Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha ha

15.08.2014. 07:07

Kā pasniedz cilvēkiem, tā arī ēd visu, ko raksta.

Atbildēt

a

03.08.2014. 18:14

»

Par pietiek.com

Lūk viens video kur pietiekoši kompetents cilvēks izsakās par pietiek.com, no 2.33 minūtes


kur ir tas "lūk viens video kur pietiekoši kompetents cilvēks izsakās par pietiek.com"?

Atbildēt

Par pietiek.com

03.08.2014. 07:41

Lūk viens video kur pietiekoši kompetents cilvēks izsakās par pietiek.com, no 2.33 minūtes

Atbildēt

0

02.08.2014. 16:49

Vienotiiba algo apmeeram 50 cilveekus uz katru veeleesanu kampanju ,kuri nodarbojas ar taa saucamo `Melno PR`.
Sie cilveeki straadaa par naudu , kopeejais budzets - 300 000 eiro.
TIE IR FAKTI , ESMU REDZEEJIS DOKUMENTUS !

Taatad - kas ir Melnais PR?

Tautas valodaa - pretinieku cienjas un vaarda grausana , diskrediteesana sabiedriibas aciis.

Paneemieni - 3 ( pamataa )

1.Vaakt jebkuru negatiivu info un tad iztaureet visos masu informaacijas liidzekljos ( tie Vienotiibai ir briivi pieejami, bet oponentiem liegti)

2. Iesuutiit savus agentus - provokatorus jaunajaas partijaas ar konkreetiem uzdevumiem - vaakt so negatiivo informaaciju, vaakt info par naudas liidzekljiem, veikt destruktiivu darbiibu )

3. Vikne interneta komenteetaaju , kuri raksta komentaarus no dazaadiem nikiem ,ar meerkji radiit iespaidu par tautas noskanojumu . Ja paluukosieties uz naidiigiem komentaariem par jaunajaam partijaam - aatri ieraudziisiet vienu un to pasu rok

Atbildēt

LSD

02.08.2014. 13:39

Ahahaha :D Skatos, neirotiķis vsv mēģina sev un citiem iestāstīt, ka viņš esot tas,kurš "raustot striķīšus" un nemaz tik cītīgi viņš neatbildot :))))) Tāds naivums pat līdzjūtību izraisa.

Tev ir tāda smieklīga, bērnišķīga vājība - par katru cenu pateikt "pēdējo vārdu", citādi nejutīsies "uzvarējis" :)))))
Un tad nu lūk, jebkurš, kuram ir vēlme paspēlēties, var šādi tevi pamocīt tik ilgi, cik vien viņam ir vēlēšanās. Pavisam smieklīgi skatīties, kad tev vairs nekā prātīga nav, ko teikt, tikai nožēlojami žagojies.

Bet nežagoties tu nevari - tā reiz tie nervi iekārtoti.

Un tu vēl domāju, ka rausti tu, nevis tevi :DDD

Atbildēt

5

02.08.2014. 10:31


Seja - dveeseles spogulis ....

Atbildēt

tanta

01.08.2014. 21:18

»

Opis

Esmu tikai divas ziemas skolā gājis,bet informāciju par prasītāja Māra Sprūda uzskatu, kādēļ viņš uzskata, ka ir nepieciešams prasības nodrošinājums ,atradu ""guglējot" vismaz sešās vietās!Tad nu man neviļus radās nevainīgi jautājumi...


Varbūt mēģini iet skolā arī trešo ziemu, tad dumji jautājumi nebūs jāuzdod. Lai gan, spriežot pēc lapsas aktivitātēm, dumji jautājumi drīzāk saistīti ar hronisku nesaturēšanu, nevis skolu.

Atbildēt

Opis

01.08.2014. 20:59

Esmu tikai divas ziemas skolā gājis,bet informāciju par prasītāja Māra Sprūda uzskatu, kādēļ viņš uzskata, ka ir nepieciešams prasības nodrošinājums ,atradu ""guglējot" vismaz sešās vietās!Tad nu man neviļus radās nevainīgi jautājumi:
-Ko var iemacīt žurnālistikas macībspēks,kurš nemāk iegūt informāciju?
-Kur tajā tiesas lēmumā Latvijas Žurnālistu asociācija atradusi,ka talantīgajiem IR žurnālistiem ir mediju darbības ierobežošanas līmenis?Vai tai Nellijai Tjarvei (Ločmelei), Indrai Sprancei un Paulam Raudsepam kāds liedz nodibināt jaunu žurnālu, piemēram-BIJA vai BŪS?
-Kā tas nākas,ka godīgs cilvēks pārdesmit tukstošus eurikus spēj atrast pat tuksnesī,bet godīgumu etalons žurnālistikā IR-nevar?
-Kāda velna pēc tiem žurnālistiem vispār vajaga to ētikas kodeksu?

Atbildēt

Jānis

01.08.2014. 20:50

Virieti viņai vajag un stipri vajag. Ja netradicionāla tad savādāk, bet stipri vajag.

Atbildēt

staļins

01.08.2014. 20:44

grāmatu nelasīju bet viedoklis ir ....

Atbildēt

staļins

01.08.2014. 20:43

grāmatu nelasīju bet viedoklis ir ...

Atbildēt

kāds

01.08.2014. 20:37

Man tā nejauši ienāca prātā - kas būtu ja "Ir" vietā būtu teiksim "Ventas balss"? Tas tik tā (nedod Die's), bet ienāca prātā. Vai tad ar būtu šitā bļaušana par žmurikiem utt? :P Tie, kas sevi uzskata par pareizajiem demokrātiem, vienīgie arī zin kuri izdevumi ir "īsteni demokrātiski". Jo dziļāk mežā, jo vairāk partizānu.:D Lūk SHITā mani draugi...

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 19:07

»


Kurš te rausta striķīšus, tas vēl jautājums. Un par konvulsēšanu un pulsēšanu tev pašam vislabāk zināms, mr.MasTurBator

ONONĪMU, "striķīšu" RAUSTĪTĀJU un "kluso massuturbatoru" portāls nepietiek(komijs), xx1 gadsimts

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 18:11

»


Laikam tomēr interesējies, ja jau tik cītīgi atbildi.

"ĢĒNIJU", izzobotu VSV un "kluso dirsēju" zeme pietiek(komija), xx1 gadsimts

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 17:36

»


Ar lāpstu dažs labs ģēnijs var dabūt pa muti, es tevi nemaz nesatraukšu ar stāstu par to, ko var izdarīt ar lāpstas kātu 👌

Atbildēt

o

01.08.2014. 16:45


Sitaa Rozkalne ...

kaadreiz es domaaju, ka gudra sieviete

Tad sapratu ( peec dazaaam intervijaam) - ka parastaa feminizeetaa Latvijas `gudraa` ...iistniibaa diezgan aprobezota un ar zemu

Atbildēt

a

01.08.2014. 16:40

»

svs

Tāpēc, ka visiem tieksmes un atkarības ir vienādas. Arī tev


vēlreiz - priekš ĪPAŠI truliem kustoņiem: kāpēc tu attiecini SAVAS subjektīvi privātās tieksmes un atkarības uz citiem?

P.S. tev sanāk pat uzjautrinoši (t.i. - uz vispārējā nožēlojami necilā totālā lumpenisma / analfabētisma fōna) - tu drīksti turpināt, vienlaikus "optimizējot" jau esošo pieredzi un apgūstot papildus iemaņas truli tizloties. ;)))

Atbildēt

svs

01.08.2014. 15:33

»

a

kāpēc tu attiecini savas privātās tieksmes un atkarības uz citiem


Tāpēc, ka visiem tieksmes un atkarības ir vienādas. Arī tev..
P.s. turpini, tev labi sanāk! Laikam liela pieredze ;)

Atbildēt

sivns

01.08.2014. 15:32

»


Nelasi. That simple.

Atbildēt

a

01.08.2014. 14:47

»

svs

Gribētos reiz uzzināt, vai "a" vispār domā. Jeb tikai emocionāli masturbē


kāpēc tu attiecini savas privātās tieksmes un atkarības uz citiem?

Atbildēt

Es

01.08.2014. 14:40

Uzpūtīga un blonda.

Atbildēt

svs

01.08.2014. 14:26

»

a

kāpēc tu aiļaujies nepareizi domāt, ja tev ir nepareizs priekštats, ka nepareizi domā citi


Gribētos reiz uzzināt, vai "a" vispār domā. Jeb tikai emocionāli masturbē?

Atbildēt

sivns bez siles

01.08.2014. 14:24

»


Ar tevi diskutēt būtu tas pats, kas skaldīt matus. Neinteresē. Absolūti.
Tiem, kuriem interesē, paskaidroju:
Demokrātija nav ideāla sabiedrība, bet tā ir pieņemama, ar nosacījumu, ka visi ievēro saprātīgus noteikumus, par ko spēj vienoties visi. Demokrātijas klupšanas akmens ir vairākuma jeb pseidovairākuma, kas ir muļķu vara. Un tas, ka teorija nedarbojas. Bet tas jau cits stāsts. Jo esošā "dermokrātija" nav demokrātija, nav pat iecerēta kā demokrātija, tā ir tikai čaula, kas apsedz totalitāru un amorālu sistēmu. Atgriežoties pie iepriekšējā - amorāla sistēma nevarētu eksistēt bez atbalsta sabiedrībā. Lai cik vilkiem asi zobi, viņi nespēj nogalināt visu aunu baru.
Nav strīda, ka šobrīd viss ir nopērkams, tiesa, prese, likumdevējs un izpildvara. Un ikviens no mums. Visam sava cena. Muļķiem maza.
Nav strīda, ka paredzamā nākotnē kaut kas varētu mainīties. Nevar. Ja nu vienīgi wwIII vai armagedons. Izvēloties starp katastrofu un esošo, laikam jāizvēlas esošais. Cik garš, tik plats.
Nav ko strīdēties, risinājumi nav izdomāti vai tie prasa specifisku pieeju. Ir, piem., Thrive un Venus projekti, .. skaisti teorijā, bet, kur tad reālie rezultāti?
-> VSV
Diskutēt var tad, ja diskusijas partneris tevi klausās un domā līdz, kāpēc tavs spriedums varētu būt tāds, kāds viņš ir, tukša bļaustīšanās man, piem., neimponē.
Ja interesē, kāpēc es domāju, ka l.l. un pietiek.com ir pērkams mēdijs, varu paskaidrot - katram var būt naudas grūtības, bet ne katrs publicē karginus vai vaškevčus attaisnojošus rakstus. Var jau teikt - preses brīvība, kuru var nopirkt par zināmu naudas summu, tomēr tad "žurnālismi" šādus rakstus varētu ievietot, piem., sadaļā "cits viedoklis" vai "alternatīva versija" vai "lasītāju viedoklis" utt., u.tml.
Lapsa nav godprātīgs, tā ir mana personiskā pieredze, kas gana reižu ir arī publiski pausta.. papildus pierādījumus? .. lai kādus argumentus es neminētu, tev tie būs neloģiski un nepamatoti.. tāpēc, vai vērts ieringt? Pieņem to kā viedokli, jo tiesāties ar lapsu es neiešu, jo, kā krievi saka, "игра не стоит свеч".
Starp citu l.l. un pietiek.com bloķē IP adreses. Cenzūru nevajag tālu meklēt.

Atbildēt

a

01.08.2014. 11:12

»

svs

Nepareizi domā. Vājprātu presē var iegrožot tikai pati sabiedrība, brīvi paužot savu viedokli. Pērkama prese ir pērkamas sabiedrības spogulis...


kāpēc tu aiļaujies nepareizi domāt, ja tev ir nepareizs priekštats, ka nepareizi domā citi?

Atbildēt

mhm

01.08.2014. 11:06

»

lato lapsam

Latvijas korumpētās un mafiozās tiesu sistēmas pamatlicēji ir Andris Guļāns un Jānis Maizītis. Tagad viņu klans nostuprinājuši varu, kļūvuši ļoti bagāti un diktē savu gribu visai demokrātiskai sabiedrībai. Vēl viņiem atliek aiztaisīt muri žurnālistiem, izmantojot saviu dienesta stāvokli radīt neērtības...


Strēlnieku grūtupu aizmirsi. Par tiesnešiem uz noteiktu laiku jāpiekrīt, bet arī tas nerisina situāciju, jo viņi burbuļos pa sistēmu uz riņķi: tiesa-notariāts-prokuratūra-advokatūra.
Jābūt kvalifikācijas sietam ik pēc 5 gadiem un reputāciju var apstiprināt tikai tauta, tas ir, iecelt par tiesnesi var Saeima, bet apstiprināt amatā tikai tauta - vēlēšanās. Jāsāk ar Satversmes tiesu, kur tiesnešus ieceļ uz 7 gadiem un jāpapildina arī ar visu pārējo instanču tiesnešiem, kurus amatā nedrīkstētu apstiprināt ilgāk kā uz 6-7 gadiem. Administratori un izpildītāji - viennozīmīgi tikai valsts ierēdņi, ar visām no tā izrietošajām sekām. Tāpat notāri. Bet advokatūra esošajā formā ir jālikvidē, tā sevī akumulējusi tik daudz netīrības, ka tīrīšana nav iespējama. Padomju advokāti kaminska un tml. turpina padomju sistēmas tradīcijas, jaunie juristi nemaz nespēj ienākt sistēmā, ja vien nav saite ar tiem pašiem padomijas "juristiem".

Atbildēt

svs

01.08.2014. 10:52

»

a

kam šajā pašreizējā "valstī" vajadzētu / kas varētu "iegrožot to vājprātu, kas notiek presē" jeb tā dēvētajos "masmēdekļos" un kas varbūt piespiestu kaut ko mainīt tai nopuvušajā smirddīķī, ko sauc par mediju vidi jeb "ceturto varu"? jo - ja to patiešām vēlētos "pirmās trīs varas", t.i. likumdevējs, ...


Nepareizi domā. Vājprātu presē var iegrožot tikai pati sabiedrība, brīvi paužot savu viedokli. Pērkama prese ir pērkamas sabiedrības spogulis.
Savukārt vājprātu likumdevēja, tiesu un izpildvarā var iegrožot tikai prese. Tev ir nepareizs priekšstats par demokrātisku sabiedrību, tāpat kā lielumvairumam šās zemes iedzīvotāju, kuri atzīst, ka naudas vara nosaka kārtību šeit un visapkārt, un kurus netraumē duālā liekulība, kas iepļackāta zelta burtiem virs pērkamu tantu galvām - "viens likums, viena taisnība visiem... visiem, kas samaksājuši".
Bez tam mums nav brīvas preses, ir tikai pērkami mēdiji, t.sk., IR un pietiek.com, kas maksā, to slavē.

Atbildēt

nelasītājs

01.08.2014. 10:52

Liekas ka šī mammīte ir aizsēdējusies postenī un ar vecām metodēm mēģina glābt caurbiras.
Iespējams ka tukšā kase un maksātnespēja šo kundzīti neinteresē...jo galvenais rādās ka ir tukšu salmu kulšana.Iepriekš šī dāma bija maz zināma...bet tagad šo prāta gigantu sajūt visi vai gandrīz visi

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

01.08.2014. 10:21

Es veelreiz uzsveru - neesmu tajaas labaakajaas domaas ne par Spruudu, ne par Latvijas tiesu sisteemu un ne par ,, godiiguma etalonu,, Vienotibu. Tikai mazliet diivaini, Vienotiba pie varas ir jau ne pirmo gadu, tieslietu sisteemas bardakaa ir liidzvainiga, bet tagad vaimanaa par kaut kaadu netaisniibu. Vienotiiba ir tiiri labi iejutusies Lemberga izveidotajaa tiesu sisteemaa un neko negrib tur mainiit - par to liecina Vienotiibas liideres Straujumas atbalsts NA Berzinjam par tieslietu ministru.

Atbildēt

jā.

01.08.2014. 10:18

jā, es šo interviju nemaz nelasīšu, jo uzskatu, ka šada Rožukalnes attieksme norāda uz viņas neprofesionalitāti!
ar šādu attieksmi un izteikumu, viņa ir zaudējusi cieņu daudzu Latvijas iedzīvotāju acīs!
Šādam cilvēkam nevajadzētu ieņemt tik austu amatu!
Kauns un negods!

Atbildēt

visu cieņu Pietiek :)

01.08.2014. 10:11

»

arkādijs

Rožukalne ir nodemonstrējusi perfektu augstprātības paraugstundu. Pietrūka tikai paziņojums:"Es esmu svētā un nekad nekļūdos


Un vai kāds, kurš ir runājis ar šo Kundzi vairāk par 5 minūtēm vēl dzīvo ilūzijā, ka tiktikko nav bijis aplaimots ar vizīti pie.. lēdijas Makbetes, mazākais?
Augst-Taisn_Nemaldīg-Prātība :)

Atbildēt

man tā mācīja

01.08.2014. 10:04

Par mediju kvalitāti liecina fakts, ka neviens zurnālists/ izdevums līdz šim nav intervējis pašu Māri Sprūdu. Tas ir objektīvas žurnālistikas pamatlikums. Un, ja tas netiek ievērots, ir skaidrs, ka visi šie raksti nav žurnālistika, bet propaganda.

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

01.08.2014. 09:54

Pavisam aizmirsu, V ruporam IR rezervee vel ir unikaals gaajiens Latvijas politikas veesturee - beegshana no valsts, lai nebuutu jaamaksaa paraadi ( V deputaats Chaklais visiem paraadija piemeeru. IR atbalstiitaas Vienotiibas 4 augstaakaas amatpersonas ir bleediijushaas, veel joprojaam ir savos amatos - tatad, partija un IR atbalsta negodiigumu. Velti gaidiit tiesas uzticiibu, ja IR atbalstiitaa Vienotiiba piesedz bleediibas un liek negodiigos ( Kampars, Zakis ) augstos amatos.

Atbildēt

Dabas bērns

01.08.2014. 09:50

»

Skumja Izskata Bruninieks

Man nav nekaadu iluuziju par IR un Sprudu - abi vienaadi. Tiesa ir riikojusies taalredzigi un gudri, jo jaanem veeraa, kaadu partiju IR atbalsta. Taa ir Vienotiiba un mees jau zinaam cik negodiigi ir bijushi Vienotiibas politiki. IR nekad nav nosodiijusi V bleediibas. Piemeeram, IR vareetu riikoties...


"Tiesa ir riikojusies taalredzigi un gudri, jo jaanem veeraa, kaadu partiju IR atbalsta."

Hmmm ...
Tiesas lēkāšana pakaļ tam, ko kāds atbalsta vai neatbalsta, ir "tālredzīgi un gudri"??

Respektīvi, "ķēķa tiesa" (lai kas arī būtu "šefpavārs"!) ir tālredzīga un gudra tiesa??

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

01.08.2014. 09:33

Man nav nekaadu iluuziju par IR un Sprudu - abi vienaadi. Tiesa ir riikojusies taalredzigi un gudri, jo jaanem veeraa, kaadu partiju IR atbalsta. Taa ir Vienotiiba un mees jau zinaam cik negodiigi ir bijushi Vienotiibas politiki. IR nekad nav nosodiijusi V bleediibas. Piemeeram, IR vareetu riikoties kaa Aboltinas viira firma un paraadiit prasiitaajam pigu. IR vareetu pasleepties(ka Dombrovskis) kaadaa 3a portfeliitii un paardoties Rietumbankai. IR, ka V rupors, ir zaudejis uzticiibu.

Atbildēt

a

01.08.2014. 09:31

»

Alfred

Citāts no cita rakstiņa...


vai tad "žurnālistu asociācijas vadītāja" ir privātpersona, kura savas attiecīgās "atbildīgās amatpersonas" Likumīgās kompetences / atbildības ietvaros var atļauties sev subjektīvi "nevēlamus izntervētājus pasūtīt"?

Atbildēt

a

01.08.2014. 09:28

»

Alfred

Citāts no cita rakstiņa...


kāpēc konkrēta drēbe būtu jāmēra ar kādu citu, tendenciozi "piemeklētu" un pēc būtības absolūti neadekvātu olekti?

Atbildēt

Arājs

01.08.2014. 07:53

»

AG

Reizēm liekas, ka iešu un nobalsošu par SC, jo mūsējie ir iztaurējuši pēdējās prāta paliekas. Lai nāk krievi


Bet jūsējiem tacu tadas-prāta paliekas nekad nav bijusas, jo nav jau prāta...Un to vareja redzēt uz "barikādēm"...

Atbildēt

Ēdelweiss

01.08.2014. 07:50

»

laiks saprast

ja kāds var diktēt savu gribu "visai demokrātiskai sabiedrībai", tad tā vairs nav demokrātiska sabiedrība, bet pavisam cita valsts iekārta


Vai tik tiešām vajadzīgi 50 gadi, lai saprastu,m ka latvija valda politmafiju klani, ka latvijā ir sen jau ieveists totalitārās valstiskās noziedzības un genocida 4.maija rezīms, ka šo režīmu ieviesa LR pilsoņi= 90% latviesi, ka tiesi LR pilsoņi=latviesi sastāda šo šucmaniski-policejiski,banditiski mafiozo valsts pornografijas pārvaldi....????????????

Atbildēt

hm

01.08.2014. 06:53

Rožkalnes skatiens jau vien liecina "īpašās demokrātijas"atblstītāju

Atbildēt

Alfred

01.08.2014. 03:58

»

a

vai tad attiecīgajai biedrenei, esot attiecīgajā statusā, patiešām nav pienākums "sniegt atbildes", vai tomēr - IR gan pienākums


Citāts no cita rakstiņa:
PIETIEK 29.07.2014. 07:39
Ja Jūs būtu valsts amatpersona, normatīvie akti būtu divi - Iesniegumu likums un Informācijas atklātības likums.
Ja Jūs nebūtu valsts amatpersona - ja gribat, atbildiet, negribat - neatbildiet. Uz redzēšanos - un pēc tam lasiet rakstiņu.:)
===================
Viņa nav valsts amatperona, tā ka var droši sev nevēlams intervētājus pasūtīt. Un atkal kārtējā mīzēja, kura to nespēj

Atbildēt

lato lapsam

31.07.2014. 23:45

Latvijas korumpētās un mafiozās tiesu sistēmas pamatlicēji ir Andris Guļāns un Jānis Maizītis. Tagad viņu klans nostuprinājuši varu, kļūvuši ļoti bagāti un diktē savu gribu visai demokrātiskai sabiedrībai. Vēl viņiem atliek aiztaisīt muri žurnālistiem, izmantojot saviu dienesta stāvokli radīt neērtības un pievākt svešu naudu. Sen jau laiks mainīt kārtību, ka tiesnešus ieceļ uz noteiktu laiku. Arī tiesu izpildītāji un maksātnespējas administratori jāpielīdzina ierēdņiem.

Atbildēt

a

31.07.2014. 23:19

»

sadursme

Vispār jau nenotiek :( bet vajadzētu, jo faktiski tikai prese varētu iegrožot to vājprātu, kas notiek tiesās. Un varbūt piespiestu likumdevēju un valdību kaut ko mainīt tai nopuvušajā smirddīķī, ko sauc par tiesu, advokatūru un prokuratūru, tiesu izp., mna, .. Juridiskās ekvilibristikas makulatūra savienojumā...


kam šajā pašreizējā "valstī" vajadzētu / kas varētu "iegrožot to vājprātu, kas notiek presē" jeb tā dēvētajos "masmēdekļos" un kas varbūt piespiestu kaut ko mainīt tai nopuvušajā smirddīķī, ko sauc par mediju vidi jeb "ceturto varu"? jo - ja to patiešām vēlētos "pirmās trīs varas", t.i. likumdevējs, valdība un tiesībsargājošā sistēma, tad tas jau sen un pēc pilnas programmas būtu izdarīts līdzšinējā bezatbildīgi izķērnāto un pa tukšo notrallināto nu jau 25 gadu "ilgtspējībā", tak' jau?

Atbildēt

a

31.07.2014. 23:06

»

Alfred

Ar šo arī vajadzēja sākt: Man nav pienākuma sniegt atbildes uz jūsu tendenciozajiem jautājumiem


vai tad attiecīgajai biedrenei, esot attiecīgajā statusā, patiešām nav pienākums "sniegt atbildes", vai tomēr - IR gan pienākums?

Atbildēt

matrozis

31.07.2014. 21:44

Žurnālistu asociācijas vadība demonstrē kārtējo liekulības paraugstundu, vispirms bija Raudsepa 'ĒTISKIE" pakalpojumi Latvijas bankai, tagad vēl šis. Par laimi, vairs neesmu žurnālists, man personīgi būtu kauns atrasties šādā asociācijā.

Atbildēt

AG

31.07.2014. 21:32

Reizēm liekas, ka iešu un nobalsošu par SC, jo mūsējie ir iztaurējuši pēdējās prāta paliekas. Lai nāk krievi......

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....