žurnālistikā IR-nevar?
-Kāda velna pēc tiem žurnālistiem vispār vajaga to ētikas kodeksu?

Atbildēt

Jānis

01.08.2014. 20:50

Virieti viņai vajag un stipri vajag. Ja netradicionāla tad savādāk, bet stipri vajag.

Atbildēt

staļins

01.08.2014. 20:44

grāmatu nelasīju bet viedoklis ir ....

Atbildēt

staļins

01.08.2014. 20:43

grāmatu nelasīju bet viedoklis ir ...

Atbildēt

kāds

01.08.2014. 20:37

Man tā nejauši ienāca prātā - kas būtu ja "Ir" vietā būtu teiksim "Ventas balss"? Tas tik tā (nedod Die's), bet ienāca prātā. Vai tad ar būtu šitā bļaušana par žmurikiem utt? :P Tie, kas sevi uzskata par pareizajiem demokrātiem, vienīgie arī zin kuri izdevumi ir "īsteni demokrātiski". Jo dziļāk mežā, jo vairāk partizānu.:D Lūk SHITā mani draugi...

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 19:07

»


Kurš te rausta striķīšus, tas vēl jautājums. Un par konvulsēšanu un pulsēšanu tev pašam vislabāk zināms, mr.MasTurBator

ONONĪMU, "striķīšu" RAUSTĪTĀJU un "kluso massuturbatoru" portāls nepietiek(komijs), xx1 gadsimts

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 18:11

»


Laikam tomēr interesējies, ja jau tik cītīgi atbildi.

"ĢĒNIJU", izzobotu VSV un "kluso dirsēju" zeme pietiek(komija), xx1 gadsimts

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 17:36

»


Ar lāpstu dažs labs ģēnijs var dabūt pa muti, es tevi nemaz nesatraukšu ar stāstu par to, ko var izdarīt ar lāpstas kātu 👌

Atbildēt

o

01.08.2014. 16:45


Sitaa Rozkalne ...

kaadreiz es domaaju, ka gudra sieviete

Tad sapratu ( peec dazaaam intervijaam) - ka parastaa feminizeetaa Latvijas `gudraa` ...iistniibaa diezgan aprobezota un ar zemu

Atbildēt

a

01.08.2014. 16:40

»

svs

Tāpēc, ka visiem tieksmes un atkarības ir vienādas. Arī tev


vēlreiz - priekš ĪPAŠI truliem kustoņiem: kāpēc tu attiecini SAVAS subjektīvi privātās tieksmes un atkarības uz citiem?

P.S. tev sanāk pat uzjautrinoši (t.i. - uz vispārējā nožēlojami necilā totālā lumpenisma / analfabētisma fōna) - tu drīksti turpināt, vienlaikus "optimizējot" jau esošo pieredzi un apgūstot papildus iemaņas truli tizloties. ;)))

Atbildēt

svs

01.08.2014. 15:33

»

a

kāpēc tu attiecini savas privātās tieksmes un atkarības uz citiem


Tāpēc, ka visiem tieksmes un atkarības ir vienādas. Arī tev..
P.s. turpini, tev labi sanāk! Laikam liela pieredze ;)

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 15:32

»


Nelasi. That simple.

Atbildēt

a

01.08.2014. 14:47

»

svs

Gribētos reiz uzzināt, vai "a" vispār domā. Jeb tikai emocionāli masturbē


kāpēc tu attiecini savas privātās tieksmes un atkarības uz citiem?

Atbildēt

Es

01.08.2014. 14:40

Uzpūtīga un blonda.

Atbildēt

svs

01.08.2014. 14:26

»

a

kāpēc tu aiļaujies nepareizi domāt, ja tev ir nepareizs priekštats, ka nepareizi domā citi


Gribētos reiz uzzināt, vai "a" vispār domā. Jeb tikai emocionāli masturbē?

Atbildēt

sivns bez siles

01.08.2014. 14:24

»


Ar tevi diskutēt būtu tas pats, kas skaldīt matus. Neinteresē. Absolūti.
Tiem, kuriem interesē, paskaidroju:
Demokrātija nav ideāla sabiedrība, bet tā ir pieņemama, ar nosacījumu, ka visi ievēro saprātīgus noteikumus, par ko spēj vienoties visi. Demokrātijas klupšanas akmens ir vairākuma jeb pseidovairākuma, kas ir muļķu vara. Un tas, ka teorija nedarbojas. Bet tas jau cits stāsts. Jo esošā "dermokrātija" nav demokrātija, nav pat iecerēta kā demokrātija, tā ir tikai čaula, kas apsedz totalitāru un amorālu sistēmu. Atgriežoties pie iepriekšējā - amorāla sistēma nevarētu eksistēt bez atbalsta sabiedrībā. Lai cik vilkiem asi zobi, viņi nespēj nogalināt visu aunu baru.
Nav strīda, ka šobrīd viss ir nopērkams, tiesa, prese, likumdevējs un izpildvara. Un ikviens no mums. Visam sava cena. Muļķiem maza.
Nav strīda, ka paredzamā nākotnē kaut kas varētu mainīties. Nevar. Ja nu vienīgi wwIII vai armagedons. Izvēloties starp katastrofu un esošo, laikam jāizvēlas esošais. Cik garš, tik plats.
Nav ko strīdēties, risinājumi nav izdomāti vai tie prasa specifisku pieeju. Ir, piem., Thrive un Venus projekti, .. skaisti teorijā, bet, kur tad reālie rezultāti?
-> VSV
Diskutēt var tad, ja diskusijas partneris tevi klausās un domā līdz, kāpēc tavs spriedums varētu būt tāds, kāds viņš ir, tukša bļaustīšanās man, piem., neimponē.
Ja interesē, kāpēc es domāju, ka l.l. un pietiek.com ir pērkams mēdijs, varu paskaidrot - katram var būt naudas grūtības, bet ne katrs publicē karginus vai vaškevčus attaisnojošus rakstus. Var jau teikt - preses brīvība, kuru var nopirkt par zināmu naudas summu, tomēr tad "žurnālismi" šādus rakstus varētu ievietot, piem., sadaļā "cits viedoklis" vai "alternatīva versija" vai "lasītāju viedoklis" utt., u.tml.
Lapsa nav godprātīgs, tā ir mana personiskā pieredze, kas gana reižu ir arī publiski pausta.. papildus pierādījumus? .. lai kādus argumentus es neminētu, tev tie būs neloģiski un nepamatoti.. tāpēc, vai vērts ieringt? Pieņem to kā viedokli, jo tiesāties ar lapsu es neiešu, jo, kā krievi saka, "игра не стоит свеч".
Starp citu l.l. un pietiek.com bloķē IP adreses. Cenzūru nevajag tālu meklēt.

Atbildēt

a

01.08.2014. 11:12

»

svs

Nepareizi domā. Vājprātu presē var iegrožot tikai pati sabiedrība, brīvi paužot savu viedokli. Pērkama prese ir pērkamas sabiedrības spogulis...


kāpēc tu aiļaujies nepareizi domāt, ja tev ir nepareizs priekštats, ka nepareizi domā citi?

Atbildēt

mhm

01.08.2014. 11:06

»

lato lapsam

Latvijas korumpētās un mafiozās tiesu sistēmas pamatlicēji ir Andris Guļāns un Jānis Maizītis. Tagad viņu klans nostuprinājuši varu, kļūvuši ļoti bagāti un diktē savu gribu visai demokrātiskai sabiedrībai. Vēl viņiem atliek aiztaisīt muri žurnālistiem, izmantojot saviu dienesta stāvokli radīt neērtības...


Strēlnieku grūtupu aizmirsi. Par tiesnešiem uz noteiktu laiku jāpiekrīt, bet arī tas nerisina situāciju, jo viņi burbuļos pa sistēmu uz riņķi: tiesa-notariāts-prokuratūra-advokatūra.
Jābūt kvalifikācijas sietam ik pēc 5 gadiem un reputāciju var apstiprināt tikai tauta, tas ir, iecelt par tiesnesi var Saeima, bet apstiprināt amatā tikai tauta - vēlēšanās. Jāsāk ar Satversmes tiesu, kur tiesnešus ieceļ uz 7 gadiem un jāpapildina arī ar visu pārējo instanču tiesnešiem, kurus amatā nedrīkstētu apstiprināt ilgāk kā uz 6-7 gadiem. Administratori un izpildītāji - viennozīmīgi tikai valsts ierēdņi, ar visām no tā izrietošajām sekām. Tāpat notāri. Bet advokatūra esošajā formā ir jālikvidē, tā sevī akumulējusi tik daudz netīrības, ka tīrīšana nav iespējama. Padomju advokāti kaminska un tml. turpina padomju sistēmas tradīcijas, jaunie juristi nemaz nespēj ienākt sistēmā, ja vien nav saite ar tiem pašiem padomijas "juristiem".

Atbildēt

svs

01.08.2014. 10:52

»

a

kam šajā pašreizējā "valstī" vajadzētu / kas varētu "iegrožot to vājprātu, kas notiek presē" jeb tā dēvētajos "masmēdekļos" un kas varbūt piespiestu kaut ko mainīt tai nopuvušajā smirddīķī, ko sauc par mediju vidi jeb "ceturto varu"? jo - ja to patiešām vēlētos "pirmās trīs varas", t.i. likumdevējs, ...


Nepareizi domā. Vājprātu presē var iegrožot tikai pati sabiedrība, brīvi paužot savu viedokli. Pērkama prese ir pērkamas sabiedrības spogulis.
Savukārt vājprātu likumdevēja, tiesu un izpildvarā var iegrožot tikai prese. Tev ir nepareizs priekšstats par demokrātisku sabiedrību, tāpat kā lielumvairumam šās zemes iedzīvotāju, kuri atzīst, ka naudas vara nosaka kārtību šeit un visapkārt, un kurus netraumē duālā liekulība, kas iepļackāta zelta burtiem virs pērkamu tantu galvām - "viens likums, viena taisnība visiem... visiem, kas samaksājuši".
Bez tam mums nav brīvas preses, ir tikai pērkami mēdiji, t.sk., IR un pietiek.com, kas maksā, to slavē.

Atbildēt

nelasītājs

01.08.2014. 10:52

Liekas ka šī mammīte ir aizsēdējusies postenī un ar vecām metodēm mēģina glābt caurbiras.
Iespējams ka tukšā kase un maksātnespēja šo kundzīti neinteresē...jo galvenais rādās ka ir tukšu salmu kulšana.Iepriekš šī dāma bija maz zināma...bet tagad šo prāta gigantu sajūt visi vai gandrīz visi

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

01.08.2014. 10:21

Es veelreiz uzsveru - neesmu tajaas labaakajaas domaas ne par Spruudu, ne par Latvijas tiesu sisteemu un ne par ,, godiiguma etalonu,, Vienotibu. Tikai mazliet diivaini, Vienotiba pie varas ir jau ne pirmo gadu, tieslietu sisteemas bardakaa ir liidzvainiga, bet tagad vaimanaa par kaut kaadu netaisniibu. Vienotiiba ir tiiri labi iejutusies Lemberga izveidotajaa tiesu sisteemaa un neko negrib tur mainiit - par to liecina Vienotiibas liideres Straujumas atbalsts NA Berzinjam par tieslietu ministru.

Atbildēt

jā.

01.08.2014. 10:18

jā, es šo interviju nemaz nelasīšu, jo uzskatu, ka šada Rožukalnes attieksme norāda uz viņas neprofesionalitāti!
ar šādu attieksmi un izteikumu, viņa ir zaudējusi cieņu daudzu Latvijas iedzīvotāju acīs!
Šādam cilvēkam nevajadzētu ieņemt tik austu amatu!
Kauns un negods!

Atbildēt

visu cieņu Pietiek :)

01.08.2014. 10:11

»

arkādijs

Rožukalne ir nodemonstrējusi perfektu augstprātības paraugstundu. Pietrūka tikai paziņojums:"Es esmu svētā un nekad nekļūdos


Un vai kāds, kurš ir runājis ar šo Kundzi vairāk par 5 minūtēm vēl dzīvo ilūzijā, ka tiktikko nav bijis aplaimots ar vizīti pie.. lēdijas Makbetes, mazākais?
Augst-Taisn_Nemaldīg-Prātība :)

Atbildēt

man tā mācīja

01.08.2014. 10:04

Par mediju kvalitāti liecina fakts, ka neviens zurnālists/ izdevums līdz šim nav intervējis pašu Māri Sprūdu. Tas ir objektīvas žurnālistikas pamatlikums. Un, ja tas netiek ievērots, ir skaidrs, ka visi šie raksti nav žurnālistika, bet propaganda.

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

01.08.2014. 09:54

Pavisam aizmirsu, V ruporam IR rezervee vel ir unikaals gaajiens Latvijas politikas veesturee - beegshana no valsts, lai nebuutu jaamaksaa paraadi ( V deputaats Chaklais visiem paraadija piemeeru. IR atbalstiitaas Vienotiibas 4 augstaakaas amatpersonas ir bleediijushaas, veel joprojaam ir savos amatos - tatad, partija un IR atbalsta negodiigumu. Velti gaidiit tiesas uzticiibu, ja IR atbalstiitaa Vienotiiba piesedz bleediibas un liek negodiigos ( Kampars, Zakis ) augstos amatos.

Atbildēt

Dabas bērns

01.08.2014. 09:50

»

Skumja Izskata Bruninieks

Man nav nekaadu iluuziju par IR un Sprudu - abi vienaadi. Tiesa ir riikojusies taalredzigi un gudri, jo jaanem veeraa, kaadu partiju IR atbalsta. Taa ir Vienotiiba un mees jau zinaam cik negodiigi ir bijushi Vienotiibas politiki. IR nekad nav nosodiijusi V bleediibas. Piemeeram, IR vareetu riikoties...


"Tiesa ir riikojusies taalredzigi un gudri, jo jaanem veeraa, kaadu partiju IR atbalsta."

Hmmm ...
Tiesas lēkāšana pakaļ tam, ko kāds atbalsta vai neatbalsta, ir "tālredzīgi un gudri"??

Respektīvi, "ķēķa tiesa" (lai kas arī būtu "šefpavārs"!) ir tālredzīga un gudra tiesa??

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

01.08.2014. 09:33

Man nav nekaadu iluuziju par IR un Sprudu - abi vienaadi. Tiesa ir riikojusies taalredzigi un gudri, jo jaanem veeraa, kaadu partiju IR atbalsta. Taa ir Vienotiiba un mees jau zinaam cik negodiigi ir bijushi Vienotiibas politiki. IR nekad nav nosodiijusi V bleediibas. Piemeeram, IR vareetu riikoties kaa Aboltinas viira firma un paraadiit prasiitaajam pigu. IR vareetu pasleepties(ka Dombrovskis) kaadaa 3a portfeliitii un paardoties Rietumbankai. IR, ka V rupors, ir zaudejis uzticiibu.

Atbildēt

a

01.08.2014. 09:31

»

Alfred

Citāts no cita rakstiņa...


vai tad "žurnālistu asociācijas vadītāja" ir privātpersona, kura savas attiecīgās "atbildīgās amatpersonas" Likumīgās kompetences / atbildības ietvaros var atļauties sev subjektīvi "nevēlamus izntervētājus pasūtīt"?

Atbildēt

a

01.08.2014. 09:28

»

Alfred

Citāts no cita rakstiņa...


kāpēc konkrēta drēbe būtu jāmēra ar kādu citu, tendenciozi "piemeklētu" un pēc būtības absolūti neadekvātu olekti?

Atbildēt

Arājs

01.08.2014. 07:53

»

AG

Reizēm liekas, ka iešu un nobalsošu par SC, jo mūsējie ir iztaurējuši pēdējās prāta paliekas. Lai nāk krievi


Bet jūsējiem tacu tadas-prāta paliekas nekad nav bijusas, jo nav jau prāta...Un to vareja redzēt uz "barikādēm"...

Atbildēt

Ēdelweiss

01.08.2014. 07:50

»

laiks saprast

ja kāds var diktēt savu gribu "visai demokrātiskai sabiedrībai", tad tā vairs nav demokrātiska sabiedrība, bet pavisam cita valsts iekārta


Vai tik tiešām vajadzīgi 50 gadi, lai saprastu,m ka latvija valda politmafiju klani, ka latvijā ir sen jau ieveists totalitārās valstiskās noziedzības un genocida 4.maija rezīms, ka šo režīmu ieviesa LR pilsoņi= 90% latviesi, ka tiesi LR pilsoņi=latviesi sastāda šo šucmaniski-policejiski,banditiski mafiozo valsts pornografijas pārvaldi....????????????

Atbildēt

hm

01.08.2014. 06:53

Rožkalnes skatiens jau vien liecina "īpašās demokrātijas"atblstītāju

Atbildēt

Alfred

01.08.2014. 03:58

»

a

vai tad attiecīgajai biedrenei, esot attiecīgajā statusā, patiešām nav pienākums "sniegt atbildes", vai tomēr - IR gan pienākums


Citāts no cita rakstiņa:
PIETIEK 29.07.2014. 07:39
Ja Jūs būtu valsts amatpersona, normatīvie akti būtu divi - Iesniegumu likums un Informācijas atklātības likums.
Ja Jūs nebūtu valsts amatpersona - ja gribat, atbildiet, negribat - neatbildiet. Uz redzēšanos - un pēc tam lasiet rakstiņu.:)
===================
Viņa nav valsts amatperona, tā ka var droši sev nevēlams intervētājus pasūtīt. Un atkal kārtējā mīzēja, kura to nespēj

Atbildēt

lato lapsam

31.07.2014. 23:45

Latvijas korumpētās un mafiozās tiesu sistēmas pamatlicēji ir Andris Guļāns un Jānis Maizītis. Tagad viņu klans nostuprinājuši varu, kļūvuši ļoti bagāti un diktē savu gribu visai demokrātiskai sabiedrībai. Vēl viņiem atliek aiztaisīt muri žurnālistiem, izmantojot saviu dienesta stāvokli radīt neērtības un pievākt svešu naudu. Sen jau laiks mainīt kārtību, ka tiesnešus ieceļ uz noteiktu laiku. Arī tiesu izpildītāji un maksātnespējas administratori jāpielīdzina ierēdņiem.

Atbildēt

a

31.07.2014. 23:19

»

sadursme

Vispār jau nenotiek :( bet vajadzētu, jo faktiski tikai prese varētu iegrožot to vājprātu, kas notiek tiesās. Un varbūt piespiestu likumdevēju un valdību kaut ko mainīt tai nopuvušajā smirddīķī, ko sauc par tiesu, advokatūru un prokuratūru, tiesu izp., mna, .. Juridiskās ekvilibristikas makulatūra savienojumā...


kam šajā pašreizējā "valstī" vajadzētu / kas varētu "iegrožot to vājprātu, kas notiek presē" jeb tā dēvētajos "masmēdekļos" un kas varbūt piespiestu kaut ko mainīt tai nopuvušajā smirddīķī, ko sauc par mediju vidi jeb "ceturto varu"? jo - ja to patiešām vēlētos "pirmās trīs varas", t.i. likumdevējs, valdība un tiesībsargājošā sistēma, tad tas jau sen un pēc pilnas programmas būtu izdarīts līdzšinējā bezatbildīgi izķērnāto un pa tukšo notrallināto nu jau 25 gadu "ilgtspējībā", tak' jau?

Atbildēt

a

31.07.2014. 23:06

»

Alfred

Ar šo arī vajadzēja sākt: Man nav pienākuma sniegt atbildes uz jūsu tendenciozajiem jautājumiem


vai tad attiecīgajai biedrenei, esot attiecīgajā statusā, patiešām nav pienākums "sniegt atbildes", vai tomēr - IR gan pienākums?

Atbildēt

matrozis

31.07.2014. 21:44

Žurnālistu asociācijas vadība demonstrē kārtējo liekulības paraugstundu, vispirms bija Raudsepa 'ĒTISKIE" pakalpojumi Latvijas bankai, tagad vēl šis. Par laimi, vairs neesmu žurnālists, man personīgi būtu kauns atrasties šādā asociācijā.

Atbildēt

AG

31.07.2014. 21:32

Reizēm liekas, ka iešu un nobalsošu par SC, jo mūsējie ir iztaurējuši pēdējās prāta paliekas. Lai nāk krievi......

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...