Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aizsaveries!

16.02.2019. 19:16

»

Aizsaveries!

Neatkārto cita prikolu


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Egils Levits

16.02.2019. 18:39

»

Jurista nevārds

Sakropļošanai un vardarbībai ar loģiku nav sakara. Normunds Šlitke (ebrejs


bija mazs žīdiņš, kad viņa vecāki pag. g.s. 70. gados aizbrauca uz Izraēlu kopā ar citiem žīdiem, tostarp LPSR VDK nagumaucējiem, kuru vietas automātiski aizņēma latvieši, kuri noliedza savu latvietību kā A. Borovkovs un citi. VDK darba valoda bija krievu valoda. Tas viss aprakstīts A. Grūtupa grāmatā Observators un katrs to var izlasīt.

Kad mazais židiņš Egils Levits izauga liels, viņš Izraēlā apguva ivritu un apprecēja īstu žīdieti ar malniem matiem un līku degunu. Tagad viņa gatavojas par Latvijas pirmo dāmu!

Ja E. Levitu ievēlēs par VP, viņš uz Latviju atvilks citus žīdus, jo LV pieder daudz kapitālsabiedrību ar miljoniem ienākumu, uz ko židi cer privatizācijā. Cionisti jau pārvalda Saeimas prezidiju, juridisko biroju. Likumus valsts kapitālsabiedrību privatizācijai kūrēs žīdi un E. Levits. Viņi sarunāsies ivritā, lai latvieši nesaprot, neskatoties uz to, ka latviešu valodas statuss noteikts Satversmes preambulā. Tāda ir žīdu sātanistu, cionistu gudro stratēģija un taktika.

Rīta Panorāmā E. Levits jau draudēja ar šantāžu, ka būs jāmeklē cits VP kandidāts, ja citas partijas neatbalstīs viņa kandidatūru.

Atbildēt

Aizsaveries!

16.02.2019. 18:26

»

Aizsaveries!

Trakais muļķi


Neatkārto cita prikolu!

Atbildēt

Loģika

16.02.2019. 06:31

Pielietot viņas loģiku pret viņu pašu, teiksim smagi sakropļot un padarīt strādāt par advokātu nespējīgu. Izmaksājot kādus 15k "kompensāciju", jo VISI taču izjutīs šai gadījumā lielisku atviegojumu.

Atbildēt

vispār

15.02.2019. 19:24

»

Kāpēc

Kādēļ "Rīgas satiksme" par nanoūdeni iztēreja vismaz 700 000 eiro, plus sadārdzinātie iepirkumi, ūdeņraža trolejbusi un uzpildes stacijas, tomēr tad kad viņu nekompetentais darbinieks notrieca cietušos,"Rīgas satiksme" momentā atteicās izmaksāt MORĀLO kompensāciju?? Jebkurā civilizētā valstī vainīgā...


tiešām gribat Rīgas Satiksmi/Rīgas Domi, pielīdzināt normālas valsts normālām institūcijām???Tiešām, tiešām??Kas vedina uz domām, ka RD ar tās pakļautībā esošo Rīgas Satiksmi, ir vispār kaut kas normāls/normālai,demokrātiskai valstij atbilstošs veidojums?Klaunādes nosaukums"sociāldemokrātiska"?

Atbildēt

Landlady Lata

15.02.2019. 16:44

Bet šitādas Alfejevas naudas dēļ ir spējīgas uz visu, pat mēģināt iestāstīt jaunam vīrietim, ka viņam jājūt atvieglojums sievas un meitiņas nāves gadījumā. Brrrr. Tas nav advokāts (zināms, ka šīs personas gan neizceļas ar sevišķu ētiskumu!), jo advokātam jāstrādā smalki, slīpēti un ar glanci. Fui šitai bābai!

Atbildēt

Art

15.02.2019. 14:16

To ,ka Ansis pēc nepilna gada bij citās attiecībās un to, ka tas bij redzams sociālajos portālos , tas ir normāli? Tā ir cita mmorāl? Es saprotu tā , kur ir iejaukta nauda , tur nav morāles. Un jo lielāka summa, jo tās morāles ir mazāk! Tad kā morālo atlīdzību var izmērīt naudā??

Atbildēt

Židiņ Šlitke!

15.02.2019. 13:51

»

Normunds Šlitke

Uzskatu, ka Senāts ar šo nolēmumu ir pārkāpis savu kompetenci, kā arī advokātes Satversmē noteiktās pamattiesības (nevainīguma prezumciju, tiesības tikt uzklausītai, tiesības uz taisnīgu tiesu...


Kāds vārdiņš ir Egila Levita sievai, kura pretendē uz valsts pirmās dāmas statusu? Vai Sāra? Un Egila dēlam, kas izskatās izspļauts melns žīdiņš?

Atbildēt

Pārāk garš

15.02.2019. 13:45

»

Normunds Šlitke

Uzskatu, ka Senāts ar šo nolēmumu ir pārkāpis savu kompetenci, kā arī advokātes Satversmē noteiktās pamattiesības (nevainīguma prezumciju, tiesības tikt uzklausītai, tiesības uz taisnīgu tiesu...


un samākslots penteris. Redzams, ka židiņš Šlitke liekvārdību profesionāli izmanto tiršanai procesa pēc. Kasācijas sūdzības spriedums ar galīgo tiesas noteikto kompensāciju nav pārsūdzams. Pārējais ir fufelis.

Valsts algo tiesu un zvērināto advokātu..., nabagu valstī tendence ir samazināt kompensācijas līdz iespējamam minimumam. Kas tur ko teica, ko neteica, vairs nav būtiski.

Atbildēt

nnn

15.02.2019. 13:24

Šodien par maza zēna dzīvība novērtēta uz 80000 EUR, kur gāja bojā Varakļānos liftā tā ir tiesu prakse, tas nozīmē, ka augstākā tiesas tiesneši arī neko nemaksā, paši savas dzīvības vērtību tik zemi novērtē, jo tur varam būt jebkurš no mums zem trolejbusa riteņiem.

Atbildēt

Normunds Šlitke

15.02.2019. 10:59

Uzskatu, ka Senāts ar šo nolēmumu ir pārkāpis savu kompetenci, kā arī advokātes Satversmē noteiktās pamattiesības (nevainīguma prezumciju, tiesības tikt uzklausītai, tiesības uz taisnīgu tiesu).
Advokātu ētiku vērtē advokātu Ētikas komisija, kura, pretēji šā nolēmuma autoriem, ievēro visus iepriekšminētos tiesību principus. Iejaukšanās neatkarīgās pašpārvaldes organizācijas kompetencē jau pats par sevi ir vērtējams kā ētikas un likuma pārkāpums.

Tāpat bažas par tīšu likuma pārkāpumu no senatoru puses un, secīgi, arī paša prasītāja tiesību pārkāpumu rada fakts, ka kasācijas instance ir grozījusi apelācijas instances spriedumu, šādas savas tiesības pienācīgi nepamatojot.
Kasācijas instance drīkst grozīt spriedumu daļā par prasības apmēru, ja tas ir nepareizi noteikts, kļūdaini piemērojot vien konkrētu materiālo tiesību normu. Civillikuma 5. pants kā kolīziju norma uz šo lāga nav attiecināms.

Atbildēt

nnn

15.02.2019. 10:54

Dzīvības vērtība Zolitūdes traģēdijā bija 100 000 EUR, respektīvi advokāts kuŗš parstāvēja cietušo nav bijis uzdevuma aukstumos. Iespējams ir vecākas lietas kur tiesa par dzīvību ir devusi zemākas summas. Atliek vien no Rigas satiksmes piedzīt kompensāciju starpību ko nesedz apdrošinātājs, jo apdrošinātajs darbojas OCTA likuma ietvaros, uz to brīdi likumā nedarbojās norma par morālām kompensācijām. Tikai šim negadījumam OCTA likumā veica izmaiņas, lai turpina ciņu, par pienācīgi novērtētu dzīvības cenu

Atbildēt

yes

15.02.2019. 08:19

Bijušie BTA darbinieki var par šito šuru/čuru sīkāk pakomentēt, viņa BTA laikos pietiekoši daudz sūdus tur sataisīja/cilvēkiem karjeras noraka, lai tiktu pa barības ķēdi uz augšu....

Atbildēt

Kāpēc

14.02.2019. 21:55

Kādēļ "Rīgas satiksme" par nanoūdeni iztēreja vismaz 700 000 eiro, plus sadārdzinātie iepirkumi, ūdeņraža trolejbusi un uzpildes stacijas, tomēr tad kad viņu nekompetentais darbinieks notrieca cietušos,"Rīgas satiksme" momentā atteicās izmaksāt MORĀLO kompensāciju?? Jebkurā civilizētā valstī vainīgā organizācija uzņemtos atbildību!

Atbildēt

Fu

14.02.2019. 21:40

Godātāis Žurnalista kungs, cik tad ir Jūsu nopelnītais procents šajā tiesā un dotajā rakstā? Cik tad advokāte Jums piegrieza ienākumus?

Atbildēt

Tu

14.02.2019. 21:37

»

Ee

Bet pamatot savus spriedelējumus nespēj. Loģiski


Tavs komentārs tam pamatojums.

Atbildēt

Zvērinātu advokātu

14.02.2019. 21:36

»

K

Ak tad tavuprāt, Alfejeva aizstāvēja cietušo Ginjeside? Izguli vispirms savu dzērumu, varbūt tad sapratīsi, kurš lietā bija cietušais un kurš cinisks atteicējs izmaksāt kompensāciju ar cinisku savu pārstāvi


ētikas kodekss nemainās, neskatoties, ko viņi aizstāv, turklāt zverinātie advokāti sadarbojas ar tiesu, prokuratūru utt.

Atbildēt

jaajaa

14.02.2019. 21:29

..."jo tāda esot „judikatūra”...Norvēģijas judikatūru studijā !!!...sviests kaut kāds...:)

Atbildēt

Janks

14.02.2019. 21:13

Ja jau kompensāciju samazināja, tad advokāte savu panāca...

Atbildēt

K

14.02.2019. 21:02

»

Afejevas kļūda

Afejeva un citi zvērinātie advokāti tikai procesuāli aizstāv cietušo tiesības, nevis pēc būtības


Ak tad tavuprāt, Alfejeva aizstāvēja cietušo Ginjeside? Izguli vispirms savu dzērumu, varbūt tad sapratīsi, kurš lietā bija cietušais un kurš cinisks atteicējs izmaksāt kompensāciju ar cinisku savu pārstāvi!

Atbildēt

Es

14.02.2019. 19:38

»

Afejevas kļūda

Afejeva un citi zvērinātie advokāti tikai procesuāli aizstāv cietušo tiesības, nevis pēc būtības


Kas apliecina to, ka tiesa tā domāja? Tiesnešu mutes bija aizsietas? Tiesa jau sākumā bija nosliekusies par labu apdrošināšanas sabiedrībai?

Atbildēt

Es

14.02.2019. 19:35

Lietuvas biznesa labākās tradīcijas.

Atbildēt

Cukurins

14.02.2019. 19:22

»

Te daudz idiotu

starp komentētājiem, kas nedraudzējas ar loģiku. Kādreiz Loģiku mācīja pat vidusskolā


Redz kā spiediens uz tiesu ari nostradāja un kompensāciju samazināja. Gjenisidge var dūšīgi prēmēt savu advokāti.

Atbildēt

Te daudz idiotu

14.02.2019. 18:33

»

Fēlis

Ja nekļūdos, viņa agrāk bija kaut kā saistīta ar BTA un tam kantorim reputācija nu gan nav no labākajām. Tur arī samācījās


starp komentētājiem, kas nedraudzējas ar loģiku. Kādreiz Loģiku mācīja pat vidusskolā.

Atbildēt

Zvērinātā advokāte

14.02.2019. 18:31

no loģikas viedokļa neko nepateica neētisku. Tikai patiesību. Vai šo patiesību tiesa attiecināt uz konkrēto lietu, tā ir tiesas kompetence.

No loģikas viedokļa tiesa nedrīkst ņemt vērā šādu viedokli tiesu debatēs. Ja kāds uzskata, ka zaudējuma atlīdzība samazināta advokātes dēļ, tas kļūdās.

No cita skata punkta pareizi ir vērtēt faktu, ka šis nav tas gadījums, pat ne līdzīgs, jo cietušais nav vainīgais. Var pat advokātes sacīto tulkot kā spiedienu uz tiesu izmaksāt prasīto kompensāciju.

Atbildēt

Fēlis

14.02.2019. 18:31

Ja nekļūdos, viņa agrāk bija kaut kā saistīta ar BTA un tam kantorim reputācija nu gan nav no labākajām. Tur arī samācījās.

Atbildēt

Umka

14.02.2019. 18:20

Riktīga sučka.

Atbildēt

Jautrais

14.02.2019. 17:27

....araa no advokatuuras un no augskolas...lai maacas ar slotu straadaat...

Atbildēt

Afejevas kļūda

14.02.2019. 17:05

Afejeva un citi zvērinātie advokāti tikai procesuāli aizstāv cietušo tiesības, nevis pēc būtības.

Zvērinātas advokātes Afejevas kļūda ir tā, ka viņa pateica skaļi to, ko domāja tiesa un domātu citi zvērinātie advokāti viņas vietā.

Atbildēt

Viena tante teica ka..

14.02.2019. 17:01

Ciniska rīcība,jo tā jau slāviem šupulī ielikta...

Atbildēt

Fuck Justice

14.02.2019. 14:28

Tups otras puses pārstāvis un tiesneši pidari, EU regulā 785/2004 ir noteikta minimālā EU pilsoņa cena - bišku pāri 300 štukām EUR, tas protams ir aviācijas sektors, bet pēc analoģijas nāvei jau vienalga. Tiesas noteiktā summa vispār ir apstiprinājums tam, ka Zimbabve mūs jau sen ir veiksmīgi apsteigusi vismaz kvadrātā.

Atbildēt

siķeps

14.02.2019. 14:06

Šis smukākas sejas labāku bildi gaidu.

Atbildēt

:)

14.02.2019. 13:19

Turības mācībspēks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...