Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nākas aizdomāties, kāpēc starp bēgļiem 80% ir gados jauni vīrieši, bet maz ir sieviešu, bērnu un gados vecu cilvēku, - vai tiešām viņi no kara nebaidās? Tas liecina par to, ka patiesais migrācijas iemesls vairākumam ieceļotāju nav karš. Gados jauni vīrieši nevis bēg no musulmaņu valstīm, bet dodas medībās uz Eiropu ne tikai materiālu motīvu vadīti, bet galvenokārt seksuālas nepieciešamības dēļ.

„Dzimumtieksme ir cilvēka dabiska, neatņemama sastāvdaļa, kas nosaka cilvēka darbību,” – tā Zigmunds Freids. Musulmaņu valstis ir patriarhālas, un, pateicoties tam, ka atsevišķiem tās pilsoņiem var būt arī 4 un pat vairāk sievas, no atlikušajiem labi, ja tikai trešdaļai ir iespēja tikt pie sievas.

Dabā ir iekārtots, ka poligāmu dzīvnieku sugu vīrišķās kārtas pārstāvji konkurē savā starpā, cīnoties par sievietēm, kuras uzskata par savu īpašumu. Vīrišķās dzimtas pārstāvji ir ievērojami krāšņāki par sievišķo dzimumu – piemēram, briedis, gailis utt.

Musulmaņu valstis ir patriarhālas, un patriarhāta principu ievērošana izpaužas līdzīgi kārtībai dabā, - vīrieši ir krāšņi, un viņu statusu sabiedrībā vislabāk raksturo sievu skaits, sievietes pieder vīram, tām ir jābūt paklausīgām un jāstaigā sejas segās.

Arī Eiropa kādreiz bija patriarhāla, pirms 200 gadiem vīrieši staigāja parūkās, grezni rotāti un rīkoja dueļus sieviešu dēļ, bet Eiropas sievietes ikdiena bija salīdzinoši pelēcīga, lai gan jau toreiz nedaudz krāsaināka nekā austrumu valstu sievietēm.

Kas notiek tagad? Pēdējos 100 gados Eiropas matriarhāts ir pacēlis galvu, un dabiskais līdzsvars ir izjaukts, - sievietes arvien biežāk sāk ieņemt vīrieša lomu, sievietes ir krāšņas, un viņas vīriešu dēļ konkurē savā starpā, tāpēc ir tikai loģiski, ka patriarhālos austrumus ar izteikto sieviešu deficītu vilina matriarhālie rietumi, kur sieviešu tiesības ir tādas, ka pat tajā gadījumā, ja to skaits būtu mazāks par vīriešu skaitu, to pietiktu visiem.

Matriarhāta cēloņi ir meklējami Eiropas vēsturē. Kā viena no personībām, kas uz pasaules vēstures attīstību ir atstājusi vienu no ievērojamākiem iespaidiem, ir Čingishans, kura izveidotās impērijas apmēru nav izdevies pārspēt pat iekarotāju topa otrās vietas ieguvējam Hitleram.

Lai gan Čingishans bija cilts vadoņa pēctecis, viņš savu karjeru sāka kā vergs zemē, kur nepastāvēja valsts, jo to pārvaldīja savstarpēji naidīgas ciltis, kuras tika uzskatītas par mežoņiem. Rodas jautājums, kā vergs tik īsā laikā no nekā spēja izveidot valsti un kļūt par pasaulē spēcīgāko valdnieku? Kas bija viņa panākumu atslēga?

Čingishana tāpat kā Hitlera, Napoleona, Marksa un citu līdzīgu personību panākumu atslēga ir ideoloģiskā vakuuma laikā sludinātā ideoloģija par viņu uztverē pieņemamāko pasaules kārtību. Musulmaņu valsts rašanās iemesli ir analogi.

Ideoloģiju lozungi un mērķi mēdz būt visdažādākie, sākotnēji tie pastāvošajai varai šķiet utopiski, un tiem netiek nepiešķirta pietiekama uzmanība, bet, kad šīs ideoloģijas ir inficējušas ļaužu masas un sāk izplatīties kā ugunsgrēks, tās izdzēst no inficēto ļaužu prātiem ir neiespējami. Vienīgais veids, kā apturēt invāziju, ir saprast tās cēloņus un radīt jaunu ideoloģiju, kas spēj pretoties ideoloģijas invāzijai.

Neskatoties uz augstākminēto, iekarotāju panākumi ir nevis ideoloģijās kā tādās, bet, ņemot vērā to, ka vairums cilvēku labākā gadījumā ir mazticīgi, viņi netic ideoloģijām un visbiežāk tos aizrauj nevis pati ideoloģija, bet gan krietni piezemētākas lietas - likumi un kārtība, kura tiek ieviesta saistībā ar Ideoloģijām.

Čingishana desmit likumi bija sākums viņa impērijai, tie, kas vēlējās viņa cilts likumus savā zemē, viņam pievienojās, rezultātā viņa cilts, kas sākumā sastāvēja no dažiem cilvēkiem, ļoti īsā laikā pārvērtās par pasaules lielāko impēriju, līdzīgi izveidojās arī Romas impērija, kuras panākumu sakne bija romiešu tiesības (mūsdienu civillikums), ko ar laiku pārņēma visa Eiropa.

Starp Čingishana likumiem, kas cita starpā bija salīdzinoši izdevīgāki tautai nekā viņu pašu valdnieku likumi, veiksmīgākais bija likums, kas pasaulē faktiski ieviesa viensievību. Lai gan Čingishans neaizliedza daudzsievību, viņš ieviesa likumu, kurš nosaka, ka katram vīrietim neatkarīgi no viņa statusa ir tiesības uz vienu sievu, ja izvēlētā sieva tam piekrīt, un, ja kādam vīrietim ir vairākas sievas, tad tam ir tiesības izvēlēties divas, no kurām viņš nešķirsies, bet no pārējām būs jāšķiras, jo tas, kas ir bez sievas, ir tiesīgs vienu pieprasīt, ja tā, kuru viņš izvēlēsies, tam piekritīs.

Tieši šis likums nesa vislielākos panākumus, kad Čingishana armija sāka virzīties uz rietumiem (musulmaņu valstīm). Eiropas valstis paglābās no mongoļu sistēmas invāzijas tikai pateicoties tam, ka laikus saprata, kas tām draud, ja tās neieviesīs viensievību kā likumu.

Nākamajā rakstā par vecās pasaules - musulmaņu valsts - cīņu pret jauno pasauli.

Novērtē šo rakstu:

0
0